Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Egils L

03.05.2018. 17:24

:D:D(grill) Sociologi- 3.apr. 2018.g. EURONEWS rāda Palestīnas valsts līdera M. Abasa runu, kas atgādina, ka t.s. ""Holokostu"" ,protams bija izveidojuši paši žīdebreji. Viens no pamatiem , lai viņiem nebūt jākaro 2. Pasaules Karā un kaut kā atbrīvoties no ""lāsta"" par cilvēku pazemošanu un paverdzināšanu caur viņu kontrolētās Naudas piespiedu ! aizdevumiem ar neatmaksājamiem % procentiem -bija viņu atrašanās- noslēpšanās- t.s. ""Koncentrācijas nometnēs"". Jo pēc viņu pašu veidotā 2. Pas.Kara- viņi, kā skaitliski, devās dibināt savu Izraelas valsti-ko viņi paši sauc par ""Apsolīto zemes placi"".Arī tiek atgādināts, ka 2. Pas.Karā Vācu-fašistu armijā karoja >15 000 žīdu karavīru-līdz pat ģenerāļa pakāpei .Paradokss, bet Aizdevēji palika dzīvi, bet Aizņēmējiem PARĀDS bija jāatmaksā -uz paaudzēm. Līdzīgi tiek atgādināts, ka 1963.g., kad ASV prezidents tikko Parakstīja Dokumentu un tikai sākusi ASV Vaksts Banka drukāt un izlaist vienu no ASV Valūtas nomināliem-Dž Kennegijs tika piebeigts -un vietnieks L.Džonsons tūlīt atsauca Dokumentu un nodrukātās naudas vienības esot tikušas iznīcinātas...Ai da gudrinieks M.Abass...:))

Atbildēt

formula

26.04.2018. 10:36

»

Nja

Lapsa pats raksta komentārus - pērkamais nelietis


Šie pseido jauni personāži vienotība,konzervi ir lemti neveiksmei,jo jau gadus piecpadsmit aizgūtnēm izlaupīja Latvijas valsti,ieskaitot nelgu Bļordānu,būdami pie varas un ieliekot knābī savu noziegumu piesegšanai pat maskavijas iesūtīto blēdeni aņku puļemjotčicu un tādu pašu visiem zināmo blēdi zirgu puisi.

Atbildēt

Nja

26.04.2018. 08:06

Lapsa pats raksta komentārus - pērkamais nelietis.

Atbildēt

Aleks

25.04.2018. 18:52

Par J K P nau jau vērts pat runāt, tieši tādas pats mērģļu bars ,kuri sīro Latvijā jau 27 gadus. Kad visu Latvijas tautu apšmauca kā pēdējos jefiņus,ieviesot super naudu LV Latus ,vis notika ļoti klusi. Arī tagad, ar ministu prezidenta lēmumu atcelt OIK, un vēl atgriezt valstij nozagtos simtiem miljonus, Latvija varētu atrisināt daudzuus savus, ļoti sāpīgus jautājumus.

Atbildēt

gunča

24.04.2018. 22:06

Kāda nolaidība? Tīrās muļķības! Visīstākā apzinātā darbošanās, jo par to taču maksā tiem salašņām no valdības!

Atbildēt

formula

24.04.2018. 14:15

Skaisti. Tie aptaurētie blēdīgie salašņas no konzervu partijas kā mazohisti sevi drāž ! Kas tad cits ,ja ne Aņka un zirgu puisis knābī visas šīs vienotības oligarhu orģijas Latvijas valsts nozagšanā teju divdesmit gadus piesedza !

Atbildēt

Eh

24.04.2018. 11:11

Kā vienā radījumā teica, slaviks dombrovskis, no oik var tikt vaļā tikai ar revolūciju, piebilstot, ka ka ne tik lielu. Un ko izdarīs darba grupa, izdomās kā nomaskēt oiku, ko jau tagad cenšas darīt. Bet ja oik atcels, oikisti ar tiesas procesiem izputinās šo brīnumzemi.

Atbildēt

!

24.04.2018. 06:49

Kur visu laiku bija JKP darboņi? Strādāja KNABā un Tieslietu ministrijā, viņu tiešais pienākums bija cīnīties pret šādu tautas apmuļķošanu un apzagšanu! Saulveži pēkšņi pamodušies, tas pat nav smieklīgi, bet vienkārši pretīga šī nepārspējamā liekulība!

Atbildēt

oma

24.04.2018. 06:31

Pamodās JKP?

Atbildēt

OIK glābējkomanda:

24.04.2018. 04:36

Par darba grupu elektroenerģijas obligātā iepirkuma maksājumu sistēmas atcelšanai
1. Lai izvērtētu esošās elektroenerģijas obligātā iepirkuma sistēmas ietekmi uz sabiedrību un tautsaimniecību un radītu priekšlikumus elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (turpmāk – OIK) kā patērētāju maksājuma atcelšanai; un izstrādātu mehānismu, kā turpmāk attīstīt atjaunojamo energoresursu efektīvu ražošanu Latvijā,

izveidot darba grupu šādā sastāvā:

Darba grupas vadītājs
A.Ašeradens – Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs
Darba grupas vadītāja vietnieks
Ē.Eglītis – Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs
Darba grupas locekļi
1. A.Akermanis - Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks enerģētikas jautājumos;
2. R.Arnītis – Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs;
3. E.Baldzēns - Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs;
4. G.Bažbauers - Rīgas Tehniskās universitātes prorektora vietnieks;
5. B.Bāne - Finanšu ministrijas valsts sekretāre;
6. J. Bērziņš– Latvijas Siltuma uzņēmumu asociācijas padomes loceklis;
7. A.Cakuls - Enerģijas publiskais tirgotājs valdes priekšsēdētājs;
8. Z. Elksniņa-Zaščirinska - Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja;
9. J.Endziņš - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs;
10. A.Graudiņš - Latvijas Komercbanku asociācijas vecākais padomnieks;
11. A.Grīnbergs - Ministru prezidenta padomnieks;
12. R.Irklis - Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētājs;
13. S.Jansons - akciju sabiedrības “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs;
14. L.Jākobsons - Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors;
15. E.Karnītis - Pārresoru koordinācijas centra konsultants;
16. J.Lazdiņš - Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētājs;
17. L.Medina - Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece;
18. L.Meņģelsone - Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore;
19. R.Muciņš - Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs;
20. R.Naudiņš - Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs
21. J.Ozoliņš - Enerģētikas eksperts;
22. K.Stepanovs – Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes loceklis;
23. G.Vilnītis - Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padomes ģenerāldirektors;
24. Ā.Žīgurs – AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs.

Atbildēt

vecais spekulants

23.04.2018. 22:53

Zarina rakstelos nav piemineti krievu gazes adatas TECI. JKP atklaj ,ka tiesi par TECIEM tauta maksa milzigakas summas .

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

23.04.2018. 21:05

Nu vairs galīgi nezinu , par ko balsot?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

23.04.2018. 20:18

Latviešu nelietīgākā politiskā banda zombē vērtīgo latviešu "miljonu". To nav grūti izdarīt. Noteikti būs liela balsošana par neliešiem, kuri te tagad tēlo tautas aizstāvjus. Latviešu tauta ir gudra tauta. Vienmēr ievēlē labākos no vislabākajiem, kuri neizdala nekādu smirdoņu. Zina, kas tai nodrošinās tādu pašu lielisku dzīvi kā līdz šim. Nelieši labāk varēja izskaidrot, ko nozīmē viņu bandas nosaukums. Vai tas ir vienīgi tipisks vietējās šļuras idiotisms jeb kaut kas cits?

Atbildēt

NUNU

23.04.2018. 19:04

Pēc mēnešiem ilgās I.Zariņa (S) cīņas pret šo afēru, priekšvēlēšanu gaisotnē arī JKP beidzot atmodusies un cenšas ielēkt pēdējā vagonā.Arī Ģenerālprokurors izrāda iniciatīvu. Kur jūs visi bijāt līdz šim brīdim ? Tikai tagad uzzinājāt par valstiskā mēroga afēru ? Prasta vēlētāju makšķerēšana, Jaunie konservatīvie !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...