Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu re

27.06.2018. 12:36

»

Ray

Es


muļķu zemē nekad nav trūcis muļķu.

Atbildēt

johans

26.06.2018. 20:21

»

Dejas un dziesmas

ir ideāls tvaika nolaišanas veids. Ezotēriski reāls pasākums un līdzeklis tautas paverdzināšanai. Šajos svētkos ar lielu sajūsmu noskatījās valdošā šķira PSRS laikos un šodien. Ne velti Saskaņas Rīgas dome un Saeima, MK piešķir milzu līdzekļus šiem sabiedrību nomierinošajiem pasākumiem. VARA labi apzinās...


Letiņiem valsts subsīdētā pašdarbība praktiski ir ideoloģiskā zombēšana.Jo neviens subsidētais pašdarbmieks nekodis maizestēva rokā un būs tam lojāls,paklausīgs un vēlēšanās noderīgs,tātad korupcija darbībā.

Atbildēt

paldies, mīļāsirc - nevajadzēja jau tā tērēties...

26.06.2018. 17:07

»

paldies

Lato, paldies par patiesu un drosmīgu komentāru


Par kuru no visiem 70 komentāriem, neskaitot izcenzētos?

Atbildēt

paldies

26.06.2018. 10:23

Lato, paldies par patiesu un drosmīgu komentāru!!!!

Atbildēt

Kauns par sevi

26.06.2018. 00:36

kas šo idiotu lato lapsu vēl lasa?

Atbildēt

gafgaf

25.06.2018. 19:59

»

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

Cui, laps(p)istu pasugas bezdzimuma gaudoņa, padod vēl balsi! :D:D


jebkurš sētas krancis ir daudzreiz jēdzīgāks par tevi, apnicīgais Dikļu āzi.

Atbildēt

neņemiet galvā

25.06.2018. 19:56

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Tas taču visiem labi zināmais un kā rūgta nāve apnikušais Dikļu stulbenis Indulis Duka alias ontuuuuuns mazpisaaaaans. Neklausa nevienu un vēl pat nav aizgājis nošauties, kā viņam jau daudzkārt, tikai labu vēlot, ir mīļi ieteikts.

Atbildēt

tā ir

25.06.2018. 19:11

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Jums taisnība, arī šajā lapsas rakstā netrūkst tukšas muldēšanas un prastas apsaukāšanās. Kā jau parasti. Varbūt tiešām tās ir kārtējās pārdzeršanās lēkmes sekas. Bet tāda diemžēl ir šī lapsas ,,žurnālistika''..

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

25.06.2018. 16:22

»

Liliana

Kādam no pārdzeršanās lēkmes sākās../ar kolosālu muldēšanu un apsaukāšanos


Cui, laps(p)istu pasugas bezdzimuma gaudoņa, padod vēl balsi! :D:D

Atbildēt

Dejas un dziesmas

25.06.2018. 12:24

»

pucina

Precīzi pateikts, bet pastalniekiem tikai kārtējie danči un kori prātā.Nekasnemainīsies, jo latvāņiem prātiņš par īsu


ir ideāls tvaika nolaišanas veids. Ezotēriski reāls pasākums un līdzeklis tautas paverdzināšanai. Šajos svētkos ar lielu sajūsmu noskatījās valdošā šķira PSRS laikos un šodien. Ne velti Saskaņas Rīgas dome un Saeima, MK piešķir milzu līdzekļus šiem sabiedrību nomierinošajiem pasākumiem. VARA labi apzinās, ka šim pūlim šodien vairs nevar uzticēties, šajos Dz un D svētkos būs speciālas operatīvās drošības vienības privātās drēbēs, kas rūpēsies par drošību, lai tvaika nolaišana tautai ar dziesmām un dejām noritētu veiksmīgi.

Atbildēt

Neatkarīgi no tā, tic vai netic Krievijā, Latvijā

25.06.2018. 12:18

»

Atbilde

Cik labi manipulēt ar nedomājošu tautiņu!Aptīri to finansiāli, un tad bļauj-: Tas neesmu es!! tie ir tie nolādētie cionisti un ilumināti! To sekmīgi pie kopj Krievijā, un krievi tam tic


Ukrainā UK, vai citur, tā vnk notiek. 80 procentus pasaules aktīvu pārvalda žīdmasonu izpildvara B' nai B' rith ar birojiem no 1842. gada Čikāgā un Vašingtonā un tās vairs nav sazvērestības teorijas un leģendas, bet fakti. Šīs organizācijas kontrolē ir brīvmūrniecība, kuras biedri ieņem vadošās valstu politiskās vietas kā Meroni, Merkele, Putins, Tramps utt., V. Zatlers, VVF, kuri regulāri, publiski uzstājoties kā brīvmūrnieki, pūlas B' nai B' rith ideoloģijas saglabāšanai slēptā veidā. Melojot un manipulējot ar sabiedrību, parazitējot uz tās rēķina.

Atbildēt

pucina

25.06.2018. 12:18

Precīzi pateikts, bet pastalniekiem tikai kārtējie danči un kori prātā.Nekasnemainīsies, jo latvāņiem prātiņš par īsu.

Atbildēt

Atbilde

25.06.2018. 11:57

»

Likumdošanu caurvij "caurumi"

lai ikvienu, kas ievēro likumdošanu, var gan šantažēt ar atstāto "caurumu" interpretācijām, pazemot un kompromitēt...


Cik labi manipulēt ar nedomājošu tautiņu!Aptīri to finansiāli, un tad bļauj-: Tas neesmu es!! tie ir tie nolādētie cionisti un ilumināti! To sekmīgi pie kopj Krievijā, un krievi tam tic!

Atbildēt

Es domāju, ka Suņabūdu, ko sponsorēja

25.06.2018. 09:54

Meroni, pasaulslavenais afērists, žīds un cionists, ir psraugusi cionistu projektā KPVLV ar labu aktieri un meli A. Kaimiņu priekšgalā. Cinonistu kontrolētās drošības iestādes SAB, DP, prokuratūra, tiesa apzināti no klauna Kaimia taisa mocekli, cerot, ka tauta pavilksies uz šo klaunādi.

Ja tauta paviksies, KPVLV nonākot Saeimā neko jau nevar grozīt sistēmē. Cionistu apmaksātā un kontrolētā. Tautu gaida kārtējā vilšanās.

"Gudro stratēģija un takstika" māca, ka tauta ar jaunām politiskām kustībām ir jāvada no vienas vilšanās citā. Kamēr tā, klausoties skaistas runas, nogurst.

Atbildēt

to Lapsa

25.06.2018. 09:04

pajautājiet restorānu īapšniekiem - kā Rīgas dome šogad visus čakarēja, nedodot atļaujas āra kafejnīcām - lika pārtaisīt visas terases, ko pagājušajā gadā paši akceptēja - pajautājiet - cik tas izmaksāja. Pajautājiet - kā VID veic pārbaudes restorānos - ne sliktāk kā poliči Vairāk Saules - ka tik sakaitēt un aizbiedēt apmeklētājus. Dažuviet pat pamanās apmeklētājus iztaujāt !!!!!!!!!!!!!! tas ir pretlikumīgi, bet, sūddzēties nav NEKĀDAS jēgas - nekas nemainīsies - ir jau mēģināts.........Atsūta pārbaudi otreiz un vēl vairāk ņirgājas........

Atbildēt

šādu pašu

25.06.2018. 09:01

rakstiņu vajadzētu - ar uzvārdiem un vārdā nosauktiem cepumiņiem arī par dažiem tiesnešiem. Nevaru vien sagaidīt savas sāgas beigas, lai ķertos pie spalvas:( Laikam jau nelieši nojauš, ka es neklusēšu, ka tik ilgi vilcina pasūtījuma izpildīšanu :)

Atbildēt

canny

25.06.2018. 08:22

Latvija arvien vairaak saak atgaadinaat Krieviju. Pirms pusgada aiztur Rimshevicu, veel lidiz pat shai dienai nespej uzraadiit konkreetu apsuudziibu. Tad gadiijums ar to Vairaak Saules, tad veel un veel un veel.
Bet kad no kaatiem nolaizh vienu apshaibaamas reputaacijas adminu, tad vissa politmafija ir kaa uz adataam, un skerien kaa apdir..shies apkart, zveereedami atrast vainiigos.
Kur mees ejam, valsts? Dieva sods ir paar mums - latvieshi, kaa defektiiva tauta, izmirst...

Atbildēt

Izsmiekls

25.06.2018. 08:20

Ja palasa visus šos pēkšņos kaimiņa līdzjutējus, tad var saprast, ka ar politisko korupciju nemaz nav jācīnās, jo tas ir “policejiski bandītisks” pasākums. Aizturēt nedrīkst, kratīt nedrīkst, izmeklēt arī nav vēlams, bet, ja šāds grēks ir pieļauts, tad tas jādara maksimāli humāni, pazemīgi tverot un ticot katram politiķa vārdam. Vienvārdsakot, izmeklēšanas procesa vienīgā jēga ir atspēkot sabiedrībā radušās aizdomas un padarīt politiķi baltāku nekā viņš ir ar izmeklēšanas gala lēmumu. Ja tā nenotiek, tad šī valsts ir “policejiski bandītiska”. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

Atbildēt

nabags

25.06.2018. 08:05

Rodijs Rododendrs ir jaunais party bomzis ?

Atbildēt

Viedais

25.06.2018. 05:19

Pietiek ir vienīgais latviešu portāls, kuram sekoju. Manuprāt, pēdējā latvju informatīvā sirdsapziņa. Laikā, kad apkārt tik daudz sūdu, tas neļauj tiem aizpildīt mūsu smadzeņu podus. Lato nedod atbildi jautājumam: ko darīt? Drīzāk taujā: vai tālab mēs cīnījāmies? Taču varbūt vēl pienāks brīdis, kad no dzirksteles iedegsies liesma.

Atbildēt

interesanti, patiešām

25.06.2018. 00:29

»

Karote

Ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai, ka šī nav nekāda "mūsu mīļās Latvijas vadība", pašu tautieši,taču..,utt.. bet gan vnk cinisks, amorāls vienas ļaužu grupas režīms. Kad atjēgsies, tad ar pamazām radīsies pirmie jauno laiku Gunāri Astras.Vēsture rāda,ka tādi režīmi ,tiklīdz mainās kādi apstākļi, ...


Ja jau pat teju 30 (!!!) gadu laikā "ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai" par tik elementāri vienkāršām lietām, kā – gluži cilvēciski spēt ikdienišķi (!!!) redzēt un saprast to, kas / kā / kāpēc notiek šajā pašreizējā "neatkarīgajā brīvvalstī", tad –

1) kas tie ir par "ļaudīm" (jo par Normāliem Cilvēkiem tādus dēvēt vai pat uzskatīt nav nekāda pamata), kas tā par "titulnāciju", kas nespēj vai pat nevēlas būt spējīgi "atmosties apjēgai" no trešdaļu gadsimta (!!!) "ilgtspējīgas" letarģiskas bezjēgas?

2) kas liecina par to, ka vismaz kaut kas un vismaz kaut vai pa minimumu varētu mainīties uz "gaismas tuneļa galā" pusi šajā pašreizējā arvien destruktīvāk stagnējošajā "valstī" un, galvenais, šajā Radītāja izredzētajā Dievzemītē un pašreizējā "hibrīdģeopolitiskajā buferzōnā" truli deģeneratīvi konvulsējošajā "titulnācijā"?

--------------

Ir sacīts: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ."

Un, arī: "Pat beigta zivs var peldēt, bet – tikai pa straumei."

Atbildēt

boom

25.06.2018. 00:10

Te vēl var piebilst, ka nav izmeklēta, nemaz nerunājot par vainīgā atrašanu, neviena Puzes pundura pasūtītā slepkavība. Dēļ šī vien ne DP, ne KNAB, ne SAB nav par pilnu ņemami. Čekistu un bandītu pakalpiņi.

Atbildēt

visp neinteresē

25.06.2018. 00:00

Vēlēšanas taču kaut kā jāiekruķī. Kas to farsu bez orgānu un lapsānistu līdzdarbības kruķīs? Kopumā nožēlojama izrāde, kas pierāda, ka orgānos un presē darbojas muļķi, kuri pilda citu muļķu pasūtījumus. Turklāt otrie muļķi uzskata mūs visus par muļķiem. It kā komēdija, it kā farass, bet kā padomā, cik lieli truleņi šo visu čuru brūvējumu brūvējuši, paliek nelabi. Duraki. Kvadrātā.

Atbildēt

Karote

24.06.2018. 23:08

Ļaudis vnk nav vēl atmodušies apjēgai, ka šī nav nekāda "mūsu mīļās Latvijas vadība", pašu tautieši,taču..,utt.. bet gan vnk cinisks, amorāls vienas ļaužu grupas režīms. Kad atjēgsies, tad ar pamazām radīsies pirmie jauno laiku Gunāri Astras.Vēsture rāda,ka tādi režīmi ,tiklīdz mainās kādi apstākļi, uzreiz dabū bietē no ilgi krātajām dusmām un sabrūk kā slapja papīrkaste. Tā būs arī šoreiz.

Atbildēt

Sun Tzu

24.06.2018. 20:57

»

kāds

Nu labi, ko darīt? Asinis ar negribās, bet laikam savādāk nekā


Mūs ir vairāk, bet viņi labāk apbruņoti.

Atbildēt

kāds

24.06.2018. 20:38

Nu labi, ko darīt? Asinis ar negribās, bet laikam savādāk nekā... :(

Atbildēt

interesanti, patiešām

24.06.2018. 19:14

»

paldies par drosmi

to visu saskatīt


varētu padomāt, ka ir arī tādi īpatņi, kam nav "drosmes" elementāri "saksatīt" visu to, kas / kā / kāpēc notiek vai nenotiek šajā pašreizējā "valstī", pie tam vēl - nu jau teju 30 (!!!!!) gadus "ilgtspējīgi" un ikdienišķi reāli?!

Atbildēt

Jā, Artur Priedīti!

24.06.2018. 19:10

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk...


Kad tikšu jums jums klāt, tad žīdmasonu slepkavnieku stilā, jums uzšķērdīs vēderu, tievo zarnu piesies pie koka un liks skriet apkārt kokam. Vai tas par jūsu naidu pret latviešu tautu un Žuli būtu par maz?

Atbildēt

nu un

24.06.2018. 19:06

»

Paija

Prieks, ka latviešu vīrieši nav Jāņos nodzērušies un pat Jāņos izsaka komentārus , pat Jāņos rūp šī valsts


kāda tam jēga vai pat lietderība, ka "izsaka komentārus"?
kāds pamats apgalvot, ka "komentāru izsacīšana" nozīmē, ka "rūp šī valsts"?

Atbildēt

tieši tā

24.06.2018. 18:57

»

bēēēē..

tas "aitu bars" pa šiem gadiem ir perfekti sadalīts un pretnostatīts pēc vecuma, dzimuma, naudas maka biezuma, sociālā stāvokļa, seksuālas orientācijas, etniskās piederības, politiskās pārliecības u.t.t., katru mīļu brīdi rīdot vienu pret otru, vieniem kaut ko atņemot un citiem piešķirot, kā arī izmantojot...


Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

VP Vājonis Probācijas dienesta vadītājam

24.06.2018. 18:53

»

Tieši tāpēc

ir tikai viens veids, kā pretoties cionistu-komunistu- iluminātu žīdmasonu varai. Pārstāt būt par aitām. Jākļūst līdzīgiem vilkiem, slepeni saplosot žīdmasonu pārstāvjus brīvmūrniekus un pašus žīdmasonus, visus oligarhus utt...


par paklausību VRrAI piešķīra apbalvojumu Probācijas dienesta vadītājam, kas, ignorējot AT spriedumu un likumdošanu, uzsāka tiesvedību pret A.A. Bērziņu ar reālu brīvības atņemšanu, kā rezultātā cionistu vara A.A. Bērziņu piekāva, pazemoja un spīdzināja Čehijas cietumā. Iedvešot stindzinošas bailes latviešiem.

Līdzīgi notika ar bij. prokurori B. Lozi, kuru VARA pazemoja ar citu tiesas nolēmumu, ignorējot AT spriedumu mantojuma lietā.

Kad B. Loze, kura bija strādājusi ar totalitāro noziegumu materiāliem, solīja nākt klajā publiski ar faktiem par LPSR VDK noziegumiem, publicējot tos LRTT, ktrā dienā pēc šī paziņojuma viņa pazuda bez pēdām. Vēlāk izrsdījās, ka Iekšl. min. jau bija atklājusi viņas slepkavību, bet nespēja lietu ar "atrasti" slepkavu tik ātri safabricēt, lai ziņotu sabiedrībai.

Atbildēt

CENZĒTS

24.06.2018. 18:42

»

Caca

Precīzi teikts. Tieši manas domas. Viss kļūst aizvien nekaunīgāk, rafinētāk un bez liekām ceremonijām. Tik tiešām- jauns līmenis. Un taisnība- mēs paši to esam piełāvuši. Ar savām bailēm, klusēšanu un divkosību


Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Savukārt, kā zināms (t.sk. arī attiecībā uz šādiem un taml. šķērmi svētulīgiem / divkosīgi liekulīgiem "kaķa lāstu kas nekāpj debesīs" publiskiem vēkšķiem): "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

hm

24.06.2018. 18:37

»

Buba

Nu nepaveicās `džekiem. Citi, veiksminieki, - de Vašķis, Aivars fon Puze, Miķelsons un Co,Magone - nekādos stindzinošos maski-show nav manīti


To jūs Puzes Aivaram pastāstiet - tam, kuru kā reiz masku šova ietvaros uz šosejas aizturēja.

Atbildēt

LL

24.06.2018. 18:36

»

bregs

vispār jau Ēriks noraidīja sūdzību par SAB lēmumu


Jā, Jums pilnīga taisnība.

Atbildēt

Tieši tāpēc

24.06.2018. 18:36

»

tieši tāpēc

lapsas kārtējā publiskā izgā(nī)šanās nobeidzās ar šās veltījumu sev, mīļajai un dārgajai...


ir tikai viens veids, kā pretoties cionistu-komunistu- iluminātu žīdmasonu varai. Pārstāt būt par aitām. Jākļūst līdzīgiem vilkiem, slepeni saplosot žīdmasonu pārstāvjus brīvmūrniekus un pašus žīdmasonus, visus oligarhus utt.

VARA gaida un gatava krganizēt masu nekārtības, lai tautai nolaistu tvaiku, bet vilciens lai neizkustas no stacijas.

A.A. Bērziņš cionistu varas upuris smok cietumā, cionisti viņu mēģināja salauzt Čehijā un mēģina Latvijā. Kaut kā pat bail domāt un runāt par to. Daudziem ir fiziskas bailes. Es redzu.

Atbildēt

Mūsu varu deklarēja Satversmes 2. pantā

24.06.2018. 18:29

»

Nikolajs Buivids

Mēs to brīnišķīgi saprotam, bet diemžēl mēs ieradām pakļauties, pat varu pārstāvju nelikumīgām darbībām


Čekistes S. Āboltiņas kā Saeimas prezidija vadītājas Saeima ar Saeimas darba kārtībā iekļautiem jautājumiem nobalsoja par likumgrozījumiem - 10 T parakstu vietā jāsavāc un par savu naudu pie notāra 155T parakstu, lai ietekmētu Saeimas likumdošanu tauta. UŪŪUuuu čekiste S. Āboltiņa smējās.

Tai vietā ES ilumināti-cionisti ieviesa un atbalstīja tvaika nolaišanai manabalss.lv bezjēdzīgu veidojumu.

Atbildēt

tieši tāpēc

24.06.2018. 18:27

»

Lauķis

Lato Lapsam ir 100% taisnība. Diemžēl, tie, kuri paši uz savas ādas nav izbaudījuši lielāko daļu no drošības un tiesu ''iespējā'' visticamāk top nespēs novērtēt. Taču tad, kad to nāksies izbaudīt, tad darīšana jau būs novēlota


lapsas kārtējā publiskā izgā(nī)šanās nobeidzās ar šās veltījumu sev, mīļajai un dārgajai:

"Taču agri vai vēlu nāksies ciest arī aitu bara pārstāvjiem – tiem, kuriem šķiet, ka viņi jau nu gan nekad nenonāks tādā situācijā kā iepriekš aprakstītie personāži.

Nonāksiet, mīļie blējēji, un situācija, kad jūs ar ģimeni aizejat uz restorānu vakariņās un jūs tur policijas specvienība saliek ar ģīmjiem grīdā, jo policijas „pasūtījumu galds” saņēmis „lūgumu” tikt galā ar konkrētā restorāna saimniekiem, būs tikai kusli ziediņi."

Atbildēt

Nikolajs Buivids

24.06.2018. 18:24

»

PSRS,

ko pār aldīja cionisti-komunisti- ilumināti, kas jau ir starptautiski pierādīts, radīja ideāli pilnīgu PSRS konstitūciju, tomēr tā bija uz papīra, bet patiesībā notika tautu paverdzināšana, citādākdomājošo spīdzināšana un izrēķināšanās ar viņiem. Tas šodien turpinās Latvijā tikai aizvien rafinētākā ...


Mēs to brīnišķīgi saprotam, bet diemžēl mēs ieradām pakļauties, pat varu pārstāvju nelikumīgām darbībām.

Tā būs līdz tam laikam, kamēr Satversmes 2.pants būs ne tikai uz papīra.

Vai tiešām mums vajadzīgs, lai atjaunotu mūsēju varu, meklēt citus veidus?

Atbildēt

PSRS,

24.06.2018. 17:47

»

Nikolajs Buivids

Ja ņemt vērā APVIENOTO NĀCIJU ORGANIZĀCIJAS PRETKORUPCIJAS KONVENCIJAS 19.pantu, (skatīties https://likumi.lv/ta/lv/starptautiskie-ligumi/id/1531) no kura izriet, ka par korupciju var nosaukt arī tādu darbību, „(…) ar kuru ļaunprātīgi izmantots dienesta stāvoklis vai dienesta pienākumi, tas ir, valsts...


ko pār aldīja cionisti-komunisti- ilumināti, kas jau ir starptautiski pierādīts, radīja ideāli pilnīgu PSRS konstitūciju, tomēr tā bija uz papīra, bet patiesībā notika tautu paverdzināšana, citādākdomājošo spīdzināšana un izrēķināšanās ar viņiem. Tas šodien turpinās Latvijā tikai aizvien rafinētākā formā. Vēl lielākā genocīdā pret latviešu tautu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...