Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc tam, kad lielākie valsts mediji publicēja jau tā atklāto informāciju par diezgan lielajām naudas summām, ko vairākas Latvijas ministrijas tērē ministru palīgu algām, viena konkrēta – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) tika īpaši kritizēta šajā sakarā. Šāda uzmanība VARAM tika pievērsta vislielākā ministra biroja darbinieku skaita – 13 cilvēku  dēļ.

Ņemot to vērā VARAM ministram Artūram Tomam Plešam žurnālisti ir uzdevuši daudz jautājumu par viņa 13 palīgu komandas piemērotību, ministrs savā Twitter kontā atbildēja uz vienu no šiem jautājumiem šādi:

„(1)Ministrijas kompetencē ir četri lieli politikas bloki: klimats (vide+daba), reģioni, digitālā transformācija un investīcijas. Katrs no tiem prasa konkrētas zināšanas konkrētā laukā. Mūsu komandu veido spēcīgi profesionāļi – katrs savā laukā. (2) Turklāt nedomāju, ka kāds var pārmest VARAM veiktspējas trūkumu!”

Saprotot, ka tad, kad runa ir par viņa reputāciju, ministrs Plešs savā Twitter reaģē zibenīgi man radās jautājums, cik ātri viņš, viņa 13 palīgi un viņa ministrija kopumā dalās ziņās par sasniegtajiem rezultātiem četrās politikas blokos kurus ministrs piemin. 

Sāksim ar pašu ministru. Pirmais, ko ieraugām, nonākot viņa Twitter kontā, nav tās ministrijas simbolika, kurā viņš strādā, un nav tās valsts simbolika, kura viņam katru mēnesi maksā ne to mazāko algu. Pirmais, ko ieraugām, ir partijas “Attīstībai/Par!” politiskā reklāma, kuras biedrs ministrs dabiski ir. Piekrītiet, ka tas daudz ko pasaka par to, kādas intereses viņš patiesībā pārstāv.

Pats par sevi saprotams, ka partijas “Attīstībai/Par!” reklāma ministra kontā ar vienu bildi nebeidzas, un apstiprinājums tam ir neliela viņa konta pēdējo 6 mēnešu analīze zemāk. Papildus pašas partijas reklamēšanai ministrs Plešs diezgan aktīvi reklamē arī “Attīstībai/Par!” līdzpriekšsēdētāju Danielu Pavļutu, kuru daudzi uzskata par viņa patronu.

Tajā pašā laikā ar savas ministrijas vai savas komandas darbinieku reklamēšanu Pleša kungs nemaz nenodarbojas, un ar viņu sasniegumiem ar saviem sekotājiem ministrs nedalās. Ministrijas darbinieki taču nav Pavļuti, lai viņus reklamētu.

Kopējais tvītu skaits

98

Tvīti par ministra komandas un ministrijas darbinieku sasniegumiem

0%

0

“Attīstībai/Par!” un Daniela Pavļuta reklama

15.3%

15

Interesanti, ka konts, kurā ministrs nodarbojas ar politisko reklāmu darba laikā, ir viņa personīgais konts, un tas rada uzreiz vairākus jautājumus. Pirmkārt, kāpēc ministrs, pildot valsts pienākumus, izmanto personīgos sociālos tīklus? Otrkārt, VARAM jau caur savu individuālo Twitter kontu ļoti bieži par nodokļu maksātāju naudu publicē ministra ierakstus vai citus vārdus, popularizē kontu, kas pieder nevis ministrijai, bet gan privātpersonai. Vai tā tiešam ir labi? Nebūtu domājis. Treškārt, ja ministrs nenoniecina ministrijas naudu, kas tiek tērēta viņa personīgā konta popularizēšanai, tad kādām vēl personiskām vajadzībām ministrs tērē naudu un/vai citus VARAM resursus?

Nākamais darbinieks, kuram vēlos vērst uzmanību, ir VARAM parlamentārais sekretārs un ministra komandas biedrs Gatis Zamurs. Pirmais, kas ir jāpasaka par Gati, ir, ka viņš ir darbaholiķis un uzticīgs latviešu tautas kalps. Šeit ir saraksts ar visiem amatiem un vietām, kur Gatis strādāja 2021. gadā:

13. Saeimas deputāts;

VARAM parlamentārais sekretārs;

Latvijas Attīstībai valdes loceklis;

darbojas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā;

darbojas Pieprasījumu komisijā;

darbojas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Visaptverošas valsts aizsardzības apakškomisijā;

darbojas Ilgtspējīgas attīstības komisijas Informācijas tehnoloģiju un inovatīvas uzņēmējdarbības apakškomisijā;

darbojas E-pārvaldības apakškomisijā;

Skatoties uz šo iespaidīgo sarakstu, gribētos atgādināt ministra Pleša teikto par to, cik daudz darba ir viņa ministrijai, un pajautāt viņam, vai tas ir lietderīgi tik svarīgam amatam nodarbināt Gati Zamuru, kuram pienākumu ir vairāk nekā pietiekami pat bez VARAM?

Jautājums arī Gatim - vai jums nešķiet, ka varētu dot iespēju arī citiem cilvēkiem Latvijā iegūt politisko pieredzi, samazinot jūsu ieņemamo amatu skaitu? Jo jūsu 8 ieņemamās pozīcijas var viegli sadalīt vismaz starp 3 darbiniekiem. Galu galā, ja esat spiests tik smagi strādāt finansiālu problēmu dēļ, tad kalpošana latviešu tautai nez vai ir tā, kurp doties naudas pelnīšanas nolūkos.

Runājot par Gata Twitter kontu, viņam tāpat kā ministram Plešam tas ir arī personīgais, un zemāk ir informācija par to, kādu saturu Gatis veido:

Retvīti vai cita VARAM popularizēšana

0%

0

Tvīti par Gata sasniegtajiem personīgajiem (nevis kolektīvajiem) rezultātiem 8 darbos/amatos

0%

0

Kopējais tvītu skaits darba laikā par tēmām, kas nav saistītas ar darbu (visas tēmas)

46%

19 no 41

Kopējais tvītu skaits darba laikā par tēmām, kas nav saistītas ar darbu (tikai Covid)

24%

10 no 41

Nevar pateikt, ka Gatis Twitter pavada neticami daudz laika, tomēr daudz ar darbu nekādi nesaistīta satura viņš publicē laikā, kad viņam vajadzētu strādāt pie visiem iepriekš minētajiem pienākumiem.

No tā var izdarīt divus secinājumus. Vai nu visi tie valsts un partiju pienākumi, par kuriem atbild Gatis, ir bezjēdzīga tufta, un tāpēc viņam darba laikā atliek laiciņš arī Twitter. Vai nu pats Gatis, pildot šos pienākumus, nodarbojas ar tuftu, un tad ministram Plešam rodas vēl vairāk jautājumu par Gata nodarbinātības lietderīgumu ministrijā.

Interesants fakts - 2021. gada 22. novembrī Gatis uzrakstīja šādu ierakstu “Daudz laimes gandrīz visiem Aldiem vārda dienā” un, visticamāk, ar to nolēma nedaudz patroļļot citu Latvijas Saeimas deputātu - Aldi Gobzemu. Tiesa, četras dienas iepriekš, kad pienāca 18. novembris un bija jāapsveic Latvijas nodokļu maksātāji Neatkarības dienā, Gata Twitter neizdvesa ne skaņu.

Kāmēr VARAM darbinieki darba laikā troļļo Gobzemu un reklamē Pavļutu, interesanti uzzināt, ar ko nodarbojas pašai ministrijai piederošā oficiālā Twitter konta administratori? Jo uz Pleša kunga teiktā fona, ka VARAM ir veiktspējas ministrija, šīs iestādes Twitterim vajadzētu plīst pušu no veiktspējīgā satura. Vajadzētu, bet…

Kopumā par VARAM Twitter kontu var teikt, ka tas darbojas ļoti viduvējā režīmā. Piemēram, no 22. decembra līdz 3. janvārim ministrijas kontā ierakstu nebija vispār, neskatoties uz to, ka šajā periodā bija vismaz 7 darba dienas.

Lai neapgrūtinātu sevi ar papildu darbiem, ministrija Pleša kunga ierakstus, ko viņš publicē no personīgā konta, bieži retvīto, tas ir, faktiski dublē jau izskanējušo informāciju. Ērti, ātri un praktiski, vai ne.

Reizēm ministrija tā aizraujas ar privāto kontu reklamēšanu, ka reklamē arī privātos uzņēmumus. Pagājušā gada 25. novembrī VARAM pārpublicēja Gata Ozola tvītu, reklamējot vienu no pasākumiem, kuru sponsorēja daudzi uzņēmumi, kuriem it kā nevajadzētu būt nekādam sakaram ar ministriju.

https://twitter.com/gatisozols/status/1463798044638560261

Jā, ir saprotams, ka VARAM dalījās ar šo ziņu, jo ministrija ir šī pasākuma līdzorganizators. Bet vai tad nebūtu vērts izveidot atsevišķu tvītu par šo tēmu bez printify, KPMG LV, RigaTechGirls, mansLMT, West Midlands 5G Project un SEB Latvia reklāmas? Galu galā kāds noteikti saņem algu par satura veidošanu, kas nozīmē, ka retvītiem ir jābūt pēc iespējas mazāk un unikālam saturam, kas radīts par ministrijas naudu, pēc iespējas vairāk.

Vajadzētu būt vairāk, bet vairāk nav. Kopējais satura skaits, ko ministrija Twitter pati neveido, bet vienkārši kopē, ir 26%. Tiesa, arī šī ir tālu no skumjākās statistikas.

Unikāli tvīti, kurus veidoja VARAM un kurus sekotāji vienkārši ignorē (0 vai 1 reakcija), tostarp pats ministrs Plešs, viņa komanda un visi pārējie VARAM darbinieki - 45%. VARAM tvīti, uz kuriem bija piecas vai mazāk reakcijas - 83%. Tas ir par spīti tam, ka ministrijai ir vairāk nekā 9000 Twitter sekotāju, starp kuriem ir daudzi ministrijas darbinieki kuri aktīvi izmanto šo sociālo tīklu, piemēram, Mārtiņš Grīnbergs (ministra padomnieks juridiskajos jautājumos), Viesturs Zeps (ministra ārštata padomnieks sadarbībai ar Rīgas domi) un Laila Spaliņa (Ministra biroja vadītāja).

Sanāk, ka ministrijas tvīti 83% gadījumu izraisa reakciju ne vairāk kā starp 0,07% ministrijas sekotājiem. Tajā pašā laikā ministra Pleša personīgajā kontā ieraksti, kurus viņš popularizē uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina, nereti gūst 100, 200 un vairāk reakciju.

Es negribu teikt, ka Twitter ir kaut kāds īpaši svarīgs iedzīvotāju saziņas kanāls, kas ministrijai būtu jānosaka par galveno prioritāti. Es gribu teikt, ka, ja VARAM nav pietiekami daudz pieredzes/resursu pieprasīta satura veidošanai, tad varbūt ir jēga aizliegt darbiniekiem izmantot personīgos kontus un tā vietā piespiest viņus attīstīt ministrijas kontu, ko viņiem vajadzēja darīt it kā jau no paša sākuma?

Kopējais tvītu skaits

192

Retvīti

49

26%

Unikāli tvīti

143

74%

0 vai 1 reakcija (no unikāliem tvītiem)

65

45%

5 vai mazāk reakcijas (no unikāliem tvītiem)

119

83%

Rezultātā mēs skatāmies uz politisko partiju reklamēšanu ļoti apšaubāmos apstākļos, amatpersonu pļāpāšanu sociālajos tīklos darba laikā, valsts amata izmantošanu personīgo kontu popularizēšanai sociālajos tīklos, nolaidību ministrijas komunikācijas kanālu pārvaldībā un privāto uzņēmumu reklamēšanu. Un šīs ir tikai dažas no lietām, kas parādījās, ļoti pavirši aplūkojot tikai trīs Twitter kontus. Baisi iedomāties, ar kādu citu pārkāpumu gūzmu jau ne tikai Twitter tīklā sastaptos tiesībsargājošās iestādes, ja tās savu darbu nedarītu pavirši un nolaidīgi. 

Novērtē šo rakstu:

231
5

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

6

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

FotoKopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan Rietumu (angļu, vācu, franču valodās) puses. Tas ir mega krahs, ko patlaban Rietumi piedzīvo ar savām ilūzijām un pārpratumiem par Krieviju.
Lasīt visu...

21

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

FotoPriekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:
Lasīt visu...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....