Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!!!

17.03.2021. 06:31

»


Prieks skatīties, kā LL cīnās un ņem priekšā vienu pēc otra. Kas ir bijis pēdējā gada laikā vien - šitas te kolaborants, Viltvārdis valstsgribis, tagad prokurors plaģiators, tad vēl kāpu apbūvi iekārojušais miljonārs Ramoliņš, kura ģimenei atņemta būvatļauja... Lieliski, vienkārši lieliski.

Atbildēt

fakts

16.03.2021. 16:36

»

Turklāt ziņa, ka esmu senkapu izlaupītājs, ir nepatiesa

Jo man nav senlietu un neesmu senlietu kolekcionārs...


Izlaupīt senkapus nekad nav bijis atļauts un tas, ka tu esi samaksājis zaglim par zagtu mantu, nepadara tevi par tās likumīgu īpašnieku.

Atbildēt

Tā gluži nav

16.03.2021. 12:57

»

Vietējā

Nesaku, ka šī lieta ir vienkārša, bet vēršu uzmanību uz pirmās instnces tiesas sprieduma nu ļoti zemo kvalitāti. Tātad te jau ir jārunā par tiesnešu kvalifikāciju un ne tikai lietās par godu un cieņu! Šajā lietā apelācijas instancē tika pieņemts motivēts un pamatots spriedums, bet cik lietās arī apelācijas...


“ Nesaku, ka šī lieta ir vienkārša, bet vēršu uzmanību uz pirmās instnces tiesas sprieduma nu ļoti zemo kvalitāti. ”

Pirmās instances tiesa vnk no ošķīra, kas ir ziņa un kas ir viedoklis.

Ziņa var būt patiesa un var būt nepatiesa. Tomēr viedoklis nekad, balstoties uz faktu bāzi vai kopumu, nevar būt nepatiess.

Tiesa neņēma vērā ECT judikatūru un domtrīnu, ka okupētā neatkarīgā LR nav izgaisusi, bet pastāv okupācijas formā. Tie, kuri sadarbojās ar okupācijas režīmu ir kolaboranti.

Es piem., nesadarbojos, atteicu man piedāvāto sadarbību ar VDK - mani pārtrauca publicēt. Nebiju es tāds viens vienīgais.

Šodien nesadarbotos arī ar šo prettautisko režīmu. Jo faktiski LR brīvību atguvusi vien varas pārstāvju ieskatā.

Atbildēt

Liberālisma totalitārisms

16.03.2021. 12:50

»

Lieliskais Cilvēks

Turies VANSOVIČ,Tevi locīja,locīs,NELOKIES!Kas to būtu domājis ka LL piesliesies un būs aktīvs sorosa "aktīvai sabiedrībai",labi maksai


Radikālais subjekts, komentētājs, LL ar savu viedokli nomelno par sososītu. Radikālais subjekts liberāli var LL nomelnot par geju, nacistu, čekistu utt. un tas vārda brīvībā būs subjektīvais liberāli radikālā subjekta viedoklis. Viedoklis var būt patiess un var būt nepaties. Komentētājs ne ar ko nepamato, kāpēc viņa viedoklis ir tāds vai citāds.

Šobrīd visa pasaule karo pret liberālisma radikālā subjekta viedokļiem, kuri tautām un valstīm uzspiež viltus pandēmiju savu finansiālo mērķu sasniegšanai ar piespiedu- brīvprātīgo vakcināciju un ekonomikas blokāti, ko veicina ar naudas pabalstu piešķiršanu, iznīcinot ekonomiku.

Atbildēt

Vietējā

16.03.2021. 12:24

Nesaku, ka šī lieta ir vienkārša, bet vēršu uzmanību uz pirmās instnces tiesas sprieduma nu ļoti zemo kvalitāti. Tātad te jau ir jārunā par tiesnešu kvalifikāciju un ne tikai lietās par godu un cieņu! Šajā lietā apelācijas instancē tika pieņemts motivēts un pamatots spriedums, bet cik lietās arī apelācijas instncē lietas tiek skatītas formāli un tiek taisīti nepamatoti spriedumi. Nesaku, ka tiesneši nedrīkst un nevar kļūdīties, bet vai to kļūdu jau nav par daudz! Un vai piesedzoties ar savu "neaizskaramību", nav radīta sistēma, kurā valda nesodāmība, iedomība un stulbums, kuru mēs nezin kāpēc saucam par tiesiskumu

Atbildēt

?!

16.03.2021. 11:20

»

nu, -iči un -āni

jeb savējie, citus uz gulagu


man gan otrādi,gaļigi nevelk tie latvanu latvuvieši iekš pastalprievīt und sorosist,FUI.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

16.03.2021. 11:17

Turies VANSOVIČ,Tevi locīja,locīs,NELOKIES!Kas to būtu domājis ka LL piesliesies un būs aktīvs sorosa "aktīvai sabiedrībai",labi maksai?

Atbildēt

nu, -iči un -āni

16.03.2021. 09:58

jeb savējie, citus uz gulagu

Atbildēt

Stukāns ir sistēmas piesedzējs, gaidiet ļaunāko

16.03.2021. 09:10

»

Nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana procesos

Pilnīgi piekrītu. Jautājums, kapēc Lemberga lietu, Zolitūdes traģēdijas, saeimas deputātu kriminālprocesus vajag vilkt tik ilgi, savukārt žurnālistus un vēsturniekus par informācijas sniegšanu sabiedrībai tiesāt? Un vēl par sējas kaņepēm pietiek laika rakstīt apelācijas visās instancēs. Likās ar jauno...


Raksts par “Ogres kolaborantu” pierāda pirmās istances tiesas faktiskās rīcības, interpretējot jēdzienus - ziņa, viedoklis, esošās komunistu- cionistu valsts varas attieksmi pret lustrāciju, kura faktiski nav notikusi.

Skatoties uz 13. Saeimas pieņemtiem likumgrozījumiem, tiek ierobežotas clvēktiesības, paplašinot prokuroru pilnvaras līdz NKVD čekistu pilnvarām - viegli safabricēt kriminālprocesus, lai izrēķinātos ar personām, kuras iestājas par cilvēktiesībām.

Pirmajā brīdī likumgrozījumi par senlietām izskatās nevainojami, bet faktiski ierobežo cilvēktiesības, kriminalizējot visu sabiedrību, visus sabiedrības slāņus - “uz prokurora pārliecības pamata”, tagad drīkstēs, meklējot un konfiscējot pēkšņi valstij tik dārgās un nenovērtējamās senlietas, veikt kratīšanu ikviena dzīvesvietā. Nelikumīgu kratīšanu gadījumā prokurori varēs atsaukties uz savu pārliecību - “ bija pamatotas (ko nepamatos) ziņas un aizdomas, ka persona slēpj senlietas, zelta un sudraba senlietas, monētas utt.”

Raksts izsmeļoši izskaidro divu tiesas instanču atšķirīgos viedokļus, parādot pirmās instancs kļūdas.

Apelācijas tiesa argumentēti norāda uz doktrīnu, ka okupācijas laikā pastāvēja neatkarīgā 1918. gada Latvijas valsts, kas bija okupēta. Tie, kuri sadarbojās ar okupācijas varas iestādēm bija un ir palikuši kolaboranti, ja faktu bāze to pierāda.

Ceru, ka lasītāji iedziļināsies rakstā un sabiedrībā vairosies sapratne par reālajiem notikumiem šodienas Latvijā. Nenotikusī lustrācija - kolaoranti nenožēlo nodarīto Latvijas tautai okupācijas laikā, Latvijā joprojām uztur “auksto karu” starp 1918. gada Latvijas valsts patriotiem un kolaborantiem, ko izmanto ārvalstu specdienesti kā Mossad, lai šķeltu un vājinātu Latvijas sabiedrību starptautiskā cionisma interesēs.

Tādēļ īpašu vērtējumu prasa Viltvārža E. Levita loma šodienas vēsturē. Kopš E. Levits ir VP amatā, Latvijas likumdošana aktīvāk turpina cionisma iesāktās politikas no 1990. gada stratēģiju ar cilvēktiesību ierobežojumiem.

13/03/20 slepeni LV ar E. Levita akceptu (pagaidām, uz pandēmijas laiku) atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.

LBS karavīri ar likumu pakļauti obligātajai vakcinācijai pretēji Nirnbergas ētikas kodeksa prasībām - brīvprātības principam, viņus diskriminējot dienesta vietā.

Mediķi, pedagogi, policisti apšaubāmajai vakcinācijas lietderībai, LV ar valsts noslēpumu noslepenojot līgumus ar vakcīnu ražotājiem, tiks pakļauti obligāti- brīvprātīgi, eksperimentējot ar cilvēku dzīvībām. Tas nozīmē, ka LR Satversme vairs ar 111. pantu negarantē tiesības uz veselību. Tiesības uz veselību ir cilvēktiesības.

Atbildēt

Nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšana procesos

16.03.2021. 08:29

»

ha-ha

Garā un plašā strīdēšanās par okupācijas režīma ideoloģisko un represīvo organizāciju dalībnieku atbilstību kolaborantu apzīmējumam ir lieka laika tērēšana un okupācijas fakta un seku noliegšanas mēģinājums,kolaborantu t.i.valsts noziedznieku atklātā,ciniska,bezjēdzīgi kriminālā aizsargāšana no atbildības...


Pilnīgi piekrītu. Jautājums, kapēc Lemberga lietu, Zolitūdes traģēdijas, saeimas deputātu kriminālprocesus vajag vilkt tik ilgi, savukārt žurnālistus un vēsturniekus par informācijas sniegšanu sabiedrībai tiesāt? Un vēl par sējas kaņepēm pietiek laika rakstīt apelācijas visās instancēs. Likās ar jauno ģenerālprokuroru kaut kas sistēmā mainīsies, še tev.

Atbildēt

Jums patīk bandītisms valsts vārdā?

16.03.2021. 07:22

»

Talismans

Kas ir saprašanu grūtības ? Beidzot, ar 30 gadu novēlošanos ir pārtraukta Latvijas valsts izlaupīšana, kas aizsākās tūlīt pēc 1940.gada okupācijas...


Valsts bezdarbību nedrīkst aizstāt ar valsts bandītismu. Valstij nebija šķēršļu muzejiskās vērtības novērtēt kopš 1991. gada. Izdodot likumu par senlietu konfiscēšanu, tiek leģitimizēts valsts bandītisms, atsavinot senlietas, kas iegūtas pirms likums stājies spēkā.


Likumgrozījumi par senlietām piešķir prokuroriem neierobežotas tiesības kriminālprocesu safabricēšanā, lai valsts varētu politiski un koruptīvi izrēķināties ar politiskajiem pretiniekem, slēpjoties aiz likuma “par senlietām”, tas dod iespēju kriminalizēt visu sabiedrību. Ikviens var nezināt, ka viņa valdījumā viņa īpašumā ir šādas valsts aizliegtas lietas, tostarp zem zemsedzes kā neredzamas, kuras tur var novietot policijas operatīvie darbinieki, apsūdzot personas senlietu slēpšanā, safabricejot kriminālprocesus.

Likumgrozījumi par selnlietām ir naidu kurinoši pret Latvijas valsti. Kam tas izdevīgi? Valsts ienaidniekiem. Likumgrozījumi “par valsts bandītismu senlietu kopsakarā” izsludināti ar VP E. Levita ziņu un akceptu- cionistu “skaldi un valdi”.

Atbildēt

Turklāt ziņa, ka esmu senkapu izlaupītājs, ir nepatiesa

16.03.2021. 07:04

»

neliela problēma, senkapu izlaupītāj!

3.1 pants. Rīcība ar senlietām


Jo man nav senlietu un neesmu senlietu kolekcionārs.

Bet bandītiski rīkojas valsts un šis ir uz faktu pamata bāzēts patiess viedoklis. Valsts ar savu spriedumu aplaupa kolekcionārus, kuri labticīgi ieguvuši lietas laikā, kad likums to neaizliedza.. Vaksts bandītisms izpaužas, izdodot likumu vai likumgrozījumus, konfiscējot senlietas un sodot kolekcionāru, neievērojot cilvēktiesības uz īpašumu. Ja valsts nerīkotos kā bandīti, valsts senlietas, kas iegūtas pirms likums stājās spēkā, tās atpirktu no kolekcionāriem vai izsolē izliktas par tirgus cenu.

Es valsts bandītismu novērtēju faktoloģiski.

Atbildēt

Valsts nevar konfiscēt senlietas, uzlikt sodu,

16.03.2021. 06:56

»

neliela problēma, senkapu izlaupītāj!

3.1 pants. Rīcība ar senlietām


ja lietas iegūtas pirms likuma stāšanās spēkā. Likumā noteikts, ka lietas aizliegts atsavināt. Tātad ar likumu leģitizimētas senlietu īpašnieka tiesības, ja lietas ievūtas, pirms likums stājās spēkā. Ja valsts grib ar jauno likumu atgūt lietas, ko uzskata par savām, tās no īpašnieka tai jāatpērk par tirgus cenu.

Atbildēt

neliela problēma, senkapu izlaupītāj!

16.03.2021. 06:05

»

Prokuratūras un tiesas bandītisms - senlietas iegādātas pirms likums bija spēkā

Pirka tirdziņos un internetā: vīrietis saņem sodu par 229 senlietu iegādāšanos...


3.1 pants. Rīcība ar senlietām

Aizliegts atsavināt, iegūt, glabāt, pārvietot un pārsūtīt senlietas, kuras saskaņā ar šā likuma 7. panta ceturtās daļas noteikumiem pieder Latvijas valstij.

(17.05.2018. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 13.06.2018.)

Atbildēt

ha

16.03.2021. 05:37

»

vai nav dīvaini

...ka Lapsa nenosauc Ogres koloboranta vārdu, bet slēpj to zem /pers. E


Jābūt īpaši glupam, lai nesaprastu, ka šis ir anonimizētais spriedums no tiesu datu bāzes.

Atbildēt

Psc

16.03.2021. 01:25

Īstenībā šajā spriedumā ir TĀDS zemūdens akmens, TĀDS apburtais Sarkanais loks, ka patiešām "pietiek", to ieraugot - virsrakstā minētais apzīmējums attiecas arī uz.......respektīvi, kolaborants ir ne tikai tas, par kuru rakstīts spriedumā, ne tikai pirmās instances tiesas tiesnesis, bet arī........zinātāji noteikti pateiks ko vairāk.

Atbildēt

viss kā parasti

16.03.2021. 01:11

»

vispār

Lapsa pats ir koloborants


zaglis bļāva- ķeriet zagli!!

Atbildēt

Nirnberga2

16.03.2021. 00:52

»

WWW

Dans Titavs: 'Čekas maisos' ir mazākā daļa Latvijas nodevēju...


Tas būtu līdzšinējās politikas un politiķu nāves spriedums, kas reizē ļautu anulēt visus līdz šim pieņemtos lēmumus un izbeigt kriminālo Latvijas izlaupīšanas politiku.

Atbildēt

Talismans

16.03.2021. 00:38

»

Prokuratūras un tiesas bandītisms - senlietas iegādātas pirms likums bija spēkā

Pirka tirdziņos un internetā: vīrietis saņem sodu par 229 senlietu iegādāšanos...


Kas ir saprašanu grūtības ? Beidzot, ar 30 gadu novēlošanos ir pārtraukta Latvijas valsts izlaupīšana, kas aizsākās tūlīt pēc 1940.gada okupācijas.
Ičkērija joprojām nevar atgūt savus muzejus, ko evakuēja uz krieviju, sākoties bombardēšanai. Pat pieļauj, ka muzeju vērtības jau notirgotas.

Atbildēt

Pats E. Levits ir kolaborants

16.03.2021. 00:31

»

Hmm

Tad jau Levita tēvs arī ir kolaborants


Jo piedalījās Pilsoņu komitejās un ionistu uzdevumā tās sagrāva. Bez tam ar viņa akceptu LV no 13/03/20 atteikusies Latvijā ievērot cilvēktiesības, tostarp Satversmes 111. pantā noteiktās - tiesības uz veselību, pakļaujot valsti “viltus pandēmijai”. Ja būtu “īsta C19 pandēmija” tā skaitītos “nepārvarama vara” banku komerclīgumos, par ko bankas klusē. “Viltus pandēmija”, bloķējot ekonomiku” ir banku sazvērestība ceļā uz finansu sistēmas izmaiņām “pēcpandēmijas laikā”.

Atbildēt

Prokuratūras un tiesas bandītisms - senlietas iegādātas pirms likums bija spēkā

16.03.2021. 00:25

Pirka tirdziņos un internetā: vīrietis saņem sodu par 229 senlietu iegādāšanos
112 Šodien 16:38
Jauns.lv / LETA
Daugavpils tiesa kādam vīrieti par 229 arheoloģisku senlietu iegādāšanos internetā un tirdziņos piespriedusi 1500 eiro sodu, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.





Apsūdzētais no pirmstiesas izmeklēšanā nenoskaidrotām personām, izmantojot interneta vietnes, gadatirgos un tirdziņos, neatļauti ieguva savā valdījumā valstij piederošās senlietas, tās nopērkot.

Kopumā viņš savā īpašumā ieguva 229 priekšmetus - dažādas rotas un monētas. Priekšmeti datēti ar dažādiem gadsimtiem. Senākās vērtības ir pat no 10., 12.gadsimta.

Apsūdzētais priekšmetus glabāja savā dzīvesvietā un darbavietā, līdz tos izmeklēšanas darbību rezultātā pērn pavasarī izņēma Valsts policijas darbinieki.

Ar savām darbībām apsūdzētais pārkāpa likumā "Par kultūras pieminekļu aizsardzību" noteikto, kas aizliedz, atsavināt, iegūt, glabāt, pārvietot un pārsūtīt senlietas, kuras saskaņā ar šo likumu pieder Latvijas valstij. Tāpat viņš pārkāpa minētajā likumā noteikto - arheoloģiskās senvietās zemē, virs zemes vai ūdenī atrastas senlietas ar datējumu līdz 17.gadsimtam ieskaitot pieder valstij, un tās glabā publiskie muzeji.

Atbildēt

ka tik lapsa neaplaužas

16.03.2021. 00:03

Lai sniegtu asu un negatīvu personas vērtējumu, ir jāpastāv zināmam pamatam. Piemēram, ECT ir norādījusi, ka “viedoklis var būt nesamērīgi aizskarošs, jo īpaši tad, ja tam trūkst jebkādas faktiskās bāzes.” (ECT 1997. gada 24. februāra spriedums lietā De Haes and Gijsels v.Belgium) Tādēļ tiesai ir jāvērtē, vai pastāv kaut kādi notikumi, vai pats cietušais ir veicis kādas darbības, kas ir radījušas pamatu konkrētam viņa personības vai darbības vērtējumam Kā izriet no ECT prakses, “viedokļa” paušanai ir nepieciešama pietiekama faktiskā bāze. Tas, kas ir uzskatāms par “pietiekamu faktisko bāzi”, ir atkarīgs no katras individuālas lietas apstākļiem.

Atbildēt

vai nav dīvaini

15.03.2021. 21:51

...ka Lapsa nenosauc Ogres koloboranta vārdu, bet slēpj to zem /pers. E/?

Atbildēt

vispār

15.03.2021. 20:43

»

Hmm

Tad jau Levita tēvs arī ir kolaborants


Lapsa pats ir koloborants.

Atbildēt

Hahaha

15.03.2021. 20:31

»

???

Kurš te solīja apsūdzības raksta otro daļu publicēt? Tā vietā publicē vecu spriedumu


Gaidi, Baibiņ, gaidi, viss notiks, bet ne tad, kad tu to gribēsi.

Atbildēt

???

15.03.2021. 19:38

Kurš te solīja apsūdzības raksta otro daļu publicēt? Tā vietā publicē vecu spriedumu.

Atbildēt

juris

15.03.2021. 19:14

Latvieši kuri bija komunisti un komjaunatnes funkcionāri, arī bija kolaboranti.

Atbildēt

Zinošais

15.03.2021. 19:09

»

ha-ha

Garā un plašā strīdēšanās par okupācijas režīma ideoloģisko un represīvo organizāciju dalībnieku atbilstību kolaborantu apzīmējumam ir lieka laika tērēšana un okupācijas fakta un seku noliegšanas mēģinājums,kolaborantu t.i.valsts noziedznieku atklātā,ciniska,bezjēdzīgi kriminālā aizsargāšana no atbildības...


Ne katrs spējīgs to sasprast un tāpēc naivi pakļaujas advokātu un citu tieslietu sistēmas elementu aktīvam vai pasīvam pamudinājumam iet uz tiesu "pēc taisnības".
Rezultātā vienīgie ieguvēji no šādiem procesiem ir advokāti !

Atbildēt

WWW

15.03.2021. 18:58

Dans Titavs: 'Čekas maisos' ir mazākā daļa Latvijas nodevēju

Delfi.lv - 21.12.2017

Dans Titavs:
Manuprāt, sabiedrības uzmanību koncentrējot tikai uz čekas ziņotāju kartotēkas atvēršanu vai neatvēršanu, mākslīgi tiek sašaurināta akūti nepieciešamā diskusija par kolaboracionismu plašākā izpratnē. Būtiskākais šai valstij, sabiedrībai un katram indivīdam jūtīgajā attīrīšanās procesā ir valsts spēja reizi par visām reizēm beidzot oficiāli pateikt, ka sadarbība ar okupācijas režīmu, jebkāda veida kolaboracionisms ir slikti, vai tā būtu ziņošana čekai, līdzdarbība izpildvarā un komunistiskajā partijā vai darbs pašvaldībā okupācijas apstākļos.

Jebkāda sadarbība. Savas valsts nodevībai nav noilguma.

Patiesībā oficiāls publisks nosodījums visa veida kolaborantiem bija jāizsaka jau sen. Mūsu pašu un valsts interesēs. Citādi kolaboracionisma neizrunātais jautājums un spekulācijas ap to grauž sabiedrību no iekšpuses, radot labu augsni savstarpējai neuzticībai, izteiktiem vai noklusētiem pārmetumiem, pieņēmumiem, apvainojumiem. Kā jebkurš sadzīvē līdz galam neizrunāts jautājums.

Tas savukārt sabiedrībā ir radījis mītus, ko izmanto VDK kartotēkas publiskošanas pretinieki. Ja kartotēka ir nepilnīga vai atsevišķi aģenti no tās izņemti, tas ir pamats šos gadījumus izmeklēt papildus, ne atteikties no nosodījuma izteikšanas tajā iekļautajiem vispār. Tāpat skaidrs, ka "čekas maisos" esošajiem bija vismaz 25 gadi laika, lai "iznāktu no skapja".

https://www.delfi.lv/news/versijas/dans-titavs-cekas-maisos-ir-mazaka-dala-latvijas-nodeveju.d?id 49570679

Atbildēt

Hmm

15.03.2021. 18:37

Tad jau Levita tēvs arī ir kolaborants

Atbildēt

kā tā?

15.03.2021. 18:36

šim vēl joprojām dod valsts pasūtījumus?
kā tā?

Atbildēt

ha-ha

15.03.2021. 18:33

Garā un plašā strīdēšanās par okupācijas režīma ideoloģisko un represīvo organizāciju dalībnieku atbilstību kolaborantu apzīmējumam ir lieka laika tērēšana un okupācijas fakta un seku noliegšanas mēģinājums,kolaborantu t.i.valsts noziedznieku atklātā,ciniska,bezjēdzīgi kriminālā aizsargāšana no atbildības par noziedzīgās varas nozagšanas sekām izmantojot ieņemamos amatus.

Atbildēt

PIETIEK

15.03.2021. 18:11

»

jibiorio

Vonsovičs var būt tikai trešais, jo kas ir Ogres tiesnesis Naglis


Kā noprotams no maisiem, parasts čekas stukačs.

Atbildēt

jibiorio

15.03.2021. 18:07

Vonsovičs var būt tikai trešais, jo kas ir Ogres tiesnesis Naglis?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...