Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protams, BET...

12.08.2017. 18:29

»

Aa

Esmu tiešais zemes mantinieks kurš no parazītiskajiem dzīvokļu īpašniekiem n-to gadu garumā nav saņēmis ne graša!!! Pašlaik jau nav strīds kādā veidā iegūts īpašums, bet gan par to kāpēc netiek maksāta nomas maksa, kāpēc izglītotie apsaimniekotāji negodprātīgi ir ieveduši parādu situācijā mazizglītotās...


Mantinieks, kam bija nu tas kas PSRS laikos sastradats jāpieņem ka fakts un parpircejs, kas apzināti pirka zemi ar apgrūtinājumu vai testamenta viltotāji bezmantinieku zemei nav viens un tas pats! Motīvi katram citi ! Tas nu būtu tā kā jāsaprot !

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:22

Savukārt pašlaik šo apmulsuši dzīvokļu īpašnieku masu turpina dullināt un uz viņiem pelnīt un politisko kapitālu palielināt tāds šaubīgs personāžs kā jaunizceptais "jurists" Ūdris, kurš kopā ar citiem Saskaņas Centra biedriem tādām personām kā Luņova. Šīs personas dzīvokļu īpašniekus izmanto kā lētas prostitūtas kuras pašas piemaksā par to, ka tiek "drātētas"!!! Ir aitas, ir cirpēji ...!!!

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:13

»

Gnida uz gnidas

Nu parpirceji un dok viltotāji jau ar nav nekādi reālie zemes mantinieki


Esmu tiešais zemes mantinieks kurš no parazītiskajiem dzīvokļu īpašniekiem n-to gadu garumā nav saņēmis ne graša!!! Pašlaik jau nav strīds kādā veidā iegūts īpašums, bet gan par to kāpēc netiek maksāta nomas maksa, kāpēc izglītotie apsaimniekotāji negodprātīgi ir ieveduši parādu situācijā mazizglītotās dzīvokļu īpašniekus, kuri tagad agonijā mēģina izbraukt cauri ar saviem nezinīšu muļķīgajiem argumentiem- nezināju, nedzirdēju, nesaprotu utt.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 17:10

»

Artūrs Snips


Kā jau iepriekš secināts, tava troļļa artūrs spinps n.š (p.k.060666-10517, H2O+C2H2OH) paškritika ir neapšaubāmi atbilstoša, tavs troļļa līmenis krītas strauji un katastrofāli. Jau sākotnēji nebija ne asi, ne asprātīgi, bet tagad vispār tikai prastas pļeckas.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 16:45

»

Artūrs Snips


Jā, trolli artūrs spinps n.š (p.k.060666-10517, H2O+C2H2OH), diagnoze tev ir definēta atbilstoša – hronisks pļēgurs, kas regulāri apdzēries tirgus laukumā delīrija lēkmēs bauro kaut ko nesakarīgu par publiskām personām.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 16:33

»

Normunds Šlitke

Ja esi tik gudrs, kāpēc neesi bagāts


Ja esi tik bagāts, kāpēc neesi gudrs?
Ja esi tik stulbs, kāpēc neārstējies, kaut vai vismaz ambulatori?
Izskaidrosi pats sev un sugasbiedriem savu "jurista-š.ņ.urista" kārtējo izgāšanos?
Mājas darbs: iemācies beidzot nekad nemuldēt to, ko vispār nejēdz, īpaši jau publiskajā telpā.
Un pacenties beidzot vismaz elementāri apgūt latviešu valodu, pat ja tā nev tava dzimtā valoda.

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 14:48

»

Š.N.

Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta...


Ja esi tik gudrs, kāpēc neesi bagāts?
Izskaidrosi lasītājiem atšķirību starp publisku un sabiedrisku vietu?
Mājas darbs: cik dzīvokļiem jābūt dzīvojamā ēkā, lai tās pagalmā nedrīkstētu dzert aliņu? Vai ko maina žogs vai uzraksti "privātīpašums""

Atbildēt

N.Š.

12.08.2017. 14:41

»

Tironis

[...radikālākā pārmaiņa bija ietverta tieši šajā likumā. Tā attiecās uz ēku kā atsevišķu īpašumu, ko paredz minētā likuma 14. panta priekšlikums par šādu svarīgu izņēmumu no ēkas un zemes vienotības principa, ko paredz Civillikuma 968. pants, nebija darba grupas dalībnieku ideja. Tas nāca no ārienes...


Nebiju gan. Lai gan Višņakovas k- dzi pazinu jau toreiz, biju vien LTV inženieris, kuram par šo nebija nekādas saprašanas. Vēl sliktāk, pat uz savu senču zemēm nepieteicos, jo nebija ne zināšanu, ne naudas. Uztraucos par savu necilo dzīvoklīti un pēkšņi uzradušos mantinieci mājai. Mantiniece uzvarēja...

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 14:33

»

Tas bij' jaunlatvieša gars

...


Ja tās ir pilsētas ielas uz privātas zemes, pilsētai noma jāmaksā. Par iekškvartālu ceļiem - AT norāda, ka tie pilnībā pieder zemes, nevis mājas īpašniekiem.
Es šo AT tēzi uzskatu par aplamu, tāpēc saviem klientiem neiesaku prasīt papildus maksu par ceļiem. Taču tas rada jautājumu, kam ceļi jālabo...
Uzskatu, ka asfalts pieder mājai kā tās infrastruktūra.
Protams, AT secinājumi zemes īpašniekiem būtu izdevīgāki...

Atbildēt

Artūrs Snips

12.08.2017. 14:18

»

Š.N.

Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta...Jā, Š.N. ziepes tev ir. Arī dzērājs, kas tirgus laukumā labā reibumā kliedz kaut ko ir publiska persona.

Atbildēt

Artūrs Snips

12.08.2017. 14:14

»

Tas bij' jaunlatvieša gars

...Nav nekādu grūtību atbildēt uz jūsu jautājumu. Iznāktu pat jauks stāstiņš par cilvēku, kas ar sievu un bērniem dzīvo sarkanšs līnijās uz ceļa. Tēma gan stipri cita, bet arī interesanta dēļ "RealBaltica" būves.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 13:25

»

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiska


Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta.


Publisks – atklāts; daudziem vai visiem pieejams; tāds, kurā var padalīties daudzi vai visi; tāds, kas attiecas uz daudziem vai visiem; tāds, kas notiek publikai, sabiedrībai dzirdot vai redzot.

Publiska vieta – jebkura vieta, kas neatkarīgi no tās faktiskās izmantošanas vai īpašuma formas kalpo sabiedrības kopējo vajadzību un interešu nodrošināšanai un par maksu vai bez maksas ir pieejama ikvienai fiziskajai personai, kura nav attiecīgās vietas īpašnieks, tiesiskais valdītājs, turētājs, algots darbinieks vai cita persona, kuras atrašanās attiecīgajā vietā ir saistīta ar darba pienākumu izpildi.

Publiska persona — Latvijas Republika kā sākotnējā publisko tiesību juridiskā persona un atvasinātas publiskas personas. Tās darbojas saskaņā ar publisko tiesību principiem.

Atvasināta publiska persona — pašvaldība vai cita ar likumu vai uz likuma pamata izveidota publiska persona. Tai ar likumu piešķirta sava autonoma kompetence, kas ietver arī sava budžeta veidošanu un apstiprināšanu. Tai var būt sava manta.


"jurists-Š.N.urists" (p.k.050665-10517, b3rh+), ibio – pat tik maz tu nejēdz, kā atšķirt publisku VIETU no publiskas PERSONAS pašvaldības. :))

Turklāt, kuru gan interesē troļļu n.š. (p.k.050665-10517, b3rh+) un artūrs spinps uzskati? Vari uzskatīt ko vien vēlies, bezjēgā alkatīgu deģenerātu lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

Gnida uz gnidas

12.08.2017. 12:21

»

Aa

Nē, šis spriedums ir tieši dzīvokļu parazītu gals


Nu parpirceji un dok viltotāji jau ar nav nekādi reālie zemes mantinieki!

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 11:16

»

interesents

Nesapratu, šis spriedums ir parazītu triumfs vai kā


Nē, šis spriedums ir tieši dzīvokļu parazītu gals ...!!!! :)

Atbildēt

Tironis

12.08.2017. 10:01

[...radikālākā pārmaiņa bija ietverta tieši šajā likumā. Tā attiecās uz ēku kā atsevišķu īpašumu, ko paredz minētā likuma 14. panta priekšlikums par šādu svarīgu izņēmumu no ēkas un zemes vienotības principa, ko paredz Civillikuma 968. pants, nebija darba grupas dalībnieku ideja. Tas nāca no ārienes. Darba grupā šo priekšlikumu jau gatavā veidā pēdējā brīdī prezentēja toreizējā [LR] AP juridiskās daļas darbiniece
GUNTA VIŠŅAKOVA.
Bija noprotams, ka tā nav viņas pašas ideja. Šis priekšlikums, kuram ir fatāla ietekme uz Latvijas nekustamā īpašuma tiesisko regulējumu, darba grupas locekļus pārsteidza nesagatavotus"
Tas, ka vienai personai var piederēt zeme, bet otrai - ēka, bija pretrunā ar romiešu-ģermāņu saimes tiesību ideju. Tomēr šāda regulējuma mērķis, visticamāk, bija legalizēt faktiskās nekustamā īpašuma attiecības, kādas bija izveidojušās denacionalizācijas-privatizācijas procesā, kad tika pārņemts "padomju laika mantojums".]
*Jānis Lazdiņš. Latvijas Republikas tiesību attīstības tendences
Normund, Vai tas biji tu?

Atbildēt

interesents

12.08.2017. 09:54

Nesapratu, šis spriedums ir parazītu triumfs vai kā?

Atbildēt

Tas bij' jaunlatvieša gars

12.08.2017. 09:28

»

Normunds Šlitke

Krišjāni, tu taču 1905. gadā biji jau miris! Bet varbūt tas tomēr nebiji TuBrāziet uz priekšu, viesuļi!
Mesti ir kauliņi. Drebiet, varmākas un ekspluatatori.
Bet varbūt tas biji tu, kas palīdzēji Grūtupam & Co radīt mākslīgo piespiedu nomu. Snīpam radās grūtības atbildēt uz elementāru jautājumu- kāpēc un ar ko atšķiras zemes īpašnieka ierobežojumi izmantot savu zemi no uz tās uzceltās ēkas un tieši tādiem pašiem ierobežojumiem no uz tās izveidotiem ceļiem un ielām.
Vai par otriem vēl neesi sadomājis prasīt nomas maksu.
Kā būs ar tevi. Vai spēsi pamatot atšķirību?

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 08:45

»

Krišjānis Valdemārs

Es tādus Aa,NŠ un Artūrus 1905.gadā ar dakšām kompostrēju, lai zin savu vietu


Krišjāni, tu taču 1905. gadā biji jau miris! Bet varbūt tas tomēr nebiji Tu?

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 02:22

»

Artūrs Snips


tava paškritika ir atbilstoša. īpaši par to, ka n.š. (p.k.050665-10517, b3rh+) un artūrs spinps komentāros redzams "troļļu" līmenis, ko derīgi uzzināt diemžēl, pēdējos gados tas stipri krities.

Atbildēt

Augeja staļļi

12.08.2017. 00:28

No visa šā murga skaidrs ir tikai viens - kretīni, alkatības vadīti, piestrādājuši tādus sūdu vagonus, ka bez Hērakla metodes tos neiztīrīt. Domājams, ka nav pat vērts iespringt, mēģinot kaut ko uzlabot šajā sistēmā. Laižam šo sistēmu atejā un sākam ar jaunu baltu lapu.

Atbildēt

Nepārspīlē

11.08.2017. 23:33

»

Aa

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka...


Zaudējumu var just, tikai ne to, kuru tu domā. Zaudējums ir milzīgs, bet savā alkatībā tu to vēl nesaproti. Nu nediskutē te neviens "ļaunprātīgs nemaksātājs", visi maksā un pamatīgi, zinot kā pieaudzētas kadastrālās vērtības. Šī jezga izcēlusies par dažiem strīdus gadiem pagātnē un ir vismaz bezgaumīgi tagad šos cilvēkus pazemot, ķengāt,apvainot visos nāves grēkos, ja tu no viņu naudiņas tīri labi uzvāries. Nežņaudz tās vistiņas, kuras tev nes zelta oliņas! Bet, ja esi sācis žņaugt, nebrīnies, ka spurojas. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 22:59

»

Artūrs Snips


Nju un kā citi var reāli identificēt un pārliecināties, ka te lodziņā "Jūsu vārds:" ieceptais "Artūrs Snips", realitātē ir Artūrs Snips, koe? :)

Atbildēt

Cc

11.08.2017. 22:54

»

Aa

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka...


Nu ko tu vecīt hyperbolizē, iemests viens spriedums par vienu prasību pret vienu personu! Un? Komentāros tauta ieņirdz par autora un viņa ceha koļegas mazohistiskajiem mērķiem, to biš, iemest tekstu un tad riet uz tiem, kas atnākuši to pazaverīties, vai arī tas bija jāsaprot, ka pārējiem dzīvokļu iemītniekiem (to starp arī represētajiem, kuriem atņēma visu) te ar kulaku tiek pamāts?

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 22:41

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka ātruma pārkāpēju skaits uz ceļiem vietās kur tika uzlikti fotoradari.

Atbildēt

Ak, tu mazo nabadziņ! :)

11.08.2017. 22:41

»

Aa

Artūr Snip un Normund Šlitke, lai Jums veiksme, veselība un mūsu seno senču palīdzība mūsu kopējā cīņā ar pretīgajām proletariāta parazītiskajām paliekām! Kā es gribētu tos parazītus samainīt vietām ar mūsu senčiem Sibīrijas raktuvēs kur poļitruki novārgušus piebeidza ar āmura sitienu pa galvu...


Visi pātari sajukuši,putriņa vien galvā. Tu taču nešķiro, kurš dzīvo uz tavas izšmauktās zemes. Presēti tiek visi, gan proletariāta paliekas, gan rabarberu valdības otrreiz represētie. Kāda ciniska simulācija - laupītājs tēlo aplaupīto un tad žēlojas, ka komentāri kaut kādi nepareizi.

Atbildēt

ura tovarišči ura

11.08.2017. 22:40

"Dagnija: Kafiju gribi?
Eriks: Jā, uzliec.
Dagnija: Tie čangaļi to vecenīti aptīs ap pirkstu.
Pareizi viens vēsturnieks teica –
Krievija tatāru-mongoļu jūgu izturēja,
bet Latvija zem čangaļu spiediena sabruks."(c)

Atbildēt

Jā, jā

11.08.2017. 22:40

»

epidemiologs

Antisanitārie apstākļi sadzīvē vairo parazītus. Bet antitiesiskie procesi likumdošanā vairo tādus zemes baronus


Gatavojas restaurēt "lopu vagus"par 30 000. Piemaksāšu, lai atrāk būtu gatavi. Pēc toem daudzi raud, lai tajos iekļūtu un aidā.

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 22:15

Artūr Snip un Normund Šlitke, lai Jums veiksme, veselība un mūsu seno senču palīdzība mūsu kopējā cīņā ar pretīgajām proletariāta parazītiskajām paliekām! Kā es gribētu tos parazītus samainīt vietām ar mūsu senčiem Sibīrijas raktuvēs kur poļitruki novārgušus piebeidza ar āmura sitienu pa galvu!!!

Atbildēt

Krišjānis Valdemārs

11.08.2017. 22:12

»

Aa

Pieceltos mani senči ...., tad NŠ un A. Snips liktos tikai ziediņi...


Es tādus Aa,NŠ un Artūrus 1905.gadā ar dakšām kompostrēju, lai zin savu vietu.
Nepielīdzini alimentu nemaksātājus dzīvokļu īpašniekiem, kuri tev nav un nebija neko parādā, līdz brīdim, kad kāds izdomāja ar "likumu" tos par tādiem pataisīt.

Atbildēt

Represēto pensija budzim

11.08.2017. 22:09

uz Latvijas parasto pensionāru rēķina.

Rakstnieks Snips Artūrs dzimis 1949.gada 4.martā Krasnojarskas novadā, Krievijā, izsūtītu zemnieku ģimenē.1958.g. no izsūtījuma atgriezies Latvijā.

Atbildēt

Robis

11.08.2017. 22:09

»

zane

Smieklīgi, lielākā daļa no t.s. denacionalizācijas bija uz viltotu papīru pamata. Iesaku tiem, pret ko izvirzītas šīs prasības, caur tiesu izprasīt attiecīgo denacionalizācijas lietu, process iestrēgs vismaz uz gadu


Pilnīgi pareizi! Neviena ārzemēs taisītās pilnvaras autentiskums netika pārbaudīts. Neviens! Nācies redzēt tādu brīnumu, ka Kanādā notārs taisījis pilnvarojumu tīrā latviešu valodā. Uz baltas lapas, tikai folijas zīmogs un paraksts. Perfekti!!!

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 21:52

Pieceltos mani senči ...., tad NŠ un A. Snips liktos tikai ziediņi.
Visus ļaunprātīgos nemaksātājus vajadzētu iekļaut publiskā parādnieku sarakstā līdzīgi kā alimentu nemaksātājus un tieši tāpat kā māmiņas saņem no valsts minimālo pabalstu bērnam, tā pat analoģiski valstij būtu jāsamkasā nomas maksa zemes īpašniekiem un parādniekus "jāizdrāž līdz aknām"!!!

Atbildēt

Ha Ha

11.08.2017. 21:38

»

Dāsnais Artūronkuls

Partija...


Īstais strādnieku un tautas interešu lobētājs!

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 21:36

Beidzot pretīgais proletariāts saņem pelnīto ...!

Atbildēt

Dāsnais Artūronkuls

11.08.2017. 21:34

Partija
Veids
Vērtība
Dāvinātājs
Datums
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 6720.00
Artūrs Snips
040349-*****
08.03.2005
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 9800.00
Artūrs Snips
040349-*****
07.07.2006
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 5000.00
Artūrs Snips
040349-*****
16.04.2009

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 20:59

»

Artūrs Snips


Secinot pēc pēdējo dienu aktivitātēm , šeit tas līmenis visiem ir pēdējā laikā stipri vien krities, gan identificējamiem, gan neidentificējamiem!

Atbildēt

Andris

11.08.2017. 20:56

NŠ- "nav DARĪJUMS, kamēr nav komersanta gribas izteikuma par šāda darījuma noteikumiem"
Kur nu vēl tiešāka komersanta gribas izteikšana, kā apgrūtināta īpašuma iegāde. Tad jau arī izīrētas ēkas iegādes gadījumā varētu apgalvot, ka nav komersanta gribas īres darījumam un ignorēt komerclikuma normu par 3 gadu noilgumu un tieši tā pat rīkoties iegādājoties uzņēmumu.

NŠ- "Ar ko zemes pārpircējs ir sliktāks par sākotnējo tās īpašnieku?"
Sliktāks ne sliktāks, bet pārpircējs atšķirībā no sākotnējā īpašnieka ir iegādājies īpašumu ar apgrūtinājumu tādejādi paužot savu gribu.

Atbildēt

Visu cieņu, autor !

11.08.2017. 20:54

Tadā gadījumā Jums savu darbu publicēšanai jāizmanto kāda cita vietne, vai arī jārada sava, kurā viss tiks stingri kontrolēts no Jūsu puses un piedalīties varēs tikai ar identificējamu autorizāciju, bet ķengāties savstarpēji un dūrītes vicināt tikai tāpēc, ka dalībniekam subjektīvi liekas, ka kādam ir atšķirīgi uzskati ir visai "nesimpātiski" un tā vecā plate par troļļošanu ir jau 100* nospēlēta gadījumos kad pietrūkst argumentu vai gribas tēmu noflūdot vai notrollingot!

Atbildēt

11.08.2017. 20:18

Par Šlitkes kā jurista kompetenci liecina tiesas spriedumā lasāmais- "Tiesas kolēģija konstatē, ka pieteikumā tiesai pieteiktais lūgums atjaunot tiesvedību lietā, ko, parakstot pieteikumu, izteikusi persona, kura vienlaicīgi ir arī zvērināts advokāts, ir juridiski nekorekts, jo tas neatbilst CPL 482.panta otrās daļas regulējumam"

Atbildēt

epidemiologs

11.08.2017. 20:16

Antisanitārie apstākļi sadzīvē vairo parazītus. Bet antitiesiskie procesi likumdošanā vairo tādus zemes baronus.
Gan pienāks diena, kad tiks rīkota dezinfekcija.

Atbildēt

zane

11.08.2017. 20:05

Smieklīgi, lielākā daļa no t.s. denacionalizācijas bija uz viltotu papīru pamata. Iesaku tiem, pret ko izvirzītas šīs prasības, caur tiesu izprasīt attiecīgo denacionalizācijas lietu, process iestrēgs vismaz uz gadu

Atbildēt

Tālāk

11.08.2017. 19:50

»

Artūrs Snips


Kādas garamantas Jūs cerējāt komentāros rast? Pārlasiet vēlreiz publikācijas virsrakstu. Kam pats raksts ir adresēts? Kādi šeit vispār iespējami komentāri?

Atbildēt

Dusts

11.08.2017. 19:45

Artūr Snīp, paskaidro lūdzu nezinātājiem, kāpēc un ar ko atšķiras zemes īpašnieka ierobežojumiem izmantot savu zemi no uz tās uzceltās ēkas un tieši tādiem pašiem ierobežojumiem no uz tās izveidotiem ceļiem un ielām.
Vai par otriem vēl neesi sadomājis prasīt nomas maksu.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 19:22

»

Artūrs SnipsPiedodiet, vecs netikums, tekstu nepārlasu, tāpēc labošu. "Komentāros redzams "troļļu" līmenis, ko derīgi uzzināt Diemžēl, pēdējos gados tas stipri krities.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 19:18

»

Ak vai...

Un pats kā domā, ko? Pieauguši cilvēki, bet uzvedas kā histeriski pusaudži! Sevi vismaz cienietBet man visvairāk patīk komentāri, tajos redzams "troļļu", ko nerīgi uzzināt. Diemžēl, tas stipri krities pēdējos gados.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...