Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Levits

06.10.2019. 22:08

»

neirs okupant

pāri mātuškas robežai kara sākumā aizmuka tie, kas sadarbojas ar krievu okupantiem, pakaļskrējēji un tautas nodevēji


Kara sākumā uz PSRS kopā ar Sarkano armiju aizmuka Levita tēvs-komisārs, kurš piedalījās īpašumu ekspropriācijā. Pēc kara bija atpakaļ. Ko darīja, kur strādāja? Levits melo par disidentismu. Žīdi Leviti aizlaidās uz Vāciju. Tagad ir miljonārs un Prezidents!!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

06.10.2019. 21:19

Vispār jau vēsturiski un patiesi virsrakstam,kaut nu ļoti nepatriotiski jābūt:"Godina Mores kaujās kritušos waffen ss piederošos Latvijas karavīrus".Tas saprotāmi un taisnīgi.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

06.10.2019. 19:40

Kā tad tā, Lato, solījies komentārus nedzēst....

Atbildēt

pietiecoms

06.10.2019. 15:38

durdoms

Atbildēt

Juris

06.10.2019. 14:25

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


Vitai Brižei jau nu vajadzēja zināt , ka 1944.gadā Padomju armija vēl nebija .

Atbildēt

MŰLLER

06.10.2019. 12:33

»

Q

Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji


Tautas nodevēji???? Kuras tautas? Padomju, jo kā zināms, tad kopš 1940.17.06. LV bija padomju tautu savienība. Latviešu tautas nodevēju nebija aizbraucēju vidū. Varbūt salīdzinājumam žurnālisti varētu iztaujāt bijušās VDR teritorijas iedzīvotājus par atmiņām un nodevēju jēdzienu.

Atbildēt

Miers

06.10.2019. 11:10

Ko tik dzeruma nesaruna

Atbildēt

neirs okupant

06.10.2019. 10:57

»

Q

Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji


pāri mātuškas robežai kara sākumā aizmuka tie, kas sadarbojas ar krievu okupantiem, pakaļskrējēji un tautas nodevēji!
1945. gadā šie atkal bija atpakaļ kā blaktis no šķirbām...

Atbildēt

Varbūt labāk viņus nodēvēt

06.10.2019. 10:56

»

30 gadus pēc "atbrīvošanās"

okupanti joprojām diktē ko Latvijā rakstīt ko nē


par "latvāņiem"? Asociācija ar "vaņkām".. Latvaņki?

Atbildēt

30 gadus pēc "atbrīvošanās"

06.10.2019. 10:50

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


okupanti joprojām diktē ko Latvijā rakstīt ko nē !!!!!
.....................................................
Dažādu tautību latvieši !!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Herta

06.10.2019. 10:47

Vecajam komjaunietim Pabrikam esot jauna brūte!? Kā tas iet kopā ar militārā vadoņa morālo stāju?

Atbildēt

Pa rika, veca cionista, runas

06.10.2019. 10:15

»

nezinu

par pārdošanu, bet vērtējot šī "politiķa" gaitas šķiet, ka kvēlu, pagodinošu runu gatavs teikt pie jebkura kapa, ja vien tas ir izdevīgi palikšanai pie siles...


ir tukšas manipulācijas ar latviešu tautas apziņu. Tieši tāpat koholiete- pusžīdiete I. Mūrniece ik izdevīgā gadījumā steidz uz Litenes kapiem un saka "kvēlas runas". Bet darbos Saeimas pr-jas amatā manipulē ar Saeimas balsojumiem, liekot nobalsot par likumu normām. deputātiem neizprotot, par ko tie nobalso. Saeimas aktīvais radošas gars tiek cionistu garā noslāpēts ar tukšu un nesaturīgu runu cīņām.

Atbildēt

Hibrīdkara apstākļos cionisti vispirms sajauz jēdzienus cilvēku galvās

06.10.2019. 10:09

»

Aizsardzības ministrija

Patriotisma propagandai valstij ir nepieciešami kara varoņi. Hibrīdkara paņēmiens “fake news” mums galīgi nav svešs. A ko jūs gribējāt? Na voiņe kak na voiņe


Sajaucot jēdzienus, cinistu pasaules valdība izmanto ANO savu mērķu realizācijai.

Sajaucot jēdzienu būtību LV cionistu vara LV un cionistu vara Krievijā sarīda šīs valstis hibrīdkarā, liekot tam noticēt. Tas tiek darīts ar mērķi, lai iznīcinātu krievu tautu Krievijā un latviešu tautu Latvijā. Pastāvot aktīvam bibrīdkaram, tautas tad neierauga savus kaklakungus, kas to visu organizē - globālie cionisti ebreju impērijas interesēs.

Krievijas F cionistu valstsnācijā ietilpst daudz tautu, valsts formālā valoda ir krievu, lai gan krievi tiek diskriminēti.

Tieši tas pats notiek Latvijā genocīdā pret latviešu tautu globālās ebreju impērijas interesēs.

Atbildēt

Mežabrāļu garu LV cionistu vara baidās atmodināt

06.10.2019. 10:02

»

Atbrivotajs

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu


jo tad latviešu tuta šautu uzreiz uz varas komunistiem, čekistiem un jaunajiem cionistiem no latviešu vidus. Bet mežabrāļu gars mostas.

Atbildēt

nezinu

06.10.2019. 10:01

»

.

Padomajat, ko šis mēsls darītu īstā karastāvoklī. Gan jau, ka nopārdotu Latviju acis nepamirkšķinot. Pēc tam aizbildinātos, ka ar Briseli un Vašingtonu viss bija saskaņots


par pārdošanu, bet vērtējot šī "politiķa" gaitas šķiet, ka kvēlu, pagodinošu runu gatavs teikt pie jebkura kapa, ja vien tas ir izdevīgi palikšanai pie siles.
Šajā gadījumā - runa pie leģionāru - apsveicami, žēl tikai, ka ne pēc pārliecības. Ja būtu pēc pārliecības tad pēc tam nesabītos. Un ja nav pēc pārliecības tad arī tā kvēlā runa izskatās pēc zaimošanas. Būtu nu paklusējis

Atbildēt

Šveiks

06.10.2019. 09:41

Leģionāru pēcteči uzaicina aktīvo padomju okupantu diplomēto ideologu,okupācijas armijas virsnieku viņus apsveikt!Latvijā valda haosa ideoloģija,kurā jaukt kopā patriotismu ar kolaboracionismu ir svēta lieta un ir lieliska kolaboracionistu barotne.Tas notiek tik neticami atklātā un idiotiskā veidā, ka daudzi to uztver kā neapstrīdamu patiesību.

Atbildēt

Q

06.10.2019. 09:11

»

Atbrivotajs

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu


Tautas labākā daļa palika Latvijā un saglabāja ticību neatkarīgai valstij, pāri dīķim aizmuka tie, kas sadarbojas ar vācu okupantiem,pakaļskrējēji un tautas nodevēji!

Atbildēt

Q

06.10.2019. 08:41

Bijušais komjaunietis aci nepamirkšķinot pārdos savu māti un tēvu, par tādu sīkumu kā dzimtene pat nerunājot, vienkārši tāds cilvēka tips!

Atbildēt

Atbrivotajs

06.10.2019. 08:28

Pateicoties legionariem un vacu diviziju kaujam Latvija , Dzimteni vareja pamest musu tautas labaka dala . Sarkanais meris vinus iznicinatu. Bet kapec negrib godinat mezabralus ,kuri nomazgaja 1940-41g. negodu. Tad ari Rietumi mus saprastu.

Atbildēt

Aizsardzības ministrija

06.10.2019. 08:19

Patriotisma propagandai valstij ir nepieciešami kara varoņi. Hibrīdkara paņēmiens “fake news” mums galīgi nav svešs. A ko jūs gribējāt? Na voiņe kak na voiņe.

Atbildēt

Precizējums

06.10.2019. 08:17

»

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

...


Līdz ar cionistu ieviestām jukām likumdošanā un izpratnē, kas ir "latvieši", Aizsardzības ministrijai turpmāk sevi jāreklamē daudz piesardzīgāk.

Atbildēt

Vai vieta jaunvārda darināšanai?

06.10.2019. 08:12


Pabriks: Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums
2019.gada 27.septembris.


Otrā pasaules kara laikā - 1944. gada septembra beigās - Morē norisinājās vienas no sīvākajām kaujām Latvijas teritorijā starp Padomju armiju un latviešu leģiona karavīriem, kas bija iesaukti vācu armijā. Latviešu leģiona karavīri, cīnoties savā zemē pret desmitkārtīgu pārspēku, veselas divas nedēļas aizturēja šai Siguldas aizsardzības līnijā Padomju armijas virzību uz Rīgu. Tas ietekmēja turpmākos vēsturiskos notikumus.


A. Pabriks piemiņas brīdī Latviešu leģionāru brāļu kapos pie Roznēnu ozola uzsvēra: "Mūsu pienākums ir šos Latvijas patriotus godāt no visiem dvēseles dziļumiem. Atcerēsimies, ka ar katru gadu leģionāru mūsu rindās diemžēl paliek arvien mazāk, šobrīd Latvijas Nacionālo karavīru biedrības rindās viņu ir tikai nedaudz vairāk par 30. Godāsim kritušo leģionāru piemiņu, neļausim nevienam viņu piemiņu nonievāt! Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums."


Pēc „Saskaņas” uzbrēciena Pabriks nomaskē savu "pārliecību", ka „Latvijas leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums”


"Saskaņas” pārstāvji bija reāli piespieduši Pabriku nedaudz mainīt savu „pārliecību".


Ziņas nomainīšana virsrakstā Aizsardzības ministrijas mājas lapā uz citu, „neitrālāku" patiesais iemesls ir skaidrs un nepārprotams, jo A. Pabrika ziņa, ka "leģionāri ir latviešu tautas un valsts lepnums" šodien ir klaja nacionālā naida kurināšana apstākļos, kad saskaņā ar LV nostādnēm Latvijas nācija ir Latvijas valstsnācijas visi Latvijas pilsoņi, kuri vienlaikus piespiedu kārtā uzskatāmi par latviešiem, tostarp Saskaņas elektorāts - PSRS okupācijas laika okupanti, pret kuriem Mores kaujā karoja latviešu patrioti. Līdz ar to cionistu ieviestās jukas likumdošanā un izpratnē, kas ir "latvieši", Aizsardzības ministrijai turpmāk sevi jāreklamē daudz piesardzīgāk.

No citas puses raugoties uz šo problēmu, redzam vietu kāda jaunvārda radīšanai, jaunvārda, kas nošķirtu divus jēdzienus - "latviešus", pamatnācijas patriotus, un "latviešus" - Latvijas valstsnācijas pilsoņus.

Daži jaunvārdi jau dzirdēti piem., latvijieši, latvijci. Tomēr neviens no tiem nav konkrēti jēdzieniski iesakņojies latviešu tautas apziņā. Tādēļ turpinās cionistu ieviestais haoss ar jēdzienu neizpratni pat Aizsardzības ministrijas mājaslapā.

Atbildēt

.

06.10.2019. 06:57

Padomajat, ko šis mēsls darītu īstā karastāvoklī. Gan jau, ka nopārdotu Latviju acis nepamirkšķinot. Pēc tam aizbildinātos, ka ar Briseli un Vašingtonu viss bija saskaņots.

Atbildēt

lauķis

06.10.2019. 06:55

»

Fēlis

latviešu tautas un valsts lepnums? Var būt, bet daudz lielākā mērā tā ir latviešu tautas traģēdija


Tieši tā,tā ir traģēdija,leģionāri tika izmantoti,bet patiesie izmantotāji pat netiek pieminēti,kur nu vēl nosodīti un sodīti.Diemžēl leģionāri joprojām tiek izmantoti.

Atbildēt

Fēlis

06.10.2019. 06:38

latviešu tautas un valsts lepnums? Var būt, bet daudz lielākā mērā tā ir latviešu tautas traģēdija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...