Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

14.03.2023. 22:44

»

bet

zinātnē nav tāda jēdziena-pamattauta, jo ja kur ir pamattauta-tad iznāk-ir arī nepamattauta


Ir gan. Varbūt ne pamattauta, bet pamatiedzīvotāji. Pamatiedzīvotāji, savukārt, ir priekšpēdējie okupanti.

Atbildēt

bet

14.03.2023. 15:12

zinātnē nav tāda jēdziena-pamattauta, jo ja kur ir pamattauta-tad iznāk-ir arī nepamattauta???

Atbildēt

Supris

14.03.2023. 08:03

»

Derdz

Latvijā un latvieši tad nebija kad bija lībieši, ja uz šodienu būtu lībieši, tad būtu Lībija un lībieši nevis latviesi


Nevajag te nekādus lībiešus ,kuru īsti te nemaz nav!Beigās kādus piecus pa visu pasauli sakasīs un visiem vajadzēs vēl maksāt nezin kādas kompensācijas par nezin ko!Ja gribat tik ļoti tos lībiešus brauciet uz Lībiju,tur jūs sagaidīs atplestàm rokām,uzņems kā nākas un visu izskaidros.

Atbildēt

Nelībietis

14.03.2023. 06:31

Šoreiz autors pārcentās. Tāda doma gluži neizskanēja no deputāta mutes, konteksts bija cits. Bet, vienalga, esmu autora pusē, jo tātad pārstāvim rūpīgi jāpiedomā ko runāt

Atbildēt

Nu

13.03.2023. 21:05

»

Precizējums

Izmantot vietvārdus to oriģinālajā valodā ir pat vēlams, tas nav pretrun';a ar Satversmi, jo pirmais uzraksts tak ir latviešu valodā


Tikai latviešu valodā. Uz zīmēm. Izņemot lībiešu (arābu) valodā tā saucamā "lībiešu krasta", kas vispār ir viena liela blēdība, teritorijā. Visur citur un čangaļu izloksnē ir verboten.

Atbildēt

Atbilde

13.03.2023. 19:45

»

Riod

Vēl jau varētu uztaisīt zīmes kuršu un zemgaļu valodās. Tad gan būtu jautrība pa visu lv


Par lielu nožēlu kuršu un zemgaļu šeit vairs nebija, arī viņu valodas ne, kad dibināja Latvijas valsti! Atšķirībā no latgaļiem un lībiešiem. To jums, mankurtēni, vajadzētu par savu valsti zināt!

Atbildēt

Nu būsim

13.03.2023. 02:51

Nu būsim reālisti. Cik tur mums Latvijā to lībiešu? Runātāji laikam kādi divi trīs vēl būs, cita piesaiste - vecvecvecvec...vectēvs divdesmitajā oaaudzē it kā bijis lībietis, vai arī uzvārds uz to vedina domāt - tas viss tā " aiz matiem pievilkts lībiskums". Un pat " vistīrākajam līvu dārgakmenim" līdzās vienam diviem senčiem līviem atradīsies senčos desmitiem kuršu, zemgaļu vai pavisam citu tautību senču. Nav tādu lībiešu, vairs nav. Un ne jau politiķis B te vainīgs, ka līvu tauta iznīkusi. Demogrāfisks fakts. Par skaitļiem - manuprāt, otrā tauta aiz latviešiem mums ir čigāni. Katrā ziņā viņu ur vairāk nekā lībiešu, un arī savu valodu laikam lieto.

Atbildēt

Briškens ir izdzimtenis un nosprāgs

12.03.2023. 20:41

Briškens ir pideru izdzimtenis, Latvijas ienaidnieks un vienkārši bambālis, kas izkritis no pretīgākās nemazgātās pakaļas. Kroplis parasti ilgi nedzīvo dabiskā vidē un cerams, ka Latvijā vēl ir dabiska vide. Neliešiem neliešu liktenis - Dieviņš spriedīs taisnu tiesu. Nekādā gadījumā nevar ļaut šai sērgai izplatīties: viņa "partija" ir jāaizliedz ar likumu.

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 20:20

»

Tartu skolas beidzējam

Diploms ir nopirkts! Lībieši meklējami Lībijā .Varbūt līvi ? Lapsa galīgi jebkuru jefiņu publicē,un vietējie iisllauži šķeļ matus


Ne velna. Kopš Levits uzrakstīja Satversmei priekšvārdu. Kāpēc, nez, tur nav pieminēts ASV nodevīgi nogalinātais vanems Kadafi?

"Latvijas identitāti Eiropas kultūrtelpā kopš senlaikiem veido latviešu un lībiešu tradīcijas, latviskā dzīvesziņa, latviešu valoda..." un tā tālāk, pilnīgs fufelis.

Atbildēt

Tartu skolas beidzējam

12.03.2023. 20:06

Diploms ir nopirkts! Lībieši meklējami Lībijā .Varbūt līvi ? Lapsa galīgi jebkuru jefiņu publicē,un vietējie iisllauži šķeļ matus ....

Atbildēt

Derdz

12.03.2023. 17:22

Latvijā un latvieši tad nebija kad bija lībieši, ja uz šodienu būtu lībieši, tad būtu Lībija un lībieši nevis latviesi

Atbildēt

cepiens

12.03.2023. 17:14

»

Oicis

Tad jau sanāk,ka pagalam ir,ja jau neviens vairāk nerunā.Par ko te īsti tad tas cepiens


ir par Briškena stulbumu,jo viņš nezin,ko runā.Lībieši runā un ir diezgan aktīvi Latvijā.un viņiem ir sava valoda un rakstība.Tik daudz jau nu vajadzēja zināt.

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 15:01

»

bet

redz-nav no svara-kas kādu nosaukumu devis pirms 100, vai 1000 gadiem..Ir no svara-kā to vietu sauc tagad.Vai tiešām to tik grūti saprast


Kurš sauc? Katrs kādu vietu sauc savā vārdā. Vienam dirsa, otram žopa, trešajam sraka un tā tālāk. Kāpēc mums tagad dirsa jāsauc par sraku? Tikai tāpēc, ka to dara kāda personu apvienība, kas sevi uzskata par tautu, un ar kuriem mums pat kopīgas robežas nav? Nē, vai nu dirsa, vai žopa, bet ne jau sraka!

Atbildēt

vice

12.03.2023. 14:59

Ko teiks jaunais marksistu preses sekretārs?

Pagaidīsim!

Atbildēt

te gan viena cita lieta

12.03.2023. 14:52

Blinkens ar varēja nezināt to ko pats teica. Nav viņam tādas izglītības tik labas. Ne vienmēt tur meklējams ļauns nolūks.

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 14:49

»

bet

tas ir normāli: tev sen bija laiks to zināt, ka ģeogrāfiskus nosaukumus netulko, bet lieto tāda transkripcija, kādā to lieto tie cilvēki, kuri tai devuši nosaukumu


Redzi, lielāko daļu Ukrainas pilsētu ir dibinājuši un tām nosaukumus devuši Moskaļi. Harkovu, Odesu un vēl virkni ieskaitot. Un, saskaņā ar likumu, Latvijā nosaukumi, kas ir pieņemti ir arī lietojami un mērkaķošanās aizliegta. Mums ir Maskava, nevis Moskva. Ukri ir krievu čangaļi. Varbūt tāpēc te tas kipišs uztaisīts?

Atbildēt

bet

12.03.2023. 14:44

»


tas ir normāli: tev sen bija laiks to zināt, ka ģeogrāfiskus nosaukumus netulko, bet lieto tāda transkripcija, kādā to lieto tie cilvēki, kuri tai devuši nosaukumu.
Tikai kolonizatori, iebrūkot citās zemēs, tur ievieš savus nosaukumus. Tā ar ir viena no kolonizācijas pazīmēm....

Atbildēt

Oicis

12.03.2023. 13:49

»

Nu

Gluži otrādi, vesela valsts runā. Tā ir arābu valoda, jo lībieši pārsvarā runā tajā. Tā ir oficiālā valsts valoda. Kāpēc mums to vajag uz ceļa zīmēm? Tāpēc, ka Levits izjūt simpātijas pret visiem semītiem


Arābi taču neraksta ar burtiem ,bet ar saviem ķeburiem!Tadus tad tagad sāks rakstīt uz ceļa rādītajiem ?Tur jau vai zirgam jāsmejas!Uz tādiem skatoties varēs aizbraukt tikai ellē ratā!Nevajaga te vairāk nekādus lībiešus un arābus!Hosams Abū ir un gana!Ja nu vienīgi kādu gāzi investē te pa lēto,bet neļaus jau!Jau tā te pilns visādu gaisa jaucēju sabraucis.

Atbildēt

Tu gan lochs!

12.03.2023. 13:25

»

?

Un kā tad izpaušas blinkena "talantīgums


Kāds blinkens? Ja ir sūda Briškens?

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 13:23

»

!

Vispār jau es pieminēju blinkenu, nevis briškenu


Vispār jau nemaz tik liela kļūda nav. Blinkens ir māsters, bet Briškens ir servants, kas izpilda visu ko saka māsters un nolasa no acīm ko nesaka. Bet neliela atšķirība protams ir, jo kaut gan homoseksuālās attiecībās abiem diviem partneriem ir pimpis dirsā, tur ir nianse.

Atbildēt

Vitjeņka

12.03.2023. 13:22

»

!

Vispār jau es pieminēju blinkenu, nevis briškenu


Blinkens,Brišķens-kakaja raznica?

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 12:55

»

Oicis

Tad jau sanāk,ka pagalam ir,ja jau neviens vairāk nerunā.Par ko te īsti tad tas cepiens


Gluži otrādi, vesela valsts runā. Tā ir arābu valoda, jo lībieši pārsvarā runā tajā. Tā ir oficiālā valsts valoda. Kāpēc mums to vajag uz ceļa zīmēm? Tāpēc, ka Levits izjūt simpātijas pret visiem semītiem?

Atbildēt

Oicis

12.03.2023. 12:41

»

ja kas

Pēdējā lībiešu dzimtās valodas runātāja bija Grizelda Kristiņa, kas aizgāja viņsaulē 2013.gadā Kanādā 103 gadu vecumā


Tad jau sanāk,ka pagalam ir,ja jau neviens vairāk nerunā.Par ko te īsti tad tas cepiens?

Atbildēt

ja kas

12.03.2023. 12:29

Pēdējā lībiešu dzimtās valodas runātāja bija Grizelda Kristiņa, kas aizgāja viņsaulē 2013.gadā Kanādā 103 gadu vecumā.

Atbildēt

Kariņš ir ASV žīdu kodmopolītu sūds

12.03.2023. 12:26

»

vēlreiz atkārtoju

Es neaicinu apspriest Kariņu,bet pajautāt viņa domas par Briškena aktivitātēm,uzskatot lībiešus par mirušiem,jo Kariņam arī ir lībiešu senči.Kas jums nepielec?Ja nepielec,tad kāpēc te rakstāt?izejiet ārā saulītē


Ja Kaspars Briškens atzīst, ka lībieši ir miruši, tad viņš ir pielaidis nāvīgu kļūdu un nav nogalinājis Kariņu, ASV žīdu kosmopolītu sūdu ar lībiešu asinīm.

Atbildēt

Kariņš ir žīdu kismopolītu sūds

12.03.2023. 12:22

»

?

Un kā tad izpaušas blinkena "talantīgums


Kaspars Briškens ne velti ir Progresīvo Vatikāna inkluzīvā kapitālisma ieviesēju Latvijā līderis. Aktīvs. Biogrāfija uz to norāda. Kopā ar Vatikānu atbalsta homoseksuālismu. Progresīvie Briškena vadībā balsos par E. Levita, žīda, otru termiņu VO amatā.

Kaspars Briškens - biogrāfija.

Absolvējis Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas Starptautiskā bakalaurāta mācību programmu.[2] 2005. gadā ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un uzņēmumu vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā. 2011. gadā ieguvis zinātnisko maģistra grādu ekonomikā Stokholmas Universitātē.[3]

2005. gadā sācis darba gaitas Ārlietu ministrijā kā vecākais referents. No 2007. līdz 2011. bijis ekonomiskais un politiskais diplomāts, strādājot Latvijas vēstniecībā Zviedrijā. 2011. gadā kļuvis par Ārlietu ministrijas Ārējās tirdzniecības un investīciju nodaļas vadītāja vietnieku, amatu atstājot pēc diviem mēnešiem par labu darbam Satiksmes ministrijā ministra Aivja Roņa padomnieka amatā. Četru gadu laikā no 2011. līdz 2015. gadam Satiksmes ministrijā ieņēmis gan ministra padomnieka, gan valsts sekretāra vietnieka Eiropas Savienības un nozaru jautājumos amatu.[4] Bijis NATO Ziemeļu distribūcijas tīkla transporta un loģistikas sadarbības politiskais koordinators, pārstāvot Satiksmes ministriju. No 2013. Līdz 2014. gadam bijis Latvijas Loģistikas asociācijas izpilddirektors.[5]

No 2012. gada līdz 2020. gadam ieņēmis nacionālās lidsabiedrības airBaltic padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu. Trīs termiņu padomes locekļa un vietnieka amatā strādājis pie uzņēmuma restrukturizācijas, attīstības, Airbus A220-300 modeļa lidaparātu pasūtīšanas, privātu investoru piesaistes un kompānijas biznesa plāna Destination 2025 izstrādes.[6]

2014. gadā sācis strādāt RB Rail (Rail Baltica), sākotnēji par padomes locekli, vēlāk ieņemot stratēģijas un attīstības vadītāja amatu. No 2021. gada ir uzņēmuma "Pasažieru vilciens" padomes loceklis.[7]

Kopš 2019. gada K. Briškens ir arī ikgadējais labas pārvaldības lektors Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta mācību programmās.[8]

Atbildēt

vēlreiz atkārtoju

12.03.2023. 12:07

»

Kariņš ir žīdu kosmopolītu sūds

Ja gribētu ko latviešu tautas interesēs, tad partijas JV mānaslapā būtu atrodams vārdu salikums “latviešu tauta”. Latviešu tautu piemin mutvārdos ar smaidu. Smaids ir ķirzakas smaids, jo Kariņš ar savu partiju aktīvi atbalsta homoseksuālismu


Es neaicinu apspriest Kariņu,bet pajautāt viņa domas par Briškena aktivitātēm,uzskatot lībiešus par mirušiem,jo Kariņam arī ir lībiešu senči.Kas jums nepielec?Ja nepielec,tad kāpēc te rakstāt?izejiet ārā saulītē!

Atbildēt

Kariņš ir kosmopolītu sūds

12.03.2023. 12:02

Ko redzam no partijas Progresīvie? Kāda krāsa dominē viņu reklāmas apģērbos? Melna. Kas simbolizē melno? Vatikāns ar morālo atbalstu Švābem.

Progresīvo transvestīti ved mūs pa Švābes, žīda, un cionistu taku. Un tuvi E. Levitam, žīdam, - balsos par otru VP termiņu nedomādami.


Kas ir Vatikāns un švābisti ar Zaļo bībeli? Pareizi- ceļš uz inkluzīvo kapitālismu, elektronisko koncentrācijas nometni ar digitālo naudu un sociālo reitingu. Kapitālisms nabagiem kā daļa no kapitāla - cilvēkkapitāls.


Komunismu - globālai elitei, sociālismu vidējai klasei, inkluzīvo kapitālismu pūļa - vienota politiska globāla pūļa nabagiem. Latvijas hunta maksā partijām naudu no valss budžeta.

Atbildēt

Kariņš ir žīdu kosmopolītu sūds

12.03.2023. 11:56

»

nesaprotu

kāds tam visam sakars ar viņa lībisko izcelsmi.Pats taču publiski stāstīja.Un kāpēc nevar pajautāt


Ja gribētu ko latviešu tautas interesēs, tad partijas JV mānaslapā būtu atrodams vārdu salikums “latviešu tauta”. Latviešu tautu piemin mutvārdos ar smaidu. Smaids ir ķirzakas smaids, jo Kariņš ar savu partiju aktīvi atbalsta homoseksuālismu.

Atbildēt

Vatikāna sātanistu Progresīvie

12.03.2023. 11:52


https://www.worldgovernmentsummit.org/about/missionThe World Government Summit is an annual event held in Dubai, United Arab Emirates. It brings together leaders in government for a global dialogue about governmental process and policies with a focus on the issues of futurism, technology innovation and other topics. Wikipedia
Founded: 2013
Headquarters: Dubai, United Arab Emirates
Type of business: Non-governmental organization
Purpose: Social and economic
Nominations: Shorty Industry Award for Best Live Event Coverage

Pasaules valdības samits ir ikgadējs pasākums, kas notiek Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos. Tā pulcē valdības vadītājus globālam dialogam par valdības procesu un politiku, koncentrējoties uz futūrisma, tehnoloģiju inovāciju un citām tēmām. Wikipedia
Dibināšanas gads: 2013
Galvenā mītne: Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti
Darbības veids: nevalstiska organizācija
Mērķis: sociāls un ekonomisks
Nominācijas: Shorty Industry Award par labāko notikumu tiešraidi

Our Mission:
To Inspire and Enable The Next Generation of Governments
The World Government Summit organization aspires to improve the lives of citizens across the world by empowering institutions and decision-makers with the knowledge to shape a better future.
The World Government Summit is the only global organization dedicated to shaping the future of governments and setting the agenda for the next generation of governments worldwide.
The Summit provides a unique platform to showcase and exchange best practices and smart solutions to the challenges that nations face. It comprises a wide network of leaders of the public and private sectors, and inspires them to think collectively and creatively about disruptive intersections between government and innovation, with the ultimate goal of promoting development and prosperity around the world.

Mūsu misija:
Lai iedvesmotu un veicinātu nākamās paaudzes valdības
Pasaules valdības samita organizācija cenšas uzlabot pilsoņu dzīvi visā pasaulē, sniedzot iestādēm un lēmumu pieņēmējiem zināšanas, lai veidotu labāku nākotni.
Pasaules valdības samits ir vienīgā globālā organizācija, kuras mērķis ir veidot valdību nākotni un noteikt darba kārtību nākamās paaudzes valdībām visā pasaulē.
Samits nodrošina unikālu platformu, lai demonstrētu un apmainītos ar labāko praksi un gudriem risinājumiem problēmām, ar kurām saskaras valstis. Tas ietver plašu publiskā un privātā sektora līderu tīklu, un tas iedvesmo viņus kolektīvi un radoši domāt par traucējošiem valdības un inovācijas krustpunktiem, lai galvenais mērķis ir veicināt attīstību un labklājību visā pasaulē.

Our Vision:
To Become the Global Platform for Shaping Future Governments
The World Government Summit is aims to be the global platform dedicated to shaping future governments. It seeks to set the agenda for leaders and policymakers to debate on how the next generation of governments can harness innovation and technology to solve the challenges facing humanity today and in the future.


Pasaules valdības sammita redzējums:

Kļūt par globālo platformu nākotnes valdību veidošanai.

Pasaules valdības samita mērķis ir kļūt par globālu platformu, kas veltīta nākamo valdību veidošanai. Tās mērķis ir noteikt vadītāju un politikas veidotāju darba kārtību diskusijām par to, kā nākamās paaudzes valdības var izmantot inovācijas un tehnoloģijas, lai atrisinātu problēmas, ar kurām cilvēce saskaras šodien un nākotnē.

Atbildēt

Nu

12.03.2023. 11:41

»

Jānis

Briškens tikai pauž savu vēlētāju-pidaru viedokli. Pidaru ievēlēts, pidaru rupors, nekā personīga


Jā, bet kurš cits tad lai tiem arābiem (lībieši ir pa daļai arābi, pa daļai berberi) ierāda viņu vietu? Lībijā pediņus dekapitē. Bet uz ceļa zīmēm lībiski rakstīt nedrīkst. Tāds likums.

Atbildēt

Kariņš ir sūds

12.03.2023. 11:35

»

jāpajautā Kariņam

ko viņš domā par Briškena izteikumiem.Kariņam arī ir lībiešu izcelsme


ASV kosmopolīts, bez nacionalitātes, bez dzimuna un bez rases. Latviešu tautu nosauca par pūli. Draudēja pensionāriem dzīvi padarīt nepanesamu, ja labprātīgi neļaus sev irlaist Bigfarmas indi.

Atbildēt

Pohuj Kariņam un pohuj Levitam un Līķu Vairai

12.03.2023. 11:31

»

jāpajautā Kariņam

ko viņš domā par Briškena izteikumiem.Kariņam arī ir lībiešu izcelsme


Kariņš pats raksta partijas JV mājaslapā- “vienota politiska nācija”, tā ir kruevu okupantu, latviešu, poļu utt. sajaukums. Politija ir ceļš uz inkluzīvo kapitālismu ar Pasaules valdību.

Kas ir 2023. gada Pasaules valdības samits?

Pasaules valdības samits 2023. gadā notiks ar tēmu “Nākotnes valdību veidošana”. Samits pulcēs domu vadītājus, globālus ekspertus un lēmumu pieņēmējus no visas pasaules, lai dalītos un sniegtu ieguldījumu instrumentu, politikas un modeļu izstrādē, kas ir būtiski nākamo valdību veidošanā.

Atbildēt

jāpajautā Kariņam

12.03.2023. 11:26

ko viņš domā par Briškena izteikumiem.Kariņam arī ir lībiešu izcelsme.

Atbildēt

Bb

12.03.2023. 11:25

»

vice

Tā ir ne tikai Latvijas sērga - jaunkonjaunieši un jaunmarksisti


Tas ir švābisms ar Vatikāna melnsvārču morālo atbalstu inkluzīvajam kapitālismam. Avangards Latvijā ir Progresīvie jaunajai elektroniskajai koncentrācijas nometnei. Paskatieties Blinkena biogrāfiju, kas viņu finansē kā jaunkomunistu ar ārzemju ceļojumiem utt. Lielu atalgojumu Centīgs un talantīgs maita, ierijis āķi ar kumosu riktīgi.

Atbildēt

Mīļdraudziņ vucen,

12.03.2023. 11:15

»

Latgalietis

Izskatās pēc kremļa aģenta komentāra. Tādas fašistiskas idejas. Maskavai tādus vajag! Šķeļam Latviju


es neesmu sarkanais, es esmu zili rūtotais un zaļi svītrotais!Atbildēt

Jānis

12.03.2023. 11:07

Briškens tikai pauž savu vēlētāju-pidaru viedokli. Pidaru ievēlēts, pidaru rupors, nekā personīga.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...