Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Pelnu diena kara septītajā dienā

Jānis Vanags, arhibīskaps
03.03.2022.
Komentāri (31)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

25.03.2022. 19:22

»

Kardināls

Pirmkārt - Vanags nav "priesteris", jo viņš neko neupurē...


Kardināl, lūdzu, izmazgā savu muti ar ziepēm! Es rabīnam Jēzum neticu! Un vienreiz izbeidz apsaukāt ukraiņus! Izbeidz!
Labāk paskaties Aleksandra Ņevzorova veidotos video, tad varbūt Tu paliksi gudrāks.
youtube.com/c/NevzorovTV
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Kardināls

24.03.2022. 19:53

»

Putinisma nav

Priesterim jau nu gan vajadzēja saprast, kas notiek. Turklāt visos līmeņos. No debesīm līdz zemei. Nav putinisma. Ir sātanisms kā neoliberālisma garīgais, sleptais pamats. Tas , ko mēs šodien redzam, arī ir vairāku līmeņu konflikts. Fiziski- amerikāņu proksijs karo pret Krieviju. Garīgi- neoliberāļu...


Pirmkārt - Vanags nav "priesteris", jo viņš neko neupurē.
Kopš Kristus upurēja sevi , mirdams mūsu vietā, pasaulē nav nevajadzīgāka amata par priesteri.

Otrkārt - Tev ir absolūta taisnība, ka šobrīd ASV karo pret Krieviju (ar ukraiņu rokām) , jo bez ASV iejaukšanās Ukrainas dabiskajos attīstības procesos, nekāda kara šodien nebūtu principā. Ja nu vienīgi Banderas pielūdzēju galvās.

Atbildēt

Hgppiubb

05.03.2022. 10:53

»

Putinisma nav

Priesterim jau nu gan vajadzēja saprast, kas notiek. Turklāt visos līmeņos. No debesīm līdz zemei. Nav putinisma. Ir sātanisms kā neoliberālisma garīgais, sleptais pamats. Tas , ko mēs šodien redzam, arī ir vairāku līmeņu konflikts. Fiziski- amerikāņu proksijs karo pret Krieviju. Garīgi- neoliberāļu...


Kuš kuš. Domā korporacijai vate-kāns nealkst laikus kad varēja publiskin dedzināt "raganas/burvjus un citus politiski neertos kā Martins Luters? ... uj ka grib un arī mazus korzenus grib ... daudz daudz vairak grib...

Atbildēt

Andris Akers

04.03.2022. 09:49

Tik pat labi rietumi var turpināt bērnu pļāpas, ka hitleru "determinēja" Versaļas līgums. hitlers tāds labs viss no sevis, bet tajos laikos vācijai uzspieda, un hitlers bija "spiests". Jo pretējā gadījumā mums nekas nav skaidrs, un bitch(2) (bičevskis ar bickoviču) nodarbojas ar tādu vardarbību, kāda jums sapņos nav rādījusies.

Atbildēt

Andris Akers

04.03.2022. 09:35

kalniete izklausās pēc vecas tramvaja biļetes ar pieciem caurumiem. Mani kompostrēja (viņa pārgulēja ar vdk), un determinēja. Pieaugušas būtnes nekas nedeterminē.

Atbildēt

Andris Akers

04.03.2022. 09:32

rietumiem pašiem ir laiks pieaugt un saprast, ka oportūnistu versija - ā, toreiz bija tādi laiki, ā, mums nebija citas iespējas, - tas viss ir fufelis, nav tāda laiku relatīvisma. Ir viens laiks. Cilvēkā ir tikai viena konstrukcija - pieaugušā stāvoklī...tur viss bija redzams..

Atbildēt

čeka atklasmes gramata

04.03.2022. 05:49

Mazo puiku dupsiši vanagam garšo. Svatais kungs zina ko est. Ists gurmanis!

Atbildēt

03.03.2022. 22:28

Un tad pienāca svētais eceņģēlis un svētam liekulim deva spēcīgu spērien pa pakaļu.

Atbildēt

ROFLMAO

03.03.2022. 20:03

Ej ratā ar savām žīdu pasakām. Lūgšanas karā - tāpat kā nekur citur - nepalīdz.

Atbildēt

Tālavas miglas pūtējs...

03.03.2022. 18:40

»

Zee

Nu viss jau it kā skaisti un labi. Pat šķiet, ka iepriekšējā komentārā es mācītāja kungu par stipru iepēru. Bet nē! Pēdējās rindkopās viņš tomēr sāk dzīt meinstrīma ideoloģiju. Nu tad ej un lasi savas lekcijas (sprediķus) politoloģijas kursā nevis baznīcā! Pilnīgs sviests! Kas ar mums notiek!? Tauta...


Kamēr būs nelgas, kuri šo ampelmani klausīsies, Vanags varēs muļķi dzīt. Savu privātmāju tak par ticīgo baznīcēnu naudu uzbūvēja? Tagad jāpierāda, ka vismaz ir svēts liekulis!!!

Atbildēt

Paldies

03.03.2022. 17:11

Paldies, mācītāj, par garīgā stiprinājuma vārdiem!
Tie mums šodien vajadzīgi.

Atbildēt

west

03.03.2022. 15:33

Melnsvārci, tu esi melis un liekulis.
Ko tu te lien ar savu "kungu"?
Ja tu vari dot mierinajumu tantiņām, dari to!
Nelien pie saprātīgiem cilvēkiem, kam nav vajadzīgs žīdu asiņainais "dievs" jahve, jēzuliņi, vissvētākās marijas u.c. muļķības!

Atbildēt

Fanātiķi ir līdzvētīgi maziem bērniem

03.03.2022. 15:29

»

kikaregū

Melnsvārči un poitiķi ir no vienas šlakas - makaronu karinātāji tautai uz ausīm


KGBistu politika visur identiska, reliģija sports un kultūra ir neatņems čekas darba laucinš.

Atbildēt

Baltu kalendars

03.03.2022. 14:37

Tas ir pēc kristiešu reliģiskā kalendāra.

Baltu tautas nesvin Pelnu dienu. Baltu tautas dzīvo pēc Saules kalendāra.

Neuzspiežiet lūdzu visiem kristiešu svinamas dienas, jo valsts atdalīta no baznīcas

Atbildēt

Zee

03.03.2022. 14:30

Nu viss jau it kā skaisti un labi. Pat šķiet, ka iepriekšējā komentārā es mācītāja kungu par stipru iepēru. Bet nē! Pēdējās rindkopās viņš tomēr sāk dzīt meinstrīma ideoloģiju. Nu tad ej un lasi savas lekcijas (sprediķus) politoloģijas kursā nevis baznīcā! Pilnīgs sviests! Kas ar mums notiek!? Tauta ir tik aptaurēta, ka tai pa taisno var čurāt virsū, bet cilvēki saka, ka foršs, silts lietutiņš līst.

Atbildēt

Skolnieciņš

03.03.2022. 14:03

»

Atis Priedītis

Šķiet, ka viss piepildās - notiek Apokalipse...


''Atklāsmes grāmatas pareģojums'' Ak, Dievi! Lasi labāk Jauno Edu un Veco Edu, jo šīs grāmatas ir labākas.
Putinisms, bez šaubām, ir ļaunums, bet kristietība tāpat nav medusmaize. Ābramiskās reliģijas ir asiņainas.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

Atis Priedītis

03.03.2022. 12:56

Šķiet, ka viss piepildās - notiek Apokalipse.

Neiedziļinoties detaļās manuprāt, šobrīd tiešām notiek simboliska Apokalipse. Putins ir sevi nostādījis Antikrista lomā, jo viņa paša apgalvojums par krieviem, kuri nokļūs Paradīzē, ir pilnīgs absurds. Slepkavām vieta ir paredzēta citur. Savukārt Ukrainas prezidents Zeļenskis psiholoģiski ir kļuvis par cilvēku, kurš kopā ar savu tautu cīnās pret Antikristu. Manuprāt, piepildīsies arī Atklāsmes grāmatas pareģojums par to ar ko šī cīņa beigsies.

Atbildēt

Сколниециньщь из святого леса

03.03.2022. 12:54

24. февраля 2022. года Российская Федерация беспричинно напала на Украинскую Республику. Этому акту агрессии нет прощения. Россия — это страна агрессор. Диктатор Владимир Путин показал своё истинное лицо всему миру. Украине нужна наша помощь. Призываю каждого человека, в чьем сердце течём божественный свет и вера в добро, произнести молитву Богу Перуну за здравие Украины и украинцев. Издавна Бог Перун был защитником Киева. Сила великого громовержца – Бога Перуна – безгранична. Его молнии пронзали небеса и вершили небесное правосудие. Добро воздавалось добром, а зло воздавалось злом. Чтобы произнести молитву Перуну, необходимо на шею надеть перуницу (коловрат), зажечь две свечечки – одну синею, а другую жёлтую – и произнести молитвенные слова семь раз. Молитва Богу Перуну за здравие Украины и украинцев: «Отче наш Перуне, трижды славен будь! Твоя сила правит миром как в Прави, так и в Яви. Твои молнии сверкают небесными огнями. Обрати свой взор на землю сию. Ниспошли на нас своё благословенье. И даруй страждущим свою благодать. Защити нас внуков Твоих, всех светлых перуничей. И услышь наши молитвы. Защити земли Киевские! Защити Украину. Защити украинцев. Верши небесное правосудье. И отчисти Землю Матушку от нелюдей. Защити всех добрых людей. Яко Ярила – Солнце дарует нам свет, тако, Отче наш Перуне, даруй нам защиту.». Как только догорят свечи, двенадцать раз произносятся слова: «Перун – Огнекудрый! Да защитит сила Твоя Украину и украинцев от Коляды, до Коляды! Ибо сила Твоя и воля Твоя у нас в крови.». В доме можно установить идол Бога Перуна и его изображение на бумаге.
С благословением Бога Перуна, Сколниециньщь из святого леса
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Слава Украине! Героям слава!
#24.02.2022. #родноверы #родноверие #Перун #БогГромовержец #БогПерун #Перун–НебесныйОтец #Украина #СлаваУкраине! #воина #ВойнаНаУкраине #Skolnieciņš #СвятойЛес

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

03.03.2022. 12:53

2022. gada 24. februārī Krievijas Federācija iebruka Ukrainas Republikā. Sākās karš. Šis ir nepieļaujams agresijas akts. Šo Krievijas rīcību nedrīkst piedot. Krievija ir agresorvalsts. Diktators Vladimirs Putins nodemonstrēja savu patieso seju visai pasaulei. Ukrainai iet sūri. Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība. Aicinu ikvienu cilvēku, kura sirdī mīt dievišķā gaisma un ticība labajam, aizlūgt visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par Ukrainu un ukraiņu tautu. Kopš tālas senatnes Dievs Pērkons ir debesu kārtības uzturētājs. Pērkoņtēvs ir taisnīgs un godīgs. Labu viņš atalgo ar labu, bet ļaunu viņš atalgo ar ļaunu. Iedegsim savā mājā uz palodzes divas svecītes: vienu zilu, otru dzeltenu. Uzvilksim kaklā Pērkoņkrustu. Skaitīsim lūgšanu Pērkonam – Debesu Tēvam 7 reizes. Lūgšana Dievam Pērkonam Ukrainas un ukraiņu atbalstam: «Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es Tevi pielūdzu un godāju! Uzklausi manu lūgšanu, uzklausi visas tautas lūgšanu. Pasargā Ukrainu no austrumiem uz rietumiem, no dienvidiem uz ziemeļiem. Pasargā Ukrainu no sumpurņiem un ļaundariem. Atvairi iebrucējus ar savu milnu! Atvairi iebrucējus ar saviem zibeņiem! Sasper visus sumpurņus un ļaundarus ar trejdeviņiem zibeņiem! Svētī Ukrainas zemi. Svētī ukraiņu tautu. Pērkoņtēv, sit savas bungas! Pērkoņtēv, sper savus zibeņus! Dāvā Ukrainas aizstāvjiem, Ukrainas varoņiem drosmi! Dāvā ukraiņiem drosmi un gribasspēku. Atvairi no Ukrainas naidniekus. Pasargā ukraiņu tautu! Lai Pērkoņkrusts griežas! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Lai Pērkons dārd un debesis rīb! Slava Ukrainai! Slava varoņiem! Lai godāts visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!».
Ar Pērkoņtēva svētību, Skolnieciņš no svētmeža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Slava Ukrainai! Varoņiem slava!
#24.02.2022. #dievturi #dievturība #Pērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Ukraina #SlavaUkrainai! #karš #karšUkrainā #Skolnieciņš #svētmežs

Atbildēt

kikaregū

03.03.2022. 12:52

Melnsvārči un poitiķi ir no vienas šlakas - makaronu karinātāji tautai uz ausīm!

Atbildēt

kikareka

03.03.2022. 11:45

; Ar ko sākt? Ar tīrīšanas darbiem. Ar rūpīgu un godīgu sirdsapziņas izmeklēšanu, savas ēnas puses apzināšanos, nožēlu, grēksūdzi un atgriešanos. Dzīves izlabošanu. Stingrie ierobežojumi ir atcelti. Vairs nav šķēršļu un nav attaisnojuma nepiedalīties svētdienas dievkalpojumos:
Tev Jāni daudz sava sirdzapziņa jāattīra sakarā ar covidu.Kā var laicigā vara atcelt kautkādus ierobežojumus vai pieņemt attiecibā pret Dievu?Tu esi ķeceris un nav tev Dieva sirdī.Man tevis žēl.

Atbildēt

Atis Priedītis

03.03.2022. 11:35

Naida cēlonis - psihes dzīvnieciskie slāņi.

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

Turpinājās Kristapa sarunas ar Zinātnieku grupas pārstāvjiem.
- Kāpēc no cilvēkiem tik ilgi tika slēpta informācija par patieso psihes uzbūvi, - jautāja Zinātnieku grupas pārstāvis.
- Visticamāk jau tāpēc, ka jebkurš karš bija iespēja ļoti labi nopelnīt tiem, kuri ražo ieročus, - atbildēja Kristaps.
- Un cilvēki tā arī nespēja saprast, kas ir patiesais naida un ļaunuma cēlonis.
- Nē, jo šī informācija tika no cilvēkiem slēpta.
- Lūdzu, īsumā izstāsti kā cilvēku psihes uzbūvi saprotam mēs.
- Dziļāk par to psihes zemapziņas slāni, kurā cilvēku var atzīt par cilvēku ir slānis, kurā cilvēks uzskatāms par dzīvnieku. Tieši tāpēc, nekādi reliģiskie vai filozofiskie uzskati nav spējuši cilvēku padarīt par cilvēku. Ir brīži kad tiek atmodināti dzīvnieciskie psihes slāņi un visa psihes cilvēciskā slāņa virsbūve sabrūk. Cilvēks atkal pārvēršas par zvēru.
- Vai to ir iespējams novērst?
- Protams, uz Gulbja zvaigznāja planētas jau gadu tūkstošiem nav ne karu ne cilvēku slepkavību.
- Ar ko būtu jāsāk Zemes cilvēkiem?
- Vispirms jau ar patiesas informācijas par cilvēka psihes uzbūvi publicēšanas. Saprotu, ka Zemes cilvēkiem, kuriem visu laiku ir iestāstīts, ka kari un cilvēku slepkavības ir nenovēršamas un ir pavisam normālas lietas, mainīt savu nostāju būs ļoti grūti.
- Un tomēr tas notika.
- Jā, pēdējais lielais karš uz Zemes piespieda cilvēkus to darīt, jo viņi saprata, ka atradās pasaules bojāejas priekšvakarā. Par laimi tas nenotika.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

bēdīgi

03.03.2022. 10:51

melnsvāŗču dienas pietiekkomā.

Atbildēt

Andris Akers

03.03.2022. 10:50

Mums tur ir burtiski Repina glezna - Ukraiņu priekšgalā atrodas ebrejs, inteliģents, komediants... jurists - no sērijas Haiti konstitūcijas 1. pants - Haiti visi cilvēki ir melnādaini.

Atbildēt

Putinisma nav

03.03.2022. 10:41

Priesterim jau nu gan vajadzēja saprast, kas notiek. Turklāt visos līmeņos. No debesīm līdz zemei. Nav putinisma. Ir sātanisms kā neoliberālisma garīgais, sleptais pamats. Tas , ko mēs šodien redzam, arī ir vairāku līmeņu konflikts. Fiziski- amerikāņu proksijs karo pret Krieviju. Garīgi- neoliberāļu fašisti un sātanisti mesti pret tradicionālistiem-konservatoriem. Globāli- tradicionālā trešā pasaule pret kolonizatoriem-sātanistiem. Naudas drukātāji pret reālo labumu radītājiem.Spekulanti pret strādniekiem. Kur ir priestera garīgā redze? Kalpojot LV elitei, viņš kalpo Sātanam , ne Dievam

Atbildēt

Korazēns

03.03.2022. 09:55

Tam jau sen ne uz ko nesaceļas

Atbildēt

jautaajums

03.03.2022. 09:54

Ko par šo saka Vatikāns un Jahve?

Atbildēt

Atis Priedītis

03.03.2022. 08:39

Atomkaru izdevās novērst

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

Uz Gulbja zvaigznāja planētas notika kārtējā Kristapa tikšanās ar Zinātnieku grupas pārstāvjiem.
- Neskatoties uz mūsu ieteikumiem uz Zemes tomēr sākās ļoti asiņains starpvalstu karš - kāda no Zemes varenākajām valstīm iebruka kaimiņvalstī. Kāpēc tas tomēr notika? - uzdeva jautājumu kāds no Zinātnieku grupas pārstāvjiem.
- Nemeklējot politiskos cēloņus šim notikumam ir jāatzīst, ka pamatcēlonis bija uz Zemes valdošajai pilnīgi nepareizai attieksmei pret cilvēka psiholoģiju. Tas kas tika atzīts un popularizēts bija absolūti kļūdaini uzskati un diemžēl, patiesos uzskatus oficiāli atzina par murgiem un fantāzijām, - atbildēja Kristaps.
- Vai tu centies šo situāciju mainīt?
- Jā, bet tas bija pilnīgi bezcerīgi, visas manas publikācijas labākajā gadījumā bija tikai "saucēja balss tuksnesī". Uz Zemes bija radīta gigantiska finansiāla mašinērija, kurai bija izdevīgi, ka cilvēki ļoti lielus savus finansiālos līdzekļus izmanto psihospeciālistu rēķinu apmaksai un regulārai "nervu" zāļu iegādei.
- Kas notika pēc pēdējā lielā kara beigām?
- Cilvēki beidzot sāka saprast, ka ir jāmeklē dziļākie cēloņi šādam notikumam un ir atklāti jāsāk rakstīt par cilvēka psihes noslēpumiem. Sākās ļoti aktīva cilvēku zemapziņas izpēte un radās pavisam jaunas psiholoģiskas metodes ar kuru palīdzību bija iespējams savest cilvēku psihi kārtībā.
- Kas bija pats galvenais?
- Psihospeciālisti atklāti sāka paust uzskatu, ka tieksme nogalināt citus cilvēkus ir psihiskās slimības pazīme un šo slimību ir iespējams sākt ārstēt.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...