Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Y

08.10.2019. 15:24

»

X

Šitām krokodila asarām nu gan neticu


Pacieties nedaudz, kamēr pienāks tava kārta būt par "izstrādes figurantu" kādā safabricētā "shēmu lietā" - kad pašam un ģimenei būs jāraud, gan jau noticēsi pats savām un tuvinieku krokodila asarām.

Atbildēt

VP

06.10.2019. 21:16

Vai tiešām IDB ir tikai nomināli?! Šādi gadījumi jāizvērtē rūpīgi un pārkāpumu gadījumā sodiem jābūt bargiem! Neaizmirstam, ka policisti rīkojas valsts vārdā. Tātad savu interešu tai nevar būt. Līdz ar ko katrs šāds pārkāpums ir patvaļa/nelikumīga brīvības atņemšana. Kā būtu, ja policistu iesēdinātu uz mēnešiem pasēdēt? Vienkārši tā-mums liekas!

Atbildēt

Vēl Nepietiek

06.10.2019. 21:11

Jāvāc paraksti par personisko atbildību katra šāda pārkāpuma gadījumā. NESODĀMĪBA RADA VISATĻAUTĪBU! Nav brīnums, ka situācijā kad neviens ne par ko neatbild notiek šādi gadījumi. Saņemamies un esam aktīvāki savu tiesību aizstāvībā.

Atbildēt

Profesors

06.10.2019. 21:06

Vecie labie čekistu gājieni. Nekas nemainās. Vajadzētu vairāk vērsties ECT un nekautrēties. Jo vairāk ECT sūdzību būs, jo drīzāk situācija mainīsies.

Atbildēt

Zinatais

06.10.2019. 17:43

Par to ka policijas darbinieki apmana tiesniešus un izdoma savas stastus un vadoties pec savam velmem un vvajadzibam zinams jau sen un šis birojs ienem pirmo vietu. Šie policisti loti biezi pašu izdomatus stastus uzdod par istenību .

Atbildēt

Martin Venz

05.10.2019. 16:08

Sveiki!
Jo vairàk ieslodzìto jo vairàk Eiropas Savieniba izdala naudu ieslodzìto uzturèšanai.Diemžèl 2/3 no summas valsts vìri sadala savà starpà!
Bet ne par to...
Pèc manàm domàm vajag rakstìt uz Eiropu par tàdu netaisnìbu,kapèc varas iestàdèm ir tàda visatļautìba?
Esmu dzirdèjis kà ONAB rìkojas kad arestè ìpašumus,automašìnas.Paiet laiks un par smieklìgàm cenàm pàrdod to konfiscèto mantu uz kuras bija uzlikts arests.Beigàs to mantu vinu pazinas jeb radinieki iegàdàjas.
Zem valsts piesega izdevìgs "biznes".
Pa faktu lai tiesà,ir konkrèti pieràdìjums - lai arestè.Ja nav KONKRÈTI FAKTI UN PIERÀDÌJUMI tad uz kàda pamata tiesneši dod sankcijas???
Tikai tàpèc ka attiecìgàs iestàdes saka ka vajag dot sankciju!?
Tiesneši sàk tiesàt nevis kà pienàktos LR tiesnešiem, bet gan kà tas ir nepieciešams prokuroriem un VP.
Valsts tiesneši aizmirsuši par zvèrestiem ko devuši stàjoties savos amatos!

Atbildēt

Кенгуру

04.10.2019. 21:39

Ta ir veca policijas metode, vini sasedina cietuma tik cilvekus cik vien var, lai sada veida dot nozimi aizturetajai "noziedzigai grupai" bet pec paris dienam visus izlaiz ara un labakaja gadijuma soda vienu vai divus cilvekus, ta ka pieradijumu baze un operativo darbinieku iegutie "pieradijumi" ir niecigi un sabruk jau pirmaja tiesas diene.... vienigais ko nevar saprast ir tas, ka tiesnesi pielauj to, ka izdod sankcijas uz apcietinasanu bez jebkadiem pieradijumiem, tikai kaut kadi mistiski izmekletaja apgalvojumi un vel nezin kas.... tas ir pazemojosi, ka tada attistita valsti notiek sada veida pretlikumigi parkapumi no policijas darbinieku un citu augstak stavosu iestazu puses!!!

Atbildēt

jānis berzinš

04.10.2019. 08:48

Nav taisnibas, bezpridels, dara ko grib.nevienam neatskaitas.cilvēki sēž ne par ko.Prokurori guļ savās mikstās gultās.

Atbildēt

alex

04.10.2019. 08:45

poliči vispar nojugušies, sedina visus pec kartas lai tikai ir statistika ka kko dara.visi īstie noziedznieki sēž savos meršos

Atbildēt

Varonis

03.10.2019. 23:31

Izmekletajs strada ta ka PSRS agrak stadaja. Nekadi principu nav tiem cilvekiem, ja vinos var ta nosaukt. Man ir kauns ka musu policija var sevi atlauties ta uzvesties.

Atbildēt

Jā,

01.10.2019. 12:34

»

millers

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas


ja vribi pretoties sistēmai, tevi iznīcinās, ja sadarbojies "korupcijas veicināšanas un ierobežošanas sistēmas" ietvaros, tevi ievilks sistēmā un izmantos līdz mūža galam.

Atbildēt

Viss tiek gatavots

01.10.2019. 12:32

»

millers

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas


tā, ka plāno ieviest visu digitāli. Digitālie iesniegumi, ID numurs katram, digitālais paraksts, digitālie lēmumi, pārsūdzības.. beztiesiskums, jo neko nevari rakstveidā piersdīt. Elektroniskā veselības aprūpe utt.

Pašlaik vēl runā par personu datu aizsardzību, kas faktiski domāts, lai aizsargātu valsts amatpersonas - augstāko kastu ciparu reliģijas sistēmā. Fizisko personu dati nebūs aizsargāti, jo to apstrādi valsts deleģē Kiprā un citur ārzonu ASV reģistrētām kompānijām. Stratēģija tiek izstrādāta ASV Silikonu ielejas Maicrosoft u..c. birojos.

Tieši tas pats notiek bankās, kam kosmopolītu nacistu cionistu 4. maija vara deleģē fizisko personu datu apstrādi personu totālai kontrolei.

Savukārt visa kristietības un musulmaņu reļiģija šodien strauji tiek jūdaizēta jūdu talmuda sātanistu - ebreju impērijas interesēs. Jūdu sātanizti atzīst, ka kristietība un islāms bija pagaidu stāvokļi.

Izlasot ebreju impērijas trīs standartus, jau redzam, cik dziļi atrodamies pašā slēptajā ebreju impērijā ar visu valsti.

Atbildēt

millers

01.10.2019. 11:18

policejiskās valsteles ikdiena ,-ja neesi no mūsējiem --,dabūsi pēc pilnas programmas

Atbildēt

Tiesnesis

01.10.2019. 07:21

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pielīdzināt bandītu ielikteni Ģirģenu Bordānam ir prāta aptumsuma vai provokatora pazīme


Neviens neko nepielīdzina. Vienkārši ir normāla lietu kārtība, amatpersonas pienākumi, likuma prasības, fakti. Arī Bordānam un Ģirģenam jārīkojas tiem atbilstoši, bet pretējā gadījumā laupa un melo un ir nosodāms gan labais Bordāns, gan ļaunais Ģirģens.

Atbildēt

Ilvars

01.10.2019. 06:41

v.Montiks ar prokuror Makslinieci RokuRoka Nr.11518019407 un Tiesnesis Strazds(jau sez)
2009 un 2011 gada Montika safabricetas Lietas izbeigtas Tiesnese Krievina pienem Pretlikumigu Lemumu par Apcietinasanu to atcel.Nr11518001011
ka ari Nr11088327909 ar Tris reizem atzimeties nedela un taml.

Atbildēt

Janis Liepins

01.10.2019. 05:54

»

TT

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā


ir 3b2nod V.montiks kur var safabricet 2007gada tad 2009 gada tad 2011gada Lietas jo tu atsakies Maksat kukuli un sadarboties ar Vilkaci.
1.Maksimalos apgrutinajumus 3Reizes atzimeties
Neizbraukt no Valsts ari Krievina tiesnese nelikumigi 2009gada Nolemj Apcietinajumu To atcel pec menesa.
3b2nod Montiks Tokmacev Sozinov
vis atkartojas Mantija.

Atbildēt

MOMENĀNS

30.09.2019. 21:49

»

www.govlawyer.lv

1. Ar aizstāvību nodarbojas krimināladvokāti


Momrntānu komandu??
Momentānu????
M-o-m-e-n-t-ā-n-u????

Valodnieks, ibio Rio!!!! :) :)

Atbildēt

Yggi

30.09.2019. 21:46

Nezinot faktiskos lietas apstākļus un pierādījumus lietā, nevar izdarīt secinājumu vai vismaz pieņēmumu, cik vainīgs vai nevainīgs ir tās paziņa. Ja jau tiesa apcietinājumu pagarināja, varbūt tik balts un pūkains auto tirgonis tās paziņa nemaz nav?
P.S. To, ka Maistruka slimīgi fanātiski un bez pietiekamām zināšanām izmeklē lietas, tas gan. Un cilvēki un izmeklēšanas kvalitāte no tā var ciest.

Atbildēt

Heya

30.09.2019. 20:54

»

TT

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā


Nu un tad studijā vārdu aizturētajam, par kādu auto iet runa- marku, modeli un tirgus cenu! Un cik pa gadiem nozaga nodokļu maksātāju naudiņas tirgojot automašīnas:) jā un vai tik raksti nav viena oasūtījuma sērija😉😉😉

Atbildēt

To Z

30.09.2019. 20:42

»

Z

No tās akadēmijas nāca arā tādi pat analfabēti, tik bravūrīgāki, jo ar ,,koročkām


Vai neesi no tā Baltijas krīzv institūta?))

Atbildēt

Sanija

30.09.2019. 20:41

Tas nu gan labs draugs, kura dēļ šita vajag censties un tik daudz rakstīt! Par neko jau šādas lietās nemēdz auzturēt! Un kur garantija, ka labais draugs nepūš pilītes? Turklāt aizdomas turētais pīlites var pūst acis neoamirkšķinot un teikt ka nav vainīgs!

Atbildēt

TT

30.09.2019. 19:56

Tiesneša vārdu studijā! Latvijas Dzērājtiesu sistēmas ,,varoņi'', kuri spriež tiesu būdami dzērumā, būdami ieinteresēti, uzpirkti, negodīgi, ir pelnījuši, lai to vārdus vazātu ik katrā rakstā!

Atbildēt

Ect

30.09.2019. 19:34

Ja tiesnesi butu patiesam tiesnesis un neiespaidotos no policijas spiediena, tad ari policijai nebutu iespejams piemerot apcietinajumu kur vajag un nevajag. A prokurors budu likumibas uzraugs nevis akls un briziem pat pastulbs, tad tadu situaciju butu mazak.

Atbildēt

X

30.09.2019. 18:48

Te jau atkl smird pa gabalu Sazonova un Tamaševa rokraksts!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

30.09.2019. 16:25

1. Ar aizstāvību nodarbojas krimināladvokāti,
kam jāzin.

2. Nepieciešamības gadījumā
Eiropas Cilvēktiesību tiesa
var dot
MOMENTĀNU
komandu
LATVIJAS REPUBLIKAI
atbrīvot
arestantu.

Atbildēt

VB

30.09.2019. 16:21

Pārmaiņām būt!

Tāda ir cionistisko varas nacistu politika. "Tauta jāpieradina pie nelikumībām."

Atcerieties, ko cionists un kosmopolīts Valdis Zatlers publiski pauda lietotu auto tirdzniecībai caur SS portālu sakarā, kad SS.lv negribēja sadarboties ar VID? Zatlers jau tad sacīja, lai gan tiesa atzina pretējo, ka jāsadarbojas!

Iznīcinot uzņēmējdarbību valsts terors tiek piemērot gan no VID, gan banku sistēmas, gan policijas, kā šajā gadījumā.

Noziedzīgais valsts režīms, iznīcinot uzņēmējdarbības vidi, sasniedz savu mērķi - genocīdu pret latviešu tautu.

Šajā gadījumā uzņēmējs nekur nav vainīgs, viņš nevar atbildēt par pircēja nodomiem un naudas izcelsmi. Te saskatāma policijas noziedzīga rīcība, pārkāpjot cilvēktiesības. Arī kustamās mantas neatdošana ir cilvēktiesību pārkāpums - tiesības uz īpašumu aizskārums.

Krievijā, lai līdzīgi iznīcinātu uzņēmējdarbības vidi, veicinot genocīdu, ar nākošo gadu stāsies spēkā likums, ar kuru pārdevējs atbild par pircēja naudas izcelsmi. Vai nav dīvaini?

Neticu, ka Latvijā šāds likums jau darbotos, tādēļ ir saskatāmas kopējas cionistisko kosmopolītu nacistu valstu varu - Krievijas un Latvijas tendences, iznīcinot uzņēmējdarbību ašaubāmiem likumiem. Palielinot genocīdu

Atbildēt

ha-ha

30.09.2019. 16:03

Galvenā fiška bija policijas akadēmijas likvidēšana.Mērķis- pēc iespējas novilcināt milicijas veterānu nomaiņu.Likvidatori tagad peldās greznībā un nemaz neslēpjās.

Atbildēt

nu.

30.09.2019. 15:55

Nu gan brīnumus stāsta raksta rakstītājs! Ha- ha kurš no 7 aizturētajiem, tad ir tas čoms, kurš ne pie kā nav vainīgs!!!
Gāja garām un pats iekāpa OMEGa mašīnā!!! Nu ja pats iekāpa- ārā nelaidīs!!!
Šitos mednieka stāstus var stāstīt saviem draugiem tējas dzeršanas pasākumā ar nosaukumu - kā draugs pats nejauši iekāpa OMEGA auto! HA - Ha!

Atbildēt

law

30.09.2019. 15:46

1. Ir iespaids, ka autors ļooti daudz ko nepasaka.
2. Autors pinas pamatīgās pretrunās, jo vispirms apgalvo, ka ir saskāries ar kādu situāciju, pēc tam, rakstā nav NEVIENA vārda, kādā veidā autors ir iesaistīts šajā lietā, un ko viņam poliči nodarījuši.

Atbildēt

X

30.09.2019. 15:40

Šitām krokodila asarām nu gan neticu

Atbildēt

Tiesnesis

30.09.2019. 15:40

Šiem un citiem faktiem iemesls ir visaptveroša korupcija un tiesiskais nihilisms policijā, tiesās, citās tiesībsargājošās iestādēs. Bordāns un Ģirģens varētu reāli un ātri risināt problēmas savās atbildības sfērās, nevis tukši muldēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....