Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Elementāri

07.04.2021. 12:38

Cīņa par varu un ietekmi tranzītnozarē. Ja jau, kā linkaits stāsta, Lembergs un citi oligarhi zaudēs ietekmi Ventspils un Rīgas ostās, tad neapšaubāmi un loģiski, ka kāds to iegūs. Tātad jaunie komunisti un linkaitis grib pārdalīt ietekmi kādam, vai sev par labu. Domāju, ka viss beigsies ar ostu un dzelzceļa privatizāciju. JKP nav neviena kurš spētu ko vadīt privātā biznesā, tātad loģiski ir kāds cits. Vispār tā ir korupcija tīrākajā veidā. Digitalizācija, salīdzinot, tāda bērnu spēle vien ir. Vakar linkaits visai izteiksmīgi izteicās par Šleseru, kā smagos noziegumos apsūdzēto. Tatad loģiski par pašu linkaiti un JKP spici būtu teikt - pagaidām smagos noziegumos neapsūdzētie.

Atbildēt

to slimais

07.04.2021. 12:37

»

jaajaa

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku


Kāpēc jāber ciet ostas? Kad krievijā ieviesīs ārējo pārvaldi un bidlas sadzīs Ķīnas lāģeros celt gaišo nākotni, tiks atjaunota rūpniecība un lauksaimniecība un atkal no turienes nāks kravas?

Atbildēt

pareizais jautājums

07.04.2021. 11:28

Kāpēc trakumsērgas traumētā lapsa vēl negaudo būrī kopā ar saviem dažiem zombij-faniem?

Atbildēt

vecais spekulants

07.04.2021. 09:03

Skele Rigas osta atnema terminalu zemes ipasniekiem un ,piesedzoties ar valsts vajadzibam , piesavinajas sev. Prokuratura vareja paintreseties cik nodoklus vini ir nomaksajusi Valstij.Domaju ka nulli.Ofsors.

Atbildēt

Amatieru valdība

07.04.2021. 08:43

Sākumā biju par Linkaiti- izskatījās, ka būs sakarīgs ministrs, bet klausoties viņa atbildes TV intervijā Rēderam, sapratu, ka pavisam ministrs prasts cilvēciņš, kurš pat neprot inteliģenti atbildēt, kur nu vēl profesionāli organizēt darbu. Šī Saeima faktiski ir valsts kauns.

Atbildēt

Q

07.04.2021. 08:32

Vai tad kādam nav skaidrs, ka šo valsti vada idioti, ir iznīcināta cukurrūpniecība, zvejas flote, banku sistēma, tranzīts dzelzceļš tagad ķeramies klāt ostām!

Atbildēt

Pētersons

07.04.2021. 08:02

»

fakts

Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu...


Pamuļki, osta jau neko neieķīlā! Ieķīlā brīvostas pārvalde! Kamēr Jordāns neizlūdzās sankcijas pret Latvijas valsti, tikmēr kredītus nodrošināja ar pašvaldības īpašumiem! Bet pasvaldību izmeta no brīvostas pārvaldes un nodrošinājumsbija zem jautājuma zīmes!

Atbildēt

Vecā komunistu durka Esmaija

07.04.2021. 07:12

»

Atkal pieķēzījusi visas vietas

ar savu Durkas murgu palagu


ej mazgājies! Izdrāzīsim.

Atbildēt

fakts

07.04.2021. 04:59

»

ESMAIJA

AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde...


Vai tad ne pēc Šlesera saimniekošanas AirBaltic un viņa noslēgtajiem līgumiem ar bēdīgi slaveno Fliku, valstij pirmoreiz bija jālemj par desmitiem miljonu ieguldīšanu, lai glābtu to no bankrota? Vai ne pats Lembergs nesen žēlojās, ka viņa vadītajai ostai neesot pat ko ieķīlāt, lai saņemtu bankā kredītu?

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 23:57

»

fakts

Patiesībā līdz kliņķim visu noveduši ir tieši lembergi un šleseri, jo tieši viņu saprihvatizētie uzņēmumi nodarbojas ar kravu loģistiku. Dzelzceļš un ostas tikai nodrošina infrastruktūru


AK, TĀ? uN ES LĪDZ ŠIM DOMĀJU, KA TĀDU UZPLAUKUMU, ( KĀ RĀDA VISI CIPARI), KĀ Šlesera kunga laikā, mūsu lidsabiedrība nav piedzīvojusi NEKAD. nebija dzirdēts, ka viņš būtu... līdz kliņķim... bet par Ventspils ostu arī nezināju TĀDU LIETU,līdz šim brīžam biju tādā pārliecībā, ka to vadīja ostas pārvalde no kuriem puse bija valsts iecelti pilnvarnieki...
rEDZ KĀDS TU GUDRS ... GANDRĪZ VAI IZKLAUSĀS TIKPAT GUDRS KĀ Bordāns.

Atbildēt

Direktors

06.04.2021. 22:56

Linkaita visu Latvijas tranzita nozari nobendēs līdz pilnīgam galam. Diemžēl.

Atbildēt

Džons

06.04.2021. 21:45

Šis džeks jau senākos laikos noveda līdz bankrotam Eksportkredītu, bet līdzīgi uzņēmumi Baltijā darbojas vēl joprojām un joprojām ar peļņu. Tā ka šis ministrs ir plaša profila speciālists, kas visu var novest līdz klinķim.

Atbildēt

Pašreizējais brīvostu likums

06.04.2021. 21:27

»

WWW

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras


neparedz, ka valsts saņemtu kādas dividendes no ostu darbības. Papildus ņemot vērā slēpto lēmumu pieņemšanu (tātad nav valsts kontroles),ostu aktīvi netiek iekļauti valsts bilancē, pēc starptautiskiem grāmatvedības standartiem var apšaubīt valsts kontroli pār ostām šobrīd. Tā kā reāli notiek nevis iešana uz ostu privatizāciju, bet kontroles atņemšanu ostu patiesā labuma guvējiem (paradoksāla prihvatizētā nacionalizācija). Oligarhi pretojas.

Atbildēt

Jautrītis

06.04.2021. 21:26

Rakstam pievienotajā attēlā redzamais džeks jau tā ir sakārtojis Latvijas Dzelzceļa darbu, ka tas ir kļuvis no pelnoša uzņēmuma par dotējamu. Tas nu ir padarīts. Arī gaisa satiksme jau sen tiek dotēta. Tagad ķeras pie ostām, lai arī tām piešķirtu tādu pašu likteni. Un tikai tad, kad viss Latvijā būs dotējams satiksmes nozarē štas kungs mierīgi un pelnīti varēs doties citā amatā. Savu Latvijas ekonomikas graušanā būs padarījis.

Atbildēt

WWW

06.04.2021. 21:06

Ož pēc kārtējās privatizācijas afēras...

Atbildēt

Žanim

06.04.2021. 20:57

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Vai saņem maksājumus no Gazprom mārketinga struktūrām?

Atbildēt

ha ha

06.04.2021. 20:20

»

ESMAIJA

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst...


Tāpēc jau lembergveidīgo sulaiņi gaudo, ka nevarēs vairs ietekmēt ostas tāpat kā nevar ietekmēt Latvenergo. Nevarēs vairs plānprātīgi slaukt ostas, kā Lembrgs, kurš pat atstādināts slauca ostu par 100000 eiro gadā, vizinājās uz tiesu ar ostas pirktu auto par līdzīgu summu. Un tie tikai oficiālie ienākumi. Tas pats arī Rīgā, kur partijnieki salīduši ostu valdēs, saņēma tajās krietni vairāk nekā mēru un vicemēru amatos.

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 20:19

»

Pēteris

Tas ir pipec, kādi jefiņi te komentē


...tas bija man domāts ?...manuprāt ir lietas, kas ir vienkārši loģiskas...krievu kravas Latvijas ostās vairs neatgriezīsies...pat ja kādreiz "iztaisnosies" politiskās attiecības, tas neko vairs nemainīs...ir radīta milzīga loģistikas infrastruktūra Pēterburgā, kuru krievu komersanti arī noslogos turpmāk(tīri objektīvi tas ceļš nav neko dārgāks par "tranzītā caur Latviju"...smailu te nelieku...

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 20:06

Meksikas narko karteļi atpūšas...
Nav jābūt ar bagātu fantāziju apveltītam, lai iedomātos, kādi personāži un ar kādiem priekšlikumiem nāca pie personas, kura kontrolēja visu transporta koridoru - ostu, tās uzņēmumus, dzelzceļu ar tā cargo kompāniju un apsardzes dienestu un kurai bija ietekme gan muitā, gan VID'ā. Fantastika!!!

Atbildēt

jaajaa

06.04.2021. 19:34

...ja Krievijas kravu nav, tās ostas var mierīgi aizbērt...un pareizi vien dara JKP...ja kāds komersants ostās vēl ir spējīgs pats izdzīvot, lai cīnās...citādi nāksies valstij visu laiku piemaksāt nevajadzīgas infrastruktūras uzturēšanai...būs kā ar airBaltiku...:)

Atbildēt

ESMAIJA

06.04.2021. 19:16

Kādēļ tad Lembergs tagad atrodas tur, kur vajadzēja atrasties šīs afēras autoriem. Un tā kā ostas ir tikpat stratēģiski nozīmīgi objekti, kā Latvenergo, tad šis jautājums BIJA jāizlemj tautai. Lemergs par šo jautājumu nerunāja - viņš kliedza, viņš pierādīja un parādīja, ka ostu privatizācija ietilpst JKP UN VISAS VALDĪBAS PLĀNOS un kas zem tā slēpjas - nolaupīt tautai pēdējo, kas viņai pieder. nU - UN KO PĒC TAM????? kAS TAD Vēl palicis - būt vergiem savā zemē?? nU IELIKS VĒL KĀDUS CIETUMĀ, TIEŠI ar TĀPAT SAFABRICĒTIEM PIERĀDĪJUMIEM UN UZPIRKTĀM VAI ŠANTĀŽAS CEĻĀ IEGŪTĀM VILTUS LIECĪBĀM? Joprojām ar pirkstu rādot uz pavisam citu pusi -re, re, kur zagļi. uN KAS NOTIEK ar OIK -2? tAGAD JAU ŠIEM BADĪTIEM - piedodiet, bet es neatrodu citu vārdu - ceļš ir brīvs. Lielākais šķērslis ir jau novākts

Atbildēt

mazdārziņnieks

06.04.2021. 18:02

Varas un mantas pārdale nevar noritēt bez zaudētāju žēlabām.Tā lielā māksla ir palikt pie mantas arī pēc pārdalēm.

Atbildēt

rullē arī tu

06.04.2021. 18:00

»

$$$

Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē


Tagad Lembergam nav ostas,bet ir apartaments mūra mājā.Ja gribi pakļūt zem ASV sankcijām,lai tavi $ nekur netiek pieņemti,tad rullē vien tālāk sadarbībā ar Austrumiem,neaizmirstot ierēķināt otkatus,lai "polkovņik FSB" nodrošinātu naudas plūsmu augšup.

Atbildēt

.

06.04.2021. 17:45

»

Secinājums

Tu tā labi papēti no kurienes nāk tā gāze uz Klaipēdu,būsi stipri pārsteigts


Čukča nav lasītājs, čukča ir rakstītājs. Nu labi, pamēģini vēlreiz: "Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai", ja vien apzināti neizliecies par idiotu.

Atbildēt

.

06.04.2021. 16:54

»

Žanis

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē


Kad Klaipēdā uzcēla gāzes termināli, Gazprom uzreiz nolaida gāzes cenu Lietuvai. Visādām sarunām ar krieviem, nēģeriem vai čigāniem nav nekādas nozīmes, ir jārīkojas.

Atbildēt

arprats...

06.04.2021. 16:52

Lielākā daļa jaudīgo VAS "Latvijas dzelzceļa" lokomotīvju iznomātas uzņēmumam, kura viena no īpašniecēm ir bijušā dzelzceļa šefa Uģa Magoņa sieva, vēsta raidījums "Nekā personīga".

Atbildēt

Žanis

06.04.2021. 16:35

Kaut kā jau tā Skultes osta ar LNG termināli ir “jāsamenedžē”
Tēvzemiešu saraksta Nr 1 Saulkrastu novada vēlēšanās arī “smagsvarnieks”

Atbildēt

krievu anālo vagīnu laizītājam

06.04.2021. 16:23

»

nesaprotami

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita


No kurienes krievijas tranzīts, ja krievu dzimtcilvēku pirktspēja ir nokritusies divas reizes, ja valstij nav eksportspējīgas ražošanas, ja pašas ostas, kur tika sagrūsti miljardi, stāv dīkā?

Atbildēt

$$$

06.04.2021. 15:44

»

...

Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju


Pareizi. Jocīgais Tālis tik izpilda partijas bosu iegribas un pēc pāris gadiem mums vispār nebūs ostu. Kā tagad nav ceļu, pazūd dzelzceļš. Bordāntauna rullē!

Atbildēt

...

06.04.2021. 15:33

»

Juse

Un kur skatās musu specdienesti


Mūsu specdienesti skatās lai nekas netraucētu kolonijas pārvaldniekiem izvarot Latviju.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

06.04.2021. 15:29

Ilze Jurča ir gudrāka par OECD un veselo saprātu. Kā var šitādu b-šitu uzrakstīt?! Nejēga!

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

06.04.2021. 15:29

Tādi stratēģiskās infrastruktūras objekti kā elektro pārvades līnijas, dzelzceļš, starptautiskā lidosta "Rīga", u.c., starp citu, arī ir valsts kapitālsabiedrības. Tad jau "X stundā" arī tās autores prāt varētu "nolekt"?

Atbildēt

lauķis

06.04.2021. 15:26

»

biete

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki


Tu tāda pat nesapraša kā es,nu kā nu partijas iztiks bez nākamajiem saulvežiem.Uz saulaino tāli,balsosim atkal par sliktākajiem no sliktajiem.Varbūt tomēr boikotēsim partijas?

Atbildēt

Gints

06.04.2021. 15:26

Par ko te runājam Ventspils ostas drošības virsnieks - galdnieks, bez jebkādas augstākās izglītības. Bosa radinieks.

Atbildēt

biete

06.04.2021. 15:21

Kurā vēlēšanu sarakstiņā tad tā ilze jurča ir pieteikusies? Ka tik aktīva..., un vēl apsaukā savus bijušos kolēģus tik nesmuki...

Atbildēt

nesaprotami

06.04.2021. 15:10

prieks kam mulku zemei latvijai ostas,ja nav Krievijas un Baltkrievijas tranzita !

Atbildēt

fakts

06.04.2021. 14:59

Tikai pilnīgi stulbs cilvēks var vienā teikumā uzrakstīt, ka "Ostu pārvaldes bija nosacīti pasargātas arī no tiešas politiskās iejaukšanās to darbā", bet pēc pāris teikumiem jau gausties, ka "valstij un pašvaldībām faktiski zūd iespēja ietekmēt šādas kapitālsabiedrības darbu"!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....