Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pielaikojot Eirāziju

Pēteris Laucis
23.12.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

atbilde viltus Skolnieciņam

30.12.2021. 12:46

»

Skolnieciņš

Ir pilnīgi vienalga kādā veidā beidzas LV degradācija. Pat ja ienāks Putins, viņš esošo lejupslīdi nepacietīs tīri praktisku apsvērumu pēc.Tā vnk dzīvot nevar.Tā ir destrukcija un posts, ko var labot pseidoelites nolinčošana


''Skolnieciņš 27.12.2021. 10:13'' Kremļa aģent, izbeidz zagt un valkāt manu segvārdu! Ej dirst ar savu lielkrievu šovinismu un krievu totalitārismu. Krievijas Federācija vel nav izmaksājusi kompensācijas par Latvijas Republikas okupāciju un aneksiju 1940. gada 17. jūnijā. Piebildīšu Tev, segvārdu zagli, par algām Krievijā un Latvijā. Krievijas Federācijā minimālā mēnešalga ir 12 792 rubļi pirms nodokļiem, bet Latvijas Republikā ir 500 eiro pirms nodokļu nomaksas. Krievi ar visām savām dabas bagātībām dzīvo nabadzībā.

Atbildēt

Marg

29.12.2021. 11:07

Šis murgojums idiotisma kalngals.

Atbildēt

Skolnieciņš

27.12.2021. 10:13

Ir pilnīgi vienalga kādā veidā beidzas LV degradācija. Pat ja ienāks Putins, viņš esošo lejupslīdi nepacietīs tīri praktisku apsvērumu pēc.Tā vnk dzīvot nevar.Tā ir destrukcija un posts, ko var labot pseidoelites nolinčošana.

Atbildēt

to Zeltenei,

26.12.2021. 15:42

»

Zeltene

Dedziet gaišu uguntiņu...


jābeidz kost, bet vispār- anonīmo kodēju pulciņi ir un būs. Tur tad ar’ var izpausties…

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 13:27

https://jauns.lv/raksts/arzemes/449706-kanada-bijusas-katolu-internatskolas-teritorija-atrod-vairak-neka-750-bernu-mirstigas-atliekas Kanādā bijušās katoļu internātskolas teritorijā atrod vairāk nekā 750 bērnu mirstīgās atliekas - Jauns.lv
Citāts no žurnāla «KasJauns»: ‘’ Pēc tam, kad Kamlūpsas katoļu internātskolā atrada 251 bērna ķermeni, varasiestādes sāka pārmeklēt arī daudzas citas vecās izglītības iestādes, kurās agrāk mācījās Kanādas iezemieši. Un 73. indiāņu rezervātā Saskačevanā tika uziets šausminošs atradums, vēsta "Unlaid". Vietējās katoļu internātskolas teritorijā, kas tika slēgta 1997.gadā, tika atrastas 751 cilvēka mirstīgās atliekas. Nav izslēgts, ka starp atklātajiem ir arī pieaugušo ķermeņi, taču zināms, ka lielākā daļa bijuši bērni. Viņi bija apglabāti neapzīmētos kapos, kas uz zemes nekādi neizcēlās."Tā nav tikai liela apbedījuma vieta, tā ir noziegumu slēpšanas vieta. Tieši tā mēs to uztveram. Mēs nevaram apstiprināt, ka šeit aprakti tikai bērni. Līdz mums nonākušas baumas, ka cietuši arī pieaugušie, jo par internātskolu atbildīga bija Romas katoļu baznīca," saka indiāņu 73. rezervāta vadītājs Kadmuss Delorme.’’. Šādi kristietība izplatījās Ziemeļamerikā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Raksts-

26.12.2021. 11:08

WTF?

Atbildēt

Skolnieciņš

26.12.2021. 10:04

Simons Šustins bija īsts Iraēla dēls un nelokāms cionists līdz pat kapa malai. Viņš ar savu rīkojumu nogalināja dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu. Bet par to vietējie ebreji kautrīgi klusē, taču Viktora Arāja vārds ir izvazāts pa visām padomju laiku grāmatām. Tāda ir vēsture. Pretrunīga.
toldot.ru/life/lnames/lnam mes_8760.html? Ko nozīmē ebreju uzvārds Šustins? Uzvārda Šustins vēsture, izcelšanās un nozīme. (toldot.ru)
Ar necieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Ebreju cilts Dievs Jahve (jūdaistu, kristiešu un musulmaņu Dievs) un viņa tauta (ebreju tauta) ir nesusi Latvija un latviešiem tikai ļaunu. Es labāk lūgšu Sentēvu Dievus. Visvareno Pērkon – Debesu Tēv attīri Latvijas zemi no Kangariem, vientiešiem, zagļiem un krāpniekiem! Pērkoņtēv, ar saviem svētajiem zibeņiem sasper visus tos, kas dara pāri latviešu tautai. Virzi mūs uz gaismu, visvareno Pērkon. Lai pērkoņkrusts dāvā mūsu tautai drosmi un apņēmību! Lai Austras koks pasargā mūsu tautu no naidniekiem! Un neviens nespēs nesodīti latviešu tautai izdarīt pāri, kamēr latvieši ticēs Sentēvu Dieviem. Lai Latvju Dievi ir man liecinieki!!!

Atbildēt

Pliekšāns

26.12.2021. 09:18

»


Es ticu, ka šis dzejdaris izgaisīs kā ļauns murgs.

Atbildēt

Un kropļoja dzimto valodu

25.12.2021. 12:55

»

Un tualetes podā masgāja rokas un sejas

jo domāja, ka izlietnes


jo bija tādi paši padebili pusanalfabēti kā tu.

Atbildēt

jājā

25.12.2021. 12:53

»

mjā

"....nav pamata domāt, ka Latvija Eirāzijas impērijas sastāvā varētu iznīkt vai tautas dzīve varētu būt sliktāka nekā šobrīd...


tad, kad tu būsi nosprādzis badā šajā pašreizējā "rietumdemokrātiski orientētajā brīvvalstī", tev būs pilnīgi vienalga, kādas anglosakšu pasugas "tautas" sastāvdaļā tu biji pārvērsts, kādā "švaukstnevalodā" runāji tu pats, kā arī kādā "liberāldemokrātiski" pārvērstā nelatviešu "valstī" nīkuļos un kādā "valodā" vervelēs tavi pusbadā pavārgušie vēl pagaidām nenosprāgušie pakaļpalicēji.

Atbildēt

mjā

25.12.2021. 11:47

"....nav pamata domāt, ka Latvija Eirāzijas impērijas sastāvā varētu iznīkt vai tautas dzīve varētu būt sliktāka nekā šobrīd....)

es gan itin labi atceros kā savulaik galvenajā partijas avizē "Cīņa", pavisam atklāti tik rakstīts, ka mērķis ir latviešu pārkrievošana. Protams, protams, precīzāk - pārvēršana par padomju "tautas" sastāvdaļu, kurai pēc pašas vēlēšnās būs jārunā tikai krieviski

Atbildēt

Kara un tajā skaitā hibrīdkara noziegumiem nav noilguma.

25.12.2021. 02:18

»

Čekists komunists

Tautieši, pamēģiniet iebraukt, ko autors mēģināja pateikt.Dziesma nav par komunistiem, trockistiem un pat otršķirīgi par Latviju. Dziesma ir par izvēlēm, par izvēlēm veselā kontinentā. Par valstu blokiem, par iespēju pārveidot dzīvi, par filozofiju mijiedarbibām milzu teritorijā.Par jaunām aliansēm, ...


Latvieši nešaubīgi būtu uzbūvējuši savu paraugvalsti pirms trīsdesmit gadiem, jo mums bija pieredze gan liberālā kapitālisma patriekšanā (K.Ulmanis), gan boļševiku & komunistu viepli bijām izbaudījuši līdz mielēm.
Tikai tajā brīdī, kad bija jābūt vienotiem un jāpaņem vara, mūs sašķēla labi organizēta, militāra operācija, ko veica komunistu/čekistu režīms.

Atbildēt

Citādi -

25.12.2021. 00:48

»

Indulgence

Žēl, ka nesaproti pilnīgi neko. Ķīna tūlīt savāks proamerikānisko Taivānu. Ķīna un Krievija kopā stāv pret globālajiem finansistiem un Demokrātu partijas saimnieku deep state.Eirāzija ir Turcija, Irāna, Ķīna,Krievija , pat Balkāni, Polija. Un pat Austrumvācija


signāls, ka ASV vāja, aizejot no Afganistānas, lika ĶTR un Krievijai sasparoties.

Ja ASV neaizstāvēs Ukrainu, tas būs signāls ĶTR un Siņ Dzinpinam, ka var pievākt Taivanu militārā ceļā.


ĶTR pievāks Taivanu mierīgā ceļā, kā jau ieplānots. Ar spēli - divi aktīvi, trešais pasīvs un uzvar. Proti - divas partijas karo savā starpā - viena no Taivanas, bet otra ĶTR, novājinot Taivanu, kurā demokrātiskās vēlēšanās Taivanā uzvarēs cita partija un ievilks Taivanu ĶTR apkampienos. No Taivanas jau ir izvesti Rietumu aktīvi, bet ĶTR interese ir elektronika - jaunās paaudzes čipu ražošana Taivanā.

Bet Ukrainas un KF konflikts ir Izraēlas cionistu Krimas un Jaunās Hazārijas - jaunās Izraēlas jautājums.

Runas par Eirāziju ir Krievijas ordas uzbrukuma jautājums, kas nav iespējams vispār, ja arī aiz “neparedzamās muļķības” - ultimāta ASV un NATO slēptos Jaunkrievijas - SSSR 2 “kara noslēpums” - nomest Rietumu naudas važas.

KF plosa iekšējas pretrunas, ko ar bailēm un draudiem it kā no NATO un ASV cionistu Kremlis grib atrisināt ar “mnogohodovačku” - cionistu izraisītu kariņu cionistiem cionistu Krimas atgūšanas vajadzībā ar “neparedzamu kara noslēgumu” - jauno Hazāriju.

Baltiju tas varētu skart un varētu neskart - cionisti te ar NATO jau ir nostiprinājušies. Jautājums ir Kaļiņingradas apgabals. Kā to atdot Vācijai bez kara.

Atbildēt

pamuļķi

25.12.2021. 00:29

»

ROFLMAO

Atpakaļ uz Krieviju? Nu nē


Kurš tevi pirks, kam tu esi vajadzīgs? :))

Atbildēt

tagad

25.12.2021. 00:12

»

johny

un absolūtos skaitļos


Kāda starpība cik tas ir absolūtos skaitļos? Svarīgs ir tikai pamattautas īpatsvars savā zemē, ja tas nokrīt zem 50%, tad tā ir lēna nācijas nāve. Islandiešu ir daudzreiz mazāk nekā latviešu, bet viņi par to absolūti nesatraucas, jo ir absolūts vairākums Islandes iedzīvotāju.

Atbildēt

Fuksis

24.12.2021. 22:42

»

motorhead 1916

Krievs neesmu, bet tas nav svariigi. Izlaupiija un piedirsa pa lielam latvieshi un zhiidi...so what? Referendumu par sho jautaajumu vajadzeetu. Rezultaatu zinu, tas ir, ja Jeekabielas cuukusunji nefalsificees rezultaatus


Kļūda, piedirsēji ienāca 40 gadā (pajautā tagadnes babuļām, bet kirilicā, jo savādāk neprot, kā viņas staigāja naktskreklos, jo domāja, ka tās ir kleitas) un tad no 44tā līdz šodienai savācās Krievijas (PSRS)armijas virsnieki ar ģimenēm un austrumslāvu ekonomiskie bēgļi.

Atbildēt

Dr.Olds

24.12.2021. 22:32

Pretīgs Krievijas okupācijas aģitraksts. Tā jau Krievijai (PSRS) ir pietiekami daudz melno darbu un daudz cilvēku mobendējuši kaimiņvalstīs. Vai Lato, Šlesers, Gobzems, Babris un citi Krievijas kolaboranti un Saskaņieši cer tikt par guberņas - Eiropas Krievijas republikas vadoņiem? Lai tak Krievija tiek ar sevi galā savās tagadējās robežās (tai skaitā "neatdodas" ķīniešiem aiz Urālu kalniem, par ko uztraucas Krievijas krievi), nelien ārpus tagadējām robežām.

Atbildēt

Čekists komunists

24.12.2021. 22:19

»

Skumjais Bruņinieks

Priecīgus Ziemassvētkus Pietiek.com un Lato Lapsam...


Tautieši, pamēģiniet iebraukt, ko autors mēģināja pateikt.Dziesma nav par komunistiem, trockistiem un pat otršķirīgi par Latviju. Dziesma ir par izvēlēm, par izvēlēm veselā kontinentā. Par valstu blokiem, par iespēju pārveidot dzīvi, par filozofiju mijiedarbibām milzu teritorijā.Par jaunām aliansēm, par atdzimstošo īsta islama pasauli, kas neatzist augļošanas procenta ņemšanu.Viss ir sapuvis ne tikai Latvijā. Ir jāmācas ar jaunām acīm paskatīties uz veciem stereotipiem.

Atbildēt

Indulgence

24.12.2021. 21:59

»

ROFLMAO

Atpakaļ uz Krieviju? Nu nē


Žēl, ka nesaproti pilnīgi neko. Ķīna tūlīt savāks proamerikānisko Taivānu. Ķīna un Krievija kopā stāv pret globālajiem finansistiem un Demokrātu partijas saimnieku deep state.Eirāzija ir Turcija, Irāna, Ķīna,Krievija , pat Balkāni, Polija. Un pat Austrumvācija..

Atbildēt

ROFLMAO

24.12.2021. 21:50

Atpakaļ uz Krieviju? Nu nē!
Tad jau labāk pārdoties Ķīnai vai Taivānai!

Atbildēt

Omikrons

24.12.2021. 20:30

Gūt var dodot, gūt var ņemot.
Pastāvēs, kas pārmainīsies.

Atbildēt

Zeltene

24.12.2021. 20:04

Dedziet gaišu uguntiņu
Ziemassvētku vakarā,
Lai dieniņas baltas nāca
Ar vakcīnu azotē
Visa gada garumā!

***
Zvaniņš skan, zvaniņš skan,
Ziemassvētki brauc,
"Vakcīna būs tev un man"-
Kariņš skaļi sauc.

***

Līksmi dejojiet un smejiet, dārgie tautieši, jo vakcīnas pietiks visiem mūžīgi mūžos kā Āmen baznīcā.Kopā ar Pvļutu un Kariņu mēs uzvarēsim Kovidjātnieku melno armādu !

Atbildēt

nu ja

24.12.2021. 19:57

Ziemsvētku kaujas kā tradīcija :)

Atbildēt

Viens no pīļu dīķa

24.12.2021. 19:51

Smieklīgi ir diskutēt par Latviju kā neatkarīgu zemi. Paskatieties taču plašāk! Mēs esam tikai "borderland" priekš ASV tās pretstāvē ar Krieviju. Tas gan netraucē vietējiem kompradoriem labi nobaroties. Žēl tikai "pilsonisko sabiedrību", ko kādreiz sauca par tautu...

Atbildēt

ha-ha

24.12.2021. 19:49

»

Nekas nav aizmirsts, nekas netiks piedots.

Skrundas lokatorā vietā vajadzēja izspridzināt okupācijas laikā sabūvētās daudzdzīvokļu barakas


Sāc labākar HESiem un pārvades elektrolīnijām, lai tādi dauņi, kā tu un tev līdzīgie nevarētu ar šķidru caureju cūkoties komentāros.

Atbildēt

Nekas nav aizmirsts, nekas netiks piedots.

24.12.2021. 18:27

»

2021/2022

paslaik mulku zeme ir redzams asv okupacijas 30 gadu mera praktiskais rezultats


Skrundas lokatorā vietā vajadzēja izspridzināt okupācijas laikā sabūvētās daudzdzīvokļu barakas.

Atbildēt

johny

24.12.2021. 18:15

»

tagad

Latviešu īpatsvars Latvijā pieaudzis no 52% 1989.gadā līdz 62% 2017.gadā


un absolūtos skaitļos ?
Cik tad īsti ir tie 62 % ?

Atbildēt

motorhead 1916

24.12.2021. 17:01

»

Dievs sargi mūs no sarkanā mēra.

Tipisks krievu šarikovu bizness. Okupēt svešu valsti, noslepkavojot gaišākos prātus un 50 gadus veikt genocīdu pret pamatiedzīvotājiem, tad 90tajos gados notēlot cietušos un prihvatizācijā sagrābt latviešiem piederošo, bet kad 30 gadus viss izlaupīts līdz kliņķim un piedirsts, tad vēl svešo valsti pārdot...


Krievs neesmu, bet tas nav svariigi. Izlaupiija un piedirsa pa lielam latvieshi un zhiidi...so what? Referendumu par sho jautaajumu vajadzeetu. Rezultaatu zinu, tas ir, ja Jeekabielas cuukusunji nefalsificees rezultaatus.

Atbildēt

Dievs sargi mūs no sarkanā mēra.

24.12.2021. 16:46

»

motorhead 1916

Shit! Jau pirms gadiem pieciem rakstiiju, ka shito idiotisko gubernju ( neatbilst suvereenas valsts nosaciijumiem ) vajag PAARDOT Japaanai. Vinjiem teritorija Eiropas viducii nodereetu, naudas tiem pietiek. Par noteikumiem vienotos, bet nauda izsniedzama iedziivotaajiem individuaali, nevis kaut kaadiem...


Tipisks krievu šarikovu bizness. Okupēt svešu valsti, noslepkavojot gaišākos prātus un 50 gadus veikt genocīdu pret pamatiedzīvotājiem, tad 90tajos gados notēlot cietušos un prihvatizācijā sagrābt latviešiem piederošo, bet kad 30 gadus viss izlaupīts līdz kliņķim un piedirsts, tad vēl svešo valsti pārdot trešajām personām.

Atbildēt

Skaidrs

24.12.2021. 15:53

Lapsulēns vairs nefiltrē, ko PIETIEK jāpublicē.

Atbildēt

motorhead 1916

24.12.2021. 15:22

Shit! Jau pirms gadiem pieciem rakstiiju, ka shito idiotisko gubernju ( neatbilst suvereenas valsts nosaciijumiem ) vajag PAARDOT Japaanai. Vinjiem teritorija Eiropas viducii nodereetu, naudas tiem pietiek. Par noteikumiem vienotos, bet nauda izsniedzama iedziivotaajiem individuaali, nevis kaut kaadiem Jeekabielas degjeneraatiem. Man liekas, aptuveni 3 000 000 eiro katram pilngadiigajam iedziivotaajam buutu O.K. Referendumu, luudzu!

Atbildēt

Ne mirkli nav domāts savādāk

24.12.2021. 15:14

»

LV ir rietumu projekts

no 80.gadiem.Daži čekisti tajā ierakstijās.Bet diršana par brīvību un demokrātiju tika translēta kopš 1986.gada.Visa pasākuma beneficiāri bija TNK. Un joprojām tādi ir


Galvenā funkcija - buferzona, bet kā tur - neēduši, daži pārēdušies, kāds bišķis pa logiem izlēkušo, vai novesti tuvu tam, slikta sociāli medicīniskā situācija, tas eiropā nevienu neinteresē. Nevienu. Par vietējiem kretīniem, kuriem lv ir naudas iegūšanas projekts nemaz runāt negribas. Un arī tas eiropu neinteresē. Kara laikā svešās tertorijās ieguva trofejas, tgd zem nato karoga gūst trofejas (ras. Musens), aiz falša rūpju piesega slēpts marodierisms.

Atbildēt

lai nu kā

24.12.2021. 15:07

var zākāt PSRS laikus, bet izglītība un medicīna bija bezmaksas! Nu, a tagad!?

Atbildēt

ha ha ha

24.12.2021. 14:51

»

Cik var skaidrot!

Kā SSSR laikos, tā tagad Krievijā krievu tauta pakļauta genocīdam, kā latviešu tauta SSSR laikos un tagad. Valodas jautājums ir cionistu kā E. Levita un kā Kremļa udmurta karu instruments arī pret Ukrainu...


Kā teicis kāds gudrais, arī žīdiem ir tiesības uz saviem neliešiem.
Tādēļ tiesiskums, tiesiskums un vēlreiz tiesiskums, lai nauda un sveši mums ļaudis nespētu ietekmēt mūsu mērķus un vajadzības caur korupciju, liberālismu un viltīgu ideoloģiju.

Atbildēt

Okupantiem nāksies atgriezties savā etniskās izcelsmes zemē

24.12.2021. 14:41

»

Skumjais Bruņinieks

Priecīgus Ziemassvētkus Pietiek.com un Lato Lapsam...


Viss pareizi, tikai man šķiet, ka kremļa līksmība domāta vienīgi tumsoņu masas uzmundrināšanai, kuri pārtiek no TV un oficiālajām ziņām. Kā arī tiem pasaulē izklīdušajiem vatņikiem, kam russkij mir izplešanās ir dzīvībai svarīgs jautājums, bet neizdošanās gadījumā apdraudēs viņu turpmāko parazitēšanu uz citu tautu rēķina.

Atbildēt

Antrra

24.12.2021. 14:31

»

Skumjais Bruņinieks

Priecīgus Ziemassvētkus Pietiek.com un Lato Lapsam...


Jūsu rakstam ielieku +. Vēl tikai derētu pieminēt pseidoliberālisma kā galvenās ideoloģijas ietekmi uz jauniešu apziņu.

Atbildēt

Par Krieviju ir jāzin daudz

24.12.2021. 14:27

»

Lieliskais Cilvēks

kāpēc tik daudze zini par Krieviju,sorosa šūles koridorus studēji un skaties propogandu tavējiem liegtu NERĀTNAIS


Lai prognozētu cionistu plānus Latvijai. Tev Joske un man.

Atbildēt

Cik var skaidrot!

24.12.2021. 14:24

»

neliels labojums

Krievijas impērijā pavadītais laiks garantēja attīstību, aizsardzību un krievu tautas vairošanos un labklājību


Kā SSSR laikos, tā tagad Krievijā krievu tauta pakļauta genocīdam, kā latviešu tauta SSSR laikos un tagad. Valodas jautājums ir cionistu kā E. Levita un kā Kremļa udmurta karu instruments arī pret Ukrainu.

KF pārvalda kopš 1992. gada žīdu cionisti, arī Latviju.

Latvijā divos vadošos amatos ir žīdi. Žīds E. Levits un žīdene I. Mūrniece (NA) ar saknēm no Ukrainas.

Cionisms ir internacionāls ir globāls ar ebreju kopienām visās valstīs un slepenām naudas plūsmām cionistu politikas realizācijā. LV nav izņēmums. Izraēlas slependienests Mossad dienā tērē 1 miljonu usd.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

24.12.2021. 14:17

»

Izraēlu radīja Staļins uz laiku

...


kāpēc tik daudze zini par Krieviju,sorosa šūles koridorus studēji un skaties propogandu tavējiem liegtu NERĀTNAIS?!

Atbildēt

neliels labojums

24.12.2021. 14:11

Krievijas impērijā pavadītais laiks garantēja attīstību, aizsardzību un krievu tautas vairošanos un labklājību.

Atbildēt

hi hi

24.12.2021. 14:07

»

Skumjais Bruņinieks

Priecīgus Ziemassvētkus Pietiek.com un Lato Lapsam...


dumiķi,savu apsveikumu ie.āz,deļpos izrādies!!!!!

Atbildēt

Izraēlu radīja Staļins uz laiku

24.12.2021. 14:07

»

Vārdnīca

Skaidrs aicinājums uz priekšu - atpakaļ pagātnē! Krievijas impērijā? Par grašiem jūs ,autor, nopirka jūs un jūsu spožo intelektu? Ja var piekrist tam, ka Eiropā sāk dominēt sveša kultūra ( Duglass "Eiropas dīvainā nāve"), tad nezināt par ķīniešu invāziju Krievijas Āzijas daļā, par viņu pretenzijām uz...Tomēr Krievijas impērijas jautājums ir ģeopolitisks cionistu un Izraēlas valsts jautājums. Globālie cionisti dara visu, lai būtu karš starp Krieviju un Ukrainu, to veicina ASV un Izraēla visiem spēkiem, provocējot Krievijas armiju. Hazārijas (jaunās Izraēlas) teritorija ieplānota Krimā un Ukrainas pašos denvidu apgabalos.

Bet “šķībacis udmurts no bunkura” nav nekāds īstais Putins, bet ir cionistu projekts, lai radītu militāru konfiktu starp KF un Ukrainu jau no 2014. gada ar mērķi atrisināt jaunās žīdu cionistu Hazārijas (jaunās cionistu Izraēlas) jautājumu tā vai citādi.

Cionistu žīdi savulaik Staļinam samaksāja zeltā par Krimu, bet to nesaņēma. Tai vietā tika radīta pagaidu valsts Izraēla.

Atbildēt

Nevajag ļauties bailēm

24.12.2021. 14:04

»

Vārdnīca

Skaidrs aicinājums uz priekšu - atpakaļ pagātnē! Krievijas impērijā? Par grašiem jūs ,autor, nopirka jūs un jūsu spožo intelektu? Ja var piekrist tam, ka Eiropā sāk dominēt sveša kultūra ( Duglass "Eiropas dīvainā nāve"), tad nezināt par ķīniešu invāziju Krievijas Āzijas daļā, par viņu pretenzijām uz...


Cionisti Kremlim liek stratēģiski sniegt prasības NATO un ASV par sssr-2 atjaunošanu utt.

Jo karam ir jābūt. Cionistu ASV “humāni iluminātiski” turpina sarunas ar Kremļa udmurtu, kas nav Putins, lai parādītu, ka “grib mieru”, bet uzrukumu izraisa KF.

Kremļa udmurts pie Ukrainas austrumu robežas jau savilcis 250 000 karavīru, ukraiņi intensīvi ar tehniu ātri rok ierakumus. Drīz skatuve karadarbībai būs gatava. Kabalisti alkst asiņu, grib sātanam jaunus upurus!

Atbildēt

Atkal SM nolēja savus mēslus

24.12.2021. 13:54

»

Skumjais Bruņinieks

Priecīgus Ziemassvētkus Pietiek.com un Lato Lapsam...


Trolli SM! Veco žīdiņ!

Šo krīzi rada divi viesstrādnieki, kas strādā PVO pavadā.

Bet Latvijas teritoriju atbrīvo no iedzīvotājiem, jo var gadīties, ka cionisti ar Pentagonu uzrīko karu ar KF iebrukumu arī Latvijā. Tas viņiem vēl nav skaidrs - pilns kariņa plāns! Viņi savos plānos vadās pēc principa - “jo ļaunāk, jo labāk”. Tieši tā, kā tu to dari

Pentagona, Izraēlas, cionistu un tavs plāns ir internacionāls ar atvērtām robežām un Vatikāna inkluzīvo kapitālismu bez cilvēktiesībām ar dzīvnieka QR kodu.

Kāpēc man kāds būtu jāapsveic žīdu cionistu, kabalistu Jēzus augšāmcelšanās svētkos pēc kabalistu leģendas?

Cikos, SB, vilksies uz sinagogu? Un pa kādu maršrutu?

Atbildēt

IM

24.12.2021. 13:44

Nākotne ir strādājošās inteliģences rokās! Neviena cita nav, jo 1)inteliģence ir labi audzināta, 2) strādājošā inteliģence ir kompetentākā inteliģences daļa jo tā spēj strādāt, 3)strādājošā inteliģence pārtiek no darba algas, par darbu maksā algu nevis dod kukuļus, 4)strādājošā inteliģence ir izglītota un ja vajag tad tā ir, nu vismaz tai vajadzētu būt spējīgai kaut ko prātīgu arī pateikt.
Kas cits ja ne strādājošās inteliģences diktatūra?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

FotoJampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt šis temats uzkrita tik pēkšņi kā šīs nedēļas sniegs, un kopīgā histērija ap šo visu savācās vienkop tik lielā intensitātē, ka vienā brīdī varēja arī aizmirst, ka tā nav pēdējā problēma, kas mums valstī jāatrisina.
Lasīt visu...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...