Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Orvels

25.02.2024. 15:21

Ierēdniecība ir kā dzīvs organisms , kurš tendēts augt , baroties un vairoties.

Atbildēt

Risinājums

24.02.2024. 05:21

Jādeleģē valsts pārvaldes funkcijas privātam sektoram. Tie kas agrāk skaitījās valsts sektorā nokļūs privātā sektorā. Labums - pakalpojumu elastība.

Atbildēt

latviešu fašistam

21.02.2024. 16:49

»

krievu fašistiskajam izdzimtenim

TVNET/LETA/AFP...


В ДНР приговорили к пожизненному лишению свободы 22-летнего наемника Мамуку Гацарелию из Грузии. Следствие установило, что весной 2022-го он убил в Мариуполе троих российских военных.

Atbildēt

vai ebreja zelenska rezimu sodis ?

21.02.2024. 08:29

»

krievu fašistiskajam izdzimtenim

TVNET/LETA/AFP...


Vai ebreja zelenska rezimu sodis par ukrainas cietuma nogalinato asv zurnalistu Gonzalo Liru ?

Atbildēt

Andriks

21.02.2024. 07:58

Latvijas pēdējo 30 gadu lielākā problēma-uzpūstā ierēdniecība.Desmitiem,simtiem pilnīgi nevajadzīgu cilvēku un kantoru.Ar ciešamām un pat ļoti labām algām.Puse Latvijas sabraukusi Rīgā...radi,draugi...
Budžetu sāk plānot ar izdevuma daļu valsts kantoru uzturēšanai.
Būtu daudz bezdarbnieku,ja sāktu beidzot reformēt valsts(un arī pašvaldību)pārvaldes sistēmu.Sāktos arī vēlētāju problēma...

Atbildēt

mums ir tik daudz

21.02.2024. 07:35

naudas , cik nekad nav bijis. Un ko tad darīs ar tiem brīnumaini ietaupītiem miljardiem.Tāpat aizies pa pieskari. Kur tad ir tas lielais guvums no tiem miljardierm , kuri no nekurienes jau uzradās.Tagad cilvēki, birokrātiņi , lai arī daudzi par neko, algu saņem , ēd , maksā komunālos , brauc ceļojumos par "sūri"nopelnīto un kaut ko valsts iekasē nodokļos. Viņi arī balso par esošo politisko eliti un atraut no pupa tos nebūt nebūs viegli.Nolemtība...

Atbildēt

krievu fašistiskajam izdzimtenim

21.02.2024. 07:06

»

Moiša

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam


TVNET/LETA/AFP
2020. gada 4. novembris
Tiesa Itālijā otrdien pēc apelācijas attaisnoja Ukrainas karavīru, kuram bija piespriests cietumsods par preses fotogrāfa un viņa tulka slepkavību kara laikā Ukrainas austrumos, vēstīja ziņu aģentūras.
Tiesa Milānā lika nekavējoties atbrīvot Markivu, vēstīja ziņu aģentūra AGI.

Atbildēt

Moiša

21.02.2024. 00:25

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

Sargs

20.02.2024. 22:06

»

vice

Par kreiso populistu Jaunās Krievotības un Regresīvo, kā arī Latvijas medišluras propagandonu neveiksmīgajiem centieniem...


Godātais autor "vice" - jūs pats parūpēsieties par sevi, jeb drošības policija jāpiesaista? Lūdzu nenonieciniet šo ziņu un parūpējieties par sevi pats, tas būs daudz labāk jums. Tā ir tikai jūsu neapmierinātība un centieties būt objektīvs, ievērojiet respektu un cieņu pret citiem.Šī komentētāja "vice" publiskajos paudumos ir konstatējama agresija un aizvainojumi, personiski uzbrukumi pret konkrētām personām. Nekonstruktīvs un nepieņemams koments, piesātināts ar nepamatotiem apgalvojumiem, subjektīvi vērtējumi, neskaidrs nolūks un konflikta situācijas radīšana.Padomājiet kungi paši - aizvainojumi un draudi, nevēlamas emocijas un teksti par personiskiem uzbrukumiem, naida izpausmes, potenciāla terorisma saikne - 4 smagi pārkāpuma punkti vienā komentārā.Tas ir vairāk kā pietiekams iemesls, lai ziņotu par šāda veida komentāriem policijai vai citām drošības iestādēm iespējamo draudu novēršanai un sabiedrības drošības nodrošināšanai.Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir noteikts, ka personām ir pienākums ziņot policijai par noziedzīgām darbībām vai citiem pārkāpumiem, kuriem ir vai varētu būt kriminālās sekas.Pret citiem vienmēr ievērojiet respektu, cieņu un pieklājību, esiet objektīvi. Pašam bēdīgā komenta autoram neizbēgami būs situācija savas rīcības izvērtēšanai un atbildībai.

Atbildēt

vice

20.02.2024. 22:01

Par kreiso populistu Jaunās Krievotības un Regresīvo, kā arī Latvijas medišluras propagandonu neveiksmīgajiem centieniem:

Ideja, ka dažas lietas ir politiski korektākas par citām, protams, nav jauna. Tas ir bijis tirānu vadošais noskaņojums katrā laikmetā, kuri uzskata, ka, ja jūs varat kontrolēt to, ko cilvēki lasa un līdz ar to arī to, ko viņi domā, jūs varat kontrolēt viņus.(M.T.)

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:54

Par to, kādēļ Jaunā Krievotība un Regresīvie lemti NEVEIKSMEI LATVIJĀ:

Sociālisms būtībā ir pretrunā ar brīvības, individuālās atbildības un cieņas vērtībām, kas izriet no darba, kas ir veiksmīgas sabiedrības pamatā. Praksē tas ir novedis pie brīvību erozijas, ekonomikas pagrimuma un bieži vien arī autoritāru režīmu rašanās, kā tas redzams Padomju Savienībā un Venecuēlā.(M.T.)

Atbildēt

viss ir vienkārši

20.02.2024. 21:49

»

Mikropisāns Atejas Duksis

kling klang esmu klāt


Skat.iepr.:

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Spilgts citāts: "Lato Lapsa - vai portāls ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek, paņem moderatoru!"

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:36

»

vice

Visiem salašņām (NVO un satelītiem) Argentīnā nogrieza 50% finansējumu - rezultātā sabalansēts budžets...


Visiem salašņām (NLO un satelītiem) Argentīnā nogrieza 50% finansējumu - rezultātā sabalansēts budžets citplanētiešiem. 

Tas pats jādara Latvijā!!!Papildus klerku skaita samazinājums (apgriezt spārnus kā mājas vistām, lai nelido) vismaz par trešdaļu (apmēram 80 000+)!

Tas tik būtu DINAMISMS! Kā Trampam!

Jūs arī būsiet ievērojuši, kā sociālisti uzskata sevi par kvalificētiem noteikt to, kas ir labs visām valstīm un sabiedrībām, ķīniešiem.

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:23

Visiem salašņām (NVO un satelītiem) Argentīnā nogrieza 50% finansējumu - rezultātā sabalansēts budžets!

Tas pats jādara Latvijā!!!

Tas tik būtu DINAMISMS!

Papildus klerku skaita samazinājums vismaz par trešdaļu (apmēram 80 000+)!

Kreisos populistus Jauno Krievotību, Regresīvos un Zilo zemnieku savienību - utilizēt pēc iespējas ātrāk!

Atbildēt

patiesībā

20.02.2024. 21:20

»

mikropisān atejas duka

piemīztās pastalās mācās krievu valodu


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Spilgts citāts: "Lato Lapsa - vai portāls ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek, paņem moderatoru!"

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Šķēle ar Kalvīti

20.02.2024. 21:19

»

Opis

Bija- Šķēle, bet papildus tam, ka pieņēma bezdeficīta budžetu, sakārtoja arī savas lietas


Aiz skaistiem saukļiem par bezdeficīta budžetu abi uzaudzēja savus privātos biznesus, lētticīgie. Šķēles, Pīlēna un Kalvīša Tautas partijai KNAB uzrēķināja 1 miljonu soda naudu par priekšvēlēšanu aģitācijas finanšu pārkāpumiem. Tie lopi to sodu nesamaksāja. Šķēle unKalvītis ir kremļa satelīti

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:18

»

vice

Muļķuzemē ienākusies trakumsērga! 
Brīdini kaimiņus kariņus + uzmanieties paši aši! :):):) Aši un knaši...


vicei klimaksa krīze hroniskā

,,vice-šmice,, tas kurš ,Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš !.!

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmice,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Moca ,pacs sevi , kā "pie cara režīma" !!!

Tā ,vietā būtu: "Vēlu, lai visiem!" !!

Kaut kur ,arī zagtās "galošas" !

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:17

»

vice

Neļaujiet draugam sevi izglābt...


vicei klimaksa krīze hroniskā

vice-šmuce,VDK provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки) debilības centra ,propagandons labbūtīgais ‼

Atkal pietaisījis ,visas malas ..


Izskatās pēc plaģiāta , kolēga !

Interpunkcija dīvaina.Un ne ,pa tēmu .. ‼

Kas varēja noiet ,greizi ?

Atbildēt

Opis

20.02.2024. 21:15

Bija- Šķēle, bet papildus tam, ka pieņēma bezdeficīta budžetu, sakārtoja arī savas lietas.
Nav teikts, ka šis džeks arī nemēģina sakārtot savas lietas.

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:15

»

vice

Muļķuzemē ienākusies trakumsērga! 
Brīdini kaimiņus kariņus + uzmanieties paši aši! :):):) Aši un knaši...


,,vice,, tas kurš Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

Regresīvs "mākslinieks" , ar tukšu "būri" ,un milzīgām ambīcijām !

Tur pat psihiatra slēdziens,nav vajadzīgs , ,,vice-šmuce,, ir дебил из дурки

Diemžēl darīšana ,ar čekas aģenta atvasi – čekistēnu !

Piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Lustrējams , kastrējams ,un izraidāms-nekavējoties !! .

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:11

Neļaujiet draugam sevi izglābt!

Mēģiniet (ne)salabt vai pielāgoties jau

startā. Vai nemēģiniet salabt, bet

klusējiet un krājiet naidu paslepus! (MT un MR)

(Ne) Mēģiniet pielāgoties~~~~~jau startā,
Es pa laikam ierauju Bonapartu (ā)!!!
Pār muļķuzemi debess klāra, 
Bonapartu ierauj arī Latgolas Māra. :):):):)

Atbildēt

vice

20.02.2024. 21:10

Muļķuzemē ienākusies trakumsērga! 
Brīdini kaimiņus kariņus + uzmanieties paši aši! :):):) Aši un knaši!!!


Muļķuzemē trakums ienācies plaši! 
Brīdiniet kaimiņus kariņus un uzmanieties! Paši! $£¥

Šalc Pokaiņu birzs!
Šalc- viss balts!
Pokaiņu “skolnieciņi” skraida!

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESTRĪDIES ar

idiotiem UN NEEJIET PROM NO

MĀJĀM skaidrā un kājām - atstājot

kādu vienu pret sienu. (MT)

Atbildēt

vice

20.02.2024. 19:52

Visiem salašņām (NVO un satelītiem) Argentīnā nogrieza 50% finansējumu - rezultātā sabalansēts budžets!

Tas pats jādara Latvijā!!!

Papildus klerku skaita samazinājums vismaz par trešdaļu (apmēram 80 000+)!

Tas tik būtu DINAMISMS!

Atbildēt

Egīls 1007

20.02.2024. 19:31

»

aha

Mums ir viens premjers, vai Vācijā ir 40 premjeri


Grūti ,,iebraukt,, bet tas tik apliecina , ka mūsu 1 premjeram ir 40x lielāks % no iedzīvotāju skaitu, nekā 1 Vācijas premjeministram.

Atbildēt

mikropisān atejas duka

20.02.2024. 19:01

piemīztās pastalās mācās krievu valodu

ooo mai god!

Atbildēt

paga

20.02.2024. 18:55

»

Vai apjēdz ko pateici,

Kā var aicināt atlaist tos, kas atlaisti pirms 20 un 30 gadiem, bet daļa jau miruši, nabadzībā un aizmirstībā. Tie bija speciālisti un sava aroda profesionāļi ar pieredzi, bet sarkano izzadzēju bandai tādi bija kā kauls rīklē, un vietā lika jaunus gurķus un savējos zaglēnus


Gan jau pasta nodaļās un elektrības kantoros vēl kāds strādā, tos arī atlaist. Tas, ka atlaida ar bija labi, jo citādi autors bļautu vēl skaļāk, ka sabiedriskajā sektorā nodarbināti nevis 30%, bet 40%.

Atbildēt

Kāpēc

20.02.2024. 18:53

»

ak, nabaga neatkrievotā Latvija!

Tu esi pilna er debīliem krievvalodīgiem, kuri lietot spēj tikai krievu valodu


gan krievam būtu jāmācās apmīzušos pastalnieku valoda kuri pat sevi nespēj cienīt?

Atbildēt

ak, nabaga neatkrievotā Latvija!

20.02.2024. 18:36

Tu esi pilna er debīliem krievvalodīgiem, kuri lietot spēj tikai krievu valodu!

Atbildēt

Pēdējā aktuālā ekonomiskā ziņa

20.02.2024. 18:33

varēja būt vēl ekonoiskāka un pietiktu ar vienu teikumu - viss ir slikti.

Atbildēt

tava diagnoze ir

20.02.2024. 18:26

»

diagnoze

ir krievvalodīgie ar savu krievu valodu kā vienīgo


neatkrievotais propagandons

rusofobs šizofrēniskais

pēdējā stadija

neārstējams

Atbildēt

Vieplis.

20.02.2024. 18:24

Vajadzēja man nozaģēt pusapuvušus vītolus, 12-15 koki, nu tad no pašvaldības atbrauca tos kokus petīt 2 sievietes, nepagāja ne 5 minutes un prom bija. 2 ierēdņi pavada ceļā 25 minutes vienā virzienā , tas kopumā noteikti viņām aizņēma vairāk kā 1h, lai gan to mierīgi varēja veikt 1 ierēdnis.

Atbildēt

Tā lūdzu

20.02.2024. 18:22

»

Kā lūdzu!

Cienītais, kāda veida genocīdu tad jūs piedāvājat tā biomasas pārstrādes procesa īstenošanai


To darīs moskoļi ,šiem Ukrainā pārstrāde iet uz *urrrrāāā!

Atbildēt

Vai apjēdz ko pateici,

20.02.2024. 17:57

»

paga

"Darbu zaudēja tūkstošiem mežsargu, pasta nodaļu un gāzes un elektrības kantoru darbinieki


Kā var aicināt atlaist tos, kas atlaisti pirms 20 un 30 gadiem, bet daļa jau miruši, nabadzībā un aizmirstībā. Tie bija speciālisti un sava aroda profesionāļi ar pieredzi, bet sarkano izzadzēju bandai tādi bija kā kauls rīklē, un vietā lika jaunus gurķus un savējos zaglēnus.

Atbildēt

būtu labi

20.02.2024. 17:48

Tādiem kā autoram likt vienu mēnesi ziemā padzīvot bez tiem nīstajiem sabiedriskajā sektorā nodarbinātajiem, garantēju, jau pēc pāris dienām sauktu palīgā.

Atbildēt

stulbi

20.02.2024. 17:24

»

kādas muļķības!!!!

Mēs atdodam tikai 4% no IKP! Vajadzētu vismaz 6


Paši ar plikām pakaļām. Veselībai nav, izglītībai nav, policijai nav.

Atbildēt

Jebkuras valodas neprasme ir garīgas aprobežotības diagnoze

20.02.2024. 17:14

»

krievu valoda

ir diagnoze


Sevišķi tas attiecas uz nespēju pienācīgi apgūt savu dzimto valodu, pie tam vēl atļaujoties šādu savu garīgo kroplību demonstrēt publiski.

Atbildēt

krievu valoda

20.02.2024. 16:52

»

yes

krievu valoda ir starptautiska


ir diagnoze

Atbildēt

Pfe

20.02.2024. 16:46

»

nodokļu maksātājs

Vienotība - liels parazītisks augonis valsts miesā


Katrs nodokļu maksātājs ir labticīgs noziedzīgās sistēmas barotājs.

Atbildēt

Mjā

20.02.2024. 16:36

Ari Ukrainas sarkanais proletariāts izvēlējās eurovīžen izpriecas,tā vietā lai karotu pret krievu okupantiem, kas viņu uztverē drošivien ir atbrīvotāji.

Atbildēt

vice

20.02.2024. 16:35

»

tam orkam krievam tikai verbālas caurejas

starp latviešu tekstiem


vicei klimaksa krīze kārtējā

vice-šmuce (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Idiota Pjotora Karlova ,latentā krieva

Smadzenes pēdējās izmīzās man nejauši

Kad spiedu savas kārtējās pļutkas kā ,,vice,,

Pēteris Karlovs ir krievs , Пётр Алексеевич Карлов. Tādi lūk brīnumi !

Izpildies latviski sūdabrāli pajoliņ Pēteri Karlov ,tas kurš ,,vice-šmuce,, !

Atbildēt

vice

20.02.2024. 16:34

»

arī tā

bet kremlis, cionisti un kolaboracionisti


Vice-šmuce (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Smadzenes pēdējās izmīzās man nejauši

Kad spiedu savas ,kārtējās pļutkas kā ,,vice,,

Idiota Pjotora Karlova latentā,krieva

Fantāziju botu vdd paradigmā un algoritmos

Pēteris Karlovs ir krievs, Пётр Алексеевич Карлов .. Tādi ,lūk brīnumi !

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...