Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pasākuma “BalticWay2021” mājas lapā balticway2021.com, aicinot uz šo pasākumu, kurš notika šā gada 23. augustā, ir publicēts reklāmas videorullītis. Videorullītī redzamas Trešās atmodas laika tautas manifestācijas ar plakātiem “Nost okupāciju”, “Neatkarību”, “Pārtraukt pārkrievošanu”, “Atcelt Molotova - Rībentropa paktu”. Starp šiem video ir arī manis filmētie videomateriāli no 0:42 līdz 1:30 minūtei, kurus filmēju 1989. gada 17. jūnijā Rīgā  pie Brīvības pieminekļa un Doma laukumā: https://www.youtube.com/watch?v=7xvgtaNfzuc.

Pasākuma rīkotāji bez manas piekrišanas ir izmantojuši šos videomateriālus. Ņemot vērā pasākuma rīkotāju iepriekšējās darbības un viņu mērķus, kuri ir pretrunā ar tautas Trešās atmodas mērķiem, es nebūtu devis savu piekrišanu. Par šo ļaunprātīgo autortiesību pārkāpumu esmu iesniedzis iesniegumu policijai.

No Latvijas pārstāvjiem starp organizatoriem minēts kāds Rūdolfs Brēmanis, kurš saistīts ar skandalozo uzņēmēju un politiķi Aināru Leščinski - Šleseru. Brēmanis 2019. gadā ir apsūdzēts par vairāk nekā 100 000 eiro piesavināšanos laikā, kad bijis pilnvarotais lietvedis Latvijas vēstniecībā Apvienotajos Arābu emirātos. Ja aiz 23. augusta pasākuma ir jaušama vien Leščinska - Šlesera ēna, tad uz 18. septembra akciju 11. novembra krastmalā jau aicināja visi viņa jaundibinātās partijas vadošie biedri.

Izmantojot Trešās atmodas laikā uzņemtos video, jaundibinātā partija cenšas sevi pozicionēt kā nacionāli konservatīvo ideju sargātājus, tādējādi apzināti maldinot potenciālos vēlētājus. Ainārs Leščinskis, kurš vēlāk pārtapis par Šleseru, savā darbībā neko nav veicis nacionāli konservatīvu vērtību labā, bet gluži pretēji - pozitīvi izteicies par vēlēšanu tiesību piešķiršanu nepilsoņiem pašvaldību vēlēšanās un lobējis termiņuzturēšanās atļauju piešķiršanu ārzemniekiem, galvenokārt no austrumiem.

Visi atceramies Leščinska - Šlesera lomu Jūrmalgeitas skandālā, savu cilvēku, tajā skaitā “šofera dēla”, virzīšanu atbildīgos amatos. Atceramies arī, ka tieši viņš izvirzīja amatā bijušo Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni, kuru vēlāk tiesāja par kukuļņemšanu. Viņš ir arī slavenās frāzes “gāzi grīdā” autors, pēc kuras Latvijā bez darba palika, zaudēja īpašumus vai pameta valsti vairāki simti tūkstošu. Prezidents Zatlers atlaida 10. Saeimu, jo tā neļāva veikt kratīšanu Šleseru dzīvesvietā. Savā politiķa karjeras laikā palicis vēlētājiem parādā vismaz četrdesmit piecus neizpildītus solījumus[1]. Viņa jaunākie solījumi ir padarīt Latviju par ziemeļu Dubaju un uzlabot attiecības ar Krieviju. Jau sākot no Bermonta – Avalova, ir pierādījies, ka ļaudis, kuri maina uzvārdu, lai noslēptu savu patieso identitāti, neko labu Latvijai nenes.

Otrs prokremliskais politiķis Gobzems savā 21. augusta aicinājumā dievojas, ka nav „Balticway 2021” organizētājs, tomēr kā īsts politiķis, sekojot tautas gribai, izprot, ka jāiesaistās un jāaicina tauta tajā piedalīties. Un, kāda sagadīšanās, arī viņš tāpat kā Leščinskis - Šlesers ir par attiecību uzlabošanu ar Krieviju[2], kura savā vēsturē ir nepārtraukti uzbrukusi kaimiņvalstīm un iekarojusi tās. Šobrīd, veidojot labas attiecības ar Krieviju, mēs atzītu par likumīgu tās veikto Gruzijas un Ukrainas teritoriju aneksiju. Viņiem ir pievienojies arī Vilis Krištopans - tātad mums būs arī varas vertikāle kā Krievijā.

Var piekrist vai nepiekrist Daiņa Īvāna viedoklim par Baltijas ceļa simbola izmantošanu, lai iestātos pret piespiedu vakcināciju, bet viņam ir taisnība, ka nekādā gadījumā nedrīkst izmantot Baltijas ceļu un citus vēsturiskos simbolus merkantilu vai Latvijai naidīgu ideju vārdā. Tieši to pašlaik dara iepriekš minētie politiķi, kuri tieši vai netieši saistīti ar „BalticWay 2021” rīkošanu.

Vakcinācijas jautājums ir sašķēlis Latvijas sabiedrību. No vienas puses ir valdības lēmumi Covid-19 apkarošanā, kas balstīti uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) prasībām, bet no otras puses - ir ziņas par PVO korumpētību un nekompetenci. Ir informācija par zālēm, kuras ar labiem panākumiem lieto Covid-19 infekcijas ārstēšanai jau tās sākuma stadijā - hidroksihlorokvīnu, azitromicīnu, bamlanivimabu un citām, bet Pasaules Veselības organizācija tās neiesaka un visu uzsvaru liek uz vakcināciju.

Šogad aprīlī, maijā un jūnijā Indijā bija Covid-19 uzliesmojums, kurš jau jūlijā noplaka. Kā Indijai izdevās to apkarot? Žurnāls Forbes raksta[3], ka visiem Indijas iedzīvotājiem profilaksei izsniedz ivermektīnu - pretparazītu līdzekli, kurš ir lietojams arī Covid-19 profilaksei un ārstniecībai. Statistikas dati parāda, ka laikā no 11. maija līdz 22. jūnijam saslimušo skaits Indijā samazinājās desmit reizes. Bet vakcinēto īpatsvars šajā laika posmā palielinājās tikai par 1,1 procentu - no 2,7% 11. maijā līdz 3,8 % 22. jūnijā.

Arī Āfrikas valstu pieredze apliecina, ka ivermektīns ir efektīvs ārstniecības un profilakses līdzeklis. Kādēļ šo pieredzi neliek lietā Latvijas vadošie Covid-19 apkarotāji? Vai tādēļ, ka Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvis Perevoščikovs saņem algu arī Pasaules Veselības organizācijā, kā to rāda viņa ienākumu deklarācija?

Vakcinācija vairs nav tāda, kāda tā bija senāk - ar novājinātu vīrusu. Covid-19 vakcīnas ir gēnu inženierijas produkts, un izrādās, ka ar divām vakcinācijas reizēm nepietiks. Vai regulārās obligātās pret Covid vakcīnas nepavērs regulārai cilvēka genoma modificēšanai? Vai šie bioētikas jautājumi ir izvērtēti? Vai attapsimies tikai tad, kad mums sāks augt astes un zvīņas kā reptiļiem? Rodas iespaids, ka Covid-19 saslimstība ir vajadzīga pasaules elites ģeopolitisko mērķu sasniegšanai - Jaunās pasaules kārtības ieviešanai un ievērojamai pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai, bet valstu vadītāji kļuvuši par koristiem, kuri pakļaujas diriģentiem Vašingtonā, Briselē un Ženēvā.

Ja Latvija tiešām vēl ir neatkarīga valsts, tad Slimību profilakses un kontroles centram vai citai atbildīgajai institūcijai šo pretrunīgo informāciju vajadzētu apkopot un izvērtēt, lai varētu dot ieteikumus valdībai. SPKC ir jāuztur dialogs ar sabiedrību un jāsniedz savs viedoklis jebkurā jautājumā, kas saistīts ar Covid-19 profilaksi un ārstniecību. Pašlaik objektīva informācijas izvērtēšana tiek aizstāta ar vienīgās patiesības uzspiešanu administratīvā kārtā.

Pēdējās desmitgadēs esam piedzīvojuši daudzu jaunu infekcijas slimību parādīšanos - ērču encefalīts, Laimas slimība, leptospiroze, AIDS un citas. Neviena no tām nav pilnībā izskausta, un esam spiesti ar tām sadzīvot. Domājams, ka tā būs arī ar Covid-19. Un noteicošā būs nevis vakcinācija, bet gan dabiskā vai iegūtā imunitāte, efektīva ārstēšana jau pašā slimības sākumā, līdzīgi kā tas ir ar gadskārtējām gripas epidēmijām. Un vakcinācijai pret Covid-19 jābūt brīvprātīgai, tāpat kā tagad ir brīvprātīga vakcinācija pret gripu vai ērču encefalītu.

Kādēļ valdība tik ļoti uzstāj uz vispārēju vakcināciju un izliekas, ka neko nezina par citām Covid-19 saslimstības ierobežošanas iespējām? Tas izraisa vēl lielāku neticību valsts vadībai, jo cilvēki līdz šim sagaidījuši no tās tikai jaunus nodokļus un jaunus ierobežojumus, aizņemtas naudas izšķērdēšanu un atpalicību ne tikai no vecajām ES dalībvalstīm, bet arī no Igaunijas un Lietuvas.

Pašlaik vērojama nevis Covid-19 izraisīta krīze, bet gan valdības uzticības zuduma krīze, ko izraisījusi tās nespēja pieņemt situācijai atbilstošus lēmumus. Lai valsts vara atgūtu uzticību, lai tauta redzētu, ka tā tiešām strādā tautas labā, valdībai ir jāpierāda sevi ar darbiem, piemēram, varētu nekavējoties atcelt OIK un veikt izmeklēšanu par izšķiesto Covid-19 apkarošanas naudu. Bet, kamēr valdība uzticību nav atguvusi, cilvēki gluži pamatoti izvēlas nogaidīt un nevakcinēties, ja vien tos nepiespiež, kā pašlaik piespiež skolotājus, medicīnas darbiniekus, militārpersonas, studentus un skolēnus.

P.S. Ja kādam interesē, kur es biju 1989. gada 23. augustā "Baltijas ceļa” laikā, varat noskatīties videomateriālu, kuru filmēju Grenctālē uz Latvijas un Lietuvas robežas kopā ar Ingvaru Leiti: https://www.youtube.com/watch?v=CNVQvZfz3G0


[1] https://web.archive.org/web/20100617185021/http://ainarasoliiumi.lv/

[2] https://www.facebook.com/gobzems/posts/4522303274459508/

[3] https://www.forbes.com/sites/siladityaray/2021/05/11/indian-state-will-offer-ivermectin-to-entire-adult-population-even-as-who-warns-against-its-use-as-covid-19-treatment/?sh=dc4c436d9f82

Novērtē šo rakstu:

36
28

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijā ir nolaists viss

FotoLatvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim.
Lasīt visu...

21

Latvijas Ārstu biedrība pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju

FotoŅemot vērā Veselības ministrijas (VM) ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) pieprasa veselības ministra Daniela Pavļuta demisiju. LĀB aicina valdības vadītāju nekavējoties pārskatīt krīzes vadību valstī un lēmumu pieņemšanā iesaistīt veselības nozares profesionālās organizācijas un ekspertus.
Lasīt visu...

18

Potēšana zem ieroču stobriem

FotoTieslietu ministrs Jānis Bordāns izfunktierējis, ka Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir Vakcinācijas projekta alvas zaldātiņi, kurus var raidīt cīņā pret nepotētajiem. “Mums ir jāuztver krīze kā kara situācija. Un jāļauj to risināt apmācītiem un uzticamiem profesionāļiem, kurus neietekmē reitingi un kuri vadījuši reālas militārās operācijas. Šādi cilvēki spēs nodrošināt kārtību un skaidros sabiedrībai pieņemtos lēmumus,” postulē Bordāns.
Lasīt visu...

20

Neticēsiet, bet ir lietas, kas man vismaz kaut cik padodas

Foto6 (12) pret divi! Tāds (cerīgs) šobrīd ir mans rezultāts, zvanot vēl nevakcinētajiem senioriem*. Svētdien runāju ar vairākām kundzēm un kungiem par viņu apsvērumiem, viedokļiem un šaubām par un ap Covid-19 vakcīnām. Silvija, Ņina, Staņislava un Rimuks, Leons un Viktorija pēc sarunas teica, ka potēsies!
Lasīt visu...

12

Dusmas, vilšanās un apnikums ir tas, kā es šobrīd jūtos

FotoTas, ka lielākā daļa sabiedrības ir idioti, man it kā ir bijis zināms jau izsenis, taču pēdējos gados sakarā ar dzīvošanu laukos diezgan noslēgtā vidē, darbiem un de facto pašnodarbinātību, bērniem un vispārēju aizņemtību kaut kā biju šo nolicis maliņā un vairāk vai mazāk koncentrējos uz to, ko es varu, nevis nevaru izdarīt, sabiedrībai un tās atkritumiem atvēlot pēc iespējas minimālu lomu manā ikdienā.
Lasīt visu...

21

Nevajag domāt par visādu s…du, kuru ne jūs varat ietekmēt, ne patiesībā tas var ietekmēt jūs

FotoEs saņemu daudz (apmēram 100-200 nedēļā) jautājumu - kāpēc es atbalstu Kariņa/Levita režīmu, cilvēku paverdzināšanu un nošpricēšanu, kas piedevām esot antikonstitucionāli. Īsumā mēģināšu atbildēt uz šo dilemmu.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

Trīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi....

Foto

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

Šodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā,...

Foto

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs...

Foto

Mēs neesam dzimtcilvēki!

Kariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā....

Foto

Valsts varas nozagšanas budžets

Saeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par...

Foto

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

Covid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu...

Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....