Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

03.09.2019. 11:46

»

Pagrabstāvs

Katras valsts maksāšanas līdzeklim un kasei ir jāatrodas tikai valsts pārziņā. Punkts. Katram kurš sevi cenšas uzdot par pilsoni un tādējādi uzglūn uz citas valsts suverenitāti vai cenšas ietekmēt svešās valsts ekonomiku ir jāsapūst cietumā...


Nu tik ļoti nepatika mums tie sociālismu atnesušie krievu okupanti, tāpēc par vainīgu pasludinājām arī pašu SOCIĀLISMU. Tagad baudām gaišo KAPITĀLISMU, būdami kā samīti pīļu sūdiņi zem tā zābakiem. Vai ir izeja?

Atbildēt

ha-ha

03.09.2019. 09:58

Šorīt klausījos Kariņu,kurš apgalvoja,kā Saeima un valdība esot sabiedrības spogulis,kurā diemžēl nav vietas cilvēkiem ar zemiem ienākumiem,arodslimniekiem,invalīdiem utt.,jo to šajā Kariņa spogulī nemaz nav.Tāpat tika paziņots,kā nākšoties paaugstināt nodokļus zemajiem ienākumiem.

Atbildēt

TTT

03.09.2019. 09:25

Ka tik neuzrauties uz pantu par finanšu sistēmas graušanu!

Atbildēt

Pilsonis

03.09.2019. 09:04

»

x

Ja es saprotu pareizi,tad mūsu aizokeāna "draugi" neapmierināsies tikai ar AB.LV vai "Rietumu banku", viņus interesē ari SEB un vēl kāda.Un ne tikai bankas.Jautājums ir -ko viņi grib panākt kopumā


Izpumpēt visus latviešu tautas resursus (caur krīzēm un kangaru diversijām - NA, JKP, V, A/PAR, ZZS, kpvlv, sc, gkr), tad ar elektronisko totālo kontroli nobēdzināt liekās mutes, kas katru dienu grib ēst un patērēt pasaules resursus

Atbildēt

motorhead

03.09.2019. 08:26

»

x

Ja es saprotu pareizi,tad mūsu aizokeāna "draugi" neapmierināsies tikai ar AB.LV vai "Rietumu banku", viņus interesē ari SEB un vēl kāda.Un ne tikai bankas.Jautājums ir -ko viņi grib panākt kopumā


Viņi vienkārši grib kontroli. Uztaisīs jaunu krīzi, atnāks kā glābēji...kaut kā tā laikam. Nebūtu jau nemaz arī tik slikti, tikpat šeit ir tāda kā kolonija.

Atbildēt

x

03.09.2019. 08:16

Ja es saprotu pareizi,tad mūsu aizokeāna "draugi" neapmierināsies tikai ar AB.LV vai "Rietumu banku", viņus interesē ari SEB un vēl kāda.Un ne tikai bankas.Jautājums ir -ko viņi grib panākt kopumā.

Atbildēt

motorhead

03.09.2019. 07:36

Es domāju, ka viņš ticies NE TIKAI ar Vallenbergu. Droši vien arī ar kādu no Blackwell bosiem arī. Tie gan nav tik publiski pazīstami.

Atbildēt

nu gnu

03.09.2019. 06:33

šo elementāro patiesību zināšana netraucēja mārcim lišķīgi slaukt vietējo iznireli...tipa baņķieri,,,

Atbildēt

🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸🕸

03.09.2019. 05:24

»

Hmmmm

Ja Vallenbergu klans slepeni ticies ar MP K.Kariņu, tas nozīmē tikai vienu - Vallenbergi un miljonārs K. Kariņš kaut ko zin vairāk par mums un saož plēsonīgas peļņas iespējas uz izzagtās Latvijas rēķina kopā ar VP, miljonāru, E. Levitu


Cionisti - žīdu nacisti un latviešu korporāciju burši ir uz vienu roku pret latviešu tautu un tās attīstību un kultūru.

4. maija žīdnacistu un latviešu buršu - latviešu nacistu mērķis ir dzīvot uz valsts parāda rēķina plus iznīcinātās tautas materiālā mantojuma rēķina.

Latviešu pretlatviskie nacisti - burši ir eirodeputāte no NA Melbārde, no LB I. Rimševics, no LU Indriķis Muižnieks, VVF, R. Dzintars no NA un citi, kuri sadarbojas ar ebreju cionistiem - žīdu nacistiem un izvirzīja par VP žīdnacistu E. Levitu, kurš melīgi skandina "mēs, latvieši!".


Par citiem latviešu tautas ienaidniekiem - buršiem viss atrodams M. Ruka grāmatā "25 gadi sektā".

Atbildēt

Hmmmm

03.09.2019. 05:04

Ja Vallenbergu klans slepeni ticies ar MP K.Kariņu, tas nozīmē tikai vienu - Vallenbergi un miljonārs K. Kariņš kaut ko zin vairāk par mums un saož plēsonīgas peļņas iespējas uz izzagtās Latvijas rēķina kopā ar VP, miljonāru, E. Levitu.

Atbildēt

lauķis

03.09.2019. 04:05

»

zaza

Zatlers pirms krīzes tikās ar Sorosu dzīvoklī Ņujorkā


Nāk rudentiņis,būs barga krīze.

Atbildēt

Q

03.09.2019. 01:54

Kapitālismam raksturīga situācija, lielākais apēd mazāko un nekā personiska!

Atbildēt

Pagrabstāvs

02.09.2019. 20:28

Katras valsts maksāšanas līdzeklim un kasei ir jāatrodas tikai valsts pārziņā. Punkts. Katram kurš sevi cenšas uzdot par pilsoni un tādējādi uzglūn uz citas valsts suverenitāti vai cenšas ietekmēt svešās valsts ekonomiku ir jāsapūst cietumā.
Valsts nodevējiem nodevēju alga - nāvessods.
Tik tālu viss būtu pareizi, ja vien Latvija būtu tiesiska valsts un tiesiskuma ietvaros būtu notikusi deokupācija un boļševiku režīma neitralizācija.

Atbildēt

Es

02.09.2019. 20:12

»

Vnk

Pietiek dikti grib, lai pusmuļķis Bendiks piedriķē Pietiek spilvenus un palagus


Fotografēt tagad prot jebkurš, attīstīt filmiņu vairs nav aktuāli, nākas rakstnieku tēlot. Blogā. :)

Atbildēt

Es

02.09.2019. 20:10

SEB savu kapitāla daļu Swedbank ir samazinājusi, tātad viss ir otrādi, ne?

Atbildēt

Kurbads

02.09.2019. 19:30

Izskatās, ka jau notiekt darbs, lai savietotu Swedbankas un SEB bankas IT sistēmas.

"Swedbank" internetbankā varēs pārvaldīt arī "SEB bankas" kontus - https://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/swedbank-internetbanka-vares-parvaldit-ari-seb-bankas-kontus.d?id 51413159

Atbildēt

Anmarija

02.09.2019. 19:24

Pamēģini netikties,,,

Atbildēt

Ojārs

02.09.2019. 18:39

»

jaajaa

...:D...to viedoklis reti kam vairs interesē...SWED-A 122.75 SEK


Jā, šodien -3.35 SEK per share (-2.6566%). Man liekas, ka septembra pirmajā pusē Zviedrijas regulators publicēs visaptverošu ziņojumu par lietām bankā. Tas tika pārcelts no 2.septembra uz mazliet vēlāku laiku...

Atbildēt

zaza

02.09.2019. 18:38

Zatlers pirms krīzes tikās ar Sorosu dzīvoklī Ņujorkā

Atbildēt

Vnk

02.09.2019. 18:28

Pietiek dikti grib, lai pusmuļķis Bendiks piedriķē Pietiek spilvenus un palagus..

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 18:19

»

Ojārs

Labāk pajautā, ko otra mūsu lielā zviedru banka un tās vadība domā par Valenbergiem. :D


...:D...to viedoklis reti kam vairs interesē...SWED-A 122.75 SEK...:)

Atbildēt

jaajaa

02.09.2019. 17:48

...Vallenbergi ir Vallenbergi...vienmēr tādi bijuši, godīgi "likumīgie laupītāji"...interesanti būtu zināt, ko viņš domā par otru mūsu lielo zviedru banku un tās vadību...:)

Atbildēt

Murka

02.09.2019. 17:36

Un lai tagad man kāds vēl pamēģina iestāstīt, ka rietumos esot katram iespējas ar neatlaidīgu darbu, ar talantu, bla, bla, bla kļūt bagātam, taisīt biznesu un pelnīt naudu, un atļauja nevienam to darīt neesot jāprasa...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....