Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Finansējuma avotus

12.02.2019. 14:53

»

baļķis un skabarga

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt...


neaizmirstiet nosaukt! Klāt ir nākuši projekti ar Eiropas fondu piesaisti. Būtiski - ir audzis NĪN. Valsts dotācijas, ieņēmumi no stāvvietām - RS. Pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma pārdošana, ieķīlāšana...

Atbildēt

LVL

12.02.2019. 13:34

Rīgas namu pārvaldniekam patreiz ir sastādīti vairāk nekā 1000 administratīvo protokolu, kurus Sodu reģistrā (sistēmā) vairs nevarēja ievadīt, jo nebija paredzēts tāds skaits! Tagad reģistrā ir veiktas izmaiņas, bet iedomājieties cik absurda situācija un cik fantastisks namu apsaimniekotājs!! Draņķu kantoris.

Atbildēt

baļķis un skabarga

12.02.2019. 09:30

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt, gandrīz vai gadsimtu ignorētos, ielu un ietvju segumus. Tā, ka, "patriotiskie" letiņi, vajag ēst biezpienu un arī nopirkt stiprākas brilles. Tiesa gan, šeptējas un "otkatojas" bez izņēmuma visi, bet tas laikam pieder pie šodienas kārtības un tā jau ir cita opera

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 01:49

Kas tur ko nesaprast, par 100 00 ir mazais iepirkums, kad drīkst piedāvājumu iesniegt arī mazie būvnieki, bet par 170 000 jau ir lielais iepirkums, kur vinnēs vajadzīgie koriši ar visu otkatu.

Atbildēt

K

11.02.2019. 22:42

»

pensionāre

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs


Tu vienkārši neesi bijusi citu pilsētu domēs un nezini kas tur darās. Jūrmalā tu sirdstrieku ķertu, ja būtu saskārusies kaut reizi un ieraudzījusi tos korupcijas apmērus, kas tur valda!

Atbildēt

pensionāre

11.02.2019. 21:56

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs!

Atbildēt

Jāpiekrīt

11.02.2019. 21:50

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


argalis,birks,aksusjonoks,vēl tur kociņi---pilnīga bezatbildība un rebes.Bija laiciņi un nekas?!

Atbildēt

Jancis

11.02.2019. 21:45

kasīklis kā jau blusainais ne par ko-----par pirti!

Atbildēt

Janks

11.02.2019. 21:16

Par kādiemm 170 000 ir runa?:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vansu-tilta-kapnu-atjaunosana-izmaksas-gandriz-cetras-reizes-dargak-par-planoto.d?id 50811689

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 19:29

Patreizējā mēra laikā pabeidza iesaldēto Dienvidu tilta nobrauktvjuu daļu pārdaugavas pusē, pašu tiltu un nobraucienus, uzbrauktuves ražoja iepriekšējais mērs un co.

Atbildēt

vispār

11.02.2019. 19:22

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


darbības vienā Rīgas namu pārvaldniekā visu šo gadu garumā sen pārsniedz oikus...

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 19:14

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


Ja izkārtojies veiksmīgi, nolaid ūdeni, jenotības kājslauķi! Visus minētos pārkāpumus, mazliet koriģējot adresātus, var piemērot taviem maizes tēviem!

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 19:11

»

Latgolas Vylkačš

Nu tak, beidz muldēt, piemēram, Jūrmalgeitas lieta ar Dolgopolovu priekšgalā, Nanoūdens afēra, Rīgas Satiksmes melnais caurums, Rīgas brīvosta galu galā, kas tu no koka esi nokritis


No koka esi nokritis tu! Pie tam stipri sasitis savu pumpu uz pleciem, kura citiem ir galva! Apsien prievīti, nobučo rinkeviču, paprasi padomu pūcem un appreci potapovu! Un būsi tu kings!!!!

Atbildēt

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

11.02.2019. 19:01

»

Pēteris

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku...


Citāts iz raksta:
"Cenšas ietekmēt ziņas Baltijas Pirmajā kanālā;

Kukuļošana Mājokļu departamentā un Ārijas Stabiņas aizturēšana;

Rīgas brīvostā nelietderīgi un nelikumīgi iztērēts vairāk nekā 41 miljons latu;

„Rīgas nami” pazaudē miljonu;

Maksājumi ar „Saskaņu” saistītai arodbiedrībai;

50 latu kukulis par katru mikroautobusu;

Nanoūdens skandāls;

Fiktīvi darbinieki „Rīgas namu pārvaldniekā”;

KNAB kratīšana Rīgas Centrāltirgū;

Kukuļošana Salu tilta remontdarbos;

Dokumentu viltošana Barona ielas remontdarbos;

Administratīvo resursu izmantošana pašreklāmai."

Atbildēt

Pēteris 2

11.02.2019. 18:54

Nekad dzīvē neesmu bijis nevienā partijā un, redzot, kas te notiek, nebūšu arī. Besī tas, ka darbojas vecā paruna - zaglis bļauj, ķeriet zagli! Mazmājnieku partijas apvienojas nevis Latvijas labklājības uzlabošanai, bet, lai nokostu kādu lielāku partiju un tiktu pie viņu treknā kumosa!!!! Tēvzemieši jau saimniekoja Rīgā! Ir aizmirsuši, kā viņējie tur šiverēja uz nebēdu?

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 18:52

Un kapēc šeit pilnām mutēm nerunājam par Vienotības Dienvidu tiltu..., kas ir izzagšanas paraugs visā pasaulē pēc kura tiek apmācīti jaunie policisti visā Eiropā un pat ASV. Tas pats par Nacionālo bibliotēku.

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 18:46

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku admiņi, banku izlaupīšana, lielo uzņēmumu novešana līdz bankrotiem, šveicieša milzu afēras u.t.t. Tur neatceros kādu no Saskaņas klāt stāvējušu.

Atbildēt

agents

11.02.2019. 17:50

Vai nav ta,ka kremlis kadu laiku vairs nefinanse savu partiju S ,bet deva paveli "jus esat pie varas un cik vajag nozodziet no Rigas budzeta cik vajag sev un partijai" ?

Atbildēt

Viena tante teica ka..

11.02.2019. 17:43

A kur NA un Vienotība ir Rīgā "pie šprices"?! Kuri ir tie uzņēmumi kur korupcija skandāli ir viens pec otra,un tur kapitāldaļu turētāji ir NA un Vienotība ?! Bet jums jau lielai daļai "Tapēc ka krievs"tās smadzenes nestrādā kā vajag...

Atbildēt

Smukā NA pulka meita Dacīte

11.02.2019. 16:55

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


Jankas un Dzintariņ beidziet aizdirst kometāru ēteru, mēs taču sarunājām, ka neatklāsim visas kārtis, kā to dara stulbā zose Baiba!

Atbildēt

amatu apraksti visai tai šlurai ir

11.02.2019. 16:31

????????????????? gan mēriem, gan 'medniekiem'. Kamtie jāsagatavo??????????????????

Atbildēt

tagad tikai uzzinājāt

11.02.2019. 16:29

kā viss notiek un cik debili mūsu juristi-prokurori, ka neko nezin, nespēj atgūt u.t.t. varbūt viņiem tikai medīt......... uz viņiem redzat tagad politisks spiediens, kad medībās pie glāzītes 'spiež', tad nejūt, kad no tribīnes, tad jūt...........................................

Atbildēt

Vau

11.02.2019. 16:22

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības
zagļi?

Atbildēt

Drum

11.02.2019. 15:32

Varbūt vispārējās izglītošanas nolūkos bija vērts ieskatīties Publisko iepirkumu likumā un korekti interpretēt Jakrina teikto? Šķiet, tur pilnīgi skaidri uzrakstīts, ka būs jārīko atklāts konkurss. Pēc visa spriežot, iesniegtie piedāvājumi pārsniedza budžeta iespējas - tika veikts mazais iepirkums PIL 9.panta kārtībā, ka domāta būvdarbiem ar līgumcenu no 20000 līdz 170000 euro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...