Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Pasākuma “BalticWay2021” mājas lapā balticway2021.com, aicinot uz šo pasākumu, kurš notika šā gada 23. augustā, ir publicēts reklāmas videorullītis. Videorullītī redzamas Trešās atmodas laika tautas manifestācijas ar plakātiem “Nost okupāciju”, “Neatkarību”, “Pārtraukt pārkrievošanu”, “Atcelt Molotova - Rībentropa paktu”. Starp šiem video ir arī manis filmētie videomateriāli no 0:42 līdz 1:30 minūtei, kurus filmēju 1989. gada 17. jūnijā Rīgā  pie Brīvības pieminekļa un Doma laukumā: https://www.youtube.com/watch?v=7xvgtaNfzuc.

Pasākuma rīkotāji bez manas piekrišanas ir izmantojuši šos videomateriālus. Ņemot vērā pasākuma rīkotāju iepriekšējās darbības un viņu mērķus, kuri ir pretrunā ar tautas Trešās atmodas mērķiem, es nebūtu devis savu piekrišanu. Par šo ļaunprātīgo autortiesību pārkāpumu esmu iesniedzis iesniegumu policijai.

No Latvijas pārstāvjiem starp organizatoriem minēts kāds Rūdolfs Brēmanis, kurš saistīts ar skandalozo uzņēmēju un politiķi Aināru Leščinski - Šleseru. Brēmanis 2019. gadā ir apsūdzēts par vairāk nekā 100 000 eiro piesavināšanos laikā, kad bijis pilnvarotais lietvedis Latvijas vēstniecībā Apvienotajos Arābu emirātos. Ja aiz 23. augusta pasākuma ir jaušama vien Leščinska - Šlesera ēna, tad uz 18. septembra akciju 11. novembra krastmalā jau aicināja visi viņa jaundibinātās partijas vadošie biedri.

Izmantojot Trešās atmodas laikā uzņemtos video, jaundibinātā partija cenšas sevi pozicionēt kā nacionāli konservatīvo ideju sargātājus, tādējādi apzināti maldinot potenciālos vēlētājus. Ainārs Leščinskis, kurš vēlāk pārtapis par Šleseru, savā darbībā neko nav veicis nacionāli konservatīvu vērtību labā, bet gluži pretēji - pozitīvi izteicies par vēlēšanu tiesību piešķiršanu nepilsoņiem pašvaldību vēlēšanās un lobējis termiņuzturēšanās atļauju piešķiršanu ārzemniekiem, galvenokārt no austrumiem.

Visi atceramies Leščinska - Šlesera lomu Jūrmalgeitas skandālā, savu cilvēku, tajā skaitā “šofera dēla”, virzīšanu atbildīgos amatos. Atceramies arī, ka tieši viņš izvirzīja amatā bijušo Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Uģi Magoni, kuru vēlāk tiesāja par kukuļņemšanu. Viņš ir arī slavenās frāzes “gāzi grīdā” autors, pēc kuras Latvijā bez darba palika, zaudēja īpašumus vai pameta valsti vairāki simti tūkstošu. Prezidents Zatlers atlaida 10. Saeimu, jo tā neļāva veikt kratīšanu Šleseru dzīvesvietā. Savā politiķa karjeras laikā palicis vēlētājiem parādā vismaz četrdesmit piecus neizpildītus solījumus[1]. Viņa jaunākie solījumi ir padarīt Latviju par ziemeļu Dubaju un uzlabot attiecības ar Krieviju. Jau sākot no Bermonta – Avalova, ir pierādījies, ka ļaudis, kuri maina uzvārdu, lai noslēptu savu patieso identitāti, neko labu Latvijai nenes.

Otrs prokremliskais politiķis Gobzems savā 21. augusta aicinājumā dievojas, ka nav „Balticway 2021” organizētājs, tomēr kā īsts politiķis, sekojot tautas gribai, izprot, ka jāiesaistās un jāaicina tauta tajā piedalīties. Un, kāda sagadīšanās, arī viņš tāpat kā Leščinskis - Šlesers ir par attiecību uzlabošanu ar Krieviju[2], kura savā vēsturē ir nepārtraukti uzbrukusi kaimiņvalstīm un iekarojusi tās. Šobrīd, veidojot labas attiecības ar Krieviju, mēs atzītu par likumīgu tās veikto Gruzijas un Ukrainas teritoriju aneksiju. Viņiem ir pievienojies arī Vilis Krištopans - tātad mums būs arī varas vertikāle kā Krievijā.

Var piekrist vai nepiekrist Daiņa Īvāna viedoklim par Baltijas ceļa simbola izmantošanu, lai iestātos pret piespiedu vakcināciju, bet viņam ir taisnība, ka nekādā gadījumā nedrīkst izmantot Baltijas ceļu un citus vēsturiskos simbolus merkantilu vai Latvijai naidīgu ideju vārdā. Tieši to pašlaik dara iepriekš minētie politiķi, kuri tieši vai netieši saistīti ar „BalticWay 2021” rīkošanu.

Vakcinācijas jautājums ir sašķēlis Latvijas sabiedrību. No vienas puses ir valdības lēmumi Covid-19 apkarošanā, kas balstīti uz Pasaules Veselības organizācijas (PVO) prasībām, bet no otras puses - ir ziņas par PVO korumpētību un nekompetenci. Ir informācija par zālēm, kuras ar labiem panākumiem lieto Covid-19 infekcijas ārstēšanai jau tās sākuma stadijā - hidroksihlorokvīnu, azitromicīnu, bamlanivimabu un citām, bet Pasaules Veselības organizācija tās neiesaka un visu uzsvaru liek uz vakcināciju.

Šogad aprīlī, maijā un jūnijā Indijā bija Covid-19 uzliesmojums, kurš jau jūlijā noplaka. Kā Indijai izdevās to apkarot? Žurnāls Forbes raksta[3], ka visiem Indijas iedzīvotājiem profilaksei izsniedz ivermektīnu - pretparazītu līdzekli, kurš ir lietojams arī Covid-19 profilaksei un ārstniecībai. Statistikas dati parāda, ka laikā no 11. maija līdz 22. jūnijam saslimušo skaits Indijā samazinājās desmit reizes. Bet vakcinēto īpatsvars šajā laika posmā palielinājās tikai par 1,1 procentu - no 2,7% 11. maijā līdz 3,8 % 22. jūnijā.

Arī Āfrikas valstu pieredze apliecina, ka ivermektīns ir efektīvs ārstniecības un profilakses līdzeklis. Kādēļ šo pieredzi neliek lietā Latvijas vadošie Covid-19 apkarotāji? Vai tādēļ, ka Slimību profilakses un kontroles centra pārstāvis Perevoščikovs saņem algu arī Pasaules Veselības organizācijā, kā to rāda viņa ienākumu deklarācija?

Vakcinācija vairs nav tāda, kāda tā bija senāk - ar novājinātu vīrusu. Covid-19 vakcīnas ir gēnu inženierijas produkts, un izrādās, ka ar divām vakcinācijas reizēm nepietiks. Vai regulārās obligātās pret Covid vakcīnas nepavērs regulārai cilvēka genoma modificēšanai? Vai šie bioētikas jautājumi ir izvērtēti? Vai attapsimies tikai tad, kad mums sāks augt astes un zvīņas kā reptiļiem? Rodas iespaids, ka Covid-19 saslimstība ir vajadzīga pasaules elites ģeopolitisko mērķu sasniegšanai - Jaunās pasaules kārtības ieviešanai un ievērojamai pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai, bet valstu vadītāji kļuvuši par koristiem, kuri pakļaujas diriģentiem Vašingtonā, Briselē un Ženēvā.

Ja Latvija tiešām vēl ir neatkarīga valsts, tad Slimību profilakses un kontroles centram vai citai atbildīgajai institūcijai šo pretrunīgo informāciju vajadzētu apkopot un izvērtēt, lai varētu dot ieteikumus valdībai. SPKC ir jāuztur dialogs ar sabiedrību un jāsniedz savs viedoklis jebkurā jautājumā, kas saistīts ar Covid-19 profilaksi un ārstniecību. Pašlaik objektīva informācijas izvērtēšana tiek aizstāta ar vienīgās patiesības uzspiešanu administratīvā kārtā.

Pēdējās desmitgadēs esam piedzīvojuši daudzu jaunu infekcijas slimību parādīšanos - ērču encefalīts, Laimas slimība, leptospiroze, AIDS un citas. Neviena no tām nav pilnībā izskausta, un esam spiesti ar tām sadzīvot. Domājams, ka tā būs arī ar Covid-19. Un noteicošā būs nevis vakcinācija, bet gan dabiskā vai iegūtā imunitāte, efektīva ārstēšana jau pašā slimības sākumā, līdzīgi kā tas ir ar gadskārtējām gripas epidēmijām. Un vakcinācijai pret Covid-19 jābūt brīvprātīgai, tāpat kā tagad ir brīvprātīga vakcinācija pret gripu vai ērču encefalītu.

Kādēļ valdība tik ļoti uzstāj uz vispārēju vakcināciju un izliekas, ka neko nezina par citām Covid-19 saslimstības ierobežošanas iespējām? Tas izraisa vēl lielāku neticību valsts vadībai, jo cilvēki līdz šim sagaidījuši no tās tikai jaunus nodokļus un jaunus ierobežojumus, aizņemtas naudas izšķērdēšanu un atpalicību ne tikai no vecajām ES dalībvalstīm, bet arī no Igaunijas un Lietuvas.

Pašlaik vērojama nevis Covid-19 izraisīta krīze, bet gan valdības uzticības zuduma krīze, ko izraisījusi tās nespēja pieņemt situācijai atbilstošus lēmumus. Lai valsts vara atgūtu uzticību, lai tauta redzētu, ka tā tiešām strādā tautas labā, valdībai ir jāpierāda sevi ar darbiem, piemēram, varētu nekavējoties atcelt OIK un veikt izmeklēšanu par izšķiesto Covid-19 apkarošanas naudu. Bet, kamēr valdība uzticību nav atguvusi, cilvēki gluži pamatoti izvēlas nogaidīt un nevakcinēties, ja vien tos nepiespiež, kā pašlaik piespiež skolotājus, medicīnas darbiniekus, militārpersonas, studentus un skolēnus.

P.S. Ja kādam interesē, kur es biju 1989. gada 23. augustā "Baltijas ceļa” laikā, varat noskatīties videomateriālu, kuru filmēju Grenctālē uz Latvijas un Lietuvas robežas kopā ar Ingvaru Leiti: https://www.youtube.com/watch?v=CNVQvZfz3G0


[1] https://web.archive.org/web/20100617185021/http://ainarasoliiumi.lv/

[2] https://www.facebook.com/gobzems/posts/4522303274459508/

[3] https://www.forbes.com/sites/siladityaray/2021/05/11/indian-state-will-offer-ivermectin-to-entire-adult-population-even-as-who-warns-against-its-use-as-covid-19-treatment/?sh=dc4c436d9f82

Novērtē šo rakstu:

36
28

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...