Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu re

27.06.2018. 11:36

»

Ray

Es


muļķu zemē nekad nav trūcis muļķu.

Atbildēt

johans

26.06.2018. 19:21

»

Dejas un dziesmas

ir ideāls tvaika nolaišanas veids. Ezotēriski reāls pasākums un līdzeklis tautas paverdzināšanai. Šajos svētkos ar lielu sajūsmu noskatījās valdošā šķira PSRS laikos un šodien. Ne velti Saskaņas Rīgas dome un Saeima, MK piešķir milzu līdzekļus šiem sabiedrību nomierinošajiem pasākumiem. VARA labi apzinās...


Letiņiem valsts subsīdētā pašdarbība praktiski ir ideoloģiskā zombēšana.Jo neviens subsidētais pašdarbmieks nekodis maizestēva rokā un būs tam lojāls,paklausīgs un vēlēšanās noderīgs,tātad korupcija darbībā.

Atbildēt

paldies, mīļāsirc - nevajadzēja jau tā tērēties...

26.06.2018. 16:07

»

paldies

Lato, paldies par patiesu un drosmīgu komentāru


Par kuru no visiem 70 komentāriem, neskaitot izcenzētos?

Atbildēt

paldies

26.06.2018. 09:23

Lato, paldies par patiesu un drosmīgu komentāru!!!!

Atbildēt

Kauns par sevi

25.06.2018. 23:36

kas šo idiotu lato lapsu vēl lasa?

Atbildēt

gafgaf

25.06.2018. 18:59

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

Cui, laps(p)istu pasugas bezdzimuma gaudoņa, padod vēl balsi! :D:D


jebkurš sētas krancis ir daudzreiz jēdzīgāks par tevi, apnicīgais Dikļu āzi.

Atbildēt

neņemiet galvā

25.06.2018. 18:56

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Tas taču visiem labi zināmais un kā rūgta nāve apnikušais Dikļu stulbenis Indulis Duka alias ontuuuuuns mazpisaaaaans. Neklausa nevienu un vēl pat nav aizgājis nošauties, kā viņam jau daudzkārt, tikai labu vēlot, ir mīļi ieteikts.

Atbildēt

tā ir

25.06.2018. 18:11

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Jums taisnība, arī šajā lapsas rakstā netrūkst tukšas muldēšanas un prastas apsaukāšanās. Kā jau parasti. Varbūt tiešām tās ir kārtējās pārdzeršanās lēkmes sekas. Bet tāda diemžēl ir šī lapsas ,,žurnālistika''..

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

25.06.2018. 15:22

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Cui, laps(p)istu pasugas bezdzimuma gaudoņa, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Dejas un dziesmas

25.06.2018. 11:24

»

pucina

Precīzi pateikts, bet pastalniekiem tikai kārtējie danči un kori prātā.Nekasnemainīsies, jo latvāņiem prātiņš par īsu


ir ideāls tvaika nolaišanas veids. Ezotēriski reāls pasākums un līdzeklis tautas paverdzināšanai. Šajos svētkos ar lielu sajūsmu noskatījās valdošā šķira PSRS laikos un šodien. Ne velti Saskaņas Rīgas dome un Saeima, MK piešķir milzu līdzekļus šiem sabiedrību nomierinošajiem pasākumiem. VARA labi apzinās, ka šim pūlim šodien vairs nevar uzticēties, šajos Dz un D svētkos būs speciālas operatīvās drošības vienības privātās drēbēs, kas rūpēsies par drošību, lai tvaika nolaišana tautai ar dziesmām un dejām noritētu veiksmīgi.

Atbildēt

Neatkarīgi no tā, tic vai netic Krievijā, Latvijā

25.06.2018. 11:18

»

Atbilde

Cik labi manipulēt ar nedomājošu tautiņu!Aptīri to finansiāli, un tad bļauj-: Tas neesmu es!! tie ir tie nolādētie cionisti un ilumināti! To sekmīgi pie kopj Krievijā, un krievi tam tic


Ukrainā UK, vai citur, tā vnk notiek. 80 procentus pasaules aktīvu pārvalda žīdmasonu izpildvara B' nai B' rith ar birojiem no 1842. gada Čikāgā un Vašingtonā un tās vairs nav sazvērestības teorijas un leģendas, bet fakti. Šīs organizācijas kontrolē ir brīvmūrniecība, kuras biedri ieņem vadošās valstu politiskās vietas kā Meroni, Merkele, Putins, Tramps utt., V. Zatlers, VVF, kuri regulāri, publiski uzstājoties kā brīvmūrnieki, pūlas B' nai B' rith ideoloģijas saglabāšanai slēptā veidā. Melojot un manipulējot ar sabiedrību, parazitējot uz tās rēķina.

Atbildēt

pucina

25.06.2018. 11:18

Precīzi pateikts, bet pastalniekiem tikai kārtējie danči un kori prātā.Nekasnemainīsies, jo latvāņiem prātiņš par īsu.

Atbildēt

Atbilde

25.06.2018. 10:57

»

Likumdošanu caurvij "caurumi"

lai ikvienu, kas ievēro likumdošanu, var gan šantažēt ar atstāto "caurumu" interpretācijām, pazemot un kompromitēt...


Cik labi manipulēt ar nedomājošu tautiņu!Aptīri to finansiāli, un tad bļauj-: Tas neesmu es!! tie ir tie nolādētie cionisti un ilumināti! To sekmīgi pie kopj Krievijā, un krievi tam tic!

Atbildēt

Es domāju, ka Suņabūdu, ko sponsorēja

25.06.2018. 08:54

Meroni, pasaulslavenais afērists, žīds un cionists, ir psraugusi cionistu projektā KPVLV ar labu aktieri un meli A. Kaimiņu priekšgalā. Cinonistu kontrolētās drošības iestādes SAB, DP, prokuratūra, tiesa apzināti no klauna Kaimia taisa mocekli, cerot, ka tauta pavilksies uz šo klaunādi.

Ja tauta paviksies, KPVLV nonākot Saeimā neko jau nevar grozīt sistēmē. Cionistu apmaksātā un kontrolētā. Tautu gaida kārtējā vilšanās.

"Gudro stratēģija un takstika" māca, ka tauta ar jaunām politiskām kustībām ir jāvada no vienas vilšanās citā. Kamēr tā, klausoties skaistas runas, nogurst.

Atbildēt

to Lapsa

25.06.2018. 08:04

pajautājiet restorānu īapšniekiem - kā Rīgas dome šogad visus čakarēja, nedodot atļaujas āra kafejnīcām - lika pārtaisīt visas terases, ko pagājušajā gadā paši akceptēja - pajautājiet - cik tas izmaksāja. Pajautājiet - kā VID veic pārbaudes restorānos - ne sliktāk kā poliči Vairāk Saules - ka tik sakaitēt un aizbiedēt apmeklētājus. Dažuviet pat pamanās apmeklētājus iztaujāt !!!!!!!!!!!!!! tas ir pretlikumīgi, bet, sūddzēties nav NEKĀDAS jēgas - nekas nemainīsies - ir jau mēģināts.........Atsūta pārbaudi otreiz un vēl vairāk ņirgājas........

Atbildēt

šādu pašu

25.06.2018. 08:01

rakstiņu vajadzētu - ar uzvārdiem un vārdā nosauktiem cepumiņiem arī par dažiem tiesnešiem. Nevaru vien sagaidīt savas sāgas beigas, lai ķertos pie spalvas:( Laikam jau nelieši nojauš, ka es neklusēšu, ka tik ilgi vilcina pasūtījuma izpildīšanu :)

Atbildēt

canny

25.06.2018. 07:22

Latvija arvien vairaak saak atgaadinaat Krieviju. Pirms pusgada aiztur Rimshevicu, veel lidiz pat shai dienai nespej uzraadiit konkreetu apsuudziibu. Tad gadiijums ar to Vairaak Saules, tad veel un veel un veel.
Bet kad no kaatiem nolaizh vienu apshaibaamas reputaacijas adminu, tad vissa politmafija ir kaa uz adataam, un skerien kaa apdir..shies apkart, zveereedami atrast vainiigos.
Kur mees ejam, valsts? Dieva sods ir paar mums - latvieshi, kaa defektiiva tauta, izmirst...

Atbildēt

Izsmiekls

25.06.2018. 07:20

Ja palasa visus šos pēkšņos kaimiņa līdzjutējus, tad var saprast, ka ar politisko korupciju nemaz nav jācīnās, jo tas ir “policejiski bandītisks” pasākums. Aizturēt nedrīkst, kratīt nedrīkst, izmeklēt arī nav vēlams, bet, ja šāds grēks ir pieļauts, tad tas jādara maksimāli humāni, pazemīgi tverot un ticot katram politiķa vārdam. Vienvārdsakot, izmeklēšanas procesa vienīgā jēga ir atspēkot sabiedrībā radušās aizdomas un padarīt politiķi baltāku nekā viņš ir ar izmeklēšanas gala lēmumu. Ja tā nenotiek, tad šī valsts ir “policejiski bandītiska”. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

Atbildēt

nabags

25.06.2018. 07:05

Rodijs Rododendrs ir jaunais party bomzis ?

Atbildēt

Viedais

25.06.2018. 04:19

Pietiek ir vienīgais latviešu portāls, kuram sekoju. Manuprāt, pēdējā latvju informatīvā sirdsapziņa. Laikā, kad apkārt tik daudz sūdu, tas neļauj tiem aizpildīt mūsu smadzeņu podus. Lato nedod atbildi jautājumam: ko darīt? Drīzāk taujā: vai tālab mēs cīnījāmies? Taču varbūt vēl pienāks brīdis, kad no dzirksteles iedegsies liesma.

Atbildēt

interesanti, patiešām

24.06.2018. 23:29

»

Karote

Ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai, ka šī nav nekāda "mūsu mīļās Latvijas vadība", pašu tautieši,taču..,utt.. bet gan vnk cinisks, amorāls vienas ļaužu grupas režīms. Kad atjēgsies, tad ar pamazām radīsies pirmie jauno laiku Gunāri Astras.Vēsture rāda,ka tādi režīmi ,tiklīdz mainās kādi apstākļi, ...


Ja jau pat teju 30 (!!!) gadu laikā "ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai" par tik elementāri vienkāršām lietām, kā – gluži cilvēciski spēt ikdienišķi (!!!) redzēt un saprast to, kas / kā / kāpēc notiek šajā pašreizējā "neatkarīgajā brīvvalstī", tad –

1) kas tie ir par "ļaudīm" (jo par Normāliem Cilvēkiem tādus dēvēt vai pat uzskatīt nav nekāda pamata), kas tā par "titulnāciju", kas nespēj vai pat nevēlas būt spējīgi "atmosties apjēgai" no trešdaļu gadsimta (!!!) "ilgtspējīgas" letarģiskas bezjēgas?

2) kas liecina par to, ka vismaz kaut kas un vismaz kaut vai pa minimumu varētu mainīties uz "gaismas tuneļa galā" pusi šajā pašreizējā arvien destruktīvāk stagnējošajā "valstī" un, galvenais, šajā Radītāja izredzētajā Dievzemītē un pašreizējā "hibrīdģeopolitiskajā buferzōnā" truli deģeneratīvi konvulsējošajā "titulnācijā"?

--------------

Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Un, arī: "Pat beigta zivs var peldēt, bet – tikai pa straumei."

Atbildēt

boom

24.06.2018. 23:10

Te vēl var piebilst, ka nav izmeklēta, nemaz nerunājot par vainīgā atrašanu, neviena Puzes pundura pasūtītā slepkavība. Dēļ šī vien ne DP, ne KNAB, ne SAB nav par pilnu ņemami. Čekistu un bandītu pakalpiņi.

Atbildēt

visp neinteresē

24.06.2018. 23:00

Vēlēšanas taču kaut kā jāiekruķī. Kas to farsu bez orgānu un lapsānistu līdzdarbības kruķīs? Kopumā nožēlojama izrāde, kas pierāda, ka orgānos un presē darbojas muļķi, kuri pilda citu muļķu pasūtījumus. Turklāt otrie muļķi uzskata mūs visus par muļķiem. It kā komēdija, it kā farass, bet kā padomā, cik lieli truleņi šo visu čuru brūvējumu brūvējuši, paliek nelabi. Duraki. Kvadrātā.

Atbildēt

Karote

24.06.2018. 22:08

Ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai, ka šī nav nekāda "mūsu mīļās Latvijas vadība", pašu tautieši,taču..,utt.. bet gan vnk cinisks, amorāls vienas ļaužu grupas režīms. Kad atjēgsies, tad ar pamazām radīsies pirmie jauno laiku Gunāri Astras.Vēsture rāda,ka tādi režīmi ,tiklīdz mainās kādi apstākļi, uzreiz dabū bietē no ilgi krātajām dusmām un sabrūk kā slapja papīrkaste. Tā būs arī šoreiz.

Atbildēt

Sun Tzu

24.06.2018. 19:57

»

kāds

Nu labi, ko darīt? Asinis ar negribās, bet laikam savādāk nekā


Mūs ir vairāk, bet viņi labāk apbruņoti.

Atbildēt

kāds

24.06.2018. 19:38

Nu labi, ko darīt? Asinis ar negribās, bet laikam savādāk nekā... :(

Atbildēt

interesanti, patiešām

24.06.2018. 18:14

»

paldies par drosmi

to visu saskatīt


varētu padomāt, ka ir arī tādi īpatņi, kam nav "drosmes" elementāri "saksatīt" visu to, kas / kā / kāpēc notiek vai nenotiek šajā pašreizējā "valstī", pie tam vēl - nu jau teju 30 (!!!!!) gadus "ilgtspējīgi" un ikdienišķi reāli?!

Atbildēt

Jā, Artur Priedīti!

24.06.2018. 18:10

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk...


Kad tikšu jums jums klāt, tad žīdmasonu slepkavnieku stilā, jums uzšķērdīs vēderu, tievo zarnu piesies pie koka un liks skriet apkārt kokam. Vai tas par jūsu naidu pret latviešu tautu un Žuli būtu par maz?

Atbildēt

nu un

24.06.2018. 18:06

»

Paija

Prieks, ka latviešu vīrieši nav Jāņos nodzērušies un pat Jāņos izsaka komentārus , pat Jāņos rūp šī valsts


kāda tam jēga vai pat lietderība, ka "izsaka komentārus"?
kāds pamats apgalvot, ka "komentāru izsacīšana" nozīmē, ka "rūp šī valsts"?

Atbildēt

tieši tā

24.06.2018. 17:57

»

bēēēē..

tas "aitu bars" pa šiem gadiem ir perfekti sadalīts un pretnostatīts pēc vecuma, dzimuma, naudas maka biezuma, sociālā stāvokļa, seksuālas orientācijas, etniskās piederības, politiskās pārliecības u.t.t., katru mīļu brīdi rīdot vienu pret otru, vieniem kaut ko atņemot un citiem piešķirot, kā arī izmantojot...


Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

VP Vājonis Probācijas dienesta vadītājam

24.06.2018. 17:53

»

Tieši tāpēc

ir tikai viens veids, kā pretoties cionistu-komunistu- iluminātu žīdmasonu varai. Pārstāt būt par aitām. Jākļūst līdzīgiem vilkiem, slepeni saplosot žīdmasonu pārstāvjus brīvmūrniekus un pašus žīdmasonus, visus oligarhus utt...


par paklausību VRrAI piešķīra apbalvojumu Probācijas dienesta vadītājam, kas, ignorējot AT spriedumu un likumdošanu, uzsāka tiesvedību pret A.A. Bērziņu ar reālu brīvības atņemšanu, kā rezultātā cionistu vara A.A. Bērziņu piekāva, pazemoja un spīdzināja Čehijas cietumā. Iedvešot stindzinošas bailes latviešiem.

Līdzīgi notika ar bij. prokurori B. Lozi, kuru VARA pazemoja ar citu tiesas nolēmumu, ignorējot AT spriedumu mantojuma lietā.

Kad B. Loze, kura bija strādājusi ar totalitāro noziegumu materiāliem, solīja nākt klajā publiski ar faktiem par LPSR VDK noziegumiem, publicējot tos LRTT, ktrā dienā pēc šī paziņojuma viņa pazuda bez pēdām. Vēlāk izrsdījās, ka Iekšl. min. jau bija atklājusi viņas slepkavību, bet nespēja lietu ar "atrasti" slepkavu tik ātri safabricēt, lai ziņotu sabiedrībai.

Atbildēt

CENZĒTS

24.06.2018. 17:42

»

Caca

Precīzi teikts. Tieši manas domas. Viss kļūst aizvien nekaunīgāk, rafinētāk un bez liekām ceremonijām. Tik tiešām- jauns līmenis. Un taisnība- mēs paši to esam piełāvuši. Ar savām bailēm, klusēšanu un divkosību


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Savukārt, kā zināms (t.sk. arī attiecībā uz šādiem un taml. šķērmi svētulīgiem / divkosīgi liekulīgiem "kaķa lāstu kas nekāpj debesīs" publiskiem vēkšķiem): "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

hm

24.06.2018. 17:37

»

Buba

Nu nepaveicās `džekiem. Citi, veiksminieki, - de Vašķis, Aivars fon Puze, Miķelsons un Co,Magone - nekādos stindzinošos maski-show nav manīti


To jūs Puzes Aivaram pastāstiet - tam, kuru kā reiz masku šova ietvaros uz šosejas aizturēja.

Atbildēt

LL

24.06.2018. 17:36

»

bregs

vispār jau Ēriks noraidīja sūdzību par SAB lēmumu


Jā, Jums pilnīga taisnība.

Atbildēt

Tieši tāpēc

24.06.2018. 17:36

»

tieši tāpēc

lapsas kārtējā publiskā izgā(nī)šanās nobeidzās ar šās veltījumu sev, mīļajai un dārgajai...


ir tikai viens veids, kā pretoties cionistu-komunistu- iluminātu žīdmasonu varai. Pārstāt būt par aitām. Jākļūst līdzīgiem vilkiem, slepeni saplosot žīdmasonu pārstāvjus brīvmūrniekus un pašus žīdmasonus, visus oligarhus utt.

VARA gaida un gatava krganizēt masu nekārtības, lai tautai nolaistu tvaiku, bet vilciens lai neizkustas no stacijas.

A.A. Bērziņš cionistu varas upuris smok cietumā, cionisti viņu mēģināja salauzt Čehijā un mēģina Latvijā. Kaut kā pat bail domāt un runāt par to. Daudziem ir fiziskas bailes. Es redzu.

Atbildēt

Mūsu varu deklarēja Satversmes 2. pantā

24.06.2018. 17:29

»

Nikolajs Buivids

Mēs to brīnišķīgi saprotam, bet diemžēl mēs ieradām pakļauties, pat varu pārstāvju nelikumīgām darbībām


Čekistes S. Āboltiņas kā Saeimas prezidija vadītājas Saeima ar Saeimas darba kārtībā iekļautiem jautājumiem nobalsoja par likumgrozījumiem - 10 T parakstu vietā jāsavāc un par savu naudu pie notāra 155T parakstu, lai ietekmētu Saeimas likumdošanu tauta. UŪŪUuuu čekiste S. Āboltiņa smējās.

Tai vietā ES ilumināti-cionisti ieviesa un atbalstīja tvaika nolaišanai manabalss.lv bezjēdzīgu veidojumu.

Atbildēt

tieši tāpēc

24.06.2018. 17:27

»

Lauķis

Lato Lapsam ir 100% taisnība. Diemžēl, tie, kuri paši uz savas ādas nav izbaudījuši lielāko daļu no drošības un tiesu ''iespējā'' visticamāk top nespēs novērtēt. Taču tad, kad to nāksies izbaudīt, tad darīšana jau būs novēlota


lapsas kārtējā publiskā izgā(nī)šanās nobeidzās ar šās veltījumu sev, mīļajai un dārgajai:

"Taču agri vai vēlu nāksies ciest arī aitu bara pārstāvjiem – tiem, kuriem šķiet, ka viņi jau nu gan nekad nenonāks tādā situācijā kā iepriekš aprakstītie personāži.

Nonāksiet, mīļie blējēji, un situācija, kad jūs ar ģimeni aizejat uz restorānu vakariņās un jūs tur policijas specvienība saliek ar ģīmjiem grīdā, jo policijas „pasūtījumu galds” saņēmis „lūgumu” tikt galā ar konkrētā restorāna saimniekiem, būs tikai kusli ziediņi."

Atbildēt

Nikolajs Buivids

24.06.2018. 17:24

»

PSRS,

ko pār aldīja cionisti-komunisti- ilumināti, kas jau ir starptautiski pierādīts, radīja ideāli pilnīgu PSRS konstitūciju, tomēr tā bija uz papīra, bet patiesībā notika tautu paverdzināšana, citādākdomājošo spīdzināšana un izrēķināšanās ar viņiem. Tas šodien turpinās Latvijā tikai aizvien rafinētākā ...


Mēs to brīnišķīgi saprotam, bet diemžēl mēs ieradām pakļauties, pat varu pārstāvju nelikumīgām darbībām.

Tā būs līdz tam laikam, kamēr Satversmes 2.pants būs ne tikai uz papīra.

Vai tiešām mums vajadzīgs, lai atjaunotu mūsēju varu, meklēt citus veidus?

Atbildēt

PSRS,

24.06.2018. 16:47

»

Nikolajs Buivids

Ja ņemt vērā APVIENOTO NĀCIJU ORGANIZĀCIJAS PRETKORUPCIJAS KONVENCIJAS 19.pantu, (skatīties https://likumi.lv/ta/lv/starptautiskie-ligumi/id/1531) no kura izriet, ka par korupciju var nosaukt arī tādu darbību, „(…) ar kuru ļaunprātīgi izmantots dienesta stāvoklis vai dienesta pienākumi, tas ir, valsts...


ko pār aldīja cionisti-komunisti- ilumināti, kas jau ir starptautiski pierādīts, radīja ideāli pilnīgu PSRS konstitūciju, tomēr tā bija uz papīra, bet patiesībā notika tautu paverdzināšana, citādākdomājošo spīdzināšana un izrēķināšanās ar viņiem. Tas šodien turpinās Latvijā tikai aizvien rafinētākā formā. Vēl lielākā genocīdā pret latviešu tautu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...