Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

gunars

10.02.2021. 16:46

»

Juris

Kāpēc nevar ņemt Bulgārijas, Grieķijas, u.c valstu piemēru


Un ne tikai sis valstis pasutija Sputnik. Latviesi rej uz Krieviju un pareizi, ka mums nedos neko, lai gan Sputnik vakcina Eiropa jau ir atzita par loti efektivu.Vai tiesam neviens neredz, ka Latviju Eiropa uzskata par pedejo valsti visas jomas?

Atbildēt

Pēteris Pirmais

17.01.2021. 17:55

Kāš ir šo ārprātu uzrakstījis ? Pie sienas uzreiz, bez runām ,bez tiesām.

Atbildēt

esmu par vakcināciju

16.01.2021. 00:06

interesanti, kas notiks, ja savakcinēs dzērājus, bomžus, bet vakcīnas nepietiks gudriem cilvēkiem, tad jau gudrie cilvēki ātrāk nomirs... vai te vajadzīga muļķu zeme, jeb te vajadzīga paklausīgo dzērāju zeme, varbūt tas viss tiek darīt speciāli? Šobrīd sanāk, ka ģimenes ārsts izlems , kurus vakcinēt, un kurus ne? Kāda privilēģija. Un ja palaidīs dzīvo rindu. Es , piemēram, strādāju, un man nebūs laika kompī sēdēt, lai sagaidītu ieklikšķinātu par pieteikšanos rindā. Būs kā uz Dziesmu svētku biļetēm, tā arī nevarēju pieteikties, jo kompis visu laiku rādīja, ka ir rinda.......

Atbildēt

Juris

14.01.2021. 17:33

Kāpēc nevar ņemt Bulgārijas, Grieķijas, u.c valstu piemēru?

Atbildēt

Blondīne

13.01.2021. 22:35

Zviedrijas piemēru par sliktu sauc parasti personas ar stabiliem ienākumiem, piem., valsts ierēdņi. Mani ienākumi ir 0, darba nav un nebūs. Zviedrijas kritiķi saka, ka strādājot liela iespēja nomirt ar kovidu vai labākajā gadījumā tikai saslimt. Bet man būtu vienalga, nomirt no kovida vai beigt savu dzīvi pašnāvībā naudas trūkuma dēļ. Tādēl ejiet vien cirst!

Atbildēt

Gefüllte Frikadelle

13.01.2021. 18:57

«Kā mēs zinām, vislabāk uzrunā personīgais piemērs, līdz ar to, kā būtu, ja visi ministri un visi Saeimas deputāti piekristu vakcinēties. No vienas puses, tas būtu skaidrs signāls sabiedrībai, ka metodei un tehnoloģijai var uzticēties, no otras puses, tā būtu iespēja atsākt darbu klātienē».

(Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītājs Valdis Keris)

Atbildēt

Hmm

12.01.2021. 15:22

Kapec bevar ielikt - šim peredastam??

Atbildēt

Jolanta

12.01.2021. 10:46

Pareizi.Pirmo vakcinācijas punktu Saeimas namā unprezidenta kancelejā.Prezidents varbūt būtu painteresējies par lielo veikumuveselības ministrijā.

Atbildēt

Sveiciens no Sputnik V

12.01.2021. 09:14

»

īstenībā

Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās


putniknewslv.com/Latvia/20210110/14984941/Nevar-kompenset-apjomus-no-Krievijas-kravu-apgrozijums-Ventspili-krities-par-37.html

Atbildēt

ESMAIJA

12.01.2021. 08:43

Kas pateiks, kādēļ Kariņš atteicās no cilvēktiesību aizsardzības, kādu paredz Eiropas konvencija? To, ka arī Satversme paredz cilvēktiesības katram šeit dzīvojošam, viņš , pieņemu, vai nu nezin, vai pavisam vienkārši to ,,neņem galvā", tāpat kā neņem galvā paša pieņemtus likumus. Un tas , kas šobrīd notiek, ir vistiešākā cilvēktiesību ignorēšana. Kas šo situāciju radīja ja ne valdības stulbums vai tīša ļaunprātība? Un tos, kas miermīlīgi protestē pret šo stulbumu vajā un soda - tam 100, tam, 1000, tam 5000... Kas notiek ar skolēniem? Kas notiek veco ļaužu pansionātos, kas notiek ar katru cilvēku... Vai to kāds ir padomājis. Un visa tā varēja nebūt, ja par veselības ministri nebūtu iecelta aprobežota un tautas uzticību zaudējusi persona, Ja par valsts prezidentu būtu tautas ne kliķes iecelts prezidents, ja par premjeru būtune dubultpilsonis, kas sēž uz diviem krēsliem, bet īsts valstsvīrs. Būtu interesanti parakāties dziļāk, kas lika Vējonim iecelt Kariņu, jo tālākais gāja arī savu gaitu - prezidents, Viņķele, melošana, cilvēku biedēšana, sodīšana, likumu neievērošana, partiju finansēšana, veselības sisteēmas sagraušana, izglītības sistēmas novešana līdz absurdam un visbeidzot valsts iegrūšanu nu jau gan nekad neatmaksājamā parādu jūgā, ar paša un neviena cita radītu situāciju. ŠO KOMENTĀRU VAKAR NEPIEŅĒMA.

Atbildēt

Ebreju “humānisms un cilvēktiesības” Latvijā!

12.01.2021. 07:53

B’ nai B’ rith Rīgas loža mūsdienās 12.01.2021. 05:15
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

Vēsture
* • 1843. gada 13. oktobrī to Ņujorkā dibinājuši 12 ebreju ieceļotāji no Vācijas kā neatkarīgu ebreju ložu Die Bundesbrüder ("Savienības brāļi") iecietības, cilvēcības un labdarības veicināšanai. Sākotnējā darbība bija vērsta uz slimnīcu un nespējinieku namu veidošanu.
* 1901. gadā tika izveidots fonds Austrumeiropas ebreju ieceļotāju izvietošanai visā ASV teritorijā.
* Kopš 1913. gada būtiska darbības joma bija cīņa pret antisemītismu ("Anti-Defamation League").
* Kopš 1897. gada B’nai B’rith tika atvērta arī sievietēm, kā neatkarīga organizācija pastāv arī B’nai B’rith Women tikai sievietēm.
* B'nai B'rith ir aktīvi darbojusies, lai stiprinātu saites starp ebreju diasporas organizācijām un Izraēlas valsti kopš tās dibināšanas 1948. gadā.
* 2001. gadā notika B'nai B'rith Eiropas ģenerālā asambleja.
* Rīgas loža dibināta 1998. gada 16. jūnijā un tā ir daudz darījusi Rīgas slimnīcas Bikur Cholim pilnveidošanā.
B’nai B’rith Europe pamatmērķi Labot
* • Cilvēktiesību aizstāvība un cīņa pret antisemītismu, rasismu un ksenofobiju,
* Izraēlas valsts aizstāvība,
* Humanitārā palīdzība Austrumeiropai un Izraēlai,
* Darbība ebreju identitātes, kultūras un vēsturiskā mantojuma attīstībai.Žīd u cionist i- globālisti, talmuda jūdaisti, B’ nai b’ rith, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti arī caur ES un Latvijas likumdošanu, tostarp E. Levita un K. Kariņa rīcību. Pirmsākums pieejams tikai ivritā.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”
Atbildēt
B’ nai B’ rith 12.01.2021. 05:07
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

B’nai B’rith, arī Benē Berith pirmskara Latvijā (ivritā: בני ברית, „Derības dēlu savienība“) ir starptautiska ebreju organizācija ar humanitāriem un labdarības mērķiem aptuveni 58 pasaules valstīs. B’nai B’rith Europe sastāvā ir ap 7000 dalībnieku, tās ložas ir 28 Eiropas valstīs, arī Latvijas Republikā. Struktūras un principu ziņā radniecīga brīvmūrnieku ložām, kaut arī nav nekādas organizatoriskas saistības starp šīm kustībām. Organizācijas simbols ir menora (septiņzaru svēčturis). Publicē mēnešrakstu B’nai B’rith International Jewish Monthly. Vašingtonā organizācija uztur Ebreju vēstures muzeju B’nai B’rith Klutznick National Jewish Museum.
Atbildēt
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem 12.01.2021. 05:05
»
Kad tieši
Pirmkārt, Romas klubs ir tikai viena no n domnīcām, kas gan ir veidota vairāk kā tusiņš prominencēm (cik atceros no LV tur kaut kad bija ieaicināts kaut kas no mūsu politiķiem), bet nu anyway, kas tad ir tas, kas romas kluba ziņojumos ir tas kas sakrīt ar Švāba grāmatu, kas ir daiļliteratūra...

Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ nai B’ rith ir cieši saaugusi ar CIP un Mossad organizēto noziedzību, izveidota apvienojoties 12 ž īdu klaniem.

Romas kluba postulāti:

1. pasaules ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana
3. valstu suverenitātes mazināšana
4. pasaules valdības izveide.
Atbildēt

Ebreju “humānisms un cilvēktiesības” Latvijā! Nesmīdiniet!

E. Levits slepeni atteicās ar saviem līdzzinātājiem J. Bordānu - tieslietu ministru un K. Kariņu no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā 13. martā 2020. gadā. Noslepenota šī informācija pat tiesībsarga J. Jansona mājaslapā.

Romas kluba postulāti pilnā mērā sakrīt ar K. Švābes grāmatas “Lielais restarts” saturu. K. Švābe ir ilggadīgs Davosas ekonomikas foruma organizētājs, kurā uzaicināts bija un ieradās Latvijas VP E. Levits. Visas pēdas ved uz Romas klubu un uz “globālo ebreju impēriju” ar globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ar sociālo reitingu “labas uzvedības elektroniskās naudas pabalstiem”. Par naudas pabalstiem un to palielināšanu medijos jau VP E. Levits izteicies pietiejami skaidri un droši. Vairs, acīmredzot, nevajadzēs E. Levita un J. Bordāna “ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”.

Par visas 4. maija valsts finanšu korporācijas finanšu parādiem solidāri atbild visi Latvijas iedzīvotāji laikā, kad šodien liegtas politiskās cilvēktiesības un brīvības protestēt pret valsts parāda palielināšanu.

Latvijas elektroniskajā koncentrācijas nometnē šodien jau, slepeni plānojot iedzīvotājiem izmaksāt elektronisko naudu kā labas uzvedibas sociālo reitingu pabalstus, pret tautas tiesībām protestēt ir ieviestas komendantstundas, pulcēšanās aizliegumi un politisko protestu aizliegumi.

Elektroniskās naudas pabalsti, ko ieskaitīs privātpersonu banku kontos, novedīs pie privātīpašumu restrukturizācijas, atsakoties no privātpersonu īpašumiem. Slepeni plānotie pabalsti tiek sarežģītā veidā aprēķināti katram, aprēķinot katra NĪ un citu aktīvu vērtību. Pāreja uz privātīpašuma likvidāciju prasīs ilgu laiku. Pasaules Bankas plānos pirmā fāze ir tikai līdz 2015. gada 31. martam.

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 06:44

»

nu kāda lielākā daļa

tie 20


Pagaidām vakcīnu gribētāju nav vairāk par 20%.

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2021. 22:25

Lūdzu atdodiet manu komentāru!!!!

Atbildēt

katrs piektais,

11.01.2021. 21:29

jo to slimo jeb kurā populācija ir 20%, runa ir par gradācijām. Jo sliktākas skolas, stulbākā barā grozās, alkahols, narkotikas... jo vairāk,
ir tā saucamie transitorie murgi. Viens sāk blēt, bars nestabilo sāk blēt līdzi, jo viņi taču lasīja!!!! čatos lasīja!!!!!
Jo vairāk tagad, kad tieši šie ir liekie un nav aizņemti darbā...viņi 'domā'....

Atbildēt

īstenībā

11.01.2021. 21:18

»

ha-ha

Ja jau visi izmiruši? Kā inficēto skaits var palielināties


tak melo!
Es arī tevi mīlu.

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 20:47

»

īstenībā

Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās


Ja jau visi izmiruši? Kā inficēto skaits var palielināties?
Tu esi baigi ... gudrs, ko nevar noliegt!

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 20:43

»

Iešun pipelī

sev to čipu, idiot! Lai visiem vari parādīt, kretīn jo banais


Paklau, ja labi uzvedīsies,tev baseinā ielies ūdeni, lai vari ņurkot arī ūdenī. Un ja labi uzvedīsies un pareizi balsosi par demokrātiju, tev to čipu nevis iešūs, bet tikai pielīmēs.
Pārāk jau priekšlaicīgi nesatraucies!

Atbildēt

preža kanceleja

11.01.2021. 20:19

Kad tam žīdam iegrūdīs kārtīgu devu?

Atbildēt

īstenībā

11.01.2021. 19:51

»

Nu gan

atradi ar ko saliidzinaat. Ar valsti, kas melosanaa parspeej pat Latvaaniju


Krievijā visi jau izmiruši, palicis tikai putins, zaharova un kiseļ TV, kas pasaulei melo, ka inficēto skaits samazinās.

Atbildēt

Haralds

11.01.2021. 19:37

Demokrātisms(nejaukt ar demokrātiju)ir tad,ja valdība pieņem lēmumus un rīkojas sabiedrības intresēs,ņemot vērā tās emocionālo,garīgo,kultūras,materiālo un finansiālo vajadzību kopumu("temperatūru")!

Atbildēt

Nu gan

11.01.2021. 19:15

»

skaiti ka gribi

Krievija covid-19 saslimuso ir 3x mazak neka latvija skaitot uz 100000 iedzivotajiem katru dienu


atradi ar ko saliidzinaat. Ar valsti, kas melosanaa parspeej pat Latvaaniju.

Atbildēt

Jā, bet

11.01.2021. 19:00

»

labi pateikts

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu


Ne jau ar tām Latvijā iepirktajām Pfizer vakcīnām Izraēla savējos vakcinē! Tā, ka ja runā par Izraēlu, tad vajag pateikt visu, ne tikai vakcinēto skaitu un vakcinēšanas tempus.

Atbildēt

fakts

11.01.2021. 18:51

»

labi pateikts

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu


Kibuco iemītniekiem ir tikai vergu tiesības,turklāt 2022.gadā projekts Izraēla tiek slēgts,vismaz tā vēsta jūdu virsaitis Kisindžers.

Atbildēt

labi pateikts

11.01.2021. 18:47

Spilgts piemērs ir Izraēla, un diez vai kāds apšaubīs, ka šajā valstī būtu daudz idiotu.

Atbildēt

Iešun pipelī

11.01.2021. 18:43

»

ha-ha

Tev mazliet galvā sakāpis...


sev to čipu, idiot! Lai visiem vari parādīt, kretīn jo banais!

Atbildēt

Adata

11.01.2021. 18:36

Ak tā mediķu pieredze! Tās ausis cik nav klausījušās firmu pārstāvjus, kas slavinājuši savus medikamentus. Dzīve parādījusi pavisam ko citu. Phizer Amerikā ražo priekš mums vakcīnu, bet miljoni amerikāņu slimo ar Covid un arī mirst. kāpēc Amerika nepotē savus pilsoņus? 42% nevēloties to darīt, laikam netic Phizer. Latvijā Zinātņu akadēmijā arī vēl nezinot ,kā ražotas un kā darbojas šīs vakcīnas, jo valdība ar zinātniekiem nekonsultējoties.

Atbildēt

ha-ha

11.01.2021. 18:30

»

Vēl viens vakcīnas ticīgais

Kad pēc apmēram diviem-trim gadiem būs ticami dati par masveida mRNA gēnu inženierijas izmēģinājuma rezultātiem un tos varēs objektīvi salīdzināt ar kovida letalitāti, tad es pieņemšu lēmumu vai ir labas mRNA vakcīnas vai nav...


Tev mazliet galvā sakāpis!
Ja vajadzēs un vēlēsies, ieviesīs vakcinācijas pases. Bez tādas pases nevarēsi lidot, iziet auto TA, nevarēs tevi pieņemt darbā, pat veikalā iepērkoties kādu laiku - nedēļu, mēnesi apsargs var pieprasīt šo pasi.
Un ja vajadzēs, tev arī čipu iešūs, lai redzētu, kā tu pārvietojies un dzirdētu ko runā!
Čips būs tava brīvība un demokrātija!

Atbildēt

Vēl viens vakcīnas ticīgais

11.01.2021. 18:13

Kad pēc apmēram diviem-trim gadiem būs ticami dati par masveida mRNA gēnu inženierijas izmēģinājuma rezultātiem un tos varēs objektīvi salīdzināt ar kovida letalitāti, tad es pieņemšu lēmumu vai ir labas mRNA vakcīnas vai nav.
Es neļaušos, ka man izskalo smadzenes ar apgalvojumiem, kuriem nav nekāda zinātniska pamatojuma un neļaušos tikt kā tāds izmēģinājuma lopiņš sašpricēts ar vakar radītiem un ilgtemiņā nepārbaudītām šūnu bioķīmiju pārprogrammējošiem preperātiem.
Līdz tam laikam labāk izvēlos risku saķert zināmo ļaunumu - kovidu, nekā pakļaut sevi šis pasules vareno sponsorētajiem eksperimentiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

11.01.2021. 17:52

»

jautaajums

Ko darīs kolonijas pārvaldnieki kad sapratīs ka lielākā cilvēku daļa nevēlas vakcinēties?Vai sāksies atklāta piespiedu vakcinēšana?Pagaidām tiešu pierādījumu nav,bet ir ziņas par šantāžu mediķu vidū,vai nu ej mājās vai saņem poti


Ir, ir pasens piemērs saistībā ar armijas līdzdalību misijās Irākā un Afganistānā. Slakteris TV, siekalas šķiežot, dievojās, ka līdzdalība esot un būšot LV militārpersonām pilnīgi brīvprātīga, piespiests neviens netikšot. No skaistās runas pagāja daži mēneši, un man pazīstams zaldātiņš jau stāstīja, kā, nesakasījuši pietiekamu skaitu idejisko un to, kuriem nauda un skaistāki uzpleči ātri vajadzīgi, armijas priekšnieki sākot bakstīt ar pirkstu līgumos, kur rakstīts, ka varot nosūtīt jebkur un pavēle jāpilda.

Atbildēt

Lexus

11.01.2021. 17:26

»

jaajaa

...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt


Jums nepatīk apbedīšana? Būs vien jāpierod kamēr pilnībā atbrīvosimies no daudzos gadu desmitos uzkrātātā vampīru slāņa, kas klīst kā nolādēti rēgi pa eiropu.

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 16:24

»

jaajaa

...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt


Satraukumam nav vietas,ierobežojumi netiks atcelti arī vakcinētajiem.Ierobežojumiem nav NEKĀDA sakara ar slimību ierobežošanu,tie ir ekonomikas slepkavas.

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 16:01

»

lauķis

Tad priecājies un steidz ieņemt rindu pēc potes.Starp citu,faktiski piespiedu vakcinēšana jau notiek,pagaidām šantāžas,biedēšanas un ierobežojumu veidā.Tam nav nekāda sakara ar brīvu izvēli


...žīdi līdz martam novakcinēs visus, kas gribēs, un visi ierobežojumi viņiem beigsies...a mums, kuri rindā uz vakcīnu nav pirmie, nāksies sēdēt līdz rudenim noteikti...un ne vienu vien vēl apglabāt...:(

Atbildēt

Ja tas tā

11.01.2021. 15:43

»

Pomeranču Vainadziņš

Ja poti negribošos mediķus sūtīs mājās, kas tad strādās situācijā, kad mediķu jau tā nav


Tad jau mediķi, kas atsakoties potēties, arī ir tumsoņas ? Pat pēc medicīnas studijām ,praktiska darba nozarē ? Jeb aktuālais vīruss ir tik unikāls , ka to izprot tikai izredzētie un ticīgie ...

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 15:42

»

jaajaa

...tie, kas vēlas vakcinēties, tikai priecājas par tiem, kas nevakcinēsies...nekādas piespiedu vakcinācijas nebūs...nevakcinētie mūžīgi slimie vakcinētajiem nebūs bīstami...katra brīva izvēle


Tad priecājies un steidz ieņemt rindu pēc potes.Starp citu,faktiski piespiedu vakcinēšana jau notiek,pagaidām šantāžas,biedēšanas un ierobežojumu veidā.Tam nav nekāda sakara ar brīvu izvēli.

Atbildēt

jaajaa

11.01.2021. 15:20

»

jautaajums

Ko darīs kolonijas pārvaldnieki kad sapratīs ka lielākā cilvēku daļa nevēlas vakcinēties?Vai sāksies atklāta piespiedu vakcinēšana?Pagaidām tiešu pierādījumu nav,bet ir ziņas par šantāžu mediķu vidū,vai nu ej mājās vai saņem poti


...tie, kas vēlas vakcinēties, tikai priecājas par tiem, kas nevakcinēsies...nekādas piespiedu vakcinācijas nebūs...nevakcinētie mūžīgi slimie vakcinētajiem nebūs bīstami...katra brīva izvēle...:)

Atbildēt

Oki

11.01.2021. 15:03

»

klau, autor

Kas ir rajona slimnīcas


Nu rajons , nu - Purčiks , Zoļuks un tā.

Atbildēt

Blondīne

11.01.2021. 14:57

Manā bēnībā un jaunībā mācīja, ka lai ierobežotu dažādas slimības, nepieciešama tīrība. Bet vēl šodien izrādījās, ka tīrāmās lupatiņas pirkt vēl nedrīkst.Tīrāmo lupatiņu un švammīšu aizliegums mūsu valdības izpratnē aptur covidu!

Atbildēt

jautaajums

11.01.2021. 14:41

»

Pomeranču Vainadziņš

Ja poti negribošos mediķus sūtīs mājās, kas tad strādās situācijā, kad mediķu jau tā nav


Vai tad haoss nav tas ko kolonijas pārvaldnieki vēlas panākt?

Atbildēt

skaiti ka gribi

11.01.2021. 14:30

Krievija covid-19 saslimuso ir 3x mazak neka latvija skaitot uz 100000 iedzivotajiem katru dienu !

Atbildēt

klau, autor

11.01.2021. 14:21

Kas ir rajona slimnīcas?

Atbildēt

Pietiek jau ar

11.01.2021. 14:21

autora vārdiem,ka VARBŪT izpaliks dažas bēres.Domā,ko raksti!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

11.01.2021. 14:16

Aicinu valdību vērtēt kā mūsu izklaidētājus šajā drūmajā laika.Skatoties apkārt,lai citi dara ko darīdami,jēgas maz.Ar bažām gaidu to brīdi,kad nāks apjausma,ka arī vakcināja neglābs.

Atbildēt

Harijs Poters

11.01.2021. 14:16

Autors sen nav bijis Worldometrā. Tur ļoti skaidri var redzēt, kā samazinās mirstība Zviedrijā kopš 17.12.2020.

Atbildēt

hm

11.01.2021. 14:07

Ja nu vēlies būt balts un pūkains, tad varbūt sāc ar savu slaku?
Cik sen tie laiki, kad ārsti, tādi, kā tu aicināja:
sievietēm smēķēt, lai tās kļūtu tievākas, saaukstēšanos ārstēja, dodot narkotikas, cik upuru bija vakcīnai pret poliomelītu? Tas bija sen. Bet nupat ar C19? Vai ārstiem nav jāuzņemas vaina par neprasmīgu mākslīgās elpināšanas aparātu pielietošanu un tūkstošiem upuru?
Nevajag parastam mirstīgam sevi iztēlot par Dieva vietnieku uz Zemes!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Asins upes

FotoKāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir daudz sātanisku apustuļu un brīvprātīgo palīgu, kuri par kalpošanu tam neprasa samaksu, tie pat ir gatavi piemaksāt, lai izplatītu ierēkšanas un ļaunuma vēsti.
Lasīt visu...

21

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

FotoTas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm daži aizliegumi muļķībā var konkurēt ar Turkmenistānas vadoņa garadarbiem (1), nenozīmē, ka mums ar atbildību nav jāizturas pret citiem. Mūsu ģimenē visas potes arī līdz Ķīnas vīrusa izlaišanai bija pašsaprotamas.
Lasīt visu...

21

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

FotoSaistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu esam vērsušies pie Rīgas Domes deputātiem. Mums nav pieņemami, ka Centrāltirgus un tā apkaimes attīstību Rīgas dome vēlas veicināt uz mūsu apkaimju rēķina. Šis ir pilns vēstules teksts, ko nosūtījām Rīgas mēram Mārtiņam Staķim, vicemēram Edvardam Smiltēnam un citiem Rīgas domes deputātiem:
Lasīt visu...

21

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

FotoValsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”.
Lasīt visu...

21

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

FotoStāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās ir augstākais mobinga līmenis pasaulē – bērni ir sabiedrības spogulis. VDR Stasi arhīvus pārņēma VFR drošības dienesti un pieļāva Stasi arhīvu publicēšanu un izpēti, bet Latvijā Atmodu organizēja VDK darbinieki, kuri pat līdz šai dienai ir ar ietekmi mūsu valstī un rīkojas tā, lai VDK lietotās psiholoģiskā terora metodes noklusētu. Patiesībā šīs metodes tika lietotas tieši tāpat kā VDR. Plaši šajās darbībās tika iesaistīti arī VDK aģenti un to tīkli.
Lasīt visu...

15

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

Foto"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas dienas šis TVNET redaktora (!) provokatīvais ieraksts laiku pa laikam parādījās manā twitter ziņu lentā, neskatoties uz to, ka Tomam Lūsim (attēlā) nesekoju. Acīmredzot, izmestā ēsma daudziem tvittera lietotājiem raisīja emocijas - daudzi šo ierakstu komentēja, daudzi laikoja un dalījās ar to, daudziem tas šķita stulbs un provokatīvs. Autors savu mazisko mērķi bija sasniedzis - sabiedrība vienaldzīga nepalika.
Lasīt visu...

12

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

FotoKad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu, pirmajā brīdī nolēmu, ka te kāds cenšas izāzēt pavļutisko vakcīnākstu biroju. Reklāmas sauklis pastulbs, bet attēlā redzamais muskuļaina personāža elkonī saliektās rokas žests karikatūriski pazīstams.
Lasīt visu...

21

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

Foto16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu jeb referendumu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē. Satversmes grozījumu projekts paredz izdarīt Latvijas Republikas Satversmē grozījumu un izteikt 110.pantu šādā redakcijā:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....