Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Notikumu gūzmā daudzi varbūt pat palaida garām vienu no gada lielākajiem notikumiem, ar kura analīzi neviens šeit tā arī nenodarbojās. Kas īpaši neizbrīna, zinot latvzemju masu mediju nožēlojamo morālo un intelektuālo stāvokli. Bet to, kāpēc sadumpojās liela, perspektīva un jaudīga Eiropas valsts, ir visnotaļ vērts papētīt.

Konflikts brieda sen, bet pirms nedēļas Polijas Augstākās tiesas Senāts ar 12 balsīm no 14 iespējamajām pieņēma likumu, ar kuru noteica Polijas likumu un normu prioritāti pār ES likumiem un normām. Underlaijenas un citi globālistu mošķi ieslīga īsā mentālā komā, bet premjers Mateušs Maraveckis tieši un atklāti paskaidroja, ka Polija nav nelūgts viesis Eiropas Savienībā un tāpēc negrib, ka ar Poliju apietas kā otrās šķiras valsti.

Tas ielēja benzīnu ugunī, un ES finanšu bonzas trokšņaini paziņoja arī jautājuma cenu - vairāk nekā 50 miljardu eiro Polijai ietu garām „atveseļošanās” programmas ietvaros. Bet, tā kā arī Polijai mirstība 2018.g bija lielāka nekā 2020.-2021.g., tad ar „pandēmiju” poļus nobaidīt var tikpat maz kā latviešus.

Kāpēc tas ir nopietni?

Pirmkārt, tāpēc, ka Polijai atšķirībā no daudziem paravalstiskiem pseidoveidojumiem postpadomju telpā ir nopietna, izglītota nacionāla elite. Un tā māk darboties ar kalkulatoru un prognozēt lietu gaitu vismaz pāris gadus uz priekšu. Proti, pēc attīstības līmeņa Polijai laiks kļūt par donoru, kas, zinot poļu nacionālās īpatnības, šķiet neiespējami.

Otrkārt, Polijai nav ilūziju par ASV ietekmi Eiropā, un tā vairs nemēģinās kļūt par galveno transatlantisko „protēzi” Eiropas miesā. Tātad tai vajadzīgas manevra iespējas gan Tuvajos Austrumos, gan arī plašajā Eirāzijas blokā. Un aklā pakļautība ES likumiem neļaus realizēt nekā no tā. Polija labi saprot, ka pasaule un pat ekonomiskie likumi strauji mainās, un tā grib saglabāties kā valsts par spīti ES brūkošajam kolhozam.

Treškārt, invazīvais 4.Reihs jau sen bradā un dzēš nacionālo valstu identitātes, kas šajā katolicisma valstī liek justies apdraudētiem visiem, atskaitot 50 aizmugures piedziņas protestētājus pie Senāta ēkas.

Polija tāpat kā Latvija ir pilna ar šmucīgām NVO, Sorosa tīklu struktūrām, amerikāņu augstskolās gatavinātiem neoliberālismā indoktrinētiem augstskolu pasniedzējiem, visādām „starptautiskām organizācijām”, kuru sponsoru vārdi vien liek uzvārīties dusmās jebkuram adekvātam cilvēkam. Valsti mēģina nožņaugt no iekšpuses, bet šoreiz tas nenotiks. Poļi grib dzīvot pēc saviem likumiem, pat ja cena ir augsta. Jo nav augstākas cenas par valsts zaudēšanu, ko novērojam šeit Latvijā.

Ja Jums šķiet, ka pārspīlēju, papētiet saiti, ko atradu sava raksta komentāros un ar pateicību nezināmajam autoram izmantoju!

 Ieguglējiet “The Congress of Local and Regional Authorities”!

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, ar kuriem, piemēram, piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanai, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Šis izskatās pavisam nevainīgi - Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts: https://www.lps.lv/lv

Lieki piebilst, ka VARAM lapā materiālu par šo sadarbību nav. Nav grūti atrast arī „sadarbības” akcentiņus - kopēja reaģēšana pret veselības apdraudējumu un cits bulšits, pie kura jau esam pieraduši.

Kāpēc atmodās Polija?

Kas notiek, ja „starptautiskā likumdošana” jeb globālistu rules based world sāk prevalēt? Paskatieties ārā pa logu - uz Ādažiem, kur kvern importa rīkļurāvēji, kas trenējas Rīgas ielās cīņai ar „etniskajiem teroristiem”- latvzemiešiem. Un, kad viņi parādīsies, nav atkarīgs no MK menstruālā cikla un Mēness, jo NATO tiek komandēts no Briseles.

Paskatieties uz vēl nenodedzināto Pasaules Bankas ofisu Smilšu ielā 8. Tur par mums rūpējas, uzskaitot katru grasi, kas cirkulē valstī, un gādā par to, lai valsts neveiktu veiksmīgas un saprātīgas iekšējas investīcijas, bet būtu aizņemta ar Rail Baltica apmēru nejēdzībām. Tur rūpējas par „sabalansētu” attīstību, proti, lai naudas Jums pietiktu tikai mēnesi uz priekšu.

Bet Pasaules Veselības organizācijas noziedznieku perēklis atrodas Pils ielā 21. Tur esošos tik ļoti nodarbina masu vakcinācija, ka 3.Reiha pieredze ir ātri aizmirsusies un nacionālā likumdošana tiek pielāgota PVO vajadzībām. Faktiski PVO uzspiestais ārstēšanas protokols ir nogalinājis lielāko tiesu no mūsu cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēl nepalaimējās nonākt slimnīcā. Daudzi man zināmi viltnieki ārstējās mājās un 100% izdzīvoja. Es ceru, ka Jūs, PVO mudaki, naktīs guļat labi, jo vismaz 1000 upuru asinis brēc uz debesīm, un gara acīm redzu jūsu ģērētās ādas žūstam vējā. Dievs Jūs tiesās par masu slepkavību, bet latvzemieši izpildīs spriedumu, varat būt droši!

Arī ar Latvijas likumu, lai cik tas gaudens, jums vēl būs darīšana!

ANO - šī organizācija ir globālā terora koordinators ar tālejošiem plāniem uz valstu suverenitātes sagraušanu, aizbildinoties ar „veselības” draudiem. 3.Reihs operēja ar rasu teoriju, bet 4.Reihs bruņojies ar globālas, asimptomātiskas un skaitļos neredzamas pandēmijas konceptu. Un atšķirībā no pustrakā fīrera gara bērna ir globāls un daudz nežēlīgāks.

Valstis, kas raksta likumus sev.

Ir skaidrs, ka nacionālo valstu demontāža ir sākta pat pašvaldību līmenī, bet paskatīsimies, kas ir garantējis labklājību un īstu neatkarību pagātnē - paklausība vai dumpis? Mums daudz melots par Skandināviju, kur šobrīd atrodas bagātākās valstis pasaulē, bet panākumu atslēga ir tieši nepaklausībā un sava ceļa meklējumos, īpaši nemoralizējot.

Somija - 1949. gadā dibinātās sociālistiskās SEPP (Savstarpējās ekonomiskās palīdzības padome) īpašais loceklis, kas visu Auksto karu pavadīja, vaigu vaigā valsējot ar Ļaunuma impēriju. Toties šajā sadarbībā uzkrātie tauki vēl šodien ļauj justies labi un turpināt sadarbību ar Asiņaino punduri, neskatoties uz ES nosodošajiem skatieniem.

Zviedrija saglabāja neitralitāti, atdodot nacistiem koridoru uzbrukumam Norvēģijai, piegādājot dzelzsrūdu un cenzējot avīžu informāciju par nacistu zvērībām, paralēli apkalpojot treknās nacistu finanšu plūsmas. Ļaunas mēles melš, ka pēdējās neesot pazudušas, bet kārtīgi uzaugušas, sekmējot preču piegādi izpostītajā Vācijā, pamatojot veco teicienu par substancēm, kas vienmēr peld pa virsu un pat reizēm dibina bankas Argentīnā.

Norvēģija - nemazgātu goblinu teritorija visā tās vēstures garumā, transformējās 50 gados par godu naftai un sociāldemokrātijas konceptam. Nafta padarīja nāciju bagātu, bet sociķu prakse rūpējās, lai tas attiektos uz visiem.

Kas kopīgs labklājīgām valstīm?

Tās rūpes par saviem iedzīvotājiem un valsti. Tā arī ir suverenitāte - primāri rūpēties par sevi. To sekmē likumi, un tie ir prioritāri pār starptautiskajiem. Šādas valsts iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par savu valsti un to aizstāvēt, jo tā ir viņu vērtība.

Poļu ceļš ir Latvijas ceļš.

Zīmīga epizode no kāda samita, kur žurnālists uzdod Vladimiram Vladimirovičam trauksmainu jautājumu par to vai Krievija tiešām izmantos kodolieročus, ja NATO veiks masveidīgu spārnoto raķešu uzbrukumu. Jo tas taču iznīcināšot pasauli. Atbilde ir mierīgs: „Jā!” Jo VVP neinteresējot tāda pasaule, kurā nav Krievijas.

Arī mūs neinteresē pasaule, kurā nav Latvijas, tāpēc ir laiks marķēt reālo ienaidnieku. Tās ir 95% starptautisko organizāciju, kas atrodas Latvijā. Mūsu ienaidnieks ir ANO, NATO, PVO, PB un citas sīkākas struktūras, kuras kā astoņkāja un cērmes krustojums iezīdies mūsu valsts audos un to iznīcina. Sadarbībai ar šīm struktūrām ir postošas sekas, tāpēc ir laiks veikt pasākumus, vēršot uzmanību uz šīm organizācijām un arī to personālu, publicējot darbinieku vārdus, jo tāds ir katrai nodevībai.

Ja medicīnas ekofašistu terors saglabās līdzšinējos tempus, tad vairs nebūs svarīgi, ar kādām metodēm glābt valsti! Ir laiks gatavoties aizsardzībai!

Novērtē šo rakstu:

164
16

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...