Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

22.09.2018. 20:20

»

Pastāstiet!

Kam kalpo portāls delfi


kam pieder,tam ari kalpo !labak uzdodiet sev jautajumu,kam pieder,,latvijas banka,, !

Atbildēt

KATRAI TAUTAI SAVI ERVOLŪCIJAS ATKRITUMI

16.09.2018. 11:00

DIEMŽĒL................

Atbildēt

>11.25

16.09.2018. 10:59

bargi gan........un tad tam nebūs gala. Vienkārši jau jāliek katram sevi uzturēt. Kādi pabalsti sliņķiem nekauņām.
TIESISKUMS.

Atbildēt

tā nu tas ir

16.09.2018. 10:56

kamēr krievijā valdīs solncevas grupējums, miera nebūs. Konkurencē nespējīgajiem atliek tikai zagt, ēst taču gribas.

Atbildēt

PSRS un ES ir ASV un Izraēlas conistu projekti

16.09.2018. 10:53

»

ha-ha

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana...


Krievi un latvieši, citas tautības bija žīdu pārvaldītas. Sabrūkot PSRS, krievi Krievijā un Latvijā latvieši bija vienādā stāvoklī. Putins, nomainot Jeļcinu, maldināja krievus, runājot par PSRS atjaunošanu, izvēršot krievu nacisma ideju Krievijā un bij. PSRS teritorijā. Šodien redzams, ka krievi Krievijā vairs netic Putinam, jo Putins iznīcinot vienu oligarhijas daļu, vietā lika Pēterburgas pacanu oligarhiju. Šodien visi oligari pret Putinu ir apvienojušies un valdību sastāda oligarhi. Mazais bandītēns no KGB Putins ir kļuvis par sešinieku. Lielākā eksportētāja Gazprom 27 proc. akciju pieder amerikāņiem, Putina oligarhiem 17 proc. , ja nemaldos, pārējais Krievijai. Gāze Krievijā maksā divreiz dārgāk nekā Baltkrievijā. Savukārt Tramps jau ASV slānekļu gāzes krātuvi uzbūvējis Polijā.

Atbildēt

to ha-ha

16.09.2018. 10:25

»

ha-ha

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana...


Apzīmējums "sarkanie" latviešus strēlniekiem bija piešūts, kad liela viņu daļa jau bija zem velēnām. Nekādas labējās politika kremlim nav. Krievija ir feodāla dzimtbūšanas valsts, kur valda bajāri un cara "opričņiki".
Latviešu strēknieki bija ļoti drosmīgi, bet par varoņiem viņus varētu uzskatīt, ja būtu izgriezuši visus krievu un žīdu barvežus, bet tupo vergu masu sadzinuši lāģeros celt gaišo nākotni. Diemžēm šī vēsturiskā iespēja tika palaista garām un cilvēce piedzīvoja drausmīgo Staļina un ASV cionistu sarīkoto WWII.

Atbildēt

Pastāstiet!

16.09.2018. 09:38

Kam kalpo portāls delfi?

Atbildēt

ha-ha

16.09.2018. 09:17

Latviešu sarkanos strēlniekus par varoņiem uzskata arī Grantiņš,bet pie varas ir pēcteči,taču patreizējā Krievijā valda tādi paši pēcteči ar diametrāli pretēju labējo politiku,kurā valda uzņēmēju heroizācija,lobēšana un vēl krasāka sociālā nevienlīdzībs kā pie mums,tā kā sarkano strēlnieku piesaukšana ir analoģisks populisma triks.

Atbildēt

Ārsts

16.09.2018. 00:19

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Jums ir steidzami jāizsauc sev ātro palīdzību, kas Jūs nogādās attiecīgā ārstniecības iestādē.

Atbildēt

to !

15.09.2018. 15:54

»

!

vienotiba,zzs,na visi ir noziedznieki


Ja pederastu Vienotība ir noziedznieki, tad tās atvases: JKP, Par un Progresīvie, nevar būt tīri, pēc definīcijas.
Latvieši par latviskām partijām, bez pederastiem un krievmīļiem.

Atbildēt

gudrītis

15.09.2018. 14:39

Ja tev ir fakti, tad nevajag par tiem rakstīt romānus, bet taisnā ceļā uz drošības policiju. Bet tagad pirms vēlēšanām kaut ko murgot un sapņot par Saskaņu, kā Latvijas nākotnes partiju ir lieki.

Atbildēt

klaunam rubenim

15.09.2018. 13:48

ka tu zini ,ka Jermolajevs ir spiegs ?pareizi darija ,ka tevi izdzesa par viltus zinu publikaciju .

Atbildēt

to pērkons

15.09.2018. 11:55

»

pērkons

SAKAŅĀ ir daudz noziedznieku,tie ir redzami uz katra autobusa aizmugurējā stikla.Nav zinams,vai ir viņi visi meklēšanā?Kazlovskis par 4.g. nav iztīrijis no noziedzniekiem no centrāla tirgus.Saskaņā nav redzamas parmaiņas-daudz čekistu vēco,kandidē uz 13.saeimu,pat krievi nebalso par šo sapuvuso partiju...


Bez Centrāltirgus IeM Nodrošinājuma valsts aģentūrai nāktos iznīcināt konfiscētās nelegālās cigaretes un alkoholu desmitiem miljonu vērtībā, visā nopietnībā. Krievi balso par Saskaņu, vai Krievu savienību jeb arī tie ir integrēti homo sapiens sabiedrībā un tad jau vairs nav īsti krievi.

Atbildēt

pērkons

15.09.2018. 08:31

SAKAŅĀ ir daudz noziedznieku,tie ir redzami uz katra autobusa aizmugurējā stikla.Nav zinams,vai ir viņi visi meklēšanā?Kazlovskis par 4.g. nav iztīrijis no noziedzniekiem no centrāla tirgus.Saskaņā nav redzamas parmaiņas-daudz čekistu vēco,kandidē uz 13.saeimu,pat krievi nebalso par šo sapuvuso partiju.

Atbildēt

Neizaicini, muļķi,

15.09.2018. 03:29

»

piedzēries atkal?

tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem


savu likteni. Tevi mēģina brīdināt. Tu pat nevari iedomāties, ar ko tev var būt darīšana. Aizver savas žaunas un tupi savos Dikļos! Jo, kad tiksimies, nepaspēsi ne apvemties, ne apmīzties!

Atbildēt

piedzēries atkal?

14.09.2018. 23:59

»

Dakteris

Jums katru dienu pa lēkmītei? Aši dzeriet savas zāles


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām. Un pēc tam pamēģini izgulēt dzērumu. Ja tas tomēr neizdodas, tad ar šitādu galvas vainu tev būs jāmeklē palīdzība pie dakteriem, taviem iecirkņa veterināriem.

Atbildēt

Dakteris

14.09.2018. 19:23

»

ČEKAS stukača grēksūdze

Man ir kauns nosaukt savu vārdu un ir paniskas bailes atklāt savu vārdu...


Jums katru dienu pa lēkmītei? Aši dzeriet savas zāles!

Atbildēt

Vaira3000

14.09.2018. 15:18

Atradis par ko zeeloties. Kads Silicon Valley miljardieris, kurs portala ideju nosperis no koledzas chomiem nemaz neslepj, ka velas noteikt ko tev lasiit un domaat, kadas reklamas redzet un par ko balsot.
Velakais ar Snowdenu 2013 gadaa jau nu vajadzeja but skaidram, kas ir "facefuck".

Atbildēt

Muahhahaa Indulis Durka

14.09.2018. 14:35

»

muahaha

Atklājies, ka kaķu tantas ir garīgi slimi cilvēki...


Dikļi rullē!

Atbildēt

Indulis Durka

14.09.2018. 13:56

Mans Cenzors ir pac Lapsas kunks!

Atbildēt

Indulis Durka no pišiem Dikļiem

14.09.2018. 13:53

»

Diemžēl,

atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem...


Es vienmēr to turpināšu, jo esmu neglājami slims, kamēr pie manīm neatbrauks no DP un nesalauzīs man kājas! Citādi nesapratīšu. Pagaidām DP mani terorizē manā SIA, tas vnk ir pizģec!

Atbildēt

Reāla

14.09.2018. 13:48

»

Reāla

naida runa


akūta šizofrēniskā plānprātība.

Atbildēt

Vēl viens pilsonis

14.09.2018. 13:47

»

Pilsonis

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus...


Tieši tā. Nevajag visādas glupības rakstīt, tad arī nebloķēs.

Atbildēt

Vai "Latvijas ceļš"

14.09.2018. 13:10

»

josifs

Par,,Saskanu,,Neb ir krievija alsos ne krievi nē latviesi,tā ir krievijas,specdienestu un latvijas tautas nodevēju partija,balsosim par KPVLV unJKP


ko tagad pārstāv tās vecbiedrs Bordāns, nebija tautas nodevēji, tādi paši, kā LPP, ZRP un Vienotība?

Atbildēt

josifs

14.09.2018. 08:43

Par,,Saskanu,,Neb ir krievija alsos ne krievi nē latviesi,tā ir krievijas,specdienestu un latvijas tautas nodevēju partija,balsosim par KPVLV unJKP.

Atbildēt

VB

14.09.2018. 08:39

Atradis ar kur publicēties - citas valsts sociālā tīklā, un tad vēl brīnās...?!

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2018. 08:32

»

Pilsonis

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus...


Un man tev klaun ir vēlviens jautājums. Kāpēc tevi neinteresē saskaņas sasistība ar rietumu specdienestiem? Kāpēc tevi neinteresē, cik bieži saskaņas vadošie darboņi braukā uz ASV. Kādā sakarā viņi to dara, ja jau ir kremļa aģenti?

Atbildēt

Pilsonis

14.09.2018. 08:28

Tak jau gadu atpakaļ gugle un feisbuks ziņoja, ka tagad viņi cīnīsies pret fake news, bloķēs to izplatītājus.
Rubeni, tu esi netikai klauns, bet arī fake news.
Protams ir vēlviens variants, feisbuku pārņēma kremlis, tevi izseko pats putins, jo tu esi liels drauds, tikai tev pa spēkam izjaukt kremļa plānus

Atbildēt

Reāls čekistu VDK

14.09.2018. 02:13

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir...


komentārs. Kolīdz runā un pamatoti norāda uz pasaules vadību izstrādājošo židmasonu cionistu B' nai B' rith, ko atklāj neskaitāmi literāri avoti, tūlīt uzbrukums autoram, norādot uz psihiatrijas problēmām. Tīrs A. Priedīša rokraksts. Atkal Priedītis diemžēl "kļičko". X stundā būs Kalašņikova kungam darbiņš Daugavpilī, nelieti A. Priedīti?

Atbildēt

13.09.2018. 21:48

Pastāv zināmas aizdomas, ka valdības Facebook mēdz iefiltrēt savus aģentus kā darbiniekus, neba Jānis vienīgais ar šādu pieredzi, daudz, daudz lielākas zivis ir tikušas bloķētas un citas - rekordātrumā atbloķētas, tā kā...Vārda brīvība ir un paliek tāda kontrolēta brīvība. Diemžēl. Nav arī izslēgts, ka labi angažēti entuziasti ir atkoduši to banošanas procesu un tad troļļi pēc tās shēmas vālē...Viss var būt.

Atbildēt

jaajaa

13.09.2018. 19:41

...domāju un ceru, ka profilu atjaunos...a par vēstures traktējumu rakstā varētu pastrīdēties...Rīgas(ne visas Latvijas) uzplaukums par simtu tūkstošu pilsētu arī sākās 19.gs ar cara dzelzceļa būvi...:)

Atbildēt

Kirbis

13.09.2018. 18:03

To, kas ir D.Jermolājevs un ar kāda veida "žurnalistiku" un "rakstniecību" nodarbojās, un, kā publiski komentāros izsakās par Latvijā notiekošajām lietām un procesiem,ikviens interesents var palasīties, piemēram, šādā ikvienam pieejamā publiskā resursā https://imhoclub.lv/ru/author_page/3459

Atbildēt

!

13.09.2018. 17:20

Pareizi dara!

Atbildēt

Nemīz

13.09.2018. 16:56

Rubeņa kungs, priecājies,ka tik viegli tiki prom no tā masonu portāla. Tagad vari uzelpot, neviens tevi vairs nenozombēs.

Atbildēt

lol

13.09.2018. 16:45

Pseidonīms?

Atbildēt

Tā, draugs autor,

13.09.2018. 16:25

ir židmasonu cionistu politika. Bet facebook ir viņu izlūkošanas kanāls. Cionisti plānoja žīdu Vj. Dombrovski par MP, bet baptistu Sproģi par VP. Ideāla kombinācija tautas pakļaušanai. Aizmirsti par vārda brīvību! Cionistiem ir lozungs - nav raksta, nav profila, nav problēmas kā PSRS laikos - nav cilvēka, nav problēmu.

Atbildēt

švamme

13.09.2018. 15:45

Štatu FB lietotāji cepas vai katru dienu, par bloķētiem profiliem. Bloķēšanai par pamatu vienmēr ir kāda politiska spēka, vai konkrētas kustības kritika, nesaudzējot vārdus. Bloķēšana parasti notiekot uz mēnesi. Es neko politisku nepostoju, neesmu saskārusies, bet grupā Liberalism is Mental Disorder līdzīgi paziņojumi ir bieži. Tas laikam nav grūti izdarāms. Piesaistot šādu metodi, jebkuru var atslēgt no aprites FB. bet var tak izveidot CITU !!!!

Atbildēt

tikai

13.09.2018. 15:36

»

Janks

mnjā


ieskrieties un nosisties pret ateejas podu...

Atbildēt

Janks

13.09.2018. 15:24

mnjā...
dvēseles kliedziens...
visss, dzīve beidzās, izdzēsts profils feisbukā...
kā būt, kā tālāk dzīvot?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....