Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Finansējuma avotus

12.02.2019. 13:53

»

baļķis un skabarga

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt...


neaizmirstiet nosaukt! Klāt ir nākuši projekti ar Eiropas fondu piesaisti. Būtiski - ir audzis NĪN. Valsts dotācijas, ieņēmumi no stāvvietām - RS. Pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma pārdošana, ieķīlāšana...

Atbildēt

LVL

12.02.2019. 12:34

Rīgas namu pārvaldniekam patreiz ir sastādīti vairāk nekā 1000 administratīvo protokolu, kurus Sodu reģistrā (sistēmā) vairs nevarēja ievadīt, jo nebija paredzēts tāds skaits! Tagad reģistrā ir veiktas izmaiņas, bet iedomājieties cik absurda situācija un cik fantastisks namu apsaimniekotājs!! Draņķu kantoris.

Atbildēt

baļķis un skabarga

12.02.2019. 08:30

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt, gandrīz vai gadsimtu ignorētos, ielu un ietvju segumus. Tā, ka, "patriotiskie" letiņi, vajag ēst biezpienu un arī nopirkt stiprākas brilles. Tiesa gan, šeptējas un "otkatojas" bez izņēmuma visi, bet tas laikam pieder pie šodienas kārtības un tā jau ir cita opera

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 00:49

Kas tur ko nesaprast, par 100 00 ir mazais iepirkums, kad drīkst piedāvājumu iesniegt arī mazie būvnieki, bet par 170 000 jau ir lielais iepirkums, kur vinnēs vajadzīgie koriši ar visu otkatu.

Atbildēt

K

11.02.2019. 21:42

»

pensionāre

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs


Tu vienkārši neesi bijusi citu pilsētu domēs un nezini kas tur darās. Jūrmalā tu sirdstrieku ķertu, ja būtu saskārusies kaut reizi un ieraudzījusi tos korupcijas apmērus, kas tur valda!

Atbildēt

pensionāre

11.02.2019. 20:56

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs!

Atbildēt

Jāpiekrīt

11.02.2019. 20:50

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


argalis,birks,aksusjonoks,vēl tur kociņi---pilnīga bezatbildība un rebes.Bija laiciņi un nekas?!

Atbildēt

Jancis

11.02.2019. 20:45

kasīklis kā jau blusainais ne par ko-----par pirti!

Atbildēt

Janks

11.02.2019. 20:16

Par kādiemm 170 000 ir runa?:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vansu-tilta-kapnu-atjaunosana-izmaksas-gandriz-cetras-reizes-dargak-par-planoto.d?id 50811689

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 18:29

Patreizējā mēra laikā pabeidza iesaldēto Dienvidu tilta nobrauktvjuu daļu pārdaugavas pusē, pašu tiltu un nobraucienus, uzbrauktuves ražoja iepriekšējais mērs un co.

Atbildēt

vispār

11.02.2019. 18:22

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


darbības vienā Rīgas namu pārvaldniekā visu šo gadu garumā sen pārsniedz oikus...

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 18:14

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


Ja izkārtojies veiksmīgi, nolaid ūdeni, jenotības kājslauķi! Visus minētos pārkāpumus, mazliet koriģējot adresātus, var piemērot taviem maizes tēviem!

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 18:11

»

Latgolas Vylkačš

Nu tak, beidz muldēt, piemēram, Jūrmalgeitas lieta ar Dolgopolovu priekšgalā, Nanoūdens afēra, Rīgas Satiksmes melnais caurums, Rīgas brīvosta galu galā, kas tu no koka esi nokritis


No koka esi nokritis tu! Pie tam stipri sasitis savu pumpu uz pleciem, kura citiem ir galva! Apsien prievīti, nobučo rinkeviču, paprasi padomu pūcem un appreci potapovu! Un būsi tu kings!!!!

Atbildēt

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

11.02.2019. 18:01

»

Pēteris

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku...


Citāts iz raksta:
"Cenšas ietekmēt ziņas Baltijas Pirmajā kanālā;

Kukuļošana Mājokļu departamentā un Ārijas Stabiņas aizturēšana;

Rīgas brīvostā nelietderīgi un nelikumīgi iztērēts vairāk nekā 41 miljons latu;

„Rīgas nami” pazaudē miljonu;

Maksājumi ar „Saskaņu” saistītai arodbiedrībai;

50 latu kukulis par katru mikroautobusu;

Nanoūdens skandāls;

Fiktīvi darbinieki „Rīgas namu pārvaldniekā”;

KNAB kratīšana Rīgas Centrāltirgū;

Kukuļošana Salu tilta remontdarbos;

Dokumentu viltošana Barona ielas remontdarbos;

Administratīvo resursu izmantošana pašreklāmai."

Atbildēt

Pēteris 2

11.02.2019. 17:54

Nekad dzīvē neesmu bijis nevienā partijā un, redzot, kas te notiek, nebūšu arī. Besī tas, ka darbojas vecā paruna - zaglis bļauj, ķeriet zagli! Mazmājnieku partijas apvienojas nevis Latvijas labklājības uzlabošanai, bet, lai nokostu kādu lielāku partiju un tiktu pie viņu treknā kumosa!!!! Tēvzemieši jau saimniekoja Rīgā! Ir aizmirsuši, kā viņējie tur šiverēja uz nebēdu?

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 17:52

Un kapēc šeit pilnām mutēm nerunājam par Vienotības Dienvidu tiltu..., kas ir izzagšanas paraugs visā pasaulē pēc kura tiek apmācīti jaunie policisti visā Eiropā un pat ASV. Tas pats par Nacionālo bibliotēku.

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 17:46

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku admiņi, banku izlaupīšana, lielo uzņēmumu novešana līdz bankrotiem, šveicieša milzu afēras u.t.t. Tur neatceros kādu no Saskaņas klāt stāvējušu.

Atbildēt

agents

11.02.2019. 16:50

Vai nav ta,ka kremlis kadu laiku vairs nefinanse savu partiju S ,bet deva paveli "jus esat pie varas un cik vajag nozodziet no Rigas budzeta cik vajag sev un partijai" ?

Atbildēt

Viena tante teica ka..

11.02.2019. 16:43

A kur NA un Vienotība ir Rīgā "pie šprices"?! Kuri ir tie uzņēmumi kur korupcija skandāli ir viens pec otra,un tur kapitāldaļu turētāji ir NA un Vienotība ?! Bet jums jau lielai daļai "Tapēc ka krievs"tās smadzenes nestrādā kā vajag...

Atbildēt

Smukā NA pulka meita Dacīte

11.02.2019. 15:55

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


Jankas un Dzintariņ beidziet aizdirst kometāru ēteru, mēs taču sarunājām, ka neatklāsim visas kārtis, kā to dara stulbā zose Baiba!

Atbildēt

amatu apraksti visai tai šlurai ir

11.02.2019. 15:31

????????????????? gan mēriem, gan 'medniekiem'. Kamtie jāsagatavo??????????????????

Atbildēt

tagad tikai uzzinājāt

11.02.2019. 15:29

kā viss notiek un cik debili mūsu juristi-prokurori, ka neko nezin, nespēj atgūt u.t.t. varbūt viņiem tikai medīt......... uz viņiem redzat tagad politisks spiediens, kad medībās pie glāzītes 'spiež', tad nejūt, kad no tribīnes, tad jūt...........................................

Atbildēt

Vau

11.02.2019. 15:22

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības
zagļi?

Atbildēt

Drum

11.02.2019. 14:32

Varbūt vispārējās izglītošanas nolūkos bija vērts ieskatīties Publisko iepirkumu likumā un korekti interpretēt Jakrina teikto? Šķiet, tur pilnīgi skaidri uzrakstīts, ka būs jārīko atklāts konkurss. Pēc visa spriežot, iesniegtie piedāvājumi pārsniedza budžeta iespējas - tika veikts mazais iepirkums PIL 9.panta kārtībā, ka domāta būvdarbiem ar līgumcenu no 20000 līdz 170000 euro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

21

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

FotoŠucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz īpaši derdzīgiem darbiņiem, kas pašiem nebija pa prātam.
Lasīt visu...

21

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

FotoKlausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā stāsta par to, kā visu mūžu tiecies tikai un vienīgi uz bezkompromisu tiesiskumu, atcerējos ne tik senus laikus, kad Bordāna kungs rakstīja iesniegumus, lai iestātos pavisam citās partijās, un minēja pavisam citus argumentus. Parakņājos epastā – un, lūk, vienu iesniegumu atradu…
Lasīt visu...

21

Palīdzība...

Foto2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc? Tāpēc, ka šodienas Amerikas Savienotās Valstis atšķiras no līdzšinējo prezidentu vadītām. Mainoties valsts prezidentam, ASV lēnām, bet neatlaidīgi un spītīgi maina kursu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...