Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Saeima nestrādā

11.07.2019. 13:45

Tā strādā pret tautu, tāpat kā Janson. Mūsu valsts politika ir sapuvusi, bet pamazām attīrās, kau lēnām. Nozākāt savu valsti nedrīkst ne par 1 %. Vara ir nelāga, tā nav valsts izpratne. Prezidentu zākāt nav atļauts. Latvija tomēr ir brīva no okupāntiem un tā jāveido pašiem. Neko darīt, korupcija un zagšana mūs ēd nost. Lai attīrītos vajadzīgs laiks un ārvalstu - Eiropas valstu palīdzība. Jānis Bordāns izcili pareizi darīja, ka informēja draudzīgo vēstniecības par situāciju. Manījāt - viņu par to gribēja iznīcināt - kā ministrs uzdrošinājās rakstīt tādu vēstuli, pār viņu vēlās vesela gūzma pārmetumu.

Un visā šajā situācijā ar korupciju utt. mums nedrīkst zākāt savu valsti, kas ir mūsu. Valsts ir izdevusies. Vakar TV 24 nacionāļu pāratāvis no Rīgas domes jau sāk runāt Saskaņas taurē - apšauba bezmaksās braukšanas atlaide sabiedriskajā transportā, kas ir Saskaņas panākumu panākums. Ja NA skars šo jautājumu - Saskaņas elektorāts un puse latviešu nobalsos par Saskaņu. Ko, NA to nesaprot? un Viņi taisa čekistisku gājienu, lai atkal Rīgas domē ievēlētu ušaka gimenes draugus "brokas" un Sakaņu.

Ja atņems BEZMAKSAS BRAUKŠANU pensionāriem un citas atlaides - Rīga atkal ir kritusi par upuri korupcijai. Dievs, sargi Latviju no NA un Saskaņas.

Atbildēt

Jansonpuika

11.07.2019. 13:26

Tu, juri Janson, lien tur, kur tevi neviens neprasa. Kur ir nauda, bagātība, tur kur biezie, tu esi klāt akurāt, bet tauta, cilvēki viņa izskatā neko nav pelnījuši, viņu tauta, cilvēki neinteresē vai viņš ir tik tālu aizmilglojis acis un savu prātu, ka neredz tautu, tautas intereses.

Viņš nejēdz vai, ka visus šos gadus šī komisija ir nodarbojusies nezin ar ko - vienas nekārtības bankās, bankroti utt. Ko šis tiesību NeSargs aizstāv?

Viņā, Jansons ir aizmirsis, kas m viņš ir domāts, kā intereses ir jāaizstāv.

Atbildēt

andris a

04.07.2019. 18:35

(nope)(nope) Sociologi- ATKAL kārtējā MELU PARĀDE!..IR FAKTS,ka.1941.g 4...jūlijā Rīgā Vācu Vermahts Gogoļa ielā nodedzināja jūdu reliģijas kulta sinagogu. BET IR ARĪ 100 % FAKTS, KA ŠĪ KULTA CELTNE- SINAGOGA - nodegšanas laikā-BIJA NO JŪDIEM -TUKŠA CELTNE-Un par to arī...ŠODIEN ! LIECINA un ATGĀDINA CILVĒKS , kas tajā brīdī BIJA KLĀT šai nodegšanai. Un tās MELU GAUDAS... ,protams, atbilst ŠO PASTĀVĪGO MELU NESĒJU PATIESAJAI BŪTĪBAI !

Atbildēt

nav jau patstāvīgas

21.06.2019. 18:08

fiļa ietekmē

Atbildēt

kas aiz viņa?

16.06.2019. 14:21

nu lembis taču

Atbildēt

kā var pastāvēt valsts

15.06.2019. 10:20

kas sastāv no pastāvīgām iestādēm ?!!

Vienlīdzīgie un vēl vienlīdzīgākie ?

Atbildēt

tāds fuktuks vispār ir lieks !

15.06.2019. 10:16

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Tāpat, kā tāds oficiālo mafiozu aizstāvis Jansons !
Ulmaņlaikā nekādu fuktuku nebija - Latvija plauka !

Atbildēt

Dancis

14.06.2019. 23:35

»

ES

Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis...


Vai tas, ko uzsākusi prokuratūra pret Saeimu, nav politiskā vajāšana, Janson? Jau iet gadi un nekādu rezultātu, sākot jau ar Artusa Kaimiņa vajāšanu.Un tagad pret vairākiem deputātiem.

Izskatās, ka NOMENKLATŪRa vazā aiz deguna Saeimu, arī Jansona aktivitātes ož pēc tā paša varianta.
Te taisīja uzbrukumus JKP valdības veidošanai, tagad taisa uzbrukumus pat Iekšlietu ministra tuviniekiem. Tur, tev Janson, neliekas, ka vajadzēja izteikties, ja jau tu visvarens funkcionārs, sāc mācīt Saeimu? "Bezkaunūga"Saeima - neiecēla tevi par prezidentu, ko?

Atbildēt

Ko aizstāv nesargs Jansons?

14.06.2019. 23:26

"Šāda veida pieeja nodrošina, ka patstāvīgās iestādes savā darbībā spēj pilnvērtīgi izpildīt savas funkcijas un īstenot visas nepieciešamās darbības normatīvajos aktos noteikto mērķu sasniegšanai, kas savukārt var būt pretrunā ar politisko uzstādījumu vai politiskā vairākuma nostādni konkrēta jautājuma atrisināšanā "- man liekas, ka Jansonszēns ļoti nopietni gvelž savu gvelžamo.Viņš neaizstāv tautu, kur nodarīts pāri masām, daudziem, bet sargā bagāto varu pār naudu, atseviško biezo varu un tos, kuri "ieperinājušies valsts miesā" un neko nopietnu nedara. Sakiet nu, cik Latvijā ir banku krīzes, naudas atmazgāšanas, bankroti utt. un kur bija, kur ir šī "slavenā" komisija? Tai nav acu, nav zināšanau, kamēr iebaksta ASV, citas valstis vai starptautiskās institūcij? Cik ilgi var gulēt mierā? Jau sen bija jāatkāpjas bez jebkāda kompensācijas.Tiesas - valsts valstī, ģenerālprokurors dara tāda lietas, ka šoks, un viss iet secen, nekāda atskaites par darbu, par sekām.

Tiesībsargs Jansonzēns ir aizmirsis, ka viņš nav valsts institūciju sargsuns, bet viņam jāaizstāv tautas intereses un lai nebāž savu degunu "lielu cilvēku"darīšanās, kas nav viņa funkcija, bet viņam tauta pie vienas vietas. Tur, Janson, tev būtu darbs ar "putām uz lūpām", bet tu guli un kladzini kā vista, kas nodējusi vienu olu.

Janson, man liekas, bāž savu degunu nelaikā un nevietā!

Atbildēt

ES

14.06.2019. 21:58

»

aizdomīgi dīvainais Jansons

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem...


Vai`soreiz nav tā - zaglis mūk un kliedz ,, ķeriet zagli" zzs nevar salīdzināt ar tiem īstajiem bandītiem, kurus acīmredzot pārstāvat Jūs, kas tagad perās pa Saeimu paši pa saviem sūdiem tā, ka aizsmirdējusi jau visa pasaule! - cits jau notiesāts, citiem vēl tiesa stāv priekšā, cits pēdējais alkoholiķis, citi ar melošanu un krāpšanu salīduši Saeimā, cits prātu izkūkojis sarga kartona brūtgānu... Izsaku Jums līdzjūtību, ka esattiktāl, ka pievienojaties šai bandao.

Atbildēt

nav bail, ka jauna vara Krievijā

14.06.2019. 14:31

palūgs atdot izzagto?

Atbildēt

Par vēlu tā spriest

14.06.2019. 07:39

»

Asiirietis

Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija...


Noskaidrojiet sev, kas ir valsts korporācija, konsolidējot varu. Varas konsolidācija nule notikusi ar Saemas likumgrozījumiem. Tagad ir centralizēts valsts drošības dienests, ko pārrauga iekšl. ministrs.

Turklāt, nule steidzamības kārtā izmainot likumu, pielaidi valsts noslēpumiem piešķīra CVK pr-jai K. Bērziņai pirms EP "vēlēšanām". Jūs joprojām domājat, ka balsis par kandidātiem skaita godīgi, ja tas tagad ir valsts noslēpums?

Saeima gatavo likumu, lai pašvaldības var bankās aizņemties nesamērīgas summas. Tas nozīmē tikai vienu, ka cels nekustamā īp. nodokli arī laukos, žīdiem plānojot atsavināt īpašumus tem, kas nespēs samaksāt un ar līku muguru tipinās uz pašvaldību.

Atbildēt

Asiirietis

13.06.2019. 22:48

»

Cionistu gudrie

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu


Pēdējo Latvijas valsts prezidentu, noslepkavoja krievu okupanti, pēc Latvijas okupācijas 1940.gadā. Vairs cita leģitīma prezidenta nav bijis, tāpat kā nav izbeigta okupācija un nav notikusi dekolonizācija un kolonistu repatriācija.
Par tiesiskumu pat runas nevar būt, kamēr pie vēlēšanu urnām dosies bijušie LPSR pilsoņi gandrīz pilnā sastāvā un to pēcnācēji. Ar tādu vēlētāju kopumu, var ievēlēt vienīgi okupētas teritorijas vietvaru, kurai nav suverenitātes pazīmju un leģimitātes.

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:29

Es nezinu kāpēc, bet Pietiek ir bloķēta vienādības zīme pārvalde + n. nauda (vienādības zīme) mafija

Atbildēt

Sicīlija

13.06.2019. 21:27

»

jautaajums

Netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība


Atvainojos, sasteidzu un kļūdījos.
Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība

Atbildēt

Sicījija nobāl

13.06.2019. 18:42

Valsts pārvalde + netīrās naudas mafija, jeb organizētā noziedzība. Nauda pēc definīcijas ir netīra, visa. Šoreiz, Latvijā valstiskā līmenī, neslēpjoties, mūsu acu priekšā kūņojas astoņkājis.
Un nav saprotams no kura gala sākt attīrīšanu, jo sasmērējušies ir pilnīgi visi, tātad arī glābs savu ādu visiem (arī netīriem) līdzekļiem.
Nekas mūs neglābs no šī astoņkāja iekšienes, tikai ārējs spēks.

Atbildēt

Ja SVF/PB pateiks

13.06.2019. 18:11

»

Latvis

SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs


ka 20 miljardus, tu ari ticēsi pie tādas tautas migrācijas prom no Latvijas?

Atbildēt

Latvis

13.06.2019. 16:37

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


SVF uzskata, ka no 3,5 līdz 8-miljardi netīrās naudas gadā tiek atmazgāts Latvijas bankās. Ko tad aizstāv tiesībsargs?

Atbildēt

var saprast

13.06.2019. 15:44

ka J.Jansona k-gs satraucies par sava kantora ''neatkarības'' zaudēšanu.Cik LV vispār kāda iestāde var būt neatkarīga.Visi barojās no vienas valsts budžeta siles un 'kas maksā,tas pasūta mūziku'

Atbildēt

kaķa smiekli

13.06.2019. 15:13

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet tad ir jāpatriec, kā Jūs sakat, saskaņā ar Darba likuma kādu pantu, nevis piedāvājot zelta izpletni. Drīz mums vairs kredītus nedos, bet te mētājas ar naudu pa labi, pa kreisi.

Atbildēt

Jēkabpils N. Šlitkes vārdā nosauktā ebreju draugu biedrība

13.06.2019. 14:42

plāno vākt naudas līdzekļus ebreju kopienu atbalstam cīņā par cilvēktiesību aizstāvību Latvijā. Īpaša uzmanība tiks veltīta cilvēktiesībām uz īpašumu un vienīgā nekustamā īpašuma, kas kalpo kā dzīvesvieta, neaplikšanai ar nodokli. Lūdzam visus vērsties jau tagad mūsu biedrībā ar Zemesgrāmatām par tiem īpašumiem, kuri šķietas apdraudēti ar piespiedu atsavināšanu NIN parādu dēļ.

Atbildēt

Cionistu gudrie

13.06.2019. 13:10

Mēs mainīsim LV likumdošanu pēc saviem ieskatiem un vienmēr rīkosimies atbilstoši savām finansiālajām interesēm ar Saeimas koalīcijas, Saeimas prezidija un Saeimas jurisdiskā biroja atbalstu.

Atbildēt

lauķis

13.06.2019. 12:39

Mūziku pasūta tas kas maksā,visiem zināms fakts.
Biedrus partijniekus komandē augļotāji,un ne otrādi.

Atbildēt

aizdomīgi dīvainais Jansons

13.06.2019. 11:10

Būtu vairāk jāpievēršaas pašam Jansonam - kas viņš īsti ir par tipu un kas ir viņa mēŗķi, un kas ir tie, kas viņu rausta aiz diedziņiem?
Pēdējā laika notikumi un viņa izpausmes liecina, ka viņš ir iepinies lielās nepatikšanās - ja jau balotējas prezidenta amatā no bandītu partijas ZZS un tagad raksta Rimševiča draugam Putniņam aizstāvības vēstulītes, lai gan būtu jānodarbojas ar ko citu. Kas Tu esi , Jansons, kur ir tavi skeleti? Gan jau drīz sapratīsim.

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:41

Vienā ziņā Putniņš man patīk, liels ir viņa plus, ka amerikāņi ar viņu negribēja tikties, atradās citi, kas stāvēja viņu priekšā ar nolaistām biksēm!

Atbildēt

Q

13.06.2019. 10:23

»

Vo

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami...


Bet nomaiņa jau neko nemainīs FKTK darbībā, vienīgie patiesā labuma guvēji būs nākošie partiju smerdeļi un kukuļņēmēji!

Atbildēt

Vo

13.06.2019. 10:03

Līdzšinējā FKTK darbība ir bijusi zem katras kritikas. Tā valstij nesusi kolosālus zaudējumus. Tādēļ tur strādājošie "speciālisti" būtu ar sū.ainu koku patriecami.
Ko nozīmē politiskā ietekme uz patstāvīgām iestādēm? Tā jau nav nekāda politiska ietekme, bet gan mafioza ietekme, kas te Latvijā uz iestādēm tiek praktizēta. Un tādu patstāvīgu iestāžu realitātē šeit vispār nav. Bet politiskai ietekmei uz iestādēm tiešām ir jābūt. Un jābūt pamatīgai. Tikai tai jābūt īsti politiskai (nevis kriminālai, mafiozai) ietekmei. Un tai politikai, kuras ietekmei jāpakļauj VISAS Latvijā esošās iestādes ir jābūt nacionālai, uz valsts un tautas labumu vērstai. Ja kāda iestāde sāk strādāt pēc citiem politiskajiem principiem, tās vadība nekavējoties jāsauc pie atbildības un jānomaina. Tikai tā šeit var kaut kas uz labo pusi mainīties. Taču lai tas tā varētu notikt, vispirms ir jāpanāk, ka mūsu Saeimā sēdošie sāk strādāt valsts un tautas, nevis mafiozu grupējumu labā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...