Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ojars

11.10.2021. 11:26

Atvainojiet, bet šī Covidproblēma ir vienīgi un tikai ārstu muļķības, neprofesionalitātes vai ļaunprātības sekas. pasaulē jau sen ir metodes efektīgai Covid ārstēšanai, ka saslimušam vispār nav jānonāk slimnīcā, bet var tikt izārstēts mājās nedēļas laikā. To prot arī ārsti Latvijā, tie kas godīgi pilda doto ārsta zvērestu. Nevajag biedēt ar ārstu pārslodzi, bet vajag godīgi strādāt! un sakārtot atpakaļ slimnīcu sistēmu, kā tas jau bija pirms optimizēšanas.

Atbildēt

RP

06.10.2021. 10:36

Vispirms izskaidrojiet cēloņus! Kādam mērķim tika ''uzražots'' covidvīruss Uhaņas laboratorijā, no kuras tīšām vai netīšām tika palaists pa visu pasauli?
Vai ir radītas arī zāles pret to, vai tikai lobēts vakcīnbizness?

Atbildēt

Pilnigs anonims dirsums

06.10.2021. 07:46

ASV 24 Federàlie Prokurori ir bridinàjusi Baidenu ,ka rosinàs kriminàllietu pret prezidentu par antivakseru ietekmésanu un draudesanu ar sankcijàm ,tas nozimé vakcinàciju piespiedu kàrtà.Ja nerimsies.Ex prezidents Zaglers gul liktena varà. Tiktàl reklaméja vakcinàciju,lidz pats nokéra kïnas gripu.

Atbildēt

Ebreju nacista, slepkavas E. Levita pacietības mers ir pilns

06.10.2021. 05:16

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.Levits: lielai daļai sabiedrības ir "piegriezušies" pret Covid-19 nevakcinētie un šaubīgie


SABIEDRĪBA Vakar 21:59
  Jauns.lv / LETA

Lielai daļai Latvijas sabiedrības ir "piegriezušies" pret Covid-19 nevakcinētie un šaubīgie, kuri apdraud sabiedrību un aktīvi izpaužas sociālajos tīklos, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.

LETA
Levits par situāciju ar Covid-19: valdībai jābeidz bakstīties

SABIEDRĪBA Vakar 23:16
  Jauns.lv / LETA

Vilcināšanās pieņemt lēmumus nav pieņemama, tāpēc valdībai ir "jābeidz bakstīties savā starpā" un nekavējoties jāpieņem lēmumi saistībā ar Covid-19 ierobežošanu, šovakar Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" uzsvēra V

Atbildēt

Puķe

05.10.2021. 21:19

Šovakar paklausījos vienu teologu,ka pret vīrusu zāļu neesot,jo vīruss nav baktērija. Svarīga ir imunitāte.

Atbildēt

Roza Luksemburga

05.10.2021. 16:15

»

Paga.....

Ārstu organizāciju pārstāvji laikam ko ir sajaukuši. Ja 50% jau ir vakcinējušies - cik procentiem tad ir jāvakcinējas, lai valstī nepārslogotu medicīnu - 100% vai 150%? Un kāda tad mums ir medicīnas aprūpe šobrīd, ja slimība no kuras nosacīti nomirst 2-3 cilvēki sagrauj veselības aprūpi, neskatoties...


Tiesi ta! Ja pagajusogad ap so laiku nebija neviena vakcinetaa un nekadu ierobezojumu un saslimstiba bija 5x mazaka, tad Uzprasas jautajums: kam mums tass viss (vakcinas, lockdauni utt) vajadzigs, jo viss kas ticis darits ir novedis pie siis sliktaas un vel sliktakas situacijas. Un vel: ja 500 slimnieki ir parslodze slimnicaam valsti ar 2 milj. Iedzivotaju, nu atvainojiet, kaut ka nenopietni. Ta nav pacientu problema, ka slimnicu sistema optimizeta tik talu, ka trukst vietu. Atradushi tagad vainigos savam stulbumam un neizdaribai!

Atbildēt

VNO

05.10.2021. 10:34

»

labas ziņas

Uzvārdi ir. Mājas adreses studijā


A kam tev, sūda gabals, adreses?

Atbildēt

Dīvaini

05.10.2021. 10:23

»

Tu

piekrīti vakcinācijai


Vispār jau pats esmu vakcinējies. Taču tas nemaina lietas būtību. Vakcīna negarantē imunitāti vakcinētie, kuriem nav imunitātes tāpat izplata vīrusu kā nevakcinētie. Zviedri visai veiksmīgi ārstē Covid saslimušos. Tas ir iepējams. Mūsu ārsti to visu zin. Tāpat arī to, ka slēgt Covid saslimušos pie IVL ir kaitniecība. Abiem autoriem tomēr vajadzētu pāršķirstīt Nirnbergas protokolus. Ja nesāksies trešais pasaules karš vai neiestāsies apokalipse, tiks izvilkti gaismā.

Atbildēt

Nepareizi

05.10.2021. 09:25

»

fakts

Zviedriem un igauņiem ir krietni augstāks vakcinēto skaits


Šajās valstīs politiķi kaut cik ciena tautu. Šajās valstīs saprot, ka destruktīva iedzīvotāju pretnostatīšana, biedēšana ar sodiem nestrādās.

Vakcīna kaut ko dod uz 6 mēnešiem. Ko pēc tam? Viss no sākuma (deja vu)? Kā redzams, tas nav ne plāns, ne risinājums.

Atbildēt

Par naudu - jebko

05.10.2021. 09:23

»

Paga.....

Ārstu organizāciju pārstāvji laikam ko ir sajaukuši. Ja 50% jau ir vakcinējušies - cik procentiem tad ir jāvakcinējas, lai valstī nepārslogotu medicīnu - 100% vai 150%? Un kāda tad mums ir medicīnas aprūpe šobrīd, ja slimība no kuras nosacīti nomirst 2-3 cilvēki sagrauj veselības aprūpi, neskatoties...


Trakākais, ka visas problēmas tiek totāli ielaistas. Tas tiešām izskatās pēc reāla plāna - atbrīvoties no slima balasta netieši.

Pat ļoti optimistiskā scenārija - Latvijā vienīgo reizi (1 vai 2x) savakcinējas 60-70% iedzīvotāju, šādam plānam neredz turpinājumu, toties totalitāra sistēma gan tiek veidota. Būs ko sagraut līdz pamatiem, kā jau vēsture to rāda.

Atbildēt

Valdības vakcinētais noderīgais

05.10.2021. 09:20

saņems caurlaidi vazāties pa publiskām vietām (veikaliem, kafejnīcām, kinoteātriem utt.) un tad gluži neviļus izrādīsies, ka cipariņi aug viņu dēļ.

Protams, viņus turpinās netestēt, jo greizo spoguļu karaļvalstī politiskie klauni atzīst, ka vakcinētais var saslimt (vieglāk) un izplatīt vīrusu, taču, kamēr ES dod naudu, tikmēr ar trakumsērgas putām par niecīgu piemaksu nopirktie ārsti centīsies pierādīt, ka saslimis vakcinētais vīrusu neizplata.

Uz tādiem meliem nevar uzbūvēt nevienu kampaņu.

Atbildēt

Paga.....

05.10.2021. 09:12

Ārstu organizāciju pārstāvji laikam ko ir sajaukuši. Ja 50% jau ir vakcinējušies - cik procentiem tad ir jāvakcinējas, lai valstī nepārslogotu medicīnu - 100% vai 150%? Un kāda tad mums ir medicīnas aprūpe šobrīd, ja slimība no kuras nosacīti nomirst 2-3 cilvēki sagrauj veselības aprūpi, neskatoties uz to ka ir slimības no kurām dienā nomirst 20-30 cilvēku. Jūs ko nopietni? Kāpēc ārstu organizācijas neraksta valdībai ar lūgumu atvērt atkal infektoloģijus slimnīcu utt, kas tika aizvērtas. Jūs tiešām uzskatat sevi par cienīgiem saukties par ārstiem vai viņu pārstāvjiem, ja esat gatavi par naudu darīt jebko?

Atbildēt

kā tad

05.10.2021. 08:41

»

protams

Kā tad izmantosi, ja slimnīcas piegāztas ar antivakceriem un kovidiotiem


vēl viens , kuram galva piegāzta ar caureju.

Atbildēt

fakts

05.10.2021. 05:55

»

protams

Kā tad izmantosi, ja slimnīcas piegāztas ar antivakceriem un kovidiotiem


Diemžēl statistika nedod ziņas par to cik sadurto vispār ir slimnīcās un ar kādām diagnozēm.Ziņas ir tikai par covidpozitīvajiem,un arī tie tiek noteikti pēc falšu dns testu rezultātiem.Joprojām neviens nav izdalījis to mistisko covid vīrusu.Ja nu ir informācija tad nevajag turēt sveci zem pūra.

Atbildēt

Dīvaini

04.10.2021. 21:07

Dīvaini mums šie mediķu organizāciju pārstāvji. Raksta kā politiķi. Vispārējas frāzes un apelēšana pie sirdsapziņas. Būtu vienkārši pateikuši, ka Pfizer vakcīnām drīz termiņš beigsies un, ja nevakcinēsimieds ar labu, tad būs pa slikto. Ar lokdauniem un visu pārējo.Varēja taču paanalizēt kāpēc zviedriem un pat igauņiem būtiski mazāki mirstības rādītāji un šie neiespringst par šo pandēmiju. Būtu interesanti. Bet tā nu galīgi bez izdomas.

Atbildēt

Mx

04.10.2021. 20:49

»

Fēlis

Dirst ejiet, pideri


Tieši tā arī ir jārunā ar KOVID belefotājiem!

Atbildēt

Medizin ist ein geschaeft

04.10.2021. 20:32

Publika noveersaas pamazaam no farmas un gaaja pie fitoterapijas un fizioterapijas.
Ar shiem vakciinu izstraadaajumiem farma sit pretii. Izdosies, buus vairaak.

Atbildēt

Ebreju nacista E. Levita cionistu hunta nobijusies no tautas

04.10.2021. 20:01

Izplata demagoģiskus melus par “kolapsu”, lai ātrāk ieviestu lokdaunu un komendantstundas, netraucēti aizņemtos no Eiropas centrālās bankas, ieķīlājot valsts uzņēmumus.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) norāda, ka nevakcinētajiem būs apgrūtināta ikdiena tik ļoti, ka viņi izvēlēsies labāk vakcinēties.

Atbildēt

nu jau

04.10.2021. 19:59

Man starp paziņām un kaimiņiem neviens nav nomiris no covid, bet toties ir nomiruši no vēža, jo nav spējuši izmantot medicīnu lai ar to cīnītos.

Atbildēt

Patiesību nenoslēpsi

04.10.2021. 19:58

Latvijas medicīna ir nolaista. Izdarījusi to ir koalīcija.

Neviena vakcīna covid-19 līdzīgo gripu nav izskaudusi. Tas nenotiks. Tas nenotiks arī ar covid-19.

Cilvēku ierobežošana, rīdīšana, marginalizēšana un segregācija nekad vēsturē nav izrādījusies veiksmīga. Pēc tam ir nācis postošs pretestības vai revolūcijas vilnis un iepriekšējie "dzīves saimnieki" ir ņēmuši priekšlaicīgu galu. Vēsture ir cikliska.

Atbildēt

Fēlis

04.10.2021. 19:09

Dirst ejiet, pideri...

Atbildēt

fakts

04.10.2021. 17:45

Debiliķi jau sapratīs tikai, kad šiem ar plīsušu apendicītu piedāvās pierakstīties uz nākamo nedēļu.

Atbildēt

labas ziņas

04.10.2021. 16:49

Uzvārdi ir. Mājas adreses studijā!

Atbildēt

Žulis

04.10.2021. 14:14

"Divu mediķu organizāciju pārstāvji"
Ja viņi ir pārstāvji, tad šī pārstāvniecība būtu jāpamato. Citādi viņi, labākajā gadījumā, ir tikai šo organizāciju biedri, nevis pārstāvji. Tā, ka lasītāju maldināšana notiek jau pašā raksta sākumā.
Par pašu tekstu vispār nav vērts debatēt. Ja to būtu rakstījuši mediķi, tad tajā būtu ietvertas prasības valdībai novērst neskaitāmos trūkumus medicīnas jomā,tai skaitā kritizēts neracionālais medicīnai piešķirto līdzekļu izmantojums, nevis skanētu aicinājumi pastiprināt represijas pret cilvēkiem.

Atbildēt

:)))

04.10.2021. 14:11

No kuras pagultes tas pieprasījums nāk,ko?

Atbildēt

Secinājums

04.10.2021. 14:03

Divu mediķu organizāciju dibenbrāļi,lezbietes un kangari.

Atbildēt

voila

04.10.2021. 14:02

pareizi, sen vajadzēja pieprasīt nelikvdēt "nerentablās" slimnīcas un maksāt medicīnas personālam normālas algas, lai tie neaizplūstu prom uz treknākiem laukiem. Šorīt viens no mediķu aprindām radio rītā sūdzējās, ka gultas un aprīkojums jau pietiktu, bet nav personāla!! Ne dakteru, ne medmāsiņu! Bet, Pūcem pie visa vainīgie ir atrasti - nevakcinētie!

Atbildēt

Es jums uzlieku ....

04.10.2021. 13:59

https://youtu.be/F57M_GD1lzk

Atbildēt

Prasām iedzīt valsti depresijā?

04.10.2021. 13:45

»

Adata

Nožēlojamie karjeristi


Mēs gribam pazudināt valsti un tautu, lai plauktu medicīnas bizness, kur nauda grimst kā Daugavas dzelmē.
Mēs gribam visus vakcinēt ar nederīgu, neefektīvu vakcīnu, lai vakcinētie, nedaudz sargājot sevi, lai izplatītu slimību, lsi nenēsātu masku vai brīvi virinātu degunu kā p ... pi, ko dara mētelīšu virinātāji, brīvi bāzzt savu degunu citiem klāt - mēs taču vakcinētie, kā tas bija ar Valdi Zatleru - "es kontaktējos tikai ar vakcinētajiem (hmm, cik skaisti izplata C 19!), nevakcinētos kuri negrib vairot mūsu medicīnas sistēmas bizness un radīt mūsu miljonārus vai mūsu "MISATERUS 20", sodīt ar neārstēšanu, ar izstumšanu no sabiedrības, lai krīt izmisumā un depresijā, vai lai beidzas nost.

Atbildēt

lauķis

04.10.2021. 13:11

Tieši tāpat Valentīna Tereškova pieprasīja Putinam beztermiņa valdīšanu.Tieši tāpat visādi "pirmrindnieki" un citi āksti PSRS kongresos visu ko citu pieprasīja.

Atbildēt

Adata

04.10.2021. 12:56

Nožēlojamie karjeristi!

Atbildēt

Ejiet

04.10.2021. 12:25

dirst!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...