Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaztek

07.01.2018. 13:02

»

777

Knab ar VID Cartel, Uldim lindermanam uzrāva cigu rūpnīcu Daugmale, (atpirkas) un kur ar Bogdanov familiju to neaiztiek Ikšķilē


A ko KNAB, DP neizmeklēja ziņas par kukuļiem,kas tika doti Ceipem, Borovikam, Jurašam par Terēzes ielas tēmu, cigu ražotni ?

Atbildēt

Kaspars

05.01.2018. 06:45

Šobrīd visas lietas finpoļos var sakārtot caur Dana vīru Ozolu un tieši Ozola pagātnes darbi un nedarbi bija nopietns arguments Jurašam, kad viņš Danai parādīja par vīru ievākto materiālu. Tā kā Danas politiskā nākotne ir tieši atkarīga no tā, vai godīguma iemiesojums šo mapīti liks vai neliks lietā, Dana ir spiesta spēlēt pretēji zzs interesēm un klausīt jkp vismaz kadru jautājumos vid (Boroviks, Kalniņš, Ceipe, Knoks utt). Atsevišķos komentāros pieminētie oranžie par šo visu tikai priecājās un no tā gūst labumu, jo ieņem amatus Danas un premjera birojā. Kā teiktu E.Repše - jauna slota tīri slauka :)

Atbildēt

Piekrītu

04.01.2018. 16:42

»

Labs

Ja jau Ceipe neder lielajam amatam, tad jau arī Cīrule neder. Dana rīkojies. Visiem taču vieni kritēriji? Lai Cīrulei veicas kur citur, piemēram Veikalā par pārdevēju, tas vairāk atbilstu šīs kundzes IQ līmenim. Un nebūtu TV jāklausās neizkopta, kropla stostīšanās


Cīrules publiskās uzstāšanās izskatās briesmigi. Liekas viņai visu laiku ir slikti un viņa drīz noģībs. Bet vislabākais, ka viņa atbild ar iepriekš sagatavotiem tekstiem un ja jautājums ir negaidīts vai nesaprotams, sāk stastīt kaut kādus murgus, vai atkārto no sagatavotā teksts kaut ko un uz jautājumu neatbild.
Uz klientiem orientēta vadītajā, bet rezultātā 1500 uzņēmumi prom no LV.

Atbildēt

Labs

04.01.2018. 16:01

»

Cielava

Cīrule arhitekte, apdrošināšanas specialiste. Jauki. Tad ko mēs gaidam. ZZS ieliktene. Stumj savejis zagljus amatos. Kalpo saviem saimniekiem. Un ne jau par veltii. Zagli un zaglenes


Ja jau Ceipe neder lielajam amatam, tad jau arī Cīrule neder. Dana rīkojies. Visiem taču vieni kritēriji? Lai Cīrulei veicas kur citur, piemēram Veikalā par pārdevēju, tas vairāk atbilstu šīs kundzes IQ līmenim. Un nebūtu TV jāklausās neizkopta, kropla stostīšanās.

Atbildēt

nja

04.01.2018. 14:06

Labāk godīgs pedagogs nekā šmucmans kurš kādreiz nopircis juridisko izglītību.

Atbildēt

labvelis

04.01.2018. 12:54

Pec Vienotibas izdaribam no 2008 gada uz austrumu robezas Cēpem vieta tikai matisa iela

Atbildēt

Patiesība

04.01.2018. 12:06

Lai jau tauta zin, ka Finanšu policiju graut sāka Čerņeckis, tad viņš ielika Podiņu, lai tas turpina to graušanas procesu un līdz beigām to noveda Ceipe, viņš arī Čerņecka cilvēks. Un tagad kā zināms Finanšu policijas vairs nav ha ha ha. Cik veiksmīgi saplānots un izdarīts darbs, bet neviens jau nianses nezin. Podiņš nu tas ir vīrs par kuru Repšes laikā runāja, vīrs kā ozols, tik pauti kā zīles lūk tads speciālists. NAV FPP krāpniekiem jāsaka URRĀ.

Atbildēt

Kā tad

04.01.2018. 10:05

»

ha

Dana ir tāds pats āzis kā Cīrule :) Finanšu policijā s...dus ievārīja ne jau Podiņš - viņš tos saņēma mantojumā no iepriekšējās vadības, kura draudzējās ar Vaškeviču. Ne jau velti bijušie knābisti kā Potapova un Jurašs šo gribēja "nokost", lai savējam Ceipem un Borovikam (ar kuru Potapova bija iepriekš...


Podinš ar Černecki kopā visas lietas bīdīja. Un Černeckis kopā ar Dambīti Solvitai koferīšus nēsāja. Tā kā nevajag par mantojumu... vienīgi Podins māk mainīt kazocinjus. Bús JKP pie varas arī mācēs pa...lai.. zi.. kur un kā vajadzes. Ka tik nauda nak. Saimniecība un bērni ir jāuztur.

Atbildēt

Yes

04.01.2018. 09:50

»

kh

krimināls purnis


Konfiscētā kokaīna kapsēta

Atbildēt

ha

04.01.2018. 09:14

»

Grieznis

Vai tik Podins nebija tas kas to visu tai iestade bija savarijis. Atceros astonkaji, kur vina varondarbi tika aprakstiti, miljonars darbinieks. Mani apsveikumi cirulei. Naks naudina kase. Lieliska izvele- azis par darznieku. Azis - podins un azene cirule. Dana ir uzdevumu augstumos


Dana ir tāds pats āzis kā Cīrule :) Finanšu policijā s...dus ievārīja ne jau Podiņš - viņš tos saņēma mantojumā no iepriekšējās vadības, kura draudzējās ar Vaškeviču. Ne jau velti bijušie knābisti kā Potapova un Jurašs šo gribēja "nokost", lai savējam Ceipem un Borovikam (ar kuru Potapova bija iepriekš vienā iestādē strādājuši) varētu tikt pie varas un šai būtu "gali" šajā struktūrā :) :)

Atbildēt

zunda

04.01.2018. 08:13

»

Xxv

Nu tagad viss būs labi. Priekšnieku amatos Cīrule ir salikusi īstos kadrus. Štangi kura nevienu lietu nav novajājusi, Vanaga laikam vienu. Bet nu zvaigzne Ostrovska varēs caur aizrotētajiem turpināt kārtot lietas. Kā tas bija Kaspara Poda Zelta laikos. Mazgātājiem Jumts ir atgriezies


Tas šobrīd nav galvenais, ka ir neprofesionāles un nekad neko nav atklājušas, jo šobrīd galvenais ir uzticības apliecinājums Podam un būt draugam vai radiniekam Vītolam lai tas var caur tiem kārtot savas lietas. Tak viņam to Baltezera villu kautkā ir jāuztur.

Atbildēt

tā gan

04.01.2018. 05:59

Diplomam nav nozīmes,jāraugās kas cilvēkam ir iekšās,kādi apslēptie talanti plosās iekšienē? Katrā ziņā pedagogi FM ir ļoti vajadzīgi,gluži tāpat kā arhitekti-dārzu dizaineri VID vadošajām galotnēm.

Atbildēt

?!)))

03.01.2018. 23:49

Sparāns un Juraš divas žurkas Aboltiņas (Vienotība) piesegā uzvedās pārāk nekaunīgi un ciniski, pilnīgi kā krievu bandīti, kuru pakļautībā bija visa Latvijas robeža, kad Vaškevič nepadalījās ar tām žūrkām viņi organizēja viņam spridzināšanu.Sparāns piesedz heroīna un kokaīna piegādes, pārdod informāciju, kuru var iegūt ar savām pilnvarām. Lembergs pilnīgi precīzi un pareizi pateica, ka caur finansu policiju Sparāns organizē naudas atmazgātājus, kuri atmazgā miljonus caur Latviju, lūk kāds cīnītājs par valsts drošību.

Atbildēt

Xxv

03.01.2018. 22:37

»

Berzins

Ik menesi no Terezas, Jurigas tie sanema 300 000Eur, tad nolema izdrazt


Nu tagad viss būs labi. Priekšnieku amatos Cīrule ir salikusi īstos kadrus. Štangi kura nevienu lietu nav novajājusi, Vanaga laikam vienu. Bet nu zvaigzne Ostrovska varēs caur aizrotētajiem turpināt kārtot lietas. Kā tas bija Kaspara Poda Zelta laikos. Mazgātājiem Jumts ir atgriezies.

Atbildēt

Berzins

03.01.2018. 22:34

»

fredis

a kas tagad pildīs Jurkas uzdevumus cigarešu kontrobasa plāna izpildē


BOGDANOV,Montik UN darbojoš darbinieki

Atbildēt

Berzins

03.01.2018. 22:16

»

jebaģajs

I na trube igrec,i rtom pevec,i voobšče-pizģec


Ik menesi no Terezas, Jurigas tie sanema 300 000Eur, tad nolema izdrazt.
Lai ražotāju Uldi Lindermani um Elmaru Laizanu pajumtot. Cartel, 66,Winston

Atbildēt

Grieznis

03.01.2018. 22:14

»

Katliņš

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri


Vai tik Podins nebija tas kas to visu tai iestade bija savarijis. Atceros astonkaji, kur vina varondarbi tika aprakstiti, miljonars darbinieks. Mani apsveikumi cirulei. Naks naudina kase. Lieliska izvele- azis par darznieku. Azis - podins un azene cirule. Dana ir uzdevumu augstumos.

Atbildēt

Hm

03.01.2018. 22:07

Tatad ketnera vietnieks. Interesants departaments ir izveidots. Ka savdabiga miskaste

Atbildēt

he he

03.01.2018. 21:37

»

Katliņš

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri


A aizmugure viņam šobrīd laba no Zaglis Zagli Sargā puses. Laikam jau arī Rīdzenē tika apstiprināts par šefu jaunajai pārvaldei.

Atbildēt

"strādāšot'

03.01.2018. 20:24

tādu 'strādnieku' mums kā malkas

Atbildēt

Odiņš

03.01.2018. 19:54

Atā, Edij!

Atbildēt

jebaģajs

03.01.2018. 19:49

I na trube igrec,i rtom pevec,i voobšče-pizģec.

Atbildēt

ciniķis

03.01.2018. 19:33

Ja D.Reiznieces Ozolas vīrs nebūtu E.Ceipem klasesbiedrs, tad nez vai šis tiktu siltā vietā FM. Būtu kā ar viņa priekšgājēju Vaškviču - nozīmētu par vecāko referentu, ne jaunizepta un nevajadzīga departamenta direktora vietnieku. Pēc ZZSa reformām Finanšu policijā PVNa izkrāpēji līksmo. Nav kam viņus īsti ķert. Tie, kas mācēja ir prom, sakarā ar "aizdomām par kroucpiju". Vietā ir jaunieši, kuri neko par nodokļiem nezina, kur nu vēl par to izkrāpšanas smalkumiem. Lielākie sasniegumi - dažas aplokšņu algu lietas, kur zaudējumi valstij, labākajā gaījumā mērāmi dažos simtos tūkstošos. Kamēr PVNu ceļ ārā desmitos miljonu mēnesī. Faktiski Finanšu policija ir degradēta un pārorientēta un mazsvarīgu lietu izmeklēšanu. Paprasiet objektīvos rādītājus - cik PVN krāpnieku grupējumi bija noķerti iepriekš un cik pēdējā gada laikā. Tur būs baiss skats. Valsts izzagšana ir palielinājusies daudzas jo daudzas reizes.

Atbildēt

Katliņš

03.01.2018. 19:15

Nu un tas Podiņš nu būs īstais un godīgais? Smieklīgi, it sevišķi, ja kritērijs ir godīgums. Kāpēc netiek runāts par viņa “aizmuguri”?

Atbildēt

latvijas trends

03.01.2018. 18:31

vid zaglu cinas un ieksejas intrigas.

Atbildēt

Sirdsapziņa

03.01.2018. 18:26

Vai pedagoģijas maģistrs šobrīd, pēc sava, atklāti kaitnieciskā unatklāt sav iznīcinošā "taisnības un godīguma" karagājiena pār Pētersones & DRO sabradātās Finanšu policijas struktūru un darbiniekiem, spēs paskaidrot, kādas darbības kopā ar "jumtu" J.Boroviku vērsa pret nelaiķi, FPP AD vadītāju Andreju S., ka šis cilvēks tika novests līdz pašnāvībai?

https://www.pietiek.com/raksti/pasnavibu_izdarijis_augsta_ranga_finansu_policijas_darbinieks

Par zaudētiem tiešām labiem speciālistiem un to vietā iemainītiem nejēgām nav tāda bēda, kā par reālu godīga cilvēka nobendēšanu - lai "principiālais" cīnītājs par taisnību tagad atklāt savas darba metodes.

Atbildēt

Tak, Reizniece

03.01.2018. 18:10

»

Es redzēju

Cīrules kundze bija manīta arī Vienotības sanāksmēs. Ta kā tur vel nav skaidrs kuram "dēmonam" viņa kalpo. Visdrīzak jau tam, kurš vairāk maksā. Jo no realām lietām viņa neko nesaprot, jau gadu izsmiekls


rīkoja konkursu jau Cīruli sarunājot kā uzvaretāru ZZS ietvaros.

Cirulei un diviem pretendentiem bija LTV uzrīkota diskusija. Cīrule izsvieda savu trumpi - miljoni guļot ofšoros, ar ko šī cīnīsies, lai tie nonāktu budžetā. Kaut kā neredz, ka Lemberga ofšori ko maksātu.

Visa poļu blefotāju komanda - žīda Lemberga, poļu - Kučinska, Reiznieces, Cīrules. Visu mērkis graut uzņēmējdarbību, godīgi pildot Pasaules bankas prasības, jo tas ir normāli - kādam jāmaksā par Zatlera, Godmaņa diversijām Perex un citu sakarā. Un tas ir mazais Latvijas uzņēmējs, kam jāpamet Latvija, lai izdzīvotu. Haoss un diversijas.

Ne velti radīta diversijām labvēlīga vide, LR likumdošanā nepastāv sods par diversiju pret LV ekonomiku.

Atbildēt

Es redzēju

03.01.2018. 17:54

Cīrules kundze bija manīta arī Vienotības sanāksmēs. Ta kā tur vel nav skaidrs kuram "dēmonam" viņa kalpo. Visdrīzak jau tam, kurš vairāk maksā. Jo no realām lietām viņa neko nesaprot, jau gadu izsmiekls.

Atbildēt

Cielava

03.01.2018. 17:06

»

kā tad tā

Tas darbiņš ar Ceipi ir kkkā nebūt pārkārtots,bet pašai Cīrulei tak ir arhitekta izglītība,vai tas ir saistoši un attiecīgi saderīgi ar finansu lietām?Te jau tas pats,kas ar Ceipi,taču mūsu vadoņiem pilnīgi vienalga finanses,vai arhitektūra


Cīrule arhitekte, apdrošināšanas specialiste. Jauki. Tad ko mēs gaidam. ZZS ieliktene. Stumj savejis zagljus amatos. Kalpo saviem saimniekiem. Un ne jau par veltii. Zagli un zaglenes

Atbildēt

Tur jau tā lieta!

03.01.2018. 16:38

»

hmm

Vai 1994. gadā iegūts grāds jurisprudencē padarītu vinu vairāk piemērotu šim amatam


Ka tas grāds nav svarīgs. Ceipem varētu būt pat doktora grāds jurisprudencē 1994. g. , tas nemainītu sistēmu, jo katrs, kas ticis amatā, vispirms pielāgojas sistēmas stratēģijas virzītājspēkam.

Kur mēs redzam šai rakstā virzītājspēku? Lemberga melus, degradējot vispār visu.

Kas ir vispār viss? Destrukcija visā 4. maija kliķes politikā - nolamāt visus pēc kārtas, apliecinot valsts nespēju. Realizējot diversijas kopā ar Krievijas FSB.

Ceipe izmantoja savas zināšanas psiholoģijā, ilgstoši strādājot, bijis spiests izpildīt amata prasības, kāda nu kuro reizi bijusi politiskā konjunktūra. Kādu mēs to redzam tagad? ZZS, Reiznieces, Cīrules. Kur tā ved? Uz jaunām Krievijas FSB un Lemberga diversijām, samazinot LV suverenitāti, palielinot atkarību no Krievijas FSB.

Bet, kas šai stāstā ir Lapsas kungs? Nekas. Tikai brīvu viedokļu platforamas uzturētājs.

Šajā mainīgajā situācijā redzams viens, neviens nav spējīgs pretoties tam haosam, ko likumdošanā rada Saeima, realizējot 4. maija kliķes diversijas pret Latvijas ekonomiku, nostiprinoties ZZS un Saskaņas noziedzīgajai politikai pret LV suverenitāti.

Atbildēt

kā tad tā

03.01.2018. 16:28

Tas darbiņš ar Ceipi ir kkkā nebūt pārkārtots,bet pašai Cīrulei tak ir arhitekta izglītība,vai tas ir saistoši un attiecīgi saderīgi ar finansu lietām?Te jau tas pats,kas ar Ceipi,taču mūsu vadoņiem pilnīgi vienalga finanses,vai arhitektūra?

Atbildēt

Tur tās šausmas

03.01.2018. 16:08

»

normāli?

Savukārt Rīgas būvvaldi vada ģeogrāfs bez zināšanām arhitektūrā un būvniecībā


Viņus visus vieno cits apstāklis, visi viņi ir dzimuši laukos.

Atbildēt

Kluba intervija

03.01.2018. 15:44

»

Standup comedy

tāpēc, ka teksta autors ir pasūtītājs. Ja kāds mapijas biedrs sāk rakt zem kāda cita biedra, tad sagatavo kļauzu shēmu un rakstu kopumu, par baltu velti nosūta pietiekamam, tur par baltu velti publicē visu .uiņu, sākot ar mapijas bosu savstarpējiem kariem un beidzot ar arčija piekakātām priedītēm. Nu...


Vai ne? Izlasot Kluba interviju par pietiek.com viss ir skaidrs.
Nopļūtīja no galvas līdz kājām Punduru un tagad taisās par svēto. Diez naudu arī saņēma no Pundura sievas, vai arī pildīja citu pasūtītāju intereses, lai diskreditētu prokuroru?

Dzīvniek, kā ar sirdsapziņu?

Atbildēt

jim

03.01.2018. 15:28

Tadu paidegogu pie beerniem laist ?! :-) :-) :-)

Atbildēt

kh

03.01.2018. 14:51

krimināls purnis...

Atbildēt

Standup comedy

03.01.2018. 14:31

»

nu ja

tāpēc ka lapsa


tāpēc, ka teksta autors ir pasūtītājs. Ja kāds mapijas biedrs sāk rakt zem kāda cita biedra, tad sagatavo kļauzu shēmu un rakstu kopumu, par baltu velti nosūta pietiekamam, tur par baltu velti publicē visu .uiņu, sākot ar mapijas bosu savstarpējiem kariem un beidzot ar arčija piekakātām priedītēm. Nu, visu varbūt nepublicē, tikai to, kas ielikts īpašajā pastkastītē.
Kurš var diendienā uzrakstīt 3 rakstus? Uzstāties tv raidījumos, auklēt bērnus, ņemt kredītus, interesēties par politiku, tiesāties desmit tiesās vienlaicīgi utt.? Būsim reāli. Šis nav viena cilvēka teātris.

Atbildēt

fredis

03.01.2018. 14:13

a kas tagad pildīs Jurkas uzdevumus cigarešu kontrobasa plāna izpildē?

Atbildēt

Nja

03.01.2018. 14:04

Pērkams maksas pakalpojums ir lapsas pietiek, kurā visādi bandīti pasūta melno PR. Atejas bedre. Tā es uzskatu.

Atbildēt

ļoti normāli?

03.01.2018. 13:53

»

normāli?

Savukārt Rīgas būvvaldi vada ģeogrāfs bez zināšanām arhitektūrā un būvniecībā


Bet Rail Baltica projektu vada persona, kura no iepriekšējām darba vietām "palūgta" savas nekompetences un lielās alkatības dēļ. Arī tagad alga vien 10 000, un vēl konkursi savējiem utt.

Atbildēt

Snuķis

03.01.2018. 13:36

vai tad tur arī kokaīns atrodams??

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

18

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

FotoVisi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos būt tāds, kāds esmu, jo tikai tā var izmainīt domāšanu sabiedrībai. Tas ir smags darbs un prasa milzu piepūli. Tas jādara pat tad, ja kāds apvainojas. Tātad. KARĪNA SPRŪDE IR MANS CILVĒKS.
Lasīt visu...

12

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

FotoVakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot cilvēkus. Tāpat vakar vakarā uzzvanīju un papļāpāju ar latviešu ģimeni Norvēģijā, kuri komentārā pie mana ieraksta “Kāds ir Tavs telefona numurs?” bija ierakstījuši to. Maskas nav jāvalkā, policija nevienu priekšā neņem, rindās pie veikala nav jāstāv un bankomātā naudu ar groziņu nav jāizņem. Stāsts nav par to. Stāsts ir par Ģirģena atklāto divkosību.
Lasīt visu...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...