Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elementāri

07.04.2021. 12:38

Cīņa par varu un ietekmi tranzītnozarē. Ja jau, kā linkaits stāsta, Lembergs un citi oligarhi zaudēs ietekmi Ventspils un Rīgas ostās, tad neapšaubāmi un loģiski, ka kāds to iegūs. Tātad jaunie komunisti un linkaitis grib pārdalīt ietekmi kādam, vai sev par labu. Domāju, ka viss beigsies ar ostu un dzelzceļa privatizāciju. JKP nav neviena kurš spētu ko vadīt privātā biznesā, tātad loģiski ir kāds cits. Vispār tā ir korupcija tīrākajā veidā. Digitalizācija, salīdzinot, tāda bērnu spēle vien ir. Vakar linkaits visai izteiksmīgi izteicās par Šleseru, kā smagos noziegumos apsūdzēto. Tatad loģiski par pašu linkaiti un JKP spici būtu teikt - pagaidām smagos noziegumos neapsūdzētie.

Atbildēt

to slimais

07.04.2021. 12:37

»

jaajaa

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku


Kāpēc jāber ciet ostas? Kad krievijā ieviesīs ārējo pārvaldi un bidlas sadzīs Ķīnas lāģeros celt gaišo nākotni, tiks atjaunota rūpniecība un lauksaimniecība un atkal no turienes nāks kravas?

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 11:28

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

vecais spekulants

07.04.2021. 09:03

Skele Rigas osta atnema terminalu zemes ipasniekiem un ,piesedzoties ar valsts vajadzibam , piesavinajas sev. Prokuratura vareja paintreseties cik nodoklus vini ir nomaksajusi Valstij.Domaju ka nulli.Ofsors.

Atbildēt

Amatieru valdība

07.04.2021. 08:43

Sākumā biju par Linkaiti- izskatījās, ka būs sakarīgs ministrs, bet klausoties viņa atbildes TV intervijā Rēderam, sapratu, ka pavisam ministrs prasts cilvēciņš, kurš pat neprot inteliģenti atbildēt, kur nu vēl profesionāli organizēt darbu. Šī Saeima faktiski ir valsts kauns.

Atbildēt

Q

07.04.2021. 08:32

Vai tad kādam nav skaidrs, ka šo valsti vada idioti, ir iznīcināta cukurrūpniecība, zvejas flote, banku sistēma, tranzīts dzelzceļš tagad ķeramies klāt ostām!

Atbildēt

Pētersons

07.04.2021. 08:02

»

fakts

Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu...


Pamuļki, osta jau neko neieķīlā! Ieķīlā brīvostas pārvalde! Kamēr Jordāns neizlūdzās sankcijas pret Latvijas valsti, tikmēr kredītus nodrošināja ar pašvaldības īpašumiem! Bet pasvaldību izmeta no brīvostas pārvaldes un nodrošinājumsbija zem jautājuma zīmes!

Atbildēt

Vecā komunistu durka Esmaija

07.04.2021. 07:12

»

Atkal pieķēzījusi visas vietas

ar savu Durkas murgu palagu


ej mazgājies! Izdrāzīsim.

Atbildēt

fakts

07.04.2021. 04:59

»

ESMAIJA

AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde...


Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu?

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 23:57

»

fakts

Patiesībā līdz kliņķim visu noveduši ir tieši lembergi un šleseri, jo tieši viņu saprihvatizētie uzņēmumi nodarbojas ar kravu loģistiku. Dzelzceļš un ostas tikai nodrošina infrastruktūru


AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde no kuriem puse bija valsts iecelti pilnvarnieki...
rEDZ KĀDS TU GUDRS ... GANDRĪZ VAI IZKLAUSĀS TIKPAT GUDRS KĀ Bordāns.

Atbildēt

Direktors

06.04.2021. 22:56

Linkaita visu Latvijas tranzita nozari nobendēs līdz pilnīgam galam. Diemžēl.

Atbildēt

Džons

06.04.2021. 21:45

Šis džeks jau senākos laikos noveda līdz bankrotam Eksportkredītu, bet līdzīgi uzņēmumi Baltijā darbojas vēl joprojām un joprojām ar peļņu. Tā ka šis ministrs ir plaša profila speciālists, kas visu var novest līdz klinķim.

Atbildēt

Pašreizējais brīvostu likums

06.04.2021. 21:27

»

WWW

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras


neparedz, ka valsts saņemtu kādas dividendes no ostu darbības. Papildus ņemot vērā slēpto lēmumu pieņemšanu (tātad nav valsts kontroles),ostu aktīvi netiek iekļauti valsts bilancē, pēc starptautiskiem grāmatvedības standartiem var apšaubīt valsts kontroli pār ostām šobrīd. Tā kā reāli notiek nevis iešana uz ostu privatizāciju, bet kontroles atņemšanu ostu patiesā labuma guvējiem (paradoksāla prihvatizētā nacionalizācija). Oligarhi pretojas.

Atbildēt

Jautrītis

06.04.2021. 21:26

Rakstam pievienotajā attēlā redzamais džeks jau tā ir sakārtojis Latvijas Dzelzceļa darbu, ka tas ir kļuvis no pelnoša uzņēmuma par dotējamu. Tas nu ir padarīts. Arī gaisa satiksme jau sen tiek dotēta. Tagad ķeras pie ostām, lai arī tām piešķirtu tādu pašu likteni. Un tikai tad, kad viss Latvijā būs dotējams satiksmes nozarē štas kungs mierīgi un pelnīti varēs doties citā amatā. Savu Latvijas ekonomikas graušanā būs padarījis.

Atbildēt

WWW

06.04.2021. 21:06

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras...

Atbildēt

Žanim

06.04.2021. 20:57

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Vai saņem maksājumus no Gazprom mārketinga struktūrām?

Atbildēt

ha ha

06.04.2021. 20:20

»

ESMAIJA

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst...


Tāpēc jau lembergveidīgo sulaiņi gaudo, ka nevarēs vairs ietekmēt ostas tāpat kā nevar ietekmēt Latvenergo. Nevarēs vairs plānprātīgi slaukt ostas, kā Lembrgs, kurš pat atstādināts slauca ostu par 100000 eiro gadā, vizinājās uz tiesu ar ostas pirktu auto par līdzīgu summu. Un tie tikai oficiālie ienākumi. Tas pats arī Rīgā, kur partijnieki salīduši ostu valdēs, saņēma tajās krietni vairāk nekā mēru un vicemēru amatos.

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 20:19

»

Pēteris

Tas ir pipec, kādi jefiņi te komentē


...tas bija man domāts ?...manuprāt ir lietas, kas ir vienkārši loģiskas...krievu kravas Latvijas ostās vairs neatgriezīsies...pat ja kādreiz "iztaisnosies" politiskās attiecības, tas neko vairs nemainīs...ir radīta milzīga loģistikas infrastruktūra Pēterburgā, kuru krievu komersanti arī noslogos turpmāk(tīri objektīvi tas ceļš nav neko dārgāks par "tranzītā caur Latviju"...smailu te nelieku...

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 20:06

Meksikas narko karteļi atpūšas...
Nav jābūt ar bagātu fantāziju apveltītam, lai iedomātos, kādi personāži un ar kādiem priekšlikumiem nāca pie personas, kura kontrolēja visu transporta koridoru - ostu, tās uzņēmumus, dzelzceļu ar tā cargo kompāniju un apsardzes dienestu un kurai bija ietekme gan muitā, gan VID'ā. Fantastika!!!

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 19:34

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku...:)

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 19:16

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst JKP UN VISAS VALDĪBAS PLĀNOS un kas zem tā slēpjas - nolaupīt tautai pēdējo, kas viņai pieder. nU - UN KO PĒC TAM????? kAS TAD Vēl palicis - būt vergiem savā zemē?? nU IELIKS VĒL KĀDUS CIETUMĀ, TIEŠI ar TĀPAT SAFABRICĒTIEM PIERĀDĪJUMIEM UN UZPIRKTĀM VAI ŠANTĀŽAS CEĻĀ IEGŪTĀM VILTUS LIECĪBĀM? Joprojām ar pirkstu rādot uz pavisam citu pusi -re, re, kur zagļi. uN KAS NOTIEK ar OIK -2? tAGAD JAU ŠIEM BADĪTIEM - piedodiet, bet es neatrodu citu vārdu - ceļš ir brīvs. Lielākais šķērslis ir jau novākts

Atbildēt

mazdārziņnieks

06.04.2021. 18:02

Varas un mantas pārdale nevar noritēt bez zaudētāju žēlabām.Tā lielā māksla ir palikt pie mantas arī pēc pārdalēm.

Atbildēt

rullē arī tu

06.04.2021. 18:00

»

$$$

Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē


Tagad Lembergam nav ostas,bet ir apartaments mūra mājā.Ja gribi pakļūt zem ASV sankcijām,lai tavi $ nekur netiek pieņemti,tad rullē vien tālāk sadarbībā ar Austrumiem,neaizmirstot ierēķināt otkatus,lai "polkovņik FSB" nodrošinātu naudas plūsmu augšup.

Atbildēt

.

06.04.2021. 17:45

»

Secinājums

Tu tā labi papēti no kurienes nāk tā gāze uz Klaipēdu,būsi stipri pārsteigts


Čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs. Nu labi, pamēģini vēlreiz: "Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai", ja vien apzināti neizliecies par idiotu.

Atbildēt

.

06.04.2021. 16:54

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai. Visādām sarunām ar krieviem, nēģeriem vai čigāniem nav nekādas nozīmes, ir jārīkojas.

Atbildēt

arprats...

06.04.2021. 16:52

Lielākā daļa jaudīgo VAS "Latvijas dzelzceļa" lokomotīvju iznomātas uzņēmumam, kura viena no īpašniecēm ir bijušā dzelzceļa šefa Uģa Magoņa sieva, vēsta raidījums "Nekā personīga".

Atbildēt

Žanis

06.04.2021. 16:35

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē”
Tēvzemiešu saraksta Nr 1 Saulkrastu novada vēlēšanās arī “smagsvarnieks”

Atbildēt

krievu anālo vagīnu laizītājam

06.04.2021. 16:23

»

nesaprotami

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita


No kurienes krievijas tranzīts, ja krievu dzimtcilvēku pirktspēja ir nokritusies divas reizes, ja valstij nav eksportspējīgas ražošanas, ja pašas ostas, kur tika sagrūsti miljardi, stāv dīkā?

Atbildēt

$$$

06.04.2021. 15:44

»

...

Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju


Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē!

Atbildēt

...

06.04.2021. 15:33

»

Juse

Un kur skatās musu specdienesti


Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.04.2021. 15:29

Ilze Jurča ir gudrāka par OECD un veselo saprātu. Kā var šitādu b-šitu uzrakstīt?! Nejēga!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 15:29

Tādi stratēģiskās infrastruktūras objekti kā elektro pārvades līnijas, dzelzceļš, starptautiskā lidosta "Rīga", u.c., starp citu, arī ir valsts kapitālsabiedrības. Tad jau "X stundā" arī tās autores prāt varētu "nolekt"?

Atbildēt

lauķis

06.04.2021. 15:26

»

biete

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki


Tu tāda pat nesapraša kā es,nu kā nu partijas iztiks bez nākamajiem saulvežiem.Uz saulaino tāli,balsosim atkal par sliktākajiem no sliktajiem.Varbūt tomēr boikotēsim partijas?

Atbildēt

Gints

06.04.2021. 15:26

Par ko te runājam Ventspils ostas drošības virsnieks - galdnieks, bez jebkādas augstākās izglītības. Bosa radinieks.

Atbildēt

biete

06.04.2021. 15:21

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki...

Atbildēt

nesaprotami

06.04.2021. 15:10

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita !

Atbildēt

fakts

06.04.2021. 14:59

Tikai pilnīgi stulbs cilvēks var vienā teikumā uzrakstīt, ka "Ostu pārvaldes bija nosacīti pasargātas arī no tiešas politiskās iejaukšanās to darbā", bet pēc pāris teikumiem jau gausties, ka "valstij un pašvaldībām faktiski zūd iespēja ietekmēt šādas kapitālsabiedrības darbu"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....