Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

27.01.2021. 10:46

Magone,Rimšēvics,Bondars un daudzi citi iesaistītie dažādos skandālos ir bijušie kolaboracionistu aktīvisti un uzskatāms pierādījums tam, kā totalitārā režīmā censoņas izvaro tiesiskumu un demokrātiju gaužām mantkārīgos un valstij bīstamos nolūkos,izmantojot okupācijas režīma kolaboracionistu plūstošo pāreju neatkarīgās valsts varā.

Atbildēt

sana

27.01.2021. 08:50

Start earning today from $600 to $754 easily by working online from home. Last month i have generated and received $19663 from this job by giving this only maximum 2 hours a day of my life. Easiest job in the world and earning from this job are just awesome. Everybody can now get this job and start earning cash online right now by just follow instructions click on this link and vist tabs( Home, Media, Tech ) for more details thanks......www.work45.com

Atbildēt

No malas

27.01.2021. 06:15

Garlaicīgi komentāri - 2 vai 3 personas nerunā par lietu, bet grib ļaužu priekšā paspīdēt ar savu "erudīciju" ...

Atbildēt

Jā, jā

26.01.2021. 22:55

»

Strenču mrs

Tiesībsargājošās iestādes jāvada cilvēkiem ar pieredzi. Tā, lai vadītājs varētu konkrēti atbildēt, cik noziedzīgus grupējumus viņš, būdams izmeklētājs, atklājis un nolikvidējis, izmeklējot un sagatavojot iztiesāšanai lietas tādā kvalitātē, ka tiesā lietas izgājušas bez aizķeršanās...


Lasi un smejies vai raudi: "... izmeklējot un sagatavojot iztiesāšanai lietas tādā kvalitātē, ka tiesā lietas izgājušas bez aizķeršanās ...". Kas viņam, inspektorizmeklētājam, ir devis tādas tiesas "sagatavot lietu iztiesāšanai"? Vispirms jāizpilda vissi norādījumi no visiem priekšniekiem, kuriem ar likum ir iesības kontrolēt, iejaukties un dot norādījumus, jo izmeklētājs ir tikai kriminālpolicijas inspektors, kurš pakļauts kriminālpriekšniekam un uz augšu. Lieu iztiesāšanai sagatavo vai sabojā prokurors, kuram arī tiesības iejaukties izmeklētāja lietās. Viņam nav tiesību pārsūdzēt prokurora norādījumus, jo likumā teikts, ka tie ir obligāti, tāpat kā jebkura priekšnieka norādījumi policijā, KNABĀ. Viss process ir pakārtots organizētajai noziedzībai - tieši vai netieši, vērtējiet kā patīk, kā kuru reizi, skatoties arī no naudas lieluma un ietekmes. Un ties ... zina, ka prokuratūra neuzrauga spriedumus, nenoprotestē vai dara to formāli, nenopietni, pa jokam. Tiesai vispār rokas brīvas, ja vēl "palīdz" advokāti.

Atbildēt

No Sarkandaugavas

26.01.2021. 22:43

»

Strenču mrs

Tiesībsargājošās iestādes jāvada cilvēkiem ar pieredzi. Tā, lai vadītājs varētu konkrēti atbildēt, cik noziedzīgus grupējumus viņš, būdams izmeklētājs, atklājis un nolikvidējis, izmeklējot un sagatavojot iztiesāšanai lietas tādā kvalitātē, ka tiesā lietas izgājušas bez aizķeršanās...


Tu vēl neko nesaproti. Es esmu gudrāks, jo tur, sarkankalnā visu izrunājam sīki, ka izmeklētājam ir sasietas rokas - dažreiz ar strīķi, dažreis rokudzelžos, tas ir, domats - ļoti stipri. Pareizi teikt, ka izmeklēšana sadalīta, tiek pārizmeklēts un otr\a posmā sākas procesa "ķimizācija". Lietui uz tiesu gan nosūta, bet ar nosacījumu - tiesa jau atbrīvos.

Varier kaut plīst pušu - tā nav izmeklēšana, bet izmeklēšanas graušana. Izmeklēšanai vienā posmā jāsākas tieši ar izmeklētāja lēmumu, necvis ka to ierosina tas, kam nav slinkums, tad nodod citai personai, kurai dod norādījumus katrs priekšnieķelis, kurš, ja vajag, parūpējas par iznākumu. Pusizmeklētu lietu sūta prokuroram. Tas visu sāk no jauna, visus pārpratina un ko citu dara pats vai pieprasa policijai izdarīt. Tā ir bakstī;sanās pa brikšņiem. Izmeklētājam nevarētu dot norādījumus ar rezolūciju - ierosināt. To jāizlemj pašam, bez rezolūcijas, bet nē, jāturpina to, kas jau kaut kur uzsākts un sabojāts. Nepabreidzis lietu, to nodod prokuratūrai, Tā lietu nodod atpakaļ nevar, nav tāda likuma - uz tiesu vai izbeidz - laikam kur lielāka nauda, tas arī vinnē.

Atbildēt

Interesanti kas cits

26.01.2021. 22:32

»

interesanti

Ja kriminālprocess sākts pēc Ziemeļa un Buimistera iesnieguma, tad kurš gan varēja Ziemeli piespiest to darīt...


Latvijā nav izmeklētāju, nav vienprātīgas pierādījumu vērtēšanas politikas, Latvijā notiek totāla iejaukšanās izmeklēšnā, kur vieni izmeklē, otri pārizmeklē un katrs vērtē sav\ādā,. kau tas otrais ir ait kā atbildīgs par izmeklēšnas uzraudzību, Tršais - nav prokuratūras uzraudzības par tiesu darba kvalitāti spriedumos, nav protestu.
Viss šī procesa viens posms ar otru un ar trešo ir sasaistīts un viens otru atablsta vai nespēj saskaņot un tad - kā plūst naudiņas pa procesu - kurš vairāK, vairākizsole par rezultātu.

Ceturtais - kā kukulis, tā jābūt arestam un jāsēž līdz tiesai, lai netaisītu jaunas shēmas, lai pārdomātu, kā labāk iziet, samazināt vai nodrošināt taisnīgāku procesu, lai nestāstītu, ka piespieda.

Atbildēt

Strenču mrs

26.01.2021. 22:23

Tiesībsargājošās iestādes jāvada cilvēkiem ar pieredzi. Tā, lai vadītājs varētu konkrēti atbildēt, cik noziedzīgus grupējumus viņš, būdams izmeklētājs, atklājis un nolikvidējis, izmeklējot un sagatavojot iztiesāšanai lietas tādā kvalitātē, ka tiesā lietas izgājušas bez aizķeršanās.

Šodienas "pontorezi" ar stāstiem, kurš ar ko kopā ir mācījies, dzēris, dancojis, atpūties, pirtī gājis. Tas vairs nav nopietni.

Atbildēt

Nelidos gan

26.01.2021. 22:20

»

Pēteris

... un arī tad Bordāns nelidos... ar saviem saukļiem un patīkamo tukšuma sajūtu pēc jkp


Lidos Ilmārs Rinkevičs no tiesas uz mājām, brīvībā un lieta izgāzīsies kā veca sēta. Kādēļ? Šoreiz pareizi un godīgi, jo patiešām pret Rinkeviču nav nekādu pierādījumu, kā izskatās no publikācijām. Limbaži esot patiesi apšaubāma tiesa, tiesneši un ja "lidos" Jānis Bordāns, lidos arī valdība. Kas un kā to sastādīs, paliks liels jautājums.

Atbildēt

Pēteris

26.01.2021. 21:55

... un arī tad Bordāns nelidos... ar saviem saukļiem un patīkamo tukšuma sajūtu pēc jkp

Atbildēt

Otto

26.01.2021. 20:44

Mīļie cilvēki necepieties blēžiem par prieku! Šitās spēlītes notiek par lielu naudu un tās spēlē gudri, izglītoti nelieši. Kāds advokāts reiz atzinās, ka viņu veiksme nav gudrība, bet gan sarunāšanas iespējas ar tiesnesi (nodot kukuli). Diemžēl tas notiek visos līmeņos.Ja nevar par naudu, tad par lielu naudu viss ir iespējams!

Atbildēt

Knab

26.01.2021. 20:43

Mums vienalga kads rezultats. Galvenais ka mums maksā par procesu.

Atbildēt

Eksperiments

26.01.2021. 20:00

Sākumā vajag eksperimentu, kā 200kg seifs no mājas otrā stāva 10 minūšu laikā pazūd Langstiņu mežā. Lūgums nofilmēt un publicēt eksperimentu.

Atbildēt

opunciāts

26.01.2021. 19:56

»

ku-kū

Runā,ka Jūs nepārvaldāt latviešu valodu.Plaši jo plaši


Ha,arī neslavu celt nejēdzat.Škic!

Atbildēt

Janka Pipars

26.01.2021. 19:51

Ko tad šajā banānu republikā vēl var gaidīt.

Atbildēt

Oki

26.01.2021. 19:04

»

k

Runā gan, ka esot kāds Ziemelis, braukājis uz kūrortiem, katrā reizē ne mazāk par 30 000 notērējot, dzīvojis uz ,,platas'' kājas


Uzreiz var redzēt , ka neesi kurortologs - visi, kas brauc uz kūrortiem, tur atstāj pietiekoši daudz naudas . Priekš tam jau kūrorti ir domāti . Un kūrorti ir dažādi - ir tādi pa lēto un ir tādi pa dārgo . Bezmaksas kūrorti ir tikai pasakās.

Atbildēt

drosi ka azote

26.01.2021. 17:41

»

lasitajs

nevis muļķu, bet zagļu pārvaldītā zemē


un nato aizsega.

Atbildēt

jaajaa

26.01.2021. 17:24

»

ui

ja valsts maksā, tad knab ir gatava atbildēt


...ja kāds vēršas policijā vai prokuratūrā, vai KNAB ar iesniegumu, pēc kura tiek ierosināts kriminālprocess, un pēc tam mierīgi pasaka, ka to visu es uz pohām nosapņoju, lai nu tā būtu...bet to naudiņu, kuru tavu sapnīšu dēļ iztērē valsts, lūdzu atmaksā...tā sanāk pa manam...:)

Atbildēt

Ilmār, turies!

26.01.2021. 17:01

VDD un SAB iedeva pielaidi saviem noslēpumiem, tagad nosargā Tev piešķirto godu.

Atbildēt

izpildīts

26.01.2021. 16:50

uzdevums-noņemt no trases.Vismaz uz kādu laiku.Attiecīgi,mazāka pateicība.

Atbildēt

interesanti

26.01.2021. 16:39

Ja kriminālprocess sākts pēc Ziemeļa un Buimistera iesnieguma, tad kurš gan varēja Ziemeli piespiest to darīt?

Bet tas, ka kukuļņemšanas lieta izgāzīsies, bija skaidrs jau pašā sākumā, kad izmeklētāja paziņoja, ka "kukulis" saņemts par palīdzību bankai atbilžu sagatavošanā FKTK.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.01.2021. 15:54

»

dranduļets

Demokrātiskās valstīs attaisnota lieta netiek saukta par "prokuratūras fiasko", bet par tiesas lēmumu konkrētā lietā. Attaisnojošs spriedums ir likumā paredzēta iespēja lietas iznākumam, un tas ne vienmēr liecina par slikti veiktu darbu. Dažkārt tā var būt viedokļu atšķirība par pierādījumu vērtējumu...


Ja tas normāli demokrātiski, tad kāpēc Bordāns un Jurašs tā šašūmējušies? Vai iznāca ne tā, kā gribēja? Vai arī demokrātija Bordānam un Jurašam ir sveša un kungi, piesedzoties ar demokrātiju, patiesībā realizē vai mēģina realizēt diktatūru?

Atbildēt

grietinjs

26.01.2021. 15:36

»

īstenībā

balto un pūkaino rimsi tagad steidzīgi jāatjauno LB prezidenta amatā, bet bauriem no nodokļiem jāsamaksā moceklim kādu miljoniņu nesaņemtās algās un kompensācijās


balts un pūkains grib izskatīties viens tiesu lietu ministrs ar saviem partijas biedriem. kaut kā jānim nesmumki sanācis. jau no sākta gala bija jūtmams, ka rimševica procesā ir kaut kas mistisks. te nu tas ir!

Atbildēt

johans

26.01.2021. 15:33

»

Skumjais Bruņinieks

Rimševicam paveicās..galvenais apsūdzības liecinieks tikai viens, to viegli ir piekukuļot ar humānām metodēm...


ja viens liecinieks, kuru it kā tagad rimka piekukuļojis, tad jau ir jurašam info - kā kukulis dots:) vai tomēr - pirmo kukuli ziemelim deva knab?

Atbildēt

k

26.01.2021. 15:32

»

Visi ir balti un pūkaini

Kad pēdējo reizi ir notiesāts korumpēts tiesnesis vai prokurors


Tiesnešiem domāts sods ir disciplinārsods! Te jau pat kaķim jāsmejas!

Atbildēt

k

26.01.2021. 15:29

»

Haralds Kalns

Ja Straume ar sev padoto KNAB,nespēj nevienu pārkāpumu"nodarīt"līdz tiesai,kam tāds tukšgaitas naudas ķērnātājs


vispār jau likums ir tāds speciālais, lai neko nevarētu pierādīt un korumpētās amatpersonas netiktu apdraudētas. Tieši tāpēc korupcija plaukst un zeļ, jo amatpersonas amatpersonas kā nebaidās. Sodi, kas paredzēti par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, arī smieklīgi un tieši tāpat neko nevar pierādīt. Tajās valstīs, kur liek pie sienas un nocērt roku par zagšanu, tur nepastāv tik grandiozas ilgstošas problēmas ar korupciju

Atbildēt

lasitajs

26.01.2021. 15:25

»

kaktuss

Redz cik precīzs bij Krištopāna kunga teiktais :Dzīvojam muļķu zemē


nevis muļķu, bet zagļu pārvaldītā zemē.

Atbildēt

dranduļets

26.01.2021. 15:17

»

ASV protektorāts Latvija

Visas safabricētās lietas kādreiz izgāžas, tikai tiesiskā valstī soda arī lietu fabricētājus. Pie mums kaut kā nav dzirdēts. Tāpēc arī fabricē, ka jūtas nesodīti


Demokrātiskās valstīs attaisnota lieta netiek saukta par "prokuratūras fiasko", bet par tiesas lēmumu konkrētā lietā. Attaisnojošs spriedums ir likumā paredzēta iespēja lietas iznākumam, un tas ne vienmēr liecina par slikti veiktu darbu. Dažkārt tā var būt viedokļu atšķirība par pierādījumu vērtējumu. Un starp citu, ārvalstīs attaisnoto lietu īpatsvars ir daudz augstāks nekā Latvijā.

Atbildēt

Aģents 007

26.01.2021. 15:17

»

Nopietni

Nu šis iznākums jau laikam visiem bija skaidrs pašā sākumā! Tā ka par ko tad īsti ir cepiens? Vai tad Latvijā līdz šim kāds ir notiesāts


Ja tiesa spēj pieņemt lēmumu pēc divdesmit minūtēm, kad beigušās tiesu debates, vispār neiedziļinoties lietas būtībā, pasludinot, ka balts ir melns, ko vēl var gribēt. Latvijas Temīda ir ne tikai akla, bet arī kurla. Viss tiek izlemts jau iepriekš un citur.

Atbildēt

k

26.01.2021. 15:14

Runā gan, ka esot kāds Ziemelis, braukājis uz kūrortiem, katrā reizē ne mazāk par 30 000 notērējot, dzīvojis uz ,,platas'' kājas

Atbildēt

dranduļets

26.01.2021. 15:13

Apgalvot, ka Magoņa lieta ir piedzīvojusi fiasko, ir pāragri, jo lietu vēl skatīs augstāka līmeņa tiesas. Bordāns ar saviem prettiesiskajiem izteikumiem ir parūpējies, lai iespējamais fiasko būtu tuvāks nekā sākumā šķita.
Tāpat arī Rimševiča lietā - nav pamata runāt par fiasko brīdī, kad lietu faktiski vēl nav sākusi skatīt tiesa.


Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.01.2021. 15:09

»

Skumjais Bruņinieks

Rimševicam paveicās..galvenais apsūdzības liecinieks tikai viens, to viegli ir piekukuļot ar humānām metodēm...


Švaka lieta, ja ir tikai viens nedrošs liecinieks un nekādu citu pierādījumu. Tad tā lieta noteikti izgāzīsies. Straume var jau sākt domāt attaisnojumus un vākt kompru par tiesnesi.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

26.01.2021. 14:30

Rimševicam paveicās..galvenais apsūdzības liecinieks tikai viens, to viegli ir piekukuļot ar humānām metodēm.
Daudz grūtāk bija smagos(oi, perdon)..ļoti smagos noziegumos apsūdzētajam humora vecim no Puzes - Lembergam.
Viņa 204 sējumu krimināllietā tādi "galvenie apsūdzības liecinieki" bija aš kādi desmit..visus nepierunāsi.
Vajadzēja humānismu likt pie malas un sazināties ar saviem VDK, KP "korišiem" no Krievijas, lai tie Novičoku sagādā..Un ar Novičoka burciņu tad visus apsūdzības lieciniekus apstaigāt un pacienāt.
Rimševica Ziemelis var nobīties un pārdomāt, bet Lemberga apsūdzības liecinieki ir droši tajā saulē un liecinās vienīgi Svētajam Pēterim.
Imsim vajaga nemt piemēru no Magones, kurš tiesu "izkārtoja" Limbažos ar šaubīgu tiesnesi, un sev saorganizēt izbraukumtiesu Langstiņos ezermalā pie līkās priedes.
Un vai tad mums tiesnešu trūkst, kas uz ķepu vēl ņem. Rimšēvicam taču pēc ožas ir jāsajūt savs sugas brālis korumpants tiesnesis.
Un viss štokos būs.
PS
Atcerieties, kā Prātnieks teica Mērnieku laikos, kad tam "sarkanais gailis" paņēma mantu?
"...visu atpelnīšu, visu atpelnīšu divkārt..!"

Atbildēt

Latvijas fiasko

26.01.2021. 14:25

Un par ko tiem pamuļķiem no knab algu maksā? Kantoris valdības vēlmju apmierināšanai uz brīdi. Tad kas aizturēja un nemāk savăkt pierādījumus lai atmaksā no savas kabatas magonim un rimšēvicam zaudējumus. Ja neprot un negrib strādāt tādiem darbu uzsaka un atlaiž.

Atbildēt

kaktuss

26.01.2021. 13:57

Redz cik precīzs bij Krištopāna kunga teiktais :Dzīvojam muļķu zemē!!!!

Atbildēt

Paija

26.01.2021. 13:35

jo KNAB ir prokuratūras - ģenerālprokurora pārraudzībā, prokuratūra var dot KNAB norādījumus, taja skaitā, apslāpēt KNAB rīcības.
Prokurori ir vājš posms ar darbības imitāciju tiesu sistēmā.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.01.2021. 13:34

»

arprats...

Lielākā daļa jaudīgo VAS "Latvijas dzelzceļa" lokomotīvju iznomātas uzņēmumam, kura viena no īpašniecēm ir bijušā dzelzceļa šefa Uģa Magoņa sieva, vēsta raidījums "Nekā personīga


Varu saderēt, ka šo infu Nekā personīga nopludināja KNAB pēc tam, kad Magoni attaisnoja. Tas ir viņu stilā. Ja neizdodas savākt pierādījumus priekš kriminālprocesa, tad, parasti, infu nopludina saviem šurnālistiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

26.01.2021. 13:32

»

Visi ir balti un pūkaini

Kad pēdējo reizi ir notiesāts korumpēts tiesnesis vai prokurors


Tiesneši pārsvarā ir godīgi, bet tikai viņi baidās godīgi lietas spriest, jo, ja kas nebūs tā, kā vajag valdošajiem, tad viņiem var uzbraukt Bodrdāns, tiesnešu disciplinārlietu komisiju uztaisīt un t.t. Re kas tagad notiek ar Magoņa lietas tiesnesi. Kā viņam uzreiz uzbrauca Bordāns. Kā Maxim lietas tiesnesim uzbrauca prokuratūra. Tiesneši šajā valstī nav neatkarīgi. Tāpēc arī prokuratūra un policija sūta tādas fabricētas pasūtījumu lietas uz tiesu, jo zina, ka uz tiesnesi "varēs uzspiest" vai tiesnesis baidīsies attaisnot.

Atbildēt

arprats...

26.01.2021. 13:28

Lielākā daļa jaudīgo VAS "Latvijas dzelzceļa" lokomotīvju iznomātas uzņēmumam, kura viena no īpašniecēm ir bijušā dzelzceļa šefa Uģa Magoņa sieva, vēsta raidījums "Nekā personīga".

Atbildēt

Visi ir balti un pūkaini

26.01.2021. 13:22

Kad pēdējo reizi ir notiesāts korumpēts tiesnesis vai prokurors?

Atbildēt

īstenībā

26.01.2021. 13:12

balto un pūkaino rimsi tagad steidzīgi jāatjauno LB prezidenta amatā, bet bauriem no nodokļiem jāsamaksā moceklim kādu miljoniņu nesaņemtās algās un kompensācijās.

Atbildēt

Padomju sistēmas atraugas

26.01.2021. 12:53

»

Nopietni

Nu šis iznākums jau laikam visiem bija skaidrs pašā sākumā! Tā ka par ko tad īsti ir cepiens? Vai tad Latvijā līdz šim kāds ir notiesāts


Jā, parasti notiesā nevainīgos ķeksītim, lai lielās zivis baudītu brīvību.

Atbildēt

Nopietni

26.01.2021. 12:50

Nu šis iznākums jau laikam visiem bija skaidrs pašā sākumā! Tā ka par ko tad īsti ir cepiens? Vai tad Latvijā līdz šim kāds ir notiesāts?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...