Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

info

09.06.2017. 00:43

»

info

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts...


Leonards Inkins
Pikets!
Piketa laikā iesniedzu ģenerālprokuroram iesniegumu uz astoņām lapaspusēm. Šeit īsumā par to, kas rakstīts manā iesniegumā.

Iesniegums
(saīsināts)

Par kriminālprocesa uzsākšanu

Drošības policija nelikumīgi, uzticēja savu darbu veikt sabiedriskajai organizācijai par ko valsts samaksāja naudu par darbu, kas jāveic izmeklētājam un prokuroram, jo tas ietilpst viņu darba pienākumos un šo darbu nedrīkst deleģēt citiem. Tādejādi tika nelikumīgi iztērēti valsts līdzekļi.
Pēc Drošības Policijas lēmuma tika veikta pierādījumu viltošana. Prokurore trijās tiesas instancēs uzstāja, lai šo nelikumīgo «ekspertīzi» tiesas vērtē. Tiesas šo viltus pierādījumu nevērtēja, jo «ekspertei» ir diploms par mantojuma tiesībām un šādas ekspertīzes neparedz Latvijas Republikas likumi.
Kasācijas tiesas lēmumā atzīts, ka apelācijas tiesa ir pareizi izvērtējusi «ekspertes» «atzinumu» un nav tam piešķīrusi «Eksperta atzinuma» statusu.
Izmeklētājs «eksperti» lietā pieaicinājis viltus pierādījumu sagatavošanai, kas bija par pamatu apzināti nepatiesi apsūdzēt mani par nozieguma izdarīšanu, kuru es nebiju izdarījis un prokurore apsūdzību uzturēja nelikumīgi, lai panāktu netaisnu notiesājošu spriedumu.
2013. gada 17. septembra lēmumā par manis atzīšanu par aizdomās turamo izmeklētājs to pamato ar «eksperta» atzinumu, ka manis publicētais teksta fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu, nepaskaidrojot kuri eksperti ir vērtējuši un atzinuši, ka «Padomju Savienības žīdu katķisms» ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem, līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ja tas tā būtu, tad viņam un prokurorei bija jāliek novērst teksta fragmenta, kas viņu un neminētu ekspertu prāt «..ir vērsts pret ebreju tautai piederīgajiem», līdz ar ko izraisa nacionālo naidu.
Ir nesaprotama arī Drošības policijas rīcība saistībā ar pret mani ierosināto krimināllietu. It kā saskatot krimināli sodāmu darbību, veicot ekspertīzes Drošības policija neko nedarīja, lai pārtrauktu vai novērstu manu publikāciju, par kuru esmu apsūdzēts.
Es pats izdzēsu šo interneta publikāciju un komentārus.
Neesmu saņēmis nevienu norādījumu, vai mudinājumu ne no Drošības policijas, ne prokuratūras dzēst publikāciju.
Kāpēc man un arī «draugiem.lv» netika ieteikts vai pieprasīts dzēst manis publicēto Izraēlas vēstnieces vēstuli, citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» un komentārus, ja jau tie pēc Drošības policijas domām musina cilvēkus?
Secinu – reāla apdraudējuma un bīstamības acīmredzot tajos nav.

Neskatoties uz izmeklētāja, prokurores un ekspertes noziedzīgo rīcību, patiesība uzvarēja.
Tiesa, taisot attaisnojošu spriedumu manā lietā, faktiski atzina, ka «atzinums», uz kura balstās apsūdzība, ir nelikumīgs. Tiesa atzina, ka manā rīcībā nav nozieguma sastāva.
Kaut arī esmu pilnīgi un galīgi attaisnots, tomēr šī apzināti nepatiesā apsūdzība ir nodarījusi lielu ļaunumu kā man tā manai ģimenei.
Uzskatu, ka ir pieņemams lēmums par kriminālprocesa uzsākšanu atbilstoši Krimināllikuma 289. un 290. pantā paredzētām noziedzīgā nodarījuma pazīmēm, ko arī lūdzu.
Lūdzu noskaidrot kam par šo «ekspertīzi» ir maksāts un cik? Lūdzu valstij radītos zaudējumus par šīs «ekspertīzes» apmaksu piedzīt no vainīgajām personām.

Atbildēt

info

08.06.2017. 11:53

Līga Muzikante dalījās ar Leonards Inkins ieraksts.
6. jūnijs plkst. 12:39 ·
Mani mīļie feisbuka draugi! Tiekamies pie Ģenerālprokuratūras 7.jūnijā plkst, 11.00!

Nākošais Pikets būs pie Saeimas, jo visos gadījumos specdienestus ir komendējusi divkose Solvita Āboltiņa.
_____
Aivaru Gardu, Leonardu Inkinu, Daini Rutenbergu, Līgu Muzikanti... un vēl citus latviešus - it kā neatkarību atguvušās Latvijas prokuratūra mūs mēģināja notiesāt par latviešu tautas tiesību aizstāvēšanu. Absurdi, bet fakts! Par laimi, tiesneši bija godprātīgi - pēc vairākām prokuratūras pārsūdzībām mūs attaisnoja! Taču pagāja gadi, lai attaisnojošais spriedums stātos spēkā.
Cik ilgi Latvijas prokuratūra trenkās latviešu patriotus un bendēs nervus viņiem, viņu bērniem un tuviniekiem?
Neesi vienaldzīgs - atnāc un trešdien ar savu klātbūtni apliecini protestu pret LPSR mantojumu prokuratūrā!


1639 skatījumi
Leonards Inkins
4. jūnijs plkst. 9:52 ·
Pikets!

Biedrība «Latvietis» informē
2017. gada 7. jūnijā plkst. 11.00
Kalpaka bulvārī 6, Rīgā pikets –

Pret LPSR mantojumu prokuratūrā!
Nost ar čekas tradīcijām!

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

07.06.2017. 22:41

»

Prieks par Bordāna partiju!

Kārlis Ulmanis bija homoseksuālists un noziedznieks, kurš veica valsts apvērsumu un sagrāba varu. Vēlāk 1939.gadā viņš Latvijā ļāva krievu armijai ierīkot bāzes, bet 1940.gadā nedeva pavēli pretoties krievu okupācijai


Un kas būtu, jā būtu pretojošies???

Varējām nepakļauties, kā to darija Čehoslovāki!

Ar savu uzvedību, čehoslovāki ar gara spēku sagrāvā krievu virsnieku morāli. Arī krievu virsnieki sāka sapņot par tādu socialismu Krievijā, kā Čehoslovākijā.

Lai novēstu nevajadzīgas domas, Armijju pārsūtīja uz Afganistānu, lai dušmaņi viņus izkauj. Baigie internacionālisti!!!

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

07.06.2017. 22:26

»

ulmanisti smird!

Kurš šajos laikos bija labākais gads - vai 1939., kad Ulmanis ielaida Latvijā krievu karabāzes, vai tomēr 1940.gads, kad Ulmanis atļāva krieviem okupēt Latviju un latviešiem lika nepretoties paliekot savās vietās


Ulmanist!

vai tavs tēvs palika savā vietā, vai skrēja rakstīt NKVD ziņojumu uz kaimiņu, lai tiktu pie viņa mantas?!

Atbildēt

Artūrs Malta VLT valdes loceklis.

07.06.2017. 22:24

»

ulmanisti smird!

Kurš šajos laikos bija labākais gads - vai 1939., kad Ulmanis ielaida Latvijā krievu karabāzes, vai tomēr 1940.gads, kad Ulmanis atļāva krieviem okupēt Latviju un latviešiem lika nepretoties paliekot savās vietās


Pēdejā radio uzrunā Tautai dr. Kārlis Ulmanis aicināja: espalieku svā vietā Jūs paliekat savā vietā!

Vai palikām? Daudzi vēl atceras, kā 1968.gadā glābām socialism Čehoslovākijā?

Ko tautai teica Aleksandrs Dubčeks? To pašu, ko dr.Kārlis Ulmanis!
Dubčeks 8 gadus nosēdēja Krievijas cietumos,bet Valsts tika saglabāta.

Lai ienestu skaidrību, vajadzīgs zināt vēsture! Vai ir izvērtēts Bruno Kalniņa sniegums Latvijas armijas sagrāvē?
Lai ienestu skaidrību, vis labāk būtu veikt boļševisma tiesāšanu, kāmēr vēl ir dzīvi aculiecinieki un arhīvi nav pilnībā pārrakstīti!!!

Atbildēt

kāds

05.06.2017. 13:52

Foršs raksts. Vispār - Prāts nāk ar vecumu, bet reizēm vecums atnāk viens... :D

Atbildēt

ulmanisti smird!

05.06.2017. 11:43

»

Vectēvs

Ulmaņlaiki- labakie laiki Latvijas vēsturē! Kaut mūsu tautai nāktu vēl tāds vadonis kā Kārlis Ulmanis


Kurš šajos laikos bija labākais gads - vai 1939., kad Ulmanis ielaida Latvijā krievu karabāzes, vai tomēr 1940.gads, kad Ulmanis atļāva krieviem okupēt Latviju un latviešiem lika nepretoties paliekot savās vietās?

Atbildēt

Žulis Maniaks

05.06.2017. 10:58

В середине V века был сделан первый шаг навстречу хаосу: был разрешен смешанный брак между патрициями и плебеями.

Atbildēt

LV pilsonis

05.06.2017. 02:01

»

Prieks par Bordāna partiju!

Kārlis Ulmanis bija homoseksuālists un noziedznieks, kurš veica valsts apvērsumu un sagrāba varu. Vēlāk 1939.gadā viņš Latvijā ļāva krievu armijai ierīkot bāzes, bet 1940.gadā nedeva pavēli pretoties krievu okupācijai


Nebūtu tik ļauni, teiktu ka esi laicīgās izglītības sistēmas upuris, kuru iesāka graut komunists un eirodeputāts Piebalgs, bet šobrīd cītīgi piebeidz Šadurskis.

Atbildēt

:-/

04.06.2017. 21:37

Nebija arī Ulmaņlaiki tik ideāli, diezgan liela nevienlīdzība, bet viņš vismaz negribēja graut tautsaimniecību, bet to attīstīt...
Tikai jāatceras, ar ko tas viss beidzās, pēc tam viņu apsūdzēja kā diktatoru.

Atbildēt

bucinieks

04.06.2017. 20:45

»

viņš ir

francūzis. Ha, ha ha


Bondars no latgaļu valodas - mucinieks; tas, kurš taisa mucas. Bondars pēc skata ir riktīgs amerikānis ar latgaļu asinīm, pie tam, viņš savu latgalisko identitāti slēpj, bet tēva uzvārds viņu nodod.
Saeimā pēc skata latviskākie politiķi ir Parādnieks un Naudiņš. Pat āriskais Jānis Dombrava izskatās pēc gaišmataina krievu puisēna, bet īstie krievi izsenis bijuši blondiem matiem un zilām acīm, bet, diemžēl, tatāri un mongoļi krievu genofondu pabojāja.

Atbildēt

zaza

04.06.2017. 18:03

Vajag jaunu Ulmani un nacionalizēt bankas, alkohola tirdzniecību, koku pārdošanu

Atbildēt

Taisnība gan par Broku,

04.06.2017. 17:35

»

Maniaks

Broka sevi jau diskreditējusi pati, Bondaram, Ķirsim, Bordānam šiem parazītiem, kas vārds vārdā atkārtoja Ušakova solījumus, cita ceļa, ja grib neko nedarīt un tikai parazitēt nebija, viņiem bija jāatkārto kā papagaiļiem Ušakova solījumi.Saeimas vēlēšanās viņiem nekas nebija gaidāms. Vairāk škiet, ka...


lidinās kā taurenītis pavasarī no viena zieda uz citu,skaisti runā,bet rezultāta nav, tikai kārtīgi patērē nodokļu maksātāju naudu.Bordāna partija varētu uzturēt modrības garu, šajā vietā, ja tikai nav zemūdens akmeņi.Laiks rādīs.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 17:02

»

Maniaks

Autors beidz ar sentenci - varam izveidot labklājību visai Latvijas tautai. Lai kāda nebūtu šī tauta, labklājība nav iespējam ar tādu valsts parādu! Kamēr tieslietu un drošības struktūras strādā pret latviešu tautu, ar ekonomikas metodēm padzen latviešus no savas zemes, nav izķerti un tiesāti noziedznieki...


Broka sevi jau diskreditējusi pati, Bondaram, Ķirsim, Bordānam šiem parazītiem, kas vārds vārdā atkārtoja Ušakova solījumus, cita ceļa, ja grib neko nedarīt un tikai parazitēt nebija, viņiem bija jāatkārto kā papagaiļiem Ušakova solījumi.Saeimas vēlēšanās viņiem nekas nebija gaidāms. Vairāk škiet, ka balsis saskaitīja tā, lai kāda no ievēlētajām partijām kopā ar Annu Potapovu nodrošina Ušakova palikšanu mēra krēslā.

Atbildēt

Maniaks

04.06.2017. 16:54

Autors beidz ar sentenci - varam izveidot labklājību visai Latvijas tautai. Lai kāda nebūtu šī tauta, labklājība nav iespējam ar tādu valsts parādu! Kamēr tieslietu un drošības struktūras strādā pret latviešu tautu, ar ekonomikas metodēm padzen latviešus no savas zemes, nav izķerti un tiesāti noziedznieki valsts posteņos, tostarp tiesā, nekas tāds nav iespējams! Saeimu atlaida savam labumam Zatlers. Kamēr nav atvērti čekas maisi, miera nebūs. Pēdējās Rīgas pašvaldības vēlēšanas pierāda, ka Rīga jau kluvusi par Krievijas guberņu un labklājība ir tikai krievu valodā. Lai Ušakovs paliktu mēra krēslā Krievijas FSB ar savu aģenti Annu Potapovu (Jutu Strīķi) izdeva izdevumu Astoņkājis, lai it kā caur korupcijas apkarošanu Potapova nonāktu Rīgas pašvaldībā ar jaunu partiju, kareivīgi apgalvojot, ka Rīgas pašvaldība slīgst korupcijā. Patiesībā Strīķi atmaskoja pats KNABs - raksts Delfos, atnēma pielaidi valsts noslēpumiem, Godmanei to tagad liedz. Jaunās Bordāna, Strīkes partijas uzdevums, iekļūstot pašvaldībā, ir atbalstīt Ušakova palikšanu mēra krēslā. Pārējie- Broka, Bordāns, Bondars, Ķirsis ir tikai sulaiņu lomās, atbalstot sadarbību ar Saskaņu.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

04.06.2017. 16:51

Jautrs citāts: "Saeimā arī bija saspringts stāvoklis. To apliecina tas fakts, ka 38 deputāti bija Saeimu pametuši un 18 deputātus Saeima izdeva tiesas vajāšanai. 13 deputātiem bija liegtas tiesības balsot, tas ir piedalīties sēdēs ar balss tiesībām.
Runa ir par šiem deputātiem - J. Korņiljevu, A. Jukšinski (divās lietās), K. Eliasu, P. Leikartu (2 lietās), A. Pastoru, Fr. Menderu, A. Rancānu, S. Vitenbergu, V. Pusuli, A. Frišmani., A. Bļodnieku (bijušo Ministru prezidentu), Ed.Grantskalnu, M. Kaļistratovu. 5 deputātiem saglabāja tiesības balsot. Arī šodien ir līdzīgā situācijā, kad skaitās deputāts, bet neko nelemj...". Pareizi! Arī šodien latvieši nav spējīgi uzturēt savu valsti. Nupat gaišā tauta atstāja pie varas visas galvenās Mazās Bandas, kuras, protams, zog un pastrādā nelietības Lielās Bandas uzraudzībā. Vai tas liecina par latviešu attīstības līmeni, spējot veidot normālu valsti? Atbilde ir zināma. Latviešiem padodās tikai kriminālas valstis, kurās parlamenta deputātu-noziedznieku skaits tiek jautrajā citātā nosaukts pareizi. Toreiz tomēr nebija noziegumu brīvība. Tagad ir noziegumu brīvība, un noziedznieku-deputātu apjoms tuvojās simtam.

Atbildēt

Prieks par Bordāna partiju!

04.06.2017. 16:49

Kārlis Ulmanis bija homoseksuālists un noziedznieks, kurš veica valsts apvērsumu un sagrāba varu. Vēlāk 1939.gadā viņš Latvijā ļāva krievu armijai ierīkot bāzes, bet 1940.gadā nedeva pavēli pretoties krievu okupācijai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kurš pēdējais izslēgs gaismu nelielajās pašvaldībās?

FotoRudens tradicionāli ir laiks, kad zemnieka sētā apcirkņi tiek pildīti ar vasaras sezonā sarūpēto. Ja gads ir bijis labs, tad saimnieks uz gaidāmo ziemu raugās ar zināmu optimismu, ja slikts – savelk jostu ciešāk. Pavisam sliktā jākar zobi vadzī. Savukārt pašvaldībām lapkritis ir laiks, kad jāatsāk ikgadējā cīkstēšanās par tām atvēlēto finansējumu.
Lasīt visu...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

Viena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību...

Foto

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

Vai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es...

Foto

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

Kaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie...

Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...