Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Pieteikšanās par vainīgu

Mārcis Bendiks
21.02.2019.
Komentāri (36)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

05.03.2019. 20:34

:)):))Sociologi-4.marta LTv-3 Ziņās semīta Levita krusttdēls semīts Ušakovs ,vēl pagaidām kolonistu ieliktenis- kā Rīgas ""mēris""- izteicās, ka bez viņa- Rīga būšot ""IZVAROTA""-""AUGSTA IZRUNAS DEBILIZĀCIJAS KLASE"" .Te atkal parādās semītu mākslīgi izveidotās Judokristietības princips- PATS ZAGLIS SAUC-ĶERIET ZAGLI !

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 20:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

Un vēl

24.02.2019. 03:41

»

Skumjais Bruņinieks

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri...


Pie katras vēlētas varas tika pielikta administrācija, kas demokrātiju pārvērš par tukšu skaņu.

Atbildēt

Normunds Šlitke

24.02.2019. 03:37

»

Diemžēl,

atkal tas ekshibicioniskā narcisma un debiloīdās lielummānijas traumētais plānprātiņš, neglābjami uz visu galvu slimais rusofobs, visu iespējamo speckantoru provokators un stukačs, bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas zombijs izbēdzis no garīgo...


Ja tu staigā aptaisījies, nenovāc un/vai nenomazgā to vietu, bet nobrauc tikai garspalvām ar papīru, tev noteikti smird tā vieta un tu par to laikam esi spiests runāt. Citādi normāls cilvēks tā nebrauktu ar mēli pa savu smirdīgo pakaļcaurumu kā tu. Tāpēc arī tu pat elementāras lietas nesaproti, bet no tevis smird ārā naida runas. Ja cilvēks lieto tādus vārdus kā tu – tas ir slims cilvēks, psihiski nav normāls. Ar to arī tev kā plānprātiņam ir nolemts vilk dzīvību kamēr nosprāgsi, jau drīz.

Atbildēt

SVF

23.02.2019. 10:16

»

Skumjais Bruņinieks

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri...


dibināja 1944. gadā. Pēc SSSR sagraušanas, ko veica PSKP nomenklatūras korporokrātija, postpadomju valstīs tika piemērota liberālā ekonomikas ("brīvā tirgus", kas ir meli) šoka terapija. Ārprāta terapija, ar ko starptautiskās korporācijas plānveidīgi iznīcināja bijušo SSSR ekonomiku, rūpniecību utt. ar mērķi te pārdot savas preces.

Lai "attīstītu postpadomju telpas" ekonomiku, ko turpina darīt ar negatīvu tendenci, SVF uzstādīja, aizdodot naudu, savus nosacījumus- nedrīkst būt valsts banku, jānotiek vispārējai privatizācijai. Valsts parāds vēlāk "pārstrukturizēts" uz PB, lai gan SVF un PB ir vieni un tie paši īpašnieki.

Žīda Egila Levita virzīšana VP amatā ir žīdu cionistu mērķi kopā ar SVF/PB parādos grimstošai un izpostītai Latvijas ekonomikai uzspiest pārējās prasības - privatizēt valsts kapitāldaļas saturošos uzņēmumus, kuri nes valsts budžetā simtus miljonus € ienākumus. Saeimas prezidijs un juridiskais birojs jau ir cionistu rīcībā, VP amatā ar E. Levitu žīdi kūrēs un nostiprinās likumdošanu šo kapitālsabiedrību valstij un pilsoņu kopumam neizdevīgajai privatizācijai,

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

22.02.2019. 22:38

Mēs varam Šķēli neredzēt un nedzirdēt dienu, nedēļu, mēnesi vai pat gadu, bet "puķu Andra" smaku būsim spiesti ostīt patstāvīgi un regulāri.
Jo par to parūpēsies Šķēles apustulis Bendiks!
Oligarhu Lemberga, Šķēles un Šlesera smakas ir līdzīgas, kā ūdens piles..jo no tām nāk valsts nozagšanas smārds. Bendika saimnieks Šķēle politbiznesu mūsu valstī ir izstrādājis līdz pilnībai un, šķiet, nav tālu tie laiki, kad mākslu.."kā nesodīti nozagt valsti, kā tikt pie bagātības, izmantojot politisko ietekmi"..sāks pasniegt augstskolās.
Lai sekmīgi(kā Bendika saimnieks Šķēle) prihvatizētu un izzagtu valsti,ir vajadzīgas sekojošas lietas - personīga politiskā partija ar ietekmi Saeimā, izstrādāt un ieviest likumus, lai oficiāli varētu zagt, ielikt savus cilvēkus prokuratūras vadībā, tiesu sistēmā un KNABā..jā, un vēl Mediju telpa ir jāprivatizē. Un katra cienījama oligarha kabatā obligāti ir jābūt savai personīgai avīzītei - NRA(Lembergam), Diena (Šķēlem un vēlāk Šleseram).
Un tiklīdz parādīsies kāds politiskais spēks valstī, kas gribēs šo sistēmu izmainīt, tā noteikti uzradīsies visādi "bendiki", kas nodrošinās fonu šo spēku nomelnošanai.
Nav brīnums, ka JL ar Repši ir "bendiku" lielākais uzbrukumu objekts..jo kas nekaitēja Lembergam un Šķēlem izzagt mūsu valsti pirms tam..? Viss izmainījās Puzes zaglim pēc tam, kad pateicoties JL un Repšem, tika iecelts jauns galvenais prokurors..izrādījās Lemberga "varoņdarbu" atspoguļošanai bija vajadzīgi pat 200 kriminālsējumu. Viss izmainījās arī "puķu Andrim", kura "banda" ar Ēķi priekšgalā cieta fiasko digitālafēra.
Tad nāca Zatlers ar savu viedo Rīkojumu Nr2, kas aizslaucīja Bendika saimnieku Šķēli un Šleseru no Saeimas, bet smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu no valdības. Un atkal ar savu oligarhu smaku izcēlās Bendiks, kas ieņirdza par Zatlera nodomu.."valsts bez oligarhiem..".
Arī tagad, kad uzradusies ir JKP ar Bordāna kungu priekšgalā, kas grib izmainīt visu mūsu valsts sapuvušo tiesu sistēmu,kura ilgstoši ir kalpojusi oligarhiem, uzrodās momentāli Šķēles apustulis Bendiks un draud "godātajai redakcijai" ar savu nesaturēšanu. Viņš, redz, nevarot vairs paturēt to sevī un ir spiests izlaist savu oligarha Šķēles smaku, jo ir kalps savam kungam un valsts nozagšanas sistēmai līdz kapa malai.

Atbildēt

Morāle

22.02.2019. 14:32

»

Aizsaveries,

trakais muļķi


Kā redzams tev nepatīk skatīties patiesībai acīs. Tas raksturīgi cilvjiem bez morāles un tādiem, kuri gatavi kalpot jebkuram kungam, pat nododot savu tautu.

Atbildēt

Morāle

22.02.2019. 13:14

»

Fēlis

Tas ir viens no iemesliem, bet par Kadafi... No 90to sākuma atceros dziesmas vārdus: tu domā par ātru, mans draugs. Mans dēls domās lēnāk par jums. Tagad nu tie dēli sastāda lielu daļu latviešu tautas. Var būt ne 95%, bet viņu ietekme ir stipri jūtama


Tas varētu nozīmēt attīrīšanās procesu, kur katrs parāda kas viņš ir un cik noturīga viņa cilvēciskā pārliecība, bet kā zināms, vislabāk cilvēku var pārbaudīt ar naudu un varu. Tie kuri pārbaudi neizturēja ir likvidējami kā sabiedrības atkritumi, bez tiesas un mācītāja.

Atbildēt

Pagatne

22.02.2019. 12:00

»

!

Tautas partija


Tiesi taa,tas raidijums bija stulbuma un cucibas kalngals un Bendiks - Skeles kalps - jau nu vareja pakluset.

Atbildēt

ha-ha

22.02.2019. 10:32

Galvenais ir bailes pat par maz iespējamām pārmaiņam demokrātijas virzienā ,prom no komsorgu,komunistu,čekistu,viņu aģentu un padomju inteliģences varas.

Atbildēt

Jurčix

22.02.2019. 10:02

Pārpublicēts no db.lv šo vajadzēja uzrakstīt augšpusē es tad nebūtu tērējis laiku lasīt

Atbildēt

Fēlis

22.02.2019. 08:18

»

Morāle

Vai tagad būtu jāsaka lielais paldies okupantiem un čekistiem, ka esam apzagti, bet joprojām dzīvi ?? Ja Latvijā tiešām būtu atjaunota tiesiska valsts un veikta deokupācija, tad Latvijas valdību visticamāk sagaidītu Kadafi liktenis, vai tā tas domāts


Tas ir viens no iemesliem, bet par Kadafi... No 90to sākuma atceros dziesmas vārdus: tu domā par ātru, mans draugs. Mans dēls domās lēnāk par jums. Tagad nu tie dēli sastāda lielu daļu latviešu tautas. Var būt ne 95%, bet viņu ietekme ir stipri jūtama.

Atbildēt

Jānis

22.02.2019. 02:07

Vēl jau rakstiņā iederētos Zālītes monologs par Levitu, parakstu vākšana

Atbildēt

Secinājums

21.02.2019. 23:09

Vagīnas monologs.

Atbildēt

runa no maisa?

21.02.2019. 21:27

Bendiks tik pretīgi ņirgājās rādio, ka piedošanu var nelūgt! Izmantodams Kolāta varu, rādio raidījumam bija ļoti zemisks uzdevums - apņirgt un pazemot Repši un tas izskatījās pēc pasūtījuma raidījuma. Brīnos, ka Bendikam pat nav tik daudz kauna, lai paklusētu, un ja runātu, tad vajadzētu sākt ar savu iekļuvi čekas maisos.

Atbildēt

Morāle

21.02.2019. 21:16

»

Fēlis

Jau gadus 10 draugiem klārēju, ka Vienotība un Jaunie laiki ir ļaunākais, kas ar Latviju pēdējā pusgadsimtā noticis. Nu ir atnākuši pa īstam Ļaunie laiki. Labi, ka juzdams, ar ko tas šoreiz beigsies, vēlēšanu farsā nepiedalījos. Izskatās, ka uz nākošo sasaukumu salasīsies kandidāti, kuri leposies ar...


Vai tagad būtu jāsaka lielais paldies okupantiem un čekistiem, ka esam apzagti, bet joprojām dzīvi ?? Ja Latvijā tiešām būtu atjaunota tiesiska valsts un veikta deokupācija, tad Latvijas valdību visticamāk sagaidītu Kadafi liktenis, vai tā tas domāts ?

Atbildēt

Tēma

21.02.2019. 21:14

Tagad jāpiesakās par vainīgu sadarbībā ar čeku.

Atbildēt

forcemajeure

21.02.2019. 19:45

seems like, lato nav īsti ar ko piepildīt šī portālīša slejas. te nu uzrodas viens autors ar vidusskolas izglītību un fotogrāfa iemaņām, kurš pieradis apjāt lētticīgos. un re, baiti ripo

Atbildēt

janis

21.02.2019. 19:24

Pieej pie spoguļa,un atvainojies tam ko Tu redzi.

Atbildēt

:)

21.02.2019. 19:03

labākais, ko atceros no šī zagļu partijas cirka sunīša performancēm, bija viņa tirgošanās ar belšiem Doma laukumā.

Atbildēt

kaķu vecis

21.02.2019. 18:54

demence ir nežēlīga lieta

Atbildēt

Fēlis

21.02.2019. 18:04

Jau gadus 10 draugiem klārēju, ka Vienotība un Jaunie laiki ir ļaunākais, kas ar Latviju pēdējā pusgadsimtā noticis. Nu ir atnākuši pa īstam Ļaunie laiki. Labi, ka juzdams, ar ko tas šoreiz beigsies, vēlēšanu farsā nepiedalījos. Izskatās, ka uz nākošo sasaukumu salasīsies kandidāti, kuri leposies ar saviem sazin kā iegūtajiem maģistru diplomiem un vienkārši blēs, rukšķēs un ries, jo lai izdarītu ko vairāk, būs par stulbiem. 95% tautiešu viņiem applaudēs un apjūsmos viņu atraktivitāti.

Atbildēt

Finks

21.02.2019. 17:30

Tāda pat kampaņa tika veikta pret Zīgeristu, kurš 4.maija kliķei nebija ieplānots. Tik ļoti bīstams, ka daži pat vairāk kā 20 gadus nevar aizmirst viņa elementāras pieklājības žestu, kas pieņemts bij rietumos.
Tikai izciliem stulbeņiem var iestāstīt, ka cilvēki toreiz no Madonas, Balviem vai Alūksnes brauca dēļ banāna uz Jelgavu balsot.

Atbildēt

voila

21.02.2019. 16:30

pašreiz notiekošais ir tikai labs sākums. Viss labākais vēl mums priekšā, jeb, nu jau aizsaulē esošo St.H. citējot - mēs esam nodzīvojuši līdz laikam, kad fakti sāk līdzināties murgiem un murgi faktiem...

Atbildēt

kode

21.02.2019. 15:16

Labs rūkts!

Atbildēt

Īsāk pasakāms

21.02.2019. 15:07

Pesimists: "Trakāk vairs nevar būt!"
Optimists: "Var gan būt! Var gan!"

Atbildēt

Kāds

21.02.2019. 15:01

Precīzi! ;)

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 14:52

Vai tikai tu nebūsi fotogrāfs, ko?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 14:52

Kā tu dabūji gatavu tādu efektu?

Atbildēt

kļimoviča aita

21.02.2019. 14:50

Tas kaķis bildē kā dzīvs!

Atbildēt

Anda

21.02.2019. 14:31

Mārci, vai tiešām, tu neesi stulbs no sākta gala? Tu dzīvo vienās sazvērestības teorijās un pļuksti savu pļurkstāmo, pilnīgi stulbi salīdzini nesalīdzinaāmas lietas un notikumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

21

Prezidents un Drāma

FotoKatra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet industriālais laikmets prasīja darba rokas. Otrajā vairums armiju braši iejāja zirgu mugurā, lepni zobenus vicinot (kaujā pie Mokras vācieši zaudēja 50 tankus, bet poļi 300 zirgus), bet kara noslēgumā cilvēce pieredzēja Hirosimu un Nagasaki.
Lasīt visu...

6

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

FotoŠī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com kontā @bembijs publicēja tagad izdzēstu ierakstu, kurā ievietoja ekrānšāviņu no politiskās partijas Nacionālā savienība “Taisnīgums” profila, tam pievienojot komentāru: “Gribētu, lai Rīgas valsts 2. ģimnāzija pastāsta, ko viņu mūzikas skolotājs darīja šajā “akcijā”.”
Lasīt visu...

6

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

FotoKultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas būvniecību, līdz 2016.gada 31.decembrim pārskaitot būvniekiem pēdējo maksājumu 104 904 eiro apmērā. Kopumā par ēkas būvniecību 8 gadu laikā valsts samaksājusi 195 565 638 eiro, un tai pret būvnieku nav parādsaistību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...