Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kabelis

23.08.2019. 15:15

»

Arts

Saliec kopā šo informāciju ar ciparu, cik tagad zaudēs Daugavpils pašvaldība


Ja kāds zaudē - kāds arī vinē!!!

Atbildēt

švamme

22.08.2019. 16:10

»

Katrs maksājums maksā vismaz 3 eiro, bet iepriekšējā linkā bija rakstīs vismaz 5


Pirmkārt nevis 3 vai 5 bet 0,41 dolārcents un tikai, ja lieto norēķinu karti.
Otrkārt ir visādas opcijas naudas izņemšanai, ne tikai norēķinu karte. Viņi piedāvā neskaitāmas.
Treškārt, nē, ne Montekarlo, citā kontinentā.
Ceturtkārt, ja tik ļoti bail no Šveices bankām, var atrast citas civilizācijas.

Atbildēt

Nu bet

22.08.2019. 15:18

»

ansis

tad valsts būtu mljrd ietaupījusi


Taču nacionālie maksātnespējnieki sen nīkst bezdarbā

Atbildēt

22.08.2019. 10:08

»

švamme

Nē, man nav vajadzības, dzīvoju civilizētā valstī un bankas te nenobrūk. Bet tie paskaidrojumi tak ir ļoti visaptveroši, informatīvi. Ja pašam katliņš vāra, visu vari atrast, ja ir interese...


Katrs maksājums maksā vismaz 3 eiro, bet iepriekšējā linkā bija rakstīs vismaz 5.
Bet kāpēc tad tu te lien ar saviem komentāriem pie mums necivilizētajiem?
Kur tad dzīvo? tikai tagad nesaki mentekarlo

Atbildēt

Yee

21.08.2019. 22:39

Tur jau vel tas pederasts- tiesību zinātņu dakteris arī piestrādā. Ja viņam izsistu zobus, mute pēc sieviešu orgāna izskatītos

Atbildēt

švamme

21.08.2019. 22:20

»

Tu pats tur esi kontu atvēris, jeb kā parasti pasakas te stāsti


Nē, man nav vajadzības, dzīvoju civilizētā valstī un bankas te nenobrūk. Bet tie paskaidrojumi tak ir ļoti visaptveroši, informatīvi. Ja pašam katliņš vāra, visu vari atrast, ja ir interese.

https://money.howstuffworks.com/personal-finance/banking/swiss-bank-account5.htm

https://www.premiumswitzerland.com/financial-news/banking/open-a-swiss-account.htm

Ja es būtu spiesta dzīvot Latvijā, tas ir virziens, kurā es meklētu.

Atbildēt

švamme

21.08.2019. 17:27

Nemokaties, atveriet kontu civilizācijā. Tas nav ne grūti, ne dārgi. Jebkurš var atrast palīgu, ja valodu nezin. Brīva niša Latvijā - palīdzība konta atvēršanā Bank of Switzerland.

https://www.expatica.com/ch/finance/banking/how-to-open-a-swiss-bank-account-102298/

Atbildēt

jaajaa

21.08.2019. 16:47

...tas piedāvājums jau attiecas tikai uz lielajiem investoriem...iespēja lēti tikt pie akcijām...:)

Atbildēt

21.08.2019. 16:31

Ceru nevienam vairs nav šaubu kāpēc rimšēvics ar putām uz lūpām bija pret naudas pārskaitījumu ierobežošanu PAREX afērā. Pēc 600+ miljonu LVL aizplūšanas ierobežojumus ieviesa, rimēvičam vairs nebija iebildumu

Atbildēt

Latvis

21.08.2019. 16:22

Un būs, kas tā arī izdarīs. Tās pašas pašvaldības, kam tur nauda, jo uz valsts uzņēmumiem neattiecas garantēto 70 000 izmaksa, tas tikai privātpersonām. Tas pats ar tiem, kas nevar paskaidrot naudas izcelsmi, jo šiem savu naudu citādi neredzēt.

Atbildēt

Kamikadze

21.08.2019. 16:01

Ņemot vērā šīs bankas iepriekšējo skandalozo vēsturi, īpaši interesanta ir Latgales SC kontrolēto lielo pašvaldību sadarbība ar šo kredītiestādi. Manā rīcībā nav nekādu pierādijumu, BET man ir ĻOTI LIELAS aizdomas, ka shēma, lai piesaistītu pašvaldību noguldījumus ir bijusi tā pati "vecā labā", ko savulaik plaši praktizēja PAREX. Respektīvi, par lēmumu glabāt naudu bankā, lēmuma pieņēmējs/ji, saņēma ikmēneša CASH BACK no vidējā konta atlikuma. PAREX kādreiz izmaksāja 1% bonusu no vidējā konta atlikuma. Protams nezinu cik maksāja Guseļņikovs, BET visdrīzāk maksāja. Nemaz nebrīnīšos, ja šīs shēmas attiecībā uz SC strādā vēl šodien! No sirds ieteiktu KNAB un Jēkabs Straume , nopietni papētīt šo hipotēzi! Es pat varētu slēgt derības, ka nopietnas izmeklēšanas gadījumā tas pierādītos. Kaut arī slikti nebūtu, ja vismaz operatīvās informācijas līmenī izdotos iegūt papildus informāciju par naudas ceļiem. P.S. Kādreiz tika praktizētas arī kredītkartes uz visādiem ofšoriem, ko nodeva vajadzīgu cilvēku rīcībā... Arī šeit domāju nekas nebūs mainījies.

Atbildēt

Reksis

21.08.2019. 14:29

Drīzāk izskatās, ka tur kādam draud pif paf oioioi, un tas ir veids, kā mēģina Rašas klientus drusku mierināt

Atbildēt

...

21.08.2019. 13:33

»

jautājums

Kad beidzot ar likumu aizliegs Latvijā veidot krievžīdu bankas? No tām nāk viss posts


Vai vari nosaukt kaut vienu banku pasaulē kur patiesā labuma guvējs nebūtu žīds?

Atbildēt

itkk

21.08.2019. 12:22

»

Q

Oficiāls iemesls - noguldījumu nepieejamība. ABLV gadījumā to pasludināja, kad dažu diena laikā 600 miljoni aizplūda. Bet šajā gadījumā kas noticis? Cerams, FKTK ir dzelzbetona pierādījumi. Lai tik nesanāk maksāt kompensācijas


Tu šķiet neesi sekojis Norvik gaitām. Šai bankai jau pirms gadiem 5 bija jābūt slēgtai. Un tas nenotika tikai tāpēc, kā izskatās no Rimševica sāgas, ka Griša ar Ilmāru bija vienojies, ka viņiem ļauj dzīvot.

Atbildēt

jautājums

21.08.2019. 12:19

Kad beidzot ar likumu aizliegs Latvijā veidot krievžīdu bankas? No tām nāk viss posts.

Atbildēt

Paija

21.08.2019. 12:03

Līdzīgi savus VIP klientus apstrādāja Parex banka sākot ar 2005.gadu, klientiem AGRESĪVI, regulāri, uzmacīgi piedāvājot American Express kredītkartes, regulāri zvanot uz mobilajiem telefoniem un, ietekmējot klientu gribu (kas ir aizliegts), piedāvāja parakstīt MIKROSKOPISKAS DRUKAS tipveida kartes lietošanas noteikumus BEZ Cenrāža, bez Tarifu pievienošanas un bez to iepazīstināšanas American Express karšu noformēšanas brīžos. Un turklāt 2008.gadā karšu agresīva uzmacīga noformēšana notika Parex bankas kapitāla nepietiekamības apstākļos.
Neaizmirsīsim, ka 2005.-2008.gados plēsonīgais kapitals tikai sāka nostabilizēties arī banku sistēmā un labticīgiem klientiem pat prātā neienāca, kādu cilpu kaklā tie uzņemas...jo ar ikvienu var notikt kas neparedzēts : darba zaudēšana, slimība utt.

Nekā jauna banku verdzības sistēmā.

Visvairāk mani smīdina pensiju iemaksas (arī agresīvi uzbāžas) bankās INFLĀCIJAS apstākļos :-)

Atbildēt

Q

21.08.2019. 11:59

»

Marks

Cik noprotams, banka nepildīja savas saistības pret uzraugu, kā rezultātā bankas slēgšana ir vienīgais iespējamais solis


Oficiāls iemesls - noguldījumu nepieejamība. ABLV gadījumā to pasludināja, kad dažu diena laikā 600 miljoni aizplūda. Bet šajā gadījumā kas noticis? Cerams, FKTK ir dzelzbetona pierādījumi. Lai tik nesanāk maksāt kompensācijas.

Atbildēt

Q

21.08.2019. 11:26

»

ja

man liekas ar maiņu nav pilnīgi nekāda sakara, jo ar šo iestādi jau gadiem ir visādas ķibeles


Tas gan. Bet tomēr neskatoties uz ķibelēm, banka pildīja savas saistības pret klientiem. Gribētos no FKTK ciparus, kas tur tik pasliktinājies pēdējā mēnesī, ka pensionāriem pēkšņi jārij korvalols rindās pie Citadeles. Nerunājot par jauna konta atvēršanas maksu.

Atbildēt

ja

21.08.2019. 11:21

»

Q

Aizdomīgi, ka banku slēdz uzreiz tikko nomainīta FKTK vadība. Man bērnībā mācīja vispirms uzklausīt abas puses. Grišas intervija par aktuāliem notikumiem...


man liekas ar maiņu nav pilnīgi nekāda sakara, jo ar šo iestādi jau gadiem ir visādas ķibeles.

Atbildēt

Q

21.08.2019. 11:11

Aizdomīgi, ka banku slēdz uzreiz tikko nomainīta FKTK vadība. Man bērnībā mācīja vispirms uzklausīt abas puses. Grišas intervija par aktuāliem notikumiem:
https://mrus.db.lv/novosti/eksklyuzivnoe-intervyu-s-grigoriem-guselnikovym-mne-uzhe-peredali-neformalnyy-privet-ot-rimshevicha-484590

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...