Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Finansējuma avotus

12.02.2019. 13:53

»

baļķis un skabarga

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt...


neaizmirstiet nosaukt! Klāt ir nākuši projekti ar Eiropas fondu piesaisti. Būtiski - ir audzis NĪN. Valsts dotācijas, ieņēmumi no stāvvietām - RS. Pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma pārdošana, ieķīlāšana...

Atbildēt

LVL

12.02.2019. 12:34

Rīgas namu pārvaldniekam patreiz ir sastādīti vairāk nekā 1000 administratīvo protokolu, kurus Sodu reģistrā (sistēmā) vairs nevarēja ievadīt, jo nebija paredzēts tāds skaits! Tagad reģistrā ir veiktas izmaiņas, bet iedomājieties cik absurda situācija un cik fantastisks namu apsaimniekotājs!! Draņķu kantoris.

Atbildēt

baļķis un skabarga

12.02.2019. 08:30

līdz 2009.gadam Rīgu valdīja cits par citu "pareizākie"!! Un kur ir viņu visu rezultāti??? Tikai no 2010. gada Rīgā sāka remontēt skolas, bērnu dārzus, līdz kliņķim nolaistās kultūras un sporta ēkas,atjaunoja pilsētas parkus Ziedoņdārzu, "Griščeni",beidzot sakārtoja Deglava ielas "svalku" un sāka mainīt, gandrīz vai gadsimtu ignorētos, ielu un ietvju segumus. Tā, ka, "patriotiskie" letiņi, vajag ēst biezpienu un arī nopirkt stiprākas brilles. Tiesa gan, šeptējas un "otkatojas" bez izņēmuma visi, bet tas laikam pieder pie šodienas kārtības un tā jau ir cita opera

Atbildēt

!!!

12.02.2019. 00:49

Kas tur ko nesaprast, par 100 00 ir mazais iepirkums, kad drīkst piedāvājumu iesniegt arī mazie būvnieki, bet par 170 000 jau ir lielais iepirkums, kur vinnēs vajadzīgie koriši ar visu otkatu.

Atbildēt

K

11.02.2019. 21:42

»

pensionāre

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs


Tu vienkārši neesi bijusi citu pilsētu domēs un nezini kas tur darās. Jūrmalā tu sirdstrieku ķertu, ja būtu saskārusies kaut reizi un ieraudzījusi tos korupcijas apmērus, kas tur valda!

Atbildēt

pensionāre

11.02.2019. 20:56

Kāds tad tu esi saimnieks, gadiem ilgi nepildās līgumu noteikumi, netiek piegādāti tramvaji un trolejbusi un tu to nezini? Tātad skaidrs- vai nu tu piesedz korumpantus, vai nu galīgi nekāds mērs!

Atbildēt

Jāpiekrīt

11.02.2019. 20:50

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


argalis,birks,aksusjonoks,vēl tur kociņi---pilnīga bezatbildība un rebes.Bija laiciņi un nekas?!

Atbildēt

Jancis

11.02.2019. 20:45

kasīklis kā jau blusainais ne par ko-----par pirti!

Atbildēt

Janks

11.02.2019. 20:16

Par kādiemm 170 000 ir runa?:
https://www.delfi.lv/news/national/politics/vansu-tilta-kapnu-atjaunosana-izmaksas-gandriz-cetras-reizes-dargak-par-planoto.d?id 50811689

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 18:29

Patreizējā mēra laikā pabeidza iesaldēto Dienvidu tilta nobrauktvjuu daļu pārdaugavas pusē, pašu tiltu un nobraucienus, uzbrauktuves ražoja iepriekšējais mērs un co.

Atbildēt

vispār

11.02.2019. 18:22

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


darbības vienā Rīgas namu pārvaldniekā visu šo gadu garumā sen pārsniedz oikus...

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 18:14

»

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

Citāts iz raksta...


Ja izkārtojies veiksmīgi, nolaid ūdeni, jenotības kājslauķi! Visus minētos pārkāpumus, mazliet koriģējot adresātus, var piemērot taviem maizes tēviem!

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 18:11

»

Latgolas Vylkačš

Nu tak, beidz muldēt, piemēram, Jūrmalgeitas lieta ar Dolgopolovu priekšgalā, Nanoūdens afēra, Rīgas Satiksmes melnais caurums, Rīgas brīvosta galu galā, kas tu no koka esi nokritis


No koka esi nokritis tu! Pie tam stipri sasitis savu pumpu uz pleciem, kura citiem ir galva! Apsien prievīti, nobučo rinkeviču, paprasi padomu pūcem un appreci potapovu! Un būsi tu kings!!!!

Atbildēt

Trolli izlasi tekstu pirms dirs ēterā...

11.02.2019. 18:01

»

Pēteris

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku...


Citāts iz raksta:
"Cenšas ietekmēt ziņas Baltijas Pirmajā kanālā;

Kukuļošana Mājokļu departamentā un Ārijas Stabiņas aizturēšana;

Rīgas brīvostā nelietderīgi un nelikumīgi iztērēts vairāk nekā 41 miljons latu;

„Rīgas nami” pazaudē miljonu;

Maksājumi ar „Saskaņu” saistītai arodbiedrībai;

50 latu kukulis par katru mikroautobusu;

Nanoūdens skandāls;

Fiktīvi darbinieki „Rīgas namu pārvaldniekā”;

KNAB kratīšana Rīgas Centrāltirgū;

Kukuļošana Salu tilta remontdarbos;

Dokumentu viltošana Barona ielas remontdarbos;

Administratīvo resursu izmantošana pašreklāmai."

Atbildēt

Pēteris 2

11.02.2019. 17:54

Nekad dzīvē neesmu bijis nevienā partijā un, redzot, kas te notiek, nebūšu arī. Besī tas, ka darbojas vecā paruna - zaglis bļauj, ķeriet zagli! Mazmājnieku partijas apvienojas nevis Latvijas labklājības uzlabošanai, bet, lai nokostu kādu lielāku partiju un tiktu pie viņu treknā kumosa!!!! Tēvzemieši jau saimniekoja Rīgā! Ir aizmirsuši, kā viņējie tur šiverēja uz nebēdu?

Atbildēt

Ray

11.02.2019. 17:52

Un kapēc šeit pilnām mutēm nerunājam par Vienotības Dienvidu tiltu..., kas ir izzagšanas paraugs visā pasaulē pēc kura tiek apmācīti jaunie policisti visā Eiropā un pat ASV. Tas pats par Nacionālo bibliotēku.

Atbildēt

Pēteris

11.02.2019. 17:46

Ņirga nāk par šitiem plānā galdiņa urbējiem ķiršiem, pūcēm, parādniekiem, dzintariem un citiem prievīšu vazātājiem. Jūs Latvijā pie varas nerimstoši esiet gandrīz 30 gadus, bet kaut kā nav dzirdēts, ka kāds no jūs kolēģiem-valsts izzadzējiem lielos apmēros būtu paņemts pie oriņiem! Visi OIK, maksātnespējnieku admiņi, banku izlaupīšana, lielo uzņēmumu novešana līdz bankrotiem, šveicieša milzu afēras u.t.t. Tur neatceros kādu no Saskaņas klāt stāvējušu.

Atbildēt

agents

11.02.2019. 16:50

Vai nav ta,ka kremlis kadu laiku vairs nefinanse savu partiju S ,bet deva paveli "jus esat pie varas un cik vajag nozodziet no Rigas budzeta cik vajag sev un partijai" ?

Atbildēt

Viena tante teica ka..

11.02.2019. 16:43

A kur NA un Vienotība ir Rīgā "pie šprices"?! Kuri ir tie uzņēmumi kur korupcija skandāli ir viens pec otra,un tur kapitāldaļu turētāji ir NA un Vienotība ?! Bet jums jau lielai daļai "Tapēc ka krievs"tās smadzenes nestrādā kā vajag...

Atbildēt

Smukā NA pulka meita Dacīte

11.02.2019. 15:55

»

Vau

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības


Jankas un Dzintariņ beidziet aizdirst kometāru ēteru, mēs taču sarunājām, ka neatklāsim visas kārtis, kā to dara stulbā zose Baiba!

Atbildēt

amatu apraksti visai tai šlurai ir

11.02.2019. 15:31

????????????????? gan mēriem, gan 'medniekiem'. Kamtie jāsagatavo??????????????????

Atbildēt

tagad tikai uzzinājāt

11.02.2019. 15:29

kā viss notiek un cik debili mūsu juristi-prokurori, ka neko nezin, nespēj atgūt u.t.t. varbūt viņiem tikai medīt......... uz viņiem redzat tagad politisks spiediens, kad medībās pie glāzītes 'spiež', tad nejūt, kad no tribīnes, tad jūt...........................................

Atbildēt

Vau

11.02.2019. 15:22

Kārtējais Vau-vau uz Ušakovu. A kur NA un Vienotības
zagļi?

Atbildēt

Drum

11.02.2019. 14:32

Varbūt vispārējās izglītošanas nolūkos bija vērts ieskatīties Publisko iepirkumu likumā un korekti interpretēt Jakrina teikto? Šķiet, tur pilnīgi skaidri uzrakstīts, ka būs jārīko atklāts konkurss. Pēc visa spriežot, iesniegtie piedāvājumi pārsniedza budžeta iespējas - tika veikts mazais iepirkums PIL 9.panta kārtībā, ka domāta būvdarbiem ar līgumcenu no 20000 līdz 170000 euro.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...