Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Egils L

03.05.2018. 18:24

:D:D(grill) Sociologi- 3.apr. 2018.g. EURONEWS rāda Palestīnas valsts līdera M. Abasa runu, kas atgādina, ka t.s. ""Holokostu"" ,protams bija izveidojuši paši žīdebreji. Viens no pamatiem , lai viņiem nebūt jākaro 2. Pasaules Karā un kaut kā atbrīvoties no ""lāsta"" par cilvēku pazemošanu un paverdzināšanu caur viņu kontrolētās Naudas piespiedu ! aizdevumiem ar neatmaksājamiem % procentiem -bija viņu atrašanās- noslēpšanās- t.s. ""Koncentrācijas nometnēs"". Jo pēc viņu pašu veidotā 2. Pas.Kara- viņi, kā skaitliski, devās dibināt savu Izraelas valsti-ko viņi paši sauc par ""Apsolīto zemes placi"".Arī tiek atgādināts, ka 2. Pas.Karā Vācu-fašistu armijā karoja >15 000 žīdu karavīru-līdz pat ģenerāļa pakāpei .Paradokss, bet Aizdevēji palika dzīvi, bet Aizņēmējiem PARĀDS bija jāatmaksā -uz paaudzēm. Līdzīgi tiek atgādināts, ka 1963.g., kad ASV prezidents tikko Parakstīja Dokumentu un tikai sākusi ASV Vaksts Banka drukāt un izlaist vienu no ASV Valūtas nomināliem-Dž Kennegijs tika piebeigts -un vietnieks L.Džonsons tūlīt atsauca Dokumentu un nodrukātās naudas vienības esot tikušas iznīcinātas...Ai da gudrinieks M.Abass...:))

Atbildēt

formula

26.04.2018. 11:36

»

Nja

Lapsa pats raksta komentārus - pērkamais nelietis


Šie pseido jauni personāži vienotība,konzervi ir lemti neveiksmei,jo jau gadus piecpadsmit aizgūtnēm izlaupīja Latvijas valsti,ieskaitot nelgu Bļordānu,būdami pie varas un ieliekot knābī savu noziegumu piesegšanai pat maskavijas iesūtīto blēdeni aņku puļemjotčicu un tādu pašu visiem zināmo blēdi zirgu puisi.

Atbildēt

Nja

26.04.2018. 09:06

Lapsa pats raksta komentārus - pērkamais nelietis.

Atbildēt

Aleks

25.04.2018. 19:52

Par J K P nau jau vērts pat runāt, tieši tādas pats mērģļu bars ,kuri sīro Latvijā jau 27 gadus. Kad visu Latvijas tautu apšmauca kā pēdējos jefiņus,ieviesot super naudu LV Latus ,vis notika ļoti klusi. Arī tagad, ar ministu prezidenta lēmumu atcelt OIK, un vēl atgriezt valstij nozagtos simtiem miljonus, Latvija varētu atrisināt daudzuus savus, ļoti sāpīgus jautājumus.

Atbildēt

gunča

24.04.2018. 23:06

Kāda nolaidība? Tīrās muļķības! Visīstākā apzinātā darbošanās, jo par to taču maksā tiem salašņām no valdības!

Atbildēt

formula

24.04.2018. 15:15

Skaisti. Tie aptaurētie blēdīgie salašņas no konzervu partijas kā mazohisti sevi drāž ! Kas tad cits ,ja ne Aņka un zirgu puisis knābī visas šīs vienotības oligarhu orģijas Latvijas valsts nozagšanā teju divdesmit gadus piesedza !

Atbildēt

Eh

24.04.2018. 12:11

Kā vienā radījumā teica, slaviks dombrovskis, no oik var tikt vaļā tikai ar revolūciju, piebilstot, ka ka ne tik lielu. Un ko izdarīs darba grupa, izdomās kā nomaskēt oiku, ko jau tagad cenšas darīt. Bet ja oik atcels, oikisti ar tiesas procesiem izputinās šo brīnumzemi.

Atbildēt

!

24.04.2018. 07:49

Kur visu laiku bija JKP darboņi? Strādāja KNABā un Tieslietu ministrijā, viņu tiešais pienākums bija cīnīties pret šādu tautas apmuļķošanu un apzagšanu! Saulveži pēkšņi pamodušies, tas pat nav smieklīgi, bet vienkārši pretīga šī nepārspējamā liekulība!

Atbildēt

oma

24.04.2018. 07:31

Pamodās JKP?

Atbildēt

OIK glābējkomanda:

24.04.2018. 05:36

Par darba grupu elektroenerģijas obligātā iepirkuma maksājumu sistēmas atcelšanai
1. Lai izvērtētu esošās elektroenerģijas obligātā iepirkuma sistēmas ietekmi uz sabiedrību un tautsaimniecību un radītu priekšlikumus elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (turpmāk – OIK) kā patērētāju maksājuma atcelšanai; un izstrādātu mehānismu, kā turpmāk attīstīt atjaunojamo energoresursu efektīvu ražošanu Latvijā,

izveidot darba grupu šādā sastāvā:

Darba grupas vadītājs
A.Ašeradens – Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs
Darba grupas vadītāja vietnieks
Ē.Eglītis – Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs
Darba grupas locekļi
1. A.Akermanis - Latvijas Pašvaldību savienības padomnieks enerģētikas jautājumos;
2. R.Arnītis – Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs;
3. E.Baldzēns - Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs;
4. G.Bažbauers - Rīgas Tehniskās universitātes prorektora vietnieks;
5. B.Bāne - Finanšu ministrijas valsts sekretāre;
6. J. Bērziņš– Latvijas Siltuma uzņēmumu asociācijas padomes loceklis;
7. A.Cakuls - Enerģijas publiskais tirgotājs valdes priekšsēdētājs;
8. Z. Elksniņa-Zaščirinska - Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētāja;
9. J.Endziņš - Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs;
10. A.Graudiņš - Latvijas Komercbanku asociācijas vecākais padomnieks;
11. A.Grīnbergs - Ministru prezidenta padomnieks;
12. R.Irklis - Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētājs;
13. S.Jansons - akciju sabiedrības “Sadales tīkls” valdes priekšsēdētājs;
14. L.Jākobsons - Būvmateriālu ražotāju asociācijas izpilddirektors;
15. E.Karnītis - Pārresoru koordinācijas centra konsultants;
16. J.Lazdiņš - Zemnieku saeimas valdes priekšsēdētājs;
17. L.Medina - Tieslietu ministrijas valsts sekretāra vietniece;
18. L.Meņģelsone - Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore;
19. R.Muciņš - Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs;
20. R.Naudiņš - Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas vadītājs
21. J.Ozoliņš - Enerģētikas eksperts;
22. K.Stepanovs – Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes loceklis;
23. G.Vilnītis - Lauksaimnieku organizācijas sadarbības padomes ģenerāldirektors;
24. Ā.Žīgurs – AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs.

Atbildēt

vecais spekulants

23.04.2018. 23:53

Zarina rakstelos nav piemineti krievu gazes adatas TECI. JKP atklaj ,ka tiesi par TECIEM tauta maksa milzigakas summas .

Atbildēt

Augsta līmeņa nejēga

23.04.2018. 22:05

Nu vairs galīgi nezinu , par ko balsot?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

23.04.2018. 21:18

Latviešu nelietīgākā politiskā banda zombē vērtīgo latviešu "miljonu". To nav grūti izdarīt. Noteikti būs liela balsošana par neliešiem, kuri te tagad tēlo tautas aizstāvjus. Latviešu tauta ir gudra tauta. Vienmēr ievēlē labākos no vislabākajiem, kuri neizdala nekādu smirdoņu. Zina, kas tai nodrošinās tādu pašu lielisku dzīvi kā līdz šim. Nelieši labāk varēja izskaidrot, ko nozīmē viņu bandas nosaukums. Vai tas ir vienīgi tipisks vietējās šļuras idiotisms jeb kaut kas cits?

Atbildēt

NUNU

23.04.2018. 20:04

Pēc mēnešiem ilgās I.Zariņa (S) cīņas pret šo afēru, priekšvēlēšanu gaisotnē arī JKP beidzot atmodusies un cenšas ielēkt pēdējā vagonā.Arī Ģenerālprokurors izrāda iniciatīvu. Kur jūs visi bijāt līdz šim brīdim ? Tikai tagad uzzinājāt par valstiskā mēroga afēru ? Prasta vēlētāju makšķerēšana, Jaunie konservatīvie !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...