Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Prese: piebeigt, lai nemokās?

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK
14.08.2019.
Komentāri (21)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atbildu

15.08.2019. 17:19

»

...

Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts


Nevar. Pirms Francijas buržuāziskās revolūcijas, kas sākās kā amatnieku protesti, bagātais sabiedrības slānis pārtvēra revoūciju un tautas uzsāka savu pašnoteikšanos. Pašnoteikšanās var attīstīties līsdz valstsnācijas līmenim tikai kapitālisma apstākļos, kapitālam kapitalizējoties, kas ļauj izveidoties turīgam vidusslānim ar nacionālo ideoloģiju un kultūru. Ne velti žīdcionisti dara visu, lai iznīcinātu vidusslāni. Radot varas atalgotu vidusslāni no ierēdņiem un politiķiem, kuri vnk parazitē.

Nācijvalsts vietā tiek veidota valstsnācija, kurā viss ir pretējs nācijvalstij - 4. maija komunistu- čekistu- cionistu kliķi uzdd par atjaunt nācijvalsti - 18. novembra republiku, kas ir meli. Ar viltu latvieši tika ievilkti ES - žīdcionistu projektā, likvidējot LVL, lai valsts nevar notekt savu politiku. Latviešu tautas uzplaukuma vietā ir genocīds un kosmopolītisms

Atbildēt

olītis

15.08.2019. 10:28

Nē,tikai šo autoru.Neprot smalki pādoties,un stils arī smagnējs.

Atbildēt

...

15.08.2019. 10:13

»

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē...


Vai bez nācijas un nacio/analitātēm nekādi nevar iztikt?Varbūt vienkāršāk,latviešu tautas valsts.

Atbildēt

Protams, ka vara apzināti iznīcina latviešu tautu

15.08.2019. 07:54

»

...

Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats


tiek sajaukts žīdcionista E. Levitta gaumē.

Ir valstsnācija un nācijvalsts.

Saprotams, ka valsts nācija un tās nacionālās intereses un tiesības ir 4. maija komunistu- čekistu- cionistu valsts, kuras nacionālās tiesības un intereses ir PSRS okupantu un latviešu tautas un citu tautu intereses un tiesības. Tā tās arī tiek realizētas. Ja cionisti uztur atšķirību starp okupantiem un pamatnāciju, tas tiek realizēts varas interesēs pēc cionistu principa "Skaldi un valdi". Varas mērķis paliek viens - radit kroplu sabiedrību bez sabiedriskās domas - dzivnieku kopu bez nacionalitātes un dzimuma un ar kosmopolītisku domāšanu.

Savukārt, valstnācija būtu valsts, kurā primārās intereses ir tikai latviešu tautas intereses un tiesibas uz savu kultūru.

Atbildēt

Žulis

15.08.2019. 06:47

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


Cik tad ir to Latvijas iedzīvotāju, kas var to Rietumu demokrātiju baudīt? Ja nu vienīgi tie, kuri izceļojuši uz ārzemēm. Lielākā daļa no palikušajiem cīnās par izdzīvošanu. Un kurā vietā tu Latvijā redzi to Rietumu demokrātiju? Tas, ka cilvēki var kritizēt valdību, bet viņu kritiku neviens neņem vērā jau nav demokrātija. Atgādināšu to ironisko anekdoti par Latvijas demokrātiju, kas tautā cirkulēja deviņdesmitajos gados. Kad sunim jautājuši kā viņš izjūt demokrātiskās pārmaiņas Latvijā, viņš atbildējis: " Manu bļodiņu nolika tālāk, ķēdi pataisīja īsāku, toties riet gan tagad varu cik sirds vēlas."

Atbildēt

...

15.08.2019. 06:22

»

Valdošais režīms ir viena lieta,

bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku...


Aiz vārda nācija pazūd tautas jēdziens,un tas tiek darīts apzināti,lai iznīcinātu tautas un radītu homogēnu muļķu masu.Nu nav nācija un tauta viens un tas pats.

Atbildēt

Valdošais režīms ir viena lieta,

15.08.2019. 01:54

»

Edge

Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu


bet nācijvalsts pavisam cita. Komunistu- čekistu- cionistu 4. maija režīms ar pajoliņu E. Levitu melīgi šo varu uzdod kā atjaunoto 18. novembra republiku.

18. novembra republikas necionās valstsnācijas ideoloģijas koncepcija bija cita - latviešu tautas un kultūras uzplaukums.

Savukārt, 4. maija valstsnācijas ideoloģiskā koncepcija ir genocīds.

Atbildēt

Edge

14.08.2019. 23:41

»

Žulis

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai...


Ko tagad vaimanāt, ja kapitālismu un Rietumu demokrātiju var baudīt un baudīt. Nepatika sociālisms, sagribējās tirgus labumus un valsts atbalstu? Neies krastā, kaut ar visgudru vāvuļošanu par "valdošo režīmu".

Atbildēt

Ome

14.08.2019. 23:21

Papīra formāta prese nudien palikusi nebaudāma. Kādreiz pasūtīju žurnālu “Santa”, “Klubs” un daudzus citus izdevumus. Tagad atverot žurnālu ieraugu pasūtījuma slavinājuma rakstu par korumpanti Jermoloviču! Nu kurš normāls cilvēks vairs tādu politiski pērkamu žurnālu lasīs?! “Klubs” arī sācis pornogrāfiskas bildes ar padzīvojušām sievietēm publicēt, paliek par lētu dzelteno izdevumu. Pārējie izdevumi viens otru pārpublicē mazliet rakstus vai foto pamainot, nav interesanti. Tagad preses izdevumi līdzinās novecojušiem telefoniem - piezvanīt var, bet vajadzīgās funkcijas vairs neatbilst mūsdienu prasībām.

Atbildēt

Vasals

14.08.2019. 21:47

»

Latvis

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis


Tāpēc rakstītās valodas prasmes pieklibo.

Atbildēt

buta

14.08.2019. 18:13

nu kā gan var negauzties par saimnieku nepietiekošo peļņu.... jāatsrādā taču citādi jau paliek tikai soctīkli

Atbildēt

Latvis

14.08.2019. 17:57

Man tā drukātā prese nav vajadzīga, es jau gadus piecpadsmit nevienu neesmu nopircis.

Atbildēt

Žulis

14.08.2019. 17:21

Nāk prātā tā frāze no Šekspīra: "Moris savu darbu padarījis, moris var iet." Vairāk kā ceturtdaļgadsimtu gandrīz visa mūsu Latvijas prese (ar niecīgiem izņēmumiem) kalpoja pārkrāsotajam komunistu un viņu pēcteču režīmam. Slavēja „veiksmes stāstus”, noklusēja informāciju, kas varēja kaitēt režīma reputācijai, piemeklēja cildinošus apzīmējumus un attaisnojumus tām režīma sastrādātajām nelietībām, kuras nebija iespējams noslēpt, apgādāja tautu ar režīmam vajadzīgo „ekspertu” viedokli par ekonomisko uzplaukumu un „gāzi grīdā”, slavēja „gaismas piļu”, „zelta tiltu” celtniecību, OIK ieviešanu, valsts īpašumu izpārdošanu par sviestmaizi, attaisnoja tā saucamo „nepopulāro lēmumu” pieņemšanu no valdības puses, slavēja Latvijā valdošo partokrātiju, dēvējot to par demokrātiju un vēlēšanu sistēmu, kas tautai faktiski nekādu reālu izvēli nedod u.t.t.. ... Pa šiem gadiem režīms nostiprinājās visos līmeņos. Tagad tauta ir pilnībā ielikta valdošā režīma izveidotās sistēmas rāmjos. Kritiskā informācija par Latvijā valdošajām nejēdzībām tagad gan ik pa laikam uzpeld masu informācijas līdzekļos, bet tā vairs nekādu apdraudējumu režīma pastāvēšanai nevar radīt. Reāla opozīcija valdošajai varai ir pilnībā likvidēta. Tās vietā ir radīta un sekmīgi funkcionē pieradinātā, jeb kabatas opozīcija, kas faktiski ir valdošā režīma sastāvdaļa. Šādā situācijā preses loma valdošā režīma acīs ir zaudējusi savu nozīmīgumu un līdz ar to arī finansiālo atbalstu. ( Kādēļ barot veselu baru sargsuņu, ja nav nekāda apdraudējuma?! Pietiek uzturēt dažus, pašus treknākos rējējus. Pārējie kādu laiciņu pasmilkstēs un tāpat turpinās luncināt astes, cerot uz kādu kumosiņu.) Ko šādā situācijā varu ieteikt tautai? Lasiet, pasūtiet un atbalstiet to presi, kas savos pastāvēšanas gados nav mēģinājusi pielabināties valdošajam režīmam un ir saukusi lietas īstajos vārdos. Tāda, piemēram, ir avīze „DDD”, par kuras pastāvēšanu lielai daļai latviešu pat nav ne jausmas.

Atbildēt

fg

14.08.2019. 17:02

Prese šodien ir mazs odiņš, kas valsts varu vairs kaitina tikai ar savu apnīkošu sīkšanu. Tā gan joprojām lepni iedomājas/tēlo sevi dižu un sāpīgi kodīgu dunduru esam – gluži kā jau teiksmainajos un vairs neticamajos Voldemāra Krustiņa "Lauku Avīzes", Sarmītes Ēlertes "Dienas" un Jura Paidera "Dienas Biznesa" visvarenības laikos.

PRECĪZI !
Drukatās preses agonija

Atbildēt

Penzionārs Juris

14.08.2019. 16:50

Beidzot Zilupē es varēšu saņemt savus iecienītos žurnālus: Princesi un Žirafi un mīļākās avīzes Pravda un Moskovskij konsomoļec. Paldies LV valdībai par dāsno subsīdiju, lai varu lasīt patriotisku un LV valsts pozīciju atspoguļojošu presi!

Atbildēt

lauķis

14.08.2019. 16:08

»

:(

Nav taisnība. Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi


Šoreiz "teftelis" par brīnumu situāciju ir atspoguļojis precīzi un objektīvi,ar piebildi,ne teftelis ne citi zombējošie mediji nav vajadzīgi vispār.

Atbildēt

Ne tikai cionistu papīra presi nelasa,

14.08.2019. 13:55

bet neskatās arī LTV un citus propagandas melu TV.

Visi pārcēlušies uz you tube kanāliem, kurus var parakstīt par velti. Vienīgais recenzents ir pats skatītājs.

Atbildēt

žulis

14.08.2019. 13:44

infantīlais teftelis atkal kautko samurgojis. Vismaz tas jāuzraksta, lai ensāk pinkšķēt, ka pārgudrajam vārsmojumam nav nekādas rezonanses. Tu pirmais, pamuļķi būsi bezdarbnieks, tā nu tas ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...