Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc rokudzelžiem, masku šoviem, kratīšanām un „tipogrāfijas kļūdām” pie lasītājiem šonedēļ beidzot dodas Lato Lapsas jaunā grāmata par „Vienotības” ģenerālprokuroru Juri Stukānu – tā pati, kuras un arī grāmatas „Mentu zaņķis” dēļ autoram šā gada janvārī tika izteikti atklāti, neslēpti draudi par izrēķināšanos.

Šie draudi īstenojās jau janvāra beigās, taču, neraugoties uz to, grāmatai „Mentu zaņķis”, par kuras un divu iepriekšējo „hiēnu cikla” grāmatu publicēšanu Lato Lapsu aizturēja un veica kratīšanas, tagad likumsakarīgi seko grāmata „Gļēvs. Melīgs. Nelietīgs. Noziedznieks”. Jo mentu zaņķis nevarētu pastāvēt, ja to nepiesegtu pašreizējā prokuratūras vadība.

„Šo grāmatu es uzrakstīju ar vienu mērķi. Lai fiksētu to neiedomājamo ārprātu, kādā Latviju un tās cilvēkus vienā konkrētā – tiesiskuma jomā ir novedusi „Vienotības” vēža, sarkanās sērgas un okupācijas kolaboracionistu vara,” par jauno grāmatu saka Lato Lapsa.

„Pašlaik jūs to savā ikdienā nemaz neizjūtat kā ārprātu. Latvija pēdējos pārdesmit gados ir tā varde, kuru vāra uz lēnas uguns. Kurai šķiet, ka viss jau ir apmēram tāpat kā pirms trim un pieciem, un desmit gadiem. Kaut patiesībā viss ir daudz briesmīgāk un gals ir daudz tuvāk.

Nākas vien cerēt, ka pienāks brīdis, kad arī šis laiks būs pagājis kā ļauns murgs. Tad šī grāmata jums noderēs, lai tajā ieskatītos, pašausminātos un sev un saviem bērniem stingri pateiktu – nekad vairs nekādus stukānus un tos, kas šādus stukānus ieliek visaugstākajos valsts amatos!”

Jaunās grāmatas „Gļēvs. Melīgs. Nelietīgs. Noziedznieks” satura rādītājs, domājams, pietiekami skaidri parāda – cik pamatots ir tai dotais nosaukums:

I. Noziegums – noziedzīga nolaidība vai apzināti nepatiesa sprieduma taisīšana

II. Noziegums – noziedzīga nolaidība

III. Noziegums – tiesnešu un tiesas ietekmēšana

IV. Aizmugures nodrošinājums visaugstākajā līmenī

V. Noziegums – noziedzīga nolaidība

VI. Īpašā attieksme pret “īpašajiem klientiem”

VII. Dubultstandarti un korupcijas smaka

VIII. Ģenerālprokuroram adresēts iesniegums “pazūd” un nonāk pie noziedzniekiem

IX. Latvijas Republikas ģenerālprokurora nelietību metodes

X. Stukāna ēras “noziegumi” – burvestības un uzdrīkstēšanās vērsties tiesā

XI. Mafiozā kolaboracionistu tīkla ģenerālprokurors

XII. Tiešām vienkārši atriebīgs, stulbs čangalis?

Gaidāms, ka jau šonedēļ Lato Lapsas grāmata „Gļēvs. Melīgs. Nelietīgs. Noziedznieks” nonāks visos lielajos grāmatnīcu tīklos. Tās cenai nevajadzētu pārsniegt 10 eiro.

Grāmata „Gļēvs. Melīgs. Nelietīgs. Noziedznieks” neierobežotā daudzumā ir pieejama arī e-grāmatas formā Jāņa Rozes e-grāmatnīcā: https://www.janisroze.lv/lv/e-gramatas/glevs-meligs-nelietigs-noziedznieks-e-gramata.html.

Par jauno grāmatu Lato Lapsa stāsta arī savā YouTube ierakstā, kas tapis, autoram drošības apsvērumu dēļ uz grāmatas iznākšanas laiku izbraucot no valsts: https://www.youtube.com/watch?v=hB6F1BbBlcI.

Novērtē šo rakstu:

87
4

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

„Palladium” popularizē krievu valodu

FotoŠodien koncertzāles Palladium mājaslapā es atradu paziņojumu par krievu mūziķa „голосанебесныхтел” uzstāšanos.
Lasīt visu...

6

Pazudušā Rīgas staršinas lieta

FotoEsmu Rīgas domes deputāts, taču savu priekšnieku – Rīgas mēru Viesturu Kleinbergu pēdējoreiz redzēju Rīgas domes sēdē 2025. gada 16. oktobrī. Kopš tā laika – nekā. Ne ziņas, ne redzēts, ne dzirdēts. Neviļus nākas atcerēties pēc Reiņa un Matīsa Kaudzīšu romāna motīviem uzņemto filmu “Mērnieku laikus” un tajos dzirdēto jautājumu: “Kur te ir pagasta staršina? Nu pagasta vecākais?!”
Lasīt visu...

18

Mentu zaņķis un tā piesegtais suņu un kaķu slepkava Jēkabpilī

Foto19.oktobrī bija mēnesis, kā mūsu Semītis tika nošauts savā teritorijā, kurā likās, ka ir drošībā. Piedod, Draudziņ, ka nenosargājām.
Lasīt visu...

21

Stambulas konvencijas denonsēšana var kļūt par lielāko notikumu Latvijas neatkarības stiprināšanā kopš iestāšanās NATO

FotoJa vien histērija ap Stambulas konvenciju nav Jaunās Vienotības un Progresīvo pilnībā menedžēta īslaicīga priekšvēlēšanu vai ārkārtas vēlēšanu kampaņa, kas izbeigsies līdz ar nosprausto mērķu sasniegšanu visiem iespējamiem līdzekļiem, tad mēs, iespējams, šobrīd piedzīvojam būtisku transformāciju.
Lasīt visu...

18

Bez Stambulas konvencijas mēs visi mirsim mokošā nāvē: vēstule Edgaram Rinkēvičam

FotoPēc Latvijas Republikas Saeimas lēmuma otrajā un galīgajā lasījumā atbalstīt likumprojektu Par izstāšanos no Eiropas Padomes Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (1058/Lp14) (turpmāk - Likumprojekts), aicinām Jūs izmantot Latvijas Republikas Satversmes 71. panta minētās pilnvaras un nodot šo Likumprojektu otrreizējai caurlūkošanai Saeimā.
Lasīt visu...

3

Mums, kas identificējamies kā dezinformācijas pētnieki, šobrīd pļaujas laiks!

FotoLatvija ir izkļuvusi no Padomju Savienības, taču konservatīvie politiķi joprojām turas pie tās vērtībām. Viņus vada ilgas pēc vadoņa "stingrās rokas" un sajūsmina padomju klusēšanas kultūra – vardarbību ģimenēs, par ko runā Stambulas konvencija, labāk paslēpt, nevis risināt. Saeimas komisijā konservatīvie nupat liedza cilvēkiem iespēju par Konvenciju izteikties – padomiska cenzūra tiem joprojām šķiet pievilcīga. Trīsdesmit gadus Latvija ir virzījusies rietumnieciskas demokrātijas virzienā, taču lēni, kā pa celmiem, jo konservatīvie joprojām nespēj izkļūt no Padomju Savienības galvā un velk mūs atpakaļ austrumu virzienā.
Lasīt visu...

6

Patiesība, kuru mēģina aprakt

FotoCik ilgi klusēsim? Cik ilgi skatīsimies, kā tiek šauts, melots un piesegts? Šodien jautājums nav par to, kurš bija vainīgs. Jautājums ir — kas notiek ar cilvēkiem, kuriem rokās ir ierocis un sirdī — tukšums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi