Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

18.03.2016. 02:32

»

Tapēc, ka VID finanšu policijas darbu dublā KNAB, otrkaārt - radīta iestāde, kurā ir 4000 algotņu, lai īsto atbildīgo nevar atrast ar uguni...


Neceri, DP klauvētāja lapsa, ka rakstīšu ar niku, kas var kalpot kā pierādījums pret mani!Lai kas tu nebūtu - Nothing special!

Atbildēt

17.03.2016. 23:45

»

TAISNĪBAS MEKLĒTĀJS

Ja policijā par kukuļdošanu atbild arī tiešais priekšnieks kāpēc VIDā neatbild neviens no struktūras vadītajiem -lielajiem priekšniekiem...


Tapēc, ka VID finanšu policijas darbu dublā KNAB, otrkaārt - radīta iestāde, kurā ir 4000 algotņu, lai īsto atbildīgo nevar atrast ar uguni.

Likumdošana sarakstīta tā, lai nostiprinātu korupcija paša VID iekšienē - šiem 4000 algotņiem ir draugi un paziņas, kuri zin likumu par atļautajām dāvanām.

Un šie draugi arī pasūta informāciju un lietas pret saviem konkurentiem un nedraugiem (no personīgās pieredzes).

Atbildēt

TAISNĪBAS MEKLĒTĀJS

17.03.2016. 23:07

Ja policijā par kukuļdošanu atbild arī tiešais priekšnieks kāpēc VIDā neatbild neviens no struktūras vadītajiem -lielajiem priekšniekiem?
Ne par Cŗsu lietu saistībā ar PVN, ne par finpoļiem, ne par muitnieku, kurš arī aizturēts kopā ar robežsardzes kolēģiem? Forši šajā iestādē var notikt vienalga kas - atbildīgie būs tikai nodokļu maksātāji :)

Atbildēt

17.03.2016. 15:37

»

Man zudusi ticība apollo, kur esmu nobloķēts no dienas, kad stājās amatā Kučinskis


beidz vienreiz murgot, tu smagi slimiņais plānprātiņ..

Atbildēt

17.03.2016. 15:25

»

juris

Pec siem notikumiem man vispar ir zudusi uzticiba Vidam un citam iestadem


Man zudusi ticība apollo, kur esmu nobloķēts no dienas, kad stājās amatā Kučinskis.

Atbildēt

JOCĪGI GAN

17.03.2016. 13:28

Kura,vai kurš piesprauda Kravalim ģenerāļa ordeni,bet tagad atbrīvo no posteņa,man tas galīgi neiet kopā,gluži kā dziesmā''šodien ģenerāļa krēslā,rīt jau nabagmājas miestā''.

Atbildēt

Alberts

17.03.2016. 12:08

Vērojot no malas tiešām šķiet, ka šobrīd iestādei būtu labāk, ja ne ar kādiem skaļiem ziņojumiem tā nenoslogotu medijus, TV utt., jo visi mēģinājumi "spodrināties" beidzas vienādi. Rodas iespaids, ka nav vienotas komunikācijas stratēģijas. Šādām iestādēm būtu ļoti kritiski jāvērtē kurā brīdī, kādu informāciju un cik daudz sniedz un informācijas pasniegšanas veidam ir jābūt ļoti pārdomātam, tas nevar būt pretrunīgs un tam ir jābūt skaidram un arī atbilstošam likumu normām.

Atbildēt

juris

17.03.2016. 10:57

Pec siem notikumiem man vispar ir zudusi uzticiba Vidam un citam iestadem

Atbildēt

klavs

17.03.2016. 10:08

»

111

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs...


Tur arī nemaz nevar būt ne drosmīgas, ne apzinīgas amatpersonas, tādas ātri izvada pa durvīm ārā, jo drosmīgs nekad nebūs līdējs. Lien tikai tas, kas baidās un ir sasmērējies. Kā cilvēks sasmērējas tas kļūst manipulējams, vadāms un paklausīgs. Ja ar tādām acīm lasām visus šos rakstus 2 mēnešu garumā, tad viss nostājas savās vietās.

Atbildēt

Viena no...

17.03.2016. 09:44

»

111

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs...


Ja arī bija godīga un neuzpērkama amatpersona, tad to ātri vien apmainīja pret iztapīgu un paklausīgu. Jāatzīstas, ka mums ir bail no Pētersones, tāpēc mēs visi klusējam, jo rīt tas pats var notikt ar mani.

Atbildēt

111

17.03.2016. 09:38

VIDā jau tāda agonija valda, ka nezin ko iesākt un kur skriet kā tik amatus saglabāt.Pats interesantākais, ka tur izrādās nav nevienas drosmīgas un apzinīgas vadošās amatpersonas, kurai pietiktu drosmes paņemt un aiziet pašam prom, bet nē sēž visi ieķērušies krēslus un gaida kamēr kopā ar krēslu izmetīs.

Atbildēt

Zigmārs

17.03.2016. 09:23

Netici Pētersonei un VID kopumā

Atbildēt

Bauskas kaimiņš

17.03.2016. 09:16

Ja jau sāk finanšu policiju pārbaudīt, tad pie viena arī Pētersones pilis Bauskā, viņas amatpersonas deklarācijas atbilstību tajā uzrādītajiem naudas dāvinājumiem no mātes Onas Vasiļonokas, pārbaudīt, vai šī persona tiešām naudu ieguva pārdodot īpašumu Lietuvā, kā arī samaksāja nodokli no kapitāla pieauguma. Pie viena painteresēties pat auto iegādi Skandi motors laikā, kad tika pastiprināti veiktas auto servisu pārbaudes.Derētu arī ieskatīties Vecsaules pils celtniecības papīros, jo vienu gadu Pētersone uzrāda ēku, bet pēkšņi šī pils netiek uzrādīta ne viņas, ne viņas vīra Valda deklarācijās, palikusi tikai zeme Valda Petersona deklarācijā. Un tad vēl vīram pāris gadus kāds Kirelis ieskaita pa 7000,- eiro u.t.t

Atbildēt

gramatveziem un kasieriem,uzmanibu !

17.03.2016. 06:59

»

Q

Žurku cīņas sākušās


driz saks lidot lapsenes.

Atbildēt

ert

17.03.2016. 06:55

kad modisies uznemiji par saviem milzigiem uzrekiniem , ceru viss veel prieksaa un vajadzes attlaist liekezus un samaziinat nodoklus kautgan jauna ministr ejau citu dziesmu sak dziedat.

Atbildēt

17.03.2016. 05:00

»

Teiksim, teiksim, neteiksim.. Pētersones stiliņš TV raidījumā 1:1...


ej tak tu ārstēties ar visu savu APL un LAPK. pie galvasdaktera vai uzreiz pie veterināra..

Atbildēt

17.03.2016. 00:16

Teiksim, teiksim, neteiksim.. Pētersones stiliņš TV raidījumā 1:1.

Visa VID politika vērsta uz uzņēmējdarbības reālu graušanu, jo likumi sarakstīti tā, ka tas iespējams.

Pētersone tikai realizē likumos iekļauto. Piemēram, Pētersone atklāti meloja sacīdama, ka nodokļu maksāšana ir brīvprātīga, bet likums paredz, ka arī, ja tavs uzņēmums strādā ar zaudējumiem, tev jāmaksā 50 euro nodoklis katru gadu. Kāda te brīvprātība?

Iepriekšējos gadus VID iekasētie nodokļi aizgāja Parex un 20 ārvalstu banku glābšanai – iznīcinot sociālo budžetu un pensiju fondu. Tauta redz, ka Godmanis ar Zatleru nesēž cietumā par šīm mahinācijām, tādēļ nerodas ticība, ka jāmaksā nodokļi. Valsts necenšas atgūt izzagtos līdzekļus, ko izzaga Zatlers ar Godmani.

Valsts nerūpējas, ka LV Valsts kase tiek izzagta ar ofšoriem Šveices bankās. VID iznīcina pēdējās uzņēmējdarbības paliekas ar 4000 algotņu armiju, kurai jāmaksā algas katru mēnesi.

APL VID iestādei ļauj ierosināt administratīvo procesu pret jebkuru nodokļu maksātāju, operatīvi veicot pārbaudes, par kurām nebrīdina, tostarp veicot konkurentu pasūtījumus, vai valstij, vai VID pietuvinātām amatpersonām izrēķinoties ar sev, saviem draugiem nelabvēlīgajām personām.

Kā tas iespējams? APL ar slepeni ierosinātu administratīvā procesā faktisko rīcību (pārbaudēm) pārbaudot privāto tiesību juridisko personu (uzņēmēju) operatīvi, veicot pēkšņas pārbaudes, lai arī tajās nekas pretlikumīgs nav atklāts, neuzliek VIDam par pienākumu ziņot personai, ka pret personu ir uzsākts administratīvais process ar faktisko rīcību, vai arī, beidzot kādu, vai vairākas operatīvās pārbaudes, liktu VIDam ziņot pārbaudāmajam, ka administratīvai process izbeigts. VID to dara patvaļīgi pēc savas brīvas izvēles, kas veicina korupciju pašā VID iekšienē.

Ko mēs no tā varam secināt? Ka VID ir totalitāra sistēma, kas var iebaidīt un terorizēt uzņēmēju ar savām faktiskajam rīcībām (operatīvajām pārbaudēm), kad vien vēlas, noteikta procesa situācijā neinformējot par administratīvā procesa uzsākšanu pret uzņēmēju vai administratīvā procesa izbeigšanu. Tā ir diskriminācija pret tiem, kas nav pietuvinātas personas VID augstām amatpersonām, kas pietuvinātās VID amatpersonām aizstāv, vai informē par operatīvo pārbaužu uzsākšanu vai izbeigšanu mutiski, vai rakstiski, VID iestādei šo izvēli veicot totāli patvaļīgi.

Ar tādām prēmijām un algu, kāda ir Pētersonei no Bauskas, viņa nabaga uzņēmējam SVF/PB uzdevumā (LV dzīvo pilnā mērā uz SVF/PB parāda, LV gatavojas aizņemties vēl 1 miljardu euro), ja liks, izraus no pieres pēdējo aci.

4000 algotņu strādā Pētersones vadībā, lai iznīcinātu pēdējās uzņēmējdarbības paliekas Latvijā.

Atbildēt

urmas

16.03.2016. 22:42

»

Marks

Nu, ministres vietā es viņu vēl arī pagaidām neatlaistu, bet sistemātiski bakstītu, piespiežot strādāt. Pēc pus gada, kad rūķis savu darbu būs padarījis, varēs viņu arī nomainīt...


Vai vēljoprojām ir ilūzija ka pētersone kalpo vastij un tās pilsoņiem?
tur cits saimnieks un citi mērķi - mēs esam tikai marionetes un donori :((

Atbildēt

Aigars

16.03.2016. 22:20

Šis jau nav vienīgais gadījums, kad VID ar šādu skaļu pazinojumu medijos, presē informē par procesiem un konkrētām personām. Sekojot šim piemēŗam dienesta pārbaudes būtu jāuzsāk arī par iepriekš sniegtajiem paziņojumiem. Jautājums ir par to, kāpēc iepriekš šādas dienesta pārbaudes netika uzsāktas, kas traucēja? LL var papētīt, internetā viss ir atrodams.

Atbildēt

Q

16.03.2016. 21:56

Žurku cīņas sākušās...

Atbildēt

tas ir psc

16.03.2016. 21:51

visi VID augsgala darbinieki ir taa sasmeereejusies, ka vini nevienu patiesu vaardu nevar pateikt, visur tikai meli un atrunas. SAK PARBAUDES TIKAI TAD KAD ZURNALISTI JAU VISU IR PARBAUDIJUSI, UN TAA KATRU REIZI. BEZ ZURNALISTIEM VISPAR NEVIENA PARBAUDE NEKAD NENOTIKTU UN VISI TIKAI GRABTU CIK VIEN VAR UN JAU SAKTU MUSIT VIENS OTRU NOST LAI TIK VAIRAK PAGRABTU

Atbildēt

ironiskais

16.03.2016. 21:44

Sāks dienesta pārbaudi tipa a kāda vella pēc finpoļi vispār sāka kriminālprocesu atmaskoja to cēsu VIDa darbinieci?:) Ko šie tur līda, ja shēmas, visticamāk bija "legālas" un darbiniece bija saņēmusi dobro no augšas:) Par tādu bezpriģelu Podiņam pa dupsi:) Vispār man ir šaubas, ka akcija bija saskaņota ar Ināru, jo pēc būtības tā VIDu baltāku nepadara, tas ir kārtējais publiskais skandāls pēc kura gan finanšu ministre nez kamdēļ nepieslēdzās un nesāka klāstīt par sabiedrības uzticības mazināšanos un steidzami neatliekamiem pasākumiem atbildīgo amatpersonu rotācijām:)

Atbildēt

Marks

16.03.2016. 21:15

»

urmas

Pētersonei jau sen vajadzēja lidot ar lielu blīkšķi, bet nu izskatās ka ar visām četrā, asti un pat sltotu ieķērusies krēslā un nelaiž vaļā


Nu, ministres vietā es viņu vēl arī pagaidām neatlaistu, bet sistemātiski bakstītu, piespiežot strādāt. Pēc pus gada, kad rūķis savu darbu būs padarījis, varēs viņu arī nomainīt.
Lieta tā, ka arī jaunajam vadītājam būs tā pati kaudze ar problēmām, tad kāpēc daļu no tām lai neatrisinātu rūķis?

Atbildēt

urmas

16.03.2016. 21:05

Pētersonei jau sen vajadzēja lidot ar lielu blīkšķi, bet nu izskatās ka ar visām četrā, asti un pat sltotu ieķērusies krēslā un nelaiž vaļā.
Es tikai apbrīnoju šo "aizmuguri" kas viņu tik ilgi spēj noturēt pie krēsla... :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...