Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

antons mikoss

20.04.2019. 10:24

»

RB

Salīdzinājums vietā


Pasaulē ir arī gudri cilvēki. Pietrūka naudas tumsonības templim. Nodedzināja un tagad naudas pārpārēm. Vērtīgais ļaužu muļķošanai nav cietis. Tikai nodega 18.gsm.celtais slikti celtais tornis. Veiks remontu un tumsonības sludināšana turpināsies. Ja tumsosonību sauc par vērtībām, tad tā turpinās zombēt visus tai atvērtos.

Autors gan nav gudrs.

Atbildēt

Austrumvējš

17.04.2019. 18:01

Nomainot tikai iesaiņojuma kulīti, bet nemainot pašu saturu, velti gaidīt ko savādāku.

Atbildēt

Jūs

16.04.2019. 20:34

»

VB

Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiem


neesat vienīgais, kas nespēja pretoties LV presingam un mobingam un aizbrauc no Latvijas. Kāpēc nepārceļaties uz LV un netaisat te savu biznesu?

Atbildēt

Kur tad atbildes uz koentāriem?

16.04.2019. 20:32

»

VB

Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiemR. BRUNERS
Stonemason

Atbildēt

VB

16.04.2019. 19:38

»

gribi piedēvēt savas

KGB augstu intelektu


Nebrīnieties, tas bija DAUDZ augstāks par tagadējiem LV drošībniekiem!

Atbildēt

edvards

16.04.2019. 16:56

Īstākā--huiņa

Atbildēt

paskat

16.04.2019. 13:05

Darba vieta - īstens brīvmūrnieks, ne pa jokam :)
Nav vis plānā galdiņa urbējs.

Atbildēt

Zinātājiem

16.04.2019. 12:38

Viss kas jums jāzin, lai izdarītu precīzus secinājumus par šo cilvēku:
"pievēršu uzmanību uz sekojošiem kanāliem, kuri dod patiesu informāciju/ sapratni un palīdzību skatītājiem: „..... Алексей Навальный"

Atbildēt

hihi

16.04.2019. 12:08

beiz pīpēt zāli un dzert, ej mājās, bruner

Atbildēt

Hmm

16.04.2019. 09:09

»

RB

Šis ir ilgtermiņa pasākums, un man nav par katru cenu jākļūst prezidentam. Patlaban uzsāku projektu, kurš varētu attīstīties dažus gadus. Visi ir laipni aicināti sekot notikumiem, un labākai izpratnei var palasīt manus materiālus. Līdzīgi procesi jau notiek citās vietās, arī to izpēte dos ieskatu notiekošajā...


Godātais, Jūsu teksti ir līdzīgi mentāli slimā L. Grantiņa tekstiem, kuri pamatoti ar destruktīvām teorijām, kas atrautas no reālās Latvijas dzīves. Teksti, kuri pamatojas mītos un leģendās, daļēji dezinformācijā, ar ko bagāta you tube kanālu vide. Jūsu mērķi ir destruktīvi. Ienaidnieku pareizi jāuzvar ar viņa paša ieročiem. Kā savus ieročus jūs gribat izmantot apdalītos un nabagos, jo jums, atvainojiet, nepietiek paša prāta.

Atbildēt

RB

16.04.2019. 09:03

Tagad iešu uz darbu, tāpēc uz komentāriem atbildēšu vēlāk. Lūdzu rakstiet, sūtiet e-pastu. Veiksmīgu dienu, paldies!

Atbildēt

Kmm

16.04.2019. 09:03

»

Žulis

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva...


ES ir impērija ar klasiski izzagtu nomali - LV, ar izvestu darbspēku. Ar ES administratru - EP deutāt privilēģijām un algāmno 20 000 € mēnesī. ES impērijai nav nepieciešamības pārmaiņām.

Pašlaik dzīvojam WW4 kiberkara apstākļos Romas postulātu perspektīvā - tautu un valstu iznīcināšana, bērnu potēšana, potēm pievienojot smagos metālus, pošu materiāls ņemts no dzīvniekiem ar iekļautiem dzīvnieku slimību riskiem, iznīcinot cilvēku genofondu. Cilvēkus pataisot par biorobotiem. Mākslīgi radītas epidēmijas, mākslīgs stress karadraudu apstākļos - visu mērķis samazināt pasaules iedzīvotāju skaitu.

Politoloģija kā zinātne ir mirusi. Bij. čekiste un komuniste, Maskavas "profesore" Ilga Kreituse TV izplata divdomīgus vērtējumus politikā, uzturot mītu, ka politoloģija kā zinātne ir dzīva, savus klausītājus atrodot starp sabiedrības pabirām.

Atbildēt

RB

16.04.2019. 08:57

»

Žulis

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva...


Šis ir ilgtermiņa pasākums, un man nav par katru cenu jākļūst prezidentam. Patlaban uzsāku projektu, kurš varētu attīstīties dažus gadus. Visi ir laipni aicināti sekot notikumiem, un labākai izpratnei var palasīt manus materiālus. Līdzīgi procesi jau notiek citās vietās, arī to izpēte dos ieskatu notiekošajā.

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 08:10

Protams pie pastāvošās sistēmas šī raksta autoram nav ne mazāko izredžu saņemt pat minimālāko atbalstu savai kandidatūrai. (To nepieļaus vispirms jau kaut vai tā pati atklātā balsošanas procedūra, kas piespiež deputātus ievērot "partijas disciplīnu", nemaz nerunājot par ko citu.) Taču kā alternatīva viņa piedāvājums ir gan vērtīgs, gan pamatots. Nu nevar mūžīgi turpināties šī Latvijas izlaupīšana un izsaimniekošana! Krahs un graujošas sekas ir nenovēršamas! Jautājums tikai kad un cik pēkšņi, sāpīgi, strauji vai pakāpeniski tas notiks. Un tad neviens no patreizējiem deputātiem nevārēs kārtējo reizi attaisnoties sakot, ka mēs jau nezinājām, nesapratām, nebija jau alternatīvas u.t.t. Kaut gan, nebūs jau kas no viņiem tos attaisnojumus pieprasīs.

Atbildēt

Hmmm

16.04.2019. 07:23

»

Adīna

Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu


Tautas vēlēts VP. Tāds šodien nav paredzams ar likumdošanu. VP ir jābūt karavadonim. Edgars Kramiņš, protams, ir tālu no tā, bet viņa nonākšana VP amatā tautai atklātu gan patieso politisko situāciju ar E. Kramiņa centieniem uzvarēt cionistu, žīdu, čekistu un komunistu hidru, gan parādītu paša E. Kramiņa trūkumus. Tas vismaz būtu kaut kas, nevis ļaut turpināt žīdiem žīda E. Levita vadībā turpināt izzagt Valsts kasi, ņirgājoties par latviešu tautu.

Atbildēt

Redziet,

16.04.2019. 07:01

»

Adīna

Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu


arī es varētu uzrakstīt to pieteikumu un ,protams, ka ir arī citi cienīgi kandidāti. Piem., Edgars Kramiņš. Bet arī viņu nekad neievēlētu. Jo vara LR pieder cionistiem un žīdiem un viņi raksta Latvijas vēsturi šodien kopā ar čekistiem un komunistiem. Ikvienai personai, kura ieiet, vai, pareizāk sakot, to ielaiž, politikā tiek aprēķināta tās derīguma perspektīva, paralēli tai radot kompromātus nomelnošanas vajadzībai. Visgatavākais VP šodien ir E. Kramiņš.

Kurš nav izlasījis 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem un tajā uzzinājis faktus un citātus no cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika Saeimai, Saeimas prezidijam, Saeimas juridiskajam birojam, tas neizprot patieso LR politisko situāciju.

Vēsturiskie priekšnoteikumi ir gatavi lielām pārmaiņām.. Katrs tos saredz subjektīvi. Visobjektīvāk to riskus redz SAB un VDD, jo tiem pieejama visplašākā informācija. Bet varu mierīgā ceļā viņi neatdos. Bet vēsturisko priekšnoteikumu subjektisms ir subjektu trūkums, kuri izvestu pārmaiņas. Tādus es Latvijā neredzu. Gudri cilvēki sistēmai pielāgojas un pretojas individuāli un nepubliski. Un es ticu, ka tādu netrūkst.

Atbildēt

Adīna

16.04.2019. 06:36

»

Hmmmm

Tava vieta vienmēr brīva. Trakiem pieder pasaule...


Jūs varējāt uzrakstīt labāku pieteikumu. Tāpat zināms, ka ne jūs ne Bruneru šī Saeima neievēlētu, bet tauta zinātu, ka ir vēl citi bez "tautas tēva" un varbūt vērts pacīnīties par tautas vēlētu prezidentu.

Atbildēt

Hmmmm

16.04.2019. 04:02

»

Jautājiens

Jums tur PIETIEK tāds kā Tvaika ielas 6.palātas salidojums


Tava vieta vienmēr brīva. Trakiem pieder pasaule.

Brīnos, ka tāda Rīda pieteikumu VP kandiidātos pieņēma. Formāli, nevis pēc satura. Nožēlojami. Izceļ vien žīda Levita pārsvaru. Droši vien tāds arī bija mērķis - izcelt cionista žīda Levita pārsvaru, pieņemot Rīda pieteikumu, aprādot "tautas aprobežotību un debilismu". Īsti žīdu garā.

Atbildēt

pensija 84€

16.04.2019. 02:17

»

pensija 100€

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār


Labāk ātrs un sūdīgs gals, nekā bezgalīgi ilgi sūdi biezā slānī.

Atbildēt

Jautājiens

15.04.2019. 23:41

Jums tur PIETIEK tāds kā Tvaika ielas 6.palātas salidojums?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:40

»

RB

Par to nav runas, programma nozīmē tautas varas pieaugumu, kas robežojas ar tautas pašpārvaldi kā augstāko mērķi. Tāpēc sociālā nodrošināšana pastāvēs tikmēr, kamēr kādam būs vajadzīga. Droši vien, tādi atradīsies vienmēr. Vai tad tie, kuri pieņem lēmumus, atstās savus vecākus nenodrošinātus...


Visa Jūsu programma sākas ar muļķību, ka iedomājaties, ka pasaules naudas īstie saimnieki ļaus Jums noteikt savu un Jūsu pašpārvaldes sektas, kibuca, komūnas utt. likteni.

Pasaules naudas īstie saimnieki, ja ieviesīsit savu naudu, to pirks un pārdos, iznīcinot Jūsu kopienas, komūnas, kibuca ekonomiku.

Pasaules naudas īstie saimnieki nekad Jūs un mūs neatbrīvos no verdzības, saistībām un parādiem un genocīda! Un iespējas tam pretoties, sevi attīstot, nevis sūdzoties un cerot kaut ko iegūt par velti vai pārdalot.. Viss maksā savu cenu.Nemusiniet ļaudis, ja Jums nav nopietnu ideju. Idejas ir, bet tās nav īstās, ko aprakstījāt Jūs. Jūsu idejas ir avantūrista idejas. Ja gribat ieraudzīt to bezcerību, palasiet LRTT murgus.

Atbildēt

ha-ha

15.04.2019. 22:34

Katedrāle aizdegās pēc Levita piekrišanas kļūt par galveno viltus latvieti.Zīme?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:22

»

pieder

visas prihvatizētās un arī nolaupītās vēlāk zemes


Ja idiotus kritizē, tas vēl nenozīmē, ka kritizētājs nezinātu, kādai vajadzētu būt kritizētā pareizai programai, lai tauta to pieņemtu un saprastu. Bet tāds nav kritikas uzdevums! Kritika noder, ja to uztver veselīgi. Šai gad. kritizētājs pilnīgi saprot, ko domājis un ko patiesībā domā kritizējamais. Kritizētāja uzdevums nav pateikt priekšā un labot iespējamā VP pretendenta kļūdas.

Atbildēt

RB

15.04.2019. 22:18

»

pensija 100€

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār


Par to nav runas, programma nozīmē tautas varas pieaugumu, kas robežojas ar tautas pašpārvaldi kā augstāko mērķi. Tāpēc sociālā nodrošināšana pastāvēs tikmēr, kamēr kādam būs vajadzīga. Droši vien, tādi atradīsies vienmēr. Vai tad tie, kuri pieņem lēmumus, atstās savus vecākus nenodrošinātus?

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 22:16

»

Adīna

Kas gan līdz šim ir bijuši pie varas, ja ne avantūristi


Pie varas nav bijuši avantūristi no nekurienes. Jo viņi vispār politikā netiek un netiks. Pie varas bija un ir politikāņi, atslēdzniekiem, dziedātājām, komunistiem un čekistiem tēlojot politiķus. Cioistiem paklausīgi tēlojot. Kad MP Godmanis ar Parex izzaga kasi un pensiju fondu, nākošais MP Dombrovskis iedzina kasi parādos. Simts Saeimas idioti nakti dzēra Saeimas namā un vienā naktī piedzērušies balsoja par 88 likumgrozījumiem, lai SVF piešķirtu aizdevumu.

Atbildēt

pieder

15.04.2019. 22:10

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


visas prihvatizētās un arī nolaupītās vēlāk zemes !
Vari nešaubīties !
Prihvatizātors iedomājies sevi par likumīgu saimnieku !

Atbildēt

Un skat'(hmmmm)

15.04.2019. 22:10

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


mentālās pasaules eksperts arī klāt ! Vai pēdējās rindkopas pēdējā teikumā pats saprati ko savervelēji ?

Atbildēt

pensija 100€

15.04.2019. 22:05

Ka tikai pie varas nenāktu anarhisti, kas likvidētu sociālo nodrošināšanu vispār...

Atbildēt

te vēl viene icke

15.04.2019. 22:01

»

Hmmm

"Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču - naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības...


sajute špicke pie dirse, ka sāke mētāties ar ne ar ko nepamatotēm "asprātībēm" ?
Te jau viene liene ieksē prezidenturē, uzdodamēs par taute tēve, uz ko tu cere ??

Atbildēt

Adīna

15.04.2019. 22:00

»

Hmmmm

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai...


Kas gan līdz šim ir bijuši pie varas, ja ne avantūristi?

Atbildēt

Hmmmm

15.04.2019. 21:43

"Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai"."

Godātais! Ja sakāties 30 gadus interesējaties par sabiedriskajām zinātnēm, praktizējāties, kas vien vairojis Jūsu pašpārliecību un nekaunību, tad Jums sen būtu jāzin, kas šodien ir "mainīgā persona" utt. un kā jau šodien veidojas tās cīņa par izdzīvošanu.

Murgi par savu Latvijas naudu un zemes piešķiršanu (Jums kaut kādas zemes pieder, ko varat piešķirt?), tukši populistiski solījumi. Es saprotu, ja programa būtu sakarīga, tad par kaut ko neskaidru tajā varētu diskutēt, polemizēt, bet nav neviena sakarīga teikuma, ko būtu vērts uztvert nopietni. Viss kaut kā haotiski sagrābstīts un sarakstīts vien Jums pašam saprotamās sakarībās un pamatojumos.

Turpiniet vien izplatīt savus murgojumus LRTT mājaslapā! Jums ir īsti mentāla saderība ar mentāli slimo L. Grantiņu H 86! Kā pret privātpersonu man pret Jums nav nekādu pretenziju, saprotiet pareizi! Vēsturisko priekšnoteikumu esamība ne vienmēr rada reālu pamatu avantūrām poitikā. Paša skaidrībai šai aspektā mēģiniet pats sev noskaidrot, kas tādās sakarībās būtu subjektīvisms un subjektivitāte. Varbū tas Jums nedaudz atvēsinās Jūsu jprātu

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 20:56

"Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču - naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības.
Savā programmā es piedāvāju veikt pasākumus, kuri apmēram 5 gadu periodā ļaus sagatavoties paredzamajām izmaiņām. Labvēlīgā situācijā šīs izmaiņas novedīs pie iedzīvotāju labklājības paaugstināšanās un skaita palielināšanās. Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai".

Kas tas ir? Draudi, šantāža, murgi? Pilnīgs neadekvātums katrā vārdā, katrā idejā.

Jūs, god. RB, esat provokators līdzīgs mentāli slimajam Grantiņam H86 no LRTT? Vai kas?

Jūsu, atvainojiet, šizi murgi ir adekvāti tikai un vienīgi no viena aspekta. Un tas aspekts ir globālā krīze, kura balstās egoismā. Egoisms izpaužas ekonomikā. Sekas iestājas politikā. Ja pirms 5000 gadiem situācija bija līdzīga, nesamierināmās puses aizkīda pasaulē. Tagad globālajā informācijas telpā nevienam nav kurp aizmukt. Krīze ir dziļa. Bet tās risinājums ir nezināms. Un no šī aspekta Jūsu diletantisms kā visi citi mekējumi ir vienīgais attaisnojams. Jautrību izraisa Jūsu pieņēmumi, ko var spriest pēc Jūsu tekstiem, ka to lasītājs ir lētticīgs un pilnīgs muļķis, kas liek domāt, ka tāds esat pats,

Atbildēt

ne šeit bet kkur citur

15.04.2019. 20:51

Vecā pasaule grūst... Notre-Dame deg nost.

Atbildēt

RB

15.04.2019. 20:34

»

Klausieties Juri Lapinski otrdienās 18:00 iekš radiomerkurs.lv

RB! Kāpēc neraksti skaidri un nepārprotami, ka jāveic Latvijas deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju


Tāpēc, ka jāsaprot, kā to praktiski izdarīt. Ir jāpieņem konkrēti lēmumi un jāveic konkrētas rīcības. Tas aprakstīts manā programmā.

Atbildēt

Klausieties Juri Lapinski otrdienās 18:00 iekš radiomerkurs.lv

15.04.2019. 20:19

RB! Kāpēc neraksti skaidri un nepārprotami, ka jāveic Latvijas deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju?

Atbildēt

RB

15.04.2019. 19:18

»

ko darīsi ar tieslietu sistēmu, kas ir jebkuras valsts balsts


Tieslietu sistēma ir viens no balstiem, bet jautājums ir vietā. Latvijas tiesu sistēma ir mantojums no LPSR, kur tiesām bija visai pakārtota loma varenajā "orgānu" sistēmā. Citiem vārdiem, par tiesnešiem iet tie, kuri ir pieradināti uzklausīt viedokli. Tāpēc, manuprāt, primāra ir iekšlietu un citu spēka struktūru pārkārtošana tautas interesēs. Tad arī tiesnešiem būs attiecīga ievirze. Protams, korumpētie un citādi sevi kompromitējošie ir jāmet ārā. Kopumā, es neuzskatu, ka tieslietu sistēma jāmaina kardināli, un tā ir prioritāte.

Atbildēt

ko darīsi ar tieslietu sistēmu, kas ir jebkuras valsts balsts

15.04.2019. 18:53

???????????????????????????????????????

Atbildēt

RB

15.04.2019. 18:33

»

Zaiga

gribu vēl piebilst, ka mēs daudzus, daudzus gadus ticējām, ka viss Latvijā mainīsies uz labu... bet tagad nākot pie varas esošajiem, saprotam, ka bijām naivi un glupi, kā jau visa parastā latviešu tauta


Sveiki, ja esiet nolēmuši emigrēt, es Jūs neatrunāšu. Tas ir jādara, lai sevi saglabātu. Uz šejieni brauc daudzi, jo te ir Eiropas naftas centrs, apgrozās daudz naudas, cilvēki ir bagāti. Taču nopietni jāpadomā, ko Jūs šeit darīsiet. Šeit ir pilnīgi viss, ko var iedomāties. Visas vietas jau aizņemtas, biznesā iespraukties grūti, konkurence ir nežēlīga.

Atbildēt

lauķis

15.04.2019. 18:11

Ja piespļautā krūzē ielej tīru ūdeni,krūze no tā tīra netop.Bet tīrs ūdens pat neies pie partijniekiem.

Atbildēt

Zaiga

15.04.2019. 17:58

»

Zaiga

Sveiks. Esam ģimene, esam cīnījušies, strādājuši visus šos gadus, jo ļoti negribējām un negribam aizbraukt. Bet pat mūsu pacietības mērs ir izbeidzies, mūsu uzņēmums ar nodokļiem, likumiem, un daudzko citu ir nospiests līdz zemei, nekustamā īpašuma nodoklis ir faktiski nesamaksājams, mēs arī ar sa'pošu...


gribu vēl piebilst, ka mēs daudzus, daudzus gadus ticējām, ka viss Latvijā mainīsies uz labu... bet tagad nākot pie varas esošajiem, saprotam, ka bijām naivi un glupi, kā jau visa parastā latviešu tauta

Atbildēt

Zaiga

15.04.2019. 17:57

Sveiks. Esam ģimene, esam cīnījušies, strādājuši visus šos gadus, jo ļoti negribējām un negribam aizbraukt. Bet pat mūsu pacietības mērs ir izbeidzies, mūsu uzņēmums ar nodokļiem, likumiem, un daudzko citu ir nospiests līdz zemei, nekustamā īpašuma nodoklis ir faktiski nesamaksājams, mēs arī ar sa'pošu sirdi esam izlēmuši te visu pārdot un emigrēt. Sakiet, lūdzu vai tur, kur Jūs atrodaties, tas ir iespējams?

Atbildēt

RB

15.04.2019. 17:50

»

Paija

Vai Jūs varat noticēt pats saviem paustajiem vārdiem


Protams. Kas manis paustajā tik ļoti neticams?

Atbildēt

A.P.

15.04.2019. 17:05

"6.oktobra paaudzes" iezvanītajā tumsonības un masveida debilizācijas ērā, kad no visādiem pakšiem katru dienu izlien laukā jaunas sugas mošķi, tātad netiek saudzēta neviena dzīves sastāvdaļa, pieļaujot ņirgāšanos pat par valsts visaugstākajiem institūtiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...