Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kultūra noraut uz krūšu dēļa

24.03.2024. 20:37

Vel nepadzen loginovu no amata vel krievs loginovs bija rīgas brīvostā un pieļauju ka vel tur turpina.

Atbildēt

vice

24.03.2024. 10:33

Kas gan Regresīvajiem jaunčekistēniem varētu noiet greizi?

Regresīvais sievišķais primāts saskarsmē ar civilizāciju!

Regresīvo jaunčekistēnu kārtējā "pašapliecināšanās"!

Atbildēt

Mazpisāns

23.03.2024. 17:26

»

Evika S

"kulturalas_spermas_nolaisanas_uz_krūtīm"...ar šādiem priekšlikumiem pie manis negriesties! Man vajag vienkāršu iešļākšanu ligzdiņā


Ui, tā Evikiņa mani tā aplaimoja! Ļāvās gan no priekšas, gan pakaļas! Samaksāju gan trekni!!

Atbildēt

Kārlis

23.03.2024. 16:23

Prasts ķengas raksts.

Atbildēt

vice

23.03.2024. 08:42

Regresīvais sievišķais primāts saskarsmē ar civilizāciju!

Kas gan Regresīvajiem jaunčekistēniem varētu noiet greizi?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

23.03.2024. 05:37

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums

Atbildēt

patiesībā

22.03.2024. 20:36

»

hehe

Sprūk pļutkinens visur pēc kārtas


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Šķidrais pilns spainis

22.03.2024. 20:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


par katru tēmu.

Atbildēt

Evika S

22.03.2024. 19:59

"kulturalas_spermas_nolaisanas_uz_krūtīm"...ar šādiem priekšlikumiem pie manis negriesties! Man vajag vienkāršu iešļākšanu ligzdiņā!

Atbildēt

hehe

22.03.2024. 19:53

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Sprūk pļutkinens visur pēc kārtas

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.03.2024. 19:51

»

pilsētniece

Nabaga KULTŪRA...par galveno dārznieci ieriktēta kaut kāda malkas plača krāvēja. Sametieties un nopērciet viņai ķemmi.Citādi staigā kā tāds biedēklis . Un, kad muti paver


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “No sū#a pīrādziņu neizcepsi un ar špicku …(“dējamspraugu”) neaizbāzīsi.” ;)

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gauži kŗop.līgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: “Katra tauta (t.sk. arī latv(ĀN)ijas lumpenzombiju “titulnācijas” izstrādājumi) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

-----------

Mediju ziņa (2005. gads): “Latvijā ir bijuši izcili ministri un arī pilnīgi ‘duraki’. Ir bijuši politiķi un tamlīdzīgi “gadījuma cilvēki”, kas savos amatos nonākuši “netīšām”. Var arī teikt, ka šajā valstī pēdējo gadu laikā ir vērojama zināma tendence: ministru amatos netiek iecelti attiecīgās nozares vadību pārzinoši, no politiskajām “shēmām” neatkarīgi profesionāļi, bet gan – zemnieki, mācītāji, piensaimnieki, traktoristi, muzikanti, bārmeņi, “šowmeņi”, sportisti, dakteri, …, …, … – visdažādāko attiecīgajām nozarēm neatbilstošu profesiju pārstāvji, toties – ar “politiskās atbildības izpratni” un ar “politisko aizmuguri” nodrošināti.” (apt.cit.aut.: J. Rekšņa)
-------

“Par ministru ‘piešancēt’? Bez problēmām!…”
( Iz Ontūna M.© aŗchīva, ‘ANNO’ ~ 12. 2005. )

No rīta, 'izšrubējis' sētu,
Pie vārtiem smēķi zelē Frīdis:
“Vai es, mož', startēt nevarētu,
Par ministru, ja nāks tāds brīdis?

Rau - 'piešancēju' (eleganti!!!),
Ar ‘šindeŗvirlopu’, gan slotu ~
Par dažu ‘SILES sugas’ tanti,
Vai ‘onku’ to pat labāk protu!

Kad 'piesmeļos' - man rīkle skaļa,
Un 'māvienus' dzird visa māja!
Man baigi patīk dzīve zaļa,
Un - "ministrīga" 'manīm' stāja:

No rītiem 'pafilōnēt' mēdzu,
Pa gultu ilgāk, zīžot smēķi,
Tad TV-kasti (fōnam) slēdzu,
Un sievu 'fraktēju' uz ķēķi.

Pie kafijtases, lēnām strēbtas,
Es žurnālīšus pārlapoju ~
Tur pētu meičas, knapi ģērbtas,
Un... šo/to ('slapju') pasapņoju...

Tad lēnām izstaipos (kā striķis),
Un 'slienos kātos' (negribīgi),
Lai 'štukotu', kur 'nokāst piķi',
Bez 'šances', bet - tā pamatīgi!

Man patīk 'memedžēt' un prasīt,
Lai CITI 'rikšo kā pa drāti',
Un dziļdomīgi pau(ri) kasīt,
(Kur IT KĀ ļaudīm mītot prāti).

Tās 'štelles', kuras nesajēdzu,
Es "prom(auc)ēju", vieglu roku ~
Ja kļūdos - "oponentiem" mēdzu,
Par 'šaizēm' piesolīt ar koku...”
...
Dzēš 'zāles ļuļķa' galu Frīdis,
Un nospļaujas (diemžēl - pret vēju):
“Man "ministrēties" īstais brīdis,
Būs drīz! (Ka tik' ko nekavēju?...)”

-------

pilnas oriģinālversijas -- “O.M.© blogā”:
[ C.E.N.Z.Ē.T.S ]
u.c.

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

pilsētniece

22.03.2024. 16:07

Nabaga KULTŪRA...par galveno dārznieci ieriktēta kaut kāda malkas plača krāvēja. Sametieties un nopērciet viņai ķemmi.Citādi staigā kā tāds biedēklis . Un, kad muti paver....

Atbildēt

vice

22.03.2024. 14:40

Regresīvie ar Kultūras ministres biomasu varētu pieķerties mangāna rūdas un asiņaino graudu tranzītam, kā arī Kultūras ministrijas žoga būvniecībai uz visām "robežām"!

Atbildēt

Resno debīlo kaitnieci ir jāpatrenc

22.03.2024. 12:10

Kāpēc nodokļu maksātājiem jāuztur Latvijas valstij kaitīgu, resnu duru?

Atbildēt

dumakovi sacenšas

22.03.2024. 10:32

kurš glupāks

Atbildēt

turpinājums

22.03.2024. 09:48

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Vispār tur esot bijusi runa par kaut kādu sms-seksu, tobiš it kā virtuāli jeb iztēlē un ja kaut kur kaut kas notecēja, tad visticamāk ka uz viedtālruni, bet arī tas protams nav labi. Covid laikā platstraumes mediji sludināja


..platstraumes mediji sludināja ka arī seksa laikā ieteicams valkāt covid maskas, un covid maskās sekss esot īpaši foršs un vispār kosmoss. Arī nupat platstraumes medijos bija par ievērojamu pētījumu, ka pret covid potētiem vecākiem bērni dzimstot veselīgāki un ar labāku imunitāti nekā nepotētiem.

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

22.03.2024. 09:41

Vispār tur esot bijusi runa par kaut kādu sms-seksu, tobiš it kā virtuāli jeb iztēlē un ja kaut kur kaut kas notecēja, tad visticamāk ka uz viedtālruni, bet arī tas protams nav labi. Covid laikā platstraumes mediji sludināja

Atbildēt

He

22.03.2024. 09:38

»

vice

Savādāk...


Virza valdošā korporatīvā kliķe. Kāda kliķe, tāds produkts.

Atbildēt

ss

22.03.2024. 09:24

vēl viens veids kā ķinķelēt naudu

Atbildēt

vice

22.03.2024. 08:59

»

Laime visur

Mākslai vajag telpu- te tā specifiskā PRO dimensija Lautiņi paši savelēja šādu laimi kultūrā


Savādāk!

"Ļautiņi" NIEVĒL Kultūras ministru!

Bioizstrādājums tur nokļūst pavisam savādāk (bieži ministrs nav ievēlēts: Meņģelsones un Viņķeles izstrādājumi kā svaigākie piemēri).

Regresīvie bioizstrādājumi drīz arī kanibālus centīsies "iekļaut" Latvijas sabiedrībā!

Atbildēt

hmm

22.03.2024. 08:12

Jo pretīgāks purns, jo stulbākas idejas.

Atbildēt

wow

22.03.2024. 06:53

Kā ideoloģija izspiež zinātni no publikās apziņas. Ardievu, Apgaismības laikmet!

Atbildēt

Pupkultūra

22.03.2024. 02:37

»

par tiem spermas priekiem

Ir varianti: seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm


Var arī no augšas un apakšas ar armēnieti vai gruzīnieti, lai tik nebūtu no orku sugas.

Atbildēt

par tiem spermas priekiem

21.03.2024. 21:24

Ir varianti: seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm!

Atbildēt

★★★★★

21.03.2024. 19:41

Brunhilde

Atbildēt

Laime visur

21.03.2024. 19:41

»

vice

Šis Kultūras ministres "eksponāts" turpina sevi dažodos veidos apliecināt kā garīgi slims cilvēks


Mākslai vajag telpu- te tā specifiskā PRO dimensija Lautiņi paši savelēja šādu laimi kultūrā

Atbildēt

vice

21.03.2024. 19:03

Šis Kultūras ministres "eksponāts" turpina sevi dažodos veidos apliecināt kā garīgi slims cilvēks!

Kas būs nākamais nav zināms, bet skaidrs, ka NEBŪS jāgaida ilgi!!!

Atbildēt

Protestēju

21.03.2024. 17:48

Nevis uz krūtīm* bet uz labā vaiga.

Atbildēt

dievs, nogrābsties

21.03.2024. 17:09

kurš dala tos diplomus????????????????????????????

Atbildēt

bez dibenu caursišanas

21.03.2024. 16:28

»

vice

Ir saprotams, ka Agnese Logina ir izteikti ierobežotu intelektuālo potenciālu, bet ir taču "padomnieki...


Evikas S. spējas spermas jomā esot nepārspējamas

Atbildēt

vice

21.03.2024. 15:55

Ir saprotams, ka Agnese Logina ir izteikti ierobežotu intelektuālo potenciālu, bet ir taču "padomnieki"!!!

Neticami, ka var būt vēl nekompetentāki par Agnesi Loginu!

Regresīvā šļura ir gatava caursist jebkuru dibenu, bet beigās vēl pieklauvēt no apakšas!!!

Latvijas kārtējais PARADOKSS!!!

Atbildēt

Pirātu partija

21.03.2024. 15:26

ANO sen ir pārvērtusies par globalistu interešu pārstāvniecības organizāciju.
Ar kovidu globālistiem nesanāca, sadūrās tikai muļķīši. Izstrādātais vīrus ātri savu bīstamību zaudēja, daudzreiz mutējot. Cieta, un vēl jo projām mocās, tikai sadurtie.
Rudenī redzēsim jauno kovid, kas jau uzražots un gaida savu uzvaras gājienu.
Bet pagaidām, globālistiem jauns bubulis, klimata izmaiņas.
To, ka klimata izmaiņām ir ciklisks proces, un pēdējos divus gadu tūkstošus cilvēci ir piedzīvojuši vismaz septiņus leduslaikmetus, globālisti klusē.
Uz planētes Zeme, viss notiek cikliski, diena nomaina nakti, viens gadalaiks nomaina otru, tā ari ir siltie un aukstie periodi, cilvēks tos ietekmēt nevar.
CO2 ir visas dzīvības pamatā, tikko tā atmosfēra ir vairāk kā vajag, strauji sāk attīstīties flora un fauna. Ja mazāk, tad paliek aukstāks.
P.S. Globālistu padzīšana sāksies pēc pēdējā, jaunā vīrusa iznākšanas. Globālisti uz vīrusu liek lielas cerības.
mRNS vakcīnas tiks aizliegtas, līdzjūtība sadurtiem. Jaunais vīrus visvairāk skars ar mRNS fakcīnām sadurtos. Visdrīzāk pirmie vīrusu izmantos Ķīnas komuņagas, pret Krievijas tālo austrumu iedzīvotājiem.
Bioloģisks ierocis, izpļaus tieši ar mRNS AstraZeneka SPUTNIK sadurtos.
ANO tiks transformēts, daudzi globālisti ar guterrešu priekšgalā tiks apcietināti, viņiem tiks izvirzītas apsūdzības.
VEF, EZA, PVA un citas globālistu organizācijas tiks likvidētas. No daudzām cilvēki atgriezīsies paši, kad uzzinās patiesību par viņu darbību. Sarkanais krusts, Romas katoļu baznīca, greenpeace beigs pastāvēt.

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 15:19

»

Хм

Пару лет назад читал "исповедь" одного молодого учителя, который от проблем подальше ушел из школы. Потому что ученицы соревновались, кто сильнее в краску вгонит. То в мини на первой парте. То подзовет помочь пояснить, а сама без нижнего белья. Сами оказывают внимание, заигрывают. и.. страшно обижаются...


В Латвии пока что кажется в школе загрызают шутки ради. Если могут. Знаю случай, когда в Риге на педагога со стажем покатили телегу, а тот в ответ директору - я членкор-кореш у партийцев, щас вас самих за подрыв устоев.
Я тут не об этом. Реальное законодательство этой натовской провинции уже настолько приблизилось к англосаксонскому прецедентному праву, что харассмент становится непробиваемым аргументом. Пока что скандалит в основном консерватория, но летняя сессия подходит и этот способ получения диплома так заманчив. Бешеных американизированных сучек и геев с амбициями здесь хватает. Зубы дракона посеяны - остается ждать урожай.

Atbildēt

😎

21.03.2024. 15:19

Jolkins rukā pa diviem ...vismaz.

Atbildēt

Cik šie "draugi" izmaksās nodokļu maksātāiiem?

21.03.2024. 15:15

Resnā neliete izdomājusi vēl vienu veidu, kā apdāvināt sev līdzīgas maukas, kuras neko citu nemāk, kā virināt muti un kurām nav smadzeņu kaut kam notpietnākam. Šādai "draugu būšanai" taču vajadzēt vēl vairākas klukstes, kas sacerēs murgainus papīrus un kuras dosies uz visām pasaules malām uz semināriem un kongresiem. Vai Vienotības izcili zaglīgais un melīgais ministrs Ašerādens ir aprēķinājis, cik cilvēku mirs nesaņemot pienācīgu ārstniecību, par šo "draugu" izklaidēm iespējām tērējot nodokļu maksātāju naudu?
Ašerādens un Vienotība ir nekavējoši jāpasludina par valsts nodevējiem un izsaimniekotājiem, jāarestē un jānotiesā vai jāaizliedz. Tad pārējās maukas kā progresīvie un zemnieki paši izškīdīs.

Atbildēt

laba ideja

21.03.2024. 15:09

»

smaids

Tikšot dibināta spermas mutē nolaišanas biedrība, šajos grūtajos kara gados nevar pieļaut mantas nejēdzīgu izšķērdēšanu


Tā biedrība būšot Kultūras un klimaksa ministrijas pakļautībā! Patrones Evika Siliņa!

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 15:06

»

Jūs joprojām esiet

vienrievas tārpejā neglābjami nosprūdusi radība


Neesiet tik kautrīgs, vibrator! Es taču lūdzu pastāstīt mums, kā kļuvāt saprātīgs. Sārtais ziediņš, kas raksta ziņas - tev, lopiņ, tak nobeli iedos.

Atbildēt

Platlūpu roklapsene

21.03.2024. 15:01

Kultūra sākas ar mazmājiņu un stabiņu tīrību!

Atbildēt

Хм

21.03.2024. 15:01

»

va vellos

Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas...


Пару лет назад читал "исповедь" одного молодого учителя, который от проблем подальше ушел из школы. Потому что ученицы соревновались, кто сильнее в краску вгонит. То в мини на первой парте. То подзовет помочь пояснить, а сама без нижнего белья. Сами оказывают внимание, заигрывают. и.. страшно обижаются за отсутствие внимния и..мстят.
Про случаи в Латвии не знаю, но в России одно учителя посадили. Три сопли решили отомстить за его игнорирование и накатали коллективную жалобу. 3 слова против 1 ..Да еще дети не самых последних людей в городе.. Посадили. Выпустили через пару лет, потому как у одной "хватило" мозгов где-то начать хвастаться, как они упекли наглеца. В итоге мужику просто повезло, что вышел

Atbildēt

smaids

21.03.2024. 14:59

Tikšot dibināta spermas mutē nolaišanas biedrība, šajos grūtajos kara gados nevar pieļaut mantas nejēdzīgu izšķērdēšanu!

Atbildēt

Tur sanāk vīriešu diskriminācija!

21.03.2024. 14:44

»

Tikšot dibināta

Kultūras un klimaksa ministrija! Bet nepārspīlēšot: iztikšot bez "globālās


Vai te nesanāk diskriminācija? Jo gan Kultūras, gan klimaksa departamentā varēs strādāt sievietes?! Vīriešiem atliek tikai Kūltūras departaments?!

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:29

»

va vellos

Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas...


Galvenais ir neievērot ārzemnieku smīnu par meiteņu vieglo pieejamību ballītēm, ar savākšanu ne tikai bāros, bet vienkārši uz ielas.

Var arī neskatīties paziņu rādītās bildītes un video ar vietējo mauķeļu (daudzas ir šo studenšu vecumā) kalniem, kas internetā piedāvā seklāk vai dziļāk, pa priekšdurvīm vai sētas durvīm.

Nemēģināt atcerēties aksiomu par jaunas, ne visai gudras, ne visai strādīgas un apķērīgas meitenes vilkmi pie tiem, kam ir vara un nauda.

Neklausīties gadu gadiem draugu stāstus pirtī par tikumiem un paradumiem. :)

Neacerēties neko no bagātīgās personīgās pieredzes.

Īsta liekuļu zeme. :)

Atbildēt

va vellos

21.03.2024. 14:21

»

Es

Apt. 20 gadus vecs zaķis mācās akadēmijā, glabā sarakstes ar pasniedzēju FRAGMENTUS, kurus kopā ar citām pavieglajām izvelk ārā politikai izdevīgā brīdī...


Man jau zināmi gadījumi, kad arī padumLatvijā spalvains vīrišķis ap 30 (ne viens vien) uzvedas kā ''zaķis ar pieredzi''. Harasmenta teātris, kas tikai sākas, būs plašāks nekā šķiet. Atcerieties, ka dižo Kevinu Speisiju padzina no šovbiznesa par vienas bezdzimuma vīrveidīgas personas muldienu, ka tas dabūjis pliķi pa dupsi. Femi-aukām pieslēdzas gan geji, gan atdoties jebkam gatavi jenoti.
Nenovēlu būt par pasniedzēju/skolotāju ar mazākajām baumām par to mīlēšanas lusti. SESIJA TUVOJAS!

Atbildēt

Es

21.03.2024. 14:17

»

Nat

Izskatās, ka ministrijai un galvgalī esošai duņkai galīgi nav ko darīt, vai otrs variants - vajāg jaunas darba vietas čomiem... - kur nu vēl turisma braucieni uz debilam konferencem pie tadiem pašiem mutes virinātājiem uz nodoklu maksātāju rēķina


ASV kultūrmarksistu paraugs, visticamāk - pārņemt ideoloģiski universitātes. Un tad apstrādāt nenobriedušos prātus. Ja uzmanīgāk paskatās, citās vietās šīs cietošo aizstāves aizrunājas līdz domai, ka katrai sievietei ir tiesības uz spermu uz krūtīm, kad tā to pati vēlas. Kaut vai publiski. Tavs ķermenis - tava izvēle. BET, vienlaikus arī ne tavs, kad tu, pieaugusi bezsmadzeņu aita, nesaproti, kur un ar ko tiecies, atpūties (DZER!) un apgulies.

Arī pateicoties tādām kā Bezosa bijusī, kas trans, lezbo un citai kreiso šļurai ziedo kaudzēm naudas. Tas šo varzu spēcina un ieinteresē cīnīties par "pasta un telegrāfa" pārņemšanu, saucot to - cenzūru, anonīmu denunciāciju u.c. izpaUsmju spektru - par dažādību un iekļaušanu.

Netiksim mēs tā tālu, garantēti.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...