Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaztek

07.01.2018. 13:02

»

777

Knab ar VID Cartel, Uldim lindermanam uzrāva cigu rūpnīcu Daugmale, (atpirkas) un kur ar Bogdanov familiju to neaiztiek Ikšķilē


A ko KNAB, DP neizmeklēja ziņas par kukuļiem,kas tika doti Ceipem, Borovikam, Jurašam par Terēzes ielas tēmu, cigu ražotni ?

Atbildēt

Kaspars

05.01.2018. 06:45

Šobrīd visas lietas finpoļos var sakārtot caur Dana vīru Ozolu un tieši Ozola pagātnes darbi un nedarbi bija nopietns arguments Jurašam, kad viņš Danai parādīja par vīru ievākto materiālu. Tā kā Danas politiskā nākotne ir tieši atkarīga no tā, vai godīguma iemiesojums šo mapīti liks vai neliks lietā, Dana ir spiesta spēlēt pretēji zzs interesēm un klausīt jkp vismaz kadru jautājumos vid (Boroviks, Kalniņš, Ceipe, Knoks utt). Atsevišķos komentāros pieminētie oranžie par šo visu tikai priecājās un no tā gūst labumu, jo ieņem amatus Danas un premjera birojā. Kā teiktu E.Repše - jauna slota tīri slauka :)

Atbildēt

Piekrītu

04.01.2018. 16:42

»

Labs

Ja jau Ceipe neder lielajam amatam, tad jau arī Cīrule neder. Dana rīkojies. Visiem taču vieni kritēriji? Lai Cīrulei veicas kur citur, piemēram Veikalā par pārdevēju, tas vairāk atbilstu šīs kundzes IQ līmenim. Un nebūtu TV jāklausās neizkopta, kropla stostīšanās


Cīrules publiskās uzstāšanās izskatās briesmigi. Liekas viņai visu laiku ir slikti un viņa drīz noģībs. Bet vislabākais, ka viņa atbild ar iepriekš sagatavotiem tekstiem un ja jautājums ir negaidīts vai nesaprotams, sāk stastīt kaut kādus murgus, vai atkārto no sagatavotā teksts kaut ko un uz jautājumu neatbild.
Uz klientiem orientēta vadītajā, bet rezultātā 1500 uzņēmumi prom no LV.

Atbildēt

Labs

04.01.2018. 16:01

»

Cielava

Cīrule arhitekte, apdrošināšanas specialiste. Jauki. Tad ko mēs gaidam. ZZS ieliktene. Stumj savejis zagljus amatos. Kalpo saviem saimniekiem. Un ne jau par veltii. Zagli un zaglenes


Ja jau Ceipe neder lielajam amatam, tad jau arī Cīrule neder. Dana rīkojies. Visiem taču vieni kritēriji? Lai Cīrulei veicas kur citur, piemēram Veikalā par pārdevēju, tas vairāk atbilstu šīs kundzes IQ līmenim. Un nebūtu TV jāklausās neizkopta, kropla stostīšanās.

Atbildēt

nja

04.01.2018. 14:06

Labāk godīgs pedagogs nekā šmucmans kurš kādreiz nopircis juridisko izglītību.

Atbildēt

labvelis

04.01.2018. 12:54

Pec Vienotibas izdaribam no 2008 gada uz austrumu robezas Cēpem vieta tikai matisa iela

Atbildēt

Patiesība

04.01.2018. 12:06

Lai jau tauta zin, ka Finanšu policiju graut sāka Čerņeckis, tad viņš ielika Podiņu, lai tas turpina to graušanas procesu un līdz beigām to noveda Ceipe, viņš arī Čerņecka cilvēks. Un tagad kā zināms Finanšu policijas vairs nav ha ha ha. Cik veiksmīgi saplānots un izdarīts darbs, bet neviens jau nianses nezin. Podiņš nu tas ir vīrs par kuru Repšes laikā runāja, vīrs kā ozols, tik pauti kā zīles lūk tads speciālists. NAV FPP krāpniekiem jāsaka URRĀ.

Atbildēt

Kā tad

04.01.2018. 10:05

»

ha

Dana ir tāds pats āzis kā Cīrule :) Finanšu policijā s...dus ievārīja ne jau Podiņš - viņš tos saņēma mantojumā no iepriekšējās vadības, kura draudzējās ar Vaškeviču. Ne jau velti bijušie knābisti kā Potapova un Jurašs šo gribēja "nokost", lai savējam Ceipem un Borovikam (ar kuru Potapova bija iepriekš...


Podinš ar Černecki kopā visas lietas bīdīja. Un Černeckis kopā ar Dambīti Solvitai koferīšus nēsāja. Tā kā nevajag par mantojumu... vienīgi Podins māk mainīt kazocinjus. Bús JKP pie varas arī mācēs pa...lai.. zi.. kur un kā vajadzes. Ka tik nauda nak. Saimniecība un bērni ir jāuztur.

Atbildēt

Yes

04.01.2018. 09:50

»

kh

krimināls purnis


Konfiscētā kokaīna kapsēta

Atbildēt

ha

04.01.2018. 09:14

»

Grieznis

Vai tik Podins nebija tas kas to visu tai iestade bija savarijis. Atceros astonkaji, kur vina varondarbi tika aprakstiti, miljonars darbinieks. Mani apsveikumi cirulei. Naks naudina kase. Lieliska izvele- azis par darznieku. Azis - podins un azene cirule. Dana ir uzdevumu augstumos


Dana ir tāds pats āzis kā Cīrule :) Finanšu policijā s...dus ievārīja ne jau Podiņš - viņš tos saņēma mantojumā no iepriekšējās vadības, kura draudzējās ar Vaškeviču. Ne jau velti bijušie knābisti kā Potapova un Jurašs šo gribēja "nokost", lai savējam Ceipem un Borovikam (ar kuru Potapova bija iepriekš vienā iestādē strādājuši) varētu tikt pie varas un šai būtu "gali" šajā struktūrā :) :)

Atbildēt

zunda

04.01.2018. 08:13

»

Xxv

Nu tagad viss būs labi. Priekšnieku amatos Cīrule ir salikusi īstos kadrus. Štangi kura nevienu lietu nav novajājusi, Vanaga laikam vienu. Bet nu zvaigzne Ostrovska varēs caur aizrotētajiem turpināt kārtot lietas. Kā tas bija Kaspara Poda Zelta laikos. Mazgātājiem Jumts ir atgriezies


Tas šobrīd nav galvenais, ka ir neprofesionāles un nekad neko nav atklājušas, jo šobrīd galvenais ir uzticības apliecinājums Podam un būt draugam vai radiniekam Vītolam lai tas var caur tiem kārtot savas lietas. Tak viņam to Baltezera villu kautkā ir jāuztur.

Atbildēt

tā gan

04.01.2018. 05:59

Diplomam nav nozīmes,jāraugās kas cilvēkam ir iekšās,kādi apslēptie talanti plosās iekšienē? Katrā ziņā pedagogi FM ir ļoti vajadzīgi,gluži tāpat kā arhitekti-dārzu dizaineri VID vadošajām galotnēm.

Atbildēt

?!)))

03.01.2018. 23:49

Sparāns un Juraš divas žurkas Aboltiņas (Vienotība) piesegā uzvedās pārāk nekaunīgi un ciniski, pilnīgi kā krievu bandīti, kuru pakļautībā bija visa Latvijas robeža, kad Vaškevič nepadalījās ar tām žūrkām viņi organizēja viņam spridzināšanu.Sparāns piesedz heroīna un kokaīna piegādes, pārdod informāciju, kuru var iegūt ar savām pilnvarām. Lembergs pilnīgi precīzi un pareizi pateica, ka caur finansu policiju Sparāns organizē naudas atmazgātājus, kuri atmazgā miljonus caur Latviju, lūk kāds cīnītājs par valsts drošību.

Atbildēt

Xxv

03.01.2018. 22:37

»

Berzins

Ik menesi no Terezas, Jurigas tie sanema 300 000Eur, tad nolema izdrazt


Nu tagad viss būs labi. Priekšnieku amatos Cīrule ir salikusi īstos kadrus. Štangi kura nevienu lietu nav novajājusi, Vanaga laikam vienu. Bet nu zvaigzne Ostrovska varēs caur aizrotētajiem turpināt kārtot lietas. Kā tas bija Kaspara Poda Zelta laikos. Mazgātājiem Jumts ir atgriezies.

Atbildēt

Berzins

03.01.2018. 22:34

»

fredis

a kas tagad pildīs Jurkas uzdevumus cigarešu kontrobasa plāna izpildē


BOGDANOV,Montik UN darbojoš darbinieki

Atbildēt

Berzins

03.01.2018. 22:16

»

jebaģajs

I na trube igrec,i rtom pevec,i voobšče-pizģec


Ik menesi no Terezas, Jurigas tie sanema 300 000Eur, tad nolema izdrazt.
Lai ražotāju Uldi Lindermani um Elmaru Laizanu pajumtot. Cartel, 66,Winston

Atbildēt

Grieznis

03.01.2018. 22:14

»

Katliņš

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri


Vai tik Podins nebija tas kas to visu tai iestade bija savarijis. Atceros astonkaji, kur vina varondarbi tika aprakstiti, miljonars darbinieks. Mani apsveikumi cirulei. Naks naudina kase. Lieliska izvele- azis par darznieku. Azis - podins un azene cirule. Dana ir uzdevumu augstumos.

Atbildēt

Hm

03.01.2018. 22:07

Tatad ketnera vietnieks. Interesants departaments ir izveidots. Ka savdabiga miskaste

Atbildēt

he he

03.01.2018. 21:37

»

Katliņš

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri


A aizmugure viņam šobrīd laba no Zaglis Zagli Sargā puses. Laikam jau arī Rīdzenē tika apstiprināts par šefu jaunajai pārvaldei.

Atbildēt

"strādāšot'

03.01.2018. 20:24

tādu 'strādnieku' mums kā malkas

Atbildēt

Odiņš

03.01.2018. 19:54

Atā, Edij!

Atbildēt

jebaģajs

03.01.2018. 19:49

I na trube igrec,i rtom pevec,i voobšče-pizģec.

Atbildēt

ciniķis

03.01.2018. 19:33

Ja D.Reiznieces Ozolas vīrs nebūtu E.Ceipem klasesbiedrs, tad nez vai šis tiktu siltā vietā FM. Būtu kā ar viņa priekšgājēju Vaškviču - nozīmētu par vecāko referentu, ne jaunizepta un nevajadzīga departamenta direktora vietnieku. Pēc ZZSa reformām Finanšu policijā PVNa izkrāpēji līksmo. Nav kam viņus īsti ķert. Tie, kas mācēja ir prom, sakarā ar "aizdomām par kroucpiju". Vietā ir jaunieši, kuri neko par nodokļiem nezina, kur nu vēl par to izkrāpšanas smalkumiem. Lielākie sasniegumi - dažas aplokšņu algu lietas, kur zaudējumi valstij, labākajā gaījumā mērāmi dažos simtos tūkstošos. Kamēr PVNu ceļ ārā desmitos miljonu mēnesī. Faktiski Finanšu policija ir degradēta un pārorientēta un mazsvarīgu lietu izmeklēšanu. Paprasiet objektīvos rādītājus - cik PVN krāpnieku grupējumi bija noķerti iepriekš un cik pēdējā gada laikā. Tur būs baiss skats. Valsts izzagšana ir palielinājusies daudzas jo daudzas reizes.

Atbildēt

Katliņš

03.01.2018. 19:15

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri”?

Atbildēt

latvijas trends

03.01.2018. 18:31

vid zaglu cinas un ieksejas intrigas.

Atbildēt

Sirdsapziņa

03.01.2018. 18:26

Vai pedagoģijas maģistrs šobrīd, pēc sava, atklāti kaitnieciskā unatklāt sav iznīcinošā "taisnības un godīguma" karagājiena pār Pētersones & DRO sabradātās Finanšu policijas struktūru un darbiniekiem, spēs paskaidrot, kādas darbības kopā ar "jumtu" J.Boroviku vērsa pret nelaiķi, FPP AD vadītāju Andreju S., ka šis cilvēks tika novests līdz pašnāvībai?

https://www.pietiek.com/raksti/pasnavibu_izdarijis_augsta_ranga_finansu_policijas_darbinieks

Par zaudētiem tiešām labiem speciālistiem un to vietā iemainītiem nejēgām nav tāda bēda, kā par reālu godīga cilvēka nobendēšanu - lai "principiālais" cīnītājs par taisnību tagad atklāt savas darba metodes.

Atbildēt

Tak, Reizniece

03.01.2018. 18:10

»

Es redzēju

Cīrules kundze bija manīta arī Vienotības sanāksmēs. Ta kā tur vel nav skaidrs kuram "dēmonam" viņa kalpo. Visdrīzak jau tam, kurš vairāk maksā. Jo no realām lietām viņa neko nesaprot, jau gadu izsmiekls


rīkoja konkursu jau Cīruli sarunājot kā uzvaretāru ZZS ietvaros.

Cirulei un diviem pretendentiem bija LTV uzrīkota diskusija. Cīrule izsvieda savu trumpi - miljoni guļot ofšoros, ar ko šī cīnīsies, lai tie nonāktu budžetā. Kaut kā neredz, ka Lemberga ofšori ko maksātu.

Visa poļu blefotāju komanda - žīda Lemberga, poļu - Kučinska, Reiznieces, Cīrules. Visu mērkis graut uzņēmējdarbību, godīgi pildot Pasaules bankas prasības, jo tas ir normāli - kādam jāmaksā par Zatlera, Godmaņa diversijām Perex un citu sakarā. Un tas ir mazais Latvijas uzņēmējs, kam jāpamet Latvija, lai izdzīvotu. Haoss un diversijas.

Ne velti radīta diversijām labvēlīga vide, LR likumdošanā nepastāv sods par diversiju pret LV ekonomiku.

Atbildēt

Es redzēju

03.01.2018. 17:54

Cīrules kundze bija manīta arī Vienotības sanāksmēs. Ta kā tur vel nav skaidrs kuram "dēmonam" viņa kalpo. Visdrīzak jau tam, kurš vairāk maksā. Jo no realām lietām viņa neko nesaprot, jau gadu izsmiekls.

Atbildēt

Cielava

03.01.2018. 17:06

»

kā tad tā

Tas darbiņš ar Ceipi ir kkkā nebūt pārkārtots,bet pašai Cīrulei tak ir arhitekta izglītība,vai tas ir saistoši un attiecīgi saderīgi ar finansu lietām?Te jau tas pats,kas ar Ceipi,taču mūsu vadoņiem pilnīgi vienalga finanses,vai arhitektūra


Cīrule arhitekte, apdrošināšanas specialiste. Jauki. Tad ko mēs gaidam. ZZS ieliktene. Stumj savejis zagljus amatos. Kalpo saviem saimniekiem. Un ne jau par veltii. Zagli un zaglenes

Atbildēt

Tur jau tā lieta!

03.01.2018. 16:38

»

hmm

Vai 1994. gadā iegūts grāds jurisprudencē padarītu vinu vairāk piemērotu šim amatam


Ka tas grāds nav svarīgs. Ceipem varētu būt pat doktora grāds jurisprudencē 1994. g. , tas nemainītu sistēmu, jo katrs, kas ticis amatā, vispirms pielāgojas sistēmas stratēģijas virzītājspēkam.

Kur mēs redzam šai rakstā virzītājspēku? Lemberga melus, degradējot vispār visu.

Kas ir vispār viss? Destrukcija visā 4. maija kliķes politikā - nolamāt visus pēc kārtas, apliecinot valsts nespēju. Realizējot diversijas kopā ar Krievijas FSB.

Ceipe izmantoja savas zināšanas psiholoģijā, ilgstoši strādājot, bijis spiests izpildīt amata prasības, kāda nu kuro reizi bijusi politiskā konjunktūra. Kādu mēs to redzam tagad? ZZS, Reiznieces, Cīrules. Kur tā ved? Uz jaunām Krievijas FSB un Lemberga diversijām, samazinot LV suverenitāti, palielinot atkarību no Krievijas FSB.

Bet, kas šai stāstā ir Lapsas kungs? Nekas. Tikai brīvu viedokļu platforamas uzturētājs.

Šajā mainīgajā situācijā redzams viens, neviens nav spējīgs pretoties tam haosam, ko likumdošanā rada Saeima, realizējot 4. maija kliķes diversijas pret Latvijas ekonomiku, nostiprinoties ZZS un Saskaņas noziedzīgajai politikai pret LV suverenitāti.

Atbildēt

kā tad tā

03.01.2018. 16:28

Tas darbiņš ar Ceipi ir kkkā nebūt pārkārtots,bet pašai Cīrulei tak ir arhitekta izglītība,vai tas ir saistoši un attiecīgi saderīgi ar finansu lietām?Te jau tas pats,kas ar Ceipi,taču mūsu vadoņiem pilnīgi vienalga finanses,vai arhitektūra?

Atbildēt

Tur tās šausmas

03.01.2018. 16:08

»

normāli?

Savukārt Rīgas būvvaldi vada ģeogrāfs bez zināšanām arhitektūrā un būvniecībā


Viņus visus vieno cits apstāklis, visi viņi ir dzimuši laukos.

Atbildēt

Kluba intervija

03.01.2018. 15:44

»

Standup comedy

tāpēc, ka teksta autors ir pasūtītājs. Ja kāds mapijas biedrs sāk rakt zem kāda cita biedra, tad sagatavo kļauzu shēmu un rakstu kopumu, par baltu velti nosūta pietiekamam, tur par baltu velti publicē visu .uiņu, sākot ar mapijas bosu savstarpējiem kariem un beidzot ar arčija piekakātām priedītēm. Nu...


Vai ne? Izlasot Kluba interviju par pietiek.com viss ir skaidrs.
Nopļūtīja no galvas līdz kājām Punduru un tagad taisās par svēto. Diez naudu arī saņēma no Pundura sievas, vai arī pildīja citu pasūtītāju intereses, lai diskreditētu prokuroru?

Dzīvniek, kā ar sirdsapziņu?

Atbildēt

jim

03.01.2018. 15:28

Tadu paidegogu pie beerniem laist ?! :-) :-) :-)

Atbildēt

kh

03.01.2018. 14:51

krimināls purnis...

Atbildēt

Standup comedy

03.01.2018. 14:31

»

nu ja

tāpēc ka lapsa


tāpēc, ka teksta autors ir pasūtītājs. Ja kāds mapijas biedrs sāk rakt zem kāda cita biedra, tad sagatavo kļauzu shēmu un rakstu kopumu, par baltu velti nosūta pietiekamam, tur par baltu velti publicē visu .uiņu, sākot ar mapijas bosu savstarpējiem kariem un beidzot ar arčija piekakātām priedītēm. Nu, visu varbūt nepublicē, tikai to, kas ielikts īpašajā pastkastītē.
Kurš var diendienā uzrakstīt 3 rakstus? Uzstāties tv raidījumos, auklēt bērnus, ņemt kredītus, interesēties par politiku, tiesāties desmit tiesās vienlaicīgi utt.? Būsim reāli. Šis nav viena cilvēka teātris.

Atbildēt

fredis

03.01.2018. 14:13

a kas tagad pildīs Jurkas uzdevumus cigarešu kontrobasa plāna izpildē?

Atbildēt

Nja

03.01.2018. 14:04

Pērkams maksas pakalpojums ir lapsas pietiek, kurā visādi bandīti pasūta melno PR. Atejas bedre. Tā es uzskatu.

Atbildēt

ļoti normāli?

03.01.2018. 13:53

»

normāli?

Savukārt Rīgas būvvaldi vada ģeogrāfs bez zināšanām arhitektūrā un būvniecībā


Bet Rail Baltica projektu vada persona, kura no iepriekšējām darba vietām "palūgta" savas nekompetences un lielās alkatības dēļ. Arī tagad alga vien 10 000, un vēl konkursi savējiem utt.

Atbildēt

Snuķis

03.01.2018. 13:36

vai tad tur arī kokaīns atrodams??

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...