Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tirgo tālāk šņabi

08.03.2022. 08:59

Šņabi tirgo tālāk pārlīmējot etiķetes kā ,,LB,,...

Atbildēt

ruksis

07.03.2022. 19:07

Es jau gadiem apzināti nepērku nevienu produktu kas ir ražots Pūķina nacistiskajā Krievijā.

Atbildēt

Ha,ha

07.03.2022. 12:56

Tāpēc arī ir tik zemas kvalitātes preces Depo, ka pie šprices ir Rungaiņu klans!

Atbildēt

paldies, Pietiek

05.03.2022. 13:03

vismaz vienam treknajam komunistu zaglim...visam uz laiku

Atbildēt

kad

05.03.2022. 08:26

kad Latvijas vārgie dižpolitiķi beidzot sāks konficēt jahtas un citus īpašumus, kas pieder putina pakaļlaižām un ir iekļauti sankciju sarakstā??? Itāļi daļa, UK arī Mums tādu nav?
Un kad tiks aizvākti no skatuves tie klauni- vdk darbinieki un krievijas roklaižas, lai netiek pie teikšanas, lai dzīvo savu dzīvi klusi?

Pietiek, vai vari šādu sarakstiņu sagatavot?

Atbildēt

$

04.03.2022. 22:20

2022.gada vasarā VDK pulkveža Savicka īpašumā esošā AS Nordeka pārņems valsts subsidētos pasažieru pārvadājumus maršrutā Valmiera-Rīga, Cēsis-Rīga utt.
Valmieras VTU Valmiera un Cēsu Cata pamazām pārstās eksistēt.
Valmieru un Cēsis vada Vienotības biedri Baiks un Rozenbergs.
Tā ir Kariņa režīma palīdzība Maskavas FSB grūtajos laikos.

Atbildēt

Tukša muca

04.03.2022. 17:32

Silei pietuvināts tukšmuldētājs, nulle pēc būtības.

Atbildēt

krievu kroplim

04.03.2022. 13:11

»

Ivars

Cik var tos krievus apdirst. Tas jau pārtop par rasismu. Ja apdirš tad abus jo ASV tāds pat agresors un slepkava. Tas karš jau nav starp Ukrainu un Krieviju. Tas ir karš starp ASV un Krieviju par ietekmi pasaulē un kuru izraisīja ASV jau 2014g.un notiek Ukrainā ar viņu vietvalžu svētību...


Asinskārie smirdīgie tumsonīgie civilizācijas atkritumi, kuru gēniem 1000 gadu laikā, izveidojies noturīgs verga gēns ar lieku hromosomu, tā ir sveša dzīvības forma, kam ar rasi nav nekāda sakara. Šo karu neviens krievu necilvēks nedrīkst atstāt dzīvs, jums jābūt izbeigtiem, kā trakiem suņiem.

Atbildēt

patreiz bērnus slepkavo krievi

04.03.2022. 11:48

»

nu

Brauc uz savu laimes zemi krieviju un nesmirdi šeit


saruna izbeigta. Gaidām nekaunīgā urbanoviča uzrunu krievu tautai un puķinam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mums ko, bučot tagad urbanovičus??? ar rokām un ieročiem viņus te neviens neiztiek un nav aizticis, kaut gan daudzi puķinieši...

Atbildēt

Mr. Adams

04.03.2022. 09:54

Sāk jau piegriezties PIETIEK divkosība. Tad varbūt vajadzētu arī pagaudot par to, ka visiem veikaliem vajadzētu izņemt no tirdzniecības LB produkciju, vai visu Latviju atslēgt no apkures, jo daudzas katlumājas tiek dartbinātas ar Krievijas gāzi! UTT

Atbildēt

Es

04.03.2022. 08:59

»

Ivars

Klausies varbūt zini kur var nopirkt krievu degvielu.Manējās točkas visas sausā. Krievi vairs nebrauc iekšā nav kur ņemt degvielu


Krievi brauc iekšā gan, fūres ielās redzu. Kreisās degvielas jautājumos tie, kas ar to noņemas, paši ir daudz zinošāki. Tev pašam ir vairāk kontaktu pa to līniju nekā man.

Runa bija par pārtikas precēm. Sliktākais ir tas, ka tās tomēr izpirks arī tajās vietās, kur joprojām tirgo. Un jaunu nebūs. Ir daži produkti no Baltkrievijas un Krievijas, kas man ļoti patīk. Es pērku pārtikas produktus tikai un vienīgi garšas un baudas dēļ. Ražotājvalsts nespēlē nekādu lomu.

Rimi ir interesanti ĀKSTI. Irānas produktus taču turpina tirgot. Un Rimi ir arī nodevēji - kovidsūda laikā piekrita čakarēt savu pircēju gan ar platībām un liegumiem, gan ar pieejas liegšanu bankomātiem. Es tagad Rimi pērku tikai sīkumus. Viss.

Atbildēt

Slava Ukrainai

04.03.2022. 07:46

»

Ivars

Cik var tos krievus apdirst. Tas jau pārtop par rasismu. Ja apdirš tad abus jo ASV tāds pat agresors un slepkava. Tas karš jau nav starp Ukrainu un Krieviju. Tas ir karš starp ASV un Krieviju par ietekmi pasaulē un kuru izraisīja ASV jau 2014g.un notiek Ukrainā ar viņu vietvalžu svētību...


Slava Ukrainas varoņiem! Slava Ukrainas tautai, kas cīnās arī par Latviju!

Un es nezinu, kāpēc visi grib aptirst krievus. Visā pasaulē. Varbūt tam ir kāds iemesls?

Un vēl - ir tāds jēdziens kā kolektīvā atbildība. PSRS laikos gan šis teiciens ieguva tādu jēgu kā - "ja prasa, kas te atbild, tad teic, viss kolektīvs, un tā tu vienmēr būsi no atbildības brīvs"I.Ziedonis( pielietots arī LV līdz šim augstākajos slāņos, bet izskatās, ka drusku kkas tagad mainās), bet būtība ir nedaudz cita - kā teica viens no krievu tautas domājošajiem - šis karš ir mūsu kauns, bet atbildēt par to nāksies mūsu bērniem un mazbērniem (citāts aptuvens, diemžēl autoru neatceros).

Atbildēt

vot

04.03.2022. 07:36

Rugainītis ir liels skopulis un ļoti mantkārīgs

Atbildēt

HiHīPokš

04.03.2022. 03:56

Pilnīgi nepiekrītot, ka latvjiem tagad sev jāšauj kājā, lai ieriebtu Kremlim, pilnībā piekrītu, ka tiem, kas deklarējuši viennozīmīgu pozīciju, jāvālē sev pa pilnam.

Atbildēt

ziedot.lv

03.03.2022. 21:46

Cik miljonārs resnis Rungainis ir ziedojis Ukrainas kara cietējiem? Liepājas metalurgu izlaupīja, kopā ar Krištopānu banku nolaida uz grunti.

Atbildēt

aitai

03.03.2022. 21:39

»

kļimoviča aita

Es nelietoju Kubas cukuru. Jo cukuru nelietoju vispār, principā. Ko man tagad darīt


Vari braukt karot uz Ukrainu, jo tur tur badīgie krievi visu cukuru iepirkuši.

Atbildēt

kļimoviča aita

03.03.2022. 20:58

Es nelietoju Kubas cukuru. Jo cukuru nelietoju vispār, principā. Ko man tagad darīt?

Atbildēt

Ivars

03.03.2022. 16:47

Cik var tos krievus apdirst. Tas jau pārtop par rasismu. Ja apdirš tad abus jo ASV tāds pat agresors un slepkava. Tas karš jau nav starp Ukrainu un Krieviju. Tas ir karš starp ASV un Krieviju par ietekmi pasaulē un kuru izraisīja ASV jau 2014g.un notiek Ukrainā ar viņu vietvalžu svētību.
Ja Krievija šo karu uzvarēs tad pindosu dienas Eiropā ir skaitītas , ja būs otrādi tad patreizējai Krievijai var pienākt gals.

Atbildēt

neticami, bet fakts

03.03.2022. 15:46

Ļeņina-Staļina boļševiku-čekistu režīms ir ieperinājies LR Saeimā! Pūķina pirksts!

Atbildēt

Es

03.03.2022. 15:11

Vēršanās pret krieviem un Krievijas precēm neko labu nedos, spēku samērs tomēr, un XX gadsimtā jau ir bēdīgi slaveni piemēri, kad organizētas, masveidīgas darbības pret vienu tautu vai valsti pamazām izaug par katastrofu visām blakus esošām tautām un valstīm. Vēsture tomēr jāmācās skolā, nebūs cilvēku sarežģītajā pasaulē iespējama baltas lapas pārrakstīšana.

Ja par krievu šņabi, tad to nepērku, bet kokteiļiem tas ir gana labs. Joprojām paliek tirgotāji, veikali un vairumtirgotāji, kas turpina tirgot krievu un baltkrievu mantu. Tā ir laba.

Atbildēt

moritz

03.03.2022. 14:46

gan jau to krievu šņabi norealizēs... kad jākož, tad principi arī mēdz pieklusināties...

Atbildēt

Plencis

03.03.2022. 14:35

Izdzersim visu krievu šņabi, lai krievam mazāk paliek.

Atbildēt

P.T.

03.03.2022. 14:22

Gonors varbūt arī pierims,bet glorija ukraiņu individuālajiem varoņdarbiem paliks ilgi tautiešu atmiņā.

Atbildēt

Zee

03.03.2022. 14:17

Es tagad nepērku Ukrainas preces. Lai gan arī laikam pietiks, līdz gonors pierims. Gaidu, kad valdība sveiciena vietā ieviesīs obligāto mantru: Putins ir asiņains nelietis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...