Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sorosits papriks vs drons

05.10.2019. 07:29

papriks tik maina partijas ka cauras zekes un slave nacistiskas vacijas legionu !

Atbildēt

...

02.10.2019. 09:15

»

lauķis

Vai tad cilvēkam nav tiesību izlemt par ko maksāt un par ko nemaksāt,ko izmantot un ko neizmantot


Nopērc sev vientuļu salu un izlem par ko maksāt un par ko nemaksāt. Kamēr dzīvo sabiedrībā, sabiedrības intereses ir augstāk par kaut kāda lauķa interesēm. Par iestāšanos NATO un ES balsoja lielākā sabiedrības daļa.

Atbildēt

...

01.10.2019. 21:00

»

aga

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem...


nevajag censties pierādīt vispārzināmas lietas. Tas nevienam nav noslēpums, ka dronu darbību var traucēt ar mikroviļņiem,jo mikroviļņi sākotnēji tika radīti tieši radaru vajadzībai.Runa ir par to, ka neviena armija tagad nesāks meistarot no vecām krāsnīm pretdronu aparātus. Ja tas būtu tik vienkārši, tad tas sen jau būtu izdarīts. Tehnoloģijas kopš 1999.gada ir gājušas uz priekšu, tev tā neliekas?

Atbildēt

aga

01.10.2019. 19:03

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem:)
Tiem , kas nepārzin mūsdienu kara vēsturi , iesaku pameklēt internetā supermodernā F117 notriekšanu Serbijā 1999 gadā , un kāda loma tajā bija visparastākajai mikroviļņu krāsnij. Uzreiz pabrīdināšu - wiki informācija nav pilnīga.
Tāpat pameklējiet youtubē jaunākos krievijas pretdronu pārvietojamos kompleksus. Tie, kas papētīs dziļāk sapratīs , ka arī tur ir uzstādīti mikroviļņu starotāji.

Atbildēt

tāpēc

01.10.2019. 17:51

»

lauķis

Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem


ka brīvība mūsdienās nekad nav absolūta, par komfortu ir jāmaksā, par drošību ir jāmaksā, par visu ir jāmaksā. Pat viduslaikos bija nodevas jāmaksā, arī augļotāji bija. Pilnīgi brīvs tu būsi, kad atstiepsi kājas, bet pat tad kādam būs par tavu kapavietu jāmaksā. Gaišajā komunismā solīja visu par brīvu, bet tas neatnāca. Un neatnāks vairs, velti ceri.

Atbildēt

01.10.2019. 17:46

»

Tu tomēr esi

idiots no dzimšanas


idiots tomēr esi tu, ja iedomājies, ka esi vienīgais pasaulē, kurš ar vecu mikreni var iznīcināt visu elektroniku. Varbūt vēl spārnotās spārnotās raķetes vari apturēt gaisā ar savu virtuves tehniku, ākst?

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 15:17

»

jā jā

kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam


Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem.

Atbildēt

jā jā

01.10.2019. 15:09

»

lauķis

Ir okupantu armijas algotņi,nav nekāda NBS.Mēs jau barojam okupantu armiju


kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam.

Atbildēt

?

01.10.2019. 14:51

»

lauķis

Lūk arī iemesls,sekas būs jauni likumi un jauni tēriņi NBS vajadzībām


tev ir iebildumi pret to, ka droni, kuri lidos vir aizliegtajiem objektiem, tiks notriekti? Tev nepatīk NBS? Tu jau droši vien zini parunu: kas nebaro savu armiju, tas baro svešu..

Atbildēt

nē nu protams

01.10.2019. 14:36

»

lauķis

Droši vien fizikas stundās zvirbuļus skaitīji. NBS speciālisti nav speciālisti


Speciālisti ir Pietiekkom komentētāji. Nopērk trīs mikrenes, pieslēdzas pie augstsprieguma līnijas un visi droni zemē. Elementāri. To neviens cits nezin nekur pasaulē. Neviens nav fiziku mācījies.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 14:32

»

Lāsums

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties


protams, ka bļaus. Latvijā virs ieslodzījuma vietām it kā ir aizliegts lidināt dronus, bet tie regulāri tur parādās, tajā pašā laikā ieslodzījumu vietu apsardzei ir aizliegts tos notriekt. Nav atbilstoša likuma. Virs mana privātīpašuma arī aizliegts, bet ja es notriekšu dronu, tā būs īpašuma bojāšana..

Atbildēt

Lāsums

01.10.2019. 14:20

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties.

Atbildēt

ha ha

01.10.2019. 14:18

»

Uztaisot un pielietojot

šādu aparātu, to no sava auto raidot pret policijas auto, kam atvērtas durvis, policijas ekipāžu var padarīt darboties nespējīgu, paralizējot visas sakaru iekārtas


uztaisot un pielietojot šādu iekārtu pret policijas auto, tu tiksi aizturēts, saslēgts roku dzelžos un pret tevi tiks uzsākta krimināllieta. Nefantazē te par to, kā būtu,ja būtu. Uztaisi un nodemonstrē, pēc tam atraksties, kā tev beidzās šis pasākums. Viens tev līdzīgs jau nesen vēlējās pārbaudīt, kā strādā policija, pārdūra trijiem policijas auto riepas. Pārliecinājās, ka strādā..

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:13

»

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts...


padomā par to ko tu uzrakstīji -tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Kam nav nolūka tās novērst? Tu zini, kādi drošības dienesti ir Sauda Arābijas naftas bāzēm un kādi ieroči ir viņu rīcībā? Tu laikam iedomājies, ka atrodas tuksnesī naftas bāze un neviens to nesargā? Vienkārši tradicionālie ieroči izrādījās bezspēcīgi pret labi organizētu dronu uzbrukumu. Laikam nebija pakonsultējušies ar tevi..Kas attiecas uz bērniņiem un saldo ēdienu_ muļķības. Normāls bērns pateiks, ka rūgts nevis atkārtos kā papagailis. Ja bērnam ir smadzenes, protams.

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:05

»

Tu pats āksts

cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit...


protams, un to jau neviens cits nezina, kur nu vēl NBS speciālisti. Ko tu , liec priekšā NBSam iepirkt vecas mikrenes un sākt notriekt dronus? Aunapiere, viņiem ir 10X labākas ierīces par to, ko tu jūtūbā esi saskatījies, bērniņ. Problēma nav notriekt, problēma ir nesakārtotajos likumos, jo ja nedod dievs, bez atbilstošas likumdošanas bāzes notrieks dronu, tad uzreiz pacelsies brēka par privātīpašuma bojāšanu.

Atbildēt

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

01.10.2019. 12:51

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts.

Tu vairāk atbilsti bērnam no skolas sola. Kad desmit bērnus nosēdina un iedod saldo ēdienu deviņiem, bet dedmitajam rūgtu, tad pēc tam, kad jautā deviņiem vai salds, tie atbildēs apstiprinoši. Desmitais, to dzirdot, ari teiks, ka salds.

Atbildēt

Tu pats āksts

01.10.2019. 12:44

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit metriem ar tādu bliež pa skanošu radio, tas uzsprāgst. Ja no pāris metriem pa video novērošanas kameru, tā aizdegas. Ja vērs to pret skaļas mūzikas atskaņošanu no auto, auto elektriskā sistēma daļēji bojāta. Ar to var auto pat apturēt.

Tikai viena nepieciešamība - ļoti jaudīgs elektrības avots. Īpašas baterijas. Vai citādi.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 12:12

»

Aga

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti


Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts.

Atbildēt

...

01.10.2019. 11:20

»

lauķis

Notriekt tos dronus nav ne mazāko problēmu,kā divus pirkstus ...,tos NEGRIB notriekt


Protams, ka nav problēmu notriekt. To var izdarīt jebkurš mednieks ar bisi, nemaz nerunājot par NBS snaiperiem. Jautājums ir par to, kam tas drons nokritīs uz galvas. Un pārtvert un nosēdināt to nav tik vienkārši, pretdronu padarīšana ir pietiekoši jauna un neapgūta, ar to cīnās lielās valstis, izstrādā dažādas tehnoloģijas. Nesen dronu uzbrukumos cieta bagātā Saudu Arābija, Getvikas lidosta, ko tad mēs gribam. Un nav tā, ka neko nenotver un nesoda, tik par to Lapsa neraksta.

https://www.tvnet.lv/6551787/sonedel-vairaki-cilveki-aiztureti-par-dronu-lidinasanu-virs-militarajiem-objektiem

Piektdien Liepājā, virs 84.kuģu piestātnes, tika pamanīts bezpilota lidaparāts. NBS aizturēja drona operatoru un tālāk nodeva viņu Valsts policijai.

Savukārt ceturtdien NBS netālu no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas identificēja bezpilota lidaparātu, kas bija ielidojis lieguma zonā - tuvāk par 500 metriem no militārā objekta. Militārā policija aizturēja bezpilota lidaparāta operatorus, kuri tālāk tika nodoti Valsts policijai.

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:36

»

lauķis

Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas


jā jā, protams. Varnešiem nav nepieciešams lidināt dronus, viņiem tāpat ir pieejami visi noslēpumi. Padomā labāk savā lauķa prātā, kā viens žurnālists var zināt precīzu dronu skaitu un vietu. Sanāk, ka visi spiegi iesniedz atskaiti par to kur kas bijis. Fufelis tas viss ir priekš tādiem, kā tu.

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 10:15

»

...

nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari


Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas.
Kas tos dronus tur lidina?Vai tik tas nenotiek ar varnešu labvēlību?

Atbildēt

deģenerāts un aita

01.10.2019. 10:09

īstenībā jau jāsaka paldies Lapsam par šo urķēsanos un nebūšanu meklēšanu. Tādā veidā viņš uzlabo valsts drošību un gan jau drīz droni sāks krist zemē un lidinātāji saņems pēc nopelniem. Lato ir īsts Latvijas patriots.

Atbildēt

Zanīte

01.10.2019. 10:04

Lapsa nevar zināt notverto dronu skaitu, ja vien pats viņus nav palaidis! :D

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:03

»

lauķis

Visam, ko iebaro tic izcilības centra deģenerāti un aitas


nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari?

Atbildēt

...

01.10.2019. 09:40

»

Kaimiņš

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o


arī man ir tieši tāds pats jautājums. Dronu lidinātāji atskaitās lapsam vai lapsa pats lidina dronus? Nav nekāda māksla pacelt gaisā dronu netālu no stratēģiska objekta un pēc tam uzskribelēt rakstu. Kāpēc kādam ir jātic, ka tie droni vispār ir bijuši? Es nerunāju par Pietiek štata komentētājiem, tie tic visam, ko iebaro.

Atbildēt

Niknais

01.10.2019. 08:33

Pastalnieku armija. Pabrīķi, eu, a tu Rinkija iesēdēto krēslu vispār esi nomainījis, vai sildi savu gaiši zaļo dibenu iepriekšējā ministra hemoroīdu atstātajās bedrītēs?

Atbildēt

Aga

01.10.2019. 08:23

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti.

Atbildēt

Andris

01.10.2019. 07:02

Dārgajām gaubicem stobri iestudējusi, varēja pamēģinātu ar tām.

Atbildēt

motorhead

01.10.2019. 06:49

Neko nesaprotat. Te viss līdzīgi kā ar savvaļas zvēriem. Nošaut tak viegli, bet noķert un pieradināt - cita lieta. Pie tā arī strādā. ;-)

Atbildēt

JĀNIS PINTĀNS

01.10.2019. 06:32

Vēl jau medību sezona uz pīlēm nav sākusies ,mednieki tīra stroķus un lādē patronas,un šaut Ezermalas ielas rajonā nedrīkst -tā ir pilsētas teritorija.
Ādažos mūsu /bāleliņi /un ne tikai mūsu ,
lieto mācību plintes...

Atbildēt

Kaimiņš

30.09.2019. 22:39

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o

Atbildēt

Kaatad

30.09.2019. 21:30

Toties ,kopā ar deputātalgām, šķiet vienīgais stabilais budžets, ar neaizskaramu izaugsmi. Visādi tur skolotāji, sabiedriskie mediji, veselība, zinātne, un kas tur vēl no plukatām- laipni stāvēt rindā līku muguriņu :)

Atbildēt

Lol.

30.09.2019. 21:23

Nopirkuši dronu šaujamo un uztvērēju, tāpat nahuj neko nevar izdarīt. Tik tērē naudu uz lietām, ar ko nejēdz rīkoties. Uztvērējā tik blenž ekrānā un neko nerubī.

Atbildēt

Ome

30.09.2019. 20:56

Ei Pabrik, ieej Aliexpresá
https://www.delfi.lv/news/arzemes/kiniesi-prezente-ieroci-dronu-signalu-blokesanai.d?id 50718973

Atbildēt

he he

30.09.2019. 19:37

Te nevis zaldātiņi, bet pīļu mednieki visdrīzāk tiktu galā ...

Atbildēt

...

30.09.2019. 17:57

»

Mjaa

Un ja tie droni metis granatas? Un ja tadi bus simts viena piegajiena


Štrunts ar tām granātām,ka kādu meslu maisu neuzmet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vārda brīvība

FotoKo grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām. Lai viņi netiktu vajāti (laužot sadarbības līgumus, atņemot statusu utt.) par to, ko domā un saka.
Lasīt visu...

6

Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk laikā, kad ik dienu mirst cilvēki

Foto100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.
Lasīt visu...

18

Vispārējas masku histērijas laikā Māra Zālīte un viņai pietuvinātā tautas nodevēju varza ir nometuši maskas

FotoLatvijas iedzīvotājiem jāsaprot, ka Māras Zālītes raksts nav tikai stulbums, tuvredzība, iztapība, pielīšana vai naivums. Nē, tā ir apzināta un mērķtiecīga latviešu tautas un Latvijas nodošana. Tā ir nodevība, turklāt nodevība vairs neslēpjoties. Un šī nodevība tika perināta jau sen. Jau PSRS laikā, pēc tam, kad, būsim atklāti, Latvija negaidot tapa neatkarīga, jo pučs Maskavā izgāzās!
Lasīt visu...

21

Pēc Vairas Vīķes-Freibergas un Egila Levita tagad es slavēšu Krišjāni Kariņu

FotoKrišjānis Kariņš! Draugi, viņš ir pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. Viņš ir Eiropā ļoti cienīts, draudzīgs atiecībās ar Eiropas kolēģiem. Prieks skatīties (TV), kā viņam, ejot pa Briseles gaiteņiem, visi steidz klāt un grib ar viņu sasveicināties.
Lasīt visu...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

Visticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu...

Foto

Bet Levits lai paliek savā vietā

Man gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā –...

Foto

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

Šorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki...

Foto

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

Garkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem –...

Foto

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli,...

Foto

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

Grūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No...

Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...