Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Smieklīgi

03.04.2018. 14:53

Analīzes veicējs: žurnālists un grāmatu autors Imants Liepiņš viltus ziņa automātā.

Atbildēt

Inga

03.04.2018. 10:16

Rīta Panorāmā tā jaunā Abu Meri piegulētāja ir nekritiska pret Vienotības viesiem, pret Kučinski utt, piezvanīja Požarnovam - uzreiz dzēlīgas piezīmes, Ušakovs studijā - naidīga attieksme. Saucas - gultā ar Vienotību?

Atbildēt

Asociācija

03.04.2018. 10:13

»

Pētītājs

Ne 11., ne 18. novembrī nekāds lāpu gājiens tiražēts LTV netika. Ja lāpu gājienu būtu rīkojusi Vienotība vai GKR, tad laikam gan būtu rādīts no sākuma līdz beigām


Visus pēdējos gadus LTV atrāda lāpu PR gājienus, atrāda nekritiski visu, kas svarīgs nacionāļiem un Vienotībai, zinot viņu ietekmi padomē un raustoties no alternatīva viedokļa. Čakarēt 3x dienā Rīgas domi ir stilīgi un tas arī tiek darīts, jo tā dara Ir un TV3. Tas nekas, ka visai domes opozīcijai ar Pūci, Bondaru, Broku un Jurašu būtu pašiem jābūt uz apsūdzēto sola.

Atbildēt

ola

03.04.2018. 08:28

Imants liepiņš ir žurnālists tas ir kas jauns man likās viņš runā tā kā maksā!

Atbildēt

Martas tante

03.04.2018. 08:13

Grūti to par pētījumu nosaukt. Kāpēc Lato nbļauj, ka krievi vainīgi ? Paskaties pie sižetu skaita, cik par SPāniju un cik par Krieviju. Ārprāts, šoks un kas tik ne vēl. Tas jau vairs pat nav lēti, tas ir nozēlojami.

Atbildēt

Dz

03.04.2018. 07:44

Tik daudz apzinātu/neapzinātu melu nebija nācies lasīt.Neprecizitāte viena pie otras,vispārinājumi,nespēja atšķirt informācijas formas,provinciālisms"ja neskar Latviju,tad kaut ūdens plūdi",pasūtījuma garša un ne mazākās nojausmas par reģ.tv sadarbību...Mazas,nabagas,vienai ir drons....Tik tālu no patiesības.1.kursa studenta darbs(nerunājot par bakalauru),atbilstu pētījuma statusam.Šis subjektīvisms ne.Pat izteicienos jūtama žargona klātbūtne,kam nav sakara ar nopietnu pētījumu.Saskaitīt valstis,neargumentējot notikumu,ir nenopietni.Daudz nepatiesību kopumā.Laikam vēlēšanas tuvojas....

Atbildēt

Vai

03.04.2018. 07:04

»

troļļojam?

Raksta vietā apspriežam autoru


tad tu nezini latviešu sakārņu tradīciju: nerunāt par lietu, bet nogānīt otru latvieti un pateikt, ka tu zini visu vislabāk? Latviešu lopiskums ir šajā gaņģī tradicionāls - riebīgi tārpi.

Atbildēt

krams

03.04.2018. 00:41

Tā šajā zemītē ir iedibināts 28 gadus atpakaļ!

Atbildēt

FKK

02.04.2018. 21:07

OK, es piekrītu, ka sabiedriskos medijus var un vajag kritizēt. Ir arī par ko. Bet kurā vietā bija NEPLP smadzenes, kad viņi izvēlējās Liepiņu par ekspertu? Šis dokuments ir vienkārši sviests - garš un nesakarīgs savārstījums, kurš pierāda tikai un vienīgi to, ka Liepiņam ir maz sajēgas par TV žurnālistiku kā tādu. Piedevām viņš savu stulbumu lieku reizi izrāda atsaucoties uz dzelteniem izdevumiem, baumām un klačām. Piedevām kabinot klāt savas interpretācijas un īpaši "dziļo" pasaules redzējumu. Protams, Rožukalne, kas "strādā" par "eksperti" otrai pusei nav diži labāka, varbūt spēj korektāk "iepakot" savas atziņas, lai cik sviestainas arī tās būtu. Bet kopumā aina izskatās skumja, ja par mediju ekspertiem izsludina Liepiņu vai Rožukalni. Ja NEPLP vēlās kaut mazliet saglābt savu seju, tad derētu saprast, kuram prātvēderam ienāca prātā Liepiņu uztvert par ... ekspertu?

Atbildēt

Uzmanīgais

02.04.2018. 18:51

Nu Liepiņš patiešām nav ne profesionālis, ne žurnālists. Diez kas viņš vispār ir ? Viņa raksti ir izzīsti no pirksta un tendenciozi. Ko viņš dara NEPLP ??? Ārprāts.

Atbildēt

kļimoviča aita

02.04.2018. 18:41

vienotību IR jāslavina... ja neslavinās, tad tur nekas labs nebūs...

Atbildēt

Ja pats Grantiņš ir aptaurēts,

02.04.2018. 18:35

»

Kas

ir LRTT? Vai tas ir vājprātīgā Grantiņa saits? Tad jau šo komentāru ir rakstījis šis čekistu lops, kurš tēlo dullo latviešu atbrīvotāju no muļķu tautas kāruma


un debīli komentē viņa rokās nonākušu informāciju, tas nav viens un tas pats, ka LRTT nonāk tāda informācija, kuru nekad nerādītu citi mediji.

Atbildēt

Stipronis Kazbeks

02.04.2018. 17:27

»

LTV rādīs neapgraizītu Vājoni?

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien dosies darba vizītē uz ASV, kur tiksies ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā


No suņu puikas par боярину tikušais iedomājas sevi par pasaules līmeņa darboni, pirms iemācījies runāt, jau lien kur vien var paspīdēt ar savu suņu puikas leksiku (labi, ka tematus kāds ieliek kabatā, bet tiem arī nevar uzticēties, jo vienu baltu dienu tiem apniks un ieliks totālo nonsense, ko šis aiz neaptēstības arī spers laukā).

Atbildēt

LTV rādīs neapgraizītu Vājoni?

02.04.2018. 15:42

Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien dosies darba vizītē uz ASV, kur tiksies ar ASV prezidentu Donaldu Trampu, aģentūru LETA informēja Valsts prezidenta kancelejā.

Atbildēt

LTV ziņu dienests,

02.04.2018. 14:00

tostarp Panorāmas vadība LTV 60. gadadienai veltītā sižetā lielījās, ka neviena partija nav apmierināta ar Ziņu dienesta darbu, no kā var secināt, ka LTV ziņu dienests strādā labi. Resnu cūku pašapmierinātība, meli un demagoģija. Patiesi aktuāliem jautājumiem pieskaras LRTT un Pietiek.com. Pārējie
Imitē darbu.

Kučinskis Briselē, atbildot uz ES mediju jautājumu par krievvalodīgo raidījumiem, to daudzumu Latvijā, atbildēja, ka tas dodot labu sabiedrībai.

Atbildēt

Uldis

02.04.2018. 13:55

LR1 un tur uzaicinātie čeku apkalpojošie žurnaļjugas - politmaukas bez mitas slavē Vienotību un tās klonu, JKP un izkārnās uz latviešu partijām: NA un ZZS.

Atbildēt

Asociācija

02.04.2018. 13:51

Spiediens uz Ltv ziņu dienestu no Nacionālās apvienības. Ltv jau tā visu laiku, bieži bez pamata, apliek Rīgu, savukārt nekritiski atrāda katru nacionāļu lāpu PR gājienu, katru pirmsvēlēšanu iniacitīvu, katru Gerharda vāvuļojumu Rīgas virzienā u.c. Tā vietā pēc dziesmu svētku biļetēm neaiztika kultūras ministri un citu ministriju iepirkumus vispār liek mierā. Sajūta tāda ka tikai Rīgas dome ir valstī. Ltv ir valdības PR dienests pret Rīgu.

Atbildēt

posthumans latvis

02.04.2018. 13:17

»

A.P.

Pētījumi par LR žurnālistu darbību ir lieki tāpat kā tie bija lieki PSRS. Tāpat ir skaidrs, ka žurnālisti atbalsta valdošo režīmu. LR atbalsta nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko režīmu. Pederastu "Delfi" to noteikti dara vispamatīgāk. LR žurnālistika pamatā ir reakcionāra un nacionāli nodevīga...


Tauta ir nepatīkami lietas kursā par savu mēslu bedri, taču tautu visumā apmierina dzīve mēslu bedrē, ko tūlīt apstiprinās šī portāla deģenerāti-ģēniji Žulis un latviešu deģenerātu ģenerālisimuss Grantiņš.
*************
Teica intelektuālais daiļpirdējs , laikam jau skujkociņš ... sunīšu iezīmētais ! :D:D:D
Tu neko nespēj vairāk par gadiem ilgu , skrupulozu mēslu bedres satura izgaršošanu , nju un ... faktiski ... tas arī ir viss ...
Tu raugies savā spogulī ... un ... nezinot lietu kartību ... visā vaino citus un nez kamdēļ , tieši latviešu Tautu ?

Atbildēt

Apnikuši tie sižeti,

02.04.2018. 12:37

kuros žurnālisti atreferē gaidāmā sižeta saruru, atkārtojot sižetā atainotās personas viedokli. Tas rada iespaidu, ka viedoklis ir paša žurnālista, bet tas patiesībā ir nozagts, jo tiek pavēstīts no žurnālista mutes, maldinot TV skatītāju, noniecinot sižetā aitainoto personu. Šajā gadījumā ar viedokļa atkārtošanu netiek tam piesaistīta uzmanība, bet tiek atstāts nelāgs iespaids par sabiedrisko TV vispār.

Galvas tiesu pārāks par visiem sabiedriskajiem medijiem ir Pietiek. com, par kuru netiek veiktas analīzes, jo tas nav nepieciešams.

Pētījumā nav iekļauts KNAB monitorings un tā problemātika, kas attiecas uz priekšvēlēšanu aģitācijas reklāmām, salīdzinot pārkāpumu piežumu, preventīvi novēršot pārkāpumu atkārtošanos.

Atbildēt

biedrs Dže

02.04.2018. 11:35

Protams, tas, ka pētījuma autors ir "līdz silei netikušais" NA kandidāts, neko nenozīmē :)

Atbildēt

jaa un

02.04.2018. 11:29

Tie shizeti par pseidokulturu un chankalijas pelkjem ar piegriezuhies! :-)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....