Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sorosits papriks vs drons

05.10.2019. 07:29

papriks tik maina partijas ka cauras zekes un slave nacistiskas vacijas legionu !

Atbildēt

...

02.10.2019. 09:15

»

lauķis

Vai tad cilvēkam nav tiesību izlemt par ko maksāt un par ko nemaksāt,ko izmantot un ko neizmantot


Nopērc sev vientuļu salu un izlem par ko maksāt un par ko nemaksāt. Kamēr dzīvo sabiedrībā, sabiedrības intereses ir augstāk par kaut kāda lauķa interesēm. Par iestāšanos NATO un ES balsoja lielākā sabiedrības daļa.

Atbildēt

...

01.10.2019. 21:00

»

aga

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem...


nevajag censties pierādīt vispārzināmas lietas. Tas nevienam nav noslēpums, ka dronu darbību var traucēt ar mikroviļņiem,jo mikroviļņi sākotnēji tika radīti tieši radaru vajadzībai.Runa ir par to, ka neviena armija tagad nesāks meistarot no vecām krāsnīm pretdronu aparātus. Ja tas būtu tik vienkārši, tad tas sen jau būtu izdarīts. Tehnoloģijas kopš 1999.gada ir gājušas uz priekšu, tev tā neliekas?

Atbildēt

aga

01.10.2019. 19:03

Paldies kungi. Diskusija izvērtās pagalam jautra un beidzās klasiskā Latviešu stilā. Visi tika nolieti ar dubļiem:)
Tiem , kas nepārzin mūsdienu kara vēsturi , iesaku pameklēt internetā supermodernā F117 notriekšanu Serbijā 1999 gadā , un kāda loma tajā bija visparastākajai mikroviļņu krāsnij. Uzreiz pabrīdināšu - wiki informācija nav pilnīga.
Tāpat pameklējiet youtubē jaunākos krievijas pretdronu pārvietojamos kompleksus. Tie, kas papētīs dziļāk sapratīs , ka arī tur ir uzstādīti mikroviļņu starotāji.

Atbildēt

tāpēc

01.10.2019. 17:51

»

lauķis

Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem


ka brīvība mūsdienās nekad nav absolūta, par komfortu ir jāmaksā, par drošību ir jāmaksā, par visu ir jāmaksā. Pat viduslaikos bija nodevas jāmaksā, arī augļotāji bija. Pilnīgi brīvs tu būsi, kad atstiepsi kājas, bet pat tad kādam būs par tavu kapavietu jāmaksā. Gaišajā komunismā solīja visu par brīvu, bet tas neatnāca. Un neatnāks vairs, velti ceri.

Atbildēt

01.10.2019. 17:46

»

Tu tomēr esi

idiots no dzimšanas


idiots tomēr esi tu, ja iedomājies, ka esi vienīgais pasaulē, kurš ar vecu mikreni var iznīcināt visu elektroniku. Varbūt vēl spārnotās spārnotās raķetes vari apturēt gaisā ar savu virtuves tehniku, ākst?

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 15:17

»

jā jā

kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam


Nu tad pastāsti,kāpēc tev brīvā valstī,brīvam cilvēkam jāmaksā par tiesībām dzīvot,jāmaksā procenti augļotājiem,jāmaksā parazītiem,partijniekiem.

Atbildēt

jā jā

01.10.2019. 15:09

»

lauķis

Ir okupantu armijas algotņi,nav nekāda NBS.Mēs jau barojam okupantu armiju


kas arī bija jāpierāda. Vēl viens nabaga okupētais. Tādu te pietiekkomā papilnam.

Atbildēt

?

01.10.2019. 14:51

»

lauķis

Lūk arī iemesls,sekas būs jauni likumi un jauni tēriņi NBS vajadzībām


tev ir iebildumi pret to, ka droni, kuri lidos vir aizliegtajiem objektiem, tiks notriekti? Tev nepatīk NBS? Tu jau droši vien zini parunu: kas nebaro savu armiju, tas baro svešu..

Atbildēt

nē nu protams

01.10.2019. 14:36

»

lauķis

Droši vien fizikas stundās zvirbuļus skaitīji. NBS speciālisti nav speciālisti


Speciālisti ir Pietiekkom komentētāji. Nopērk trīs mikrenes, pieslēdzas pie augstsprieguma līnijas un visi droni zemē. Elementāri. To neviens cits nezin nekur pasaulē. Neviens nav fiziku mācījies.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 14:32

»

Lāsums

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties


protams, ka bļaus. Latvijā virs ieslodzījuma vietām it kā ir aizliegts lidināt dronus, bet tie regulāri tur parādās, tajā pašā laikā ieslodzījumu vietu apsardzei ir aizliegts tos notriekt. Nav atbilstoša likuma. Virs mana privātīpašuma arī aizliegts, bet ja es notriekšu dronu, tā būs īpašuma bojāšana..

Atbildēt

Lāsums

01.10.2019. 14:20

Dronu jautājums ir aktuāls visur pasaulē. Latvija nav izņēmums. Gan jau drīz atradīs risinājumus. Interesanti, ka tikai tad pēc tam atkal nebļaus, ka tiek pārkāptas personu tiesības uz īpašumu, brīvi lidināties.

Atbildēt

ha ha

01.10.2019. 14:18

»

Uztaisot un pielietojot

šādu aparātu, to no sava auto raidot pret policijas auto, kam atvērtas durvis, policijas ekipāžu var padarīt darboties nespējīgu, paralizējot visas sakaru iekārtas


uztaisot un pielietojot šādu iekārtu pret policijas auto, tu tiksi aizturēts, saslēgts roku dzelžos un pret tevi tiks uzsākta krimināllieta. Nefantazē te par to, kā būtu,ja būtu. Uztaisi un nodemonstrē, pēc tam atraksties, kā tev beidzās šis pasākums. Viens tev līdzīgs jau nesen vēlējās pārbaudīt, kā strādā policija, pārdūra trijiem policijas auto riepas. Pārliecinājās, ka strādā..

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:13

»

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts...


padomā par to ko tu uzrakstīji -tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Kam nav nolūka tās novērst? Tu zini, kādi drošības dienesti ir Sauda Arābijas naftas bāzēm un kādi ieroči ir viņu rīcībā? Tu laikam iedomājies, ka atrodas tuksnesī naftas bāze un neviens to nesargā? Vienkārši tradicionālie ieroči izrādījās bezspēcīgi pret labi organizētu dronu uzbrukumu. Laikam nebija pakonsultējušies ar tevi..Kas attiecas uz bērniņiem un saldo ēdienu_ muļķības. Normāls bērns pateiks, ka rūgts nevis atkārtos kā papagailis. Ja bērnam ir smadzenes, protams.

Atbildēt

nu jā

01.10.2019. 14:05

»

Tu pats āksts

cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit...


protams, un to jau neviens cits nezina, kur nu vēl NBS speciālisti. Ko tu , liec priekšā NBSam iepirkt vecas mikrenes un sākt notriekt dronus? Aunapiere, viņiem ir 10X labākas ierīces par to, ko tu jūtūbā esi saskatījies, bērniņ. Problēma nav notriekt, problēma ir nesakārtotajos likumos, jo ja nedod dievs, bez atbilstošas likumdošanas bāzes notrieks dronu, tad uzreiz pacelsies brēka par privātīpašuma bojāšanu.

Atbildēt

Kas attiecas uz Sauda Arābiju

01.10.2019. 12:51

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


tur speciāli tiek veiktas diversijas bez nolūka tās novērst. Tu neesi informēts.

Tu vairāk atbilsti bērnam no skolas sola. Kad desmit bērnus nosēdina un iedod saldo ēdienu deviņiem, bet dedmitajam rūgtu, tad pēc tam, kad jautā deviņiem vai salds, tie atbildēs apstiprinoši. Desmitais, to dzirdot, ari teiks, ka salds.

Atbildēt

Tu pats āksts

01.10.2019. 12:44

»

protams

Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts


cilvēks tev norādīja virzienu, ka ar mikroviļņu raidītāju, ko raida uz dronu, tā saņemties signāli tiek paralizēti un traucēti. Katrs pats no mikrenes var uztaisīt, palielina jaudu no trīs mikrenēm, īstu reālu ieroci, mikroviļņus novadot ar īpašas taurei veidīgas rores precīzai tēmēšanai. Ja no desmit metriem ar tādu bliež pa skanošu radio, tas uzsprāgst. Ja no pāris metriem pa video novērošanas kameru, tā aizdegas. Ja vērs to pret skaļas mūzikas atskaņošanu no auto, auto elektriskā sistēma daļēji bojāta. Ar to var auto pat apturēt.

Tikai viena nepieciešamība - ļoti jaudīgs elektrības avots. Īpašas baterijas. Vai citādi.

Atbildēt

protams

01.10.2019. 12:12

»

Aga

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti


Brīnums, kā tu ar tādām spējām vēl neesi pieņemts darbā par galveno pretdronu speciālistu. Varbūt piedāvā savus pakalpojumus Sauda Arābijas naftas bāzei, varēsi ar savu veco mikreni sargāt naftas rūpnīcu. Būsi stāvus bagāts. Āksts.

Atbildēt

...

01.10.2019. 11:20

»

lauķis

Notriekt tos dronus nav ne mazāko problēmu,kā divus pirkstus ...,tos NEGRIB notriekt


Protams, ka nav problēmu notriekt. To var izdarīt jebkurš mednieks ar bisi, nemaz nerunājot par NBS snaiperiem. Jautājums ir par to, kam tas drons nokritīs uz galvas. Un pārtvert un nosēdināt to nav tik vienkārši, pretdronu padarīšana ir pietiekoši jauna un neapgūta, ar to cīnās lielās valstis, izstrādā dažādas tehnoloģijas. Nesen dronu uzbrukumos cieta bagātā Saudu Arābija, Getvikas lidosta, ko tad mēs gribam. Un nav tā, ka neko nenotver un nesoda, tik par to Lapsa neraksta.

https://www.tvnet.lv/6551787/sonedel-vairaki-cilveki-aiztureti-par-dronu-lidinasanu-virs-militarajiem-objektiem

Piektdien Liepājā, virs 84.kuģu piestātnes, tika pamanīts bezpilota lidaparāts. NBS aizturēja drona operatoru un tālāk nodeva viņu Valsts policijai.

Savukārt ceturtdien NBS netālu no Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas identificēja bezpilota lidaparātu, kas bija ielidojis lieguma zonā - tuvāk par 500 metriem no militārā objekta. Militārā policija aizturēja bezpilota lidaparāta operatorus, kuri tālāk tika nodoti Valsts policijai.

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:36

»

lauķis

Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas


jā jā, protams. Varnešiem nav nepieciešams lidināt dronus, viņiem tāpat ir pieejami visi noslēpumi. Padomā labāk savā lauķa prātā, kā viens žurnālists var zināt precīzu dronu skaitu un vietu. Sanāk, ka visi spiegi iesniedz atskaiti par to kur kas bijis. Fufelis tas viss ir priekš tādiem, kā tu.

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 10:15

»

...

nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari


Cipari nav svarīgi.Labāk padomā kāpēc tie droni lidinās un kādas būs sekas.
Kas tos dronus tur lidina?Vai tik tas nenotiek ar varnešu labvēlību?

Atbildēt

deģenerāts un aita

01.10.2019. 10:09

īstenībā jau jāsaka paldies Lapsam par šo urķēsanos un nebūšanu meklēšanu. Tādā veidā viņš uzlabo valsts drošību un gan jau drīz droni sāks krist zemē un lidinātāji saņems pēc nopelniem. Lato ir īsts Latvijas patriots.

Atbildēt

Zanīte

01.10.2019. 10:04

Lapsa nevar zināt notverto dronu skaitu, ja vien pats viņus nav palaidis! :D

Atbildēt

...

01.10.2019. 10:03

»

lauķis

Visam, ko iebaro tic izcilības centra deģenerāti un aitas


nu tad paskaidro deģenerātiem un aitām, no kurienes tik precīzi cipari?

Atbildēt

...

01.10.2019. 09:40

»

Kaimiņš

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o


arī man ir tieši tāds pats jautājums. Dronu lidinātāji atskaitās lapsam vai lapsa pats lidina dronus? Nav nekāda māksla pacelt gaisā dronu netālu no stratēģiska objekta un pēc tam uzskribelēt rakstu. Kāpēc kādam ir jātic, ka tie droni vispār ir bijuši? Es nerunāju par Pietiek štata komentētājiem, tie tic visam, ko iebaro.

Atbildēt

Niknais

01.10.2019. 08:33

Pastalnieku armija. Pabrīķi, eu, a tu Rinkija iesēdēto krēslu vispār esi nomainījis, vai sildi savu gaiši zaļo dibenu iepriekšējā ministra hemoroīdu atstātajās bedrītēs?

Atbildēt

Aga

01.10.2019. 08:23

NBS vienkārši āksti. Atņemiet kādam ģenerālim vecu mikroviļņu krāsni. 3 stundas darba pie antennas un neviens drons garām netiks. Nu ja galīgi smadzeņu nav, tad pazvaniet uz RTU Radiosakaru fakultāti.

Atbildēt

Andris

01.10.2019. 07:02

Dārgajām gaubicem stobri iestudējusi, varēja pamēģinātu ar tām.

Atbildēt

motorhead

01.10.2019. 06:49

Neko nesaprotat. Te viss līdzīgi kā ar savvaļas zvēriem. Nošaut tak viegli, bet noķert un pieradināt - cita lieta. Pie tā arī strādā. ;-)

Atbildēt

JĀNIS PINTĀNS

01.10.2019. 06:32

Vēl jau medību sezona uz pīlēm nav sākusies ,mednieki tīra stroķus un lādē patronas,un šaut Ezermalas ielas rajonā nedrīkst -tā ir pilsētas teritorija.
Ādažos mūsu /bāleliņi /un ne tikai mūsu ,
lieto mācību plintes...

Atbildēt

Kaimiņš

30.09.2019. 22:39

Cilvēkam no malas, pavirši izlasot virsrakstu pamatoti varētu rasties jautājum - no kurienes tik precīzi cīpari? :o

Atbildēt

Kaatad

30.09.2019. 21:30

Toties ,kopā ar deputātalgām, šķiet vienīgais stabilais budžets, ar neaizskaramu izaugsmi. Visādi tur skolotāji, sabiedriskie mediji, veselība, zinātne, un kas tur vēl no plukatām- laipni stāvēt rindā līku muguriņu :)

Atbildēt

Lol.

30.09.2019. 21:23

Nopirkuši dronu šaujamo un uztvērēju, tāpat nahuj neko nevar izdarīt. Tik tērē naudu uz lietām, ar ko nejēdz rīkoties. Uztvērējā tik blenž ekrānā un neko nerubī.

Atbildēt

Ome

30.09.2019. 20:56

Ei Pabrik, ieej Aliexpresá
https://www.delfi.lv/news/arzemes/kiniesi-prezente-ieroci-dronu-signalu-blokesanai.d?id 50718973

Atbildēt

he he

30.09.2019. 19:37

Te nevis zaldātiņi, bet pīļu mednieki visdrīzāk tiktu galā ...

Atbildēt

...

30.09.2019. 17:57

»

Mjaa

Un ja tie droni metis granatas? Un ja tadi bus simts viena piegajiena


Štrunts ar tām granātām,ka kādu meslu maisu neuzmet.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...