Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Notikumu gūzmā daudzi varbūt pat palaida garām vienu no gada lielākajiem notikumiem, ar kura analīzi neviens šeit tā arī nenodarbojās. Kas īpaši neizbrīna, zinot latvzemju masu mediju nožēlojamo morālo un intelektuālo stāvokli. Bet to, kāpēc sadumpojās liela, perspektīva un jaudīga Eiropas valsts, ir visnotaļ vērts papētīt.

Konflikts brieda sen, bet pirms nedēļas Polijas Augstākās tiesas Senāts ar 12 balsīm no 14 iespējamajām pieņēma likumu, ar kuru noteica Polijas likumu un normu prioritāti pār ES likumiem un normām. Underlaijenas un citi globālistu mošķi ieslīga īsā mentālā komā, bet premjers Mateušs Maraveckis tieši un atklāti paskaidroja, ka Polija nav nelūgts viesis Eiropas Savienībā un tāpēc negrib, ka ar Poliju apietas kā otrās šķiras valsti.

Tas ielēja benzīnu ugunī, un ES finanšu bonzas trokšņaini paziņoja arī jautājuma cenu - vairāk nekā 50 miljardu eiro Polijai ietu garām „atveseļošanās” programmas ietvaros. Bet, tā kā arī Polijai mirstība 2018.g bija lielāka nekā 2020.-2021.g., tad ar „pandēmiju” poļus nobaidīt var tikpat maz kā latviešus.

Kāpēc tas ir nopietni?

Pirmkārt, tāpēc, ka Polijai atšķirībā no daudziem paravalstiskiem pseidoveidojumiem postpadomju telpā ir nopietna, izglītota nacionāla elite. Un tā māk darboties ar kalkulatoru un prognozēt lietu gaitu vismaz pāris gadus uz priekšu. Proti, pēc attīstības līmeņa Polijai laiks kļūt par donoru, kas, zinot poļu nacionālās īpatnības, šķiet neiespējami.

Otrkārt, Polijai nav ilūziju par ASV ietekmi Eiropā, un tā vairs nemēģinās kļūt par galveno transatlantisko „protēzi” Eiropas miesā. Tātad tai vajadzīgas manevra iespējas gan Tuvajos Austrumos, gan arī plašajā Eirāzijas blokā. Un aklā pakļautība ES likumiem neļaus realizēt nekā no tā. Polija labi saprot, ka pasaule un pat ekonomiskie likumi strauji mainās, un tā grib saglabāties kā valsts par spīti ES brūkošajam kolhozam.

Treškārt, invazīvais 4.Reihs jau sen bradā un dzēš nacionālo valstu identitātes, kas šajā katolicisma valstī liek justies apdraudētiem visiem, atskaitot 50 aizmugures piedziņas protestētājus pie Senāta ēkas.

Polija tāpat kā Latvija ir pilna ar šmucīgām NVO, Sorosa tīklu struktūrām, amerikāņu augstskolās gatavinātiem neoliberālismā indoktrinētiem augstskolu pasniedzējiem, visādām „starptautiskām organizācijām”, kuru sponsoru vārdi vien liek uzvārīties dusmās jebkuram adekvātam cilvēkam. Valsti mēģina nožņaugt no iekšpuses, bet šoreiz tas nenotiks. Poļi grib dzīvot pēc saviem likumiem, pat ja cena ir augsta. Jo nav augstākas cenas par valsts zaudēšanu, ko novērojam šeit Latvijā.

Ja Jums šķiet, ka pārspīlēju, papētiet saiti, ko atradu sava raksta komentāros un ar pateicību nezināmajam autoram izmantoju!

 Ieguglējiet “The Congress of Local and Regional Authorities”!

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, ar kuriem, piemēram, piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanai, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Šis izskatās pavisam nevainīgi - Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts: https://www.lps.lv/lv

Lieki piebilst, ka VARAM lapā materiālu par šo sadarbību nav. Nav grūti atrast arī „sadarbības” akcentiņus - kopēja reaģēšana pret veselības apdraudējumu un cits bulšits, pie kura jau esam pieraduši.

Kāpēc atmodās Polija?

Kas notiek, ja „starptautiskā likumdošana” jeb globālistu rules based world sāk prevalēt? Paskatieties ārā pa logu - uz Ādažiem, kur kvern importa rīkļurāvēji, kas trenējas Rīgas ielās cīņai ar „etniskajiem teroristiem”- latvzemiešiem. Un, kad viņi parādīsies, nav atkarīgs no MK menstruālā cikla un Mēness, jo NATO tiek komandēts no Briseles.

Paskatieties uz vēl nenodedzināto Pasaules Bankas ofisu Smilšu ielā 8. Tur par mums rūpējas, uzskaitot katru grasi, kas cirkulē valstī, un gādā par to, lai valsts neveiktu veiksmīgas un saprātīgas iekšējas investīcijas, bet būtu aizņemta ar Rail Baltica apmēru nejēdzībām. Tur rūpējas par „sabalansētu” attīstību, proti, lai naudas Jums pietiktu tikai mēnesi uz priekšu.

Bet Pasaules Veselības organizācijas noziedznieku perēklis atrodas Pils ielā 21. Tur esošos tik ļoti nodarbina masu vakcinācija, ka 3.Reiha pieredze ir ātri aizmirsusies un nacionālā likumdošana tiek pielāgota PVO vajadzībām. Faktiski PVO uzspiestais ārstēšanas protokols ir nogalinājis lielāko tiesu no mūsu cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēl nepalaimējās nonākt slimnīcā. Daudzi man zināmi viltnieki ārstējās mājās un 100% izdzīvoja. Es ceru, ka Jūs, PVO mudaki, naktīs guļat labi, jo vismaz 1000 upuru asinis brēc uz debesīm, un gara acīm redzu jūsu ģērētās ādas žūstam vējā. Dievs Jūs tiesās par masu slepkavību, bet latvzemieši izpildīs spriedumu, varat būt droši!

Arī ar Latvijas likumu, lai cik tas gaudens, jums vēl būs darīšana!

ANO - šī organizācija ir globālā terora koordinators ar tālejošiem plāniem uz valstu suverenitātes sagraušanu, aizbildinoties ar „veselības” draudiem. 3.Reihs operēja ar rasu teoriju, bet 4.Reihs bruņojies ar globālas, asimptomātiskas un skaitļos neredzamas pandēmijas konceptu. Un atšķirībā no pustrakā fīrera gara bērna ir globāls un daudz nežēlīgāks.

Valstis, kas raksta likumus sev.

Ir skaidrs, ka nacionālo valstu demontāža ir sākta pat pašvaldību līmenī, bet paskatīsimies, kas ir garantējis labklājību un īstu neatkarību pagātnē - paklausība vai dumpis? Mums daudz melots par Skandināviju, kur šobrīd atrodas bagātākās valstis pasaulē, bet panākumu atslēga ir tieši nepaklausībā un sava ceļa meklējumos, īpaši nemoralizējot.

Somija - 1949. gadā dibinātās sociālistiskās SEPP (Savstarpējās ekonomiskās palīdzības padome) īpašais loceklis, kas visu Auksto karu pavadīja, vaigu vaigā valsējot ar Ļaunuma impēriju. Toties šajā sadarbībā uzkrātie tauki vēl šodien ļauj justies labi un turpināt sadarbību ar Asiņaino punduri, neskatoties uz ES nosodošajiem skatieniem.

Zviedrija saglabāja neitralitāti, atdodot nacistiem koridoru uzbrukumam Norvēģijai, piegādājot dzelzsrūdu un cenzējot avīžu informāciju par nacistu zvērībām, paralēli apkalpojot treknās nacistu finanšu plūsmas. Ļaunas mēles melš, ka pēdējās neesot pazudušas, bet kārtīgi uzaugušas, sekmējot preču piegādi izpostītajā Vācijā, pamatojot veco teicienu par substancēm, kas vienmēr peld pa virsu un pat reizēm dibina bankas Argentīnā.

Norvēģija - nemazgātu goblinu teritorija visā tās vēstures garumā, transformējās 50 gados par godu naftai un sociāldemokrātijas konceptam. Nafta padarīja nāciju bagātu, bet sociķu prakse rūpējās, lai tas attiektos uz visiem.

Kas kopīgs labklājīgām valstīm?

Tās rūpes par saviem iedzīvotājiem un valsti. Tā arī ir suverenitāte - primāri rūpēties par sevi. To sekmē likumi, un tie ir prioritāri pār starptautiskajiem. Šādas valsts iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par savu valsti un to aizstāvēt, jo tā ir viņu vērtība.

Poļu ceļš ir Latvijas ceļš.

Zīmīga epizode no kāda samita, kur žurnālists uzdod Vladimiram Vladimirovičam trauksmainu jautājumu par to vai Krievija tiešām izmantos kodolieročus, ja NATO veiks masveidīgu spārnoto raķešu uzbrukumu. Jo tas taču iznīcināšot pasauli. Atbilde ir mierīgs: „Jā!” Jo VVP neinteresējot tāda pasaule, kurā nav Krievijas.

Arī mūs neinteresē pasaule, kurā nav Latvijas, tāpēc ir laiks marķēt reālo ienaidnieku. Tās ir 95% starptautisko organizāciju, kas atrodas Latvijā. Mūsu ienaidnieks ir ANO, NATO, PVO, PB un citas sīkākas struktūras, kuras kā astoņkāja un cērmes krustojums iezīdies mūsu valsts audos un to iznīcina. Sadarbībai ar šīm struktūrām ir postošas sekas, tāpēc ir laiks veikt pasākumus, vēršot uzmanību uz šīm organizācijām un arī to personālu, publicējot darbinieku vārdus, jo tāds ir katrai nodevībai.

Ja medicīnas ekofašistu terors saglabās līdzšinējos tempus, tad vairs nebūs svarīgi, ar kādām metodēm glābt valsti! Ir laiks gatavoties aizsardzībai!

Novērtē šo rakstu:

164
16

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

3

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

FotoDiskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu) pazūd būtisks jautājums – kāpēc vispār ir domātas konvencijas, kāda ir to nozīme un kāpēc valstis tām pievienojas? Šajā rakstā pievērsīšos potenciālajiem ieguvumiem no konvencijas, kā arī pretestības iemesliem.
Lasīt visu...

12

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

Foto“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut arī mūsu politiskie uzskati ir pilnīgi pretēji,” saldi smaidot, vienā no 18. novembra pasākumiem mani uzrunāja kāds augsts ierēdnis. Vienojošais elements gan bija tikai reālā, “taustāmā” telpa, kurā atradāmies, bet politiskajā, sociālajā telpā mūs šķīra bezdibenis. Un joprojām šķir. Tas paliek arvien dziļāks un platāks. Ne jau tikai starp mani un konkrēto ierēdni, bet starp tautu un ierēdniecisko valsts aparātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...