Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prese: piebeigt, lai nemokās?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.08.2019.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildu

15.08.2019. 17:19

»

...

Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts


Nevar. Pirms Francijas buržuāziskās revolūcijas, kas sākās kā amatnieku protesti, bagātais sabiedrības slānis pārtvēra revoūciju un tautas uzsāka savu pašnoteikšanos. Pašnoteikšanās var attīstīties līsdz valstsnācijas līmenim tikai kapitālisma apstākļos, kapitālam kapitalizējoties, kas ļauj izveidoties turīgam vidusslānim ar nacionālo ideoloģiju un kultūru. Ne velti žīdcionisti dara visu, lai iznīcinātu vidusslāni. Radot varas atalgotu vidusslāni no ierēdņiem un politiķiem, kuri vnk parazitē.

Nācijvalsts vietā tiek veidota valstsnācija, kurā viss ir pretējs nācijvalstij - 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķi uzdd par atjaunt nācijvalsti - 18. novembra republiku, kas ir meli. Ar viltu latvieši tika ievilkti ES - žīdcionistu projektā, likvidējot LVL, lai valsts nevar notekt savu politiku. Latviešu tautas uzplaukuma vietā ir genocīds un kosmopolītisms

Atbildēt

olītis

15.08.2019. 10:28

Nē,tikai šo autoru.Neprot smalki pādoties,un stils arī smagnējs.

Atbildēt

...

15.08.2019. 10:13

»

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē...


Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts.

Atbildēt

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

15.08.2019. 07:54

»

...

Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats


tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē.

Ir valstsnācija un nācijvalsts.

Saprotams, ka valsts nācija un tās nacionālās intereses un tiesības ir 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts, kuras nacionālās tiesības un intereses ir PSRS okupantu un latviešu tautas un citu tautu intereses un tiesības. Tā tās arī tiek realizētas. Ja cionisti uztur atšķirību starp okupantiem un pamatnāciju, tas tiek realizēts varas interesēs pēc cionistu principa "Skaldi un valdi". Varas mērķis paliek viens - radit kroplu sabiedrību bez sabiedriskās domas - dzivnieku kopu bez nacionalitātes un dzimuma un ar kosmopolītisku domāšanu.

Savukārt, valstnācija būtu valsts, kurā primārās intereses ir tikai latviešu tautas intereses un tiesibas uz savu kultūru.

Atbildēt

Žulis

15.08.2019. 06:47

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


Cik tad ir to Latvijas iedzīvotāju, kas var to Rietumu demokrātiju baudīt? Ja nu vienīgi tie, kuri izceļojuši uz ārzemēm. Lielākā daļa no palikušajiem cīnās par izdzīvošanu. Un kurā vietā tu Latvijā redzi to Rietumu demokrātiju? Tas, ka cilvēki var kritizēt valdību, bet viņu kritiku neviens neņem vērā jau nav demokrātija. Atgādināšu to ironisko anekdoti par Latvijas demokrātiju, kas tautā cirkulēja deviņdesmitajos gados. Kad sunim jautājuši kā viņš izjūt demokrātiskās pārmaiņas Latvijā, viņš atbildējis: " Manu bļodiņu nolika tālāk, ķēdi pataisīja īsāku, toties riet gan tagad varu cik sirds vēlas."

Atbildēt

...

15.08.2019. 06:22

»

Valdošais režīms ir viena lieta,

bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku...


Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats.

Atbildēt

Valdošais režīms ir viena lieta,

15.08.2019. 01:54

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku.

18. novembra republikas necionās valstsnācijas ideoloģijas koncepcija bija cita - latviešu tautas un kultūras uzplaukums.

Savukārt, 4. maija valstsnācijas ideoloģiskā koncepcija ir genocīds.

Atbildēt

Edge

14.08.2019. 23:41

»

Žulis

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai...


Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu".

Atbildēt

Ome

14.08.2019. 23:21

Papīra formāta prese nudien palikusi nebaudāma. Kādreiz pasūtīju žurnālu “Santa”, “Klubs” un daudzus citus izdevumus. Tagad atverot žurnālu ieraugu pasūtījuma slavinājuma rakstu par korumpanti Jermoloviču! Nu kurš normāls cilvēks vairs tādu politiski pērkamu žurnālu lasīs?! “Klubs” arī sācis pornogrāfiskas bildes ar padzīvojušām sievietēm publicēt, paliek par lētu dzelteno izdevumu. Pārējie izdevumi viens otru pārpublicē mazliet rakstus vai foto pamainot, nav interesanti. Tagad preses izdevumi līdzinās novecojušiem telefoniem - piezvanīt var, bet vajadzīgās funkcijas vairs neatbilst mūsdienu prasībām.

Atbildēt

Vasals

14.08.2019. 21:47

»

Latvis

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis


Tāpēc rakstītās valodas prasmes pieklibo.

Atbildēt

buta

14.08.2019. 18:13

nu kā gan var negauzties par saimnieku nepietiekošo peļņu.... jāatsrādā taču citādi jau paliek tikai soctīkli

Atbildēt

Latvis

14.08.2019. 17:57

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis.

Atbildēt

Žulis

14.08.2019. 17:21

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai, piemeklēja cildinošus apzīmējumus un attaisnojumus tām režīma sastrādātajām nelietībām, kuras nebija iespējams noslēpt, apgādāja tautu ar režīmam vajadzīgo „ekspertu” viedokli par ekonomisko uzplaukumu un „gāzi grīdā”, slavēja „gaismas piļu”, „zelta tiltu” celtniecību, OIK ieviešanu, valsts īpašumu izpārdošanu par sviestmaizi, attaisnoja tā saucamo „nepopulāro lēmumu” pieņemšanu no valdības puses, slavēja Latvijā valdošo partokrātiju, dēvējot to par demokrātiju un vēlēšanu sistēmu, kas tautai faktiski nekādu reālu izvēli nedod u.t.t.. ... Pa šiem gadiem režīms nostiprinājās visos līmeņos. Tagad tauta ir pilnībā ielikta valdošā režīma izveidotās sistēmas rāmjos. Kritiskā informācija par Latvijā valdošajām nejēdzībām tagad gan ik pa laikam uzpeld masu informācijas līdzekļos, bet tā vairs nekādu apdraudējumu režīma pastāvēšanai nevar radīt. Reāla opozīcija valdošajai varai ir pilnībā likvidēta. Tās vietā ir radīta un sekmīgi funkcionē pieradinātā, jeb kabatas opozīcija, kas faktiski ir valdošā režīma sastāvdaļa. Šādā situācijā preses loma valdošā režīma acīs ir zaudējusi savu nozīmīgumu un līdz ar to arī finansiālo atbalstu. ( Kādēļ barot veselu baru sargsuņu, ja nav nekāda apdraudējuma?! Pietiek uzturēt dažus, pašus treknākos rējējus. Pārējie kādu laiciņu pasmilkstēs un tāpat turpinās luncināt astes, cerot uz kādu kumosiņu.) Ko šādā situācijā varu ieteikt tautai? Lasiet, pasūtiet un atbalstiet to presi, kas savos pastāvēšanas gados nav mēģinājusi pielabināties valdošajam režīmam un ir saukusi lietas īstajos vārdos. Tāda, piemēram, ir avīze „DDD”, par kuras pastāvēšanu lielai daļai latviešu pat nav ne jausmas.

Atbildēt

fg

14.08.2019. 17:02

Prese šodien ir mazs odiņš, kas valsts varu vairs kaitina tikai ar savu apnīkošu sīkšanu. Tā gan joprojām lepni iedomājas/tēlo sevi dižu un sāpīgi kodīgu dunduru esam – gluži kā jau teiksmainajos un vairs neticamajos Voldemāra Krustiņa "Lauku Avīzes", Sarmītes Ēlertes "Dienas" un Jura Paidera "Dienas Biznesa" visvarenības laikos.

PRECĪZI !
Drukatās preses agonija

Atbildēt

Penzionārs Juris

14.08.2019. 16:50

Beidzot Zilupē es varēšu saņemt savus iecienītos žurnālus: Princesi un Žirafi un mīļākās avīzes Pravda un Moskovskij konsomoļec. Paldies LV valdībai par dāsno subsīdiju, lai varu lasīt patriotisku un LV valsts pozīciju atspoguļojošu presi!

Atbildēt

lauķis

14.08.2019. 16:08

»

:(

Nav taisnība. Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi


Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi,ar piebildi,ne teftelis ne citi zombējošie mediji nav vajadzīgi vispār.

Atbildēt

Ne tikai cionistu papīra presi nelasa,

14.08.2019. 13:55

bet neskatās arī LTV un citus propagandas melu TV.

Visi pārcēlušies uz you tube kanāliem, kurus var parakstīt par velti. Vienīgais recenzents ir pats skatītājs.

Atbildēt

žulis

14.08.2019. 13:44

infantīlais teftelis atkal kautko samurgojis. Vismaz tas jāuzraksta, lai ensāk pinkšķēt, ka pārgudrajam vārsmojumam nav nekādas rezonanses. Tu pirmais, pamuļķi būsi bezdarbnieks, tā nu tas ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kņada

FotoKatrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir, mēģina nepārtraukti.
Lasīt visu...

8

Aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu nekavējoties darīt visu ko tādu, ko viņš noteikti nedarīs

FotoMēs, Lietuvas, Polijas, Latvijas un Igaunijas prezidenti kā Baltkrievijas kaimiņi un kā NATO un ES dalībvalstis vēlamies, lai Baltkrievija būtu stabila, demokrātiska, neatkarīga un pārtikusi valsts. Tādēļ mēs aicinām Baltkrievijas Valsts prezidentu:
Lasīt visu...

21

Provinces pensionāra vēstule pakaļpalicējiem Rīgā

FotoMierīga varas maiņa, bez skandāla un klopes, saskaņā ar brīvu vēlēšanu rezultātiem jau izsenis tiek dēvēta par demokrātijas svētkiem. Šāds prieka brīdis gaida rīdziniekus jau pēc dažām nedēļām. Par Rīgas iepriekšējās politstruktūras sabrukumu vairs nešaubās neviens, un tagad vēlētāju rokās būs sastutēt jaunu. Ne nu gluži pašiem, bet caur vēlētiem priekšstāvjiem.
Lasīt visu...

21

Kam ir izdevīgi popularizēt tautu izšķīšanu "kausējamā katlā"

FotoTautas brīvība ir atkarīga no nacionālās identitātes spēka. Identitāte ir vērtību sistēma. No vērtībām izriet griba un rīcība - nepakļauties apspiestībai, cīnīties, upurēties.
Lasīt visu...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

Latvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā,...

Foto

Par dzīves mērķiem un jēgu

Kas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam...

Foto

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

Rīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča...

Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...