Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sorosits papriks vs drons

05.10.2019. 07:29

papriks tik maina partijas ka cauras zekes un slave nacistiskas vacijas legionu !

Atbildēt

...

02.10.2019. 09:15

»

lauķis

Vai tad cilvēkam nav tiesību izlemt par ko maksāt un par ko nemaksāt,ko izmantot un ko neizmantot


Nopērc sev vientuļu salu un izlem par ko maksāt un par ko nemaksāt. Kamēr dzīvo sabiedrībā, sabiedrības intereses ir augstāk par kaut kāda lauķa interesēm. Par iestāšanos NATO un ES balsoja lielākā sabiedrības daļa.

Atbildēt

...

01.10.2019. 21:00

»

aga

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem...


nevajag censties pierādīt vispārzināmas lietas. Tas nevienam nav noslēpums, ka dronu darbību var traucēt ar mikroviļņiem,jo mikroviļņi sākotnēji tika radīti tieši radaru vajadzībai.Runa ir par to, ka neviena armija tagad nesāks meistarot no vecām krāsnīm pretdronu aparātus. Ja tas būtu tik vienkārši, tad tas sen jau būtu izdarīts. Tehnoloģijas kopš 1999.gada ir gājušas uz priekšu, tev tā neliekas?

Atbildēt

aga

01.10.2019. 19:03

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem:)
Tiem , kas nepārzin mūsdienu kara vēsturi , iesaku pameklēt internetā supermodernā F117 notriekšanu Serbijā 1999 gadā , un kāda loma tajā bija visparastākajai mikroviļņu krāsnij. Uzreiz pabrīdināšu - wiki informācija nav pilnīga.
Tāpat pameklējiet youtubē jaunākos krievijas pretdronu pārvietojamos kompleksus. Tie, kas papētīs dziļāk sapratīs , ka arī tur ir uzstādīti mikroviļņu starotāji.

Atbildēt

tāpēc

01.10.2019. 17:51

»

lauķis

Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem


ka brīvība mūsdienās nekad nav absolūta, par komfortu ir jāmaksā, par drošību ir jāmaksā, par visu ir jāmaksā. Pat viduslaikos bija nodevas jāmaksā, arī augļotāji bija. Pilnīgi brīvs tu būsi, kad atstiepsi kājas, bet pat tad kādam būs par tavu kapavietu jāmaksā. Gaišajā komunismā solīja visu par brīvu, bet tas neatnāca. Un neatnāks vairs, velti ceri.

Atbildēt

01.10.2019. 17:46

»

Tu tomēr esi

idiots no dzimšanas


idiots tomēr esi tu, ja iedomājies, ka esi vienīgais pasaulē, kurš ar vecu mikreni var iznīcināt visu elektroniku. Varbūt vēl spārnotās spārnotās raķetes vari apturēt gaisā ar savu virtuves tehniku, ākst?

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 15:17

»

jā jā

kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam


Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem.

Atbildēt

jā jā

01.10.2019. 15:09

»

lauķis

Ir okupantu armijas algotņi,nav nekāda NBS.Mēs jau barojam okupantu armiju


kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam.

Atbildēt

?

01.10.2019. 14:51

»

lauķis

Lūk arī iemesls,sekas būs jauni likumi un jauni tēriņi NBS vajadzībām


tev ir iebildumi pret to, ka droni, kuri lidos vir aizliegtajiem objektiem, tiks notriekti? Tev nepatīk NBS? Tu jau droši vien zini parunu: kas nebaro savu armiju, tas baro svešu..

Atbildēt

nē nu protams

01.10.2019. 14:36

»

lauķis

Droši vien fizikas stundās zvirbuļus skaitīji. NBS speciālisti nav speciālisti


Speciālisti ir Pietiekkom komentētāji. Nopērk trīs mikrenes, pieslēdzas pie augstsprieguma līnijas un visi droni zemē. Elementāri. To neviens cits nezin nekur pasaulē. Neviens nav fiziku mācījies.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 14:32

»

Lāsums

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties


protams, ka bļaus. Latvijā virs ieslodzījuma vietām it kā ir aizliegts lidināt dronus, bet tie regulāri tur parādās, tajā pašā laikā ieslodzījumu vietu apsardzei ir aizliegts tos notriekt. Nav atbilstoša likuma. Virs mana privātīpašuma arī aizliegts, bet ja es notriekšu dronu, tā būs īpašuma bojāšana..

Atbildēt

Lāsums

01.10.2019. 14:20

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties.

Atbildēt

ha ha

01.10.2019. 14:18

»

Uztaisot un pielietojot

šādu aparātu, to no sava auto raidot pret policijas auto, kam atvērtas durvis, policijas ekipāžu var padarīt darboties nespējīgu, paralizējot visas sakaru iekārtas


uztaisot un pielietojot šādu iekārtu pret policijas auto, tu tiksi aizturēts, saslēgts roku dzelžos un pret tevi tiks uzsākta krimināllieta. Nefantazē te par to, kā būtu,ja būtu. Uztaisi un nodemonstrē, pēc tam atraksties, kā tev beidzās šis pasākums. Viens tev līdzīgs jau nesen vēlējās pārbaudīt, kā strādā policija, pārdūra trijiem policijas auto riepas. Pārliecinājās, ka strādā..

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:13

»

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts...


padomā par to ko tu uzrakstīji -tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Kam nav nolūka tās novērst? Tu zini, kādi drošības dienesti ir Sauda Arābijas naftas bāzēm un kādi ieroči ir viņu rīcībā? Tu laikam iedomājies, ka atrodas tuksnesī naftas bāze un neviens to nesargā? Vienkārši tradicionālie ieroči izrādījās bezspēcīgi pret labi organizētu dronu uzbrukumu. Laikam nebija pakonsultējušies ar tevi..Kas attiecas uz bērniņiem un saldo ēdienu_ muļķības. Normāls bērns pateiks, ka rūgts nevis atkārtos kā papagailis. Ja bērnam ir smadzenes, protams.

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:05

»

Tu pats āksts

cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit...


protams, un to jau neviens cits nezina, kur nu vēl NBS speciālisti. Ko tu , liec priekšā NBSam iepirkt vecas mikrenes un sākt notriekt dronus? Aunapiere, viņiem ir 10X labākas ierīces par to, ko tu jūtūbā esi saskatījies, bērniņ. Problēma nav notriekt, problēma ir nesakārtotajos likumos, jo ja nedod dievs, bez atbilstošas likumdošanas bāzes notrieks dronu, tad uzreiz pacelsies brēka par privātīpašuma bojāšanu.

Atbildēt

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

01.10.2019. 12:51

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts.

Tu vairāk atbilsti bērnam no skolas sola. Kad desmit bērnus nosēdina un iedod saldo ēdienu deviņiem, bet dedmitajam rūgtu, tad pēc tam, kad jautā deviņiem vai salds, tie atbildēs apstiprinoši. Desmitais, to dzirdot, ari teiks, ka salds.

Atbildēt

Tu pats āksts

01.10.2019. 12:44

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit metriem ar tādu bliež pa skanošu radio, tas uzsprāgst. Ja no pāris metriem pa video novērošanas kameru, tā aizdegas. Ja vērs to pret skaļas mūzikas atskaņošanu no auto, auto elektriskā sistēma daļēji bojāta. Ar to var auto pat apturēt.

Tikai viena nepieciešamība - ļoti jaudīgs elektrības avots. Īpašas baterijas. Vai citādi.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 12:12

»

Aga

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti


Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts.

Atbildēt

...

01.10.2019. 11:20

»

lauķis

Notriekt tos dronus nav ne mazāko problēmu,kā divus pirkstus ...,tos NEGRIB notriekt


Protams, ka nav problēmu notriekt. To var izdarīt jebkurš mednieks ar bisi, nemaz nerunājot par NBS snaiperiem. Jautājums ir par to, kam tas drons nokritīs uz galvas. Un pārtvert un nosēdināt to nav tik vienkārši, pretdronu padarīšana ir pietiekoši jauna un neapgūta, ar to cīnās lielās valstis, izstrādā dažādas tehnoloģijas. Nesen dronu uzbrukumos cieta bagātā Saudu Arābija, Getvikas lidosta, ko tad mēs gribam. Un nav tā, ka neko nenotver un nesoda, tik par to Lapsa neraksta.

https://www.tvnet.lv/6551787/sonedel-vairaki-cilveki-aiztureti-par-dronu-lidinasanu-virs-militarajiem-objektiem

Piektdien Liepājā, virs 84.kuģu piestātnes, tika pamanīts bezpilota lidaparāts. NBS aizturēja drona operatoru un tālāk nodeva viņu Valsts policijai.

Savukārt ceturtdien NBS netālu no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas identificēja bezpilota lidaparātu, kas bija ielidojis lieguma zonā - tuvāk par 500 metriem no militārā objekta. Militārā policija aizturēja bezpilota lidaparāta operatorus, kuri tālāk tika nodoti Valsts policijai.

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:36

»

lauķis

Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas


jā jā, protams. Varnešiem nav nepieciešams lidināt dronus, viņiem tāpat ir pieejami visi noslēpumi. Padomā labāk savā lauķa prātā, kā viens žurnālists var zināt precīzu dronu skaitu un vietu. Sanāk, ka visi spiegi iesniedz atskaiti par to kur kas bijis. Fufelis tas viss ir priekš tādiem, kā tu.

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 10:15

»

...

nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari


Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas.
Kas tos dronus tur lidina?Vai tik tas nenotiek ar varnešu labvēlību?

Atbildēt

deģenerāts un aita

01.10.2019. 10:09

īstenībā jau jāsaka paldies Lapsam par šo urķēsanos un nebūšanu meklēšanu. Tādā veidā viņš uzlabo valsts drošību un gan jau drīz droni sāks krist zemē un lidinātāji saņems pēc nopelniem. Lato ir īsts Latvijas patriots.

Atbildēt

Zanīte

01.10.2019. 10:04

Lapsa nevar zināt notverto dronu skaitu, ja vien pats viņus nav palaidis! :D

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:03

»

lauķis

Visam, ko iebaro tic izcilības centra deģenerāti un aitas


nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari?

Atbildēt

...

01.10.2019. 09:40

»

Kaimiņš

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o


arī man ir tieši tāds pats jautājums. Dronu lidinātāji atskaitās lapsam vai lapsa pats lidina dronus? Nav nekāda māksla pacelt gaisā dronu netālu no stratēģiska objekta un pēc tam uzskribelēt rakstu. Kāpēc kādam ir jātic, ka tie droni vispār ir bijuši? Es nerunāju par Pietiek štata komentētājiem, tie tic visam, ko iebaro.

Atbildēt

Niknais

01.10.2019. 08:33

Pastalnieku armija. Pabrīķi, eu, a tu Rinkija iesēdēto krēslu vispār esi nomainījis, vai sildi savu gaiši zaļo dibenu iepriekšējā ministra hemoroīdu atstātajās bedrītēs?

Atbildēt

Aga

01.10.2019. 08:23

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti.

Atbildēt

Andris

01.10.2019. 07:02

Dārgajām gaubicem stobri iestudējusi, varēja pamēģinātu ar tām.

Atbildēt

motorhead

01.10.2019. 06:49

Neko nesaprotat. Te viss līdzīgi kā ar savvaļas zvēriem. Nošaut tak viegli, bet noķert un pieradināt - cita lieta. Pie tā arī strādā. ;-)

Atbildēt

JĀNIS PINTĀNS

01.10.2019. 06:32

Vēl jau medību sezona uz pīlēm nav sākusies ,mednieki tīra stroķus un lādē patronas,un šaut Ezermalas ielas rajonā nedrīkst -tā ir pilsētas teritorija.
Ādažos mūsu /bāleliņi /un ne tikai mūsu ,
lieto mācību plintes...

Atbildēt

Kaimiņš

30.09.2019. 22:39

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o

Atbildēt

Kaatad

30.09.2019. 21:30

Toties ,kopā ar deputātalgām, šķiet vienīgais stabilais budžets, ar neaizskaramu izaugsmi. Visādi tur skolotāji, sabiedriskie mediji, veselība, zinātne, un kas tur vēl no plukatām- laipni stāvēt rindā līku muguriņu :)

Atbildēt

Lol.

30.09.2019. 21:23

Nopirkuši dronu šaujamo un uztvērēju, tāpat nahuj neko nevar izdarīt. Tik tērē naudu uz lietām, ar ko nejēdz rīkoties. Uztvērējā tik blenž ekrānā un neko nerubī.

Atbildēt

Ome

30.09.2019. 20:56

Ei Pabrik, ieej Aliexpresá
https://www.delfi.lv/news/arzemes/kiniesi-prezente-ieroci-dronu-signalu-blokesanai.d?id 50718973

Atbildēt

he he

30.09.2019. 19:37

Te nevis zaldātiņi, bet pīļu mednieki visdrīzāk tiktu galā ...

Atbildēt

...

30.09.2019. 17:57

»

Mjaa

Un ja tie droni metis granatas? Un ja tadi bus simts viena piegajiena


Štrunts ar tām granātām,ka kādu meslu maisu neuzmet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....