Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saeima nestrādā

11.07.2019. 13:45

Tā strādā pret tautu, tāpat kā Janson. Mūsu valsts politika ir sapuvusi, bet pamazām attīrās, kau lēnām. Nozākāt savu valsti nedrīkst ne par 1 %. Vara ir nelāga, tā nav valsts izpratne. Prezidentu zākāt nav atļauts. Latvija tomēr ir brīva no okupāntiem un tā jāveido pašiem. Neko darīt, korupcija un zagšana mūs ēd nost. Lai attīrītos vajadzīgs laiks un ārvalstu - Eiropas valstu palīdzība. Jānis Bordāns izcili pareizi darīja, ka informēja draudzīgo vēstniecības par situāciju. Manījāt - viņu par to gribēja iznīcināt - kā ministrs uzdrošinājās rakstīt tādu vēstuli, pār viņu vēlās vesela gūzma pārmetumu.

Un visā šajā situācijā ar korupciju utt. mums nedrīkst zākāt savu valsti, kas ir mūsu. Valsts ir izdevusies. Vakar TV 24 nacionāļu pāratāvis no Rīgas domes jau sāk runāt Saskaņas taurē - apšauba bezmaksās braukšanas atlaide sabiedriskajā transportā, kas ir Saskaņas panākumu panākums. Ja NA skars šo jautājumu - Saskaņas elektorāts un puse latviešu nobalsos par Saskaņu. Ko, NA to nesaprot? un Viņi taisa čekistisku gājienu, lai atkal Rīgas domē ievēlētu ušaka gimenes draugus "brokas" un Sakaņu.

Ja atņems BEZMAKSAS BRAUKŠANU pensionāriem un citas atlaides - Rīga atkal ir kritusi par upuri korupcijai. Dievs, sargi Latviju no NA un Saskaņas.

Atbildēt

Jansonpuika

11.07.2019. 13:26

Tu, juri Janson, lien tur, kur tevi neviens neprasa. Kur ir nauda, bagātība, tur kur biezie, tu esi klāt akurāt, bet tauta, cilvēki viņa izskatā neko nav pelnījuši, viņu tauta, cilvēki neinteresē vai viņš ir tik tālu aizmilglojis acis un savu prātu, ka neredz tautu, tautas intereses.

Viņš nejēdz vai, ka visus šos gadus šī komisija ir nodarbojusies nezin ar ko - vienas nekārtības bankās, bankroti utt. Ko šis tiesību NeSargs aizstāv?

Viņā, Jansons ir aizmirsis, kas m viņš ir domāts, kā intereses ir jāaizstāv.

Atbildēt

andris a

04.07.2019. 18:35

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI !

Atbildēt

nav jau patstāvīgas

21.06.2019. 18:08

fiļa ietekmē

Atbildēt

kas aiz viņa?

16.06.2019. 14:21

nu lembis taču

Atbildēt

kā var pastāvēt valsts

15.06.2019. 10:20

kas sastāv no pastāvīgām iestādēm ?!!

Vienlīdzīgie un vēl vienlīdzīgākie ?

Atbildēt

tāds fuktuks vispār ir lieks !

15.06.2019. 10:16

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Tāpat, kā tāds oficiālo mafiozu aizstāvis Jansons !
Ulmaņlaikā nekādu fuktuku nebija - Latvija plauka !

Atbildēt

Dancis

14.06.2019. 23:35

»

ES

Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis...


Vai tas, ko uzsākusi prokuratūra pret Saeimu, nav politiskā vajāšana, Janson? Jau iet gadi un nekādu rezultātu, sākot jau ar Artusa Kaimiņa vajāšanu.Un tagad pret vairākiem deputātiem.

Izskatās, ka NOMENKLATŪRa vazā aiz deguna Saeimu, arī Jansona aktivitātes ož pēc tā paša varianta.
Te taisīja uzbrukumus JKP valdības veidošanai, tagad taisa uzbrukumus pat Iekšlietu ministra tuviniekiem. Tur, tev Janson, neliekas, ka vajadzēja izteikties, ja jau tu visvarens funkcionārs, sāc mācīt Saeimu? "Bezkaunūga"Saeima - neiecēla tevi par prezidentu, ko?

Atbildēt

Ko aizstāv nesargs Jansons?

14.06.2019. 23:26

"Šāda veida pieeja nodrošina, ka patstāvīgās iestādes savā darbībā spēj pilnvērtīgi izpildīt savas funkcijas un īstenot visas nepieciešamās darbības normatīvajos aktos noteikto mērķu sasniegšanai, kas savukārt var būt pretrunā ar politisko uzstādījumu vai politiskā vairākuma nostādni konkrēta jautājuma atrisināšanā "- man liekas, ka Jansonszēns ļoti nopietni gvelž savu gvelžamo.Viņš neaizstāv tautu, kur nodarīts pāri masām, daudziem, bet sargā bagāto varu pār naudu, atseviško biezo varu un tos, kuri "ieperinājušies valsts miesā" un neko nopietnu nedara. Sakiet nu, cik Latvijā ir banku krīzes, naudas atmazgāšanas, bankroti utt. un kur bija, kur ir šī "slavenā" komisija? Tai nav acu, nav zināšanau, kamēr iebaksta ASV, citas valstis vai starptautiskās institūcij? Cik ilgi var gulēt mierā? Jau sen bija jāatkāpjas bez jebkāda kompensācijas.Tiesas - valsts valstī, ģenerālprokurors dara tāda lietas, ka šoks, un viss iet secen, nekāda atskaites par darbu, par sekām.

Tiesībsargs Jansonzēns ir aizmirsis, ka viņš nav valsts institūciju sargsuns, bet viņam jāaizstāv tautas intereses un lai nebāž savu degunu "lielu cilvēku"darīšanās, kas nav viņa funkcija, bet viņam tauta pie vienas vietas. Tur, Janson, tev būtu darbs ar "putām uz lūpām", bet tu guli un kladzini kā vista, kas nodējusi vienu olu.

Janson, man liekas, bāž savu degunu nelaikā un nevietā!

Atbildēt

ES

14.06.2019. 21:58

»

aizdomīgi dīvainais Jansons

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem...


Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis, citi ar melošanu un krāpšanu salīduši Saeimā, cits prātu izkūkojis sarga kartona brūtgānu... Izsaku Jums līdzjūtību, ka esattiktāl, ka pievienojaties šai bandao.

Atbildēt

nav bail, ka jauna vara Krievijā

14.06.2019. 14:31

palūgs atdot izzagto?

Atbildēt

Par vēlu tā spriest

14.06.2019. 07:39

»

Asiirietis

Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija...


Noskaidrojiet sev, kas ir valsts korporācija, konsolidējot varu. Varas konsolidācija nule notikusi ar Saemas likumgrozījumiem. Tagad ir centralizēts valsts drošības dienests, ko pārrauga iekšl. ministrs.

Turklāt, nule steidzamības kārtā izmainot likumu, pielaidi valsts noslēpumiem piešķīra CVK pr-jai K. Bērziņai pirms EP "vēlēšanām". Jūs joprojām domājat, ka balsis par kandidātiem skaita godīgi, ja tas tagad ir valsts noslēpums?

Saeima gatavo likumu, lai pašvaldības var bankās aizņemties nesamērīgas summas. Tas nozīmē tikai vienu, ka cels nekustamā īp. nodokli arī laukos, žīdiem plānojot atsavināt īpašumus tem, kas nespēs samaksāt un ar līku muguru tipinās uz pašvaldību.

Atbildēt

Asiirietis

13.06.2019. 22:48

»

Cionistu gudrie

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu


Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija.
Par tiesiskumu pat runas nevar būt, kamēr pie vēlēšanu urnām dosies bijušie LPSR pilsoņi gandrīz pilnā sastāvā un to pēcnācēji. Ar tādu vēlētāju kopumu, var ievēlēt vienīgi okupētas teritorijas vietvaru, kurai nav suverenitātes pazīmju un leģimitātes.

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:29

Es nezinu kāpēc, bet Pietiek ir bloķēta vienādības zīme pārvalde + n. nauda (vienādības zīme) mafija

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:27

»

jautaajums

Netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība


Atvainojos, sasteidzu un kļūdījos.
Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība

Atbildēt

Sicījija nobāl

13.06.2019. 18:42

Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība. Nauda pēc definīcijas ir netīra, visa. Šoreiz, Latvijā valstiskā līmenī, neslēpjoties, mūsu acu priekšā kūņojas astoņkājis.
Un nav saprotams no kura gala sākt attīrīšanu, jo sasmērējušies ir pilnīgi visi, tātad arī glābs savu ādu visiem (arī netīriem) līdzekļiem.
Nekas mūs neglābs no šī astoņkāja iekšienes, tikai ārējs spēks.

Atbildēt

Ja SVF/PB pateiks

13.06.2019. 18:11

»

Latvis

SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs


ka 20 miljardus, tu ari ticēsi pie tādas tautas migrācijas prom no Latvijas?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 16:37

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs?

Atbildēt

var saprast

13.06.2019. 15:44

ka J.Jansona k-gs satraucies par sava kantora ''neatkarības'' zaudēšanu.Cik LV vispār kāda iestāde var būt neatkarīga.Visi barojās no vienas valsts budžeta siles un 'kas maksā,tas pasūta mūziku'

Atbildēt

kaķa smiekli

13.06.2019. 15:13

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet tad ir jāpatriec, kā Jūs sakat, saskaņā ar Darba likuma kādu pantu, nevis piedāvājot zelta izpletni. Drīz mums vairs kredītus nedos, bet te mētājas ar naudu pa labi, pa kreisi.

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

13.06.2019. 14:42

plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

Cionistu gudrie

13.06.2019. 13:10

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu.

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 12:39

Mūziku pasūta tas kas maksā,visiem zināms fakts.
Biedrus partijniekus komandē augļotāji,un ne otrādi.

Atbildēt

aizdomīgi dīvainais Jansons

13.06.2019. 11:10

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem?
Pēdējā laika notikumi un viņa izpausmes liecina, ka viņš ir iepinies lielās nepatikšanās - ja jau balotējas prezidenta amatā no bandītu partijas ZZS un tagad raksta Rimševiča draugam Putniņam aizstāvības vēstulītes, lai gan būtu jānodarbojas ar ko citu. Kas Tu esi , Jansons, kur ir tavi skeleti? Gan jau drīz sapratīsim.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:41

Vienā ziņā Putniņš man patīk, liels ir viņa plus, ka amerikāņi ar viņu negribēja tikties, atradās citi, kas stāvēja viņu priekšā ar nolaistām biksēm!

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:23

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet nomaiņa jau neko nemainīs FKTK darbībā, vienīgie patiesā labuma guvēji būs nākošie partiju smerdeļi un kukuļņēmēji!

Atbildēt

Vo

13.06.2019. 10:03

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami.
Ko nozīmē politiskā ietekme uz patstāvīgām iestādēm? Tā jau nav nekāda politiska ietekme, bet gan mafioza ietekme, kas te Latvijā uz iestādēm tiek praktizēta. Un tādu patstāvīgu iestāžu realitātē šeit vispār nav. Bet politiskai ietekmei uz iestādēm tiešām ir jābūt. Un jābūt pamatīgai. Tikai tai jābūt īsti politiskai (nevis kriminālai, mafiozai) ietekmei. Un tai politikai, kuras ietekmei jāpakļauj VISAS Latvijā esošās iestādes ir jābūt nacionālai, uz valsts un tautas labumu vērstai. Ja kāda iestāde sāk strādāt pēc citiem politiskajiem principiem, tās vadība nekavējoties jāsauc pie atbildības un jānomaina. Tikai tā šeit var kaut kas uz labo pusi mainīties. Taču lai tas tā varētu notikt, vispirms ir jāpanāk, ka mūsu Saeimā sēdošie sāk strādāt valsts un tautas, nevis mafiozu grupējumu labā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

FotoVācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu, britu flote bloķēja piegādes no ārzemēm, un stratēģiski svarīgu izejvielu imports nokrita līdz kritiskam līmenim. Glābiņš atnāca no Maskavas.
Lasīt visu...

21

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

FotoNevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies, ka sapioseksuālis ir indivīds, kuru seksuāli piesaista un uzbudina cita cilvēka inteliģence un prāts.
Lasīt visu...

21

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

FotoAutortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini tiek piedēvētas J.Gebelsam, kaut patiesībā to uzrakstīja Hitlers, runājot par ebreju un marksistu lomu Vācijas sagrāvē Pirmā pasaules karā. Neskatoties uz to, trešā reiha propagandas ministrs savā darbībā konsekventi pieturējās pie šīs “gudrības”, un izskatās, ka Vladimirs Putins, pievērsdamies Otrā pasaules kara tēmai, ir ņēmis piemēru no minētajām personām.
Lasīt visu...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šakāļi

Tā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali,...

Foto

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

Latvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo...

Foto

Intelektuālā atombumba

Cilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku...

Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...