Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

WOOD

07.02.2021. 19:41

Do You Want To See The Simple Japanese Tonic That Melted 57 LBs Of Lethal Fat From My Wife's Body And TRANSFORMED Her Life Right Now? 100% free of any side effect. For more detail visit......... bit.ly/2YRednV

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

31.01.2021. 22:23

»

Indulla Durka

Mīļš paldiesiņš! Kešers mani neņems


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

voila

31.01.2021. 17:57

viltus ziņa..

Atbildēt

Jā, bet

31.01.2021. 16:03

Virsraksts nepareizs. Tur vajadzēja būt, ka iegūs partijnieki, bet vienkāršajiem vēlētājiem kļūs sarežģītāk.
Vēlētāju apvienību tiesības izvirzīt kandidātus pilnībā likvidētas. Kanddidēt varēs tikai partiju čomi. Kas gan tas ir cits, ja ne partijnieku ieguvums? Tāpat, kā tā balsošana pa pastu. Laikam jau tiek pārņemta ASV pieredze. Tur arī balsojumi pa pastu spēlēja lielu lomu vēlēšanu rezultātu viltošanā.

Atbildēt

!

31.01.2021. 15:23

Kā tā! Vai tad amerikāņu nēģeriem būs liegts piedalīties pašvaldību vēlēšanās LV? Tad pie mums nēģeri tiek diskriminēti?

Atbildēt

Multimākslinieku labais piemērs Indulla Durkas kundzei

31.01.2021. 14:48

»


Multimākslinieka dzīvesbiedrs kliedē stereotipus pastāstot, ka viņu attiecībās lomas netiekot dalītas un neviens nav "sievišķīgāks vai vīrišķīgāks" – abi vīrieši esot līdzvērtīgi partneri. "Mēs skatāmies, kas labāk strādā. Man padodas konkrētas lietas, Jānim citas, un kopā mēs visu saliekam vienā veselumā. Nav tā: tu tagad esi sieviete, es būšu vīrietis. Vai otrādāk." Šova pirmajā sērijā Kašers arīdzan pajoko, ka labprāt Jāni pie altāra redzētu sev līdzās kāzu kleitā. Par laulībām kā loģisku kopdzīves turpinājumu vīrieši bijuši vienisprātis. Lai arī Kašers partneri bildinājis pirmais, arī Jānis jau labu laiku bija izlēmis par tik nozīmīgu soli.

Atbildēt

patiesībā

31.01.2021. 14:45

»

Pohuj, Cenzūras bloķēts dzer

no pudeles kakla


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

Atbildēt

Jansons

31.01.2021. 13:04

Es savu attieksmi parādu balsojot ar tukšu aploksni. Neredzu realitātē mazāko ļaunumu. Visu izšķir nauda, ko ieliek reklāmās. Savulaik pietika ar banāniem.

Atbildēt

Pašvaldības ielene

31.01.2021. 12:26

Pašvaldību domēs dienestu romānu nav,jo visa ir viena liela radu blice. Tautas dumjumu var mērīt uz vēlēšanām neatnākušajiem- vidēji 70%, rezultātā nekas tais domēs nemainās.

Atbildēt

Franklins

31.01.2021. 12:20

Virsraksts nesaskan ar tekstu! Varbūt lapsasis ir sajaucis rakstus?
Kamēr Latvijā nebūs likvidēta partiju sistēma vai no partijas atbalstītājiem izvirzīti kandidāti tikmēr deķis tiks plēsts uz visām pusēm.
Pašvaldībā noteikt nevajadzētu būt partiju sistēmai.

Atbildēt

klasika

31.01.2021. 12:19

velns slēpjas detaļās.Balsojums pa pastu būs regulējošais instruments balsu nivelēšanai.Gan jau anketā atstātas nišas ar iespēju pieņemt/nepieņemt.Ja pilsonis ilgus gadus jau dzīvo ārzemēs,tad neredzu jēgu tādam piedalīties pašvaldību vēlēšanās vispār.

Atbildēt

Vietējais

31.01.2021. 12:08

Viss skaidrs, vietējo vēlētāju tiesības apcērp, ārzemēs dzīvojošo - paplašina. Principā ar šo likumu tiek samazināts, tā saucamais, demokrātiskums pašvaldību vēlēšanās. To, ka partijas ir sevi diskreditējušas, domāju, saprot visi. Citu iespēju ievēlēt pašvaldības deputātus vairs nav vispār. Līdz ar to - atkrīt vajadzība iet vēlēt. Ko gribu, to ievēlēt nevaru jo nedrīkstu, par partijām balsot nav jēgas, jo to melošana ir sasniegusi jau kritisko punktu. Tā ka tik tālu nu esam...

Atbildēt

Muļķības!

31.01.2021. 11:13

»

Haralds

Kamēr valstī nebūs PAŠVALDĪBU vēlēšanu likums,kurā paredzēts no vairāku desmitu kandidātu ievēlēt vienu,kurš ar pilnu atbildību veido savu komandu,turpināsies partiju kliķes bezatbildīga iedzīvotāju vēlmju ignorēšana.Iesākumā gribu zināt šī likuma sacerētāju uzvārdus,jo nav ar ko oponēt.Patreiz kāds...


Pašvaldību saistošos noteikumus apstiprina ministrija, lai tie atbilstu hierarhiski augstākai tiesību normai - likumam, konvencijām u c paragrāfiem.

Pašvaldībā tikai var nomainīties vietējie “draugu un radu klani”, turpinot zagt un terorizēt vietējos nedraugus.

Lai pašvaldības strādātu tautas labā, ir neiespējamā misija.

Atbildēt

Cilpa

31.01.2021. 11:07

»

cietumi nelīdz

Jāsāk katram ar sevi


Ar sevi var tikai beigt!

Atbildēt

Piekrusta Tupiņš

31.01.2021. 10:32

Kamēr korūpcijas saēstā sabiedrības daļa nebūs rātni sasēdināta krātiņos un pie varas drīkstēs nonākt tādi, kam nav sakara ar šo valsti, nekādas likumu maiņas neietekmēs vajadzīgos rezultātus vēlēšanās.

Atbildēt

Haralds

31.01.2021. 10:19

Kamēr valstī nebūs PAŠVALDĪBU vēlēšanu likums,kurā paredzēts no vairāku desmitu kandidātu ievēlēt vienu,kurš ar pilnu atbildību veido savu komandu,turpināsies partiju kliķes bezatbildīga iedzīvotāju vēlmju ignorēšana.Iesākumā gribu zināt šī likuma sacerētāju uzvārdus,jo nav ar ko oponēt.Patreiz kāds ,kaut kur,kaut ko uzcepis,bet nav no kā prasīt atbildību.

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

31.01.2021. 06:05

»


Tukša puslitra alus pudele maksāja 12 kapeikas, 0,75 litra vīna pudele – 17, šampanieša – 18, puslitra piena pudele – 15, krējuma burciņa – 10, majonēzes burciņa – 3.

Atbildēt

Pohuj!

31.01.2021. 05:49

»

vietējais

Tieši tā, 30 gadus pamuļājāmie savā mēslainē un ja nebūs tieksmes no tās izrāpties, tad cerību nav, labāk lai šī valsts sabrūk


Pašvaldību bij komunisti - čekisti un viņu līdzsrējēji, riebjas visa tā pogromščiku masa. Rauš savam labumam, pohuj par tautu, rezultātā tauta aizmūk no zemes. Izdzimteņi. Nav neviena laba vārda par viņiem.

Atbildēt

6. palātas sanitārs

31.01.2021. 05:46

»


Atkal zirņus ar kefīru salietojusies mājsedes pakaļā!

Kopies, nu, untun, atpakaļ, skapja draugs slapjais, uz savu palātu pie pārējiem iedzimtiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnus gultas palagus, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

vietējais

31.01.2021. 04:41

»

Lasītājs

Un priekškam man tur jāiet? Lai nobalsot par vienu vai otru kretīnu, lielāku vai mazāku? Ātrāk tāda valsts sabruks, ātrāk izveidosies kas cits


Tieši tā, 30 gadus pamuļājāmie savā mēslainē un ja nebūs tieksmes no tās izrāpties, tad cerību nav, labāk lai šī valsts sabrūk.

Atbildēt

paardomas

30.01.2021. 23:17

Pašvaldībās cilvēkiem pašiem būtu jālemj ko un kā vēlēt,nevis partijām un partijniekiem,kur nu vēl kaut kādai tur Saeimai.Katrs likums kas uzspiests no augšas ir noziedzīgs.

Atbildēt

Ilma

30.01.2021. 22:19

Taisnība- ārzemniekiem te kļuvis daudz vieglāk un ērtāk, vienīgā problēma- vai tālumā mītošam vispār bija jādod tiesības tieši par pašvaldību lemt? Ne jau sev vēl tādējādi.... un tad ākstu partijas un lozungisti nāk...un atlikušajiem pagastā jādomā kā ātrāk pārvākties

Atbildēt

Anna

30.01.2021. 21:00

ja galīgi būs slikts laiks , varbūt aiziet un nobalsot par Saskańu !

Atbildēt

vienkāršais vēlētājs

30.01.2021. 20:43

Ja autors pats liek virsrakstu,tad laikam neprot izlasīt,ko pats sacerējis.

Atbildēt

Derdz

30.01.2021. 20:21

»

Lasītājs

Un priekškam man tur jāiet? Lai nobalsot par vienu vai otru kretīnu, lielāku vai mazāku? Ātrāk tāda valsts sabruks, ātrāk izveidosies kas cits


Tas ir laika jautājums, katrai valstij vai tautai ir savs dzīves cikls un varbūt ne visām dots dzīvot vēl gadu gadsimtiem

Atbildēt

lauķis

30.01.2021. 19:26

Piedalīties patreizējās sistēmas lohatronā(vēlēšanās) ir noziegums.

Atbildēt

Pilnīgi

30.01.2021. 19:17

pohuj!

Atbildēt

Lasītājs

30.01.2021. 18:52

Un priekškam man tur jāiet? Lai nobalsot par vienu vai otru kretīnu, lielāku vai mazāku? Ātrāk tāda valsts sabruks, ātrāk izveidosies kas cits!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...