Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

rekā

28.01.2016. 19:49

Kārlis Borks-Putniņš otkatu speciālists no ceļu pārvaldes. Kukuļņēmējs un uzmetējs. Pašlaik privātbiznesmenis - uzmetējs.
Kārli atdod naudu!!!!!
Daudz laimes vārda dienā!

Atbildēt

Žabo

27.01.2016. 15:16

»

Teikums > klucis

Cepiens manuprāt ir par "sabiedrisko" žurnālistiku, kuru subsidēt nākas, dāsni vai skopi, bet piespiedu kārtā, visiem republikas nodokļmaksātājiem. Ticiet vai nē, bet dažiem jūsu līdzpilsoņiem šāda kārtība šķiet - kā to tā diplomātiskāk formulēt..? - jā, jūtīga, provocējoša, pat nedaudz aizskaroša...


Sabiedriskie mediji ir slinki un stulbi no laika gala. Varbūt paskaidrosi, kāpēc cepiens tieši par šo tēmu? Jo tēmu, par ko cepties ir gana, katru dienu Panorāma dzen fundamentālu purgu. Tur sižetu, cik uziet.

Bet, ja Pietiek.com ar putām uz lūpām aizstāv Vaškeviču, tad nav jābūt ģēnijam lai saprastu motivāciju, kas liek iejūgties cīņā par korumpētu mentu mundiera godu.

Atbildēt

klucis

26.01.2016. 17:22

»


nu te jau var piekrist!

Atbildēt

Sviestmaize

26.01.2016. 16:22

Kauns LL. Ceru, ka jums vismaz labi samaksāja. Biju dzirdējis, neticēju. Melo, kamp tālāk...

Atbildēt

Labvēlis

26.01.2016. 15:33

Skatos LL sācis dzēst partijai un politikai nevēlamos komentārus un bloķēt pieeju.

Vajag jau prast izpelnīties banu pie Latvijas "demokrātu" gigantiem.

Tikai žēl ka LL līmenis ir tik zems, ka viņa radītie šķēršļi vārda brīvībai atrisināmi pāris sekundēs

Atbildēt

veiksmes stāsts

26.01.2016. 15:17

»

eh

1. Par lielāko daļu tiešām nevar secināt, ka būtu kaut kas aizdomīgs...


Turpiniet tik VISU glabāt bankā, gan jau kādreiz pazudīs dēļ darbinieka "kļūdas" vai vispasaules krīzes.

Tā es esmu zaudējis pietiekami daudz - SWB izveidotajos akciju fondos, SWB 2.pensiju līmenī, Bankā Baltija, Krājbankā, Depozītu Bankā. Labi, ka Godmaņa valdība izglāba PAREX-u, tad būtu zaudējis arī tur.
Drīz solās par glabāšanu bankā ņemt komisiju, nevis maksāt niecīgo depozīta %. Jau tagad ņem komisiju par glabāšanu bankā, ja gadu neveic darījumus kontā.

Atbildēt

eh

26.01.2016. 14:57

»

.

Skumji, ka lielai daļai vispār nav uzkrājumu. Pat 100 eiro nav? Tiešām? Cilvēki dzīvo no algas līdz algai, pat ne centa neatvelk uzkrājumiem? Dievs svētī Latviju


Uzkrājumi valsts amatpersonām ir jādeklarē tikai tad, ja to kopsumma pārsniedz 20 minimālās mēnešalgas.

Atbildēt

.

26.01.2016. 14:25

Skumji, ka lielai daļai vispār nav uzkrājumu. Pat 100 eiro nav? Tiešām? Cilvēki dzīvo no algas līdz algai, pat ne centa neatvelk uzkrājumiem? Dievs svētī Latviju!

Atbildēt

klucis

26.01.2016. 14:21

»

Teikums > klucis

Cepiens manuprāt ir par "sabiedrisko" žurnālistiku, kuru subsidēt nākas, dāsni vai skopi, bet piespiedu kārtā, visiem republikas nodokļmaksātājiem. Ticiet vai nē, bet dažiem jūsu līdzpilsoņiem šāda kārtība šķiet - kā to tā diplomātiskāk formulēt..? - jā, jūtīga, provocējoša, pat nedaudz aizskaroša...


Tad priekšroku dodam vienam monopolistam, kurš ir piesūcies kā dēle politiskajiem spēkiem un mēģina izlobēt sev tīkamus likumprojektus!
Defacto ir salīdzinoši neitrāla un neatkarīga parraide!
Es ceru, ka visi tagad pievērsīs uzmanību kas notiks ar LTV vadību un kādu izrēķināšanos veiks ar šī medija vadību un augstāk stāvošajiem vadītājiem!

Atbildēt

Teikums > klucis

26.01.2016. 14:11

Cepiens manuprāt ir par "sabiedrisko" žurnālistiku, kuru subsidēt nākas, dāsni vai skopi, bet piespiedu kārtā, visiem republikas nodokļmaksātājiem. Ticiet vai nē, bet dažiem jūsu līdzpilsoņiem šāda kārtība šķiet - kā to tā diplomātiskāk formulēt..? - jā, jūtīga, provocējoša, pat nedaudz aizskaroša.

Atbildēt

klucis

26.01.2016. 13:56

jautājums:
Ja šodien parādās trīs raksti par vienu tēmu, izskatās Defacto ir jutīgu tēmu paķēris, kas arī skar pietiek.com! Jo ja tā nebūtu, nebūtu tada cepiena! VID FP strādā negodprātigi cilvēki un kurus piesedz netikai FP vadība, bet ari KNAB Artūrs Strazds ir viens no tiem, kura Tevs kādreiz vadīja šo nodaļu un ir ar spēcīgu "jumtu", šis kungs kopā ar otru brašuli staigā pa uzņēmumiem un terorizē tros un izspiež naudu, lai neierosinātu lietu! Otrs ir tāds Gatis, uzvārdu gan neatklāšu!

Atbildēt

Teikums

26.01.2016. 13:43

»

Kirbis

Naivs jautājums - vai ša raksta autora pētniecība, norādot konkrētu google filtru, kas ļauj ikvienqam skatit personas privatus datus skarošu informaciju, nav tas pats gadījums, par ko nesena pagatnē par līdzigu izgajienu tika tiesāts NEO


Ceru, ka nē. Publiski pieejamie izejas dati nāk no VID veba; es: 1) ekstrahēju pdf tabulas uz csv, ar roku pielabojot acīmredzamās ekstrkcijas kļūdas, un 2) ielādēju Google Sheet ērtākai apstrādei; 3) nedaudz apstrādāju, nekur neko nelaužot un nekādus datus nefenderējot.

Ja par ko tādu nelielajā republikā dzintara jūras krastā var tiesāt, tad ir slikti - ļoti slikti :)

Atbildēt

stradnieks

26.01.2016. 13:34

jā galīgi nav traki...
tikai man makā 200€ un vēl jāizdzīvo līdz algas dienai, kur pusi šiem jāātdod

Atbildēt

Barons Manteifels

26.01.2016. 13:25

Mazāk būtu jauztraucas, vai izmeklētāji un amatpersonas ņem kukuļus. Tas, ka sīkas naudas summas devēji vai ņēmēji tiek skaļi paziņoti presē, ir nieki. Domāju, ka nevar būt šaubu, kā tiek veikti īstie darījumi, kam neviens netiek klāt. Drīzāk būtu jāsatraucas par to, ka ar virkni darījumu valsts pārvalde mums parāda, ka faktiski ņemt, slēpt un nemaksāt ir pareizi, jo citādi nauda vējā... Ar to vēlos teikt, ka valsts darboņi paši rada situāciju ar kuru paši cīnās. Tā sacīt – mūžīgais dzinējs... Vai kaut viens no VID vai FM ir runājis ar uzņēmējiem Somijā vai Dānijā? Un – cik uzņēmēju ir izteikušies, ka valsts nauda tiek tērēta nelietderīgi un tikai savtīgās interesēs????

Atbildēt

Kirbis

26.01.2016. 13:20

»

Teikums

Google Sheet: https://goo.gl/eDKq2A Filtrs: Izmeklētāji un vecākie izmeklētāji...


Naivs jautājums - vai ša raksta autora pētniecība, norādot konkrētu google filtru, kas ļauj ikvienqam skatit personas privatus datus skarošu informaciju, nav tas pats gadījums, par ko nesena pagatnē par līdzigu izgajienu tika tiesāts NEO?!!

Atbildēt

Žabo

26.01.2016. 12:49

nu pieņemsim, ka elksne ir patuma un nespēj neko paskaidrot. Stipri šaubos, ka Lato ir tik tups, lai nesavtīgi un masīvi mestos aistāvēt nabaga finanšu policistu mundiera godu(divi sižeti par vienu tāmu galvenajā atvērumā - pēc pietiek com standartiem - artilērijas uzbrukums).

Visdrīzāk sākušies kartējie mentu karu, un visi mediji karina kārtējos makaronus Latvijas iedzīvotājiem.

Atklāti sakot, vislielākā Latvijas problēma - gan valstiskumam, gan drošībai - ir angažēta un korumpēta 4.vara

Atbildēt

Labvēlis

26.01.2016. 11:35

Lapsas kārtējā haltūra.Piemēram tas pats Kiršblats
Pēkšņi no zila gaisa uzrodas nauda
Konkrēto DKW 1900 neražoja, tas ir 1930 gadu modelis
Pielietojis ļoti izplatītu shēmu, lai ietaupītu - pārdodot nekustamo īpašumu, sadalījis to kustamā un nekustamā

Atbildēt

Jolanta

26.01.2016. 10:35

Protams, kad šķīst mēsli pa gaisu, trāpa arī krietniem "mēteļiem", kur nu bez tā..Bet vai tas ir iemesls ieraut galvu dziļāk apkaklē, lai s...di netrāpa acīs?Jo tā smirdīgā masa tiek izgāzta no viena poda! Nevis neglābjami līst no debesīm.
Cilvēki jau daudz ko zin stāstīt, arī tie, kas kaut kur strādājuši un kaut ko novērojuši apkārtējos kolēģos. Bet BAILES liek ieraut galvu dziļi apkaklē, jo dzīvot ta gribas...
Iespējams, Pietiek laiks sākt rakt dziļāk? Zem tā "poda" pamatiem?

Atbildēt

Teikums

26.01.2016. 10:13

»

Teikums

Google Sheet: https://goo.gl/eDKq2A Filtrs: Izmeklētāji un vecākie izmeklētāji...


Ak, jā - jautājumiem, piezīmēm, interneta "naidam": https://twitter.com/Teikums

Atbildēt

Teikums

26.01.2016. 09:55

Google Sheet: https://goo.gl/eDKq2A Filtrs: Izmeklētāji un vecākie izmeklētāji

Skatījos tikai laimestus un skaidro naudu, 2014. gadā.
Vajadzēja jau vēlreiz "analizēt", bet nudien slinkums :)

Tātad:

1) 8 ierakstos ir, manuprāt, "dīvaini" dati ("dīvains" atalgojums; amats neatbilst VID DB atrodamās personas amatam; persona DB nav atrodama); iekrāsots sarkanīgs

2) 18 ir skaidras naudas uzkrājumi

Par cik neturu LR finanšu iestādēs nevienu centu, kuru būtu žēl zaudēt, un uzkatu, ka turēt naudu vienā vienīgā LR finanšu iestādē būtu vieglprātīgi, neko pārmetamu nesaskatu.

3) laimējuši kaut ko 2014. gadā ir 6 VID FP izmeklētāji, ar ko viņus no sirds apsveicu - īpaši to veļuku laimējušo kundzi :)

4) jā, DeFacto pētniecība VID FP ir atklājusi īstu Latloto spēlmaņu, iespējams, grupējumu: veseli 4 izmeklētāji 2014. gadā ir vinnējuši sekojošas summas: €53.88 €39.89 €211 €158.58

5) VID FP var lepoties ar vienu izmeklētāju, kuram azartspēles šķiet ir "nopietna hobija" līmenī; viņš spēlē Maltā un, pavirši pārskrienot http://www.mga.org.mt/gaming-sectors/remote-gaming/prevention-of-money-laundering/, domāju, ka vismaz par vinnēto viņam nepieciešamības gadījumā atskaitīties vajadzētu varēt līdz pēdējam centam

6) kā jau šķita, spriežot pēc deklarētā, ko vairāk kā LatLoto VID FP 2014. gadā ir spēlējuši 2 (divi) izmeklētāji.

Šo zinot, aizejiet uz lsm.lv papētīt kā "sabiedriskie" žurnālisti mēģina jums čakarēt smadzenes, dāmas un kungi.

Atbildēt

Jāsāk ar galvu un tai pietuvinātiem

26.01.2016. 09:25

Protams, ka cilvēks, kas sēž kabinetā, veic savus rakstu darbus, neiziet reidos, netiekas ar uzņēmējiem, kuriem nav lemšanas tiesību- tie visi būs godīgi. Jāizkontrolē būtu nevis pēc alfabēta, bet gan pēc rangiem.Un jāsāk ar VID ģenerāldirektori- kā var sapirkt bērniem -studentiem jaunas mašīnas, vīram , pašai, kā var norādīt deklarācijā nesakritības ar vīra deklarāciju, kur pēkšņi ņemts aizdevums no vecas pensionāres u.c.

Atbildēt

eh

26.01.2016. 08:59

1. Par lielāko daļu tiešām nevar secināt, ka būtu kaut kas aizdomīgs.
2. Tie tūkstošos mērāmie uzkrājumi skaidrā naudā, nevis bankas kontā, kas daļai tomēr ir, ir aizdomīgi.
3. Par piemēru - man alga ilgstoši ir par kārtu lielāka nekā rakstā minētajiem ļaudīm, ir uzkrājumi, piecciparu skaitlis, BET man nekad nav ienācis prātā kādu daļu naudas ik mēnesi, vai lielāku summu retāk, noņemt no bankas konta, lai to uzglabātu skaidrā.
4. Ir paziņas, kas rakstā pieminētajā vietā ir strādājuši, un par kuru godīgumu vispār nešaubos. Par dažiem korupcijā savulaik pieķertajiem kolēģiem viņi izteicās - redzot kā šie tērēja naudu, tur viss bija skaidrs. Piemēram, regulāri gāja pusdienās uz labiem restorāniem :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

21

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

FotoVispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to, ka šajā gadā, neskatoties uz pandēmiju, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, forums tomēr turpina savu darbu, kas priecē. Lai gan online formātā, bet tomēr strādā. Un tas piedāvā saviem dalībniekiem atvērtā un brīvā diskusijā apmainīties ar saviem vērtējumiem un prognozēm, kas daļēji kompensē to klātienes sarunu deficītu starp valstu, biznesa un sabiedrības līderiem, kurš ir uzkrājies šajos pagājušajos mēnešos.
Lasīt visu...

12

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

FotoLatvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl aizmirstam, ka citu nāciju cerības toreiz "palika aiz borta". 
Lasīt visu...

18

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

FotoDažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa Latvijas mediju publicēja rakstus par šo tēmu. Pilnīgi katrs no šiem rakstiem sniedz ziņas labvēlīgā notiesātām sievietēm gaismā, vienlaikus pilnīgi nejauši aizmirstot precizēt daudzas ļoti svarīgas šīs krimināllietas detaļas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...