Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Protams, BET...

12.08.2017. 18:29

»

Aa

Esmu tiešais zemes mantinieks kurš no parazītiskajiem dzīvokļu īpašniekiem n-to gadu garumā nav saņēmis ne graša!!! Pašlaik jau nav strīds kādā veidā iegūts īpašums, bet gan par to kāpēc netiek maksāta nomas maksa, kāpēc izglītotie apsaimniekotāji negodprātīgi ir ieveduši parādu situācijā mazizglītotās...


Mantinieks, kam bija nu tas kas PSRS laikos sastradats jāpieņem ka fakts un parpircejs, kas apzināti pirka zemi ar apgrūtinājumu vai testamenta viltotāji bezmantinieku zemei nav viens un tas pats! Motīvi katram citi ! Tas nu būtu tā kā jāsaprot !

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:22

Savukārt pašlaik šo apmulsuši dzīvokļu īpašnieku masu turpina dullināt un uz viņiem pelnīt un politisko kapitālu palielināt tāds šaubīgs personāžs kā jaunizceptais "jurists" Ūdris, kurš kopā ar citiem Saskaņas Centra biedriem tādām personām kā Luņova. Šīs personas dzīvokļu īpašniekus izmanto kā lētas prostitūtas kuras pašas piemaksā par to, ka tiek "drātētas"!!! Ir aitas, ir cirpēji ...!!!

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 18:13

»

Gnida uz gnidas

Nu parpirceji un dok viltotāji jau ar nav nekādi reālie zemes mantinieki


Esmu tiešais zemes mantinieks kurš no parazītiskajiem dzīvokļu īpašniekiem n-to gadu garumā nav saņēmis ne graša!!! Pašlaik jau nav strīds kādā veidā iegūts īpašums, bet gan par to kāpēc netiek maksāta nomas maksa, kāpēc izglītotie apsaimniekotāji negodprātīgi ir ieveduši parādu situācijā mazizglītotās dzīvokļu īpašniekus, kuri tagad agonijā mēģina izbraukt cauri ar saviem nezinīšu muļķīgajiem argumentiem- nezināju, nedzirdēju, nesaprotu utt.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 17:10

»

Artūrs Snips


Kā jau iepriekš secināts, tava troļļa artūrs spinps n.š (p.k.060666-10517, H2O+C2H2OH) paškritika ir neapšaubāmi atbilstoša, tavs troļļa līmenis krītas strauji un katastrofāli. Jau sākotnēji nebija ne asi, ne asprātīgi, bet tagad vispār tikai prastas pļeckas.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 16:45

»

Artūrs Snips


Jā, trolli artūrs spinps n.š (p.k.060666-10517, H2O+C2H2OH), diagnoze tev ir definēta atbilstoša – hronisks pļēgurs, kas regulāri apdzēries tirgus laukumā delīrija lēkmēs bauro kaut ko nesakarīgu par publiskām personām.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 16:33

»

Normunds Šlitke

Ja esi tik gudrs, kāpēc neesi bagāts


Ja esi tik bagāts, kāpēc neesi gudrs?
Ja esi tik stulbs, kāpēc neārstējies, kaut vai vismaz ambulatori?
Izskaidrosi pats sev un sugasbiedriem savu "jurista-š.ņ.urista" kārtējo izgāšanos?
Mājas darbs: iemācies beidzot nekad nemuldēt to, ko vispār nejēdz, īpaši jau publiskajā telpā.
Un pacenties beidzot vismaz elementāri apgūt latviešu valodu, pat ja tā nev tava dzimtā valoda.

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 14:48

»

Š.N.

Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta...


Ja esi tik gudrs, kāpēc neesi bagāts?
Izskaidrosi lasītājiem atšķirību starp publisku un sabiedrisku vietu?
Mājas darbs: cik dzīvokļiem jābūt dzīvojamā ēkā, lai tās pagalmā nedrīkstētu dzert aliņu? Vai ko maina žogs vai uzraksti "privātīpašums""

Atbildēt

N.Š.

12.08.2017. 14:41

»

Tironis

[...radikālākā pārmaiņa bija ietverta tieši šajā likumā. Tā attiecās uz ēku kā atsevišķu īpašumu, ko paredz minētā likuma 14. panta priekšlikums par šādu svarīgu izņēmumu no ēkas un zemes vienotības principa, ko paredz Civillikuma 968. pants, nebija darba grupas dalībnieku ideja. Tas nāca no ārienes...


Nebiju gan. Lai gan Višņakovas k- dzi pazinu jau toreiz, biju vien LTV inženieris, kuram par šo nebija nekādas saprašanas. Vēl sliktāk, pat uz savu senču zemēm nepieteicos, jo nebija ne zināšanu, ne naudas. Uztraucos par savu necilo dzīvoklīti un pēkšņi uzradušos mantinieci mājai. Mantiniece uzvarēja...

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 14:33

»

Tas bij' jaunlatvieša gars

...


Ja tās ir pilsētas ielas uz privātas zemes, pilsētai noma jāmaksā. Par iekškvartālu ceļiem - AT norāda, ka tie pilnībā pieder zemes, nevis mājas īpašniekiem.
Es šo AT tēzi uzskatu par aplamu, tāpēc saviem klientiem neiesaku prasīt papildus maksu par ceļiem. Taču tas rada jautājumu, kam ceļi jālabo...
Uzskatu, ka asfalts pieder mājai kā tās infrastruktūra.
Protams, AT secinājumi zemes īpašniekiem būtu izdevīgāki...

Atbildēt

Artūrs Snips

12.08.2017. 14:18

»

Š.N.

Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta...Jā, Š.N. ziepes tev ir. Arī dzērājs, kas tirgus laukumā labā reibumā kliedz kaut ko ir publiska persona.

Atbildēt

Artūrs Snips

12.08.2017. 14:14

»

Tas bij' jaunlatvieša gars

...Nav nekādu grūtību atbildēt uz jūsu jautājumu. Iznāktu pat jauks stāstiņš par cilvēku, kas ar sievu un bērniem dzīvo sarkanšs līnijās uz ceļa. Tēma gan stipri cita, bet arī interesanta dēļ "RealBaltica" būves.

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 13:25

»

N.Š. (p.k.050665-10517, B3Rh+)

Trolli, tu kļūdies. Šī nav publiska vieta. Pirmkārt tā nav vieta bet vietne. Otrkārt tās īpašnieks nav valsts vai pašvaldība, secīgi tā nav publiska


Trolli n.š (p.k.050665-10517, b3rh+), tu ne tikai kārtējo reizi diletantiski kļūdies, bet arī publiski izgāzies kā regulāri nočurāta veca sēta.


Publisks – atklāts; daudziem vai visiem pieejams; tāds, kurā var padalīties daudzi vai visi; tāds, kas attiecas uz daudziem vai visiem; tāds, kas notiek publikai, sabiedrībai dzirdot vai redzot.

Publiska vieta – jebkura vieta, kas neatkarīgi no tās faktiskās izmantošanas vai īpašuma formas kalpo sabiedrības kopējo vajadzību un interešu nodrošināšanai un par maksu vai bez maksas ir pieejama ikvienai fiziskajai personai, kura nav attiecīgās vietas īpašnieks, tiesiskais valdītājs, turētājs, algots darbinieks vai cita persona, kuras atrašanās attiecīgajā vietā ir saistīta ar darba pienākumu izpildi.

Publiska persona — Latvijas Republika kā sākotnējā publisko tiesību juridiskā persona un atvasinātas publiskas personas. Tās darbojas saskaņā ar publisko tiesību principiem.

Atvasināta publiska persona — pašvaldība vai cita ar likumu vai uz likuma pamata izveidota publiska persona. Tai ar likumu piešķirta sava autonoma kompetence, kas ietver arī sava budžeta veidošanu un apstiprināšanu. Tai var būt sava manta.


"jurists-Š.N.urists" (p.k.050665-10517, b3rh+), ibio – pat tik maz tu nejēdz, kā atšķirt publisku VIETU no publiskas PERSONAS pašvaldības. :))

Turklāt, kuru gan interesē troļļu n.š. (p.k.050665-10517, b3rh+) un artūrs spinps uzskati? Vari uzskatīt ko vien vēlies, bezjēgā alkatīgu deģenerātu lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

Gnida uz gnidas

12.08.2017. 12:21

»

Aa

Nē, šis spriedums ir tieši dzīvokļu parazītu gals


Nu parpirceji un dok viltotāji jau ar nav nekādi reālie zemes mantinieki!

Atbildēt

Aa

12.08.2017. 11:16

»

interesents

Nesapratu, šis spriedums ir parazītu triumfs vai kā


Nē, šis spriedums ir tieši dzīvokļu parazītu gals ...!!!! :)

Atbildēt

Tironis

12.08.2017. 10:01

[...radikālākā pārmaiņa bija ietverta tieši šajā likumā. Tā attiecās uz ēku kā atsevišķu īpašumu, ko paredz minētā likuma 14. panta priekšlikums par šādu svarīgu izņēmumu no ēkas un zemes vienotības principa, ko paredz Civillikuma 968. pants, nebija darba grupas dalībnieku ideja. Tas nāca no ārienes. Darba grupā šo priekšlikumu jau gatavā veidā pēdējā brīdī prezentēja toreizējā [LR] AP juridiskās daļas darbiniece
GUNTA VIŠŅAKOVA.
Bija noprotams, ka tā nav viņas pašas ideja. Šis priekšlikums, kuram ir fatāla ietekme uz Latvijas nekustamā īpašuma tiesisko regulējumu, darba grupas locekļus pārsteidza nesagatavotus"
Tas, ka vienai personai var piederēt zeme, bet otrai - ēka, bija pretrunā ar romiešu-ģermāņu saimes tiesību ideju. Tomēr šāda regulējuma mērķis, visticamāk, bija legalizēt faktiskās nekustamā īpašuma attiecības, kādas bija izveidojušās denacionalizācijas-privatizācijas procesā, kad tika pārņemts "padomju laika mantojums".]
*Jānis Lazdiņš. Latvijas Republikas tiesību attīstības tendences
Normund, Vai tas biji tu?

Atbildēt

interesents

12.08.2017. 09:54

Nesapratu, šis spriedums ir parazītu triumfs vai kā?

Atbildēt

Tas bij' jaunlatvieša gars

12.08.2017. 09:28

»

Normunds Šlitke

Krišjāni, tu taču 1905. gadā biji jau miris! Bet varbūt tas tomēr nebiji TuBrāziet uz priekšu, viesuļi!
Mesti ir kauliņi. Drebiet, varmākas un ekspluatatori.
Bet varbūt tas biji tu, kas palīdzēji Grūtupam & Co radīt mākslīgo piespiedu nomu. Snīpam radās grūtības atbildēt uz elementāru jautājumu- kāpēc un ar ko atšķiras zemes īpašnieka ierobežojumi izmantot savu zemi no uz tās uzceltās ēkas un tieši tādiem pašiem ierobežojumiem no uz tās izveidotiem ceļiem un ielām.
Vai par otriem vēl neesi sadomājis prasīt nomas maksu.
Kā būs ar tevi. Vai spēsi pamatot atšķirību?

Atbildēt

Normunds Šlitke

12.08.2017. 08:45

»

Krišjānis Valdemārs

Es tādus Aa,NŠ un Artūrus 1905.gadā ar dakšām kompostrēju, lai zin savu vietu


Krišjāni, tu taču 1905. gadā biji jau miris! Bet varbūt tas tomēr nebiji Tu?

Atbildēt

Š.N.

12.08.2017. 02:22

»

Artūrs Snips


tava paškritika ir atbilstoša. īpaši par to, ka n.š. (p.k.050665-10517, b3rh+) un artūrs spinps komentāros redzams "troļļu" līmenis, ko derīgi uzzināt diemžēl, pēdējos gados tas stipri krities.

Atbildēt

Augeja staļļi

12.08.2017. 00:28

No visa šā murga skaidrs ir tikai viens - kretīni, alkatības vadīti, piestrādājuši tādus sūdu vagonus, ka bez Hērakla metodes tos neiztīrīt. Domājams, ka nav pat vērts iespringt, mēģinot kaut ko uzlabot šajā sistēmā. Laižam šo sistēmu atejā un sākam ar jaunu baltu lapu.

Atbildēt

Nepārspīlē

11.08.2017. 23:33

»

Aa

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka...


Zaudējumu var just, tikai ne to, kuru tu domā. Zaudējums ir milzīgs, bet savā alkatībā tu to vēl nesaproti. Nu nediskutē te neviens "ļaunprātīgs nemaksātājs", visi maksā un pamatīgi, zinot kā pieaudzētas kadastrālās vērtības. Šī jezga izcēlusies par dažiem strīdus gadiem pagātnē un ir vismaz bezgaumīgi tagad šos cilvēkus pazemot, ķengāt,apvainot visos nāves grēkos, ja tu no viņu naudiņas tīri labi uzvāries. Nežņaudz tās vistiņas, kuras tev nes zelta oliņas! Bet, ja esi sācis žņaugt, nebrīnies, ka spurojas. Tieši tik vienkārši.

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 22:59

»

Artūrs Snips


Nju un kā citi var reāli identificēt un pārliecināties, ka te lodziņā "Jūsu vārds:" ieceptais "Artūrs Snips", realitātē ir Artūrs Snips, koe? :)

Atbildēt

Cc

11.08.2017. 22:54

»

Aa

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka...


Nu ko tu vecīt hyperbolizē, iemests viens spriedums par vienu prasību pret vienu personu! Un? Komentāros tauta ieņirdz par autora un viņa ceha koļegas mazohistiskajiem mērķiem, to biš, iemest tekstu un tad riet uz tiem, kas atnākuši to pazaverīties, vai arī tas bija jāsaprot, ka pārējiem dzīvokļu iemītniekiem (to starp arī represētajiem, kuriem atņēma visu) te ar kulaku tiek pamāts?

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 22:41

Arī komentāros ir jūtams parādnieku zaudējums, kuru viņiem ir ļoti grūti pieņemt! Domāju, ka nākamais loģiskais solis no valsts puses būtu maksimāli vienkāršot tieši parāda piedziņu piespiedu nomas gadījumā, kas arī citus nemaksātājus uzreiz disciplinētu un to skaits strauju saruktu tieš tāpat kā saruka ātruma pārkāpēju skaits uz ceļiem vietās kur tika uzlikti fotoradari.

Atbildēt

Ak, tu mazo nabadziņ! :)

11.08.2017. 22:41

»

Aa

Artūr Snip un Normund Šlitke, lai Jums veiksme, veselība un mūsu seno senču palīdzība mūsu kopējā cīņā ar pretīgajām proletariāta parazītiskajām paliekām! Kā es gribētu tos parazītus samainīt vietām ar mūsu senčiem Sibīrijas raktuvēs kur poļitruki novārgušus piebeidza ar āmura sitienu pa galvu...


Visi pātari sajukuši,putriņa vien galvā. Tu taču nešķiro, kurš dzīvo uz tavas izšmauktās zemes. Presēti tiek visi, gan proletariāta paliekas, gan rabarberu valdības otrreiz represētie. Kāda ciniska simulācija - laupītājs tēlo aplaupīto un tad žēlojas, ka komentāri kaut kādi nepareizi.

Atbildēt

ura tovarišči ura

11.08.2017. 22:40

"Dagnija: Kafiju gribi?
Eriks: Jā, uzliec.
Dagnija: Tie čangaļi to vecenīti aptīs ap pirkstu.
Pareizi viens vēsturnieks teica –
Krievija tatāru-mongoļu jūgu izturēja,
bet Latvija zem čangaļu spiediena sabruks."(c)

Atbildēt

Jā, jā

11.08.2017. 22:40

»

epidemiologs

Antisanitārie apstākļi sadzīvē vairo parazītus. Bet antitiesiskie procesi likumdošanā vairo tādus zemes baronus


Gatavojas restaurēt "lopu vagus"par 30 000. Piemaksāšu, lai atrāk būtu gatavi. Pēc toem daudzi raud, lai tajos iekļūtu un aidā.

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 22:15

Artūr Snip un Normund Šlitke, lai Jums veiksme, veselība un mūsu seno senču palīdzība mūsu kopējā cīņā ar pretīgajām proletariāta parazītiskajām paliekām! Kā es gribētu tos parazītus samainīt vietām ar mūsu senčiem Sibīrijas raktuvēs kur poļitruki novārgušus piebeidza ar āmura sitienu pa galvu!!!

Atbildēt

Krišjānis Valdemārs

11.08.2017. 22:12

»

Aa

Pieceltos mani senči ...., tad NŠ un A. Snips liktos tikai ziediņi...


Es tādus Aa,NŠ un Artūrus 1905.gadā ar dakšām kompostrēju, lai zin savu vietu.
Nepielīdzini alimentu nemaksātājus dzīvokļu īpašniekiem, kuri tev nav un nebija neko parādā, līdz brīdim, kad kāds izdomāja ar "likumu" tos par tādiem pataisīt.

Atbildēt

Represēto pensija budzim

11.08.2017. 22:09

uz Latvijas parasto pensionāru rēķina.

Rakstnieks Snips Artūrs dzimis 1949.gada 4.martā Krasnojarskas novadā, Krievijā, izsūtītu zemnieku ģimenē.1958.g. no izsūtījuma atgriezies Latvijā.

Atbildēt

Robis

11.08.2017. 22:09

»

zane

Smieklīgi, lielākā daļa no t.s. denacionalizācijas bija uz viltotu papīru pamata. Iesaku tiem, pret ko izvirzītas šīs prasības, caur tiesu izprasīt attiecīgo denacionalizācijas lietu, process iestrēgs vismaz uz gadu


Pilnīgi pareizi! Neviena ārzemēs taisītās pilnvaras autentiskums netika pārbaudīts. Neviens! Nācies redzēt tādu brīnumu, ka Kanādā notārs taisījis pilnvarojumu tīrā latviešu valodā. Uz baltas lapas, tikai folijas zīmogs un paraksts. Perfekti!!!

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 21:52

Pieceltos mani senči ...., tad NŠ un A. Snips liktos tikai ziediņi.
Visus ļaunprātīgos nemaksātājus vajadzētu iekļaut publiskā parādnieku sarakstā līdzīgi kā alimentu nemaksātājus un tieši tāpat kā māmiņas saņem no valsts minimālo pabalstu bērnam, tā pat analoģiski valstij būtu jāsamkasā nomas maksa zemes īpašniekiem un parādniekus "jāizdrāž līdz aknām"!!!

Atbildēt

Ha Ha

11.08.2017. 21:38

»

Dāsnais Artūronkuls

Partija...


Īstais strādnieku un tautas interešu lobētājs!

Atbildēt

Aa

11.08.2017. 21:36

Beidzot pretīgais proletariāts saņem pelnīto ...!

Atbildēt

Dāsnais Artūronkuls

11.08.2017. 21:34

Partija
Veids
Vērtība
Dāvinātājs
Datums
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 6720.00
Artūrs Snips
040349-*****
08.03.2005
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 9800.00
Artūrs Snips
040349-*****
07.07.2006
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Nauda
LVL 5000.00
Artūrs Snips
040349-*****
16.04.2009

Atbildēt

Ak vai...

11.08.2017. 20:59

»

Artūrs Snips


Secinot pēc pēdējo dienu aktivitātēm , šeit tas līmenis visiem ir pēdējā laikā stipri vien krities, gan identificējamiem, gan neidentificējamiem!

Atbildēt

Andris

11.08.2017. 20:56

NŠ- "nav DARĪJUMS, kamēr nav komersanta gribas izteikuma par šāda darījuma noteikumiem"
Kur nu vēl tiešāka komersanta gribas izteikšana, kā apgrūtināta īpašuma iegāde. Tad jau arī izīrētas ēkas iegādes gadījumā varētu apgalvot, ka nav komersanta gribas īres darījumam un ignorēt komerclikuma normu par 3 gadu noilgumu un tieši tā pat rīkoties iegādājoties uzņēmumu.

NŠ- "Ar ko zemes pārpircējs ir sliktāks par sākotnējo tās īpašnieku?"
Sliktāks ne sliktāks, bet pārpircējs atšķirībā no sākotnējā īpašnieka ir iegādājies īpašumu ar apgrūtinājumu tādejādi paužot savu gribu.

Atbildēt

Visu cieņu, autor !

11.08.2017. 20:54

Tadā gadījumā Jums savu darbu publicēšanai jāizmanto kāda cita vietne, vai arī jārada sava, kurā viss tiks stingri kontrolēts no Jūsu puses un piedalīties varēs tikai ar identificējamu autorizāciju, bet ķengāties savstarpēji un dūrītes vicināt tikai tāpēc, ka dalībniekam subjektīvi liekas, ka kādam ir atšķirīgi uzskati ir visai "nesimpātiski" un tā vecā plate par troļļošanu ir jau 100* nospēlēta gadījumos kad pietrūkst argumentu vai gribas tēmu noflūdot vai notrollingot!

Atbildēt

11.08.2017. 20:18

Par Šlitkes kā jurista kompetenci liecina tiesas spriedumā lasāmais- "Tiesas kolēģija konstatē, ka pieteikumā tiesai pieteiktais lūgums atjaunot tiesvedību lietā, ko, parakstot pieteikumu, izteikusi persona, kura vienlaicīgi ir arī zvērināts advokāts, ir juridiski nekorekts, jo tas neatbilst CPL 482.panta otrās daļas regulējumam"

Atbildēt

epidemiologs

11.08.2017. 20:16

Antisanitārie apstākļi sadzīvē vairo parazītus. Bet antitiesiskie procesi likumdošanā vairo tādus zemes baronus.
Gan pienāks diena, kad tiks rīkota dezinfekcija.

Atbildēt

zane

11.08.2017. 20:05

Smieklīgi, lielākā daļa no t.s. denacionalizācijas bija uz viltotu papīru pamata. Iesaku tiem, pret ko izvirzītas šīs prasības, caur tiesu izprasīt attiecīgo denacionalizācijas lietu, process iestrēgs vismaz uz gadu

Atbildēt

Tālāk

11.08.2017. 19:50

»

Artūrs Snips


Kādas garamantas Jūs cerējāt komentāros rast? Pārlasiet vēlreiz publikācijas virsrakstu. Kam pats raksts ir adresēts? Kādi šeit vispār iespējami komentāri?

Atbildēt

Dusts

11.08.2017. 19:45

Artūr Snīp, paskaidro lūdzu nezinātājiem, kāpēc un ar ko atšķiras zemes īpašnieka ierobežojumiem izmantot savu zemi no uz tās uzceltās ēkas un tieši tādiem pašiem ierobežojumiem no uz tās izveidotiem ceļiem un ielām.
Vai par otriem vēl neesi sadomājis prasīt nomas maksu.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 19:22

»

Artūrs SnipsPiedodiet, vecs netikums, tekstu nepārlasu, tāpēc labošu. "Komentāros redzams "troļļu" līmenis, ko derīgi uzzināt Diemžēl, pēdējos gados tas stipri krities.

Atbildēt

Artūrs Snips

11.08.2017. 19:18

»

Ak vai...

Un pats kā domā, ko? Pieauguši cilvēki, bet uzvedas kā histeriski pusaudži! Sevi vismaz cienietBet man visvairāk patīk komentāri, tajos redzams "troļļu", ko nerīgi uzzināt. Diemžēl, tas stipri krities pēdējos gados.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...