Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā>VB

08.08.2022. 21:26

»

VB

"būtu neizdevies gleznotājs Hitlers


Ādolfam bija labi darbi. Liekas, ka tos nevērtēja objektīvi politisku iemeslu dēļ.

Atbildēt

formula

08.08.2022. 09:32

»

VB

"būtu neizdevies gleznotājs Hitlers


Arī zinu šiklgrūbera pindzelējumus un domāju,ko tas putļera vectētiņš štukoja pindzelējot?

Atbildēt

anekdote par katoļiem

07.08.2022. 17:59

»

Mammogrāpsts

Velns bada laikā arī mušas ēd. Pāris miljonu projekts ir nekas salīdzinot ar "kapu tramvaju", u.c


Bērnībā ludzu dievu, lai uzdāvina man divriteni. Jutu, nekas nebūs. Nozagu divriteni un lūdzu dievu, lai man piedod.

Atbildēt

MI

07.08.2022. 17:05

Ei tu nost. Kāds sūds dzīvo Latviešu galvās.


Citāts no anketas teksta:
... " Uzvaras parka pieminekļa Padomju armijas karavīriem – Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem demontāžas procesa organizēšanu.... citāta beigas.

Tātad.
1. Padomju Latvija? Nav tādas, ir tikai Latvijas Republika.
2. Valsts atbrīvošana no vieniem okupantiem, pašiem okupējot, nesaucas atbrīvošana.
3. Kas ir padomju karavīrs Latvijas Republikā?

Ak Debes, kad vienreiz sapratīs.
Ir tikai un vienīgi Latvijas Republika kuru otrā pasaules kara laikā trīs reizes okupēja. Pēdējiem okupantiem paliekot šeit un kopā ar kolaborantiem ikdienā kuļot savus okupantu sūdus.

Latvijai bija gan savi pēckara mežabrāļi, pagrīde, gan aktīvi 80 un 90 gadi, kuri rezultējās ar okupācijas režīma un armijas kaput.
Tikai tagad sāksim sakopt Valsti no okupantu simboliem. Un cik vēl ir darāmā.

Grozies kā gribi, bet agru vai vēlu - Laiks un Latvieša spīts Latvijas Republiku atbrīvos no ļaunuma impērijas.

Domāšanai:
Retorisks varētu būt jautājums vai 2 pasaules karš vispār ir beidzies?
Vai nav tomēr tā, ka pēc aktīvo ieroču lietošanas fāzes dažādu slēpto hibrīd_karu ietvarā tas turpinājās un turpinās vēl tagad?
Kad Valstis atsevišķi un kopā, kā nu kurā brīdī, sitas pret lienošo rusnacistu aktīvo okupāciju vēl tagad?

Atbildēt

jaajaa

07.08.2022. 12:58

...es piekritīšu...pilnīgi bezjēdzīga organizācija, tukša naudas tērēšana...

Atbildēt

formula

07.08.2022. 12:02

»

Naivais

kas ir nacisms


Visi šie termini— nacionālisms, nacisms ,fašisms, neofašisms un citi, kas daudzviet pavīd,— būtībā ir saistāmi ar totalitārisma paveidiem. Manuprāt, tas ir plašāks jēdziens. Totalitārismā ietveramas tādas kustības un ideoloģijas, kas vērstas uz demokrātijas likvidāciju valstī, varas pārņemšanu kaut kādas šauras grupas zonās, valsts pārvaldīšanu ar teroristiskām metodēm, visu valsts iedzīvotāju dzīves , — arī privātās dzīves, stingru kontroli un personas brīvību ierobežošanu. Totalitārisms, vienalga, vai tas būtu nacionālsociālisma, fašisma vai komunisma ietērpā, vienmēr ir saistīts ar šovinismu, ar kādu iedzīvotāju grupu vajāšanu, sociālo demagoģiju, vienas tautas paaugstināšanu pāri citām tautām, citu tautu pakļaušanu, arī ar klajas agresijas metodēm. Tas galu galā ir pamatā visām šīm kustībām un ideoloģijām. Protams, ārēji tās cenšas izlikties pavisam dažādas. Komunisti arvien centās ļoti stingri norobežoties no fašisma. Bet būtībā tās ir vienas medaļas divas puses. Jo formāli ideoloģija jau var būt pavisam atšķirīga. Taču galvenais ir praktiskā realizācija un mērķi.Sociālā bāze totalitārajam režīmam ir viena un tā pati — tie sociāli trūcīgie slāņi, kas veidojas tajās valstīs, kur karu, revolūciju vai citu cēloņu dēļ ir radušies ekonomiskās un sociālās krīzes apstākļi. Līdz ar to veidojas iedzīvotāju slāņu, kam nav savas pārliecības, savas ideoloģijas, kas nesaskata izeju, kā ar saviem spēkiem izķepuroties no esošā stāvokļa, un meklē kaut kādu glābiņu. Vienalga, vai tas būtu neizdevies gleznotājs Hitlers, vai neizmācījies garīgais seminārists un banku aplaupītājs Džugašvili–Staļins, vai neievērotais literāts Musolīni, visi ir gatavi sekot viņiem līdzi ar cerību, ka viņi iznesīs ārā no dzīves grūtībām.Paļaujoties uz daudzo trūcīgo cilvēku atbalstu, patiešām atrodas cilvēki, kam izdodas izsisties uz augšu. Citi klusē. Bet, kad acis sāk pavērties, atklājas, ka ir nodibinājies režīms, pret ko nevar pat iepīkstēties, kam nekādi nevar pretoties. Starp citu, represējamo slāņu iznīcināšanu Ļeņins un Staļins sāka ar īpašuma konfiskāciju. Šo metodi pārņēma arī Hitlers.Tie režīmi, kur nevar brīvi izteikt savu domu, visi ir vienādi vērtējami.
" Latvijas Vēstnesis"
.

Atbildēt

millers

07.08.2022. 11:09

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


milna ar moiku lai labāk pakar popļutu, tas ir vēl lielāks maita par jekelnu

Atbildēt

VB

07.08.2022. 10:29

Pasakiet, kas finansē Deln -u un es pateikšu, kam tā tāda visp. vajadzīga. Saderam?

Atbildēt

Dzintars

07.08.2022. 09:41

Labdien.
Godāt mani Dzintars Akinfovs , Latvijas Republikas pilsonis, lūdzu Jums , kāpēc tā notiek.
KUR BIJA ‘’delna’’?
Tiesa uzskata, ka ar apstākļiem, kas izklāstīti prasībā, un pierādījumiem, kas pievienoti prasībai, ir pierādīts, ka Krājbankas valdes locekļi ar savu darbību vai bezdarbību ir radījuši likvidējamai AS Latvijas Krājbanka zaudējumus.”runa ir par Māriņs Bondars, kāpēc un kāds sakars manam rakstam ar ‘’delna’’ rakstīto par uzraudzīšanu., Lūdzu.
Latvijas Republikas Saeimas atbilde uz manu iesniegumu.
Rīgā 2022. gada 14. aprīlī
Nr. 511.13/1-17-13/22


Dzintaram Akinfovam


Saeimā ir saņemts Jūsu 2022. gada 11. aprīļa iesniegums, kurā lūdzat sniegt atbildes uz vairākiem jautājumiem par 13. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru. Saeimas sekretāra biedres uzdevumā atbildi uz Jūsu iesniegumu sniedz Saeimas Juridiskais birojs. Atsaucoties uz Jūsu lūgumu, atbildes tiek sniegtas, tās numurējot uzdoto jautājumu secībā.
1. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto pirmo jautājumu, skaidrojam, ka Mārtiņš Bondars ir 13. Saeimas deputāts un viņš Saeimā ir ievēlēts Latgales vēlēšanu apgabalā no partiju apvienības “Attīstībai/Par” saraksta.
2. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā, pie tam viņš ir ievēlēts par šīs komisijas priekšsēdētāju. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā arī Pieprasījumu komisijā, un viņš ir šīs komisijas priekšsēdētāja biedrs. Tāpat Mārtiņš Bondars strādā Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijā un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijā.
3. Attiecībā uz jautājumu par to, vai Latvijas Republikas Saeima ir tikusi informēta, ka Mārtiņš Bondars tiek apsūdzēts Latvijas Krājbankas novešanā līdz bankrotam, skaidrojam ka Juridiskā biroja rīcībā nav ziņu par šādas informācijas saņemšanu Saeimā.
4. Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
5. Kā jau tas skaidrots atbildē uz ceturto jautājumu, lēmumu par deputāta ievēlēšanu Saeimas komisijā pieņem Saeima ar balsu vairākumu. Tādējādi deputāti, balsojot par šo lēmumu, vērtē arī attiecīgās kandidatūras piemērotību šim darbam.
6. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto sesto jautājumu skaidrojam, ka saskaņā ar Rīgas Apgabaltiesas 2011. gada 23. decembra lēmumu, AS “Latvijas Krājbanka” ir pasludināta par maksātnespējīgu un par tās administratoru apstiprināta “KPMG Baltics” AS. Saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 161. panta pirmo daļu pēc kredītiestādes pasludināšanas par maksātnespējīgu administratoram ir visi likumos un kredītiestādes statūtos paredzētie pārvaldes institūciju un to vadītāju pienākumi, tiesības un pilnvaras. Jautājumi, kas saistīti ar konkrētas kredītiestādes maksātnespējas procesa ietvaros veicamajām darbībā, tostarp to skaidrošana ir ārpus Saeimas kompetences.Cieņā

Juridiskā biroja vadītājas vietniece Anita Kozlovska
Izlasot atbildi , ir saprotams , ka Saeimai, un Saeimā ievēlētajām partijām , šāds ''zaglēns''; ir labs esam un ne Latvijas Republikas Saeima ne kāda cita partija (pozīcija) neiebilda , ka tautsaimniecības budžeta komisijā tiek izvēlēts darbonis pret kuru ir uzsākts proces par bankas ‘’Krājbankas'' novešanu līdz bankrotam.KUR BIJA’’delna’’, vai viņi vispār ir?
Saldais ēdiens- Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas 2019.gada 18.aprīļa sprieduma civillietā Nr.C30601515 , atzina šo darboni ''Mārtiņs Bondars '' par vainīgu , un pateicība par šī(mārtiņs bondars) atzišanu par vainīgu , šamējo (mārtiņs bondars;)Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
Lūdzu skaidrojums kāpēc tā ir - vai tā notiek, BET GALVENAIS MANĀ RAKSTĀ IR, mārtiņs bondars pārstāv un tika ievēlēts no tādas partijas '-ar nosaukumu''Atīstība Par'' lūdzu mums Latvijas Republikas pilsoņiem viela pārdomām par , vai par šādiem ''morāliem kropļiem'' ir jābalso.
KUR BIJA ‘’delna’’?
Latvijas Republikas pilsonis(nevis dubultpilsonis)
Dzintars Akinfovs.

Atbildēt

Biedrības uz šāda fona parazitē

07.08.2022. 08:29

»

Blēžu kartelis...

Kad likvidēs šo parazītu kantori, ar visām voikām? Vai tiešām viņus uztur, par nodokļu maksātāju naudu? Kas vispār izdomā šos providus, lampas, delnas un pārējos parazītu veidojumus


Taisnība šo liekēžu un neko nedarītāju kontrolieru ir par daudz. Uztur draugi no partijām par ko tauta vēlē. Tos pieminekļus ar traktoru nojauktu pārs dienās un lēti būtu. Bet te būs vesela banda no ziedojumiem savāktiem jāuzbaro iepriekš nosauktie. Traktorists Andris par 50 eiro to padomju armatūras stabu nojauks un metālu lūžņos nodos vel papildus nopelnīs.

Atbildēt

Ja,ja!

07.08.2022. 07:53

»

he he

Kur smird pēc kāpostiem, tur žurkas klāt kā sauktas


Pēc tādiem jau ieguvušiem,pēc tādiem kuriem drīz vairs nebūs cēlais kāposta nosaukums,bet vienalga kāpostiem!

Atbildēt

Harijs Poters

07.08.2022. 07:39

Ierosinājums Delanai - lai ātri, kvalitatīvi un pareizi nojauktu to uzvarekli, sākumā jānodibina pieminekļa nojaukšanas komiteja, vai kā to sauc, kā bija ar jaunās bibliotēkas celtniecību. Tad būs viss Ok.

Atbildēt

he he

07.08.2022. 06:30

Kur smird pēc kāpostiem, tur žurkas klāt kā sauktas ...

Atbildēt

tomiņi

06.08.2022. 23:45

atkal pabiras tik pa virsu peld katram sava roka jāpieliek, lai tikai visu novilcinātu, izpratinātu, noburbulētu... kam liekas kustības un vispār kaut kas jādara aicinājums nepiemirst par to izstiepto plaukstu te nepārprotams

Atbildēt

Blēžu kartelis...

06.08.2022. 21:12

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


Kad likvidēs šo parazītu kantori, ar visām voikām? Vai tiešām viņus uztur, par nodokļu maksātāju naudu? Kas vispār izdomā šos providus, lampas, delnas un pārējos parazītu veidojumus?

Atbildēt

zane

06.08.2022. 21:09

Padomju atejas iztīrīšanas uzraudzības komiteja...

Atbildēt

Arī Sorosa “žīda delna”

06.08.2022. 20:34

grib uzvārīties uz notikumiem, kas šķeļ sabiedrību. Del a taču ir pret deokupāciju.

Atbildēt

nežēlīgi

06.08.2022. 19:23

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


nekam taču neder. Ja nu viņas aizliegs raundapu,tad pie ravēšanas. Vienas pasaules glupās izdomājušas, ka ukraiņi nedrīkst ne aizstāvēt, ne atbrīvot pilsētas, t.i. karpt pilsētā, jo tur civiliedzīvotāji.KAS MĪL LIELĀKOS KRETĪNUS??????????? 3A UN PUĶINS. GUDRĀS TEHNOLOĢIJAS ATBRĪBVOJUŠAS NO DARAB TĀDU MUSORU, KAS NEKĀDAM DARBAM NEDER UN PĀRDODAS PUĶINIEM

Atbildēt

sarkanzaļzilā glupā grēta uzstājas

06.08.2022. 19:18

pret Zviedrijas iestāšanos NATO. Vispasaules mēsli.

Atbildēt

fakts

06.08.2022. 18:27

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


Nekādas atlaišanas.Tiesas process un patriekšana.

Atbildēt

iespējams,ka

06.08.2022. 18:21

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni.

Atbildēt

visi 'uzrauga'

06.08.2022. 17:57

»

TT

Šitie gan ir savā alkatībā un bezkaunībā nepiebarojami. Droši vien biedrene Moika atkal kopā mūzīgajām draudzenēm Ivetu Fufaiku un Bubesu zīmē tāmes


bet nauda vienmēr pazūd. Nezin cik % šitām? Hi! 'Gulagu net'ir tāds you tube, šodien stāsta kāpēc krievi neuzrāda kritušos!!!!!!!!!!!! par visiem komandieri saņem naudu, miljonus dolāru!!! Mūsu krč taču pie krieviem kursojās...3A

Atbildēt

TT

06.08.2022. 17:40

Šitie gan ir savā alkatībā un bezkaunībā nepiebarojami. Droši vien biedrene Moika atkal kopā mūzīgajām draudzenēm Ivetu Fufaiku un Bubesu zīmē tāmes.

Atbildēt

antons mikosss

06.08.2022. 17:11

»

Naivais

kas ir nacisms


Ja viena nācija ( rašisti) nogalina nepieteiktā karā citu Nāciju (Ukrainas tautu), tad rašisti ir nacisti .

Atbildēt

formula

06.08.2022. 15:59

Jautājums elementārs : vai nacistiskai Krievijai ir izdevīga visāda šļura Latvijā : ir ,varas apkalpojoša ķepas delna ,providlampas, tamlīdzīgi soro veidojumi,kuri grauj latviešu kultūru, valodu, ģimeni ....?

Atbildēt

jautajums

06.08.2022. 15:53

Saeima strādā tāada Inese Voika. Vai viņa atbalstīja Latvijas kuģniecibas privatizāciju?

Atbildēt

Хм

06.08.2022. 15:36

О как, политологи имеют квалификацию экспертов по строительству? И дипломы есть? Или их уровень- проверить, чтобы все бумаги были окс подписи и даты совпадали и этого достаточно?

Atbildēt

Tu

06.08.2022. 14:48

esi skaidrā?

Atbildēt

06.08.2022. 14:24

Pieminekli kremlis saviem ielikteņiem Latvijas valdībā nojaukt aizliedza.

Atbildēt

ES

06.08.2022. 13:51

Uzrādiet, bļeģ, pielaidi valsts noslēpumiem!

Atbildēt

tradicionāli

06.08.2022. 12:49

zagļi piesktatīs zagļus..cirks 31 g garumā. lotgola

Atbildēt

Ķetna

06.08.2022. 12:46

»

interesanta piesegšanas metode

Citāts no raksta


bez naudas nav iespēju un godīguma!

Atbildēt

ha-ha

06.08.2022. 12:44

»

frukts

pabrīķītis ar haubici var uzvālēt un miers mājās. Ko tu saki? Haubices brāķētas un nebliež


Dīķa likvidēšana Uzvaras parkā ir pielidzināma ironiskajiem aicinājumiem likvidēt visu okupācijas režīma uzcelto.Pietiktu ar spices,zvaigžņu un bruņoto briesmoņu tēlu likvidēšanu,bet pārējo izmantot humāniem,patriotiskiem mērķiem,citādi vēl iedomāsies arī visu zemi izrakt un aizvest.

Atbildēt

interesanta piesegšanas metode

06.08.2022. 12:42

Citāts no raksta-
"nevalstiskajai organizācijai pēc būtības NEBIJA IESPĒJU izvērtēt darījuma godīgumu,"

Atbildēt

Naivais

06.08.2022. 12:20

Kādam vēl nav pielecis, kas te notiek?

Atbildēt

paardomas

06.08.2022. 12:14

»

frukts

pabrīķītis ar haubici var uzvālēt un miers mājās. Ko tu saki? Haubices brāķētas un nebliež


Nav jau šāviņu,nav Eiropā un ASV daudzslāņu tērauda,nav detonatoru...

Atbildēt

Brav

06.08.2022. 11:53

To slepkavam Jekelnam uzbūvēto pieminekli nenojauks. Es domāju Latvijas kremļa ielikteņu valdībai kremlis stingri noliedzis nojaukt. Brauc tikai ar muti. Pat neviens oficiāli nesaista Jekelna pakāršanas un aprakšanas vietu ar to pieminekli. Varēja būvēt dažādās Latvijas vietās, bet uzbūvēja tieši blakus pakārto ebreju slepkavotāju aprakšanas vietai. Kāpēc vispār būvēja daudzus gadus pēc kara? Kāpēc uzsāka būvēt tūlīt pēc apkaunojošā krievu uzbrukuma Izraēlai? Tad no Izzraēlas krievs tā dabūja pa kūkumu ka pārgāja vēlme asvabaģits Izraēlu no maizes un brīvības uz ilgu laiku.

Atbildēt

Latvietis

06.08.2022. 11:44

Kara gadījumā armijā iesauks arī visus Latvijas valsts nedraugus. Tos pirmām kārtam uz priekšējām līnijām. Izvēles iespēju nav. Par jebkādu izvairīšanās mēginājumu pēc kara laika likuma! Teiksim Latvijas valstij naidīgs putinists nocērt sev ar cirvi 21 pirkstu lai izvairītos no iesaukšanas varonīgajā NATO armijā. Viņu tūlīt pēc kara laika likuma. un divdesmit pirmo nocirsto pirkstu izsviedīs vārnām paknābāt.

Atbildēt

Jons

06.08.2022. 11:42

Okupācijas pieminekļa likvidēšana būtu jābūt Latvijas armijas pienākumam ar kvēlā komsorga-aizsardzības ministra aktīvu līdzdalibu,nevis kādas privatkompanijas biznesa projektam,kā tas izskatās šodien.Korupciju šeit nedrīkst pieļaut!

Atbildēt

frukts

06.08.2022. 11:33

»

ES

Kur, bļeģ, ir izsludinātais konkurss uz slepeno vietu? KoĀ


Nu kā, delna? Pastiepta? Tagad ubagi labi uzvārās. Tikai sparīgi pūtiet mafijas trubās!

Atbildēt

ES

06.08.2022. 11:28

Kur, bļeģ, ir izsludinātais konkurss uz slepeno vietu? KoĀ

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

21

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoPubliskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24. februārī centrs izdeva Satversmē nostiprinātās komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanas oficiālos vietvārdos ieteikumus, nosūtīja ieteikumus visām pašvaldībām, tajā skaitā Jūsu domei. Oficiālu domes atbildi centrs nav saņēmis.
Lasīt visu...

21

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

FotoAr pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto, taču, lai tā izdotos:
Lasīt visu...

6

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

FotoCienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs) ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...

Foto

Ja mēs jautātu Jēzum pašam: "Skolotāj, kas ir ģimene?", mēs visdrīzāk saņemtu atbildi: "Kā ir rakstīts Dieva vārdā? Kā tu tur lasi?"

Mīļie draugi no Latvijas...

Foto

Atkal mani pārprot un nomelno!

Neprecīza ziņa par Latvijas Republikas Saeimas 2022.gada 14.jūlija grozījumiem Izglītības likumā ir radījusi satraukumu sociālajos tīklos un sabiedrībā. Ir pat parādījušies...

Foto

Skumji, ļoti skumji: atklāta vēstule sabiedrībai!

Jūs ziemā salsiet! Un daudzi arī nosals līdz nāvei! Bet "vietvalžiem" par to ir nospļauties, jo viņi būs siltumā un...

Foto

Kad Egils padzirdēja par „hūti”

Ar novēlošanos... bet vēlētos tomēr ieviest skaidrību tajā slavenajā "nācijas tēva" šmucē, kur viņš Gunāra Astras pieminekļa atklāšanā, ieskanoties valsts himnai,...

Foto

Par kartupeļiem un kolorado kāpuriem

Nenocietos un dažu Facebook lasīto rakstu iespaidā nolēmu izteikties sakarā ar valsts iekārtām, kuras esmu piedzīvojis un kurās ir dzīvojuši daudzi. Ak,...

Foto

Par sīkumiem, par bērnu audzināšanu

Es pelnu maizi, darbojoties tūrisma jomā. Ir forši, jo darbs ir brīvā dabā un ap Pāvilostu. Daru to nu jau 22...