Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elementāri

07.04.2021. 12:38

Cīņa par varu un ietekmi tranzītnozarē. Ja jau, kā linkaits stāsta, Lembergs un citi oligarhi zaudēs ietekmi Ventspils un Rīgas ostās, tad neapšaubāmi un loģiski, ka kāds to iegūs. Tātad jaunie komunisti un linkaitis grib pārdalīt ietekmi kādam, vai sev par labu. Domāju, ka viss beigsies ar ostu un dzelzceļa privatizāciju. JKP nav neviena kurš spētu ko vadīt privātā biznesā, tātad loģiski ir kāds cits. Vispār tā ir korupcija tīrākajā veidā. Digitalizācija, salīdzinot, tāda bērnu spēle vien ir. Vakar linkaits visai izteiksmīgi izteicās par Šleseru, kā smagos noziegumos apsūdzēto. Tatad loģiski par pašu linkaiti un JKP spici būtu teikt - pagaidām smagos noziegumos neapsūdzētie.

Atbildēt

to slimais

07.04.2021. 12:37

»

jaajaa

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku


Kāpēc jāber ciet ostas? Kad krievijā ieviesīs ārējo pārvaldi un bidlas sadzīs Ķīnas lāģeros celt gaišo nākotni, tiks atjaunota rūpniecība un lauksaimniecība un atkal no turienes nāks kravas?

Atbildēt

vecais spekulants

07.04.2021. 09:03

Skele Rigas osta atnema terminalu zemes ipasniekiem un ,piesedzoties ar valsts vajadzibam , piesavinajas sev. Prokuratura vareja paintreseties cik nodoklus vini ir nomaksajusi Valstij.Domaju ka nulli.Ofsors.

Atbildēt

Amatieru valdība

07.04.2021. 08:43

Sākumā biju par Linkaiti- izskatījās, ka būs sakarīgs ministrs, bet klausoties viņa atbildes TV intervijā Rēderam, sapratu, ka pavisam ministrs prasts cilvēciņš, kurš pat neprot inteliģenti atbildēt, kur nu vēl profesionāli organizēt darbu. Šī Saeima faktiski ir valsts kauns.

Atbildēt

Q

07.04.2021. 08:32

Vai tad kādam nav skaidrs, ka šo valsti vada idioti, ir iznīcināta cukurrūpniecība, zvejas flote, banku sistēma, tranzīts dzelzceļš tagad ķeramies klāt ostām!

Atbildēt

Pētersons

07.04.2021. 08:02

»

fakts

Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu...


Pamuļki, osta jau neko neieķīlā! Ieķīlā brīvostas pārvalde! Kamēr Jordāns neizlūdzās sankcijas pret Latvijas valsti, tikmēr kredītus nodrošināja ar pašvaldības īpašumiem! Bet pasvaldību izmeta no brīvostas pārvaldes un nodrošinājumsbija zem jautājuma zīmes!

Atbildēt

Vecā komunistu durka Esmaija

07.04.2021. 07:12

»

Atkal pieķēzījusi visas vietas

ar savu Durkas murgu palagu


ej mazgājies! Izdrāzīsim.

Atbildēt

fakts

07.04.2021. 04:59

»

ESMAIJA

AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde...


Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu?

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 23:57

»

fakts

Patiesībā līdz kliņķim visu noveduši ir tieši lembergi un šleseri, jo tieši viņu saprihvatizētie uzņēmumi nodarbojas ar kravu loģistiku. Dzelzceļš un ostas tikai nodrošina infrastruktūru


AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde no kuriem puse bija valsts iecelti pilnvarnieki...
rEDZ KĀDS TU GUDRS ... GANDRĪZ VAI IZKLAUSĀS TIKPAT GUDRS KĀ Bordāns.

Atbildēt

Direktors

06.04.2021. 22:56

Linkaita visu Latvijas tranzita nozari nobendēs līdz pilnīgam galam. Diemžēl.

Atbildēt

Džons

06.04.2021. 21:45

Šis džeks jau senākos laikos noveda līdz bankrotam Eksportkredītu, bet līdzīgi uzņēmumi Baltijā darbojas vēl joprojām un joprojām ar peļņu. Tā ka šis ministrs ir plaša profila speciālists, kas visu var novest līdz klinķim.

Atbildēt

Pašreizējais brīvostu likums

06.04.2021. 21:27

»

WWW

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras


neparedz, ka valsts saņemtu kādas dividendes no ostu darbības. Papildus ņemot vērā slēpto lēmumu pieņemšanu (tātad nav valsts kontroles),ostu aktīvi netiek iekļauti valsts bilancē, pēc starptautiskiem grāmatvedības standartiem var apšaubīt valsts kontroli pār ostām šobrīd. Tā kā reāli notiek nevis iešana uz ostu privatizāciju, bet kontroles atņemšanu ostu patiesā labuma guvējiem (paradoksāla prihvatizētā nacionalizācija). Oligarhi pretojas.

Atbildēt

Jautrītis

06.04.2021. 21:26

Rakstam pievienotajā attēlā redzamais džeks jau tā ir sakārtojis Latvijas Dzelzceļa darbu, ka tas ir kļuvis no pelnoša uzņēmuma par dotējamu. Tas nu ir padarīts. Arī gaisa satiksme jau sen tiek dotēta. Tagad ķeras pie ostām, lai arī tām piešķirtu tādu pašu likteni. Un tikai tad, kad viss Latvijā būs dotējams satiksmes nozarē štas kungs mierīgi un pelnīti varēs doties citā amatā. Savu Latvijas ekonomikas graušanā būs padarījis.

Atbildēt

WWW

06.04.2021. 21:06

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras...

Atbildēt

Žanim

06.04.2021. 20:57

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Vai saņem maksājumus no Gazprom mārketinga struktūrām?

Atbildēt

ha ha

06.04.2021. 20:20

»

ESMAIJA

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst...


Tāpēc jau lembergveidīgo sulaiņi gaudo, ka nevarēs vairs ietekmēt ostas tāpat kā nevar ietekmēt Latvenergo. Nevarēs vairs plānprātīgi slaukt ostas, kā Lembrgs, kurš pat atstādināts slauca ostu par 100000 eiro gadā, vizinājās uz tiesu ar ostas pirktu auto par līdzīgu summu. Un tie tikai oficiālie ienākumi. Tas pats arī Rīgā, kur partijnieki salīduši ostu valdēs, saņēma tajās krietni vairāk nekā mēru un vicemēru amatos.

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 20:19

»

Pēteris

Tas ir pipec, kādi jefiņi te komentē


...tas bija man domāts ?...manuprāt ir lietas, kas ir vienkārši loģiskas...krievu kravas Latvijas ostās vairs neatgriezīsies...pat ja kādreiz "iztaisnosies" politiskās attiecības, tas neko vairs nemainīs...ir radīta milzīga loģistikas infrastruktūra Pēterburgā, kuru krievu komersanti arī noslogos turpmāk(tīri objektīvi tas ceļš nav neko dārgāks par "tranzītā caur Latviju"...smailu te nelieku...

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 20:06

Meksikas narko karteļi atpūšas...
Nav jābūt ar bagātu fantāziju apveltītam, lai iedomātos, kādi personāži un ar kādiem priekšlikumiem nāca pie personas, kura kontrolēja visu transporta koridoru - ostu, tās uzņēmumus, dzelzceļu ar tā cargo kompāniju un apsardzes dienestu un kurai bija ietekme gan muitā, gan VID'ā. Fantastika!!!

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 19:34

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku...:)

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 19:16

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst JKP UN VISAS VALDĪBAS PLĀNOS un kas zem tā slēpjas - nolaupīt tautai pēdējo, kas viņai pieder. nU - UN KO PĒC TAM????? kAS TAD Vēl palicis - būt vergiem savā zemē?? nU IELIKS VĒL KĀDUS CIETUMĀ, TIEŠI ar TĀPAT SAFABRICĒTIEM PIERĀDĪJUMIEM UN UZPIRKTĀM VAI ŠANTĀŽAS CEĻĀ IEGŪTĀM VILTUS LIECĪBĀM? Joprojām ar pirkstu rādot uz pavisam citu pusi -re, re, kur zagļi. uN KAS NOTIEK ar OIK -2? tAGAD JAU ŠIEM BADĪTIEM - piedodiet, bet es neatrodu citu vārdu - ceļš ir brīvs. Lielākais šķērslis ir jau novākts

Atbildēt

mazdārziņnieks

06.04.2021. 18:02

Varas un mantas pārdale nevar noritēt bez zaudētāju žēlabām.Tā lielā māksla ir palikt pie mantas arī pēc pārdalēm.

Atbildēt

rullē arī tu

06.04.2021. 18:00

»

$$$

Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē


Tagad Lembergam nav ostas,bet ir apartaments mūra mājā.Ja gribi pakļūt zem ASV sankcijām,lai tavi $ nekur netiek pieņemti,tad rullē vien tālāk sadarbībā ar Austrumiem,neaizmirstot ierēķināt otkatus,lai "polkovņik FSB" nodrošinātu naudas plūsmu augšup.

Atbildēt

.

06.04.2021. 17:45

»

Secinājums

Tu tā labi papēti no kurienes nāk tā gāze uz Klaipēdu,būsi stipri pārsteigts


Čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs. Nu labi, pamēģini vēlreiz: "Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai", ja vien apzināti neizliecies par idiotu.

Atbildēt

.

06.04.2021. 16:54

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai. Visādām sarunām ar krieviem, nēģeriem vai čigāniem nav nekādas nozīmes, ir jārīkojas.

Atbildēt

arprats...

06.04.2021. 16:52

Lielākā daļa jaudīgo VAS "Latvijas dzelzceļa" lokomotīvju iznomātas uzņēmumam, kura viena no īpašniecēm ir bijušā dzelzceļa šefa Uģa Magoņa sieva, vēsta raidījums "Nekā personīga".

Atbildēt

Žanis

06.04.2021. 16:35

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē”
Tēvzemiešu saraksta Nr 1 Saulkrastu novada vēlēšanās arī “smagsvarnieks”

Atbildēt

krievu anālo vagīnu laizītājam

06.04.2021. 16:23

»

nesaprotami

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita


No kurienes krievijas tranzīts, ja krievu dzimtcilvēku pirktspēja ir nokritusies divas reizes, ja valstij nav eksportspējīgas ražošanas, ja pašas ostas, kur tika sagrūsti miljardi, stāv dīkā?

Atbildēt

$$$

06.04.2021. 15:44

»

...

Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju


Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē!

Atbildēt

...

06.04.2021. 15:33

»

Juse

Un kur skatās musu specdienesti


Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.04.2021. 15:29

Ilze Jurča ir gudrāka par OECD un veselo saprātu. Kā var šitādu b-šitu uzrakstīt?! Nejēga!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 15:29

Tādi stratēģiskās infrastruktūras objekti kā elektro pārvades līnijas, dzelzceļš, starptautiskā lidosta "Rīga", u.c., starp citu, arī ir valsts kapitālsabiedrības. Tad jau "X stundā" arī tās autores prāt varētu "nolekt"?

Atbildēt

lauķis

06.04.2021. 15:26

»

biete

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki


Tu tāda pat nesapraša kā es,nu kā nu partijas iztiks bez nākamajiem saulvežiem.Uz saulaino tāli,balsosim atkal par sliktākajiem no sliktajiem.Varbūt tomēr boikotēsim partijas?

Atbildēt

Gints

06.04.2021. 15:26

Par ko te runājam Ventspils ostas drošības virsnieks - galdnieks, bez jebkādas augstākās izglītības. Bosa radinieks.

Atbildēt

biete

06.04.2021. 15:21

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki...

Atbildēt

nesaprotami

06.04.2021. 15:10

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita !

Atbildēt

fakts

06.04.2021. 14:59

Tikai pilnīgi stulbs cilvēks var vienā teikumā uzrakstīt, ka "Ostu pārvaldes bija nosacīti pasargātas arī no tiešas politiskās iejaukšanās to darbā", bet pēc pāris teikumiem jau gausties, ka "valstij un pašvaldībām faktiski zūd iespēja ietekmēt šādas kapitālsabiedrības darbu"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi