Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Opincānes atgremojumi

29.04.2021. 14:01

"Izskatāmajā iesniegumā neesat norādījis pamatojumu, kādēļ vēlaties pieteikties uz pieņemšanu tieši pie Ģenerālprokuratūras virsprokurora kā nākamā amatā augstākā prokurora.
Ņemot vērā iepriekš izklāstīto, uzskatu, ka Jūsu kā apmeklētāja pieņemšana pie Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurora nav mērķtiecīga.
Šī atbilde ir informatīva rakstura, kā arī satur nolēmumu neizmantot likumā noteiktās amatā augstāka prokurora tiesības, un tās pārsūdzība normatīvajos aktos nav paredzēta.
Pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas
virsprokurore V.Opincāne"

Citiem vārdiem Opincāne saka: man ir alga 65 000 euro gadā, visus jautājumus risiniet ar Sozinova brigadieriem.

Atbildēt

Zenta

29.04.2021. 11:14

Bet galvenais ka mums tak ir dziesmusvètki. Kamèr likumîgie bandîti un shèmotàji izzog valsti mès varèsim aiziet un visi kopà nodziedàt “bèdu manu lielu bèdu” jo kà mūsu bèdu ielejai šī ir visatbilstošākā dziesma un lai nekas nemainītos aiziesim nobalsot par tiem pašiem zagļiem un blēžiem kuri TUR sēž jau desmitiem gadu.

Atbildēt

Ja kādam vēl kas nav skaidrs...

29.04.2021. 09:28

VISA Latvijas (LV) tieslietu un iekšlietu sistēma ir liels organizētās noziedzības grupējums (ONG), milzīga starptautiskā ONG sastāvdaļa, kas darbojas Krievijas federācijas (KF) čekistu-bandītu pakļautībā un interesēs (LV atrodas KF kontrolei atdotajā sektorā). Sozinovs ir sektora kurators-koordinators, Čuprika ir viena redzamākajām no "izmeklēšanas" izpildītājām (paskataties-paceļiet viņas agrākos "darbus", resp. noziegumus, sākot no paša darbības sākuma). Pārējie visapkārt - izmeklētāji, eksperti, prokurori, tiesneši, advokāti utt., ir šī ONG apmaksātas, stingri uzraudzītas (ar kompramatu un draudu dzīvībai palīdzību) amatpersonas, kas punktuāli izpilda visus ONG uzdotos uzdevumus. Reizēm gadās pa kļūdiņai, bet to tikpat paklausīgi piesedz tāpat apmaksātie un kontrolētie LV MDL (masu dezinformācijas līdzekļi). Kritiskos gadījumos daži nepaklausīgie tiek nošauti, noindēti vai vienkārši pazūd.

Atbildēt

policijai

29.04.2021. 08:29

arī pienākas

Atbildēt

Krūklis

29.04.2021. 07:47

Man kaut kā ir vairāki nesaprotami jautājumi: kas tā par mantu, ko glabāja Meroni, bet kas nebija arestēta??? Meroni nekas pašam nekad LV nav piederējis, viņš visu pievāca no Lembja. Tad bija iespējamā Lemberga manta, kas nebija arestēta??? Ja tā nebija arestēta, tad kāpēc ar to rīkojās Meroni. Kaut kā galīgi šai mantas lietā neiet gali kopā. Kaut gan.. ak jā, Meroni ziedoja KPV LV, bet iekšlietu ministrs mums ir no šīs partijas.

Atbildēt

Babkina

29.04.2021. 07:47

Katrs ierindas izmeklētājs lēmumu ppieņem tikai pēc sava priekšnieka un uzraugoša prokurora uzdevuma

Atbildēt

korupcijas zaņķis

29.04.2021. 07:44

Ir maza korupcija ir liela korupcija un vēl ir Latvānija

Atbildēt

ha ha

29.04.2021. 07:43

Pidralā pidralā pidralalā ha ha ha.

Atbildēt

miskaste

29.04.2021. 07:39

Šajā sūdu bedrē un miskastē ko vairs pat mēle negriežas nosaukt par valsti valda milzīga un totāla korupcija, kur atbildīgie dienesti izliekas neredzot visas šīs koruptīvās shēmas. Ir sapuvis viss no galvas līdz pat astei jo ne prokuratūras vadība, ne KNABi ne drošība neviens NEKO neredz jo ir tik akli milzīgās korupcijas priekšā. Bet tas aklums droši vien ir iestājies jo acis ir aizlīmētas ar dolāru banknotēm. Nu ko lai saka .... sūdu bedrē bez izmaiņām.

Atbildēt

Fakts

29.04.2021. 07:37

»

www.govlawyer.lv

Opincānei


Tas ir zināms fakts.
Vēlāk, kad Bordāns vairs nebūs tieslietu ministrs, abi Opincāni noteikti izpildīs savu misiju - attaisnos Lembergu.

Atbildēt

voila

29.04.2021. 06:56

valsts pārvaldībai bīstams nav tik daudz pats fakts, ka tā izrīkojas, bet gan pastāvošā iespēja to visu nesodīti realizēt, taisnība vien būs J. Ādamsonam par valsti kā mafiozu struktūru

Atbildēt

Nevainīgs jautājums

29.04.2021. 06:50

Man tik rodas jautājums, kāpēc Lembergs sēž cietumā un kāpēc masu mēdijos sludina par arestēto miljonus vērto mantu???

Atbildēt

Tad esam kur esam d

29.04.2021. 05:48

Vai tad šī ir policija? Radi draugi valsts mundieros dara savus darbus. Bet nedara valsts darbus.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

29.04.2021. 02:35

Opincānei

tuvāk par Lembergu
atrodas viņas vīrs -

krimināllietu senators

Pēteris Opincāns.

Atbildēt

Aspazijas bulvaris

28.04.2021. 23:42

»

Kalpaka bulv 6

Opincāne pirms Kalpaka bulvāra strādāja par kurzemes apgabala virsprokurori. Tas nozīmē, ka iespējams deva zvērestu kalpot hūtei līdz mūža beigām. Šādā veidā Opincāne nokļuva ģenerālprokuratūrā. Hūtei šajā sakarā ir bijis savs redzējums...


Ja lwmbergam vajadzēja, ka opincāne ģenerālprokuratūrā neko nedara un tikai drāž proeka pēc prurorus, tad viņš savu panāca. Bet pilsētā runā, ka opincāne iešot pensijā. Tikai izņemot vairākus mēnešus neizmantotā atvaļinājumā. Nu tas tāpēc, ka vairākus gadus dārzus bez atpūtas jeb atvaļinājumā. Noguruši vai vienkārši grib saņemt naudu mājās sēžot un atkal nedarot neko. Tagad prokuratūrā atkal ir pilns ar drāzējiem, opincāne droši var iet pensijā.

Atbildēt

Vajprāta bloķēc krievs (un politisk represēc aideots)

28.04.2021. 21:06

»

ESMAIJA

Meroni jau pareizi teica - viņam glabāšanā nekādas naudas nekad nav bijis, ja tāda tā vispār ir bijusi, tād tā tagad atrodas prokuroru atvilknēs... Un kurš gan tur meklēs un kurš gan pateiks to pašu ko Meroni - nekādi miljoni nekad nav bijuši ir tikai patiesā labuma guvēja tiesības - un ,, tautai" ar...


ZJB

Rossija durdom,
A -a- a svoj jobanij huj i mojora
Toparom!

V svoju žopu ņe suņeš
S soboj vozmi
E -e-esļi vspomņiš.

Vokzal moskva ir ņemitaja
maija-
Eto tebe p-p- putinpidrass
Ņe somoļot, ņe somogonka
I d-d-daže ņe čaika!

Atbildēt

ESMAIJA

28.04.2021. 18:57

Meroni jau pareizi teica - viņam glabāšanā nekādas naudas nekad nav bijis, ja tāda tā vispār ir bijusi, tād tā tagad atrodas prokuroru atvilknēs... Un kurš gan tur meklēs un kurš gan pateiks to pašu ko Meroni - nekādi miljoni nekad nav bijuši ir tikai patiesā labuma guvēja tiesības - un ,, tautai" ar to pietiek, lai izpūstu mamutu.

Atbildēt

nekas jauns

28.04.2021. 18:37

Muļku zemē muļķi dzīvo dzemdē muļķus...

Atbildēt

Pulkvedim neviens neraksta

28.04.2021. 18:18

»

Maslovs and kompanjoni

Čuprikas vīrs kā zināms ir Andrejs Maslovs, vp rrp rīgas zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks...


Kamēr ir pasūtīti komentāri, tikmēr ĉaļi visu dara pareizi. Tā turēt koļegas

Atbildēt

Kalpaka bulv 6

28.04.2021. 17:49

Opincāne pirms Kalpaka bulvāra strādāja par kurzemes apgabala virsprokurori. Tas nozīmē, ka iespējams deva zvērestu kalpot hūtei līdz mūža beigām. Šādā veidā Opincāne nokļuva ģenerālprokuratūrā. Hūtei šajā sakarā ir bijis savs redzējums.
Šobrīd hūte "sēž", bet Sozinova rokas sunīši izbeidz lietu pret Meroni.
Ļoti interesants seriāls, Opincāne pakļausies Sozinova spiedienam vai paliks uzticīga hūtei?
Nav zināms hūtes redzējums šajā jautājumā.

Atbildēt

ansis

28.04.2021. 17:26

Kas Latvijai pāris simti miljoni? Sīkums. Labāk izmeklēsim, ko viens politiķis otram pirtī uz lāvas solījis.

Atbildēt

Maslovs and kompanjoni

28.04.2021. 17:18

Čuprikas vīrs kā zināms ir Andrejs Maslovs, vp rrp rīgas zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks.
Maslova tēvs arī Andrejs Maslovs kā zināms ir Andreja Sozinova turīgs ilggadējs partneris in kolēģis.
Maslovu rīgas zemgales iecirknī Sozinovs iesēdinājis kp nodaļas krēslā 2016.gadā, ar IDB Mūrnieka palīdzību pēc ilgas vajāšanas atlaižot no darba tā laika iecirkņa priekšnieku Strautu kā rezultātā tā laika kp nodaļas priekšnieks Dzenis kļuvis par iecirkņa priekšnieku, bet inspektori Maslovs un Zaķis par kp nodaļas priekšnieku un kp nodaļas priekšnieka vietnieku.
Kopš 2016.gada Čuprikas vīram Maslovam vadot rīgas zemgales iecirkņa kriminālpolicijas nodaļu, visam iecirknim ir ļoti negatīva reputācija. Policijas amatpersonas atzīst, ka rīgas zemgales iecirknis ir korumpēts pritons.
Sliktu slavu Čuprikas pārstāvētam Maslovu klanam pastiprina Rīgas pārdaugavas prokuratūras virsprokurora Ruslana Novaka un ģenerālprokuratūras krimināltiesiskā departamenta virsprokurores Viktorijas Opincānes "mutkas" ar Maslovu. Kā rezultātā pārdaugavas noziedznieki atrodas stabilā komforta zonā, bet cietušie-absolūtā beztiesiskuma uz bezpalīdzības stāvoklī.
Visticamāk Opincānes rīciba būs atkarīga tikai no Sozinova norādījumiem. Ja Meroni sakārtojis saistības, tad lietu neatjaunos.

Atbildēt

to hihi

28.04.2021. 16:35

Loģisks iznākums. Vai tiešām kāds domāja ka kāds kaut ko izmeklēs? Lietu uzsāka, lai atsietos no Lapsas uzmācības ar ieniegumiem. Tagad pat iepazīties ar lēmumu viņam neļauj. Taču gan jau "savu kāpost pacēlis", kā par iesniegumiem, tā par publikācijām. Tāpēc lai "neķer kreņķi". Pasūtītājs "sēž", jāgaida nākamā instance ar jauniem notikumiem un pavērsieniem.

Atbildēt

Pētersons

28.04.2021. 16:28

No kurienes tādas Veronikas rodas? Jau bijusi pieredze-https://jauns.lv/raksts/bizness/12401-policija-izposta-arnolda-medibu-veikala-biznesu-izkrata-aptur-bet-2-gadus-nelikumibas-ta-ari-neatrod

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....