Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hmm

05.11.2020. 15:11

Tikai viens bet. Ja atstājam visus šajā nozarē strādājošos bez iztikas līdzekļiem, tad lai tā dzīvnieku brīviba viņus uztur. Un vēl nomaksā valstij pienākošos nodokļus.

Atbildēt

ROFLMAO

05.11.2020. 07:44

Tad jau zāles ēdājus dzīvniekus arī vajag aizliegt, lai zāle aug netraucēti...

Uz jūrskolu tos mūjābeļus.

Atbildēt

Niknais

04.11.2020. 16:57

Varbūt vajag sākt ar to, ka aizliegt Rītiņam cept un pasniegt vārnas restorānā!

Atbildēt

viedokis

04.11.2020. 12:21

Par attiecīgo sabiedrības intelekta un empātijas līmeni var spriest pēc tās attieksmes pret dzīvniekiem.
Kā jau postkomunisma sabiedrībai ši attieksme ir nožēlojama.
Viscu cieņu jaunajai paaudzei, kas pievērš uzmanību visbīstamākā radījuma uz zemes uzvedībai

Atbildēt

Tutū

04.11.2020. 12:10

Tā jau ir diagnoze - vegāni, šādi dzīvnieku aizstāvji, kokumīļi, džihādisti, krusta karotāji un citi ekstrēmisti.

Atbildēt

VB

04.11.2020. 07:40

»

absolūti piekrītu

jo glupāks, jo vairāk mājdzīvnieku un klaiņojošu kaķu


Kur jau vairs nav kaķu, sāk vairoties peles un žurkas. Tā labāk?

Atbildēt

zīvnieku brīvība

03.11.2020. 22:44

Patiesībā, jau mums nospļauties uz tiem dzīvniekiem un to ko ar viņiem dara, bet mums par to maksā un labi maksā, tāpēc mēs izliekamies, ka cīnāmies. Tāpat mums nospļauties uz to, ka mūsu darbību apmaksā no naudas, kas iegūta no kažokzvēru audzēšanas citās valstīs.

Atbildēt

viedoklis

03.11.2020. 21:53

Tas tomēr ir nežēlīgi,un nepamatoti.

Atbildēt

Ciniķis

03.11.2020. 21:05

Atceros plakātu pret kažokādām. Bija gana iespaidīga un droši vien, gana dārga kampaņa. Man gan jājautā, vai izgatavojot sintētisko kažoku, dabā netiek izmesti tik daudz atkritumi, ka no tā nosprāgs 10 lapsas? Man šķiet, ka eksibicionistisks un agresīvs mazākums cenšas uzspiest savu viedokli vairākumam. (nedomāju, ka agreīvu vegānu ir vairāk, kā to, kuri strādā šajā nozarē).

Atbildēt

Vietējais

03.11.2020. 20:25

Šīs lapsu un ūdeļu fermas ir tīrais sīkums uz Latvijas sejas. Zaļajiem bija jāsāk ar cūku fermu likvidāciju.
Katrā vienā cūku fermā ir vairāk par 1000 dzīvnieku, kuri tiek turēti necilvēciskos apstākļos un tad vēlnokauti. Un cik tādu fermu ir Latvijā? Kāpēc par to klusē?
Ir vienkārši apbrīnojams tas idiotisms, bet kā gan citādāk pie tiksi pie naudas, ja ne citādāk - tad izrādot savu izcilo glupību.

Atbildēt

Zaļi muļķi

03.11.2020. 19:35

»

sākti

Varbūt tomēr sākt ar mocītiemmājdzīvniekiem- pilnas pilsētas kā viens vienīgs zoodārzs. Varbūt sākt to daļu ierovbežot un atlikušās fermas jau tikai sīkums, salīdzinājumā ar daudziem simtu suņu audzetavu utt. Ja reiz tiešām dzīvnieki rūp, nevis pasūtījuma uzbrukumi kādam legālās ekonomikas sektoram...


Pareizi teikts - sāciet vispirms ar suņiem un kaķiem, kurus desmitiem tūkstoši tur dzīvokļos un spīdzina. Prasiet šiem dzīvniekiem brīvību, muļķi.
Tad prasiet likvidēt govis, aitas, zirgus, kazas - tas ikr, laidiet visus mājdzīvniekus brīvībā, lai staigā dabā, kur grib, starp vilkiem un lūšiem, lai tie ēd mūsu mājlopus?! Lai staigā pa tīrumiem, pļavām, mežiem visi mājlopi. Nevajadzēs pļaut sienu, kukaini dzīvos pļavās, varēsiet tos ķert un ēst.

Atbildēt

par riešanos maksā maskava

03.11.2020. 18:10

»

kukū

Vai ir iespējams apmeklēt "Dzīvnieku brīvība" apsaimniekoto paraugfermu


kādas fermas var būt muļķiem, suņu, kaķu????????

Atbildēt

kukū

03.11.2020. 17:27

Vai ir iespējams apmeklēt "Dzīvnieku brīvība" apsaimniekoto paraugfermu?
Redzēt laukus, siltumnīcas, tehniku?

Atbildēt

dots pret dotu

03.11.2020. 17:26

protams, ka tā nodīrātā lapsiņa vai jenots mums pie rīkles neķersies, bet Providence mums piespēlē covid-19, priecājieties cilvēce un drebiet!

Atbildēt

tā saucamajai "Dzīvnieku brīvībai"

03.11.2020. 17:12

Ja jūs patiesi interesētu to dzīvnieku labturība, tad cīnītos nevis par zvēraudzētavu pārcelšanu uz valstīm kur uz to absolūti nospļauties, bet cīnītos par aizliegumu tirdzniecībai ar kažokādu izstrādājumiem!

Atbildēt

be care

03.11.2020. 17:10

tad, kad cilvēkam pietiks ar savu ādu un viņš apēdīs tikai tik un to, kas dzīvības ķēdē viņam paredzēts, uz zemes iespējams sāksies attīstība. Šodien, kad ārdās individuālais un kolektīvais ego, minētais ir utopija, jo mūžam alkstošais un nepiepildāmais nesaprot elementāru lietu, ka mēs visi nākam no viena avota tikai dažādās formās. Un mīlīši, kā jūs pret citiem, tā citi arī pret jums Vai to jūs novēlat saviem bērniem un mazbērniem?!

Atbildēt

Marsa parks

03.11.2020. 16:59

Jāsāk ar VDD liepu cirtēju aizliegumu.

Atbildēt

nezin, kāpēc glupās grētas

03.11.2020. 16:25

nebrauc glābt kamčatkas dzīvniekus un okeānu?????????????
cik tās nomaksā nodokļos?????????????????????????????????????????????????????

Atbildēt

kaktuss

03.11.2020. 15:43

Jautājums Jums!Ko gan vēl aizliegsiet latvijā???Viss jau tā ir sačakarēts un izčakarēts!Tranzīts ,bankas ,meži nerunāsim par zvejniecību....

Atbildēt

visticamāk

03.11.2020. 14:55

uz bildes ir nodīrāta lapsa?

Atbildēt

odinieks

03.11.2020. 14:18

Tipiska ārvalstu konkurentu pasūtīta akcija. Ar zemajām darbaspēka u.c. izmaksām un tajā pašā laikā kvalitatīvo produkciju, Latvijā saražotā prece izkonkurē ārvalstu produkciju. Paskatieties, kurās valstīs kažokzvēru audzēšana nav aizliegta. Paskatieties, kuras starptautiskas kompānijas šajās valstīs darbojās. Tur arī meklējami pasūtītāji.
Kur skatās valsts drošības ietādes, kad vesela tautsaimniecības nozare palikusi aci pret aci ar starptautisko kapitālu, kurš noteikti n-tās reizes pārsniedz mūsu valsts nozares budžetu.
Vai iestādēm nav laiks izķert vismaz vietējos ārvalstu naudas saņēmējus, organizatorus un musinātājus? Citādi, kam tad ēdiet savu maizi?

Atbildēt

lauķis

03.11.2020. 14:12

Tie pamuļķa ,,zaļie,, piemirsuši ka tiek piedraņķēta daba ražojot sintētiskos apavus un apģērbus un kādas ir to utilizēšanas problēmas.

Atbildēt

sākti

03.11.2020. 13:54

Varbūt tomēr sākt ar mocītiemmājdzīvniekiem- pilnas pilsētas kā viens vienīgs zoodārzs. Varbūt sākt to daļu ierovbežot un atlikušās fermas jau tikai sīkums, salīdzinājumā ar daudziem simtu suņu audzetavu utt. Ja reiz tiešām dzīvnieki rūp, nevis pasūtījuma uzbrukumi kādam legālās ekonomikas sektoram

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...