Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvijai ir nākotne

31.07.2018. 18:50

Divas lietas, kuras nav pateiktas:
Krievu gāzes Rīgas TEC abalsts, kurš ir nelikumīgs kopš tā uzsākšanas brīža un būtu atgriežams patērētājiem, jo dabas gāze nekad nav bijusi un nebūs atjaunojamais resurss. NEKAD!
Otra lieta- Latvijas OIK saņēmējus nesargā tiesiskā paļāvība, jo shēmu tās veidotāji netika saskaņojuši ar EK, kā tas obligāti bija jādara. Tas tika izdarīts tikai 2017. gadā, turklāt nianses joprojām ir neskaidras,jo latviski šis dokuments netika apzināti pārtulkots, tas pastāv pagaidām tikai angliski, turklāt ar to pilnā apjomā iepazīties nav tik vienkārši.
Izskatās, ka šobrīd ašeradenu banda grib sakārtot lietas līdz vēlēšanām, lai līdz 2020.-26. gadam sapelnītu visu tik lielā apjomā, lai kompensētu to, ko vajadzēs atdot atpakaļ par iepriekš pārmaksāto. Tāpēc jau ir tāda bremzēšana, ka OIKistiem par nodokļu nemaksāšanu nevis VID uzliek inkasso, bet ļauk vēl 6 mēnešus "laboties", lai tik tie nezaudētu naudīgās licences.
Bandītu apsēsta valsts. Kā redzams, ar maksātnespējnieku laupīšanas servisa bandu jau sākuši runāt viņiem saprotamā valodā, vai jāgaida arī OIK bandītu pārrunas viņiem saprotamā valodā?

Atbildēt

Taisnība

31.07.2018. 18:35

Tātad, pa etapiem:
Pirmais bandīts- Kalvītis! Lai piesegtu savas sievas Latgales hesa biznesu, savā valdīšanas pēdējā nedēļā veic būtiskas izmaiņas mazo hesu atbalsta sistēmā, no limitētiem 8 atbalsta gadiem to padarot par mūžīgu, izveidojot tik mistisku apmaksas formulu, ka tālāk jau dubultā tarifa vietā sanāk trīskāršais. Un viss ir bumbās!
Risinājums- atgriežamies pie limitēta gadu skaita paaugstinātajam tarifam, kamēr investīcija tiek atpelnīta un tālāk jau lai ražo pēc normālā tarifa.
Otrais bandīts- Šķēle. Sadala savus vienkopus uzstādītos vēja ģeneratorus pie Liepājas grupiņās pa trijiem, katrai grupiņai uztaisa savu atsevišķu SIA, lai tik iekļautos maksimālajā ražošanas jaudas apjomā trīkārtīgā tarifa saņemšanai. Kauns šim puisim nekad nav bijis un nebūs, kamēr vien netiks kādreiz norakts zem zemes, tāds latviskais žīda puiša variants, kurš ar to, turklāt, vēl lepojas, kā ir izdevies apjāt un nopirkt visus baurus.
Risinājums- visiem, kuri pretendē uz valsts jebkādu atbalstu, ieviest obligātu fiziskās personas deklarāciju par saņemtajiem kopīgajiem ieņēmumiem no valsts. Tai skaitā arī attiecinot fizisku personu- patiesā labuma guvēju, atšifrēšanu speciāli veidotajām slēptuvēm akciju sabiedrībām un nevalstiskajām organizācijām. Un tad ieviest maksimālo valsts atbalsta apjomu vienai fiziskai personai. Plus arī vēja parkus un biogāzi ierobežot ar 8 gadu licencēm.
Bandītu bars numur 3- visi lielās miljardu afēras veidotāji pēdējo 10 gadu laikā, kas ir tā sakrustojušies savā starpā pa partijām un koalīcijām, ka paši vairs nesaprot, ko kurš kuram parādā. Bet risinājums tas pats- terminēts līgums paaugstinātā tarifa saņemšanai un atskaitīšanās līdz fiziskas personas līmenim. Kuri tam nepiekrīt un meklē atmazkas- ar kāju pa vienu vietu, lai brauc uz Austrāliju savas bandītu rebes taisīt.

Atbildēt

Māris

30.07.2018. 13:07

»

Es

Valsts kontrole ir revīzijas iestāde, kas būtībā pārbauda grāmatvedību. Neprasi no tās citas funkcijas


Valsts kontroles likums -

Valsts kontrole, veicot finanšu, likumības un lietderības revīzijas, kontrolē:

-rīcību ar valsts mantu ...

Valsts kontroles darbības mērķis ir noskaidrot, vai rīcība ar šā panta pirmajā daļā minētajiem līdzekļiem ir tiesiska, pareiza, ekonomiska un efektīva, kā arī sniegt rekomendācijas atklāto trūkumu novēršanai.


Atbildēt

Ne Es

30.07.2018. 12:40

»

Es

Valsts kontrole ir revīzijas iestāde, kas būtībā pārbauda grāmatvedību. Neprasi no tās citas funkcijas


Kad ienāk prātā, (īpaši, kad vadītājai sākāpj galvā balotēties uz Saeimu), VK raujās un ir spējīga pamācīt dzīvot visus un visās jomās, aizmirstot par savu "tikai grāmatvēdīsko" būtību...

Atbildēt

Es

30.07.2018. 10:20

»

elementārā matemātika

Atņemot OIK Latvenergo TECiem precīzi par tādu pašu summu samazināsies valsts budžets


Apgrieztā loģika - jāmaksā 2x vairāk, lai budžets būtu 2x lielāks? OIK kurbulē privātie un mērķis ir peļņa. Kādā sakarā te iepļūtīts par budžetu?

Atbildēt

Es

30.07.2018. 10:18

JOPROJĀM premjers nav sagatavoji pieprasīto sarakstu par OIK - kas ko, kad un kā apstiprināja. Valsts pārvaldē lēmumu pieņemšanas kārtība ir tik neizsekojama?

Atbildēt

Maris

30.07.2018. 09:56

A kapec I.Zarins vienigais sit trauksmes zvanus? Ko visus sos gadus ir darijusi Valsts kontrole, ar I.Sudrabu prieksgala? Vai ari valsts kontrole seko lidzi tikai valsts iestazu teriniem. Ja kaut kas tiek darits uz iedzivotaju rekina, tad vinus tas nekasa.

Atbildēt

Uldis

30.07.2018. 08:48

»

Gribu zināt vaurāk

Pamatosiet, lūdzu


Nezinu, kā var pamatot politiķu darbību ienaidnieku valsts labā?

Atbildēt

to naivais

30.07.2018. 08:46

»

elementārā matemātika

Atņemot OIK Latvenergo TECiem precīzi par tādu pašu summu samazināsies valsts budžets


Vai tiešām domā, ka no OIK TECiem visa nauda nonāk budžetā, bet ne Žīgura un Vienotības zagļu kabatās un viņu Gazprom saimniekiem?

Atbildēt

tikai nevajag

30.07.2018. 08:06

nevajag paskatiet, kas elektrbu saņem pusparvelti..........................

Atbildēt

Elektrum draudzīgais tarifs

30.07.2018. 03:10


Svētdien, pulksten 17.00 atjaunota elektroapgāde 2600 klientiem Ruses, Jūrmalas gatves, un Zolitūdes ielas apkārtnē, portālu "Delfi" informēja AS "Sadales tīkls" tīkls pārstāvis Artūrs Zālītis.

Atbildēt

Kaimiņš no blakusmājas

30.07.2018. 00:17

Mēs KPV esam mantkārīgi zagļi un varaskāri mantrausēji. Nebalsojiet par mums, lūdzu!!!!

Atbildēt

Jūs netur rokat

29.07.2018. 20:43

oik ir laba ideja,tikai nekasaties pie mazjām koogenerācijas stacijām,bet atņemt vaig oik statusu tec2 un miljoni būs mājās,Savicki paskatat kas lācītim vēderā,netaisiet šovu ar mazajiem tā ir kārtējā acu ai%mālēšana

Atbildēt

+15,2% vairāk par OIK piesegšanu

29.07.2018. 17:20

Viss šis notiekošais absurda teātris ir pierādāms ar reāliem faktiem. Kas arī tiks izdarīts, ja atbildīgie par šīs afēras izbeigšanu turpinās to piesegt:

Rīga, 9.apr., LETA. Energokompānijas AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētāja Āra Žīgura alga pērn bija 151 136 eiro, kas ir par 15,2% vairāk nekā 2016.gadā, liecina amatpersonas deklarācija.

Atbildēt

vecais spekulants

29.07.2018. 15:18

Ivars negrib runat par krievu gazes adatu TECos 1un 2.

Atbildēt

mākslīgais intelekts

29.07.2018. 15:05

»

lauķis

Iegūstot aizvien vairāk informācijas par patiesajiem OIK afēras apmēriem un detaļām,biedrs partijnieks Zariņš par to atcerējās tikai pirms vēlēšanām


Nemelo lauķi! jau pirms gadiem 10 , kad Zariņš pat tuvumā nebija Saeimai, būdams sabiedriesko pakalpojumu regulācijas komisijas vadītāja vietas izpildītājs, Zariņš intervijās sitas trauksmes zvanus un teica ka tā ir milzīga afēra! Tapēc jau viņu neapstiprināja par komisijas vadītāju , bet ievīdīja uzticamo vienotības pakalpiņu Irkli

Atbildēt

jaajaa

29.07.2018. 14:57

...ja pareizi saprotu, tad tiesiskās paļāvības princips EK izpratnē šajā gadījumā nesargā OIK saņēmējus...vajag vienkārši apturēt OIK izmaksas, patērētāju samaksāto OIK akumulēt atsevišķā fondā...un pēc tam jau lemt, tiesāties u.c., kuram ko kompensēt, kuram ne utt.,...:)

Atbildēt

Mežabrālis

29.07.2018. 14:43

Manā sarakstā ir gan oik, gan latviešu valodas iznīcināšanas referenduma atbalstītāji. Oik var ar darbiem izpirkt grēkus, latviešu valodas iznīcinātāji diemžēl nē.

Atbildēt

sēlis

29.07.2018. 14:22

Žēl, ka mums nav Ķīnas likumi, tad EM kukuļņēmēji nevis sēdētu, bet būtu pielikti pie sienas!

Atbildēt

A

29.07.2018. 14:20

Malacis Zariņš, tas ,ka viņš jau ilgi cenšas atmaskot OIK afēru, norāda tikai uz to, ka viņš nav valdošās mafijas astoņkāja loceklis!

Atbildēt

johans

29.07.2018. 14:08

»

lauķis

Iegūstot aizvien vairāk informācijas par patiesajiem OIK afēras apmēriem un detaļām,biedrs partijnieks Zariņš par to atcerējās tikai pirms vēlēšanām


Īstais laiks uzmanības pievēršanai visām ekonomiskajām diversijām pret valsti,kuras publiski izpilda un kontrole bijušās padomju okupantu uzticības personas.Šai sarakstā skaisti iekļaujas arī teiksmainais māja-kuģis,pretvalstiskās propogandas valstiskais izplatītājs un visa to neredzošā un piesedzošā politiskā un valdošā elite,kura morāli ir zaudējusi tiesības pretendēt uz valsts vadību

Atbildēt

josifs

29.07.2018. 13:59

Zariņam bija jāiet čekistu un komunistu partijā,,Saskaņa,,jo viņa tēvs uzcītīgi piedalījās VDk palīg brigādes nodarbībās.

Atbildēt

lauķis

29.07.2018. 13:55

Iegūstot aizvien vairāk informācijas par patiesajiem OIK afēras apmēriem un detaļām,biedrs partijnieks Zariņš par to atcerējās tikai pirms vēlēšanām.

Atbildēt

Zariņa kungs!

29.07.2018. 13:53

Varbūt jāsāk jau tagad pierādīt,savādāk Ašerādins bāž pufaiku ausīs katru mīļu dieniņu,pat saka,ka nevar uzreiz likvidēt OIK,jo būšot lielas ziepes?!

Atbildēt

Vienotības paziņojums

29.07.2018. 13:00

Rokas nost no mūsu biznesa!

Atbildēt

Džo

29.07.2018. 12:45

OiK apturēs jaunā Saeima.Sēdinās jauni prokurori..Diemžēl nekas no vecā nefunkcionē

Atbildēt

Uldis

29.07.2018. 11:26

SC "latvietis", Zariņš aktīvi atbalstīja savas sugas brāļu: Dombrovska un Kampara, īstenoto Savicka pasūtīto projektu, ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....