Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēlis

26.06.2019. 05:11

»

Cyril

урод латыш


Ko tu, fašistu cūka, te meklē? Jums tak ir savi vaņkas slavinoši portāli.

Atbildēt

nu ja

24.06.2019. 22:56

»

Santa

Spēcīgi


Sila est', uma ne nado.

Atbildēt

Ruta

24.06.2019. 13:48

kur tad tie postcilvēki ar saviem logosiem rodās. Radīšanai tiek izmantots cilvēku un vispār dzivo būtņu pamatinstinkts -vairošanās. Vācieši šeit (Livonijā) laika gaitā bija iegēnizējuši cilvekus ar tikumu un morāli. Nāca krievu laiki, visi spējīgakie tika apkauti, vēlāk kari un tad mazkvalificetā darba spēka iepludināšana sajaukšanās, bet pamatinstinkts darbojās, Lūk, arī postcilvēki.

Atbildēt

stalins-secinajums

24.06.2019. 10:38

Es sajutu savu dzimtu , bet tiesi nezinu, kura tiesi dzimta dod man savu speku.Gudrie ljaudis izsekojusi cita izcelsmei,bet vini neienteresejas par cilveku jutaam.

Atbildēt

stalins

24.06.2019. 10:11

»

Secinājums

Ja jau var izvēlēties tautību tad var arī izvēlēties vecākus,nepatīk šitie,paņem citus.Tāpat var izvēlēties tēvzemi,kultūru,tikumus un sirdsapziņu


Padomju laika bija " anekdote", ka sit ne jau pa 5 punktu pasee, bet pa seju.Tapec daudzi ebreji(ari cigani) izvelejas oficialu un mazakbistamu tautibu.Privata lieta ir tauta pie kuras velas vins piederet.Diskreta.Es apzinos, ka but ebrejam musdienas ir ipasi bistami, bet man jau to ebreju saknu ir nedaudz!Esmu latvietis!

Atbildēt

Fēlis

24.06.2019. 06:21

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


''Tikai latviešu postcilvēki ir spējīgi uz tik šausmīgu nelietību kā PSRS un nacistiskās Vācijas vienādošana.'' OK, Priedīša kungs, bet nu es gribētu saņemt paplašinātu skaidrojumu. Ar ko tad šie 2 monstri atšķiras? Būs, vai kā parasti tēlosiet beigtu zivi?

Atbildēt

Secinājums

24.06.2019. 05:48

»

stalins

A.P. uzvedas ka pubertates vecumaa esoss puisis.Vins izaicina visus nepareizos,bet to ir aiii cik daudz.Kad es mainiju pasi , man pajautaja par tautibu,es izvelejos tautibu nepieminet.Ta ir privata lieta.Domaju,ka ta ir ieveleta LR prezidenta privata lieta piederet pie kadas tautibas.Nu bet raksta autors...


Ja jau var izvēlēties tautību tad var arī izvēlēties vecākus,nepatīk šitie,paņem citus.Tāpat var izvēlēties tēvzemi,kultūru,tikumus un sirdsapziņu.
Tikai cilvēka būtību nosaka mentalitāte,un tā veidojas ģimenē,dzimtā , tautā.Savādāk sanāk bezsugas aita.

Atbildēt

stalins

24.06.2019. 05:25

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


A.P. uzvedas ka pubertates vecumaa esoss puisis.Vins izaicina visus nepareizos,bet to ir aiii cik daudz.Kad es mainiju pasi , man pajautaja par tautibu,es izvelejos tautibu nepieminet.Ta ir privata lieta.Domaju,ka ta ir ieveleta LR prezidenta privata lieta piederet pie kadas tautibas.Nu bet raksta autors visviens to piedeves postcilvekiem.
Bet kopuma raksts ir daudz labaks ka ieprieksejie!Tajos bija tik daudz nesaprotamu terminu.bet es tacu neesmu valodnieks!

Atbildēt

ha, ha

23.06.2019. 15:19

Aktuāla problēma, precīzi novērojumi, pareizi secinājumi, vienīgi, sekojot šai loģikai, raksta autoru pašu varētu saukt par poststukaču.

Atbildēt

stalins

23.06.2019. 13:36

nacikiem bija zemcilveki un neculveki, bet nu ir jauna klase-postcilveki.Tie ir visi sie sikburzuji, potencialie arvalstu imperialistu agenti, cita starpa ari nihilisti un geji.Par parejiem skaidri definets nav.

Atbildēt

Tiesiskums

23.06.2019. 10:17

latvaniju vada SAULES MŪŽĀ vieda ragaiņi un DUBI otto,tāds dimžēl liktens tas nav labi,tas ir slikti.

Atbildēt

Žulis

23.06.2019. 09:54

Kas tad ir tie postcilvēki, kurus čekas aģents Priedītis „apdzied” gandrīz katrā savā rakstā un pie kuru rašanās viņš vaino latviešu tautas mentalitāti. Postcilvēki nav nekas cits, ka viņa paša karsti mīlētās kompartijas radīts produkts. Kompartija savulaik lielījās, ka ir radījusi jauna tipa cilvēku. Lūk, šis tad nu arī ir tas jaunā tipa kompartijas radītais indivīds un viņa pēcnācēji, kuri tagad nokļuvuši kapitālismā, var pilnībā demonstrēt savu īsto seju.
Cilvēka un cilvēces degradāciju nerada laikmeta dzīves apstākļi. Cilvēka degradāciju rada ideālu trūkums. Materiālisms un ateisms, ko Marksisma –Ļeņinisma ideoloģija iedēstija cilvēku apziņā ir laupījis cilvēkiem ideālus. Nekas vairs nav svēts, nekas nav cienījams. Tēvzeme ir tikai vieta, kur esi dzimis, bet tauta – idivīdu bars, kas runā vienā valodā. Dievs tikai pasaku tēls. Tie, kas atdeva savas dzīvības par tautu un tēvzemi – pilnīgi muļķi. Mīlestība, uzticība, godīgums naivas muļķības Par visu var ņirgāties, visam uzspļaut – tas ir tika kruti! Kas paliek pāri? Pāri paliek dzīvnieciskais egoisms, baudkāre, varas un slavas kāre. Un tas rada visu to, ko te tik spilgti apraksta Priedītis. Tāpēc nevajag te murgot ne par "strukturālās pārslodzes tendenci, bioloģiskās regresijas tendenci vai atavisma dumpja tendenci”. MATERIĀLISMS UN ATEISMS cilvēku apziņā ir cilvēku sabiedrības degradācijas īstais cēlonis. Visos laikos cilvēces attīstību virzīja cilvēki ideālisti. Cilvēki – materiālisti tikai parazitēja un izmantoja savā labā ideālistu sasniegumus. Jo vairāk sabiedrībā ir cilvēku ideālistu, jo veiksmīgāk notiek šīs sabiedrības attīstība. Jo vairāk cilvēku materiālistu, jo lēnāka attīstība. Domāju, ka varētu pat izskaitļot procentuāli pie kādām ideālistu – materiālistu attiecībām sabiedrības attīstība apstājas un sāk iet degradācijas virzienā. Tas tā īsumā.

Atbildēt

nu gan visas putrā

23.06.2019. 07:21

homo ir, sapiens ne vienmēr..........tas tiesa, bet Kariņš gan pie sapiens.Labāk būtu padomājis, kas maksāa valmieras škiedras parādus, tur gan sapiens nav, parastā shēma, aizņemas, nauda 'pazūd', mums jāglābj 'metalurgi'

Atbildēt

PIETIEK - A. P.

23.06.2019. 07:00

Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušas padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evolūcijas pakāpē.

Atbildēt

fakts

23.06.2019. 05:03

Viss ir daudz vienkāršāk,ir Priedīši un ir CILVĒKI.Diemžēl cilvēki ir mazākumā.

Atbildēt

čuvak

22.06.2019. 22:53

»

A.P.

Latvijā postcilvēku ēras dinamika ir valdzinoša. Latvijā postcilvēku izdalījumu spraigums ir loģisks un loģiski nenovēršams ne tikai tāpēc, ka ietilpst “baltās” rases civilizācijas norieta kopējā procesā. Norieta ātrums ir atkarīgs no populācijas attīstības pakāpes: jo neattīstītāka populācija, jo noriets...


Izbeidz jaukt latv(ij)iešus ar latviešiem(mušas ar kotletēm)!

Pat, ja latvieši būtu tādi neradījumi, kādus tu te mālē, tad sava niecīgā skaita dēļ(0,01 % kopskaita), viņi NEVARĒTU sabrūvēt 1/1000 daļu no tiem sū, kas ir sabrūvēts !!!

Atbildēt

dūmai dūmai

22.06.2019. 22:40

»

Mumins

Viss it kā saprotams, vien nav skaidrs, kāpēc tik asa attieksme pret "583 darbiem"? Kas tieši šajā izteikumā ir tik kritizējams? Lai arī autors iepriekš uz jautājumiem komentāros nav atbildējis, izpratnes šajā jautājumā man derētu vairāk


ar karoti tev baškā neviens neko neielies - tu tikai stulbu purnu tēlosi ka klausies un... turpināsi kladzināt bērnudārznieka 'kāpēc-kāpēc" !

Atbildēt

Latvis

22.06.2019. 22:38

Tas tā varētu būt, bet, es domāju, ka aiz mūsu vadoņiem, stāv cilvēki, kas šos vada un mēs tos varam tikai apjaust. Tas no Ventspils, būtu tāds "zibens novedējs", drīzāk, kāds Šķēle, Šlesers ...? Tā kā vadāmajiem ir jāpilda pavēles, tad viņi nevar rīkoties cilvēciski, jo pavēles ir jāpilda bez izrunāšanās, citādi var no rīta arī nepamosties.

Atbildēt

Mumins

22.06.2019. 21:30

Viss it kā saprotams, vien nav skaidrs, kāpēc tik asa attieksme pret "583 darbiem"? Kas tieši šajā izteikumā ir tik kritizējams? Lai arī autors iepriekš uz jautājumiem komentāros nav atbildējis, izpratnes šajā jautājumā man derētu vairāk.

Atbildēt

A vispār

22.06.2019. 20:53

Der padomāt - un vākt ziņas šajā lietā ...Par tematu, par autoru, par viedokļa vēsturi, par moskāļu iespaidu, žīdu un pārējo jevreju redzējumu utt. Vajg tik rakt !

Atbildēt

Burzuaziskais nacionalists

22.06.2019. 20:51

Atur ,tev ka vecam tautas ienaidniekam un kgb darbiniekam ,aicinam izbeigt nirgaties par latviesu tautu ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...