Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tm

26.10.2015. 13:07

Tsts

Atbildēt

pretīgi

28.09.2015. 22:43

Šo saitu apsēduši Suņēdāja&co komentāri. Vai Lato lapsa nevar nopublicēt IP adreses no kurienes nāk negatīvie komenti?

Atbildēt

Uh

25.09.2015. 02:47

»

Ha!

Ar ko pats uz podiņa vienā laikā sēdēji - neatceries? Kas Tev pakaļu slaucīja - arī neatceries? Nekas, kopsakarības atradīsim


Jā, mēs par to parūpēsimies, lai Vonsovicš un Rimšēvičs nesēdētu izredzēto zonā. Sarūpēsim viņiem vietu pie zekiem parastajiem. Ja jau nemāk pirkt sev medijus neko labāk kā Imantas urlēns Ušakovs "mazgājot" honorārus pie tizlā Dzanuškāna.

Atbildēt

SunC

24.09.2015. 20:05

Kāpēc neviens necepās par Govju un Cūku rijējiem, es nesaprotu!!!

Atbildēt

Kristīne Barbare

24.09.2015. 18:39

Nu kāda starpība, KAS un KUR un KĀDOS APSTĀKĻOS taisījis šo ekrānšāviņu, tas advokādu suņēdāju NEATBRĪVO no atbildības par SAVIEM IZTEIKTAJIEM VĀRDIEM! Nu šis tikai apliecina, cik "dzeltens" ir pats portāls IR (jau sen to zināju, bet reku - uzpeld faktisks apliecinājums), un kā tiek mēģināts "manipulēt ar nenozīmīgiem faktiem, ārpusi", lai piesegtu to, kas "izdarīts"... Ja Obama ekrāna šāviņu būtu uztaisījis, tas būtu TICAMĀK? Paranoja kādam pamodās...? P.S. sašutums par šajā rakstā minēto personu čīkstēšanu man radās tāpēc, ka ne jau pirmais gadījums šāds, kur kāds cenšas piesegties un ķidāt personas, kas ko kā un kāpēc... Tā kā tas attaisnotu pašu... Nu ja atklāti, līdzīgi kā to dara ASV propoganda... Jau gadiem, gadu desmitiem, gadu simtiem...

Atbildēt

Doon

24.09.2015. 17:09

Advokatam vajadzetu pec taadas publikacijas nolikt mandaatu, bet Latvijaa advokati laikam ir bezsirdzapzinas!

Atbildēt

bālais

24.09.2015. 15:50

Es nepazīstu Balmaku un tā īsti nezinu par ko ir tas "suņu ēšanas" skandāls. Tā īsti neticas, ka viss "sirbors" ir tikai par sunīšiem!?(mums "krievos" viens maita- korejietis paklusām bija nosukājis pāris suņukus...uzzinājām un sitām viņu ilgi un stipri)
Bet kad dzirdu Sprūda vārdu - skaidrs, ka runa ir par naudu, droši vien lielu naudu.
Sprūdam arī pilnīgi piemērojams LL apzīmējums par "staigājošu izkārnījumu"!
Atklāti sakot, man ir zināms prieks, ka divi Mēsli "močī" viens otru. Tādi kā Sprūds, par piķi apēdīs kaut divus suņus!

Atbildēt

Ha!

24.09.2015. 14:28

»

Amerikas sirdsapziņa Raudsepiete

Kā mūsdienu Latvija notiek žurnālistu korumpēšana...


Ar ko pats uz podiņa vienā laikā sēdēji - neatceries? Kas Tev pakaļu slaucīja - arī neatceries? Nekas, kopsakarības atradīsim!

Atbildēt

Paija

24.09.2015. 14:04

Tā jau LL ir malacis- cīnās ar dzīves nebūšanām, ar Sistēmu, bet jautāju sev: kādēļ, kādēļ šis portāls pietiek.com reklamē ātros kredītus, kuri parazitē uz cilvēku nelaimes rēķina un tikai pateicoties cilvēku smagajiem finansiālajiem apstākļiem gadā pelna miljonus...

Atbildēt

Nedaudz patiesības par Ločmeli, Ozoliņu

24.09.2015. 14:03

Raksts oriģināli atrodas šeit!

http://puaro.lv/politika/sarmite-elerte-un-vinas-smagos-noziegumos-apsudzetie/

Atbildēt

Mazliet patiesības par Ločmeli

24.09.2015. 14:02

Tas bija Sarmītes Ēlertes vadītais laikraksts Diena, kurš mūsu politiskajā leksikā ieviesa vārdu salikumu „smagos noziegumos apsūdzētais”, gadiem ilgi tikai tā apzīmējot Aivaru Lembergu.

Mērķis un ziņa, kas slēpās šajā apzīmējumā, bija viennozīmīga un saprotama katram, proti, cilvēkam, kurš ir apsūdzēts smagos noziegumos, nav ko valsts pārvaldei tuvumā rādīties. Un nav ko te par nevainības prezumpciju runāt, – apsūdzēts, tātad, automātiski – ar sliktu reputāciju, tātad jau nederīgs un uzticību nepelnījis.

Šī vienkāršā doma tika visādi attīstīta un pilnveidota. Lemberga apsūdzības pie katras izdevības tika sviestas acīs Zaļo un zemnieku savienībai, pie katras izdevības norādīts, ka apsūdzības paredz biežu tiesas sēžu apmeklēšanu, kas nav savienojams ar atbildīgu darbu valsts pārvaldē un tamlīdzīgi.

Ne jau Ēlertei vienai šī leksika un tēma bija mīļa. Teju visi vadošie Vienotības politiķi to vismaz kādreiz ir izmantojuši. Tāpat tā vienā balsī runājošā prese, kura par savu mērķi vienmēr uzskatījusi veidot sabiedrisko domu un attiecīgie satelīti sabiedrisko organizāciju un „neatkarīgo” politologu veidolā. Vēl vakar savos tviter mikroblogos tādi politiski angažētie žurnālisti kā Nellija Ločmele un Baiba Strautmane saukāja Lembergu par kriminālnoziedznieku, neskatoties uz to, ka viņš nav ticis nekad notiesāts par jel kādiem kriminālnoziegumiem. Ar Ēlerti šī retorika sākās un ar Ēlerti tā eleganti ironiskā veidā arī beigsies.

Politiķe Sarmīte Ēlerte izrādījās cilvēks ar pavisam citiem uzskatiem, nekā laikraksta redaktore Sarmīte Ēlerte.

Tas, ka smagos noziegumos apsūdzētais Rubenis veiksmīgi viņas vadībā vada teātri, viņai nebija nekāda problēma. Gods un slava par to, nevainības prezumpcija tomēr IR svarīga lieta, kuru amatpersonai ignorēt nebūtu pareizi un, iespējams, ka, nonākot ministres krēslā, šī patiesība negaidīti pieleca arī Ēlertei. Tas jauki.

Un patiesi, visa tā atkāpšanās no amata un atstādināšana, tiklīdz uzsākts kaut kāds kriminālprocess, tiešām var būt pārspīlēta prasība, īpaši šajā valstī, kur sazīmēt pret cilvēku kādu procesu var viens un divi.

Lai atcerēsimies kaut vai neveiklo situāciju 2005. gada decembrī, kad toreizējais aizsardzības ministrs Einārs Repše atkāpās no amata tādēļ, ka publiski parādījās informācija, ka KNAB ir uzsācis kriminālprocesu viņa finanšu darījumu pārbaudei. Skaidrs, ka Repšem, kurš pirms tam par reputāciju un kriminālprocesiem bija izteicies gluži indentiski tā laika Ēlertei, nebija viegli atrast pamatojumu, kāpēc šie principi neatteiktos uz viņu. Kā redzams no tālākā, Ēlertei šādas principiālu cilvēku grūtības ir pilnīgi svešas.

Ritot laikam, tas pats smagos noziegumos apsūdzētais Rubenis tiek apsūdzēts citā krimināllietā un, tavu neražu, ne tikai apsūdzēts, bet arī notiesāts un atzīts par vainīgu.

Spēkā stājas notiesājošs spriedums par nodarījumu, kas veikts, atrodoties konkrētajā amatā.

Rubenis, saskaņā ar Ēlertes terminoloģiju, kļūst par ne tikai smagos noziegumos apsūdzētu, bet piedevām vēl par pieķertu un notiesātu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantotāju.

Tagad uzminiet, vai, Ēlertesprāt, šie apstākļi ir par šķērsli, lai cilvēks būtu valsts amatpersona un ieņemtu augstu vadošu amatu?

Nē, izrādās vairs nav. Vēl vairāk, tajā vispār nav nekādas nozīmīgas problēmas, jo Rubenis, lūk, labi dara savu darbu.

Es ar Rubeni dzīvē esmu pārmijis labi, ja dažus vārdus, viņu personiski nepazīstu un viņa darbībai sekojis neesmu. Man nav pamata neticēt kultūras ministres secinājumiem, ka viņš ir lielisks teātra vadītājs, bet pag, vai Lembergs savu darbu slikti dara? Vai Ventspils tiek vadīta sliktāk par Nacionālo teātri?

To, šķiet, pat Ēlerte nekad nav apgalvojusi. Bez tam, būtiskā atšķirība ir tā, ka Lembergam vadīt Ventspili uztic tauta. Viņš ir ievēlēts, viņa vēlētājiem labi zinot, kādos noziegumos Lembergs ir apsūdzēts.

Kādi tad īsti ir tie standarti?

Un atgādiniet man, lūdzu, kas tur bija ar to Latvenergo valdi, kāpēc viņus atlaida, vai viņi ir par kaut ko notiesāti, vai viņiem ir izvirzītas jel kādas apsūdzības? Nē, nav.

Vai gadījumā šis nav tas gadījums, kuru sauc par „dubulto morāli”?

Iedomājieties, ka ZZS pakļautībā kāds Satiksmes ministrijas uzņēmuma vadītājs tiktu apsūdzēts dienesta stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā, vai viņam būtu izredzes saglabāt amatu? Un ja viņš tiktu notiesāts? Vai Ēlertes kundze arī tad iestātos par to, ka viņam jāturpina darbs, jo viņš ir labs vadītājs? Vai par to klusētu Delna un Providus, un žurnālitis „Ir”, un Kažokas kundze, un labas pārvaldības speciālisti no Vienotības ar kontrabandā pieķerto Čigāni priekšgalā. Bet te pēkšņi īsta jēru klusēšana. Neviens nav bildis ne vārdiņa. Nerunāsim par ievadrakstiem, komentāriem, publisku sašutumu un visām pārējām parastajām izdarībām.

Vai tā ir šizofrēnija? Parasta divkosība? Pilnīga bezprincipialitāte? Savējo piesegšana?

Lai nu kā, viss šis notikums ir atzīmēšanas vērts. Tas ir pirmais gadījums Latvijas valsts pārvaldes vēsturē, kad augstu vadošu amatu saglabā par smagu šajā amatā paveiktu noziegumu notiesāta amatpersona.

Šo precedentu mums ir sagādājis neviens cits, kā Vienotība un Sarmīte Ēlerte. Kā jau precedentam, arī šim būs nozīme un, nešaubīgi, to izmantos arī citi politiskie spēki. Teiksim tā, ja jau ministre Ēlerte un Vienotība var atstāt vadošā amatā savu notiesāto draugu, tad iedomājieties, piemēram, Šlesera kungu vai kādu viņam līdzīgu. Kā viņi turpmāk rīkosies situācijās?

Pateicoties Ēlertes kundzei kopējā standartu un prasību latiņa valsts amatpersonām un augsta līmeņa vadītājiem atkal ir nolaista par vienu kārtu zemāk. Divkosības, liekulības un dubultās morāles rekordi, tieši otrādi, nostiprināti jaunos augstumos.Autors: Jurģis Liepnieks

Atbildēt

Amerikas sirdsapziņa Raudsepiete

24.09.2015. 13:48

Kā mūsdienu Latvija notiek žurnālistu korumpēšana?

Mēs varam gari un plaši diskutēt par Lapsu. Tomēr paskatīsimies uz otru pusi. Pretējā pusē par taisnību cīnās žurnāls “Ir” un žurnāliste Sprance. Vai kāds var tagad pateikt, ka viņa ir kaut kādā veidā kaut ko paņēmusi no Balmaka un viņa cīņubiedra Vansoviča. Nē! Es vismaz neko tādu nezinu.
Bet shēma ir mazliet cita, tā ir vienkārša un acīmredzama. Viens no žurnāla “IR” galvenajiem akcionāriem un reizē sleju autors ir Pauls Raudseps. Viņš personīgi regulāri saņēmis brangus un skaidri pārmaksātus pasūtījumus no Latvijas Bankas. (Bija salīdzināts, cik saņem citi līdzīga pasūtīju autori no tās pašas Latvijas bankas. Atsķirība bija 2 rezes mazākā nekā maksāts Raudsepam. Runa ir par tūkstošiem) Shēma apmēram tāda pati kā Dzanuškāna un Nila Ušakova gadījumā - viņu vadītās iestādes regulāri maksā formāli korektus, bet no tirgus, veselā saprāta nesamērīgus honorārus vai nu advokātiem vai “konsultantiem”. Tā Raudseps, līdzīgi kā Dzanuškāns no Ušakova Rīgas Domes, saņēmis treknus honorārus no Latvijas Bankas, faktiski Ilmāra Rimšēvica. “Absolūtas sagadīšanās” pēc tam žurnālā IR varēja lasīt “gaumīgas” un “korektas” intervijas ar Latvijas bankas prezidentu. Bet kāds tam sakars ar suņēdāju Balmaku. Tātad uzminiet kurš ir gadiem ilgi pats lojālākās Latvijas bankas, Rimšēvica iemīļotais dižadvokāts? Jā, protams, Vonsovičs. Tas pats, kurš garīgais tēvs un darbaudzinātājs Balmakam. Vienvārdsakot žurnāla IR lielakcionārs un Sprances maizestēvs Raudseps ēd no vienas un tās pašas siles no kuras Vonsovičs un kompānijā. Protams, Sprance un Ločmele bolīs acīs un izliksies, ka viņām ar šo trekno barības ķēdi nav nekāda saistība. Protams. Un kas sēž tā devētās Latvijas Žurnālistu asociācijas ētikas komisijā …?

P.S. Lato, vari šo droši pārpublicēt.

Atbildēt

Jānis Bānis Čukčukbānis

24.09.2015. 12:49

Man nepatīk, ka ēd suņus. Tāpat nepatīk, ja iesmērē zirga gaļu. Bet ja resni un iedomīgi advokāti, kuriem čuras galvā, ēd nost viens otru - nu kas var būt labāks par šo. Cirks par brīvu. Bet no šova konferensēju puses - šajā balagānā Lapsa vienos vārtos iekabina Sprancei ar bolaci Ločmeli.
Sprance bija tik pastulba un iedomājās rakstīt vēstuli ar jautājumiem Lapsam. Viņai pietrūka smadzeņu iedomāties, ka tas būs labs iemesls par viņu un viņas klientu vēlreiz publiski paņirgt.

Atbildēt

Niknais

24.09.2015. 12:15

Reklāmas kvalitāte tā neko, arī tekstā nav nekas aizliegts iekļauts,līdzīgi kā Vienotībā Hosans-Abumeri reklamā iekļāva Dombrovska aknas, skatītājs pats var vērtēt tas ir labi vai slikti ēst suņus, bet atpazīstamība laba, tātad reklāma laba..

Atbildēt

EU

24.09.2015. 12:08

Pietiek, kās šodien satuss šim pasākumam? Vai šoferīts atbrīvots? Vai reklāma atkal redzama?

Atbildēt

es

24.09.2015. 10:02

Es laikam esmu kaut ko palaidis garām... Par ko ir cepiens? Par to, ka kāds ir ēdis suņa gaļu? Nu un?
Un kas apmaksā reklāmas auto braukalēšanu pa ielām?

Atbildēt

mq

24.09.2015. 09:51

»

Samaisiji

mushas ar kotleteem. Ja est dzivniekus un seksuali izmantot nepilngadigas meitenites tavuprat ir viens un tas pats, tad tu esi tads merens cirvis ar viencipara IQ


Par kolumb.- sākums nekad nav UZREIZ. Robežas zūd.
Kāpēc tad satraucies par to auto ? Lai turpina būt pārliecināts, - jā ēdu, un lielījos. Un lepojos .. Ko tad "cepās".. viss taču kārtībā - viens ēd suņus, otrs tēmu padara publisku. Ēdāju neviens aiz mēles neraustīja.

Atbildēt

George

24.09.2015. 09:17

»

CENZĒTS

Ir sacīts: "Nejauciet sū#us ar Dievvārdiem...


Kāds var apskaidrot ko šajā kontekstā nozīmē "pretlikumīgā personas datu apstrāde"? Mājas nummuru pareizināja ar dzīvokļa nummuru un atņēma lampiņu skaitu kāpņu telpā?

Atbildēt

Bebris

24.09.2015. 08:46

Aizritējis gandrīz gads, kopš pērn oktobrī Ir atklāja dīvainības darījumos ar miljoniem vērtu zemi Ķīšezera krastā - tā piederēja uzņēmumam Peltes īpašumi, kura maksātnespējas procesu administrēja Māris Sprūds, un darījumos ar vērtīgajiem aktīviem bija iesaistīts arī viņa bijušais kolēģis Aigars Lūsis. Šī gada laikā notikušas pārbaudes par šo maksātnespējas procesu, un saistībā ar Lūša darbībām kopš februāra turpinās kriminālizmeklēšana par iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju, izvairīšanos no nodokļu samaksas lielā apmērā un dokumentu viltošanu. Taču publiski līdz šim nekas nav zināms par vēl kādu kriminālprocesu, kurā figurē Sprūds un kas varētu sniegt papildu ieskatu maksātnespējas profesionāļu metodēs.

Atbildēt

Skats no alas

24.09.2015. 08:44

Sprūds malacis! Neliekas mierā. Sen jau bija apnicis Vancovičs ar visu savu Vienotības, liberālo kosmopolītu bandītu grupu.

Atbildēt

klucis

24.09.2015. 08:24

»

mq

Visatļautība? Aļo. Ej pabimbā kopā ar to suņēdāju - kropli


es neaizstavu ko kurs kur ēd, bet šitā zombēt tautu aun par to lepoties, kad tajā vietā varēja nsekot līdzi aktuālākiem jautājumiem! Interesanti cik Gobzems par šo samaksāja?!Es ticēju, ka Pietiek.com bija tas kurš atklāj patiesību un izdibina to parādot cilvēkiem kas un kā patiesībā notiek! esmu vīlies!

Atbildēt

Veģetāriete

24.09.2015. 07:41

Lielisks piemērs tam, ka, ja pret kādu ir pasūtījums, tad apmaksāts portāls rakstīs da jebko. Lūk, suņu ēšana ! Atvainojiet, tas ir smieklīgi – vai ēst piena jēru ( tātad tādu, kas aitiņas pienu vēl dzer), sivēntiņu utt utt ir kaut ķā labāk un cienījamāk ? Bet advokāts, atvainojos, muļķis—ko plātās medijos ?

Atbildēt

no malas

24.09.2015. 06:15

»

Paija

Domāju, ka tas ir apsveicami, ka ar šāda nosodoša un kauninoša plakāta palīdzību Balmaks un viņam apslēpti līdzīgi domājošie tiek brīdināti...


Tajos video rādīja kā Latvijā mīl dzīvniekus? Nu nav brīnums, ka aizturēja. Viens ir ēst suņus valstī, kur tas atļauts, cita - demonstrēt porno ar dzīvnieku iesaistīšanos.

Atbildēt

taisniba

23.09.2015. 23:39

»

85

Vonsovics ir korumpants krutāks neka visi administratori kopā


Vau-Vau! Es mežaparkā gar Vanoviča fazendu suni vienu nelaistu, ja nu jaunā paudze tuvumā:))))))))))))))))))))))))

Atbildēt

FAce

23.09.2015. 23:37

Atkal balmakiešu banda komentē......brīva valsts, ko gribu to reklamēju...policija vel joprojām iespējams barojas no tā kantora, kur skatās KNABisti? Pretīgi pēc tā sižeta par to suņēdāju PANORĀMU vairs neskatos,arī delfi.lv vairs nelasu, kurš mēdijs būs nākamais? Paldies Lato Lapsam par šim relīzēm, taisnībai ir jābūt, tā tam suņu ēdājam vajag!

Atbildēt

85

23.09.2015. 23:31

»

??!!

Pilnīgi pareizi, ka aizturēja, jo šādi CILVĒKUS NEDRĪKST VAJĀT


Vonsovics ir korumpants krutāks neka visi administratori kopā

Atbildēt

kaktu advokāts

23.09.2015. 21:37

Būtu Balmaks pēc sava neveiklā izteiciena pievēris pāksti un paklusējis, varbūt pat izteicis nožēlu, viss jau sen būtu noklusis. Pats vainīgs ka šitā ņemās; sūds smird, kad viņu kustina. Atšķirībā no šovbiznesa, kur arī antireklāma ir reklāma, advokatūrā diez vai šāda "reklāma" nostrādās. Izslaukums toč nepieaugs; ka tik advokātam nenākas jostu savilkt ciešāk.

Atbildēt

??!!

23.09.2015. 20:37

Pilnīgi pareizi, ka aizturēja, jo šādi CILVĒKUS NEDRĪKST VAJĀT!
Vonsovičs un Balmaks vēršās pret korumpētajiem maksātnespējas administratoriem.
Izskatās, ka viņiem ir tik daudz naudas, ka var nopirkt PIETIEK kopā ar visām lapsām?

Atbildēt

derdz

23.09.2015. 20:11

man šķiet ka šoferis ir un vēl saņems labu piķi, jo noteikti apzinās riskus :)

Atbildēt

neticu

23.09.2015. 20:03

Ka procesa uzsākšana saskaņota ar prokuratūru. Pirmkārt, Kriminālprocesa likums šādu saskaņošanu procesa uzsākšanas gadījumā neparedz (vajag tikai paziņot prokuratūrai par uzsākšanas faktu). Otrkārt, kriminālsodāms huligānisma sastāva aprakstītajā nodarījumā acīmredzami nav, bet administratīvais huligānisms ir ļoooooti apšaubāms. Lieta tiks pēc laika izbeigta. Acīmredzot, grib iebiedēt protestētājus.

Atbildēt

lol

23.09.2015. 19:55

gaidām mašīnas ar advokātiem - govju ēdājiem!

Atbildēt

pušmucovas prezbiterāns

23.09.2015. 17:59

»


Oooo, Ontūns! Vasals, broļ!;)

Atbildēt

M

23.09.2015. 17:32

Un nevienu neinteresē - kas par šo pasākumu maksā? Varbūt Lapsa varētu to paskaidrot, ja reiz viņam tik ļoti rūp mašīnas aizturēšana

Atbildēt

točna pietiek

23.09.2015. 17:13

»

Kas tas par sviestu? Nu un, ka advokāts ir ēdis suņa gaļas zupu. Braukājot ar mašinu, kura rāda tādas preteklības pa Rīgas ielām ir visdebīlākais veids, kā terorizēt cilvēku.Tas ir slimi. Kādēļ viņa ģimenei un pārējiem Rīgas iedzīvotājiem (tai skaitā maziem bērniem) būtu jāskatās video, kurā tiek nogalināti...


Pilnīgi atbalstu policijas rīcību. Šādām izpausmēm nav vietas pilsētas ielās.Tādas izpausmes nekavējoties jāpārtrauc.Nevienam nav, īpaši bērniem, jāskatās uz citu cilvēku slimīgajām izpausmē. Tam domātas tādas vietas, kā šis portāls un līdzīgas vietas. Atļauj - uz priekšu, izpaudieties. Bet mēs, pārējie pasmiesimies par autoru slimīgumu.

Atbildēt

Personas datu AIZSARDZĪBA.

23.09.2015. 16:35

»

Paija - PIETIEK

Būtībā vēlējos tikai teikt, ka vajadzētu tiesāties, ja pat tā ir rīkotāju lieta, lai pierādītu šajā situācijā, ka situācijas ķīlnieki (rīkotāji) nav ar " pliku roku ņemami


Protams, ka vajadzētu tiesāties, absolūti neapšaubāmi.
Un arī OBLIGĀTI tas jādara, īpaši jau konkrētajā gadījumā.

Jo - ja jau pat profesionāli juristi (?) izrādītos TĀDI nožēlojami diletanti vai gļēvuļi, kas nejēdz vai baidās kategoriski pieprasīt no attiecīgajām tisībsargājošajām institūcijām atbilstoši radikālu konsekventi LIKUMĪGU rīcību, kādu paredz un arī uzliek par obligātu pienākumu spēkā esošā likumdošana (t.i. attiecīgo LT sfēru "speciālā", kā arī attiecīgi saistītā "vispārējā" normatīvā reglamentācija), t.sk. - arī uzliekot par pienākumu VISIEM aktuālajos noziegumos iesaistītajiem recidīvistiem nekavējoties pārtraukt jebkādu bezatbildīgi un pat apzināti PRETLIKUMĪGU rīcību (t.sk. un īpaši jau attiecībā uz šo juristu ar Likumu aizsargātos personas datu nu jau pat ikdienišķi regulāru, apzināti un pat demonstratīvi klaji PRETLIKUMĪGU publiskošanu u.c. taml. nesankcionētu personas datu apstrādi), vienlaikus arī konsekventi LIKUMĪGI piemērojot VISIEM attiecīgajās PRETLIKUMĪBĀS iesaistītajiem noziedzniekiem Likumdevēja noteiktās soda sankcijas, tad - ir pietiekams pamats uzskatīt, ka šajā pašreizējā "ķēķa tiesiskuma valstī" patiešām absolūti VISI var atļauties absolūti VISU, jebkādā izpratnē / izpausmē un ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm.

==============
==============

Latvijas Republikas SATVERSME.

VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
...
89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

Atbildēt

labvēlis

23.09.2015. 16:22

pievēršoties privātajai dzīvei, varbūt Ir darbiniece būtu gatava uz žurnālistikas eksperimentu, piedāvājot savam draugam advokātam Balmakam savu draugu Brenci. jā, jā, Brenci. šmorētu korejiešu gaumē.

Atbildēt

Samaisiji

23.09.2015. 15:53

»

mq

Visatļautība? Aļo. Ej pabimbā kopā ar to suņēdāju - kropli


mushas ar kotleteem. Ja est dzivniekus un seksuali izmantot nepilngadigas meitenites tavuprat ir viens un tas pats, tad tu esi tads merens cirvis ar viencipara IQ

Atbildēt

http://i.imgur.com/EZdEx13.jpg

23.09.2015. 15:51

BALMAKS IESAKA!
http://i.imgur.com/EZdEx13.jpg

Atbildēt

mq

23.09.2015. 15:29

»

klucis

Bet loģiski, cik ilgi varēja braukt šis bezpriģels! Tā visatļautība reiz ir jābeidz


Visatļautība? Aļo. Ej pabimbā kopā ar to suņēdāju - kropli.
Kolumbijā par naudu ar mazgadīgām meitenītēm var darīt JEBKO. Lūk - tas ir bezpriģels. Un vai tāds advokāts to izmantotu?????
Bet sākums ir citur - auto ar foto ir SEKAS.

Atbildēt

Presidents - cūkēdājs

23.09.2015. 15:19

Laba akcija. Tādas arī par cūkēdājiem ir vajadzīgas.

Atbildēt

Paija

23.09.2015. 15:04

Domāju, ka tas ir apsveicami, ka ar šāda nosodoša un kauninoša plakāta palīdzību Balmaks un viņam apslēpti līdzīgi domājošie tiek brīdināti :

Tieši valstī Latvijā dzīvniekus cilvēki mīl nevis ēd!

Un ciniskais izteiciens par suņiem no Balmaka puses noticis Latvijas portālā !

Atbildēt

nja

23.09.2015. 15:00

Video tiek attēlota vardarbība pret dzīvniekiem. Varbūt, ka tas Latvijā ir aizliegts.

Atbildēt

MK

23.09.2015. 14:55

»

:)))

Vai ta viss Vanzoviča birojs pie komentāru rakstīšanas pielikt


Uz pēcpusdienu vonsovičs tabletes sarijies tagad jau laukumu neredz

Atbildēt

bumba

23.09.2015. 14:51

»

klucis

tu esi vesels? Kāda ir starpība ko kurš ir darījis, vai ir LV likumdošana pārkāpta? Taivānā ēd prusakus, varbūt arī par to sodit? Šis bezpriģels bija jaizbeidz, jo rīdziniekiem nav jāskatās uz braukājošu video kur dīra suņus! Slimi


kluci, tas viss ir 50:50.
Ja kāds Latvijas pilsonis aizbrauks uz kādu atpalikušu valstiņu un, ievērojot vietējos likumus, stāsies dzimumattiecībās ar mazgadīgu personu, tad tas nenozīmē, ka, viņam atgriežoties Latvijā, mums būtu jāsaka "Kāda starpība, ko viņš tur dara, ja vietējos likumus nepārkāpa?"
Braukājošs video, kur dienā rāda video ar suņu dīrāšanu gan varētu būt pat bērnu tiesību pārkāpums! Tas ir tikpat stulbi, kā rādīt kāda kaimiņa mājas porno. Ja tas tiks legalizēts, kāds agresīvais veģetārietis varēs sākt rādīt arī, kā govis kauj...

Atbildēt

Paija - PIETIEK

23.09.2015. 14:50

Būtībā vēlējos tikai teikt, ka vajadzētu tiesāties, ja pat tā ir rīkotāju lieta, lai pierādītu šajā situācijā, ka situācijas ķīlnieki (rīkotāji) nav ar " pliku roku ņemami".

Nu, kā citādi , ja ne tiesā sniedzot, pateikt:

TU vai TEVI ! ! !

Atbildēt

:)))

23.09.2015. 14:23

»

bb

Vai nu Lapsa pilnīgi sajucis, vai nu tā ir labi apmaksāta cilvēka nomelnošanas kampaņa. Ceru, ka pirmais


Vai ta viss Vanzoviča birojs pie komentāru rakstīšanas pielikt?

Atbildēt

PIETIEK

23.09.2015. 14:22

»

Paija

Ko lai saka, arī šajā gadījumā pietiek.com ir jāiet līdz galam un, iespējams, jātiesājas: lai pierādītu, ka " telefona tiesībām " nav varas


Tas nav mūsu pasākums, tiesāties nāksies rīkotājiem - protams, ja viņi uz to būs gatavi.

Atbildēt

23.09.2015. 14:09

Kas tas par sviestu? Nu un, ka advokāts ir ēdis suņa gaļas zupu. Braukājot ar mašinu, kura rāda tādas preteklības pa Rīgas ielām ir visdebīlākais veids, kā terorizēt cilvēku.Tas ir slimi. Kādēļ viņa ģimenei un pārējiem Rīgas iedzīvotājiem (tai skaitā maziem bērniem) būtu jāskatās video, kurā tiek nogalināti suņi? Es nedomāju, ka LatoLapsa tiešām ir tik emocionāls, tik liels dabas aizstāvis un suņu mīlis, ka viņam interesētu, ka kāds cilvēks savā eksotiskajā ceļojuma ir nepalaidis garām iespēju vienu reizi mūžā nogaršot suņa gaļas zupu. Drīzāk tur ir Sprūda un Pietiek.com sarbības piedūriens. SPRŪD varbūt vieglāk būtu karot neiesaistot mēdijus un apkārtējos cilvēkus savās slimās fantāzijas metodēs!

Atbildēt

bb

23.09.2015. 14:05

Vai nu Lapsa pilnīgi sajucis, vai nu tā ir labi apmaksāta cilvēka nomelnošanas kampaņa. Ceru, ka pirmais.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...