Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Notikumu gūzmā daudzi varbūt pat palaida garām vienu no gada lielākajiem notikumiem, ar kura analīzi neviens šeit tā arī nenodarbojās. Kas īpaši neizbrīna, zinot latvzemju masu mediju nožēlojamo morālo un intelektuālo stāvokli. Bet to, kāpēc sadumpojās liela, perspektīva un jaudīga Eiropas valsts, ir visnotaļ vērts papētīt.

Konflikts brieda sen, bet pirms nedēļas Polijas Augstākās tiesas Senāts ar 12 balsīm no 14 iespējamajām pieņēma likumu, ar kuru noteica Polijas likumu un normu prioritāti pār ES likumiem un normām. Underlaijenas un citi globālistu mošķi ieslīga īsā mentālā komā, bet premjers Mateušs Maraveckis tieši un atklāti paskaidroja, ka Polija nav nelūgts viesis Eiropas Savienībā un tāpēc negrib, ka ar Poliju apietas kā otrās šķiras valsti.

Tas ielēja benzīnu ugunī, un ES finanšu bonzas trokšņaini paziņoja arī jautājuma cenu - vairāk nekā 50 miljardu eiro Polijai ietu garām „atveseļošanās” programmas ietvaros. Bet, tā kā arī Polijai mirstība 2018.g bija lielāka nekā 2020.-2021.g., tad ar „pandēmiju” poļus nobaidīt var tikpat maz kā latviešus.

Kāpēc tas ir nopietni?

Pirmkārt, tāpēc, ka Polijai atšķirībā no daudziem paravalstiskiem pseidoveidojumiem postpadomju telpā ir nopietna, izglītota nacionāla elite. Un tā māk darboties ar kalkulatoru un prognozēt lietu gaitu vismaz pāris gadus uz priekšu. Proti, pēc attīstības līmeņa Polijai laiks kļūt par donoru, kas, zinot poļu nacionālās īpatnības, šķiet neiespējami.

Otrkārt, Polijai nav ilūziju par ASV ietekmi Eiropā, un tā vairs nemēģinās kļūt par galveno transatlantisko „protēzi” Eiropas miesā. Tātad tai vajadzīgas manevra iespējas gan Tuvajos Austrumos, gan arī plašajā Eirāzijas blokā. Un aklā pakļautība ES likumiem neļaus realizēt nekā no tā. Polija labi saprot, ka pasaule un pat ekonomiskie likumi strauji mainās, un tā grib saglabāties kā valsts par spīti ES brūkošajam kolhozam.

Treškārt, invazīvais 4.Reihs jau sen bradā un dzēš nacionālo valstu identitātes, kas šajā katolicisma valstī liek justies apdraudētiem visiem, atskaitot 50 aizmugures piedziņas protestētājus pie Senāta ēkas.

Polija tāpat kā Latvija ir pilna ar šmucīgām NVO, Sorosa tīklu struktūrām, amerikāņu augstskolās gatavinātiem neoliberālismā indoktrinētiem augstskolu pasniedzējiem, visādām „starptautiskām organizācijām”, kuru sponsoru vārdi vien liek uzvārīties dusmās jebkuram adekvātam cilvēkam. Valsti mēģina nožņaugt no iekšpuses, bet šoreiz tas nenotiks. Poļi grib dzīvot pēc saviem likumiem, pat ja cena ir augsta. Jo nav augstākas cenas par valsts zaudēšanu, ko novērojam šeit Latvijā.

Ja Jums šķiet, ka pārspīlēju, papētiet saiti, ko atradu sava raksta komentāros un ar pateicību nezināmajam autoram izmantoju!

 Ieguglējiet “The Congress of Local and Regional Authorities”!

Un atradīsit Jaunās pasaules kārtības globālas iekarošanas caur reģioniem un pilsētām, iznīcinot valstis, pēdas. Pasaules Bankas stratēģija ir arī plaši kreditējumi pilsētu un novadu pašvaldībām bez valsts institūciju piekrišanas. Ielaušanās bez ieročiem notiek, ar naudas aizdevumu nosacījumiem un parādiem pakļaujot pašvaldības.

Tā Nila Ušakova Rīgas pašvaldības vadības laikā tika palielināts pašvaldības ārējais parāds bankām. N. Ušakovs par šo šīm darbībām tika atalgots ar Eiroparlamenta deputāta algu un amatu pēc tam, kad Eiroparlamenta vēlēšanām CVK vadītājai piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem..

Pašvaldībām neatkarīgi uzdots veikt pilnu digitalizāciju par ES piešķirtiem līdzekļiem veselības aprūpē, izglītībā, Saeimas un pašvaldību vēlēšanās utt, atsvešinot iedzīvotājus no pašpārvaldes un valsts. Cilvēktiesības tiek aizstātas ar diktatūras algoritmu digitālām tiesībām kā Zaļais sertifikāts u.c. Lieki sacīt, ka digitālās pašvaldību un Saeimas vēlēšanas neviens nespēs izkontrolēt digitālās Jaunās pasaules kārtības slepenās vadības politikā. Vara jau pieder un piederēs tiem, kuriem pieder un piederēs digitālie algoritmu kodi, ar kuriem, piemēram, piešķir Zaļo sertifikātu, vai kontrolē personu novērošanu un sodīšanu par dažādu noteikumu pārkāpumiem.

Lai valstis nespētu pretoties to iznīcināšanai, ANO Jaunā pasaules kārtība uzbrūk pašvaldībām un novadiem tieši. Visas pašvaldību un reģionu reformas tiek saskaņotas ar ANO “Lokālo un reģionu pašvaldību kongresu” jau no 2004. gada, kad LV iestājās šai kongresā vai asociācijā.

Šis izskatās pavisam nevainīgi - Latvijas Pašvaldību savienības un pašvaldību labās prakses stāsts: https://www.lps.lv/lv

Lieki piebilst, ka VARAM lapā materiālu par šo sadarbību nav. Nav grūti atrast arī „sadarbības” akcentiņus - kopēja reaģēšana pret veselības apdraudējumu un cits bulšits, pie kura jau esam pieraduši.

Kāpēc atmodās Polija?

Kas notiek, ja „starptautiskā likumdošana” jeb globālistu rules based world sāk prevalēt? Paskatieties ārā pa logu - uz Ādažiem, kur kvern importa rīkļurāvēji, kas trenējas Rīgas ielās cīņai ar „etniskajiem teroristiem”- latvzemiešiem. Un, kad viņi parādīsies, nav atkarīgs no MK menstruālā cikla un Mēness, jo NATO tiek komandēts no Briseles.

Paskatieties uz vēl nenodedzināto Pasaules Bankas ofisu Smilšu ielā 8. Tur par mums rūpējas, uzskaitot katru grasi, kas cirkulē valstī, un gādā par to, lai valsts neveiktu veiksmīgas un saprātīgas iekšējas investīcijas, bet būtu aizņemta ar Rail Baltica apmēru nejēdzībām. Tur rūpējas par „sabalansētu” attīstību, proti, lai naudas Jums pietiktu tikai mēnesi uz priekšu.

Bet Pasaules Veselības organizācijas noziedznieku perēklis atrodas Pils ielā 21. Tur esošos tik ļoti nodarbina masu vakcinācija, ka 3.Reiha pieredze ir ātri aizmirsusies un nacionālā likumdošana tiek pielāgota PVO vajadzībām. Faktiski PVO uzspiestais ārstēšanas protokols ir nogalinājis lielāko tiesu no mūsu cilvēkiem, kuriem dažādu iemeslu dēl nepalaimējās nonākt slimnīcā. Daudzi man zināmi viltnieki ārstējās mājās un 100% izdzīvoja. Es ceru, ka Jūs, PVO mudaki, naktīs guļat labi, jo vismaz 1000 upuru asinis brēc uz debesīm, un gara acīm redzu jūsu ģērētās ādas žūstam vējā. Dievs Jūs tiesās par masu slepkavību, bet latvzemieši izpildīs spriedumu, varat būt droši!

Arī ar Latvijas likumu, lai cik tas gaudens, jums vēl būs darīšana!

ANO - šī organizācija ir globālā terora koordinators ar tālejošiem plāniem uz valstu suverenitātes sagraušanu, aizbildinoties ar „veselības” draudiem. 3.Reihs operēja ar rasu teoriju, bet 4.Reihs bruņojies ar globālas, asimptomātiskas un skaitļos neredzamas pandēmijas konceptu. Un atšķirībā no pustrakā fīrera gara bērna ir globāls un daudz nežēlīgāks.

Valstis, kas raksta likumus sev.

Ir skaidrs, ka nacionālo valstu demontāža ir sākta pat pašvaldību līmenī, bet paskatīsimies, kas ir garantējis labklājību un īstu neatkarību pagātnē - paklausība vai dumpis? Mums daudz melots par Skandināviju, kur šobrīd atrodas bagātākās valstis pasaulē, bet panākumu atslēga ir tieši nepaklausībā un sava ceļa meklējumos, īpaši nemoralizējot.

Somija - 1949. gadā dibinātās sociālistiskās SEPP (Savstarpējās ekonomiskās palīdzības padome) īpašais loceklis, kas visu Auksto karu pavadīja, vaigu vaigā valsējot ar Ļaunuma impēriju. Toties šajā sadarbībā uzkrātie tauki vēl šodien ļauj justies labi un turpināt sadarbību ar Asiņaino punduri, neskatoties uz ES nosodošajiem skatieniem.

Zviedrija saglabāja neitralitāti, atdodot nacistiem koridoru uzbrukumam Norvēģijai, piegādājot dzelzsrūdu un cenzējot avīžu informāciju par nacistu zvērībām, paralēli apkalpojot treknās nacistu finanšu plūsmas. Ļaunas mēles melš, ka pēdējās neesot pazudušas, bet kārtīgi uzaugušas, sekmējot preču piegādi izpostītajā Vācijā, pamatojot veco teicienu par substancēm, kas vienmēr peld pa virsu un pat reizēm dibina bankas Argentīnā.

Norvēģija - nemazgātu goblinu teritorija visā tās vēstures garumā, transformējās 50 gados par godu naftai un sociāldemokrātijas konceptam. Nafta padarīja nāciju bagātu, bet sociķu prakse rūpējās, lai tas attiektos uz visiem.

Kas kopīgs labklājīgām valstīm?

Tās rūpes par saviem iedzīvotājiem un valsti. Tā arī ir suverenitāte - primāri rūpēties par sevi. To sekmē likumi, un tie ir prioritāri pār starptautiskajiem. Šādas valsts iedzīvotāji ir gatavi cīnīties par savu valsti un to aizstāvēt, jo tā ir viņu vērtība.

Poļu ceļš ir Latvijas ceļš.

Zīmīga epizode no kāda samita, kur žurnālists uzdod Vladimiram Vladimirovičam trauksmainu jautājumu par to vai Krievija tiešām izmantos kodolieročus, ja NATO veiks masveidīgu spārnoto raķešu uzbrukumu. Jo tas taču iznīcināšot pasauli. Atbilde ir mierīgs: „Jā!” Jo VVP neinteresējot tāda pasaule, kurā nav Krievijas.

Arī mūs neinteresē pasaule, kurā nav Latvijas, tāpēc ir laiks marķēt reālo ienaidnieku. Tās ir 95% starptautisko organizāciju, kas atrodas Latvijā. Mūsu ienaidnieks ir ANO, NATO, PVO, PB un citas sīkākas struktūras, kuras kā astoņkāja un cērmes krustojums iezīdies mūsu valsts audos un to iznīcina. Sadarbībai ar šīm struktūrām ir postošas sekas, tāpēc ir laiks veikt pasākumus, vēršot uzmanību uz šīm organizācijām un arī to personālu, publicējot darbinieku vārdus, jo tāds ir katrai nodevībai.

Ja medicīnas ekofašistu terors saglabās līdzšinējos tempus, tad vairs nebūs svarīgi, ar kādām metodēm glābt valsti! Ir laiks gatavoties aizsardzībai!

Novērtē šo rakstu:

164
16

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...