Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilnīgi

05.02.2023. 19:20

»

Gustavs

To vajadzētu aizsūtīt uz Kremli un Rīgā izlikt lozungos uz katru ielas stūri


pareizi - to vajadzētu tev un citiem dermoliberastu propagandonu totāli nozombētiem biogaļas izstrādājumiem "izlikt lozungos" sev uz glupajām pierēm un skatīties spogulī tikmēr, kamēr pāriet kārtējā histērija saistībā ar tukšajos pauros ieskaloto neonacistiski rusofobisko lumpenzombējumu.

Atbildēt

viss ir vienkārši

05.02.2023. 19:13

»

jautājums

....Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto...


tavas "mežonīgās bailes" par tavu saimnieku iedomāto bet patiesībā NEesošo "neuzvaramību un stiprumu" ir TIKAI un VIENĪGI tava privātā izvēle, atbildība un problēma.

P.S. Uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT - tad tev, iespējams, tādas totālas glupības vairs nepiesārņos starpausu tilpumu.

Atbildēt

jautājums

05.02.2023. 15:11

»

viss ir vienkārši

Kas arī bija jāpierāda - skat.vied.iepr...


....Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."....Tiec reiz vaļā no savām mežōnīgām bailēm par kaimiņa neuzvaramību un stiprumu...Tad tev tādu jautājumu nebūs.

Atbildēt

Хм

02.02.2023. 10:48

»

Patriots

Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms


Ну так это же другое)
Как и свобода на высказывания. Вот в России скажи что против правильной истории и осудят, тут же реакция: как можно наказывать за мнение, каким бы негативным оно не было бы. Фу, как недемократично!
В Латвии что-то не согласно правильной истории: да, нельзя говорить что попало, надо же понимать основы. Демократия не означает вседозволенность!

Напоминает старый бородатый анекдот, но зато в тему.
Брежнев встречается с Рейганом. Тот ему: вот у нас настоящая демократия! Человек может выйти к Белому дому, кричать, что он против президента Рейгана - и ему ничего не будет!!!
Брежнев в ответ: у нас человек может выйти к Кремлю, кричать, что он против президента Рейгана - и ему тоже ничего не будет. Значит, и у нас демократия!

Atbildēt

Atis Priedītis

01.02.2023. 18:19

Pietiek tikai ar vienu punktu.
Nr.1 Izveidot Latvijā reālajai situācijai atbilstošu algu sistēmu visās valsts iestādēs. Privātie lai pelna kaut miljonu, bet valsts iestādēs šobrīd augstākā alga varētu būt tikai 2 500 vai 3 000 Eiro. Un viss sakārtotos pats no sevis.

Atbildēt

patiesībā

01.02.2023. 17:43

»

Patriots

Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms


"...ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms."
______________

ir sacīts: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas." ;)

Atbildēt

Patriots

01.02.2023. 17:05

»

Anti colorados

15. Līdz Hāgas / Nirnbergas tribunālam un repatriācijai uz roģinu. Aizliegt valsts amatus ieņemt kolaboracionistiem un naturalizētiem okupantiem kā arī viņu pēcnācējiem


Nu, protams. Dibināt rases Tīrības ministriju, un visus, kam vairāk par 1/4 colorados asiņu, padzīt no visiem amatiem! Un vēl labāk, atņemt viņiem visu mantu. Tad tiksim iecelti saulītē. Tikai ne pārāk tālā zemē XX gs.30.gados tas jau bija. Kā beidzās, zināms.

Atbildēt

eksperts

01.02.2023. 14:12

»

nu ko jūs

jāpasaka izsmeļošāk, tas ir Sema onkuļa biznesa projekts! Un penseriem ir tas jāsaprot


Onkam Semam nepietiks tikai ar penseriem, viņam noderēs visi karot spējīgie!

Atbildēt

Sam's uncle: yes, yes

01.02.2023. 13:45

»

viss būs štokos

ja ēdīsim no tēvoča Sema rokas


You will get to kiss my ass

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

01.02.2023. 12:53

»

Nu

paskatījies,kā “pūst”Rietumi,brauc mājās.Dzīvo un plauksti.Nelien citiem virsū


tavs katastrofālais analfabētisms tevi nodod pat tad, kad tu aizņemies nosaukumus no normāliem cilvēkiem. ;)

Atbildēt

viss ir vienkārši

01.02.2023. 12:22

»

Ka

tik nespļauj akā,no kuras pats strēbsi:):):).Ja jau tāds “avangarda kamielis”cēli peldi,varbūt nelien pie šakāļiem,kuru maizi aizrīdamies ēd,jo tavā izcelsmes vietā nespēj maizīti saražot,tik vien kā bojarašņiku un musoru,kurā tādi “avangarda kamieļi”slīkst


Kas arī bija jāpierāda - skat.vied.iepr.:

Cita starpā - labs jautājums: kāda garšauga pēc kādam no mūsu kaimiņiem būtu "pēc noklusējuma" jāpatīk latvieši, sevišķi jau ņemot vērā to, ka mēs pat cits citam riebjamies kā iesmirdusi jēla gaļa (skat. kaut vai šo "komunikāciju", pa diagonāli)?

Ja mēs atradīsim (atzīsim) PATIESOS iemeslus tam, kāpēc mēs nepatīkam (un ne tikai kaimiņam, bet galvenokārt PAŠI SEV, joprojām nožēlojami veģetējot un bezcerīgi truli izpildoties atbilstoši leģendārajam principam "latvānis latvānim - mīļākā paika"), atliek tikai šos iemeslus novērst un viss mums būs kā pie normāliem cilvēkiem, tostarp arī saistībā ar kaimiņiem. Protams, ar nosacījumu - ja mūs PATIEŠĀM interesē pozitīvi konstruktīvs rezultāts, NEVIS bezjēdzīga melnas žults (pašap)spļaudīšanās savā "buferzōnas" aizkrāsnē / šakāliski histēriska smilkstēšana iz pagalam noplukušā Širhana kājstarpes.

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai, kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

viss būs štokos

01.02.2023. 11:28

ja ēdīsim no tēvoča Sema rokas!

Atbildēt

Pilnīgi

01.02.2023. 08:06

»

viss ir vienkārši

Tas, ka kaimiņiem nepatīkat jūs, ir jūsu problēma (skat.iepr.), visticamāk kaimiņa nepatikai ir ienācies (un turpina ienākties - skat. ikdienišķo dermoliberastu zombijpropagandu, kaut vai) objektīvs pamatojums...


vienalga,vai lielajam kaimiņam patīk vai nepatīk latvieši.Priecātos,ka viņiem tāpat būtu vienalga.Jo tad viņi priecīgi dzīvotu un attīstītos savā zemē savās robežās, kuras varētu nepārkāpt.Nav daudz latviešu,kas lien dzīvot uz Krieviju,bet daudz ir krievu,kas lien dzīvot uz Latviju, Eiropu,Ameriku.Nav arī dzirdēts daudz,ka kāds teiktu-braukšu pa Krieviju paceļot.Ceļot dodas pa Eiropu,Āziju,Ameriku,Āfriku...Un ne tāpēc,ka Krievijas daba nebūtu skatāma..

Atbildēt

Ka

01.02.2023. 07:52

»

viss ir vienkārši

muļķuzemes brīnumlaukā viss kā parasti: gļēvi nomīzušies šakāļi izmisīgi gaudo, noplukušās astes nopļūtītajā pakaļstaklē iežmieguši, bet – karavāna turpina ceļu un avangarda kamielis garlaikoti nicinoši nospļaujas uz histēriskāko gaudotāju


tik nespļauj akā,no kuras pats strēbsi:):):).Ja jau tāds “avangarda kamielis”cēli peldi,varbūt nelien pie šakāļiem,kuru maizi aizrīdamies ēd,jo tavā izcelsmes vietā nespēj maizīti saražot,tik vien kā bojarašņiku un musoru,kurā tādi “avangarda kamieļi”slīkst:).

Atbildēt

Zeze

01.02.2023. 01:59

Foršs pusisis būtu, ja nebūtu tik bezdievīgi naivs. Daža laba radība no valdības varbūt arī gribētu realizēt visu to, ko Kaspars liek priekšā, bet lielie saimnieki, kurus mēs savā latviešu labticībā joprojām turpinām saukt par saviem draugiem, nekad to nepieļaus. Vispārīgi runājot, uzstādijums neatbilst aktuālajām tendencēm. Par Kaspara pieteikto radikālo scenāriju varēsim domāt, kad būsim izkāvušies karā (esmu pārliecināta, ka mums tas noteikti nepaies secen). Karš ir gan labi, gan slikti vienlaikus. Vēsture līdz šim nepazīst nevienu gadījumu, kad sistēma par 180 grādiem tiktu nomainīta mierīgā ceļā.

Atbildēt

paklau

01.02.2023. 00:08

»

Reinis

Domoi, domoi tovarišč: Na vaš ljubimi ruskii mir


tev, kā izrādās, krievu valoda ir otra dzimtā valoda.
Mācies valodu, tovarišč, mācies cītīgāk - dzīvē viss noderēs!

Atbildēt

paklau

01.02.2023. 00:02

»

paklau

Tev to svarīgi zināt? Uzkskati ka esmu stulbs-bet tu gudrs. Tagad esi apmierināts? Bet ko tu te atbrauci? kas tevi te sauca-kā te tikko rakstīja-kas tevi te spieda atbraukt uz muļķu zemi no gudrās roģinas? Gribējās visus citus pataisīt par ruskojazičnikiem un ievest savu ruskii mir


Izrādās, ka tu esi eksemplārs no sērijas "2 in 1" jeb "divi vienā" - totāli stulbs un pie tam vēl galīgi šķībi izliecies + bonusā nožēlojams analfabēts. Tipisks latvānis parastais tu esi, nekā ekskluzīva. Pie tam vēl lumpenpropagandas totāli nozombēts pamuļķis.

Kā tu zini, ka esmu te atbraucis?
Kā tu zini, no kurienes esmu atbraucis?
Kā tu zini, kas mani spieda te atbraukt?
Kā tu zini, par ko gribējās visus citus pataisīt?
Kā tu zini, ka gribējās ieviest savu ruskii mir?

Kā tev ar mentālo veselību, defektīvais - joprojām smagi vārguļo un tev nepārtraukti rādās murgi par "ruskii mir, ruskojazičņikiem, osvoboditeliem, rodinu" un taml. "tekošajām propagandonu aktualitātēm"? Visticamāk tu tomēr esi smagi slims, uz visu glupo galvu. Bet tu nenokar ausis, pamuļķīt, un pacenties veseļoties! ;)

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:28

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


tovarišc-osvoboditele ir tik izcili ''gudrs'' ka pat niku sev nespēj izdomat, tapēc kā vairums osvoboditelu pieraduši, nodarbojas ar zagšanu..Lūk-tas ir viņu ruskii mir.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:25

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


Visiem sen ir skaidrs, ka tu esi totāls muļķis no muļķu zemes - tāpēc arī normāli cilvēki te atbrauc paskatīties uz tādiem dzīviem muļķiem kā tu, apmēram tā kā uz zoodārza mērkaķiem.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:24

»

Reinis

Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums


uz šo jautājumu Tev šis tovarišč nekad dzīvē neatbildēs, jo tad būtu pašam jāatzīst, ka pats aizbēga no savas gudrās roģinas...

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:23

»

paklau

tu patiešām esi tik fenomenāli stulbs, vai tikai izliecies


Tev to svarīgi zināt? Uzkskati ka esmu stulbs-bet tu gudrs. Tagad esi apmierināts? Bet ko tu te atbrauci? kas tevi te sauca-kā te tikko rakstīja-kas tevi te spieda atbraukt uz muļķu zemi no gudrās roģinas? Gribējās visus citus pataisīt par ruskojazičnikiem un ievest savu ruskii mir?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:20

»

paklau

Un lūdzu paņem līdz visus citus savus tovariščus-osvoboditelus, kas te šķeļ sabiedŗibu


tu patiešām esi tik fenomenāli stulbs, vai tikai izliecies?

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 23:18

»

paklau

tev kā muļķim skauž, ka neesi gudrs


Es tak no muļķu zemes, bet ko tu te atbrauci pie muļķiem? Lūk-labs jautājums!

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:17

»

paklau

tak jau CCCP palīgskolā...Tavējā


Tas jau sen skaidrs, ka esi osvoboģiķeļs no roģinas!

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:16

»

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...

Nav tev te ko darīt muļķu zemē


Un lūdzu paņem līdz visus citus savus tovariščus-osvoboditelus, kas te šķeļ sabiedŗibu...

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:15

»

Reinis

viņs saka ka neesot muļķis:) Viņs saka ka esot gudrs:D


tev kā muļķim skauž, ka neesi gudrs?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:13

»

paklau

kurā palīgskolas klasītē sēdi kā cirvis jau trešo gadu


tak jau CCCP palīgskolā...Tavējā!

Atbildēt

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...

31.01.2023. 23:11

»

paklau

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē


Nav tev te ko darīt muļķu zemē.

Atbildēt

Reinis

31.01.2023. 23:09

»

paklau

Tu no muļķu zemes? tad jau esi muļķis...Ko tad tu tā


viņs saka ka neesot muļķis:) Viņs saka ka esot gudrs:D

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:09

»

paklau

varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē


kurā palīgskolas klasītē sēdi kā cirvis jau trešo gadu?

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:04

»

Ko tad tu tā?

tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim


varbūt tomēr turpmāk labāk brauc uz savu rodinu...Nav tev te ko darīt muļķu zemē.

Atbildēt

paklau

31.01.2023. 23:00

»

Ko tad tu tā?

tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim


tu tak ar no muļķu zemes-tad jau tāds pats..Pats tak tā rakstiji..

Atbildēt

Ko tad tu tā?

31.01.2023. 22:57

»

paklau

Tu no muļķu zemes? tad jau esi muļķis...Ko tad tu tā


tad jau esi muļķis, kas cenšas sameklēt tautiešus no savas muļķu zemes... paklau, turpmāk zināsim.

Atbildēt

pag, pag

31.01.2023. 22:56

»

> stulbam osvoboditelim no ruskii mir

pats vainīgs ka tik stulbs esi


Tu lēnāk brauc: Ko Reinis uzrakstīja nepareizu? Tas ka tev un citiem tovariščiem nepatīk patiesība kā jau rašistiem kopumā-tas nav nekas jauns.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:30

muļķuzemes brīnumlaukā viss kā parasti: gļēvi nomīzušies šakāļi izmisīgi gaudo, noplukušās astes nopļūtītajā pakaļstaklē iežmieguši, bet – karavāna turpina ceļu un avangarda kamielis garlaikoti nicinoši nospļaujas uz histēriskāko gaudotāju.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:24

»

varbūt

vajag tikt vaļa no sava soviets domāšanas ka desu kalni ir galvenā dzīves laime


tava "soviets domāšana ka desu kalni ir galvenā dzīves laime" un taml. ir tikai un vienīgi tava privātproblēma, kas normāliem cilvēkiem NAV saistoša vai interesanta.

Atbildēt

viss ir vienkārši

31.01.2023. 22:21

»

viss ir patiesam vienkārši

riebīgi ir kolaboracionisti tādi kā Slesers, Lembergs un Co un Tu


Paldies tev & taviem sugas biedriem kolaboracionistiem aumež "saturīgo" sarunu.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...