Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos
Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Mārcis Bendiks
21.02.2019.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

05.03.2019. 19:34

:)):))Sociologi-4.marta LTv-3 Ziņās semīta Levita krusttdēls semīts Ušakovs ,vēl pagaidām kolonistu ieliktenis- kā Rīgas ""mēris""- izteicās, ka bez viņa- Rīga būšot ""IZVAROTA""-""AUGSTA IZRUNAS DEBILIZĀCIJAS KLASE"" .Te atkal parādās semītu mākslīgi izveidotās Judokristietības princips- PATS ZAGLIS SAUC-ĶERIET ZAGLI !

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 19:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Un vēl

24.02.2019. 02:41

»

Skumjais Bruņinieks

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri...


Pie katras vēlētas varas tika pielikta administrācija, kas demokrātiju pārvērš par tukšu skaņu.

Atbildēt

Normunds Šlitke

24.02.2019. 02:37

»

Diemžēl,

atkal tas ekshibicioniskā narcisma un debiloīdās lielummānijas traumētais plānprātiņš, neglābjami uz visu galvu slimais rusofobs, visu iespējamo speckantoru provokators un stukačs, bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas zombijs izbēdzis no garīgo...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilk dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

SVF

23.02.2019. 09:16

»

Skumjais Bruņinieks

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri...


dibināja 1944. gadā. Pēc SSSR sagraušanas, ko veica PSKP nomenklatūras korporokrātija, postpadomju valstīs tika piemērota liberālā ekonomikas ("brīvā tirgus", kas ir meli) šoka terapija. Ārprāta terapija, ar ko starptautiskās korporācijas plānveidīgi iznīcināja bijušo SSSR ekonomiku, rūpniecību utt. ar mērķi te pārdot savas preces.

Lai "attīstītu postpadomju telpas" ekonomiku, ko turpina darīt ar negatīvu tendenci, SVF uzstādīja, aizdodot naudu, savus nosacījumus- nedrīkst būt valsts banku, jānotiek vispārējai privatizācijai. Valsts parāds vēlāk "pārstrukturizēts" uz PB, lai gan SVF un PB ir vieni un tie paši īpašnieki.

Žīda Egila Levita virzīšana VP amatā ir žīdu cionistu mērķi kopā ar SVF/PB parādos grimstošai un izpostītai Latvijas ekonomikai uzspiest pārējās prasības - privatizēt valsts kapitāldaļas saturošos uzņēmumus, kuri nes valsts budžetā simtus miljonus € ienākumus. Saeimas prezidijs un juridiskais birojs jau ir cionistu rīcībā, VP amatā ar E. Levitu žīdi kūrēs un nostiprinās likumdošanu šo kapitālsabiedrību valstij un pilsoņu kopumam neizdevīgajai privatizācijai,

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

22.02.2019. 21:38

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri.
Jo par to parūpēsies Šķēles apustulis Bendiks!
Oligarhu Lemberga, Šķēles un Šlesera smakas ir līdzīgas, kā ūdens piles..jo no tām nāk valsts nozagšanas smārds. Bendika saimnieks Šķēle politbiznesu mūsu valstī ir izstrādājis līdz pilnībai un, šķiet, nav tālu tie laiki, kad mākslu.."kā nesodīti nozagt valsti, kā tikt pie bagātības, izmantojot politisko ietekmi"..sāks pasniegt augstskolās.
Lai sekmīgi(kā Bendika saimnieks Šķēle) prihvatizētu un izzagtu valsti,ir vajadzīgas sekojošas lietas - personīga politiskā partija ar ietekmi Saeimā, izstrādāt un ieviest likumus, lai oficiāli varētu zagt, ielikt savus cilvēkus prokuratūras vadībā, tiesu sistēmā un KNABā..jā, un vēl Mediju telpa ir jāprivatizē. Un katra cienījama oligarha kabatā obligāti ir jābūt savai personīgai avīzītei - NRA(Lembergam), Diena (Šķēlem un vēlāk Šleseram).
Un tiklīdz parādīsies kāds politiskais spēks valstī, kas gribēs šo sistēmu izmainīt, tā noteikti uzradīsies visādi "bendiki", kas nodrošinās fonu šo spēku nomelnošanai.
Nav brīnums, ka JL ar Repši ir "bendiku" lielākais uzbrukumu objekts..jo kas nekaitēja Lembergam un Šķēlem izzagt mūsu valsti pirms tam..? Viss izmainījās Puzes zaglim pēc tam, kad pateicoties JL un Repšem, tika iecelts jauns galvenais prokurors..izrādījās Lemberga "varoņdarbu" atspoguļošanai bija vajadzīgi pat 200 kriminālsējumu. Viss izmainījās arī "puķu Andrim", kura "banda" ar Ēķi priekšgalā cieta fiasko digitālafēra.
Tad nāca Zatlers ar savu viedo Rīkojumu Nr2, kas aizslaucīja Bendika saimnieku Šķēli un Šleseru no Saeimas, bet smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu no valdības. Un atkal ar savu oligarhu smaku izcēlās Bendiks, kas ieņirdza par Zatlera nodomu.."valsts bez oligarhiem..".
Arī tagad, kad uzradusies ir JKP ar Bordāna kungu priekšgalā, kas grib izmainīt visu mūsu valsts sapuvušo tiesu sistēmu,kura ilgstoši ir kalpojusi oligarhiem, uzrodās momentāli Šķēles apustulis Bendiks un draud "godātajai redakcijai" ar savu nesaturēšanu. Viņš, redz, nevarot vairs paturēt to sevī un ir spiests izlaist savu oligarha Šķēles smaku, jo ir kalps savam kungam un valsts nozagšanas sistēmai līdz kapa malai.

Atbildēt

Morāle

22.02.2019. 13:32

»

Aizsaveries,

trakais muļķi


Kā redzams tev nepatīk skatīties patiesībai acīs. Tas raksturīgi cilvjiem bez morāles un tādiem, kuri gatavi kalpot jebkuram kungam, pat nododot savu tautu.

Atbildēt

Morāle

22.02.2019. 12:14

»

Fēlis

Tas ir viens no iemesliem, bet par Kadafi... No 90to sākuma atceros dziesmas vārdus: tu domā par ātru, mans draugs. Mans dēls domās lēnāk par jums. Tagad nu tie dēli sastāda lielu daļu latviešu tautas. Var būt ne 95%, bet viņu ietekme ir stipri jūtama


Tas varētu nozīmēt attīrīšanās procesu, kur katrs parāda kas viņš ir un cik noturīga viņa cilvēciskā pārliecība, bet kā zināms, vislabāk cilvēku var pārbaudīt ar naudu un varu. Tie kuri pārbaudi neizturēja ir likvidējami kā sabiedrības atkritumi, bez tiesas un mācītāja.

Atbildēt

Pagatne

22.02.2019. 11:00

»

!

Tautas partija


Tiesi taa,tas raidijums bija stulbuma un cucibas kalngals un Bendiks - Skeles kalps - jau nu vareja pakluset.

Atbildēt

ha-ha

22.02.2019. 09:32

Galvenais ir bailes pat par maz iespējamām pārmaiņam demokrātijas virzienā ,prom no komsorgu,komunistu,čekistu,viņu aģentu un padomju inteliģences varas.

Atbildēt

Jurčix

22.02.2019. 09:02

Pārpublicēts no db.lv šo vajadzēja uzrakstīt augšpusē es tad nebūtu tērējis laiku lasīt

Atbildēt

Fēlis

22.02.2019. 07:18

»

Morāle

Vai tagad būtu jāsaka lielais paldies okupantiem un čekistiem, ka esam apzagti, bet joprojām dzīvi ?? Ja Latvijā tiešām būtu atjaunota tiesiska valsts un veikta deokupācija, tad Latvijas valdību visticamāk sagaidītu Kadafi liktenis, vai tā tas domāts


Tas ir viens no iemesliem, bet par Kadafi... No 90to sākuma atceros dziesmas vārdus: tu domā par ātru, mans draugs. Mans dēls domās lēnāk par jums. Tagad nu tie dēli sastāda lielu daļu latviešu tautas. Var būt ne 95%, bet viņu ietekme ir stipri jūtama.

Atbildēt

Jānis

22.02.2019. 01:07

Vēl jau rakstiņā iederētos Zālītes monologs par Levitu, parakstu vākšana

Atbildēt

Secinājums

21.02.2019. 22:09

Vagīnas monologs.

Atbildēt

runa no maisa?

21.02.2019. 20:27

Bendiks tik pretīgi ņirgājās rādio, ka piedošanu var nelūgt! Izmantodams Kolāta varu, rādio raidījumam bija ļoti zemisks uzdevums - apņirgt un pazemot Repši un tas izskatījās pēc pasūtījuma raidījuma. Brīnos, ka Bendikam pat nav tik daudz kauna, lai paklusētu, un ja runātu, tad vajadzētu sākt ar savu iekļuvi čekas maisos.

Atbildēt

Morāle

21.02.2019. 20:16

»

Fēlis

Jau gadus 10 draugiem klārēju, ka Vienotība un Jaunie laiki ir ļaunākais, kas ar Latviju pēdējā pusgadsimtā noticis. Nu ir atnākuši pa īstam Ļaunie laiki. Labi, ka juzdams, ar ko tas šoreiz beigsies, vēlēšanu farsā nepiedalījos. Izskatās, ka uz nākošo sasaukumu salasīsies kandidāti, kuri leposies ar...


Vai tagad būtu jāsaka lielais paldies okupantiem un čekistiem, ka esam apzagti, bet joprojām dzīvi ?? Ja Latvijā tiešām būtu atjaunota tiesiska valsts un veikta deokupācija, tad Latvijas valdību visticamāk sagaidītu Kadafi liktenis, vai tā tas domāts ?

Atbildēt

Tēma

21.02.2019. 20:14

Tagad jāpiesakās par vainīgu sadarbībā ar čeku.

Atbildēt

forcemajeure

21.02.2019. 18:45

seems like, lato nav īsti ar ko piepildīt šī portālīša slejas. te nu uzrodas viens autors ar vidusskolas izglītību un fotogrāfa iemaņām, kurš pieradis apjāt lētticīgos. un re, baiti ripo

Atbildēt

janis

21.02.2019. 18:24

Pieej pie spoguļa,un atvainojies tam ko Tu redzi.

Atbildēt

:)

21.02.2019. 18:03

labākais, ko atceros no šī zagļu partijas cirka sunīša performancēm, bija viņa tirgošanās ar belšiem Doma laukumā.

Atbildēt

kaķu vecis

21.02.2019. 17:54

demence ir nežēlīga lieta

Atbildēt

Fēlis

21.02.2019. 17:04

Jau gadus 10 draugiem klārēju, ka Vienotība un Jaunie laiki ir ļaunākais, kas ar Latviju pēdējā pusgadsimtā noticis. Nu ir atnākuši pa īstam Ļaunie laiki. Labi, ka juzdams, ar ko tas šoreiz beigsies, vēlēšanu farsā nepiedalījos. Izskatās, ka uz nākošo sasaukumu salasīsies kandidāti, kuri leposies ar saviem sazin kā iegūtajiem maģistru diplomiem un vienkārši blēs, rukšķēs un ries, jo lai izdarītu ko vairāk, būs par stulbiem. 95% tautiešu viņiem applaudēs un apjūsmos viņu atraktivitāti.

Atbildēt

Finks

21.02.2019. 16:30

Tāda pat kampaņa tika veikta pret Zīgeristu, kurš 4.maija kliķei nebija ieplānots. Tik ļoti bīstams, ka daži pat vairāk kā 20 gadus nevar aizmirst viņa elementāras pieklājības žestu, kas pieņemts bij rietumos.
Tikai izciliem stulbeņiem var iestāstīt, ka cilvēki toreiz no Madonas, Balviem vai Alūksnes brauca dēļ banāna uz Jelgavu balsot.

Atbildēt

voila

21.02.2019. 15:30

pašreiz notiekošais ir tikai labs sākums. Viss labākais vēl mums priekšā, jeb, nu jau aizsaulē esošo St.H. citējot - mēs esam nodzīvojuši līdz laikam, kad fakti sāk līdzināties murgiem un murgi faktiem...

Atbildēt

kode

21.02.2019. 14:16

Labs rūkts!

Atbildēt

Īsāk pasakāms

21.02.2019. 14:07

Pesimists: "Trakāk vairs nevar būt!"
Optimists: "Var gan būt! Var gan!"

Atbildēt

Kāds

21.02.2019. 14:01

Precīzi! ;)

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 13:52

Vai tikai tu nebūsi fotogrāfs, ko?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 13:52

Kā tu dabūji gatavu tādu efektu?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 13:50

Tas kaķis bildē kā dzīvs!

Atbildēt

Anda

21.02.2019. 13:31

Mārci, vai tiešām, tu neesi stulbs no sākta gala? Tu dzīvo vienās sazvērestības teorijās un pļuksti savu pļurkstāmo, pilnīgi stulbi salīdzini nesalīdzinaāmas lietas un notikumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...