Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

khe khe khe

16.11.2022. 20:44

Lai Ramoliņš pastāsta par savu “jumtu” kur viens ļooti bēdīgi slavens personāžs, kura vārds sākas ar burtu J un kurš viņu kurē - par to jau leģendas klīst par J alkatību un par jumtošanu un kā notiek štelles un kur plūst finanses.

Atbildēt

Speķis

16.11.2022. 16:54

Zagļi tie smārdes pipeles

Atbildēt

Izsole

16.11.2022. 16:31

»

Madona

Arī izolē pirka kā visi 26 dalībnieki ! Cik zināms LVM nav sarunu procedūru kā vieniem no retajiem valsts uzņ. Pata vienmēr uzdzen cenu


Patai vispār nauda ir? Vai arī tāpēc brēc, ka pa lēto vairs nedod, izsolēs neko nenopirkt?

Atbildēt

Putra

16.11.2022. 16:29

»

Kuldīga

Ramoliņš stāsta ka ir noorganizējis fiktīvu izsoli


Izskatās, ka Tu pats to stāsti nevis kāds cits. Tukša muca tālu skan.

Atbildēt

Pofig jūsu izsoles

16.11.2022. 15:20

Kas ar melnajām algām? Kurš skaidro veda?

Atbildēt

Arī Kuldīga

16.11.2022. 14:49

»

Kuldīga

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam...


Kas tev liedz piedalīties atklātā izsolē? Nosoli vairāk - maksāsi vairāk nav nekādu problēmu. Ja ir pretenzijas par izsoļu rīkošanu - nav problēmu - vērsies Latvijas Valsts Mežos ar priekšlikumiem procesa uzlabošanai. Plika apdiršana neatmaksājas.

Atbildēt

Bugaltērija

16.11.2022. 14:47

»

vv

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā...


Labi rēķini - ierēķināji arī slimības lapas? Aprēķini precīzi vai varētu būt neprecīzi? Man vairāk interesē, kā Pata Board ar 1 vai pāris darbiniekiem varēja notirgot papīrmalku, ko kā tehnoloģisko koksni iepirka no LVM, ja kompānijai nebija nekādu citu pamatlīdzekļu un kur nu vēl rūpnīcas (pat ne smakas tuvumā), bet apgrozīja miljonus. Vai tad tā nav gadījumā tā nav LVM izzagšana? Vai kas tas ir? Tā nav melošana?

Atbildēt

Kuldīga

16.11.2022. 13:56

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam bračka paņem.

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:51

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā arī valde un priekšnieku algas, tad sanāk, ka neko baigi diži šis kungs darbiniekiem nemaksā, bet no valsts saņem lieliskus pasūtījumus, un arī dotācijas, vai nav dīvaini?

Atbildēt

Tas

16.11.2022. 13:49

»

temīda


Kāds zin par šo?

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:34

»

???

Mediķiem zemas algas, valsts aizsardzība klibo, mammai maza pensija, budžetā nav naudas-pie visa Ramoliņi vainīgi


Ko Tu te murgo, visi augstāk minētie dzīvo cepuri kuldami atšķirībā no tiem kas viņiem šo komfortablo dzīvi sagādā.

Atbildēt

čangaliem raksturīgi kliegt-turiet zagli

16.11.2022. 13:01

un pašiemm zagt un neaizturēt arī Savējo zagli drugu...31 g un 'arī bruts'...bordāns

Atbildēt

Tev

16.11.2022. 12:25

»

A

Ar Tavām lūgšanām, brāl - sēdēs LL - ko tur darīt


shkjiet ,ka tev labi sanaak?Muljkji varbuut uzkjeraas ...

Atbildēt

Ha ha haaaa

16.11.2022. 12:14

Super, 2022. gadā atsaukties uz 2013.gada video...Āksti!!! Varbūt ļaudis ir mainījušies un vairs nepiekopj blēdīšanos. Bet, ja nopietni, tad - kur, no redzamā video, ja neskaita "gnīdas" uzlikto tekstu, izriet, ka apstrādātā nauda ir paredzēta algām????

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 12:07

Kāpec Lembergs nemaksāja nodokļus vai pienacīgas algas cilvēkiem ,vai sociālos pabalstus maznodrošinātajiem ,neradīja pietiekami daudz darba vietu ,,,,darbiniekiem no citiem novadiem ,kuriem bija jāpamet tranzīt biznesa valsts,bezdarba dēļ .
Tā vietā Lembergs ( Lembas cilts) , iegrūda "sakrāto "- sazagto naudu nesaimnieciskā -nelietderīgā lietā ( vacu aškenazi biznesa atbalstīšanā ) ,ērģeļu koncertzālē - PŪTĪSIM TAURES !
Pilnas jūdukristietības baznīcas ar šādu mūzikas instrumentu ,tādēļ tik milzīgas naudas ieguldīšana neracionālā objekta ,kurš neveicina valsts ekonomiku ,ir noziedzīgu līdzekļu legalizācija Bordāna vadībā.

Drīz Latvijā ( Baltijā )būs lielas pārmaiņas ,mēs nemuļļāsiemies mūžīgi ,līdz pēdējā latvieša izmiršanai jūdu Levītkoenu vadībā, Vatikāna murgu katoļu baznīcu paspārnē .

Somija ar NATO atbalstu veiks savu vēsturisko zemju RESTITŪCIJU ( atgūšanu ),jo līdz 1gs.Latvijas teritorija ( Karēlija,Kiži ) piederēja somiem, un tikai patiesie zemes saimnieki savedīs to kārtībā .
Arī ģenaloģiskie dati parāda ,ka latviesiem pilna SOMIJA ar ģenētiskajiem radiem ( Finland dna project ) .
Levīti lai ivritu mācās ,itāļu ( latīņu)valodu ,vai kādu no Kaukāza Noasa pēcteču valodām ,un dodas tur ar savu likumdošanu.

Somijas ģenerālis barons von Manner-geims ( haims ),kurš it ka bombardejis Pēterburgu 1940-1945 gados , nav viss soms ,bet vācu aškenazi ēbrejs , bet vainu par bombardēšanu uzveļ Somijai .
Acīmredzot ,šim tipam bija vienošānās ar ebreju Džugašvilli ,uzsākt provokāciju ,lai sekotu PSRS( žīdu) armijas iebrukums Somijā .

Interesanti ,ka Petrogradas blokādes laikā strādāja tirgi ,kuros antikvariāta uzpircēji uzpirka ļoti vērtīgas lietas ,arī iemainot pret pārtiku , šim kontingentam bija gan naudas līdzekļi ,gan pārtika atliku likām ,gan bizness zēla un plauka ,kad pilsetā mira kareļi ,ingermanlandieši ,baltslāvi un zviedru pēcteči !

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 11:28

Galvenais lai pret strādnieku ( darba ņēmēju ) būtu tīra sirdsapziņa un godīga attieksme ,izmaksājot VISU UN LAICĪGI godīgi nopelnīto darba samaksu .
Tā godīgie nodokļu maksātāji ( kas ir apsveicami ), vairāk noplēš no darba samaksas ( nodokļos) ,un darbinieks ar savu sviedru liešanu ,pēc nodokļu nomaksas nevar iztikt ,jāņem kredīts pirms algas ,jāmaksā %.
Nodokļu sistēma labi sakārtota ,nodokļi ka Zviedrijā,īpaši no mazajām algām ,bet ne baņķieru , politiķu lielajām.

Labāk lai darba devējs rīkojas šādi - rūpēs par darbinieku ,kā maksā nodokļus pilna apmērā - nesamērīgi augstajam ierēdniecības aparātam.

Jo gan jau šiem darbiniekiem ,kuri varbūt nesen stājušies darba attiecībās ,ir pirms tam paradi ,kredīti ,kuriem šis darbs ļauj tos atdot ,un atvieglot sirdi .
Šis te mežapstrādes uzņēmums ir mūsu vietējais -TAS JAŅEM VĒRĀ ,nevis ,ka teiksim bagātais Rietumeiropas iepakojuma ražotājs Kvadrapak ,kurš protams var atļauties no lielas algas samaksāt lielos nodokļus.

Tā kā no loģikas viedokļa ,es neesmu pret šādu puslegālu pieeju aplokšņu algām ,darbinieks oficiālu noformēts ,darba stāžs tiek uzskaitīts ,ir socialās garantijas.

Ja kāds šeit saskata nepilnības ,tad likumdošana jāmaina ,attiecībā pret pašmāju uznēmumiem ,tiem jāatvieglo nodokļu nomaksa.


Mēs paši esam sava senču zemē un paturam aiz sevis paturēt galējo vārdu ,nevis juristu likumdevēju Latvijas okupantu Levita ,Bordāna genocīdlikumdošanu pret pamatnāciju.

Ja viņš maksās no visas algas nodokli , nedabūs darbiniekus ,cilvēki izbrauks pec lielākām algām no valts ,un viņu vietas ieņems ukraiņu migranti,kuru valstī zeļ vienkarši nenormāla korupcija ebreja zeļenska ,sorosa,baidena,porošenko-valcmana vadībā .
Man te tādi nav vajadzīgi .


Dēļ šīs nedemokrātiskas nodokļu likumdošanas ,cilvēki pamet Dzimteni ,biznesmeņi ,un uzsākot darbu Austrijā ,saka ,ka likumdošana ka diena pret nakti ,šeit vieni sodi un sankcijas , Austrija darbojās ka brīvi cilvēki ,tur nav tāds likumdevēju mobings.

Atbildēt

vietvaldis

16.11.2022. 11:06

Forshi, mes esam atpalikusi cilveki, pamata tadelj,ka mums ir perkami politikji, perkami mediji un diezgan dumji iedzivotaji. es paklausoties LR1 un kas uz studiju zvana, bilde skaidra. pari visam pr cilveki visada federi, lapsas, titavi un kastur vel tikai groza to dumo cilveku partus.
Par ramolinju vispar nekadu iluziju, tapat ka par visie buvniekiem, pipiju razotajiem utt.

Atbildēt

lskdfjl

16.11.2022. 10:56

»

pag

tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds


Man sanāk, ka šis portāls ir starp tiem, kura mērķi ir stipri miglā tīti. Tiem nav nekāda tieša sakara ar cīņu par taisnību, bet bļauj to interesēs, kas samaksā. Nu vismaz visi pilsētā tā runā, acīmredzot ne bez pamata. Par "melnā PR" pakalpojumiem tiek samaksāts, laikam arī nenomaksājot nodokļus, par ko pret portāla turētāju ir reāls kriminālprocess, bez fabricējumiem. Un tad šis portāls knābj citam kaut ko par to pašu līniju. Kāda te ir morāle? Kāda te ir ticamības pakāpe? Mana atbilde - nekāda, pilnīga nulle. Ne vairāk kā lubu romāns par 1 latu - un tad vēl ja nav žēl.

Atbildēt

pag

16.11.2022. 10:22

»

to jau visi kurzemē zin

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū


tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds????

Atbildēt

Apelsīns

16.11.2022. 09:48

»

Banāns

Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts


Noskatījos vēlreiz interviju, neredzēju, kā tieši viņš grasās slaukt valsti? Vari precizēt? No visa, kas redzèts - secinu, ka Pata ir tā, kas ir slaukusi valsti, tas ir, Valsts mežus. Un vēl secinu, ka Pata vai tās īpašnieki negrib barotni zaudēt vai aiz atriebības, stāv aiz šī un citiem saistītajiem rakstiem šajā portālā. Nevar būt, ka kļūdaini secinājumi.

Atbildēt

to jau visi kurzemē zin

16.11.2022. 09:05

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū.

Atbildēt

Banāns

16.11.2022. 08:25

»

Apelsīns

Nezinu - nekāda slavināšana nav redzēta. Varbūt te dažiem ir problēmas ar informācijas uztveri un analīzi? Čalis laikam kādam no tiesas ceļu pārgājis


Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts

Atbildēt

Bite

16.11.2022. 08:23

Reku Bite - kas konservus taisa no LDDK - jaunībā ar kontrabasu nodarbojies. Pats intervijā teicis - un kas par to? Tagad godīgs uzņēmējs, kurā vērts ieklausīties. Man īsti nav skaidrs, kāds ir raksta mesidžs? Manuprāt viss plūst un mainās, daži mainās uz labu un aicina to darīt citiem. Bet kādam citam vecās shēmas joprojām prātā - kā pazagt utml, gribas pie bezmaksaa siles. Varbūt mazāk laika un naudas ir vērts ieguldīt sūda raksteļos un rebju bīdīšanā? Tad vairāk laika un naudas paliks biznesa attīstībai un pozitīvām lietām?

Atbildēt

Pilsētā runā

15.11.2022. 22:19

Sen senos laikos Ramoliņam “skaloja” Ornets Romanovičs, kuram bija īpašas attiecības ar Finanšu policijas operiem…maksāja no apgrozījuma par neaizskaramības licenci.

Atbildēt

bet

15.11.2022. 22:03

tā jau rīkojās vairums LV ''uzņēmēju''..Kas gan tur jauns? Un vara visu zinu....Un tā jau 30 gadus...bet publiski muld par patriotismu un valsti..

Atbildēt

Tā klusi ,klusi

15.11.2022. 20:28

ar ko beidzās tā oranžā tilta lieta , kur Sudraba uzraka kaut ko "sīkumainu"?

Atbildēt

rēka

15.11.2022. 20:04

stigas rm dokumentu lādītes pat safilmējuši:))), tanī video ar mūsdienu tehniku var pašu vellu redzēt.Pat banku no kuras skaidrais atskalots :)))Jāsaliek kantori kuriem tanijos datumos kad filmēts nauda skaitīta ,100% uz kreisajiem kantoriem.

Atbildēt

Kampara tumbočka

15.11.2022. 19:49

Te nekā nav !

Atbildēt

Pilnmēness

15.11.2022. 19:26

Un ko no šī video ir jāsaprot? Kāds skaita skaidru naudu - latus. Nav redzami nekādi saraksti. Tikai kaut kādi uzraksti, kam acīmredzami nav tieša sakara ar video notiekošo. Nav zināms un redzams, kam piederošu naudu skaita un kurā vietā tā skaitīšana notiek. A visādus apmelotājus par naudu jau viegli sameklēt. Video youtube ievietots pirms 5 gadiem - 2017.gadā - Andris Bērziņš tipa autors. Ilgi gaidījis šis "Andris Bērziņš", lai youtube ievietotu 4 gadus senu video. Vēl ilgāk gaidījuši pietiek autoru un pasūtītāju kolektīvs.

Atbildēt

Smārde

15.11.2022. 19:21

Tauta attapās, visi laukos zin ka šie brāļi zaglēni ar skaidru naudu tik operē,it kā tepat no smārdes purva ņēma. Un bildē ir Mārtiņš .

Atbildēt

Maksas LTV

15.11.2022. 19:18

Vispār tās melnās algas maksātājs ir ļoti līdzīgs Mārtiņam Ramoliņam !

Atbildēt

kāds noilgums

15.11.2022. 19:13

Stiga un co vēl 2017g maksāja aploksnēs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...