Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jūrmalniece

02.04.2018. 14:40

Jūlis Jūrmalai ir nākošais lielākais kaitnieks pēc kolhozniekiem- krieveļiem. Šito drausmīgo pseidostila bezgaumību+ vēl klaji demonstrē savu galveno problēmu dzīvē- arī viņa Turaids ielas daudzzīvokļu mājas priekšā rēgojas vagīnveidīga plastikāta ieeja pagrabā( firmas zīme?). Nu kāpēc liela nauda vienmēr nozīmē bezgaumību un Lužkova stila darbošanos( bijušais Maskavas mērs, kurš nojauca neskaitāmus vēsturiskus un arhitektūras pieminekļus, jo bija sarežģīti atjaunot, vietā uzbūvēja kaut ko aptuveni līdzīgu bieži vien 2×augstāku).

Atbildēt

LĀČPLĒSIS

01.04.2018. 12:32

šittam mūūūlim ,zaglim un reketierim sen bij jav laiks.................

Atbildēt

Jā, pēc tam

01.04.2018. 12:30

»

Jā, pēc tam

Zemessardzi atbruņoja, lai netraucē...


Tieši tā,mūs turpina apzagt tikai ar likkumu!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Ar diegiem nav aršana

31.03.2018. 22:09

Ja šī Dome nevar novākt Jūrmalas graustus , lai nāk cita ! Vissavienības kūrorts tomēr!

Atbildēt

Jā, pēc tam

31.03.2018. 09:49

»

Aivars

Acceros 1995 gads,tas mēsls gribēja manu zemi,vēl draudēja,ar saviem izsitējiem,labi,kad biju zemessargs.....................pasūtīju nahh..................to mii sallu


Zemessardzi atbruņoja, lai netraucē.

Arī es dabūju atsisties no reketieriem, kurus apsargāja milicija, uzbrukumiem man, vairākas reizes iekāroja manu zemi ekskluzīvā vietā lielā daudzumā. Kad viņustikai daļēji apturēja draudi ar Zemessardzi, tad punktu pielika tikai mani personīgie draudi viņus visus nogalināt. Arī tas ne visai viņus apturēja. Tādēļ nācās pielietot citas metodes. Tas viss šodien turpinās ar likumdošanas grozījumiem Saeimā smalkākām metodēm, ar nepastāvīgo likumdošanu, kad reāli grauj visa veida cilvēktiesības. Tādēļ no Latvijas ir tik daudz - simtos katru gadu mērāmas sūdzības Eiropas tiesai. Tā tiek mērķtiecīgi un apzināti noziedzīgi grauts pat ET darbs.

Atbildēt

Šausmas

31.03.2018. 04:36

tas žī&&&&&&&&&&&c nesēž tāpēc,kad apkārt tādi paši.

Atbildēt

Aivars

31.03.2018. 04:34

Acceros 1995 gads,tas mēsls gribēja manu zemi,vēl draudēja,ar saviem izsitējiem,labi,kad biju zemessargs.....................pasūtīju nahh..................to mii sallu.

Atbildēt

Bet labi būs,

30.03.2018. 11:33

»

Jūlmalis

Kamēr tu pird dīvanā , Jūlijs ceļ mūsu Jūrmalu!Būs labi


kad sūda čekisti Savickis, Godmanis, Lembergs, Krūmiņš, Borovkovs, O. Blumbergs, Gorbunovs, VVF, Zatlers utt. būs nosprāguši un sadedzināti Krematorijā. Labāk citiem par biedinājumu pirms tam pakārti Jēkaba ielas laternās.

Atbildēt

Sūda monstrus

30.03.2018. 11:09

»

Jūlmalis

Kamēr tu pird dīvanā , Jūlijs ceļ mūsu Jūrmalu!Būs labi


Viņš jau ir plānprātīgs, jo viņam VĒL nepietiek! Ar likumu aizliegt tam žīdam publiski ļuļkāt to sūda tabakas gabalu!

Atbildēt

Korumpants un čekists,

30.03.2018. 08:18

»

Pēteris

Viss,ko Krūmiņš ir būvējis OK


kriev.žīds, jāraksta caur punktu, jo Pietiek šo vārdu cenzē, Jūlis Mūlis tāds pat idiots kā čekists Savickis un Godmanis. Viņiem interesē visu sacakarēt. Uzbūvēja Mūlis viesnīcu Jūrmalā, neieviešot ES prasības invalīdu ratiņiem, Truksnim par to izīrēja dzīvokli, aplaimoja mauku tiesnesi no jaunības gadiem. Pa Jūrmalu kā savā kabaā krāniņu rausta, pat uz KNAB pats aiznesās, Mēģinot Straumi pataisīt par savējo. Čekista nekaunība! Aizliegt viņam tos sūda cigārus zelēt ar likumu!

Atbildēt

Pēteris

30.03.2018. 05:59

Viss,ko Krūmiņš ir būvējis OK!!!

Atbildēt

kaija

29.03.2018. 17:14

tagad mums ir cita veida grausti- jauni, stikla-betona un tukši, spīd un laistās saulē. un tik būvē uz mūsu zemes

Atbildēt

forcemajeure

29.03.2018. 11:55

Jūrmala ir graustu pilsēta. uzmanīgāk paskatieties. ap 5% graustu. katrs kultūrvēsturiskais grausts īpaši aizsargāts? vajadzētu uzlikt pamatīgus naudas sodus īpašniekiem par pilsētvides piesārņošanu. Turaidas ielas sākums tāds nieks vien ir salīdzinājumā

Atbildēt

lats

29.03.2018. 09:56

Jūlijs jau tā ir piedirsis visas skaistākās Jūrmalas vietas, viņa ražojumi nu gan nav saucami par arhitektūru, turklāt, tur neviens nevēlas par tādu naudu dzīvot. bet par velti ir tikai gatim. Tā visa bija pašvaldības zeme, ko Krūmiņš nekaunīgi piesavinājās, tagad vēl nekaunas īdēt.

Atbildēt

Viedais

29.03.2018. 06:11

Uzņēmējs pēkšņi no Latvijas plauktiem nolaidies līdz Jūrmalai. Varbūt arī uz labu. Gadiem tur neesmu bijis. Bēdīgs kļuva paskats. Grausti pēc krievu aiziešanas tur vērtās par normu.

Atbildēt

dīvaini

28.03.2018. 23:00

Jocīgs raksts. Pēkšņi Jūrmalas dome ( tie paši ZZS un Saskaņa ), kura tik vēlīgi atļāva jau uzbūvēto viesnīcu legalizēt kā daudzdzīvokļu māju ar krietnu nodokļu ietaupījumu, pēkšņi liekot viņam šķēršlus. Liels teātris, jo tas , ko būvēs arī ir parasta daudzdzīvokļu ēka. Arī mērs ir tas pats, kurš ilgu laiku dzīvoja miljonus vērtā dzīvoklī. Tādu nu kurortu mums veido Saskanīgais ZZS veidojums.

Atbildēt

R

28.03.2018. 21:22

Katru koka šķūnīti tikai tāpēc, ka tas ir vecs, nav jānosaka kā kultūras pieminekli. Ir ļoti maz patiesi skaistu koka māju, kuras tiešām jāsaglabā.Turaidas ielas koka ēka tāds šķūnītis vien bija, salīdzinājumā ar Meirovica prospekta īpašuma, kurām ir kopēja robeža ar prezidenta māju, patiesi skaistajam koka mājām un valsts kultūras pieminekli - lapeni, kam tā pati Jūrmalas būvvalde visžēlīgi ļāva sagrūt pilnībā.

Atbildēt

Grausts

28.03.2018. 20:50

Bez būvvaldes Jūrmala attīstītos ātrāk un skaistāk!

Atbildēt

vcb

28.03.2018. 18:20

Vēsturiskās Majoru stacijas nojaukšana bija liela kļūda. Bet ne jau par vēsturisko apbūvi ir runa. Vajadzētu izlasīt publikāciju - Krūmiņš taču plāno atjaunot to graustu!

Atbildēt

Nezinu gan

28.03.2018. 18:08

Manuprāt lietas ir jāsauc īstajos vārdos, ja tas grausts kurš tur stāvēja, tiek saukts par kultūrvēsturisku vērtību un vēl piedevām jāatjauno tā ir tīra birokrātija lai neteiktu stulbums.Tā gribēja atjaunot vēsturisko Majoru staciju,arī Dubultu staciju, tikmēr marinēja kāmēr nojauca.Kas ir nolaists, nolietots no tā ir vienkārši jāatvadās

Atbildēt

Nopērciet ierēdņiem dīvānu

28.03.2018. 15:08

Pie mums tā ierēdņi ("strādā") guļ. Ir pieņemti neadekvāti likumi par to cik ilgā laikā drīkst izskatīt lietas un protams ierēdņi viņas izskata noteiktajā termiņā - tas ir noteiktā termiņa pēdējā dienā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....