Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc tam, kad lielākie valsts mediji publicēja jau tā atklāto informāciju par diezgan lielajām naudas summām, ko vairākas Latvijas ministrijas tērē ministru palīgu algām, viena konkrēta – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) tika īpaši kritizēta šajā sakarā. Šāda uzmanība VARAM tika pievērsta vislielākā ministra biroja darbinieku skaita – 13 cilvēku  dēļ.

Ņemot to vērā VARAM ministram Artūram Tomam Plešam žurnālisti ir uzdevuši daudz jautājumu par viņa 13 palīgu komandas piemērotību, ministrs savā Twitter kontā atbildēja uz vienu no šiem jautājumiem šādi:

„(1)Ministrijas kompetencē ir četri lieli politikas bloki: klimats (vide+daba), reģioni, digitālā transformācija un investīcijas. Katrs no tiem prasa konkrētas zināšanas konkrētā laukā. Mūsu komandu veido spēcīgi profesionāļi – katrs savā laukā. (2) Turklāt nedomāju, ka kāds var pārmest VARAM veiktspējas trūkumu!”

Saprotot, ka tad, kad runa ir par viņa reputāciju, ministrs Plešs savā Twitter reaģē zibenīgi man radās jautājums, cik ātri viņš, viņa 13 palīgi un viņa ministrija kopumā dalās ziņās par sasniegtajiem rezultātiem četrās politikas blokos kurus ministrs piemin. 

Sāksim ar pašu ministru. Pirmais, ko ieraugām, nonākot viņa Twitter kontā, nav tās ministrijas simbolika, kurā viņš strādā, un nav tās valsts simbolika, kura viņam katru mēnesi maksā ne to mazāko algu. Pirmais, ko ieraugām, ir partijas “Attīstībai/Par!” politiskā reklāma, kuras biedrs ministrs dabiski ir. Piekrītiet, ka tas daudz ko pasaka par to, kādas intereses viņš patiesībā pārstāv.

Pats par sevi saprotams, ka partijas “Attīstībai/Par!” reklāma ministra kontā ar vienu bildi nebeidzas, un apstiprinājums tam ir neliela viņa konta pēdējo 6 mēnešu analīze zemāk. Papildus pašas partijas reklamēšanai ministrs Plešs diezgan aktīvi reklamē arī “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētāju Danielu Pavļutu, kuru daudzi uzskata par viņa patronu.

Tajā pašā laikā ar savas ministrijas vai savas komandas darbinieku reklamēšanu Pleša kungs nemaz nenodarbojas, un ar viņu sasniegumiem ar saviem sekotājiem ministrs nedalās. Ministrijas darbinieki taču nav Pavļuti, lai viņus reklamētu.

Kopējais tvītu skaits

98

Tvīti par ministra komandas un ministrijas darbinieku sasniegumiem

0%

0

“Attīstībai/Par!” un Daniela Pavļuta reklama

15.3%

15

Interesanti, ka konts, kurā ministrs nodarbojas ar politisko reklāmu darba laikā, ir viņa personīgais konts, un tas rada uzreiz vairākus jautājumus. Pirmkārt, kāpēc ministrs, pildot valsts pienākumus, izmanto personīgos sociālos tīklus? Otrkārt, VARAM jau caur savu individuālo Twitter kontu ļoti bieži par nodokļu maksātāju naudu publicē ministra ierakstus vai citus vārdus, popularizē kontu, kas pieder nevis ministrijai, bet gan privātpersonai. Vai tā tiešam ir labi? Nebūtu domājis. Treškārt, ja ministrs nenoniecina ministrijas naudu, kas tiek tērēta viņa personīgā konta popularizēšanai, tad kādām vēl personiskām vajadzībām ministrs tērē naudu un/vai citus VARAM resursus?

Nākamais darbinieks, kuram vēlos vērst uzmanību, ir VARAM parlamentārais sekretārs un ministra komandas biedrs Gatis Zamurs. Pirmais, kas ir jāpasaka par Gati, ir, ka viņš ir darbaholiķis un uzticīgs latviešu tautas kalps. Šeit ir saraksts ar visiem amatiem un vietām, kur Gatis strādāja 2021. gadā:

13. Saeimas deputāts;

VARAM parlamentārais sekretārs;

Latvijas Attīstībai valdes loceklis;

darbojas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā;

darbojas Pieprasījumu komisijā;

darbojas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā;

darbojas Ilgtspējīgas attīstības komisijas Informācijas tehnoloģiju un inovatīvas uzņēmējdarbības apakškomisijā;

darbojas E-pārvaldības apakškomisijā;

Skatoties uz šo iespaidīgo sarakstu, gribētos atgādināt ministra Pleša teikto par to, cik daudz darba ir viņa ministrijai, un pajautāt viņam, vai tas ir lietderīgi tik svarīgam amatam nodarbināt Gati Zamuru, kuram pienākumu ir vairāk nekā pietiekami pat bez VARAM?

Jautājums arī Gatim - vai jums nešķiet, ka varētu dot iespēju arī citiem cilvēkiem Latvijā iegūt politisko pieredzi, samazinot jūsu ieņemamo amatu skaitu? Jo jūsu 8 ieņemamās pozīcijas var viegli sadalīt vismaz starp 3 darbiniekiem. Galu galā, ja esat spiests tik smagi strādāt finansiālu problēmu dēļ, tad kalpošana latviešu tautai nez vai ir tā, kurp doties naudas pelnīšanas nolūkos.

Runājot par Gata Twitter kontu, viņam tāpat kā ministram Plešam tas ir arī personīgais, un zemāk ir informācija par to, kādu saturu Gatis veido:

Retvīti vai cita VARAM popularizēšana

0%

0

Tvīti par Gata sasniegtajiem personīgajiem (nevis kolektīvajiem) rezultātiem 8 darbos/amatos

0%

0

Kopējais tvītu skaits darba laikā par tēmām, kas nav saistītas ar darbu (visas tēmas)

46%

19 no 41

Kopējais tvītu skaits darba laikā par tēmām, kas nav saistītas ar darbu (tikai Covid)

24%

10 no 41

Nevar pateikt, ka Gatis Twitter pavada neticami daudz laika, tomēr daudz ar darbu nekādi nesaistīta satura viņš publicē laikā, kad viņam vajadzētu strādāt pie visiem iepriekš minētajiem pienākumiem.

No tā var izdarīt divus secinājumus. Vai nu visi tie valsts un partiju pienākumi, par kuriem atbild Gatis, ir bezjēdzīga tufta, un tāpēc viņam darba laikā atliek laiciņš arī Twitter. Vai nu pats Gatis, pildot šos pienākumus, nodarbojas ar tuftu, un tad ministram Plešam rodas vēl vairāk jautājumu par Gata nodarbinātības lietderīgumu ministrijā.

Interesants fakts - 2021. gada 22. novembrī Gatis uzrakstīja šādu ierakstu “Daudz laimes gandrīz visiem Aldiem vārda dienā” un, visticamāk, ar to nolēma nedaudz patroļļot citu Latvijas Saeimas deputātu - Aldi Gobzemu. Tiesa, četras dienas iepriekš, kad pienāca 18. novembris un bija jāapsveic Latvijas nodokļu maksātāji Neatkarības dienā, Gata Twitter neizdvesa ne skaņu.

Kāmēr VARAM darbinieki darba laikā troļļo Gobzemu un reklamē Pavļutu, interesanti uzzināt, ar ko nodarbojas pašai ministrijai piederošā oficiālā Twitter konta administratori? Jo uz Pleša kunga teiktā fona, ka VARAM ir veiktspējas ministrija, šīs iestādes Twitterim vajadzētu plīst pušu no veiktspējīgā satura. Vajadzētu, bet…

Kopumā par VARAM Twitter kontu var teikt, ka tas darbojas ļoti viduvējā režīmā. Piemēram, no 22. decembra līdz 3. janvārim ministrijas kontā ierakstu nebija vispār, neskatoties uz to, ka šajā periodā bija vismaz 7 darba dienas.

Lai neapgrūtinātu sevi ar papildu darbiem, ministrija Pleša kunga ierakstus, ko viņš publicē no personīgā konta, bieži retvīto, tas ir, faktiski dublē jau izskanējušo informāciju. Ērti, ātri un praktiski, vai ne.

Reizēm ministrija tā aizraujas ar privāto kontu reklamēšanu, ka reklamē arī privātos uzņēmumus. Pagājušā gada 25. novembrī VARAM pārpublicēja Gata Ozola tvītu, reklamējot vienu no pasākumiem, kuru sponsorēja daudzi uzņēmumi, kuriem it kā nevajadzētu būt nekādam sakaram ar ministriju.

https://twitter.com/gatisozols/status/1463798044638560261

Jā, ir saprotams, ka VARAM dalījās ar šo ziņu, jo ministrija ir šī pasākuma līdzorganizators. Bet vai tad nebūtu vērts izveidot atsevišķu tvītu par šo tēmu bez printify, KPMG LV, RigaTechGirls, mansLMT, West Midlands 5G Project un SEB Latvia reklāmas? Galu galā kāds noteikti saņem algu par satura veidošanu, kas nozīmē, ka retvītiem ir jābūt pēc iespējas mazāk un unikālam saturam, kas radīts par ministrijas naudu, pēc iespējas vairāk.

Vajadzētu būt vairāk, bet vairāk nav. Kopējais satura skaits, ko ministrija Twitter pati neveido, bet vienkārši kopē, ir 26%. Tiesa, arī šī ir tālu no skumjākās statistikas.

Unikāli tvīti, kurus veidoja VARAM un kurus sekotāji vienkārši ignorē (0 vai 1 reakcija), tostarp pats ministrs Plešs, viņa komanda un visi pārējie VARAM darbinieki - 45%. VARAM tvīti, uz kuriem bija piecas vai mazāk reakcijas - 83%. Tas ir par spīti tam, ka ministrijai ir vairāk nekā 9000 Twitter sekotāju, starp kuriem ir daudzi ministrijas darbinieki kuri aktīvi izmanto šo sociālo tīklu, piemēram, Mārtiņš Grīnbergs (ministra padomnieks juridiskajos jautājumos), Viesturs Zeps (ministra ārštata padomnieks sadarbībai ar Rīgas domi) un Laila Spaliņa (Ministra biroja vadītāja).

Sanāk, ka ministrijas tvīti 83% gadījumu izraisa reakciju ne vairāk kā starp 0,07% ministrijas sekotājiem. Tajā pašā laikā ministra Pleša personīgajā kontā ieraksti, kurus viņš popularizē uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina, nereti gūst 100, 200 un vairāk reakciju.

Es negribu teikt, ka Twitter ir kaut kāds īpaši svarīgs iedzīvotāju saziņas kanāls, kas ministrijai būtu jānosaka par galveno prioritāti. Es gribu teikt, ka, ja VARAM nav pietiekami daudz pieredzes/resursu pieprasīta satura veidošanai, tad varbūt ir jēga aizliegt darbiniekiem izmantot personīgos kontus un tā vietā piespiest viņus attīstīt ministrijas kontu, ko viņiem vajadzēja darīt it kā jau no paša sākuma?

Kopējais tvītu skaits

192

Retvīti

49

26%

Unikāli tvīti

143

74%

0 vai 1 reakcija (no unikāliem tvītiem)

65

45%

5 vai mazāk reakcijas (no unikāliem tvītiem)

119

83%

Rezultātā mēs skatāmies uz politisko partiju reklamēšanu ļoti apšaubāmos apstākļos, amatpersonu pļāpāšanu sociālajos tīklos darba laikā, valsts amata izmantošanu personīgo kontu popularizēšanai sociālajos tīklos, nolaidību ministrijas komunikācijas kanālu pārvaldībā un privāto uzņēmumu reklamēšanu. Un šīs ir tikai dažas no lietām, kas parādījās, ļoti pavirši aplūkojot tikai trīs Twitter kontus. Baisi iedomāties, ar kādu citu pārkāpumu gūzmu jau ne tikai Twitter tīklā sastaptos tiesībsargājošās iestādes, ja tās savu darbu nedarītu pavirši un nolaidīgi. 

Novērtē šo rakstu:

231
5

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...