Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prātam nav aptverams...

Velta Straume
04.04.2019.
Komentāri (105)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

10.04.2019. 09:43

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Tāpēc, kad es saku, ka bauri ierij to ko iesēja, ar to domāju: ja padsmit reizes ej vēlēt par kangariem, blēžiem, meļiem, vienkārši morāliem kropļiem, tad nebrīnies, ka tevi izmantos, izspiedīs visas sulas, tad izmetīs uz ielas.
Ja tu neko nejēdz pārbvaldē, tātad tev nav mērķu, tad nebrīnies, ka tu kļūsti par vergu tam kurš zin un saprot vairāk par tevi.
Kad notiek bvēlēšanas kangari organizē pārvaldi, velta tam pūles un resursus. Bet bauri tajā laikā dara ko?

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 09:31

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Bauri ir cilvēki, kuri:
1) Pilnīgi neko nejēdz pārvaldē, kas ir visu mūsu dzīves galvenā lieta. Maksimāli vienkāršojot: Mērķi > darbības mērķu sasniegšanai > rezultāts > saikne ar rezultātu, lai pārbaudīt vai veiktās darbības ļauj sasniegt izvirzītos mērķus. Tāpēc bauri izvēloties vēlēšanās labākos pārvaldniekus vienmēr kļūst par lētu triku upuriem, un vienmēr ievēl blēžus, meļus, zaglūs, nodevējus
2) Līdz ar to bauriem neeksistē saikne starp iegūto rezultātu un iepriekš veiktajām darbībām. Bauri ir pārliecināti, ka viss kas notiek, notiek nejauši, "tā sanāca". Bauri nav spējīgi pagātnē notikušu notikumu sasaistīt ar iegūto rezultātu šodien.
3) Līdz ar to bauri neizmanto iepriekšējo paaudžu iekrāto pieredzi. Piemēram, tāpēc atkal un atkal vieni un tie paši blēži, meļi, zagļi, nodevēji tiek ievēlēti izmantojot vienus un tos pašus lētos trikus - klaji, atklāti melojot, runājot to ko bauri grib dzirdēt (kā atklāja bordāns, iepriekš noskaidrojot soc. aptaujās ko bauri grib dzirdēt)
3) Bauri nav spējīgi kādā notikumā, no dažādu faktoru daudzuma, izcelt galveno faktoru.
4) Līdz ar to bauri nav spējīgi prognozēt notikumu gaitu nākotnē

Bauri nav lamuvārds vai apsaukāšanās. Tas ir cilvēka attīstības līmenis. Tāpat kā kolonizatori brauca atklāt Amēriku, ar smaidiem deva bauriem dzert spirtu, pēc tam slepkavoja viņus, vai arī "stikla krellītes" mainīja pret bauru resursiem

Atbildēt

> Pilsonis - nav arguments

08.04.2019. 12:07

»

Pilsonis

Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā


Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu.

Atbildēt

Pilsonis

08.04.2019. 10:44

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā

Atbildēt

Rty

07.04.2019. 11:09

Tādu lietu ir daudz. Pat tad, kad mājā īpašums patiešām bojāts, lietas izbeidz. Vienīgais, ja nav naudas šajās lietās zinošam advokātam, policija viskautko var saražot :/

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 02:36

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

vispār

07.04.2019. 00:49

»

brīvais radikālis

Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības


Tavā sociālismā tā mājas īpašniece dotos lopu vagonā uz Sibīriju vai ilgi skaidrotu kādam krieviski runājošam oficierim kāpēc viņa tomēr mīl padomju varu un ka tās muļķības sarakstījusi, jo bija piedzērusies un vairāk tā nekad nedarīs.

Atbildēt

brīvais radikālis

06.04.2019. 23:57

»

Paija - juhops

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi...


Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības!

Atbildēt

Paldies

06.04.2019. 19:09

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Labi un patiesi

Atbildēt

Bricis

06.04.2019. 18:23

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Nopērc sev izmēru lielākas apakšbiksītes

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:37

Jums Sandra, nedos pielaidi valsts noslēpumiem, kādēļ nekad nebūsit ne TM ministre, ne IeM ministre, ja tomēr Jūs ievēlētu Saeimā. B.Broka sacēla traci, kad viņai nedeva pielaidi.Tur kaut ko pamainīja, lai formāli var nedošanu apstrīdēt, bet, negribēs dot, nedos, jo esat pret sistēmu. Bordāns pret ir tikai ar lielisku žīdu teātri. Maizītis, vecais čekists, arī daļu čekas maisu joprojām nepublicē. Vnk "nozadzis", izmantojot amatu.

Bez tam - Bērziņai, jaunajai CVK pr-jai ir vajadzīga kā pr-jai pielaide valsts noslēpumiem. Likumgrozījumi to paredz.Manuprāt, vēlēšanu rezultātus skaitīs "noslēpumaini", kas nozīmē, ka valsts ir reāli nozagta. Nebūs pat formālas demokrātijas. Faktiski valsts apvērsums. Sistēma Jums neko neļautu.Divi CVK pr-ji pirms Cimdara "nošāvās". Esmu pārliecināts, ka Cimdars arī skaitīja balsis pēc SAB pasūtījuma. Likumgrozījumus, viņu atlaižot, visticamāk, pieņēma, lai legalizētu viņa iepriekšējo darbu - skaitot "noslēpumaini". Tagad Cimdara iepriekšējā darba novērtējums ir valsts noslēpums.Plānotā elektroniskā balsošana būs totāla balsu skaita viltošana, atbildība tikai uz tehniskajiem darbiniekiem. Simptomi ir Barča un Kļauzs, šķiet, tāds bija viņa uzvārds, jau bija - abi konstatēja nesakritības balsu publiskotajam skaitam naktī un galarezultātos. Es neticu, ka sistēma ļaus sevi pārmaiņām. Jūs taču neveidojat jaunu tieslietu sistēmu, ar kuru gribat lauzt veco, bet gribat vien uzlabot esošo.

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:32

»

Briķes kundze

Padalieties ar pieredzi, kā tikt pie tādas pensijas arī citiem bēdubrāļiem4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju. Šodien šī K. Kariņa žīdsātanistu globālo korporāciju SAB atlasīto marionešu valdība realizē visas SVF/PB/Federālo rezervju norādes caur ASV un Izraēlas vēstniecībām. Šībrīža galvenais K. Kariņa uzdevums, kam radīta īpaša darba grupa, ir strauji graut LV ekonomiku, izņemot skaidru naudu no apgrozības. Iepriekšējais uzdevums tika veiksmīgi haosa, terora un vardarbības eskalēšanai realizēts - šaujamieročus drīkst lietot no sešpadsmit gadu vecuma ar Saeimas un VP akceptu.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. mērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma. Baltijas valstu valdības aicina savus iedzīvotājus nodrošināties ar evakuācijas somām.. ceļā un labākiem medību laukiem.

Atbildēt

Indulis Durka

06.04.2019. 16:05

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


galvasslimais rakstīja tādu pantu savā cejdarbā Muļķu zeme XXI kaksimts. Jā, kaksimts tieši.

Neparakstījās kā Cenzētais, bet ar kļičku Untuns Mazpusens. Tipa ieguva tautas kļičku - Mikropisāns. Šo vārdu nocopēja pat kāda zelta zivtiņas reklāma TV - minot vietas nosaukumu Mazpisāni.

Beidzot citāts no Muļķu zeme XXI kakusimts.

" Debess šodien klāra,
Aiz žoga savā dārziņā redzu-
Atkal onanē kaimiņu Māra!"


Atbildēt

Nevajag

06.04.2019. 15:36

»

visticamāk

sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu


Kopoties ar dzīvniekiem tak aizliegts

Atbildēt

visticamāk

06.04.2019. 15:25

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu.

Atbildēt

Hihihi

06.04.2019. 15:21

»

Fēlis

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem


Sandra Briķe- Driķe grib uzlabot šīs 4. maija republikas tieslietu sistēmu! Kāpēc, Jūs Sandra, to vēlaties? Vai VDD gatavo Jūs jaunām Saeimas vēlēšanām, liekot Jums noticēt? Jūs neko nevarat izmainīt! Kā vien uzlabot genocīdu ar saviem priekšlikumiem! Jūs vieglprātīgi kādu komentētāju apvainojāt par slepkavu. Jūs joprojām esat prasta LPSR prokuratūras izmeklētāja?

Atbildēt

Fēlis

06.04.2019. 14:36

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Hihi

06.04.2019. 13:45

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu

Atbildēt

Ko var gribēt!

06.04.2019. 08:57

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Abi pie cita raksta kvēli U. aizstāvji.

Atbildēt

Ritai

06.04.2019. 08:05

»

Rita

Par cik Tieslietu ministrs J. Bordāns ir apsolījis veikt auditu tiesu sistēmā,tad noteikti vajadzētu arī Sandrai Briķei kā neatkarīgam ekspertam piedalīties un uzrādīt prettiesiskās darbības,lai mēs,tā sabiedrības daļa,kas nav saistīta ar tiesu varas sistēmu-saņemtu apstiprinājumu vai noliegumu viņas...Šī vēstule atklāj, ka ne tikai Jums nākas vilties Jānī Bordānā. Jānis Bordāns ignorē Sandru Briķi, kurā piedāvāja palīdzību tiesiskuma atjaunošanā.Labdien !

Esmu par cīņu ar tiesiskiem līdzekļiem.

Ja Tieslietu ministrs J.Bordāns ir atbildīgs par saviem vārdiem, gan par neatkarīga audita veikšanu tiesu sistēmā, gan par amatpersonu nomaiņu, kuri ir izdarījuši gan noziedzīgu bezdarbību, gan ļaunprātīgi izmantojuši amatu, viņš reaģēs uz to, ko es saku un uzaicinās mani uz šo neatkarīgo komisiju, jo es vēsturiski varu pierādīt ar piemēriem, kas noticis tiesu sistēmā un, kādēļ tā ir nonākusi līdz “tiesiskuma piesmiešanai“,- sakot paša J. Bordāna vārdiem.

Ja J. Bordāns mani noignorēs, tad sabiedrībai un cilvēkiem tiks pierādīts, ka viņš ir populistisks melis un tas viss ir teātris.

Ja Tieslietu ministrs iet ar tik skaļiem un nopietniem saukļiem, raksta uz citu valstu vēstniecībām par tiesiskuma piesmiešanu Latvijā attiecībā par vienu Jurašu, bet tiesiski piesmieti jau ir arī tūkstošiem citu cilvēku visdažādākos veidos un ar visdažādākām un smalki rafinētām metodēm, manipulējot ar likumu un slēpjot savus “netīros“ darbus zem likuma vārda svara, bet patiesībā visur ir melu meli un krāpšanas dažādās formās, t.sk. ar tiesu spriedumiem, ko vienkāršam Latvijas iedzīvotājam grūti aptvert un pierādīt.

Noskatījos dokumentālo filmu par lustrāciju un varu droši teikt, ka tās pašas psiholoģiskās teroristiskās metodes pielieto līdz šodienai, un nav brīva valsts, – diemžēl, tā ir tikai uz “papīra“ !!! Tiesu vara ir uztaisīta kā “privātā bodīte“ kur, piemēram Liepājas tiesas priekšsēdētājs I. Jaunģelže (tagad Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājs un priekšsēdētājs jau vairāk kā 20 gadus – sākumā Liepājas rajona tiesas, tad Liepājas tiesas, tad Kurzemes rajona tiesas un tā visu mūžu bez progresīvām izmaiņām utt.) un citi augstākstāvošie nav par brīvu tiesisku attīstību, bet par savējo iebīdīšanu, noturēšanu, tādēļ arī notiek vispārēja tiesiskuma degradācija.

Ir jābūt būtiskām u radikālām reformām, ja gribam būt demokrātiska valsts, kas noteikts Latvijas Satversmē !!!

Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

jurists

06.04.2019. 07:58

Šeit mēs varam izlasīt godīgās un zinošas jurists Sandras Briķes kolēģu POZICIJU Tiesiskuma jautājumā, kas, protams, izraisa ārprāta naidu pret viņu no valsts izlaupītāju puses:Katrā ziņā liels solis pretī tiesiskākai valstij jau būtu, ja tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori, kuri faktiski veic tādu tehniski mehānisku juridisku darbu, būtu valsts algotas amatpersonas, nevis šeptmaņi, kuri gozējas miljonāru sarakstos.

Atbildēt

Niknais

06.04.2019. 07:42

»

ES ir reāla impērija

Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu...


Vecīt, tak pamaini biski plati, citādi rodas iespaids, ka Tev tik divas problēmas- hemoroīdi un nenogrieztā priekšāda, zem kuras smegma sakrājusies. Var un vajag lamāt tos žīdmasonus, tomēr latviešu valoda ir daudz bagātāka ar izteiksmes līdzekļiem, kā Tev šķiet

Atbildēt

ES ir reāla impērija

06.04.2019. 05:33

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu ekonomikas pār aldītāju pateicība viņam būs vieta EP, četros gados algā saņemot ap vienu milj. €.

Atbildēt

lauķis

06.04.2019. 04:29

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām.
Nevajag pārmest to ka cilvēki gribēja labāku dzīvi un tika piekrāpti,pārmest var to ka vairums joprojām nevēlas atvērt acis.

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 22:22

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet.
Nez kāpēc nemaz nav šos žēl, tik smiekli nāk. Palūdziet savu dieviņu, paviciniet sarkanbaltsarkano karodziņu, padedziniet savas svecītes 18.novembrî un sērīgi pagaudojiet, varbūt no debesīm sāks birt auzu pārslas

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 20:26

Tā ir karma, par pēdējām vēlēšanām.
Ļoti ceru ka visus pensiķus izmetīs no mājām nosprāgt. Lai tik iet sūdzās tiem ko ievēlēja.

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 20:19

»

Libertārietis

Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt


...:D...padomā gan pirms tam...varbūt labāk uzreiz pārdot ?...lieki kreņķi un izdevumi atkritīs, kad kādu grafika maksājumu nokavēsi un aizdevuma līgumu lauzīs...:D...

Atbildēt

Libertārietis

05.04.2019. 18:30

»

LAW

Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt


Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt...

Atbildēt

Aivars Pikurs

05.04.2019. 17:58

»

Zemesgrāmatas izraksts

...Bij bij vēl pāris hipotēkas par kaopējo summu ~180 000


A ,ko raudāt, ja,kā raksta,parāds bija 700€ un pieauga līdz 1500€ , māja pārdota pa 51 600( Zemesgrāmatas dati), tad jau Veltai tiesu izpildītāji kontā ieskaitīja pāri palikušos
50 000€.
Velta Straume dzimusi 1930 gadā tagad var baudīt ļoti labas vecumdienas...
...gan ar vienu nosacījumu , ja Vija kas ir pavēsts saņēmēja stāsta taisnību.
Uz pavēsts vārds ir Vija nevis Velta.
Šitā ir plika diršana.

Atbildēt

paga paga

05.04.2019. 17:57

Neticu šim stāstam. Tur viss nav tik balts kā stāsta.

Atbildēt

LAW

05.04.2019. 16:59

»

Paija

tik daudziem cilvēkiem atņem vienīgās mājas un neviens, neviens neapvienojas grupā , lai pieprasītu likumu, ka nedrīkst cilvēkam atņmt vienīgo mājvietu


Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt...

Atbildēt

Žulis

05.04.2019. 16:56

»

Sandra Briķe

Tā nav glīti izmantot manu vārdu un uzvārdu, par to var iznākt arī atbildēt!!! Būs jāpieprasa, kas to rakstīja


Tā šeit ierasta toļļu prakse. Viņi cenšas ar visiem iespējamiem līdzekļiem tiem cilvēkiem, kas raksta sakarīgus komentārus atņemt vēlēšanos šeit kaut ko komentēt. Sākas ar bezjēdzīgiem iebildumiem, piekasīšanos pie vārdiem, tad seko apsaukāšanās un lamāšanās, Viszemiskākais viņu paņēmiens ir sākt rakstīt stulbus komentārus zem jūsu vārda. Tas ir vienkārši jāpacieš uz viņu priekšnesumiem īpaši nereaģējot. Ir tāds teiciens: "Nevajag cīkstēties ar cūku, jūs abi būsiet nojaukušies ar mēsliem un cūkai tas patiks."

Atbildēt

Sistēma ir atstrādāta

05.04.2019. 13:42

»

TTT

Tad kāpēc nevarēja laicīgi notirgot


Nav variantu - iespēja pašam pārdot īpašumu vai tā daļu vai paņemt hipotekāro kredītu tiek izslēgta pašā sākumā. Ofensīva (tikai tā to var nosaukt) sākas ar to, ka īpašums, konti, ieņēmumi tiek apcietināti. Ja cilvēkam tajā brīdī nav brīvu līdzekļu, viņš paliek bez izdzīvošanas resursiem, elektrības, telefona, ja ir apgādājamie vai kāds slimnieks, tad ir vakars uz ezera. Augošie soda procenti, TI uzrēķins, draudu vēstules no pakalpojumu sniedzējiem, kas vairs netiek apmaksāti, piedzinēju draudi un shēmas - tas viss rada situāciju, kad cilvēks vairs nav spējīgs vadīt procesu, kļūst par manipulāciju objekt. Patiesībā interese ir ne jau par parādu, bet par īpašumu.

Atbildēt

Paija

05.04.2019. 12:39

Atvainojos par drukas kļūdām.

Atbildēt

Paija - juhops

05.04.2019. 12:38

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi.

Tas, kas notiek ir absurds: cilvekus izliek no vienīgajām majām un viņiem tā kā klaiņojošiem suņiem jāpavada savs mūžs bez tiesībām jebkadām.

Un neviens, neviens cilvēks, ne deputāts pat nepainteresējas, kādēļ tad Latvijā ir vesela klaiņojoša bezpajumtnieku armija un tie visi nebūt nav slinki , negodīgi parādnieki.

Netaisnīgais civilprocesa likums pataisa cilvēkus par parādniekiem, jo, lai tiesātos ar bankām u.c. negodīgiem prasītājiem , ir jāiemaksā tūkstošiem EUR valsts nodeva un citas valsts nodevas, advokāta (ja pats cilvēks nav jurists) pakalpojumi utt.

Latvijā likumi nav taisnīgi civilprocesā. Civilprocesā puses nav vienīdzīgas nesamerīgo valsts nodevu dēļ , kas domātas pārsūdzībām.
Ja cilvēkam majās nav dators un printeris, tad sim cilvēkam caput...

Atbildēt

A par ko

05.04.2019. 09:44

Par ko izbrīns ? Mēs taču dzīvojam Zimbabvē, kur shēmas un korupcija ir goda lietas. Protams Eiropas valstī nekas tāds nebūtu iespējams, bet Zimbabvē kā jau Zimbabvē :(

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 09:33

»

aha

Iztiks... nenopērkot to vienīgo īpašumu


...tieši tā...un visiem labāk...kas nevar, tas nevar, un nevajag viņu spīdzināt...:)

Atbildēt

veas

05.04.2019. 08:55

Тяга к курению "умирает" навсегда, если воспользоваться дедовским советом http://bit.do/bezsig Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...