Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prātam nav aptverams...

Velta Straume
04.04.2019.
Komentāri (104)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pilsonis

10.04.2019. 10:43

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Tāpēc, kad es saku, ka bauri ierij to ko iesēja, ar to domāju: ja padsmit reizes ej vēlēt par kangariem, blēžiem, meļiem, vienkārši morāliem kropļiem, tad nebrīnies, ka tevi izmantos, izspiedīs visas sulas, tad izmetīs uz ielas.
Ja tu neko nejēdz pārbvaldē, tātad tev nav mērķu, tad nebrīnies, ka tu kļūsti par vergu tam kurš zin un saprot vairāk par tevi.
Kad notiek bvēlēšanas kangari organizē pārvaldi, velta tam pūles un resursus. Bet bauri tajā laikā dara ko?

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2019. 10:31

»

> Pilsonis - nav arguments

Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu


Bauri ir cilvēki, kuri:
1) Pilnīgi neko nejēdz pārvaldē, kas ir visu mūsu dzīves galvenā lieta. Maksimāli vienkāršojot: Mērķi > darbības mērķu sasniegšanai > rezultāts > saikne ar rezultātu, lai pārbaudīt vai veiktās darbības ļauj sasniegt izvirzītos mērķus. Tāpēc bauri izvēloties vēlēšanās labākos pārvaldniekus vienmēr kļūst par lētu triku upuriem, un vienmēr ievēl blēžus, meļus, zaglūs, nodevējus
2) Līdz ar to bauriem neeksistē saikne starp iegūto rezultātu un iepriekš veiktajām darbībām. Bauri ir pārliecināti, ka viss kas notiek, notiek nejauši, "tā sanāca". Bauri nav spējīgi pagātnē notikušu notikumu sasaistīt ar iegūto rezultātu šodien.
3) Līdz ar to bauri neizmanto iepriekšējo paaudžu iekrāto pieredzi. Piemēram, tāpēc atkal un atkal vieni un tie paši blēži, meļi, zagļi, nodevēji tiek ievēlēti izmantojot vienus un tos pašus lētos trikus - klaji, atklāti melojot, runājot to ko bauri grib dzirdēt (kā atklāja bordāns, iepriekš noskaidrojot soc. aptaujās ko bauri grib dzirdēt)
3) Bauri nav spējīgi kādā notikumā, no dažādu faktoru daudzuma, izcelt galveno faktoru.
4) Līdz ar to bauri nav spējīgi prognozēt notikumu gaitu nākotnē

Bauri nav lamuvārds vai apsaukāšanās. Tas ir cilvēka attīstības līmenis. Tāpat kā kolonizatori brauca atklāt Amēriku, ar smaidiem deva bauriem dzert spirtu, pēc tam slepkavoja viņus, vai arī "stikla krellītes" mainīja pret bauru resursiem

Atbildēt

> Pilsonis - nav arguments

08.04.2019. 13:07

»

Pilsonis

Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā


Nezinu ko Jūs domājat ar apzīmējumu - bauri, bet iesēja tie, kas tagad pļauj un gūst labumu.

Atbildēt

Pilsonis

08.04.2019. 11:44

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Bauri ierij to ko iesēja. Visdrīzāk pat to nesaprot. Nekas, tas viss vēl ir ziediņi, auglīši vēl priekšā

Atbildēt

Rty

07.04.2019. 12:09

Tādu lietu ir daudz. Pat tad, kad mājā īpašums patiešām bojāts, lietas izbeidz. Vienīgais, ja nav naudas šajās lietās zinošam advokātam, policija viskautko var saražot :/

Atbildēt

atkal tas galvasslimais seskubedres muļķis iesmirdējies

07.04.2019. 03:36

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


tevi taču brīdināja, galvaszslimais cionistu židmaszonu zombiij un cilvēciņ caurums no nullles, kas neiet ārstēties un ir pa dulllno iedomājies, ka esi onānonīmscz bezdzimuma idejots, jo tā esot tava vienīigā bagātība – neizaicini, neārstējami plānprātīgaiis muļķii, savu idiiotiska provokātora un gļēva stukaču izdziimteņa likteni. Aizver savas smiirdīgās debiiloīda žaunas un turpini klusiņām mīzst pampeeros savā lapseņpiissāniijas seskubeedrē pietbirst.komā! Jo tu taču negribi, lai arī turpmāk publiiskojam tavas ČEKAS provokātora un stukača grēkusūdzes, vai tavu mājas adressi kas ir tavā stukača aģeenta kartiiņā ČEKAS maiisos!

Atbildēt

vispār

07.04.2019. 01:49

»

brīvais radikālis

Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības


Tavā sociālismā tā mājas īpašniece dotos lopu vagonā uz Sibīriju vai ilgi skaidrotu kādam krieviski runājošam oficierim kāpēc viņa tomēr mīl padomju varu un ka tās muļķības sarakstījusi, jo bija piedzērusies un vairāk tā nekad nedarīs.

Atbildēt

brīvais radikālis

07.04.2019. 00:57

»

Paija - juhops

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi...


Sociālisms, kad visi bija vienlīdzīgi, ir beidzies! Kapitālismā, kam vairāk naudas, tam vairāk taisnības!

Atbildēt

Paldies

06.04.2019. 20:09

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Labi un patiesi

Atbildēt

Bricis

06.04.2019. 19:23

»

Cien., I. Briķes k-dze!

...


Nopērc sev izmēru lielākas apakšbiksītes

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 17:37

Jums Sandra, nedos pielaidi valsts noslēpumiem, kādēļ nekad nebūsit ne TM ministre, ne IeM ministre, ja tomēr Jūs ievēlētu Saeimā. B.Broka sacēla traci, kad viņai nedeva pielaidi.Tur kaut ko pamainīja, lai formāli var nedošanu apstrīdēt, bet, negribēs dot, nedos, jo esat pret sistēmu. Bordāns pret ir tikai ar lielisku žīdu teātri. Maizītis, vecais čekists, arī daļu čekas maisu joprojām nepublicē. Vnk "nozadzis", izmantojot amatu.

Bez tam - Bērziņai, jaunajai CVK pr-jai ir vajadzīga kā pr-jai pielaide valsts noslēpumiem. Likumgrozījumi to paredz.Manuprāt, vēlēšanu rezultātus skaitīs "noslēpumaini", kas nozīmē, ka valsts ir reāli nozagta. Nebūs pat formālas demokrātijas. Faktiski valsts apvērsums. Sistēma Jums neko neļautu.Divi CVK pr-ji pirms Cimdara "nošāvās". Esmu pārliecināts, ka Cimdars arī skaitīja balsis pēc SAB pasūtījuma. Likumgrozījumus, viņu atlaižot, visticamāk, pieņēma, lai legalizētu viņa iepriekšējo darbu - skaitot "noslēpumaini". Tagad Cimdara iepriekšējā darba novērtējums ir valsts noslēpums.Plānotā elektroniskā balsošana būs totāla balsu skaita viltošana, atbildība tikai uz tehniskajiem darbiniekiem. Simptomi ir Barča un Kļauzs, šķiet, tāds bija viņa uzvārds, jau bija - abi konstatēja nesakritības balsu publiskotajam skaitam naktī un galarezultātos. Es neticu, ka sistēma ļaus sevi pārmaiņām. Jūs taču neveidojat jaunu tieslietu sistēmu, ar kuru gribat lauzt veco, bet gribat vien uzlabot esošo.

Atbildēt

Cien., I. Briķes k-dze!

06.04.2019. 17:32

»

Briķes kundze

Padalieties ar pieredzi, kā tikt pie tādas pensijas arī citiem bēdubrāļiem4. maija republiku vai atjaunoto 1918. g. republiku apsvēra izvēlēties 1991. gadā, nezinot īsti, kādu dibināt. E. Levits, PBLA un čekisti- komunisti- cionisti visi kopā svārstījās, kā nosaukt šo valsti. Tagad I. Godmanis, čekists, kura čekas lieta "pazudusi" tiesu arhīvā, raidījumā par čekas arhīviem no TV ekrāniem lielās - "Mēs tomēr izveidojām savu valsti!". Un šī arî ir tā savējo - čekistu, komunistu- cionistu 4. maija republika, ko E. Levits un esošā vara, maldinot žīdu garā, uzdod par atjaunoto 1918. g. Latviju. Šodien šī K. Kariņa žīdsātanistu globālo korporāciju SAB atlasīto marionešu valdība realizē visas SVF/PB/Federālo rezervju norādes caur ASV un Izraēlas vēstniecībām. Šībrīža galvenais K. Kariņa uzdevums, kam radīta īpaša darba grupa, ir strauji graut LV ekonomiku, izņemot skaidru naudu no apgrozības. Iepriekšējais uzdevums tika veiksmīgi haosa, terora un vardarbības eskalēšanai realizēts - šaujamieročus drīkst lietot no sešpadsmit gadu vecuma ar Saeimas un VP akceptu.

4. maija republiku, ko uzdeva par atjaunoto 1918. gada republiku, izveidoja čekisti- komunisti- cionisti un šodien jau zinām, ka arī B" nai B' rith žîdsàtanisti, kas mākslīgi savās interesēs izraisīja WWI uun WW2. Pirmajā gad. mērķis bija iznīcināt monarhijas, otrajā ar SVF, ko radīja 1944. gadā, USD padarīt par globālo naudu, valstis pakļaujot parādiem. Šodien tas viss ir realizējies. Lai turpinātu iznīcināt tautas un iedzīvotājus, tiek mēģināts izraisīt WW3. Golobālais genocīds, lokāli kari, piespiedu migrācija ir pagaidu WW3 forma. Baltijas valstu valdības aicina savus iedzīvotājus nodrošināties ar evakuācijas somām.. ceļā un labākiem medību laukiem.

Atbildēt

Indulis Durka

06.04.2019. 17:05

»

Hihi

Duka konkrēti sajucis no tā, ka nevar pats sev paņemt mutē


galvasslimais rakstīja tādu pantu savā cejdarbā Muļķu zeme XXI kaksimts. Jā, kaksimts tieši.

Neparakstījās kā Cenzētais, bet ar kļičku Untuns Mazpusens. Tipa ieguva tautas kļičku - Mikropisāns. Šo vārdu nocopēja pat kāda zelta zivtiņas reklāma TV - minot vietas nosaukumu Mazpisāni.

Beidzot citāts no Muļķu zeme XXI kakusimts.

" Debess šodien klāra,
Aiz žoga savā dārziņā redzu-
Atkal onanē kaimiņu Māra!"


Atbildēt

Nevajag

06.04.2019. 16:36

»

visticamāk

sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu


Kopoties ar dzīvniekiem tak aizliegts

Atbildēt

visticamāk

06.04.2019. 16:25

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


sanāktu daudz labāk, nekā tiem, kam sanāk tāds sūc kā tu.

Atbildēt

Hihihi

06.04.2019. 16:21

»

Fēlis

Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem


Sandra Briķe- Driķe grib uzlabot šīs 4. maija republikas tieslietu sistēmu! Kāpēc, Jūs Sandra, to vēlaties? Vai VDD gatavo Jūs jaunām Saeimas vēlēšanām, liekot Jums noticēt? Jūs neko nevarat izmainīt! Kā vien uzlabot genocīdu ar saviem priekšlikumiem! Jūs vieglprātīgi kādu komentētāju apvainojāt par slepkavu. Jūs joprojām esat prasta LPSR prokuratūras izmeklētāja?

Atbildēt

Fēlis

06.04.2019. 15:36

»

Hihi

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu


Es saprotu ka esi par tādu garīgu kropli palicis tāpēc, ka tavi vecāki - alkaši tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, bet, varbūt viņi to darīja, tapēc, ka tu viņiem tāds piedzimi. Vai galvas invalīda pensiju vismaz saņem?

Atbildēt

Hihi

06.04.2019. 14:45

Briķei jāapprec Duka, būs pārītis par miljonu

Atbildēt

Ko var gribēt!

06.04.2019. 09:57

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Abi pie cita raksta kvēli U. aizstāvji.

Atbildēt

Ritai

06.04.2019. 09:05

»

Rita

Par cik Tieslietu ministrs J. Bordāns ir apsolījis veikt auditu tiesu sistēmā,tad noteikti vajadzētu arī Sandrai Briķei kā neatkarīgam ekspertam piedalīties un uzrādīt prettiesiskās darbības,lai mēs,tā sabiedrības daļa,kas nav saistīta ar tiesu varas sistēmu-saņemtu apstiprinājumu vai noliegumu viņas...Šī vēstule atklāj, ka ne tikai Jums nākas vilties Jānī Bordānā. Jānis Bordāns ignorē Sandru Briķi, kurā piedāvāja palīdzību tiesiskuma atjaunošanā.Labdien !

Esmu par cīņu ar tiesiskiem līdzekļiem.

Ja Tieslietu ministrs J.Bordāns ir atbildīgs par saviem vārdiem, gan par neatkarīga audita veikšanu tiesu sistēmā, gan par amatpersonu nomaiņu, kuri ir izdarījuši gan noziedzīgu bezdarbību, gan ļaunprātīgi izmantojuši amatu, viņš reaģēs uz to, ko es saku un uzaicinās mani uz šo neatkarīgo komisiju, jo es vēsturiski varu pierādīt ar piemēriem, kas noticis tiesu sistēmā un, kādēļ tā ir nonākusi līdz “tiesiskuma piesmiešanai“,- sakot paša J. Bordāna vārdiem.

Ja J. Bordāns mani noignorēs, tad sabiedrībai un cilvēkiem tiks pierādīts, ka viņš ir populistisks melis un tas viss ir teātris.

Ja Tieslietu ministrs iet ar tik skaļiem un nopietniem saukļiem, raksta uz citu valstu vēstniecībām par tiesiskuma piesmiešanu Latvijā attiecībā par vienu Jurašu, bet tiesiski piesmieti jau ir arī tūkstošiem citu cilvēku visdažādākos veidos un ar visdažādākām un smalki rafinētām metodēm, manipulējot ar likumu un slēpjot savus “netīros“ darbus zem likuma vārda svara, bet patiesībā visur ir melu meli un krāpšanas dažādās formās, t.sk. ar tiesu spriedumiem, ko vienkāršam Latvijas iedzīvotājam grūti aptvert un pierādīt.

Noskatījos dokumentālo filmu par lustrāciju un varu droši teikt, ka tās pašas psiholoģiskās teroristiskās metodes pielieto līdz šodienai, un nav brīva valsts, – diemžēl, tā ir tikai uz “papīra“ !!! Tiesu vara ir uztaisīta kā “privātā bodīte“ kur, piemēram Liepājas tiesas priekšsēdētājs I. Jaunģelže (tagad Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājs un priekšsēdētājs jau vairāk kā 20 gadus – sākumā Liepājas rajona tiesas, tad Liepājas tiesas, tad Kurzemes rajona tiesas un tā visu mūžu bez progresīvām izmaiņām utt.) un citi augstākstāvošie nav par brīvu tiesisku attīstību, bet par savējo iebīdīšanu, noturēšanu, tādēļ arī notiek vispārēja tiesiskuma degradācija.

Ir jābūt būtiskām u radikālām reformām, ja gribam būt demokrātiska valsts, kas noteikts Latvijas Satversmē !!!

Ar cieņu, Sandra Briķe

Atbildēt

jurists

06.04.2019. 08:58

Šeit mēs varam izlasīt godīgās un zinošas jurists Sandras Briķes kolēģu POZICIJU Tiesiskuma jautājumā, kas, protams, izraisa ārprāta naidu pret viņu no valsts izlaupītāju puses:Katrā ziņā liels solis pretī tiesiskākai valstij jau būtu, ja tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori, kuri faktiski veic tādu tehniski mehānisku juridisku darbu, būtu valsts algotas amatpersonas, nevis šeptmaņi, kuri gozējas miljonāru sarakstos.

Atbildēt

Niknais

06.04.2019. 08:42

»

ES ir reāla impērija

Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu...


Vecīt, tak pamaini biski plati, citādi rodas iespaids, ka Tev tik divas problēmas- hemoroīdi un nenogrieztā priekšāda, zem kuras smegma sakrājusies. Var un vajag lamāt tos žīdmasonus, tomēr latviešu valoda ir daudz bagātāka ar izteiksmes līdzekļiem, kā Tev šķiet

Atbildēt

ES ir reāla impērija

06.04.2019. 06:33

»

lauķis

Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām


Impērijas paradtās pazīmes it pievienoto valstu izzagšana, vergu nogādāšana centrā, t.i. impērijas nomales dzīvo nabadzībā kā Latvija. Vienīgi Rīga saņem lielus aizdevumus no banām. Ušakovs banku interesēs savā laikā RD izveidojis lielu RD parādu uz Rīgas un rīdzinieku nākotnes rēķina. Liberastu- pederastu ekonomikas pār aldītāju pateicība viņam būs vieta EP, četros gados algā saņemot ap vienu milj. €.

Atbildēt

lauķis

06.04.2019. 05:29

»

Niknais

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet...


Auzu pārslas būs par treknu,pilnīgi pietiks ar politmafijas barvežu kvēlajām runām.
Nevajag pārmest to ka cilvēki gribēja labāku dzīvi un tika piekrāpti,pārmest var to ka vairums joprojām nevēlas atvērt acis.

Atbildēt

Niknais

05.04.2019. 23:22

Saņemiet, pastalas, ko gribējāt, dabūjāt savu dižo brīvvalsti, tagad varat laimē diet.
Nez kāpēc nemaz nav šos žēl, tik smiekli nāk. Palūdziet savu dieviņu, paviciniet sarkanbaltsarkano karodziņu, padedziniet savas svecītes 18.novembrî un sērīgi pagaudojiet, varbūt no debesīm sāks birt auzu pārslas

Atbildēt

Andron Mc

05.04.2019. 21:26

Tā ir karma, par pēdējām vēlēšanām.
Ļoti ceru ka visus pensiķus izmetīs no mājām nosprāgt. Lai tik iet sūdzās tiem ko ievēlēja.

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 21:19

»

Libertārietis

Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt


...:D...padomā gan pirms tam...varbūt labāk uzreiz pārdot ?...lieki kreņķi un izdevumi atkritīs, kad kādu grafika maksājumu nokavēsi un aizdevuma līgumu lauzīs...:D...

Atbildēt

Libertārietis

05.04.2019. 19:30

»

LAW

Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt


Kad gribēšu, savus īpašumus ieķīlāšu un apgrūtināšu uz nebēdu. Kā tik kādam ko aizliegt...

Atbildēt

Aivars Pikurs

05.04.2019. 18:58

»

Zemesgrāmatas izraksts

...Bij bij vēl pāris hipotēkas par kaopējo summu ~180 000


A ,ko raudāt, ja,kā raksta,parāds bija 700€ un pieauga līdz 1500€ , māja pārdota pa 51 600( Zemesgrāmatas dati), tad jau Veltai tiesu izpildītāji kontā ieskaitīja pāri palikušos
50 000€.
Velta Straume dzimusi 1930 gadā tagad var baudīt ļoti labas vecumdienas...
...gan ar vienu nosacījumu , ja Vija kas ir pavēsts saņēmēja stāsta taisnību.
Uz pavēsts vārds ir Vija nevis Velta.
Šitā ir plika diršana.

Atbildēt

paga paga

05.04.2019. 18:57

Neticu šim stāstam. Tur viss nav tik balts kā stāsta.

Atbildēt

LAW

05.04.2019. 17:59

»

Paija

tik daudziem cilvēkiem atņem vienīgās mājas un neviens, neviens neapvienojas grupā , lai pieprasītu likumu, ka nedrīkst cilvēkam atņmt vienīgo mājvietu


Tajā likumā vajadzētu būt arī - ka vienīgo mājvietu nedrīkst ne ieķīlāt, ne kā citādi apgrūtināt...

Atbildēt

Žulis

05.04.2019. 17:56

»

Sandra Briķe

Tā nav glīti izmantot manu vārdu un uzvārdu, par to var iznākt arī atbildēt!!! Būs jāpieprasa, kas to rakstīja


Tā šeit ierasta toļļu prakse. Viņi cenšas ar visiem iespējamiem līdzekļiem tiem cilvēkiem, kas raksta sakarīgus komentārus atņemt vēlēšanos šeit kaut ko komentēt. Sākas ar bezjēdzīgiem iebildumiem, piekasīšanos pie vārdiem, tad seko apsaukāšanās un lamāšanās, Viszemiskākais viņu paņēmiens ir sākt rakstīt stulbus komentārus zem jūsu vārda. Tas ir vienkārši jāpacieš uz viņu priekšnesumiem īpaši nereaģējot. Ir tāds teiciens: "Nevajag cīkstēties ar cūku, jūs abi būsiet nojaukušies ar mēsliem un cūkai tas patiks."

Atbildēt

Sistēma ir atstrādāta

05.04.2019. 14:42

»

TTT

Tad kāpēc nevarēja laicīgi notirgot


Nav variantu - iespēja pašam pārdot īpašumu vai tā daļu vai paņemt hipotekāro kredītu tiek izslēgta pašā sākumā. Ofensīva (tikai tā to var nosaukt) sākas ar to, ka īpašums, konti, ieņēmumi tiek apcietināti. Ja cilvēkam tajā brīdī nav brīvu līdzekļu, viņš paliek bez izdzīvošanas resursiem, elektrības, telefona, ja ir apgādājamie vai kāds slimnieks, tad ir vakars uz ezera. Augošie soda procenti, TI uzrēķins, draudu vēstules no pakalpojumu sniedzējiem, kas vairs netiek apmaksāti, piedzinēju draudi un shēmas - tas viss rada situāciju, kad cilvēks vairs nav spējīgs vadīt procesu, kļūst par manipulāciju objekt. Patiesībā interese ir ne jau par parādu, bet par īpašumu.

Atbildēt

Paija

05.04.2019. 13:39

Atvainojos par drukas kļūdām.

Atbildēt

Paija - juhops

05.04.2019. 13:38

šādai iniciatīvai jadibina piemuļķoto paradnieku biedrība, lai viss notiktu likumīgi.

Tas, kas notiek ir absurds: cilvekus izliek no vienīgajām majām un viņiem tā kā klaiņojošiem suņiem jāpavada savs mūžs bez tiesībām jebkadām.

Un neviens, neviens cilvēks, ne deputāts pat nepainteresējas, kādēļ tad Latvijā ir vesela klaiņojoša bezpajumtnieku armija un tie visi nebūt nav slinki , negodīgi parādnieki.

Netaisnīgais civilprocesa likums pataisa cilvēkus par parādniekiem, jo, lai tiesātos ar bankām u.c. negodīgiem prasītājiem , ir jāiemaksā tūkstošiem EUR valsts nodeva un citas valsts nodevas, advokāta (ja pats cilvēks nav jurists) pakalpojumi utt.

Latvijā likumi nav taisnīgi civilprocesā. Civilprocesā puses nav vienīdzīgas nesamerīgo valsts nodevu dēļ , kas domātas pārsūdzībām.
Ja cilvēkam majās nav dators un printeris, tad sim cilvēkam caput...

Atbildēt

A par ko

05.04.2019. 10:44

Par ko izbrīns ? Mēs taču dzīvojam Zimbabvē, kur shēmas un korupcija ir goda lietas. Protams Eiropas valstī nekas tāds nebūtu iespējams, bet Zimbabvē kā jau Zimbabvē :(

Atbildēt

jaajaa

05.04.2019. 10:33

»

aha

Iztiks... nenopērkot to vienīgo īpašumu


...tieši tā...un visiem labāk...kas nevar, tas nevar, un nevajag viņu spīdzināt...:)

Atbildēt

veas

05.04.2019. 09:55

Тяга к курению "умирает" навсегда, если воспользоваться дедовским советом http://bit.do/bezsig Помогает даже заядлым курильщикам с многолетним стажем. Я кypил 23 гoдa пo пaчкe вдeнь, но бросил без моральных и физических усилий за 2 дня!

Atbildēt

Kmm

05.04.2019. 07:42

Arī Latvijā tek realizēts pamatnācijas genocīds cionistu- žīdsātanistu liberastu- pederastu ekonomikas variantā ar banku starpniecību. Piem., kaut kāda izbijusi prokuratūras izmeklētāja Indra Driķe, aizstāvot šo politiku, cēloņus, maldinot viņas komentāru lasītājus, meklē atsevišķos policijas un prokuratūras subjektos

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...