Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ja

03.11.2021. 18:16

»

kAS PATEIKS PATIESĪBU?

Vai tās arī bija bailes, kas lika ārstiem neārstēt slimos pēc savas sirdsapziņas un prakses, bet nosmacēt zem ventilatoriem. Vienīgais cilvēks, kas par to sāka kliegt, lai pasaule dzird, tika izolēta un gaida tiesu...


Cik pareizi pateikts:kAS PATEIKS PATIESIBU! Jusu uzrakstito pie sienas jaliek . Ta ari ir, bet vainigo nebus, jo ta sauktos arstus neparbaudis, vini ir sveti un arste pec pareiza protokola, tatad nesodis, bet ka ar vinu sirdsapzinu? Dargas zales nedod visiem, nezinu kapec. Lai pasaka sabiedribai, cik sadas zales sanemusi.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

01.11.2021. 18:30

Aukstā kara laikos
bija lielāki kara izcelšanās draudi, tad

Anglijā

https://en.wikipedia.org/wiki/Greenham_Common_Women%27s_Peace_Camp

1983. g. 50 000 sieviešu
bloķēja aviobāzi
ar 3 km garu asfalta skrejceļu.Atbildēt

autoram

31.10.2021. 09:14

Lai nu arī cik lecīgs un kaitinošs ir Bordāns, taču šoreiz viņam var piekrist. Tik inteliģentam un demokrātiskam valdības vadītājam kā Kariņam grūti panākt, lai arī ciema pamuļķi un profesionāli kūdītāji pakļautos likumama un saprastu vakcinācijas nepieciešamību. Tādiem tikai ar pātagu

Atbildēt

Pavels

30.10.2021. 03:45

Kaut ko tam lidzigu esam jau redzejusi. Nak atmina par 90-jiem gadiem. Pa skolam stagaja banditi un medija 12-klasniekus(cies). Tad spriceja tiem(tam) heroina devu un pielika kabata kontakta talruni nakamas devas iegusanai.
Azskatas loti lidzigi

Atbildēt

Reālists

28.10.2021. 03:22

Autoram nav nekādas sajēgas,kas ir armija,tie nav tikai karavīri ar stobriem,bet šī ir vislabāk organizētā struktūra,kurā ir S-3 plānošanas virsnieki,kuriem ir vairāk izglītības nekā jebkuram mūsu ministram.Ir daudzi virsnieki,kuri ir beiguši arī Māršala akadēmiju Vācijā,kuri ir apmācīti krīzes pārvaldīšanā,kuriem ir lieliska loģistikas pieredze.Ja ZS ar savu transportu palīdzētu mediķiem iebraukt jebkurā attālākajā lauku mājā,uz kuru nav pat kārtīga ceļa,tas būtu apsveicami.Nevajadzēja nekādu vakcinācijas biroju,bet nodot šo pasākumu armijas rokās un viņi būtu visu noorganizējuši.Tā ir vislabākā ideja,kādu kāds politiķis ir teicis.

Atbildēt

Latvietis

27.10.2021. 19:49

Kovidfašisms!!! Skatieties kas notiek Austrālijā, tur jau policija rokrokā ar armiju šauj uz cilvēkiem ar traumatiskajām gumijas lodēm, daži jau jūtīgās vietās trāpīti ir nošauti!!

Atbildēt

Dr.xy

27.10.2021. 16:53

»

neatlaidīgā

Bailes dara savu un uzpirktie plānpprātiņi cenšas seniorus iebiedēt un vienkārši ātrāk novākt ,lai nemaisās pa kājām tādiem kā levitam,kariņam,pauļļurkam.Kauns par tādu valdību,ka ir uzpirkta un tagad jāatstrādā ,kas ieripoja resnkaklu rīklēs.Kauns un negods.Vāķaties projām un nebendējat cilvēkus,kuri...


Interesanti, kas tad ir sos planpratinus nopircis?
Vai ES un NATO Valsti ir vel daudz sadu ideotu ka "neatlaidiga" ? To ka sos antivakcinacijas ideotus par vinu dezinformacijas izplatisanu Covid 19 pandemijas laika,ir jasoda,ir skaidrs,jo vini apdraud Latvijas pilsonu veselibu un dzivibu.
P.S. Protams,ka Bordans nav nekads gaismasnesejs,bet soreiz sada arkarteja situacija,varbut vina priekslikums ir pareizs.

Atbildēt

badžoo

27.10.2021. 13:43

Eva Juhņēviča! Kaut tu ar saviem kungiem drīzumā izputētu!

Atbildēt

Ralfs Postītājs

27.10.2021. 08:11

»


Ne tikai tas. Nav jau reāla plāna nākotnei.

Un būs tāda pati ņemšanās un ināšanās par 3. vai 4. balstvakcīnu, kā padzerties iedot. Būs tie paši aizvērtie veikali un komandantstunda soda naudas iekasēšanai budžetam atkal un atkal. Tā šī noziedzīgā vara ir izlēmusi principiāli.

Atbildēt

uzraugs

27.10.2021. 07:49

Bordāns ir intrigants un muļķis, tāpec viņa šļupstus nav ko apspriest.

Atbildēt

Atis Priedītis

27.10.2021. 07:12

»

interesanti

Kāds tam sakars ar raksta tēmu


Sakars ir tāds, ka no cilvēkiem pilnīgi apzināti un nelikumīgi tiek slēpta informācija, kura varētu izdarīt radikālas izmaiņas Latvijā.

Atbildēt

vidzemnieks

27.10.2021. 06:16

Es zin ,būs vēl trakāk,tos kas nebūs mierā vispirms nošaus un tad vakcinēs,piedevām apglabāt ļaus pēc otrās potes veikšanas,toč tā būs, man kaimiņš ir zaldāc un viņš to vien dar kā pucē stobr.

Atbildēt

interesanti

26.10.2021. 22:08

»

Atis Priedītis

Kāds ļoti pūlās lai manas grāmatas paliktu cilvēkiem nezināmas...


Kāds tam sakars ar raksta tēmu?

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.10.2021. 21:15

»

lauķis

Mēs dzīvojam melu un salauzto pulksteņu pasaulē.Ja salauž pulksteni tad tas tik un tā divas reizes diennaktī rāda pareizu laiku,oponentiem būs arguments ka pulkstenis rāda pareizu laiku


Skatoties uz visu apkārt notiekošo, arvien vairāk domāju par Sergeja Lazareva teikto, ka bez Dieva ziņas pat mats nenokrīt no cilvēka galvas, un tagad, kad brūk un jūk cilvēka iekārtotā pasaules kārtība, tad vienīgais drošības garants ir atgriešanās pie Dieva un Viņa likumiem (šeit nav domāta baznīca).
Ja, pēc dažām ezotēriskām mācībām, planēta Zeme ir stingrā režīma kolonija, kurā sroku atsēž sevišķi nomaldījušās dvēseles, tad zemes gaitu izbeigšana ir drīzāk pirmtermiņa atbrīvošana, nevis sods (cik nu liels prieks ir dzīvot politkorektuma, welkomistu, zagļu, korumpantu un tamlīdzīgu pasaulē). No otras puses, fatālists neesmu, un kad pie manis ieradīsies latvijas (ar mazo burtu) bruņoto spēku zonderkomanda iepotēt NATO 5,56x45 mm vakcīnu, gan jau kādu pārīti ceļojumā uz astrālo pasauli paķeršu līdzi; kopā tomēr jautrāk :)

Atbildēt

lauķis

26.10.2021. 20:46

»

Čiekurs Egles dēls

Iespējams, kāds zina, varbūt interneta plašumos var atrast...


Mēs dzīvojam melu un salauzto pulksteņu pasaulē.Ja salauž pulksteni tad tas tik un tā divas reizes diennaktī rāda pareizu laiku,oponentiem būs arguments ka pulkstenis rāda pareizu laiku.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

26.10.2021. 20:41

»

111

Neatceros kurš pareizticīgo svētais jau sen pravietoja, ka beidzamajos laikos būs tā- 10 slimie atnāks pie viena veselā veselā un teiks 'Tu esi slims


Iespējams, kāds zina, varbūt interneta plašumos var atrast:
Senā pagātnē, vienā no "Labvakar" raidījumiem parādīja ģeniālu melnbalto īsfilmu. Kadra centrā visu laiku figurēja sieviete ar pilnībā nosaitētu seju, kamēr apkārt esošie tēli palika nemanāmi - parādījās viņu rokas, silueti, bet sejas palika ārpus kadra. Sievietei bija taisītas vairākas operācijas, lai viņa kļūtu par normālu cilvēku, bet visas bija neveiksmīgas. Parādītā epizode bija pēc pēdējās operācijas, kura bija izšķirošā: vai nu varone varēs atgriezties normālu cilvēku sabiedrībā, vai viņai būs jādodas uz rezervātu. Pirms apsēju noņemšanas visi novēl viņai veiksmi un sāk tīt nost apsējus. Kad pēdējais apsējs noņemts, atskan kliedziens: atkal neveiksme! Parāda sievietes seju: normāla, skaista seja. Un tas parāda apkārtējo sejas - pilnīgi kropļi! Sieviete raud, bet neko darīt: medicīna bezpēcīga, viņai jādodas uz rezervātu, jo nav vietas normālu cilvēku sabiedrībā...

Atbildēt

nosūtīšana uz utilizācijas punktiem

26.10.2021. 20:38

Lode nebūs. Bet būs likvidācija. Obligāts covid tests (piem lai tiktu pie jebkura ārsta u.tml) -pasaka ka ir kovids - nosaka piespiedu ievietošanu slimnīcā ar augstu letalitātes procentu. Tā cilvēku no vesela ātri var pārvērst līķī.

Atbildēt

111

26.10.2021. 20:28

Neatceros kurš pareizticīgo svētais jau sen pravietoja, ka beidzamajos laikos būs tā- 10 slimie atnāks pie viena veselā veselā un teiks 'Tu esi slims".

Atbildēt

Atis Priedītis

26.10.2021. 19:59

Kāds ļoti pūlās lai manas grāmatas paliktu cilvēkiem nezināmas.
Vairāk nekā mēnesi manām divām grāmatām "Gan jau rīts mūs atradīs" un "Kristaps - slepenie protokoli" nebija nevienas lejupielādes. Sāku no cilvēkiem saņemt vēstules, ka grāmatu failus lejupielādēt nevar. Uzrakstīju vēstuli pat inboksa administrācijai un šobrīd gaidu atbildi. Bet šodien tikko ieliku grāmatas failiem_lv krātuvē jau pašlaik dažu stundu laikā 34 lejupielāde vienai grāmatai un 27 otrai. Acīmredzot, kāds ļoti pūlās lai manas grāmatas paliktu cilvēkiem nezināmas. Protams, ka tā atkal ir tikai sazvērestības teorija.
"Gan jau rīts mūs atradīs" - https://failiem.lv/f/rgagpaqtg
"Kristaps - slepenie protokoli" - https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Mjā

26.10.2021. 19:55

»

Es

Latvijas valdība ir kā okupācijas vara


Tad redz kā, 50+30 gadus priekš jums tā nebija okupācijas vara, bet tagad palika par okupācijas varu

Atbildēt

Fulfords

26.10.2021. 19:38

https://youtu.be/R_EdFewlfek
burdāneli , vai uz Nigēriju pārcelsies?

Atbildēt

Es

26.10.2021. 19:33

Latvijas valdība ir kā okupācijas vara.

Atbildēt

Putins arī atzinas, ka kaut ko nesaprot

26.10.2021. 19:17

Ļaudis mirst, bet nepadodas.

Atbildēt

Roza Luksemburga

26.10.2021. 18:41

Par ideju ieviest armijas kontroli : stav rakstits, ka tam, jo dievs grib pazudinat, vinsh atnem pratu. Nu apmeram uz to pusi tas viss velk. Tiesam nozelojami.

Atbildēt

Kāpēc

26.10.2021. 18:18

autors sevi nodēvējis ir "Manels viedais?" Nu labi, lai tas Manels paliek ar, bet bez viedā, jo vārds "vieds" nozīmē tāds, kam raksturīgas plašas zināšanas, labi attīstīta domāšana, bagātīga pieredze; arī gudrs, kurā izpaužas šādas īpašības, arī domām, atziņām, idejām bagāts, saturīgs.

Bet, Manel, Jūs esat antivieds. Noņemiet jau nu gan to otro segvārdu nost. Varbūt tad nebūs tik smieklīgi lasīt Jūsu rakstīto, bet saturs būs vieglāk uztverams - kā jau raksta katrs antivakcers.

Atbildēt

motorhead 1916

26.10.2021. 18:02

Armijas riiciibaa ir barinjsh slikti apmaaciitu dunduku, turklaat bez jeedziigas vadiibas. Taa pat nav lielgabalu galja, tie ir KAAJSLAUKJI!

Atbildēt

ha-ha

26.10.2021. 17:00

Zem stobriem bütu jäņem tie,kuri kärtėjo reizi ar trïssoli palielinäja jau tā dramatisko sociälo nevienlïdzïbu.Varbüt gudrais covid vïruss palïdzės,jo no tā šiem trïssoļa lėcėjiem ir dikti bail.

Atbildēt

3.td

26.10.2021. 16:56

No padomijas mantojuma
1- Disidentiem-režīma pretiniekiem bija daži pamatnoteikumi-
a-nedzīvot melos,nemelot pašiem un katru jaunu informāciju pārbaudīt.
b-Ja ne es,kas tad?Ja ne tagad,kad tad?
c-Attiecībā pret varu- nebaidies,netici,nelūdzies.
2-Seniori stāsta,ka gripas epidēmiju laikā 1957,58g. un1977,78g.veica pasīvo vakcināciju-izslimojušu cilvēku asins serumu spricēja slimajiem,tas daudziem palīdzēja.
3-Bailes uzspieda zīmogu laikam,
Ļaudis mācijās pavadā iet.
Tad,kad jāklusē ,mācijās klaigāt,
Bet,kad jākliedz, tad mutes bij ciet.
J.Jevtušenko.atdz.J.Peters


Atbildēt

kurā

26.10.2021. 16:39

»

deokupācija nav notikusi

Kuri ir tavējie


zoodārza mītnē tu veģetē?

Atbildēt

Pēdējais rudens

26.10.2021. 15:47

»

Bailes

Valdošajai varai ir svarīgi iesēt cilvēkiem bailes par katru cenu, jo tikai tā var manipulēt ar cilvēkiem un pakļaut tos. Viss šis vājprāts turpināsies tik ilgi, cik ilgi cilvēkos būs bailes. Tieši tāpēc ļoti daudzi it kā anti-vakseri ir algoti manipulatori, kuri dara to pašu, ko valdošā vara - biedē...


Bailes rodas ja piemīt apziņa, bet ļoti daudziem tāda extra nav kopš dzimšanas. Prot tikai kviekt līdzi savam cūku baram ar ko kopā dzēruši vēmuši un zaguši. Īstie ideologi sapotējušies jau trešo reizi un dreb kā apšu lapas.

Atbildēt

!!

26.10.2021. 15:40

nevaru iedomāties, ko šāda vara iesāktu pie reāla militāra konflikta, droši vien, ka vispirms apšautu savējos...

Atbildēt

!!!

26.10.2021. 15:36

Māliņ, beidz dirst!!!

Atbildēt

>?

26.10.2021. 15:15

Manels tikai aizmirsis uzrakstīt vienu lietu. Ko tad darīt ar Dievzemītes lohiem? Kādas Varnešu metodes būtu tās pareizākās?

Atbildēt

P.

26.10.2021. 15:04

> Visticamāk, ka šādu scenāriju sākumā aprobēs kādā klusākā nostūrī bez lieciniekiem

Nē. Daudz ticamāk, ka to iemēģinās uzreiz televīzijas tiešraidē, jo krietna daļa sorošistu atbalstītāju jau sen prasa asinis.

Atbildēt

kAS PATEIKS PATIESĪBU?

26.10.2021. 15:03

Vai tās arī bija bailes, kas lika ārstiem neārstēt slimos pēc savas sirdsapziņas un prakses, bet nosmacēt zem ventilatoriem. Vienīgais cilvēks, kas par to sāka kliegt, lai pasaule dzird, tika izolēta un gaida tiesu.
Šorīt lasīju Elitas iterviju ar Cimdara meitu. Mani nelaiž vaļā tas viens teikums , izteikts kā drauds ārstiem - ,, vai jūs par savām dzīvībām nebaidāties? Kas to izteica un kādā nolūkā> Vai - ja Cimdars paliks dzīvsm tad padomājat par savām dzīvībām. Kas tas ir? Vai te nav līdzība ar mīklaini mirušiem Lemberga lieciniekiem, kas bija drauds izgāzt safabrricēto prāvu, Pēdējais mira tūlīt pēc izspiestas un melīgas liecības parakstīšanas, pēc pāris dienām nomira arī viņa sieva un smagi saslima meita, kas izdzīvoja un griezās pie ģenerālprokurora... Manā skatījumā, Cimdara nāve velk uz līdzībām ar Rebenoku, Cimdars bija , ziedodams garus dzīves gadus Latvijai, pelnījis tās dārgās zāles. Kādēļ tās netika dotas? Un slimnīcā viņš iegāja savām kājām un nebija nekāds mirējs. Viņš vēl tic`1eja... jā, bet uz ko? Uz zvēriem? Slepkavām? vai uz mistiku, ka šajā bandā būs arī kāds, kuru var saukt par cilvēku.

Atbildēt

Sūdabrāļi ,

26.10.2021. 15:03

varētu jau smalki izteikties , bet teikšu kā domāju, es jums uzurinēju un pat stobra priekšā! Nelgas noplukušie!

Atbildēt

Biedr Māneli !

26.10.2021. 15:01

Nevajag pārspīlēt !

Atbildēt

neatlaidīgā

26.10.2021. 14:54

Bailes dara savu un uzpirktie plānpprātiņi cenšas seniorus iebiedēt un vienkārši ātrāk novākt ,lai nemaisās pa kājām tādiem kā levitam,kariņam,pauļļurkam.Kauns par tādu valdību,ka ir uzpirkta un tagad jāatstrādā ,kas ieripoja resnkaklu rīklēs.Kauns un negods.Vāķaties projām un nebendējat cilvēkus,kuri grib dzīvot savu dzīvi nevis mocīties ar atņemto imunitāti un izraisītām slimībām.

Atbildēt

devolūcija

26.10.2021. 14:15

Notiekošajam ir kāda ļoti laba iezīme. Kļūst redzamas ļoti daudzu personu īstās sejas un patiesie nodomi Ar ūsainleviti sākot un kažoksargjansonu beidzot. Arī konservu jankas blice izrādījās pat ne puskoka lēcēji. C'est la vie!

Atbildēt

Bailes

26.10.2021. 13:58

Valdošajai varai ir svarīgi iesēt cilvēkiem bailes par katru cenu, jo tikai tā var manipulēt ar cilvēkiem un pakļaut tos. Viss šis vājprāts turpināsies tik ilgi, cik ilgi cilvēkos būs bailes. Tieši tāpēc ļoti daudzi it kā anti-vakseri ir algoti manipulatori, kuri dara to pašu, ko valdošā vara - biedē cilvēkus. Cilvēki, mostaties jel - meklējiet informāciju, kas ir bailes, kā tās rodas, kā tās var pārvarēt.
P.S. Visu baiļu pamatā ir bailes no nāves. Un tas ir tik absurdi, jo nāve nu ir tā lieta, kas pilnīgi droši piemeklēs 100 % cilvēku. Tādēļ jautājums nav par to, kurš mirs/kurš dzīvos, bet gan par to, vai Tava dzīve būs pilnvērtīga. Un pilnvērtīga dzīve ir tikai tad, ja tā sakņojas brīvībā. Taču tieši to viens otrs mēģina atņemt, manipulējot ar bailēm...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...