Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

khe khe khe

16.11.2022. 20:44

Lai Ramoliņš pastāsta par savu “jumtu” kur viens ļooti bēdīgi slavens personāžs, kura vārds sākas ar burtu J un kurš viņu kurē - par to jau leģendas klīst par J alkatību un par jumtošanu un kā notiek štelles un kur plūst finanses.

Atbildēt

Speķis

16.11.2022. 16:54

Zagļi tie smārdes pipeles

Atbildēt

Izsole

16.11.2022. 16:31

»

Madona

Arī izolē pirka kā visi 26 dalībnieki ! Cik zināms LVM nav sarunu procedūru kā vieniem no retajiem valsts uzņ. Pata vienmēr uzdzen cenu


Patai vispār nauda ir? Vai arī tāpēc brēc, ka pa lēto vairs nedod, izsolēs neko nenopirkt?

Atbildēt

Putra

16.11.2022. 16:29

»

Kuldīga

Ramoliņš stāsta ka ir noorganizējis fiktīvu izsoli


Izskatās, ka Tu pats to stāsti nevis kāds cits. Tukša muca tālu skan.

Atbildēt

Pofig jūsu izsoles

16.11.2022. 15:20

Kas ar melnajām algām? Kurš skaidro veda?

Atbildēt

Arī Kuldīga

16.11.2022. 14:49

»

Kuldīga

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam...


Kas tev liedz piedalīties atklātā izsolē? Nosoli vairāk - maksāsi vairāk nav nekādu problēmu. Ja ir pretenzijas par izsoļu rīkošanu - nav problēmu - vērsies Latvijas Valsts Mežos ar priekšlikumiem procesa uzlabošanai. Plika apdiršana neatmaksājas.

Atbildēt

Bugaltērija

16.11.2022. 14:47

»

vv

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā...


Labi rēķini - ierēķināji arī slimības lapas? Aprēķini precīzi vai varētu būt neprecīzi? Man vairāk interesē, kā Pata Board ar 1 vai pāris darbiniekiem varēja notirgot papīrmalku, ko kā tehnoloģisko koksni iepirka no LVM, ja kompānijai nebija nekādu citu pamatlīdzekļu un kur nu vēl rūpnīcas (pat ne smakas tuvumā), bet apgrozīja miljonus. Vai tad tā nav gadījumā tā nav LVM izzagšana? Vai kas tas ir? Tā nav melošana?

Atbildēt

Kuldīga

16.11.2022. 13:56

Tagad Stiga RM zog no LVM finierkluci pa cenu ap 90-100 eur kubā, Igaunijā un tirgų cena ap 240 eur kubā, tas zaglis apzog valsti uz katra kubikmetra ko LVM pārdod Stigai RM LVM zaudē 100eur kubā ! Ja Stiga pērk 10000t kubus mēnesī Ramoliņš apzog valsti pa 1 miljonu eur mēn. Pie stīgas zūd koki, laikam bračka paņem.

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:51

Šis nu tiešām ir īstais algu maksātājs, no VID datiem kuri ir pieejami katram: 2021.gadā sociālais nodoklis vidēji mēnesī ir maksāts 106260(34,09%), mēnesī dalam uz darbinieku skaitu 248 cilvēki, vidējais BRUTO mēneša atalgojums 1256, uz rokas ap 900-950 atkarīgi no neapliekajiem, bet te ir iekšā ciparā arī valde un priekšnieku algas, tad sanāk, ka neko baigi diži šis kungs darbiniekiem nemaksā, bet no valsts saņem lieliskus pasūtījumus, un arī dotācijas, vai nav dīvaini?

Atbildēt

Tas

16.11.2022. 13:49

»

temīda


Kāds zin par šo?

Atbildēt

vv

16.11.2022. 13:34

»

???

Mediķiem zemas algas, valsts aizsardzība klibo, mammai maza pensija, budžetā nav naudas-pie visa Ramoliņi vainīgi


Ko Tu te murgo, visi augstāk minētie dzīvo cepuri kuldami atšķirībā no tiem kas viņiem šo komfortablo dzīvi sagādā.

Atbildēt

čangaliem raksturīgi kliegt-turiet zagli

16.11.2022. 13:01

un pašiemm zagt un neaizturēt arī Savējo zagli drugu...31 g un 'arī bruts'...bordāns

Atbildēt

Tev

16.11.2022. 12:25

»

A

Ar Tavām lūgšanām, brāl - sēdēs LL - ko tur darīt


shkjiet ,ka tev labi sanaak?Muljkji varbuut uzkjeraas ...

Atbildēt

Ha ha haaaa

16.11.2022. 12:14

Super, 2022. gadā atsaukties uz 2013.gada video...Āksti!!! Varbūt ļaudis ir mainījušies un vairs nepiekopj blēdīšanos. Bet, ja nopietni, tad - kur, no redzamā video, ja neskaita "gnīdas" uzlikto tekstu, izriet, ka apstrādātā nauda ir paredzēta algām????

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 12:07

Kāpec Lembergs nemaksāja nodokļus vai pienacīgas algas cilvēkiem ,vai sociālos pabalstus maznodrošinātajiem ,neradīja pietiekami daudz darba vietu ,,,,darbiniekiem no citiem novadiem ,kuriem bija jāpamet tranzīt biznesa valsts,bezdarba dēļ .
Tā vietā Lembergs ( Lembas cilts) , iegrūda "sakrāto "- sazagto naudu nesaimnieciskā -nelietderīgā lietā ( vacu aškenazi biznesa atbalstīšanā ) ,ērģeļu koncertzālē - PŪTĪSIM TAURES !
Pilnas jūdukristietības baznīcas ar šādu mūzikas instrumentu ,tādēļ tik milzīgas naudas ieguldīšana neracionālā objekta ,kurš neveicina valsts ekonomiku ,ir noziedzīgu līdzekļu legalizācija Bordāna vadībā.

Drīz Latvijā ( Baltijā )būs lielas pārmaiņas ,mēs nemuļļāsiemies mūžīgi ,līdz pēdējā latvieša izmiršanai jūdu Levītkoenu vadībā, Vatikāna murgu katoļu baznīcu paspārnē .

Somija ar NATO atbalstu veiks savu vēsturisko zemju RESTITŪCIJU ( atgūšanu ),jo līdz 1gs.Latvijas teritorija ( Karēlija,Kiži ) piederēja somiem, un tikai patiesie zemes saimnieki savedīs to kārtībā .
Arī ģenaloģiskie dati parāda ,ka latviesiem pilna SOMIJA ar ģenētiskajiem radiem ( Finland dna project ) .
Levīti lai ivritu mācās ,itāļu ( latīņu)valodu ,vai kādu no Kaukāza Noasa pēcteču valodām ,un dodas tur ar savu likumdošanu.

Somijas ģenerālis barons von Manner-geims ( haims ),kurš it ka bombardejis Pēterburgu 1940-1945 gados , nav viss soms ,bet vācu aškenazi ēbrejs , bet vainu par bombardēšanu uzveļ Somijai .
Acīmredzot ,šim tipam bija vienošānās ar ebreju Džugašvilli ,uzsākt provokāciju ,lai sekotu PSRS( žīdu) armijas iebrukums Somijā .

Interesanti ,ka Petrogradas blokādes laikā strādāja tirgi ,kuros antikvariāta uzpircēji uzpirka ļoti vērtīgas lietas ,arī iemainot pret pārtiku , šim kontingentam bija gan naudas līdzekļi ,gan pārtika atliku likām ,gan bizness zēla un plauka ,kad pilsetā mira kareļi ,ingermanlandieši ,baltslāvi un zviedru pēcteči !

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

16.11.2022. 11:28

Galvenais lai pret strādnieku ( darba ņēmēju ) būtu tīra sirdsapziņa un godīga attieksme ,izmaksājot VISU UN LAICĪGI godīgi nopelnīto darba samaksu .
Tā godīgie nodokļu maksātāji ( kas ir apsveicami ), vairāk noplēš no darba samaksas ( nodokļos) ,un darbinieks ar savu sviedru liešanu ,pēc nodokļu nomaksas nevar iztikt ,jāņem kredīts pirms algas ,jāmaksā %.
Nodokļu sistēma labi sakārtota ,nodokļi ka Zviedrijā,īpaši no mazajām algām ,bet ne baņķieru , politiķu lielajām.

Labāk lai darba devējs rīkojas šādi - rūpēs par darbinieku ,kā maksā nodokļus pilna apmērā - nesamērīgi augstajam ierēdniecības aparātam.

Jo gan jau šiem darbiniekiem ,kuri varbūt nesen stājušies darba attiecībās ,ir pirms tam paradi ,kredīti ,kuriem šis darbs ļauj tos atdot ,un atvieglot sirdi .
Šis te mežapstrādes uzņēmums ir mūsu vietējais -TAS JAŅEM VĒRĀ ,nevis ,ka teiksim bagātais Rietumeiropas iepakojuma ražotājs Kvadrapak ,kurš protams var atļauties no lielas algas samaksāt lielos nodokļus.

Tā kā no loģikas viedokļa ,es neesmu pret šādu puslegālu pieeju aplokšņu algām ,darbinieks oficiālu noformēts ,darba stāžs tiek uzskaitīts ,ir socialās garantijas.

Ja kāds šeit saskata nepilnības ,tad likumdošana jāmaina ,attiecībā pret pašmāju uznēmumiem ,tiem jāatvieglo nodokļu nomaksa.


Mēs paši esam sava senču zemē un paturam aiz sevis paturēt galējo vārdu ,nevis juristu likumdevēju Latvijas okupantu Levita ,Bordāna genocīdlikumdošanu pret pamatnāciju.

Ja viņš maksās no visas algas nodokli , nedabūs darbiniekus ,cilvēki izbrauks pec lielākām algām no valts ,un viņu vietas ieņems ukraiņu migranti,kuru valstī zeļ vienkarši nenormāla korupcija ebreja zeļenska ,sorosa,baidena,porošenko-valcmana vadībā .
Man te tādi nav vajadzīgi .


Dēļ šīs nedemokrātiskas nodokļu likumdošanas ,cilvēki pamet Dzimteni ,biznesmeņi ,un uzsākot darbu Austrijā ,saka ,ka likumdošana ka diena pret nakti ,šeit vieni sodi un sankcijas , Austrija darbojās ka brīvi cilvēki ,tur nav tāds likumdevēju mobings.

Atbildēt

vietvaldis

16.11.2022. 11:06

Forshi, mes esam atpalikusi cilveki, pamata tadelj,ka mums ir perkami politikji, perkami mediji un diezgan dumji iedzivotaji. es paklausoties LR1 un kas uz studiju zvana, bilde skaidra. pari visam pr cilveki visada federi, lapsas, titavi un kastur vel tikai groza to dumo cilveku partus.
Par ramolinju vispar nekadu iluziju, tapat ka par visie buvniekiem, pipiju razotajiem utt.

Atbildēt

lskdfjl

16.11.2022. 10:56

»

pag

tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds


Man sanāk, ka šis portāls ir starp tiem, kura mērķi ir stipri miglā tīti. Tiem nav nekāda tieša sakara ar cīņu par taisnību, bet bļauj to interesēs, kas samaksā. Nu vismaz visi pilsētā tā runā, acīmredzot ne bez pamata. Par "melnā PR" pakalpojumiem tiek samaksāts, laikam arī nenomaksājot nodokļus, par ko pret portāla turētāju ir reāls kriminālprocess, bez fabricējumiem. Un tad šis portāls knābj citam kaut ko par to pašu līniju. Kāda te ir morāle? Kāda te ir ticamības pakāpe? Mana atbilde - nekāda, pilnīga nulle. Ne vairāk kā lubu romāns par 1 latu - un tad vēl ja nav žēl.

Atbildēt

pag

16.11.2022. 10:22

»

to jau visi kurzemē zin

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū


tur jau neko nevar darīt: Tāda ir šī sistēma, kur vara un cilvēki atklāti nosoda tos, kas interesējas par naudas izcelsmi. Te slavē tos kam ir nauda-tās avoti varu un vēlētājus neinteresē...Vai tas nav apsurds????

Atbildēt

Apelsīns

16.11.2022. 09:48

»

Banāns

Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts


Noskatījos vēlreiz interviju, neredzēju, kā tieši viņš grasās slaukt valsti? Vari precizēt? No visa, kas redzèts - secinu, ka Pata ir tā, kas ir slaukusi valsti, tas ir, Valsts mežus. Un vēl secinu, ka Pata vai tās īpašnieki negrib barotni zaudēt vai aiz atriebības, stāv aiz šī un citiem saistītajiem rakstiem šajā portālā. Nevar būt, ka kļūdaini secinājumi.

Atbildēt

to jau visi kurzemē zin

16.11.2022. 09:05

Tas Kamoliņš ir viens reti pretīgs personāžs, kurš ir tik daudz cilvēkus apkrāpis un apmānijis. Ja gribi visu zaudēt gan mežu gan līdzekļus tad tik sasienies ar lielāko blēdi zemes virsū.

Atbildēt

Banāns

16.11.2022. 08:25

»

Apelsīns

Nezinu - nekāda slavināšana nav redzēta. Varbūt te dažiem ir problēmas ar informācijas uztveri un analīzi? Čalis laikam kādam no tiesas ceļu pārgājis


Tu esi muļķis vai izliecies par stūlbajiem? Paskaties Kas Jauns rakstīts, tur Ramoliņš pļūtī, ka vajag sakārtot meža nozari vai interviju LTV raidījumā “1:1”. Īstenībā neko negrib sakārtot, bet turpināt slaukt naudu no valsts

Atbildēt

Bite

16.11.2022. 08:23

Reku Bite - kas konservus taisa no LDDK - jaunībā ar kontrabasu nodarbojies. Pats intervijā teicis - un kas par to? Tagad godīgs uzņēmējs, kurā vērts ieklausīties. Man īsti nav skaidrs, kāds ir raksta mesidžs? Manuprāt viss plūst un mainās, daži mainās uz labu un aicina to darīt citiem. Bet kādam citam vecās shēmas joprojām prātā - kā pazagt utml, gribas pie bezmaksaa siles. Varbūt mazāk laika un naudas ir vērts ieguldīt sūda raksteļos un rebju bīdīšanā? Tad vairāk laika un naudas paliks biznesa attīstībai un pozitīvām lietām?

Atbildēt

Pilsētā runā

15.11.2022. 22:19

Sen senos laikos Ramoliņam “skaloja” Ornets Romanovičs, kuram bija īpašas attiecības ar Finanšu policijas operiem…maksāja no apgrozījuma par neaizskaramības licenci.

Atbildēt

bet

15.11.2022. 22:03

tā jau rīkojās vairums LV ''uzņēmēju''..Kas gan tur jauns? Un vara visu zinu....Un tā jau 30 gadus...bet publiski muld par patriotismu un valsti..

Atbildēt

Tā klusi ,klusi

15.11.2022. 20:28

ar ko beidzās tā oranžā tilta lieta , kur Sudraba uzraka kaut ko "sīkumainu"?

Atbildēt

rēka

15.11.2022. 20:04

stigas rm dokumentu lādītes pat safilmējuši:))), tanī video ar mūsdienu tehniku var pašu vellu redzēt.Pat banku no kuras skaidrais atskalots :)))Jāsaliek kantori kuriem tanijos datumos kad filmēts nauda skaitīta ,100% uz kreisajiem kantoriem.

Atbildēt

Sviests

15.11.2022. 19:58

Pirmkārt - 2013.gadā nebija aizliegts izmaksāt algu (par kuru tiek samaksāti visi nodokļi) skaidrā naudā. Tajā laikā tā bija arī varbūt ne primāra, bet tomēr samērā regulāra prakse daudzās nozarēs. Cik saprotu, tas nav tieši aizliegts arī šodien, bet neviens to īpaši nepraktizē.
Otrkārt - 2013.gadā vēl nebija tik striktu ierobežojumu juridisko personu darījumiem skaidrā naudā (piemēram, no tantes cirsmu varēja mierīgi par cash līdz ja nemaldos 3000 LVL nopirkt).
Treškārt - kas teica, ka vispār tā nauda nav MR privātā nauda, kam vispār nav nekādas saiknes ar biznesu, algām utt

Atbildēt

Kampara tumbočka

15.11.2022. 19:49

Te nekā nav !

Atbildēt

Pilnmēness

15.11.2022. 19:26

Un ko no šī video ir jāsaprot? Kāds skaita skaidru naudu - latus. Nav redzami nekādi saraksti. Tikai kaut kādi uzraksti, kam acīmredzami nav tieša sakara ar video notiekošo. Nav zināms un redzams, kam piederošu naudu skaita un kurā vietā tā skaitīšana notiek. A visādus apmelotājus par naudu jau viegli sameklēt. Video youtube ievietots pirms 5 gadiem - 2017.gadā - Andris Bērziņš tipa autors. Ilgi gaidījis šis "Andris Bērziņš", lai youtube ievietotu 4 gadus senu video. Vēl ilgāk gaidījuši pietiek autoru un pasūtītāju kolektīvs.

Atbildēt

Smārde

15.11.2022. 19:21

Tauta attapās, visi laukos zin ka šie brāļi zaglēni ar skaidru naudu tik operē,it kā tepat no smārdes purva ņēma. Un bildē ir Mārtiņš .

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...