Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aleksandrs Poika

13.08.2022. 12:12

..kad Dievs atņem cilvēkam prātu, sākas vandālisma epopeja un daudzi uz šā rēķina mēģina "uzvārīties" un reklamēties vieni meklē Kremļa aģentus, citi... kas bērnībā ar koka lelli no krieva saņēmuši bietē, mēģina tagad atriebties, citi no aizdīķa aizbraukušajiem šucmaņu atvasēm murgo par brīvu Latviju.Katram sava vandālisma izpausme. Bet...kad Latvijas valdība ir novedusi valsti līdz bankrotam, kad pensionāriem drīz nebūs par ko maksāt par siltumu, zālēm un komunālajiem maksājumiem, kad jaunatne pamet Tēvu zemi, jādomā kā savus cilvēkus no nabadzības sloga izvilkt, šie zemē izmestie miljoni un darbs, kas tiek atvēlēts pieminekļa nojaukšanai tikai norāda, cik cilvēki ir aprobežoti un neizglītoti.

Atbildēt

777

10.08.2022. 22:43

»

jaajaa

...es piekritīšu...pilnīgi bezjēdzīga organizācija, tukša naudas tērēšana


Sorosididi
Kuzis/ montiks/apzinīgs/ivasenko/zujevs/tomasevs/samuse inese-Gulami/zirgu.knab paris

Atbildēt

jā>VB

08.08.2022. 21:26

»

VB

"būtu neizdevies gleznotājs Hitlers


Ādolfam bija labi darbi. Liekas, ka tos nevērtēja objektīvi politisku iemeslu dēļ.

Atbildēt

formula

08.08.2022. 09:32

»

VB

"būtu neizdevies gleznotājs Hitlers


Arī zinu šiklgrūbera pindzelējumus un domāju,ko tas putļera vectētiņš štukoja pindzelējot?

Atbildēt

anekdote par katoļiem

07.08.2022. 17:59

»

Mammogrāpsts

Velns bada laikā arī mušas ēd. Pāris miljonu projekts ir nekas salīdzinot ar "kapu tramvaju", u.c


Bērnībā ludzu dievu, lai uzdāvina man divriteni. Jutu, nekas nebūs. Nozagu divriteni un lūdzu dievu, lai man piedod.

Atbildēt

MI

07.08.2022. 17:05

Ei tu nost. Kāds sūds dzīvo Latviešu galvās.


Citāts no anketas teksta:
... " Uzvaras parka pieminekļa Padomju armijas karavīriem – Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem demontāžas procesa organizēšanu.... citāta beigas.

Tātad.
1. Padomju Latvija? Nav tādas, ir tikai Latvijas Republika.
2. Valsts atbrīvošana no vieniem okupantiem, pašiem okupējot, nesaucas atbrīvošana.
3. Kas ir padomju karavīrs Latvijas Republikā?

Ak Debes, kad vienreiz sapratīs.
Ir tikai un vienīgi Latvijas Republika kuru otrā pasaules kara laikā trīs reizes okupēja. Pēdējiem okupantiem paliekot šeit un kopā ar kolaborantiem ikdienā kuļot savus okupantu sūdus.

Latvijai bija gan savi pēckara mežabrāļi, pagrīde, gan aktīvi 80 un 90 gadi, kuri rezultējās ar okupācijas režīma un armijas kaput.
Tikai tagad sāksim sakopt Valsti no okupantu simboliem. Un cik vēl ir darāmā.

Grozies kā gribi, bet agru vai vēlu - Laiks un Latvieša spīts Latvijas Republiku atbrīvos no ļaunuma impērijas.

Domāšanai:
Retorisks varētu būt jautājums vai 2 pasaules karš vispār ir beidzies?
Vai nav tomēr tā, ka pēc aktīvo ieroču lietošanas fāzes dažādu slēpto hibrīd_karu ietvarā tas turpinājās un turpinās vēl tagad?
Kad Valstis atsevišķi un kopā, kā nu kurā brīdī, sitas pret lienošo rusnacistu aktīvo okupāciju vēl tagad?

Atbildēt

jaajaa

07.08.2022. 12:58

...es piekritīšu...pilnīgi bezjēdzīga organizācija, tukša naudas tērēšana...

Atbildēt

formula

07.08.2022. 12:02

»

Naivais

kas ir nacisms


Visi šie termini— nacionālisms, nacisms ,fašisms, neofašisms un citi, kas daudzviet pavīd,— būtībā ir saistāmi ar totalitārisma paveidiem. Manuprāt, tas ir plašāks jēdziens. Totalitārismā ietveramas tādas kustības un ideoloģijas, kas vērstas uz demokrātijas likvidāciju valstī, varas pārņemšanu kaut kādas šauras grupas zonās, valsts pārvaldīšanu ar teroristiskām metodēm, visu valsts iedzīvotāju dzīves , — arī privātās dzīves, stingru kontroli un personas brīvību ierobežošanu. Totalitārisms, vienalga, vai tas būtu nacionālsociālisma, fašisma vai komunisma ietērpā, vienmēr ir saistīts ar šovinismu, ar kādu iedzīvotāju grupu vajāšanu, sociālo demagoģiju, vienas tautas paaugstināšanu pāri citām tautām, citu tautu pakļaušanu, arī ar klajas agresijas metodēm. Tas galu galā ir pamatā visām šīm kustībām un ideoloģijām. Protams, ārēji tās cenšas izlikties pavisam dažādas. Komunisti arvien centās ļoti stingri norobežoties no fašisma. Bet būtībā tās ir vienas medaļas divas puses. Jo formāli ideoloģija jau var būt pavisam atšķirīga. Taču galvenais ir praktiskā realizācija un mērķi.Sociālā bāze totalitārajam režīmam ir viena un tā pati — tie sociāli trūcīgie slāņi, kas veidojas tajās valstīs, kur karu, revolūciju vai citu cēloņu dēļ ir radušies ekonomiskās un sociālās krīzes apstākļi. Līdz ar to veidojas iedzīvotāju slāņu, kam nav savas pārliecības, savas ideoloģijas, kas nesaskata izeju, kā ar saviem spēkiem izķepuroties no esošā stāvokļa, un meklē kaut kādu glābiņu. Vienalga, vai tas būtu neizdevies gleznotājs Hitlers, vai neizmācījies garīgais seminārists un banku aplaupītājs Džugašvili–Staļins, vai neievērotais literāts Musolīni, visi ir gatavi sekot viņiem līdzi ar cerību, ka viņi iznesīs ārā no dzīves grūtībām.Paļaujoties uz daudzo trūcīgo cilvēku atbalstu, patiešām atrodas cilvēki, kam izdodas izsisties uz augšu. Citi klusē. Bet, kad acis sāk pavērties, atklājas, ka ir nodibinājies režīms, pret ko nevar pat iepīkstēties, kam nekādi nevar pretoties. Starp citu, represējamo slāņu iznīcināšanu Ļeņins un Staļins sāka ar īpašuma konfiskāciju. Šo metodi pārņēma arī Hitlers.Tie režīmi, kur nevar brīvi izteikt savu domu, visi ir vienādi vērtējami.
" Latvijas Vēstnesis"
.

Atbildēt

millers

07.08.2022. 11:09

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


milna ar moiku lai labāk pakar popļutu, tas ir vēl lielāks maita par jekelnu

Atbildēt

VB

07.08.2022. 10:29

Pasakiet, kas finansē Deln -u un es pateikšu, kam tā tāda visp. vajadzīga. Saderam?

Atbildēt

Dzintars

07.08.2022. 09:41

Labdien.
Godāt mani Dzintars Akinfovs , Latvijas Republikas pilsonis, lūdzu Jums , kāpēc tā notiek.
KUR BIJA ‘’delna’’?
Tiesa uzskata, ka ar apstākļiem, kas izklāstīti prasībā, un pierādījumiem, kas pievienoti prasībai, ir pierādīts, ka Krājbankas valdes locekļi ar savu darbību vai bezdarbību ir radījuši likvidējamai AS Latvijas Krājbanka zaudējumus.”runa ir par Māriņs Bondars, kāpēc un kāds sakars manam rakstam ar ‘’delna’’ rakstīto par uzraudzīšanu., Lūdzu.
Latvijas Republikas Saeimas atbilde uz manu iesniegumu.
Rīgā 2022. gada 14. aprīlī
Nr. 511.13/1-17-13/22


Dzintaram Akinfovam


Saeimā ir saņemts Jūsu 2022. gada 11. aprīļa iesniegums, kurā lūdzat sniegt atbildes uz vairākiem jautājumiem par 13. Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru. Saeimas sekretāra biedres uzdevumā atbildi uz Jūsu iesniegumu sniedz Saeimas Juridiskais birojs. Atsaucoties uz Jūsu lūgumu, atbildes tiek sniegtas, tās numurējot uzdoto jautājumu secībā.
1. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto pirmo jautājumu, skaidrojam, ka Mārtiņš Bondars ir 13. Saeimas deputāts un viņš Saeimā ir ievēlēts Latgales vēlēšanu apgabalā no partiju apvienības “Attīstībai/Par” saraksta.
2. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā, pie tam viņš ir ievēlēts par šīs komisijas priekšsēdētāju. Mārtiņš Bondars šobrīd ir ievēlēts un strādā arī Pieprasījumu komisijā, un viņš ir šīs komisijas priekšsēdētāja biedrs. Tāpat Mārtiņš Bondars strādā Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Finanšu sektora uzraudzības apakškomisijā un Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Latgales apakškomisijā.
3. Attiecībā uz jautājumu par to, vai Latvijas Republikas Saeima ir tikusi informēta, ka Mārtiņš Bondars tiek apsūdzēts Latvijas Krājbankas novešanā līdz bankrotam, skaidrojam ka Juridiskā biroja rīcībā nav ziņu par šādas informācijas saņemšanu Saeimā.
4. Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
5. Kā jau tas skaidrots atbildē uz ceturto jautājumu, lēmumu par deputāta ievēlēšanu Saeimas komisijā pieņem Saeima ar balsu vairākumu. Tādējādi deputāti, balsojot par šo lēmumu, vērtē arī attiecīgās kandidatūras piemērotību šim darbam.
6. Attiecībā uz Jūsu iesniegumā uzdoto sesto jautājumu skaidrojam, ka saskaņā ar Rīgas Apgabaltiesas 2011. gada 23. decembra lēmumu, AS “Latvijas Krājbanka” ir pasludināta par maksātnespējīgu un par tās administratoru apstiprināta “KPMG Baltics” AS. Saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 161. panta pirmo daļu pēc kredītiestādes pasludināšanas par maksātnespējīgu administratoram ir visi likumos un kredītiestādes statūtos paredzētie pārvaldes institūciju un to vadītāju pienākumi, tiesības un pilnvaras. Jautājumi, kas saistīti ar konkrētas kredītiestādes maksātnespējas procesa ietvaros veicamajām darbībā, tostarp to skaidrošana ir ārpus Saeimas kompetences.Cieņā

Juridiskā biroja vadītājas vietniece Anita Kozlovska
Izlasot atbildi , ir saprotams , ka Saeimai, un Saeimā ievēlētajām partijām , šāds ''zaglēns''; ir labs esam un ne Latvijas Republikas Saeima ne kāda cita partija (pozīcija) neiebilda , ka tautsaimniecības budžeta komisijā tiek izvēlēts darbonis pret kuru ir uzsākts proces par bankas ‘’Krājbankas'' novešanu līdz bankrotam.KUR BIJA’’delna’’, vai viņi vispār ir?
Saldais ēdiens- Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas 2019.gada 18.aprīļa sprieduma civillietā Nr.C30601515 , atzina šo darboni ''Mārtiņs Bondars '' par vainīgu , un pateicība par šī(mārtiņs bondars) atzišanu par vainīgu , šamējo (mārtiņs bondars;)Darām zināmu, ka lēmumu ar Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ir pieņēmusi Saeima 2018. gada 20. novembrī. Savukārt atbilstoši Saeimas Kārtības rullim (152. pants), lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu par Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāju 2018. gada 20. novembrī pieņēma Saeimas budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā ievēlētie deputāti. Lēmumu par Mārtiņa Bondara ievēlēšanu Saeimas Pieprasījumu komisijā Saeima pieņēma 2019. gada 31. janvārī.
Lūdzu skaidrojums kāpēc tā ir - vai tā notiek, BET GALVENAIS MANĀ RAKSTĀ IR, mārtiņs bondars pārstāv un tika ievēlēts no tādas partijas '-ar nosaukumu''Atīstība Par'' lūdzu mums Latvijas Republikas pilsoņiem viela pārdomām par , vai par šādiem ''morāliem kropļiem'' ir jābalso.
KUR BIJA ‘’delna’’?
Latvijas Republikas pilsonis(nevis dubultpilsonis)
Dzintars Akinfovs.

Atbildēt

Biedrības uz šāda fona parazitē

07.08.2022. 08:29

»

Blēžu kartelis...

Kad likvidēs šo parazītu kantori, ar visām voikām? Vai tiešām viņus uztur, par nodokļu maksātāju naudu? Kas vispār izdomā šos providus, lampas, delnas un pārējos parazītu veidojumus


Taisnība šo liekēžu un neko nedarītāju kontrolieru ir par daudz. Uztur draugi no partijām par ko tauta vēlē. Tos pieminekļus ar traktoru nojauktu pārs dienās un lēti būtu. Bet te būs vesela banda no ziedojumiem savāktiem jāuzbaro iepriekš nosauktie. Traktorists Andris par 50 eiro to padomju armatūras stabu nojauks un metālu lūžņos nodos vel papildus nopelnīs.

Atbildēt

Ja,ja!

07.08.2022. 07:53

»

he he

Kur smird pēc kāpostiem, tur žurkas klāt kā sauktas


Pēc tādiem jau ieguvušiem,pēc tādiem kuriem drīz vairs nebūs cēlais kāposta nosaukums,bet vienalga kāpostiem!

Atbildēt

Harijs Poters

07.08.2022. 07:39

Ierosinājums Delanai - lai ātri, kvalitatīvi un pareizi nojauktu to uzvarekli, sākumā jānodibina pieminekļa nojaukšanas komiteja, vai kā to sauc, kā bija ar jaunās bibliotēkas celtniecību. Tad būs viss Ok.

Atbildēt

he he

07.08.2022. 06:30

Kur smird pēc kāpostiem, tur žurkas klāt kā sauktas ...

Atbildēt

tomiņi

06.08.2022. 23:45

atkal pabiras tik pa virsu peld katram sava roka jāpieliek, lai tikai visu novilcinātu, izpratinātu, noburbulētu... kam liekas kustības un vispār kaut kas jādara aicinājums nepiemirst par to izstiepto plaukstu te nepārprotams

Atbildēt

Blēžu kartelis...

06.08.2022. 21:12

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


Kad likvidēs šo parazītu kantori, ar visām voikām? Vai tiešām viņus uztur, par nodokļu maksātāju naudu? Kas vispār izdomā šos providus, lampas, delnas un pārējos parazītu veidojumus?

Atbildēt

zane

06.08.2022. 21:09

Padomju atejas iztīrīšanas uzraudzības komiteja...

Atbildēt

Arī Sorosa “žīda delna”

06.08.2022. 20:34

grib uzvārīties uz notikumiem, kas šķeļ sabiedrību. Del a taču ir pret deokupāciju.

Atbildēt

nežēlīgi

06.08.2022. 19:23

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


nekam taču neder. Ja nu viņas aizliegs raundapu,tad pie ravēšanas. Vienas pasaules glupās izdomājušas, ka ukraiņi nedrīkst ne aizstāvēt, ne atbrīvot pilsētas, t.i. karpt pilsētā, jo tur civiliedzīvotāji.KAS MĪL LIELĀKOS KRETĪNUS??????????? 3A UN PUĶINS. GUDRĀS TEHNOLOĢIJAS ATBRĪBVOJUŠAS NO DARAB TĀDU MUSORU, KAS NEKĀDAM DARBAM NEDER UN PĀRDODAS PUĶINIEM

Atbildēt

sarkanzaļzilā glupā grēta uzstājas

06.08.2022. 19:18

pret Zviedrijas iestāšanos NATO. Vispasaules mēsli.

Atbildēt

fakts

06.08.2022. 18:27

»

iespējams,ka

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni


Nekādas atlaišanas.Tiesas process un patriekšana.

Atbildēt

iespējams,ka

06.08.2022. 18:21

Delnu ar voiku ir jātlaiž,pilnīgi nelietderīgs kantoris ar nesimpātisku vadoni.

Atbildēt

visi 'uzrauga'

06.08.2022. 17:57

»

TT

Šitie gan ir savā alkatībā un bezkaunībā nepiebarojami. Droši vien biedrene Moika atkal kopā mūzīgajām draudzenēm Ivetu Fufaiku un Bubesu zīmē tāmes


bet nauda vienmēr pazūd. Nezin cik % šitām? Hi! 'Gulagu net'ir tāds you tube, šodien stāsta kāpēc krievi neuzrāda kritušos!!!!!!!!!!!! par visiem komandieri saņem naudu, miljonus dolāru!!! Mūsu krč taču pie krieviem kursojās...3A

Atbildēt

TT

06.08.2022. 17:40

Šitie gan ir savā alkatībā un bezkaunībā nepiebarojami. Droši vien biedrene Moika atkal kopā mūzīgajām draudzenēm Ivetu Fufaiku un Bubesu zīmē tāmes.

Atbildēt

antons mikosss

06.08.2022. 17:11

»

Naivais

kas ir nacisms


Ja viena nācija ( rašisti) nogalina nepieteiktā karā citu Nāciju (Ukrainas tautu), tad rašisti ir nacisti .

Atbildēt

formula

06.08.2022. 15:59

Jautājums elementārs : vai nacistiskai Krievijai ir izdevīga visāda šļura Latvijā : ir ,varas apkalpojoša ķepas delna ,providlampas, tamlīdzīgi soro veidojumi,kuri grauj latviešu kultūru, valodu, ģimeni ....?

Atbildēt

jautajums

06.08.2022. 15:53

Saeima strādā tāada Inese Voika. Vai viņa atbalstīja Latvijas kuģniecibas privatizāciju?

Atbildēt

Хм

06.08.2022. 15:36

О как, политологи имеют квалификацию экспертов по строительству? И дипломы есть? Или их уровень- проверить, чтобы все бумаги были окс подписи и даты совпадали и этого достаточно?

Atbildēt

Tu

06.08.2022. 14:48

esi skaidrā?

Atbildēt

06.08.2022. 14:24

Pieminekli kremlis saviem ielikteņiem Latvijas valdībā nojaukt aizliedza.

Atbildēt

ES

06.08.2022. 13:51

Uzrādiet, bļeģ, pielaidi valsts noslēpumiem!

Atbildēt

tradicionāli

06.08.2022. 12:49

zagļi piesktatīs zagļus..cirks 31 g garumā. lotgola

Atbildēt

Ķetna

06.08.2022. 12:46

»

interesanta piesegšanas metode

Citāts no raksta


bez naudas nav iespēju un godīguma!

Atbildēt

ha-ha

06.08.2022. 12:44

»

frukts

pabrīķītis ar haubici var uzvālēt un miers mājās. Ko tu saki? Haubices brāķētas un nebliež


Dīķa likvidēšana Uzvaras parkā ir pielidzināma ironiskajiem aicinājumiem likvidēt visu okupācijas režīma uzcelto.Pietiktu ar spices,zvaigžņu un bruņoto briesmoņu tēlu likvidēšanu,bet pārējo izmantot humāniem,patriotiskiem mērķiem,citādi vēl iedomāsies arī visu zemi izrakt un aizvest.

Atbildēt

interesanta piesegšanas metode

06.08.2022. 12:42

Citāts no raksta-
"nevalstiskajai organizācijai pēc būtības NEBIJA IESPĒJU izvērtēt darījuma godīgumu,"

Atbildēt

Naivais

06.08.2022. 12:20

Kādam vēl nav pielecis, kas te notiek?

Atbildēt

paardomas

06.08.2022. 12:14

»

frukts

pabrīķītis ar haubici var uzvālēt un miers mājās. Ko tu saki? Haubices brāķētas un nebliež


Nav jau šāviņu,nav Eiropā un ASV daudzslāņu tērauda,nav detonatoru...

Atbildēt

Brav

06.08.2022. 11:53

To slepkavam Jekelnam uzbūvēto pieminekli nenojauks. Es domāju Latvijas kremļa ielikteņu valdībai kremlis stingri noliedzis nojaukt. Brauc tikai ar muti. Pat neviens oficiāli nesaista Jekelna pakāršanas un aprakšanas vietu ar to pieminekli. Varēja būvēt dažādās Latvijas vietās, bet uzbūvēja tieši blakus pakārto ebreju slepkavotāju aprakšanas vietai. Kāpēc vispār būvēja daudzus gadus pēc kara? Kāpēc uzsāka būvēt tūlīt pēc apkaunojošā krievu uzbrukuma Izraēlai? Tad no Izzraēlas krievs tā dabūja pa kūkumu ka pārgāja vēlme asvabaģits Izraēlu no maizes un brīvības uz ilgu laiku.

Atbildēt

Latvietis

06.08.2022. 11:44

Kara gadījumā armijā iesauks arī visus Latvijas valsts nedraugus. Tos pirmām kārtam uz priekšējām līnijām. Izvēles iespēju nav. Par jebkādu izvairīšanās mēginājumu pēc kara laika likuma! Teiksim Latvijas valstij naidīgs putinists nocērt sev ar cirvi 21 pirkstu lai izvairītos no iesaukšanas varonīgajā NATO armijā. Viņu tūlīt pēc kara laika likuma. un divdesmit pirmo nocirsto pirkstu izsviedīs vārnām paknābāt.

Atbildēt

Jons

06.08.2022. 11:42

Okupācijas pieminekļa likvidēšana būtu jābūt Latvijas armijas pienākumam ar kvēlā komsorga-aizsardzības ministra aktīvu līdzdalibu,nevis kādas privatkompanijas biznesa projektam,kā tas izskatās šodien.Korupciju šeit nedrīkst pieļaut!

Atbildēt

frukts

06.08.2022. 11:33

»

ES

Kur, bļeģ, ir izsludinātais konkurss uz slepeno vietu? KoĀ


Nu kā, delna? Pastiepta? Tagad ubagi labi uzvārās. Tikai sparīgi pūtiet mafijas trubās!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi