Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka
Foto

Prātam nav aptverams...

Velta Straume
04.04.2019.
Komentāri (107)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

10.04.2019. 09:43

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Tāpēc, kad es saku, ka bauri ierij to ko iesēja, ar to domāju: ja padsmit reizes ej vēlēt par kangariem, blēžiem, meļiem, vienkārši morāliem kropļiem, tad nebrīnies, ka tevi izmantos, izspiedīs visas sulas, tad izmetīs uz ielas.
Ja tu neko nejēdz pārbvaldē, tātad tev nav mērķu, tad nebrīnies, ka tu kļūsti par vergu tam kurš zin un saprot vairāk par tevi.
Kad notiek bvēlēšanas kangari organizē pārvaldi, velta tam pūles un resursus. Bet bauri tajā laikā dara ko?

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 09:31

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Bauri ir cilvēki, kuri:
1) Pilnīgi neko nejēdz pārvaldē, kas ir visu mūsu dzīves galvenā lieta. Maksimāli vienkāršojot: Mērķi > darbības mērķu sasniegšanai > rezultāts > saikne ar rezultātu, lai pārbaudīt vai veiktās darbības ļauj sasniegt izvirzītos mērķus. Tāpēc bauri izvēloties vēlēšanās labākos pārvaldniekus vienmēr kļūst par lētu triku upuriem, un vienmēr ievēl blēžus, meļus, zaglūs, nodevējus
2) Līdz ar to bauriem neeksistē saikne starp iegūto rezultātu un iepriekš veiktajām darbībām. Bauri ir pārliecināti, ka viss kas notiek, notiek nejauši, "tā sanāca". Bauri nav spējīgi pagātnē notikušu notikumu sasaistīt ar iegūto rezultātu šodien.
3) Līdz ar to bauri neizmanto iepriekšējo paaudžu iekrāto pieredzi. Piemēram, tāpēc atkal un atkal vieni un tie paši blēži, meļi, zagļi, nodevēji tiek ievēlēti izmantojot vienus un tos pašus lētos trikus - klaji, atklāti melojot, runājot to ko bauri grib dzirdēt (kā atklāja bordāns, iepriekš noskaidrojot soc. aptaujās ko bauri grib dzirdēt)
3) Bauri nav spējīgi kādā notikumā, no dažādu faktoru daudzuma, izcelt galveno faktoru.
4) Līdz ar to bauri nav spējīgi prognozēt notikumu gaitu nākotnē

Bauri nav lamuvārds vai apsaukāšanās. Tas ir cilvēka attīstības līmenis. Tāpat kā kolonizatori brauca atklāt Amēriku, ar smaidiem deva bauriem dzert spirtu, pēc tam slepkavoja viņus, vai arī "stikla krellītes" mainīja pret bauru resursiem

Atbildēt

> Pilsonis - nav arguments

08.04.2019. 12:07

»

Pilsonis

Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā


Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu.

Atbildēt

Pilsonis

08.04.2019. 10:44

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā

Atbildēt

Rty

07.04.2019. 11:09

Tādu lietu ir daudz. Pat tad, kad mājā īpašums patiešām bojāts, lietas izbeidz. Vienīgais, ja nav naudas šajās lietās zinošam advokātam, policija viskautko var saražot :/

Atbildēt

Es, Latvānijas Lumpenu Lapsene

07.04.2019. 02:38

»

Indulis Durka

galvasslimais rakstīja tādu pantu savā cejdarbā Muļķu zeme XXI kaksimts. Jā, kaksimts tieši...


jau mārutkus sastādījusi un atkal dročīju un atkal masturbēju diemžēl.

Lapsa Lato, dzimis 1969. gada 16. maijā, Rīgā, LV.

Dēvē sevi par "žurnālistu un publicistu", kā arī par "rakstnieku", jo ir dažu ceļojumu aprakstu un dažu politiski orientētu "atmaskojuma brošūru" līdzautors.

Lapsas pirmās gaitas žurnālistikā sākās 1990. gadā, kad sāka iznākt laikraksts "Diena", no kura Lapsa drīz aizgājis, jau 1993. gadā. Pēc tam dažus gadus darbojies vairākos citos preses izdevumos un mediju struktūrās. Tostarp Lapsa ir strādājis arī aģentūrā LETA no 1998. līdz 2000. gadam, neilgi pat bijis LETA galvenais redaktors.

Lapsas publicistiskā darbība vienmēr ir tikusi pretrunīgi vērtēta un izraisījusi asas diskusijas sabiedrībā. Pret Lapsu daudzi ir vērsušies tiesā (tajā skaitā, piem., "Parex banka" par neslavas celšanu, 2011. gada 18. janvārī u.c). Lapsa arī daudzkārt vērsies tiesā pret citiem (piem., pret mācītāju Kārli Zuiku par neslavas celšanu, pret Einaru Repši par kļūdaini aizpildītu ienākumu deklarāciju u.c.)

Lapsa gan mēdzot žēloties, ka ar politisko publicistiku neko lāgā nopelnīt nespējot, viņam esot pat nācies ieķīlāt bankā paša divistabu dzīvokli savu politiski orientēto garadarbu izdošanas tēriņu segšanai. Šo dzīvokli Lapsa esot 2001. gadā iegādājies par 22 000 dolāru, tolaik milzu naudu. Mājoklis gan pēc tam „pārrakstīts” mātei, jo pirms vairākiem gadiem Lapsa esot sapratis, ka žurnālistika ir pietiekami riskanta nodarbe, lai neapkrautos ar īpašumiem. 2007. gadā Lapsa esot iegādājies jaunu apvidus auto Mitsubishi Pajero — operatīvajā līzingā, kas mēnesī izmaksājot vismaz 360 latu (ne mazāk kā 500 EURO).

2010. gada septembrī Lapsa nāca klajā ar paziņojumu, ka "aizvadītajā nedēļā esmu vērsies ar iesniegumu Drošības policijā par draudiem, kas man ir izteikti attiecībā uz maniem ģimenes locekļiem un konkrēti - uz māsu un viņas bērniem". Viņam esot "izteikti ļoti "skaidri draudi", ka līdz 3. oktobrim (2. oktobrī Latvijā notika 10. Saeimas vēlēšanas) jāpārtrauc žurnālistiskā darbība un nekavējoties jāslēdz tās interneta lapas, kas saistībā ar Lapsu tikušas uzturētas pēdējā laikā".

(Lato) Lapsas vecāki — Vito un Tamāra Lapsas, kas abi pēc profesijas ir ģeogrāfi, esot atklājis pats Lapsa, tāpat arī atzīstot, ka viņam vēl ir māsa Teika, kādas bankas sabiedrisko attiecību vadītāja, un brālis, jurists Endo Lapsa. Pašreiz Lapsa ir precējies ar izglītības portāla e-klase redaktori Ditu Lapsu (iepriekš Blaua), ar kuru savas attiecības oficiāli reģistrēja 2012. gada vasarā. Par savām attiecībām un privāto dzīvi Lapsu pāris izvairās runāt publiski, tomēr zināms, ka pirms dažiem gadiem šajās Lapsu attiecībās dzimis bērns, kam devuši vārdu Leo.

Lapsa tiek dēvēts par "ekstrēmu ceļojumu fanātu". Pēdējā laikā arvien biežāk lapsa tiek dēvēts un, visai iespējams, pamatoti uzskatīts arī par "Kremļa aģentu" un "Kremļa trolli". Tāpat arī Lapsa piekopjot visai savdabīgu zooloģisko hobiju – ja pret cilvēkiem viņš ir "zvērīgi" cinisks un ar gadiem arvien biežāk pat histēriski ļauns, tad taču kaķi un nodarbošanās ar viņiem esot šī "publicista" vājība. Lapsa atklāj, ka viņa plānos bijis neskaitāmus "adoptētos" kaķus izaudzināt un atdot dažādiem cilvēkiem, bet atzīst: "Viņi ir bezcerīgi. Man ir bijuši zināmi tikai pāris gadījumi, kad kaķis jau no mazām dienām neieredz cilvēku. Bet šie (Lapsas kaķi) — kamēr manis nav mājās, dzīvojas pa visu dzīvokli, ēd un tā tālāk, bet kad atgriežas saimnieks, slēpjas pagultē." Tomēr Lapsa arī "varot justies gandarīts, ka pēdējos gados apmēram kādam simtam ar asti esot atradis jaunus saimniekus."

L.Lapsas u.c. informācijas noplūdes avotu publiskotā Lapsas kontaktinformācija:

Lapsa Lato

Телефон:
(+371) 29277525
Код личности:
160569-13068
Регион и город:
Латвия, Рига
Домашний адрес:
Riga / улица Indranu дом 12-15, LV-1012
Дополнительные возможности:
Показать абонентов с фамилией Lapsa города Рига
Показать абонентов здания 12-15 улицы Indranu города Рига

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 02:36

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

vispār

07.04.2019. 00:49

»

brīvais radikālis

Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības


Tavā sociālismā tā mājas īpašniece dotos lopu vagonā uz Sibīriju vai ilgi skaidrotu kādam krieviski runājošam oficierim kāpēc viņa tomēr mīl padomju varu un ka tās muļķības sarakstījusi, jo bija piedzērusies un vairāk tā nekad nedarīs.

Atbildēt

brīvais radikālis

06.04.2019. 23:57

»

Paija - juhops

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi...


Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības!

Atbildēt

Paldies

06.04.2019. 19:09

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Labi un patiesi

Atbildēt

Bricis

06.04.2019. 18:23

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Nopērc sev izmēru lielākas apakšbiksītes

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:37

Jums Sandra, nedos pielaidi valsts noslēpumiem, kādēļ nekad nebūsit ne TM ministre, ne IeM ministre, ja tomēr Jūs ievēlētu Saeimā. B.Broka sacēla traci, kad viņai nedeva pielaidi.Tur kaut ko pamainīja, lai formāli var nedošanu apstrīdēt, bet, negribēs dot, nedos, jo esat pret sistēmu. Bordāns pret ir tikai ar lielisku žīdu teātri. Maizītis, vecais čekists, arī daļu čekas maisu joprojām nepublicē. Vnk "nozadzis", izmantojot amatu.

Bez tam - Bērziņai, jaunajai CVK pr-jai ir vajadzīga kā pr-jai pielaide valsts noslēpumiem. Likumgrozījumi to paredz.Manuprāt, vēlēšanu rezultātus skaitīs "noslēpumaini", kas nozīmē, ka valsts ir reāli nozagta. Nebūs pat formālas demokrātijas. Faktiski valsts apvērsums. Sistēma Jums neko neļautu.Divi CVK pr-ji pirms Cimdara "nošāvās". Esmu pārliecināts, ka Cimdars arī skaitīja balsis pēc SAB pasūtījuma. Likumgrozījumus, viņu atlaižot, visticamāk, pieņēma, lai legalizētu viņa iepriekšējo darbu - skaitot "noslēpumaini". Tagad Cimdara iepriekšējā darba novērtējums ir valsts noslēpums.Plānotā elektroniskā balsošana būs totāla balsu skaita viltošana, atbildība tikai uz tehniskajiem darbiniekiem. Simptomi ir Barča un Kļauzs, šķiet, tāds bija viņa uzvārds, jau bija - abi konstatēja nesakritības balsu publiskotajam skaitam naktī un galarezultātos. Es neticu, ka sistēma ļaus sevi pārmaiņām. Jūs taču neveidojat jaunu tieslietu sistēmu, ar kuru gribat lauzt veco, bet gribat vien uzlabot esošo.

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 16:32

»

Briķes kundze

Padalieties ar pieredzi, kā tikt pie tādas pensijas arī citiem bēdubrāļiem4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju. Šodien šī K. Kariņa žīdsātanistu globālo korporāciju SAB atlasīto marionešu valdība realizē visas SVF/PB/Federālo rezervju norādes caur ASV un Izraēlas vēstniecībām. Šībrīža galvenais K. Kariņa uzdevums, kam radīta īpaša darba grupa, ir strauji graut LV ekonomiku, izņemot skaidru naudu no apgrozības. Iepriekšējais uzdevums tika veiksmīgi haosa, terora un vardarbības eskalēšanai realizēts - šaujamieročus drīkst lietot no sešpadsmit gadu vecuma ar Saeimas un VP akceptu.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. mērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma. Baltijas valstu valdības aicina savus iedzīvotājus nodrošināties ar evakuācijas somām.. ceļā un labākiem medību laukiem.

Atbildēt

Indulis Durka

06.04.2019. 16:05

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


galvasslimais rakstīja tādu pantu savā cejdarbā Muļķu zeme XXI kaksimts. Jā, kaksimts tieši.

Neparakstījās kā Cenzētais, bet ar kļičku Untuns Mazpusens. Tipa ieguva tautas kļičku - Mikropisāns. Šo vārdu nocopēja pat kāda zelta zivtiņas reklāma TV - minot vietas nosaukumu Mazpisāni.

Beidzot citāts no Muļķu zeme XXI kakusimts.

" Debess šodien klāra,
Aiz žoga savā dārziņā redzu-
Atkal onanē kaimiņu Māra!"


Atbildēt

Nevajag

06.04.2019. 15:36

»

visticamāk

sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu


Kopoties ar dzīvniekiem tak aizliegts

Atbildēt

visticamāk

06.04.2019. 15:25

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu.

Atbildēt

Hihihi

06.04.2019. 15:21

»

Fēlis

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem


Sandra Briķe- Driķe grib uzlabot šīs 4. maija republikas tieslietu sistēmu! Kāpēc, Jūs Sandra, to vēlaties? Vai VDD gatavo Jūs jaunām Saeimas vēlēšanām, liekot Jums noticēt? Jūs neko nevarat izmainīt! Kā vien uzlabot genocīdu ar saviem priekšlikumiem! Jūs vieglprātīgi kādu komentētāju apvainojāt par slepkavu. Jūs joprojām esat prasta LPSR prokuratūras izmeklētāja?

Atbildēt

Fēlis

06.04.2019. 14:36

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Hihi

06.04.2019. 13:45

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu

Atbildēt

Ko var gribēt!

06.04.2019. 08:57

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Abi pie cita raksta kvēli U. aizstāvji.

Atbildēt

Ritai

06.04.2019. 08:05

»

Rita

Par cik Tieslietu ministrs J. Bordāns ir apsolījis veikt auditu tiesu sistēmā,tad noteikti vajadzētu arī Sandrai Briķei kā neatkarīgam ekspertam piedalīties un uzrādīt prettiesiskās darbības,lai mēs,tā sabiedrības daļa,kas nav saistīta ar tiesu varas sistēmu-saņemtu apstiprinājumu vai noliegumu viņas...Šī vēstule atklāj, ka ne tikai Jums nākas vilties Jānī Bordānā. Jānis Bordāns ignorē Sandru Briķi, kurā piedāvāja palīdzību tiesiskuma atjaunošanā.Labdien !

Esmu par cīņu ar tiesiskiem līdzekļiem.

Ja Tieslietu ministrs J.Bordāns ir atbildīgs par saviem vārdiem, gan par neatkarīga audita veikšanu tiesu sistēmā, gan par amatpersonu nomaiņu, kuri ir izdarījuši gan noziedzīgu bezdarbību, gan ļaunprātīgi izmantojuši amatu, viņš reaģēs uz to, ko es saku un uzaicinās mani uz šo neatkarīgo komisiju, jo es vēsturiski varu pierādīt ar piemēriem, kas noticis tiesu sistēmā un, kādēļ tā ir nonākusi līdz “tiesiskuma piesmiešanai“,- sakot paša J. Bordāna vārdiem.

Ja J. Bordāns mani noignorēs, tad sabiedrībai un cilvēkiem tiks pierādīts, ka viņš ir populistisks melis un tas viss ir teātris.

Ja Tieslietu ministrs iet ar tik skaļiem un nopietniem saukļiem, raksta uz citu valstu vēstniecībām par tiesiskuma piesmiešanu Latvijā attiecībā par vienu Jurašu, bet tiesiski piesmieti jau ir arī tūkstošiem citu cilvēku visdažādākos veidos un ar visdažādākām un smalki rafinētām metodēm, manipulējot ar likumu un slēpjot savus “netīros“ darbus zem likuma vārda svara, bet patiesībā visur ir melu meli un krāpšanas dažādās formās, t.sk. ar tiesu spriedumiem, ko vienkāršam Latvijas iedzīvotājam grūti aptvert un pierādīt.

Noskatījos dokumentālo filmu par lustrāciju un varu droši teikt, ka tās pašas psiholoģiskās teroristiskās metodes pielieto līdz šodienai, un nav brīva valsts, – diemžēl, tā ir tikai uz “papīra“ !!! Tiesu vara ir uztaisīta kā “privātā bodīte“ kur, piemēram Liepājas tiesas priekšsēdētājs I. Jaunģelže (tagad Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājs un priekšsēdētājs jau vairāk kā 20 gadus – sākumā Liepājas rajona tiesas, tad Liepājas tiesas, tad Kurzemes rajona tiesas un tā visu mūžu bez progresīvām izmaiņām utt.) un citi augstākstāvošie nav par brīvu tiesisku attīstību, bet par savējo iebīdīšanu, noturēšanu, tādēļ arī notiek vispārēja tiesiskuma degradācija.

Ir jābūt būtiskām u radikālām reformām, ja gribam būt demokrātiska valsts, kas noteikts Latvijas Satversmē !!!

Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

jurists

06.04.2019. 07:58

Šeit mēs varam izlasīt godīgās un zinošas jurists Sandras Briķes kolēģu POZICIJU Tiesiskuma jautājumā, kas, protams, izraisa ārprāta naidu pret viņu no valsts izlaupītāju puses:Katrā ziņā liels solis pretī tiesiskākai valstij jau būtu, ja tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori, kuri faktiski veic tādu tehniski mehānisku juridisku darbu, būtu valsts algotas amatpersonas, nevis šeptmaņi, kuri gozējas miljonāru sarakstos.

Atbildēt

Niknais

06.04.2019. 07:42

»

ES ir reāla impērija

Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu...


Vecīt, tak pamaini biski plati, citādi rodas iespaids, ka Tev tik divas problēmas- hemoroīdi un nenogrieztā priekšāda, zem kuras smegma sakrājusies. Var un vajag lamāt tos žīdmasonus, tomēr latviešu valoda ir daudz bagātāka ar izteiksmes līdzekļiem, kā Tev šķiet

Atbildēt

ES ir reāla impērija

06.04.2019. 05:33

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu ekonomikas pār aldītāju pateicība viņam būs vieta EP, četros gados algā saņemot ap vienu milj. €.

Atbildēt

lauķis

06.04.2019. 04:29

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām.
Nevajag pārmest to ka cilvēki gribēja labāku dzīvi un tika piekrāpti,pārmest var to ka vairums joprojām nevēlas atvērt acis.

Atbildēt

Diemžēl,

05.04.2019. 23:02

»

Kmm

Arī Latvijā tek realizēts pamatnācijas genocīds cionistu- žīdsātanistu liberastu- pederastu ekonomikas variantā ar banku starpniecību. Piem., kaut kāda izbijusi prokuratūras izmeklētāja Indra Driķe, aizstāvot šo politiku, cēloņus, maldinot viņas komentāru lasītājus, meklē atsevišķos policijas un prokuratūras...


šāda akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, kas vēl jo degradējošāk izpaužas savietojamībā ar tā dēvēto napoleonisma sindromu, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 22:22

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet.
Nez kāpēc nemaz nav šos žēl, tik smiekli nāk. Palūdziet savu dieviņu, paviciniet sarkanbaltsarkano karodziņu, padedziniet savas svecītes 18.novembrî un sērīgi pagaudojiet, varbūt no debesīm sāks birt auzu pārslas

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 20:26

Tā ir karma, par pēdējām vēlēšanām.
Ļoti ceru ka visus pensiķus izmetīs no mājām nosprāgt. Lai tik iet sūdzās tiem ko ievēlēja.

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 20:19

»

Libertārietis

Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt


...:D...padomā gan pirms tam...varbūt labāk uzreiz pārdot ?...lieki kreņķi un izdevumi atkritīs, kad kādu grafika maksājumu nokavēsi un aizdevuma līgumu lauzīs...:D...

Atbildēt

Libertārietis

05.04.2019. 18:30

»

LAW

Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt


Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt...

Atbildēt

Aivars Pikurs

05.04.2019. 17:58

»

Zemesgrāmatas izraksts

...Bij bij vēl pāris hipotēkas par kaopējo summu ~180 000


A ,ko raudāt, ja,kā raksta,parāds bija 700€ un pieauga līdz 1500€ , māja pārdota pa 51 600( Zemesgrāmatas dati), tad jau Veltai tiesu izpildītāji kontā ieskaitīja pāri palikušos
50 000€.
Velta Straume dzimusi 1930 gadā tagad var baudīt ļoti labas vecumdienas...
...gan ar vienu nosacījumu , ja Vija kas ir pavēsts saņēmēja stāsta taisnību.
Uz pavēsts vārds ir Vija nevis Velta.
Šitā ir plika diršana.

Atbildēt

paga paga

05.04.2019. 17:57

Neticu šim stāstam. Tur viss nav tik balts kā stāsta.

Atbildēt

LAW

05.04.2019. 16:59

»

Paija

tik daudziem cilvēkiem atņem vienīgās mājas un neviens, neviens neapvienojas grupā , lai pieprasītu likumu, ka nedrīkst cilvēkam atņmt vienīgo mājvietu


Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt...

Atbildēt

Žulis

05.04.2019. 16:56

»

Sandra Briķe

Tā nav glīti izmantot manu vārdu un uzvārdu, par to var iznākt arī atbildēt!!! Būs jāpieprasa, kas to rakstīja


Tā šeit ierasta toļļu prakse. Viņi cenšas ar visiem iespējamiem līdzekļiem tiem cilvēkiem, kas raksta sakarīgus komentārus atņemt vēlēšanos šeit kaut ko komentēt. Sākas ar bezjēdzīgiem iebildumiem, piekasīšanos pie vārdiem, tad seko apsaukāšanās un lamāšanās, Viszemiskākais viņu paņēmiens ir sākt rakstīt stulbus komentārus zem jūsu vārda. Tas ir vienkārši jāpacieš uz viņu priekšnesumiem īpaši nereaģējot. Ir tāds teiciens: "Nevajag cīkstēties ar cūku, jūs abi būsiet nojaukušies ar mēsliem un cūkai tas patiks."

Atbildēt

Sistēma ir atstrādāta

05.04.2019. 13:42

»

TTT

Tad kāpēc nevarēja laicīgi notirgot


Nav variantu - iespēja pašam pārdot īpašumu vai tā daļu vai paņemt hipotekāro kredītu tiek izslēgta pašā sākumā. Ofensīva (tikai tā to var nosaukt) sākas ar to, ka īpašums, konti, ieņēmumi tiek apcietināti. Ja cilvēkam tajā brīdī nav brīvu līdzekļu, viņš paliek bez izdzīvošanas resursiem, elektrības, telefona, ja ir apgādājamie vai kāds slimnieks, tad ir vakars uz ezera. Augošie soda procenti, TI uzrēķins, draudu vēstules no pakalpojumu sniedzējiem, kas vairs netiek apmaksāti, piedzinēju draudi un shēmas - tas viss rada situāciju, kad cilvēks vairs nav spējīgs vadīt procesu, kļūst par manipulāciju objekt. Patiesībā interese ir ne jau par parādu, bet par īpašumu.

Atbildēt

Paija

05.04.2019. 12:39

Atvainojos par drukas kļūdām.

Atbildēt

Paija - juhops

05.04.2019. 12:38

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi.

Tas, kas notiek ir absurds: cilvekus izliek no vienīgajām majām un viņiem tā kā klaiņojošiem suņiem jāpavada savs mūžs bez tiesībām jebkadām.

Un neviens, neviens cilvēks, ne deputāts pat nepainteresējas, kādēļ tad Latvijā ir vesela klaiņojoša bezpajumtnieku armija un tie visi nebūt nav slinki , negodīgi parādnieki.

Netaisnīgais civilprocesa likums pataisa cilvēkus par parādniekiem, jo, lai tiesātos ar bankām u.c. negodīgiem prasītājiem , ir jāiemaksā tūkstošiem EUR valsts nodeva un citas valsts nodevas, advokāta (ja pats cilvēks nav jurists) pakalpojumi utt.

Latvijā likumi nav taisnīgi civilprocesā. Civilprocesā puses nav vienīdzīgas nesamerīgo valsts nodevu dēļ , kas domātas pārsūdzībām.
Ja cilvēkam majās nav dators un printeris, tad sim cilvēkam caput...

Atbildēt

A par ko

05.04.2019. 09:44

Par ko izbrīns ? Mēs taču dzīvojam Zimbabvē, kur shēmas un korupcija ir goda lietas. Protams Eiropas valstī nekas tāds nebūtu iespējams, bet Zimbabvē kā jau Zimbabvē :(

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 09:33

»

aha

Iztiks... nenopērkot to vienīgo īpašumu


...tieši tā...un visiem labāk...kas nevar, tas nevar, un nevajag viņu spīdzināt...:)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Puņķu valdība

FotoMēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem. Turklāt tie veidojušies ne jau akūta deguna dobuma jeb Ministru kabineta gļotādas iekaisuma dēļ. Tā ir jau hroniska saslimšana, kuru kaut kādu iemeslu dēļ dakterim rādīt negribam. Tēlojam bezkompromisa cīņu attiecībā uz visiem un jebkuru, tikai ne attiecībā uz savu - Brīvības ielas ķermeni.
Lasīt visu...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...