Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Premjers melo mediķiem un tautai

Iveta Grigule, 10. Saeimas deputāte
14.08.2011.
Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sandrababy20

[R] 17.10.2011. 19:05


([email protected])
Sveiki,
Kā jums klājas? ceru, ka labi un labāko veselību. Mans vārds ir Miss Sandra, es gribētu, lai jūs atbildētu man i ir svarīga lieta, lai disku ar jums.. Tiklīdz es dzirdēt no jums, es jums nosūtīsim mana bilde, un arī ļauj jums zināt vairāk par mani. Es ceru dzirdēt no jums drīz.
Aprūpe Miss Sandra.
([email protected])


]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]


( [email protected] )
Hello,
How are you? hope fine and in best of health. My name is Miss Sandra.,i will like you to reply me for i have an important thing to discus with you. As soon as i hear from you, i will send you my picture and also let you know more about me. I look forward to hear from you soon.
Care of Miss Sandra.
( [email protected] )

Atbildēt

a411

16.08.2011. 19:38

Vot tā ir Mata Hari:sieviete-lokomotīve , kura palīdzēja iebīdīt prezidenta amatā Augusta Eduardoviča Vosa kvēlāko fanu!

Atbildēt

vauva

16.08.2011. 13:49

ZZS dresētais pūdelis vaukšķ ne par tēmu.Kā ZZS veselības ministrs grib,tā un tam piešķir budžeta naudu.Kad Dombrovskis būs veselības ministrs,tad arī lai atskaitās.I.Grigule lai turpina reklamēt sevi.Reklāmas izdevumus gan jau kompetentas iestādes aprēķinās un ieskaitīs ZZS priekšvēlēšanu tēriņos.

Atbildēt

Politisko procesu zinatajs

16.08.2011. 11:30

Cienijama Grigules kundze- vai nu premjers melo, jusuprat, vai ari Jusu parstaveta politiska speka ZZSveselibas ministrs ir vienkarsi nekompetents! Galu gala, finansejuma pieprasisana un sadale ir atbildiga ministra un misistrijas kompetence, kas saja gadijuma ir JUSU ZZS delegetais ministrs!
Nesmuki ta manipulet ar lasitajiem, un sada veida zvejot balsis. Veselibas aprupe tiesam ir kritiska stavokli, bet diemzel lielas slimnicas bijusais vaditajs sajos 10 menesos sezot ministra kresla krizi ir tikai padzilinajis, ne atrisinajis! Adresejiet sos sasutuma pilnos vardus pirmamkartam savam kolegim! Busi korekti!

Atbildēt

haralds

[R] 16.08.2011. 11:25

jibiorio - Kāds nevar viņu normālāk nofotografēt?

jibiorio, kas Tavā uztverē «normālāk nofotografēt»? sarūpēt labāku bildi vai sarūpēt bildi, kurā persona labi izskatās?
ja sarūpēt labāku bildi - to retais no preses fotkātājiem pieprot.
ja sarūpēt bildi, kurā persona labāk izskatās - arī to ne katrs preses fotogrāfs pieprot (ir gadījumi, kad tas no tiesas ir neiespējami!) un tie, kuri pieprot, ne vienmēr to dara.

Atbildēt

pēdējais aplis

16.08.2011. 10:14

Kā jau kāršu spēlē jebko var pārsist tikai ar vēl lielākiem meliem.. šito zaļzemnieku daiļcerējumu gan vairs ne... Tiks jau pie bankas jeb podziņspiedējas vietas - Sacensties te ir pilnīgi bezcerīgi ar šo ruporu

Atbildēt

cielava

15.08.2011. 22:03

Tās mediķu aktivitātes ir priekšvēlēšanu triks. Kāpēc tieši tagad? Un kāpēc tās slimnīcas kā Cēsis un Ogre? Kādus politiskos spēkus tās pārstāv? Jādomā ar galvu. neticu Bartkevičam un viņa partijai ne tik!!!

Atbildēt

janka.

15.08.2011. 17:36

trūkst 1,8 miljoni neatliekamai palīdzībai- bet cik izmaksās kompenšacijas deputātiem par nepadarītu darbu? arī tas ir neatliekai? izdot naudu obligācijās.

Atbildēt

jaja

15.08.2011. 16:59

bet vai tad slapjā vista nemelo?

Atbildēt

haralds

[R] 15.08.2011. 16:39

nebūs takš pirmā reize, kad Durdomskim gadās samānīties?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

15.08.2011. 15:45

************************************
... to, duročka Grigale, nasauc par meliem ... bet gan jūsu pašu politiķu ( arī tevis) iedibinātā apzīmējumā - INTERPRETĀCIJA ... tas ir tāpat, kā ar tava vecišķā protežē "godīgi un likumīgi" saskribināto lielāko pensiju valstī ...

Atbildēt

Dakters

15.08.2011. 14:38

Pilnīgi pretīgi šo sievieti uzskatīt, vēl jo vairāk, kāda bija viņas uzvedība prezidenta vēlēšanas dienā - kā apdullināta skraidīja Bērziņam pakaļ.Tas bija pretīgi! Piekrītu izteiktajam viedoklim - deputātu kandidāti būtu jānosūta pie psihiatra uz pārbaudi, protams par samaksu no sava maciņa.

Atbildēt

Iko

15.08.2011. 13:33

Galvenais, ka šī info nonāk pie mums. Žēl, ka tas notiek tik reti. Šādi būtu jārīkojas visiem, kad tiek maldināta sabiedrība.

Pats fakts mani nemaz nepārsteidz. Dombrovskis veikli manipulē ar cipariem un faktiem. Citiem vārdiem - tā ir demogoģija, bet nezinātājs to uztver kā patiesību.

Atbildēt

edgars

15.08.2011. 12:30

LPP lakstīgala sākusi pogot...

Atbildēt

Šalle

15.08.2011. 11:09

Veselības ministriju taču kūrē ZZS. No kuras tad partijas nāk pati glumā Grigule? Reformas = 0. Pagaidām notiek tikai naudas pārskaitīšana no viena konta uz otru. Bardaks turpinās.

Atbildēt

omite

15.08.2011. 11:08

Es jau sen teicu,ka pirms kandidesanas deputatiem vajag pieprasit psihiatra izzinu.

Atbildēt

west

15.08.2011. 09:16

Šīs akcijas ir tikai un vienīgi iestāžu vadītāju intereses. Sen vajadzēja aizslēgt vēl vismaz piecas slimnīcas, kuras vienkārši sevi uzpilda ar pacientiem, vai citiem vārdiem - tos akutizē. Slimnīcu vadītāji ir saveidojuši tik daudz nevajzdzīgu administratīvu struktūru, ka normālu algu cilvēks, kurš strādā ar pacientiem nevarēs nopelnīt nekad. Bārzdiņam vēl gribās ieviest sestdienu un svētdienu darbu. To spēj izdomāt tikai ZZS ministrs.

Atbildēt

BB

15.08.2011. 08:50

Šo neviens neizmācīs - tāda daba.

Atbildēt

:)

15.08.2011. 01:16

dāma ar 'diagnozi"

Atbildēt

Ontūns Mazpusāns© (lit.pseid.)

[R] 14.08.2011. 23:03

Mediju ziņa: Tiek uzskatīts, ka īstenojot un ieviešot šīs valsts veselības aizsardzības sistēmā praksē politekonomisko interešu grupējuma "tautas partija" (TP) "rīcības cilvēku" ilgstoši kontrolētās, pašreiz J. Bārzdiņa (ZZS jeb “Hūtes naftaspāķi”) “politiski atbildīgi” vadītās "veselības ministrijas" (VM) funkcionāru iecerēto un aizsākto ģimenes ārstu finansējuma modeļa maiņu, kas paredz, ka ģimenes ārstiem tiks maksāts nevis par pacientu skaitu viņu "praksēs", bet gan par apmeklējumu skaitu mēnesī, cietīšot šo mediķu pakalpojumu kvalitāte - "ārsti šajā valstī būs ieinteresēti, lai viņu pacienti būtu pēc iespējas slimāki", esot publiski apgalvojuši "latvijas ģimenes ārstu asociācijas" vadības "locekļi" un "atbildīgie" funkcionāri...
------
Mediju ziņa: Kopš 2009.gada beigām, kad šajā valstī beidzot tika ieviesta kriminālatbildība ārstiem par pacientu "pateicību" pieņemšanu, esot “ierosināta tikai viena krimināllieta - pret Jelgavas pilsētas slimnīcas ārstu Vladimiru Kravecu tur aizdomās par 50 latu kukuļa prasīšanu par pacientes ārstēšanu”. Savukārt. “Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas atbildīgās amatpersonas un speciālisti” esot “pauduši uzskatu, ka būtu jāizstrādā skaidri definēta kārtība, kādā pacients savu “pateicību” oficiāli var ar slimnīcas starpniecību nodot ārstniecības personām”, un šīs slimnīcas “atbildīgie speciālisti pie tā arī tagad strādājot”...
------

“Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!...”
( O.M.© “Hroniskais pjedestāls” - 13.01.2008., Nr.6. )
.
Tiek šajā "valstī" 'taustāms' "paldies" gaidīts:
Gan lūdzoši (pat - iztapīgi) smaidīts,
Gan - PIEPRASĪTS, kā obligāta "takse" ~
Ja diedelniekam ‘skaitās’ "privātprakse":
.
"Ne 'ļečīs' "dakteris", bet varēs 'šlangot',
Ja "klients" neprotas šim 'ķepā fangot':
Jums 'atkarājas' viss no maksātspējas ~
Bez krietna žūkšņa slimot 'nerentējas'!
.
Par Hipokrātu - nospļauties un 'basta'!
Ja kādam kaite paliks "neatrasta" ~
Pats vainīgs (pacients), ka medicīnai,
Šim "uzkāpt" sanācis, kā tanku mīnai..."

========

oriģinālversija = "O.M.© blogā":

http://ontuns-m.blogs.lv/?p=8384

u.c.

*Muļķu Zeme, XXI gadsimts.*

Atbildēt

andris

14.08.2011. 22:38

psihiski slima-

Atbildēt

Sajūsminātais

14.08.2011. 21:58

Pateicos par fragmentu no A.Rožukalnes raksta. Pievienojos sajūsmai.

Atbildēt

No A.Rožukalnes raksta

14.08.2011. 21:52

Arī manā pastkastē referenduma dienā iekrita laikraksts Atbalsts Vidzemei. Nopriecājos par iespēju paplašināt savu mediju lietojuma pieredzi. Tā bija tik zīmīga, ka nolēmu dalīties.

Tas ir laikraksts (vai kas līdzīgs), kurš paredzēts “vecākajai paaudzei un visiem, kam ar to saskarsme”. Piecas no avīzes astoņām A3 formāta krāsainajām lappusēm veltītas 10. Saeimas Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputātei Ivetai Grigulei. Šī izdevuma cukursaldo saturu ļoti krāšņi jau komentējis un pat ilustrējis rakstnieks Aivars Kļavis[1], atkārtoties nav jēgas.Ārpus likuma?

Izdevums pēc dizaina atgādina deviņdesmito gadu pirmās krāsainās avīzes, pēc satura — neslēptu politisko aģitāciju par vienu kandidātu, bet pēc stila tas ir izcils nopirktas žurnālistikas paraugs. Divas tekstuāli ļoti līdzīgas, ar privātās dzīves fotogrāfijām ilustrētas, intervijas izdevumā ir apvienotas ar veselības padomiem karstam laikam un informatīvu apskatu par pensiju sistēmām dažādās valstīs.

Veltīju mazliet laika, lai saprastu izdevuma formātu, noskaidrotu tā izdevēju un redaktoru. Taču, turot avīzi rokās un izlasot pat pašus slēptākos tās stūrīšus, nav iespējams Neapšaubāmi šis ir mimikrijas gadījums — veidojums, kas izskatās kā avīze, bet pēc būtības ir vienpusīgs reklāmas izdevums.
atbildēt uz šiem jautājumiem. Izdevumam nav nekādu identifikācijas pazīmju, nekur nav minēta pat tipogrāfija, kur tas drukāts. Vienīgais autors, kura vārds lasāms izdevumā, ir divu interviju ar Ivetu Griguli veidotājs Ernests Līviņš. Viņš jau pirms 10. Saeimas vēlēšanām rakstījis reklāmas materiālus par Griguli[2] un vides ministru Raimondu Vējoni[3]. Šajā izdevumā Līviņš bijis tik neuzmanīgs, ka abās intervijās atkārto vienu un to pašu informāciju — par Grigules cīņu pret mazo slimnīcu slēgšanu un personificētu ZZS attieksmi pret pensiju indeksāciju. Jautri, ja izlasi vienu interviju, divas lapas tālāk ar citu virsrakstu un plašāk pārlasi jau pirms brīža uzzināto. Citam rakstam Atslēga uz Laimes zemi? par astoņu valstu pensiju sistēmām nav ne avota, ne autora. Veselības padomiem par sausu acu kopšanu kā informācijas avots uzrādīti vārdā neminēti RSU mācībspēki, bet autora atkal nav.

Tā kā likums Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem liek katra izdevuma veidotājam norādīt izdošanas vietu, gadu, izdevēju, redaktoru un vēl citas ziņas[4], būtu jāsecina, ka preses izdevums tas nav. Šo avīžpapīra kaudzīti varētu uzskatīt par reklāmu, bet tādā gadījumā — kurš ir reklāmas devējs un atbild par tās saturu, kā to paredz likums[5]? Neapšaubāmi šis ir mimikrijas gadījums — veidojums, kas izskatās kā avīze, bet pēc būtības ir vienpusīgs reklāmas izdevums. Tas veidots īpaši nekaunīgi, jo krietni pārspēj dažādus banālus slēptās politiskās reklāmas paņēmienus, kad apmaksāts materiāls integrēts īstas redakcijas tekstā, jo avīze kopumā uzdodas par mediju. Tāpēc tā pārspēj kopumā jautros, ar pašslavināšanu pārņemtos, partiju krāsās drukātos izdevumus. Tas ir “laikraksts”, par kādu varētu sapņot ikviens, kurš šovasar vēlas apsteigt likuma “Par priekšvēlēšanu aģitāciju pirms Saeimas vēlēšanām un Eiropas Parlamenta vēlēšanām”[6] darbību, jo ir bez citiem viedokļiem, neslēpti komplimentārs, Ivetas Grigules panākumus slavinošs, atstājot viņas veikumu ārpus jebkāda izvērtējuma, konkurences un konteksta. Ne velti uz vāka ir deputāte ar baltu zirgu, — kā zināms, tas ir ZZS reklāmās tas ir jau izmantots motīvs.

Atbildēt

smaka

14.08.2011. 20:16

Nav jēgas dot tā naudu medicīnai, viss aiziet uz zāļu un aprīkojuma firmām, kuras paceļ cenas

Atbildēt

paija

14.08.2011. 20:15

Vai Grigules kundze pati par šo budzetu nebalsoja ?

Atbildēt

jibiorio

14.08.2011. 20:07

Kāds nevar viņu normālāk nofotografēt?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

21

Karikatūrists varas kalpībā

Foto“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri reklamējās uz sava pretmeta Gunāra Astras fona.
Lasīt visu...

12

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

FotoGunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību savās valstīs, cenšas lauzt tirānu režīmus. Astra cīnījās par savas zemes - Latvijas brīvību, kuru bija okupējusi komunistu impērija - PSRS. Padomju Savienība nekādā gadījumā nebija Gunāra Astras zeme. Viņš bija Latvijas brīvības cīnītājs, nevis PSRS disidents.
Lasīt visu...

3

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

FotoValsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus, 2019. gadā bija pareizs un sen nepieciešams lēmums. Tas novērsa būtisku mūsu demokrātiskās valsts iekārtas nepilnību un ilgtermiņā noteikti uzlabos politiskās vides kvalitāti. Nedrīkst būt tā, ka politisko partiju darbība ir atkarīga no to spējas piesaistīt privātpersonu ziedojumus. Tas rada partiju atkarību no ziedotāju labvēlības, kas parasti nav tīri nesavtīga.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...