Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prātam nav aptverams...

Velta Straume
04.04.2019.
Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

10.04.2019. 09:43

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Tāpēc, kad es saku, ka bauri ierij to ko iesēja, ar to domāju: ja padsmit reizes ej vēlēt par kangariem, blēžiem, meļiem, vienkārši morāliem kropļiem, tad nebrīnies, ka tevi izmantos, izspiedīs visas sulas, tad izmetīs uz ielas.
Ja tu neko nejēdz pārbvaldē, tātad tev nav mērķu, tad nebrīnies, ka tu kļūsti par vergu tam kurš zin un saprot vairāk par tevi.
Kad notiek bvēlēšanas kangari organizē pārvaldi, velta tam pūles un resursus. Bet bauri tajā laikā dara ko?

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 09:31

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Bauri ir cilvēki, kuri:
1) Pilnīgi neko nejēdz pārvaldē, kas ir visu mūsu dzīves galvenā lieta. Maksimāli vienkāršojot: Mērķi > darbības mērķu sasniegšanai > rezultāts > saikne ar rezultātu, lai pārbaudīt vai veiktās darbības ļauj sasniegt izvirzītos mērķus. Tāpēc bauri izvēloties vēlēšanās labākos pārvaldniekus vienmēr kļūst par lētu triku upuriem, un vienmēr ievēl blēžus, meļus, zaglūs, nodevējus
2) Līdz ar to bauriem neeksistē saikne starp iegūto rezultātu un iepriekš veiktajām darbībām. Bauri ir pārliecināti, ka viss kas notiek, notiek nejauši, "tā sanāca". Bauri nav spējīgi pagātnē notikušu notikumu sasaistīt ar iegūto rezultātu šodien.
3) Līdz ar to bauri neizmanto iepriekšējo paaudžu iekrāto pieredzi. Piemēram, tāpēc atkal un atkal vieni un tie paši blēži, meļi, zagļi, nodevēji tiek ievēlēti izmantojot vienus un tos pašus lētos trikus - klaji, atklāti melojot, runājot to ko bauri grib dzirdēt (kā atklāja bordāns, iepriekš noskaidrojot soc. aptaujās ko bauri grib dzirdēt)
3) Bauri nav spējīgi kādā notikumā, no dažādu faktoru daudzuma, izcelt galveno faktoru.
4) Līdz ar to bauri nav spējīgi prognozēt notikumu gaitu nākotnē

Bauri nav lamuvārds vai apsaukāšanās. Tas ir cilvēka attīstības līmenis. Tāpat kā kolonizatori brauca atklāt Amēriku, ar smaidiem deva bauriem dzert spirtu, pēc tam slepkavoja viņus, vai arī "stikla krellītes" mainīja pret bauru resursiem

Atbildēt

> Pilsonis - nav arguments

08.04.2019. 12:07

»

Pilsonis

Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā


Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu.

Atbildēt

Pilsonis

08.04.2019. 10:44

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā

Atbildēt

Rty

07.04.2019. 11:09

Tādu lietu ir daudz. Pat tad, kad mājā īpašums patiešām bojāts, lietas izbeidz. Vienīgais, ja nav naudas šajās lietās zinošam advokātam, policija viskautko var saražot :/

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 02:36

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

vispār

07.04.2019. 00:49

»

brīvais radikālis

Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības


Tavā sociālismā tā mājas īpašniece dotos lopu vagonā uz Sibīriju vai ilgi skaidrotu kādam krieviski runājošam oficierim kāpēc viņa tomēr mīl padomju varu un ka tās muļķības sarakstījusi, jo bija piedzērusies un vairāk tā nekad nedarīs.

Atbildēt

brīvais radikālis

06.04.2019. 23:57

»

Paija - juhops

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi...


Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības!

Atbildēt

Paldies

06.04.2019. 19:09

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Labi un patiesi

Atbildēt

Bricis

06.04.2019. 18:23

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Nopērc sev izmēru lielākas apakšbiksītes

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:37

Jums Sandra, nedos pielaidi valsts noslēpumiem, kādēļ nekad nebūsit ne TM ministre, ne IeM ministre, ja tomēr Jūs ievēlētu Saeimā. B.Broka sacēla traci, kad viņai nedeva pielaidi.Tur kaut ko pamainīja, lai formāli var nedošanu apstrīdēt, bet, negribēs dot, nedos, jo esat pret sistēmu. Bordāns pret ir tikai ar lielisku žīdu teātri. Maizītis, vecais čekists, arī daļu čekas maisu joprojām nepublicē. Vnk "nozadzis", izmantojot amatu.

Bez tam - Bērziņai, jaunajai CVK pr-jai ir vajadzīga kā pr-jai pielaide valsts noslēpumiem. Likumgrozījumi to paredz.Manuprāt, vēlēšanu rezultātus skaitīs "noslēpumaini", kas nozīmē, ka valsts ir reāli nozagta. Nebūs pat formālas demokrātijas. Faktiski valsts apvērsums. Sistēma Jums neko neļautu.Divi CVK pr-ji pirms Cimdara "nošāvās". Esmu pārliecināts, ka Cimdars arī skaitīja balsis pēc SAB pasūtījuma. Likumgrozījumus, viņu atlaižot, visticamāk, pieņēma, lai legalizētu viņa iepriekšējo darbu - skaitot "noslēpumaini". Tagad Cimdara iepriekšējā darba novērtējums ir valsts noslēpums.Plānotā elektroniskā balsošana būs totāla balsu skaita viltošana, atbildība tikai uz tehniskajiem darbiniekiem. Simptomi ir Barča un Kļauzs, šķiet, tāds bija viņa uzvārds, jau bija - abi konstatēja nesakritības balsu publiskotajam skaitam naktī un galarezultātos. Es neticu, ka sistēma ļaus sevi pārmaiņām. Jūs taču neveidojat jaunu tieslietu sistēmu, ar kuru gribat lauzt veco, bet gribat vien uzlabot esošo.

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:32

»

Briķes kundze

Padalieties ar pieredzi, kā tikt pie tādas pensijas arī citiem bēdubrāļiem4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju. Šodien šī K. Kariņa žīdsātanistu globālo korporāciju SAB atlasīto marionešu valdība realizē visas SVF/PB/Federālo rezervju norādes caur ASV un Izraēlas vēstniecībām. Šībrīža galvenais K. Kariņa uzdevums, kam radīta īpaša darba grupa, ir strauji graut LV ekonomiku, izņemot skaidru naudu no apgrozības. Iepriekšējais uzdevums tika veiksmīgi haosa, terora un vardarbības eskalēšanai realizēts - šaujamieročus drīkst lietot no sešpadsmit gadu vecuma ar Saeimas un VP akceptu.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. mērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma. Baltijas valstu valdības aicina savus iedzīvotājus nodrošināties ar evakuācijas somām.. ceļā un labākiem medību laukiem.

Atbildēt

Indulis Durka

06.04.2019. 16:05

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


galvasslimais rakstīja tādu pantu savā cejdarbā Muļķu zeme XXI kaksimts. Jā, kaksimts tieši.

Neparakstījās kā Cenzētais, bet ar kļičku Untuns Mazpusens. Tipa ieguva tautas kļičku - Mikropisāns. Šo vārdu nocopēja pat kāda zelta zivtiņas reklāma TV - minot vietas nosaukumu Mazpisāni.

Beidzot citāts no Muļķu zeme XXI kakusimts.

" Debess šodien klāra,
Aiz žoga savā dārziņā redzu-
Atkal onanē kaimiņu Māra!"


Atbildēt

Nevajag

06.04.2019. 15:36

»

visticamāk

sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu


Kopoties ar dzīvniekiem tak aizliegts

Atbildēt

visticamāk

06.04.2019. 15:25

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu.

Atbildēt

Hihihi

06.04.2019. 15:21

»

Fēlis

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem


Sandra Briķe- Driķe grib uzlabot šīs 4. maija republikas tieslietu sistēmu! Kāpēc, Jūs Sandra, to vēlaties? Vai VDD gatavo Jūs jaunām Saeimas vēlēšanām, liekot Jums noticēt? Jūs neko nevarat izmainīt! Kā vien uzlabot genocīdu ar saviem priekšlikumiem! Jūs vieglprātīgi kādu komentētāju apvainojāt par slepkavu. Jūs joprojām esat prasta LPSR prokuratūras izmeklētāja?

Atbildēt

Fēlis

06.04.2019. 14:36

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Hihi

06.04.2019. 13:45

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu

Atbildēt

Ko var gribēt!

06.04.2019. 08:57

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Abi pie cita raksta kvēli U. aizstāvji.

Atbildēt

Ritai

06.04.2019. 08:05

»

Rita

Par cik Tieslietu ministrs J. Bordāns ir apsolījis veikt auditu tiesu sistēmā,tad noteikti vajadzētu arī Sandrai Briķei kā neatkarīgam ekspertam piedalīties un uzrādīt prettiesiskās darbības,lai mēs,tā sabiedrības daļa,kas nav saistīta ar tiesu varas sistēmu-saņemtu apstiprinājumu vai noliegumu viņas...Šī vēstule atklāj, ka ne tikai Jums nākas vilties Jānī Bordānā. Jānis Bordāns ignorē Sandru Briķi, kurā piedāvāja palīdzību tiesiskuma atjaunošanā.Labdien !

Esmu par cīņu ar tiesiskiem līdzekļiem.

Ja Tieslietu ministrs J.Bordāns ir atbildīgs par saviem vārdiem, gan par neatkarīga audita veikšanu tiesu sistēmā, gan par amatpersonu nomaiņu, kuri ir izdarījuši gan noziedzīgu bezdarbību, gan ļaunprātīgi izmantojuši amatu, viņš reaģēs uz to, ko es saku un uzaicinās mani uz šo neatkarīgo komisiju, jo es vēsturiski varu pierādīt ar piemēriem, kas noticis tiesu sistēmā un, kādēļ tā ir nonākusi līdz “tiesiskuma piesmiešanai“,- sakot paša J. Bordāna vārdiem.

Ja J. Bordāns mani noignorēs, tad sabiedrībai un cilvēkiem tiks pierādīts, ka viņš ir populistisks melis un tas viss ir teātris.

Ja Tieslietu ministrs iet ar tik skaļiem un nopietniem saukļiem, raksta uz citu valstu vēstniecībām par tiesiskuma piesmiešanu Latvijā attiecībā par vienu Jurašu, bet tiesiski piesmieti jau ir arī tūkstošiem citu cilvēku visdažādākos veidos un ar visdažādākām un smalki rafinētām metodēm, manipulējot ar likumu un slēpjot savus “netīros“ darbus zem likuma vārda svara, bet patiesībā visur ir melu meli un krāpšanas dažādās formās, t.sk. ar tiesu spriedumiem, ko vienkāršam Latvijas iedzīvotājam grūti aptvert un pierādīt.

Noskatījos dokumentālo filmu par lustrāciju un varu droši teikt, ka tās pašas psiholoģiskās teroristiskās metodes pielieto līdz šodienai, un nav brīva valsts, – diemžēl, tā ir tikai uz “papīra“ !!! Tiesu vara ir uztaisīta kā “privātā bodīte“ kur, piemēram Liepājas tiesas priekšsēdētājs I. Jaunģelže (tagad Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājs un priekšsēdētājs jau vairāk kā 20 gadus – sākumā Liepājas rajona tiesas, tad Liepājas tiesas, tad Kurzemes rajona tiesas un tā visu mūžu bez progresīvām izmaiņām utt.) un citi augstākstāvošie nav par brīvu tiesisku attīstību, bet par savējo iebīdīšanu, noturēšanu, tādēļ arī notiek vispārēja tiesiskuma degradācija.

Ir jābūt būtiskām u radikālām reformām, ja gribam būt demokrātiska valsts, kas noteikts Latvijas Satversmē !!!

Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

jurists

06.04.2019. 07:58

Šeit mēs varam izlasīt godīgās un zinošas jurists Sandras Briķes kolēģu POZICIJU Tiesiskuma jautājumā, kas, protams, izraisa ārprāta naidu pret viņu no valsts izlaupītāju puses:Katrā ziņā liels solis pretī tiesiskākai valstij jau būtu, ja tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori, kuri faktiski veic tādu tehniski mehānisku juridisku darbu, būtu valsts algotas amatpersonas, nevis šeptmaņi, kuri gozējas miljonāru sarakstos.

Atbildēt

Niknais

06.04.2019. 07:42

»

ES ir reāla impērija

Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu...


Vecīt, tak pamaini biski plati, citādi rodas iespaids, ka Tev tik divas problēmas- hemoroīdi un nenogrieztā priekšāda, zem kuras smegma sakrājusies. Var un vajag lamāt tos žīdmasonus, tomēr latviešu valoda ir daudz bagātāka ar izteiksmes līdzekļiem, kā Tev šķiet

Atbildēt

ES ir reāla impērija

06.04.2019. 05:33

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu ekonomikas pār aldītāju pateicība viņam būs vieta EP, četros gados algā saņemot ap vienu milj. €.

Atbildēt

lauķis

06.04.2019. 04:29

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām.
Nevajag pārmest to ka cilvēki gribēja labāku dzīvi un tika piekrāpti,pārmest var to ka vairums joprojām nevēlas atvērt acis.

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 22:22

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet.
Nez kāpēc nemaz nav šos žēl, tik smiekli nāk. Palūdziet savu dieviņu, paviciniet sarkanbaltsarkano karodziņu, padedziniet savas svecītes 18.novembrî un sērīgi pagaudojiet, varbūt no debesīm sāks birt auzu pārslas

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 20:26

Tā ir karma, par pēdējām vēlēšanām.
Ļoti ceru ka visus pensiķus izmetīs no mājām nosprāgt. Lai tik iet sūdzās tiem ko ievēlēja.

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 20:19

»

Libertārietis

Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt


...:D...padomā gan pirms tam...varbūt labāk uzreiz pārdot ?...lieki kreņķi un izdevumi atkritīs, kad kādu grafika maksājumu nokavēsi un aizdevuma līgumu lauzīs...:D...

Atbildēt

Libertārietis

05.04.2019. 18:30

»

LAW

Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt


Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt...

Atbildēt

Aivars Pikurs

05.04.2019. 17:58

»

Zemesgrāmatas izraksts

...Bij bij vēl pāris hipotēkas par kaopējo summu ~180 000


A ,ko raudāt, ja,kā raksta,parāds bija 700€ un pieauga līdz 1500€ , māja pārdota pa 51 600( Zemesgrāmatas dati), tad jau Veltai tiesu izpildītāji kontā ieskaitīja pāri palikušos
50 000€.
Velta Straume dzimusi 1930 gadā tagad var baudīt ļoti labas vecumdienas...
...gan ar vienu nosacījumu , ja Vija kas ir pavēsts saņēmēja stāsta taisnību.
Uz pavēsts vārds ir Vija nevis Velta.
Šitā ir plika diršana.

Atbildēt

paga paga

05.04.2019. 17:57

Neticu šim stāstam. Tur viss nav tik balts kā stāsta.

Atbildēt

LAW

05.04.2019. 16:59

»

Paija

tik daudziem cilvēkiem atņem vienīgās mājas un neviens, neviens neapvienojas grupā , lai pieprasītu likumu, ka nedrīkst cilvēkam atņmt vienīgo mājvietu


Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt...

Atbildēt

Žulis

05.04.2019. 16:56

»

Sandra Briķe

Tā nav glīti izmantot manu vārdu un uzvārdu, par to var iznākt arī atbildēt!!! Būs jāpieprasa, kas to rakstīja


Tā šeit ierasta toļļu prakse. Viņi cenšas ar visiem iespējamiem līdzekļiem tiem cilvēkiem, kas raksta sakarīgus komentārus atņemt vēlēšanos šeit kaut ko komentēt. Sākas ar bezjēdzīgiem iebildumiem, piekasīšanos pie vārdiem, tad seko apsaukāšanās un lamāšanās, Viszemiskākais viņu paņēmiens ir sākt rakstīt stulbus komentārus zem jūsu vārda. Tas ir vienkārši jāpacieš uz viņu priekšnesumiem īpaši nereaģējot. Ir tāds teiciens: "Nevajag cīkstēties ar cūku, jūs abi būsiet nojaukušies ar mēsliem un cūkai tas patiks."

Atbildēt

Sistēma ir atstrādāta

05.04.2019. 13:42

»

TTT

Tad kāpēc nevarēja laicīgi notirgot


Nav variantu - iespēja pašam pārdot īpašumu vai tā daļu vai paņemt hipotekāro kredītu tiek izslēgta pašā sākumā. Ofensīva (tikai tā to var nosaukt) sākas ar to, ka īpašums, konti, ieņēmumi tiek apcietināti. Ja cilvēkam tajā brīdī nav brīvu līdzekļu, viņš paliek bez izdzīvošanas resursiem, elektrības, telefona, ja ir apgādājamie vai kāds slimnieks, tad ir vakars uz ezera. Augošie soda procenti, TI uzrēķins, draudu vēstules no pakalpojumu sniedzējiem, kas vairs netiek apmaksāti, piedzinēju draudi un shēmas - tas viss rada situāciju, kad cilvēks vairs nav spējīgs vadīt procesu, kļūst par manipulāciju objekt. Patiesībā interese ir ne jau par parādu, bet par īpašumu.

Atbildēt

Paija

05.04.2019. 12:39

Atvainojos par drukas kļūdām.

Atbildēt

Paija - juhops

05.04.2019. 12:38

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi.

Tas, kas notiek ir absurds: cilvekus izliek no vienīgajām majām un viņiem tā kā klaiņojošiem suņiem jāpavada savs mūžs bez tiesībām jebkadām.

Un neviens, neviens cilvēks, ne deputāts pat nepainteresējas, kādēļ tad Latvijā ir vesela klaiņojoša bezpajumtnieku armija un tie visi nebūt nav slinki , negodīgi parādnieki.

Netaisnīgais civilprocesa likums pataisa cilvēkus par parādniekiem, jo, lai tiesātos ar bankām u.c. negodīgiem prasītājiem , ir jāiemaksā tūkstošiem EUR valsts nodeva un citas valsts nodevas, advokāta (ja pats cilvēks nav jurists) pakalpojumi utt.

Latvijā likumi nav taisnīgi civilprocesā. Civilprocesā puses nav vienīdzīgas nesamerīgo valsts nodevu dēļ , kas domātas pārsūdzībām.
Ja cilvēkam majās nav dators un printeris, tad sim cilvēkam caput...

Atbildēt

A par ko

05.04.2019. 09:44

Par ko izbrīns ? Mēs taču dzīvojam Zimbabvē, kur shēmas un korupcija ir goda lietas. Protams Eiropas valstī nekas tāds nebūtu iespējams, bet Zimbabvē kā jau Zimbabvē :(

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 09:33

»

aha

Iztiks... nenopērkot to vienīgo īpašumu


...tieši tā...un visiem labāk...kas nevar, tas nevar, un nevajag viņu spīdzināt...:)

Atbildēt

veas

05.04.2019. 08:55

Тяга к курению "умирает" навсегда, если воспользоваться дедовским советом http://bit.do/bezsig Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня!

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 06:42

Arī Latvijā tek realizēts pamatnācijas genocīds cionistu- žīdsātanistu liberastu- pederastu ekonomikas variantā ar banku starpniecību. Piem., kaut kāda izbijusi prokuratūras izmeklētāja Indra Driķe, aizstāvot šo politiku, cēloņus, maldinot viņas komentāru lasītājus, meklē atsevišķos policijas un prokuratūras subjektos

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....