Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurmis

19.05.2019. 12:37

»

Sentēvs

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām


Valutas operācijas bija loti smags noziegums,līdz pat nāves sodam.Tāpēc us çekas āka labi kērās.Arī bārmeñi un t.s.farcovßßiki ideāli derēja vervēßanai,tāpat valutas studentes,kuras piepelnījas.

Atbildēt

Anonīma ir Kreituse kā Golda

18.05.2019. 18:44

»

skauģei

Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties


Viņa ir viens no komunistu- čekistu- cionistu ideoloģiskajiem pilāriem. Kā profesore viņa ar savu melošanu saindē jaunās paaudzes. Ar to viņa pret latviešu tautas interesēm ir cionistu noziedzniece.Personīgi man viņa neko nav izdarījusi sliktu, ja neskaita viņas bijušo darbu 5. Saeimā cionistu interesēs, cēloņsakarībās stiprinājusi šo 4. maija republiku ar likumsakarīgu E. Levita kandidatūru VP amatam.

Atbildēt

skauģei

18.05.2019. 17:19

»

"Attīstitajai" Kreitusei!

PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot


Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties.

Atbildēt

švamme

18.05.2019. 17:12

Šiem "latviešiem" trūkst pats galvenais - latviskā dzivesziņa. Un viņi arī negrib to apjaust. Kā tu vari mācīt Latvijai ko un kā darīt, ja tu pat nejūties latviski? Viss, ko viņi atceras no vecvecāku stāstījuma par laimes zemi ir viņu pasaka par paradīzi. Bet to ka šī paradīze 50 g.garumā tika metodiski iznīcināta un pārkrievota, viņi nav ne piedzīvojuši, nedz spēj sajust tā laika sekas, un viņiem arī nebija ēdienreizes jāizlaiž. Pilnīgi citāds pasaules skatījums. Latvijai tas neder.

Bet toties viņiem piemīt pārākuma sajūta ļoti lielā pakāpē. Es arī dzīvoju, kur apkārt ir šie, kara laika bēgļi un to atvašu paaudzes. Ne visi protams, bet savā vairumā visām pudelēm korķi.

Atbildēt

Nu bet

18.05.2019. 15:53

Vai ta` Amerikā švaki ar iztikšanu, ja dakteri un dentisti par tēvzemi satraukušies ?

Atbildēt

Sentēvs

18.05.2019. 10:27

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām.

Atbildēt

"Attīstitajai" Kreitusei!

18.05.2019. 08:48

»

Tereza Mendoza

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību


PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot.

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:14

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību.

Atbildēt

smaka

17.05.2019. 19:53

Un LĀZA tai pašā laikā atbalsta čekas ziņotāja I Muižnieka pārvēlēšanu LU rektora amatā

Atbildēt

zinātāja

17.05.2019. 19:50

Bahs melo, ka nesadarbojies. Tur kur kartīte ir, tas nozīmē, sadarbojies.

Atbildēt

Ja neesi kundze, tad turpmāk būsi!

17.05.2019. 16:27

»

vice

Es neesmu kundze...


Ir izaudzināta jauna priedīšu, grantiņu, mikropisānu paaudze!

Atbildēt

TT

17.05.2019. 16:17

Sēdiet tik savā Ameerikā un ņematies pa to savu biedrību! Bet mēs te, Latvijā, pavisam noteikti varam iztikt bez jūsu, pašslavinošo amerikāņu, ieteikumiem!

Atbildēt

vice

17.05.2019. 15:58

»

fakts

Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar


Izaudzināta jauna proletariāta paaudze, kas dzelžaini tic visām Kreituses teiktajām blēņām!
"Eksperte" līdz brīdim, kad jāsāk darīt reāli darbi!

Pastarpināti apstiprina Kreituses pašas politiskā "varēšana"!

Atbildēt

fakts

17.05.2019. 14:31

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 13:14

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Es neesmu kundze!
Izklausās pēc tradicionālā "progresīvo" salašņas, "kreitušu" produkta, Latvijas izglītības sistēmas brāķa!
Tādu Kreitusi vajadzētu turēt šāviena attālumā no poltikas un vēstures analīzes un, galvenais, no nenobriedušu prātu sačakarēšanas!
Tradicionālā "eksperte" līdz vajag, ko konkrētu!

Atbildēt

Ilga Kreituse

17.05.2019. 12:12

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Ilga Kreituse ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.

No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.

1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu Akadēmijas Vēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].

Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.

Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks" apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].

Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienības sarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSP sarakstā, kas nepārvarēja 5% barjeru[5].

Atbildēt

to vice

17.05.2019. 11:39

»

vice

Lielisks raksts


Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 10:11

Lielisks raksts!
Ne tikai universitātes, bet arī valsts svarīgākajos amatos exkomunisti, exaģenti nedrīkst atrasties!
Tieši tādēļ ir vajadzīgas 2 paaudzes jeb ~40!!!!! gadi, lai nomainītos "domāšana".
Kreituses, Skudras, Godmaņi, Muižnieki, Rubiki, Ždanokas - laiks ir pagājis!

Atbildēt

Sandris

17.05.2019. 09:47

Vismaz, jo nedrīkst tāda smerdelība palikt pilnīgi bez sekām.

Atbildēt

Līdumnieks, cilveks444, V. Freimentāls

17.05.2019. 06:35

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456E.Levits LC laikā bija labs tieslietu ministrs, vienīgais līdz šim tieslietu ministrs ar pareizu nostādītu eiropisku domāšanu starp citiem greiziem uzstādījumiem, bet LC bija izcils politisks spēks, kurš sastāvēja gan no augstas raudzes izbijušiem "komunistiem", kas izlikās par tādiem ilgi un mokoši, gan no pērkamajiem profesionāliem VDK aģentiem, kas profesionāli konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kas kā rūdīti kapitālisti ir bez sirdsapziņas mokām, tie kopā ar pirmajiem metās strādāt izlaupītās padomju Latvijas labā pēc 18. novembra Latvijas neatkarības atgūšanas. Ne velti 4. maiju latviešu tauta svin ar īstām gavilēm.


Laikam, ka viss vēl nav sagrābstīts, tāpēc E.Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas galīgi un līdz galam. Piemēram, novērst ostu galīgo sagrābšanu un beidzot nokārtot lielo valsts parāda atmaksu goda kompensācijās Ebreju kopienām. Tā, saprotams, ir visas Latvijas goda lieta!


Es domāju (ich glaube, oder glaube nicht..) Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam noteikti ir jābūt latvietim, vēl jo vairāk - īstam latvietim bez tukšu politisko balonu visaptverošas pūšanas tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi un cauri un pagalam! Cauru balonu nevar piepūst (ich glaube, oder glaube nicht..). Par premjeru, kas tur daudz, var būt arī cic no citas tautības, kāds pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir noteikti un bez šaubām, manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam no latviju tautas gudrākajiem dēliem, kāds arī ir E. Levitcsa kungs! Tur man vairs nav ko piebilst.


Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, iziet var no visām grūtām situācijām, kāda Latvijai izveidojusies, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz mielēm un tajos šodienas poltiskajos mēslos līdz kaklam iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat galīgi jāzina atšķirības pa novadiem, to "dzeršanas kultūras" un "politiskās ticamības niansēs", politiskās kultūras īpatnībās piekrist visam, kas nāk no valdības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta aiz tukšvārdības politiķu solījumos!


Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies šodienas Latvijas politiskajā vidē, bet tam brīdim ir jātuvojas ar katru nākamo mirkli! Ar katru nākāmo mirkli! Tādēļ tomēr dažas šaubas man ir radušās par E. Levita kungu, kas smagi gul uz manas sirdsapziņas, uz ko norādījis savā ģenialitātē jau iepriekš kāds mans augsta ranga politiskais līdzgaitnieks. Es saprotu, ka E. Kramiņš būtu platāks solis uz priekšu, nevis atpakaļ, bet E. Levitc būtu tomēr pamatīgāks solis tomēr atpakaļ tādā kā sirdsapziņas dūksnājā un tādā kā pelēkā bezcerībā, kad prātā tomēr nāk tās domas par kompensācijām un mūsu ostām! E. Levits, teikšu atklāti, tāds kā tukša čaula, ja iedomājas tukšu naftas trubu, hm... gramofons, la la la, kas atskaņo it kā pareizas čerkštošas frāzes, bez izpratnes, bez spējas izjust problēma "ar sirdi", lai arī viņa sacītais izklausās ļoti, ļoti, ļoti gudri. Teikšu - tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kurā salīduši zemiski pakalpiņi melnām garām bārdām un citi tautiskos tērpos no korporāciju valdēm, kas tur dod pa pilnu klapi un ko jaudā, lai E. Levics skanētu.


Bet nekā – ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, ko satvērušas visaptverošās tēraudadatas, kā no papēža ežiņā saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas un nelabi smird ...pēc hlamidijām.. Skaņu visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā E.Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, (ich glaube, oder glaube nicht..) E. Levita kungs izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks!


Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas.
Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga.
Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu krievu tautas tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāro veselības aprūpi, kura regulas varēs katrs izprintēt un nodod paaudzēm, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību.

Esmu piemēram jau izvēlējies Savu LV Prezidentu! Mana sirds teic, ka tā tas ir, un tas ir, tas ir, tas ir Cilvēktiesību grupas dibinātājs H86 Linards Grantiņš no LRTT, no Minsteres Vācijā, dziļā, dziļā, jo dziļā.. trimdā, vācu nabagmaizē!


Par Savu Prezidentu, L.Grantiņu par Latvijas tautas prezidentu!

Atbildēt

Sūdēdājs Grantiņš H86

17.05.2019. 05:19

»

noraujies podaa planpratin Egmaŗ Sudedaj


nespēj rimties? Tu pats sevi, Grantiņ, esi nolādējis un nolēmis savu likteni un sodu.

Atbildēt

Aizliegts

16.05.2019. 21:10

»

Zinošais

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas...


Visi mēģinājumi publiskajā telpā darīt zināmus konkrētus vajāšanu gadījumus ar reāli cietušajiem tiek bloķēti. Tāpēc arī nav "stukaču atmaskojumu". Pat portāls pietiek.com atsakās šos gadījumus publiskot.

Atbildēt

K

16.05.2019. 19:47

Matīsa nav minējusi nevienu konkrētu gadījumu, kad kāds, kurš atteicās sadarboties, ir reāli cietis, kā arī nav zināms neviens gadījums, kad represēti būtu tie, par kuriem rakstīja ziņojumos 80. gadu beigās. No no mušas izpūs kārtējais zilonis!

Atbildēt

Maris

16.05.2019. 19:46

Raksta nnobeiguma pie valdes loceklu uzskaitijuma noradits, ka lielaka dala shie cilveki ir no ASV. Var jau gudri spriedelet, ka tie kuri piekrita sadarboties ar VDK ir nekrietni, negodigi, neuzticami Latvijas valstij utt. Bet rodas jautajums, vai tie kuri aizmuka no Latvijas, vai shie cilveki ir cienigaki par tiem, kur palika Latvija un bija spiesti vai labratigi piekrita sadaboties? Varbut aizbraucejiem vajadzeja palikt un raadit piemeeru...

Atbildēt

GEO

16.05.2019. 19:17

Precīzi noformulēta Matīsas doma. Kur problēma,tad kāpēc nekas nemainās?

Atbildēt

siska

16.05.2019. 17:56

LĀZA ir tipiska saskābušo masonu šaika

Atbildēt

Ruta

16.05.2019. 17:33

būs vien jākalpo komunistēniem un čekistēniem un viņu pēctečiem kādus 700 gadus.

Atbildēt

L. Grantinš H86/LRTT

16.05.2019. 17:31

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

No LV ir vēl riktigi ko zakt!

16.05.2019. 17:28

»

pilsonis

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas...


Viens gadījums no ASV laikiem ar trīs ebrejiem. Biju klāt, kad policija viņus pārbaudīja. Viņu personu domumentus. Kopā vini aferā bija četri. Tas viens apmācīja trīs ebrejus braukt uz fūrēm. Pats izsniedza viņiem par naudu autovad. apliecības ar attiec. kategoriju. Nopirka vienu vecu fūri, restaurēja, tos trīs apmācīja. Tad noslēdz ar lielu firmu līgumu par precu delivery - piegādi. Kad policija apturēja to fūri, no tās izkāpa trīs ebreji- visi ar bārdām un pilnīgi vienādi. Policists viņus nostādīja rindā un jautāja, kurš ir autovadītājs. Neviens neatbildēja. Tas bija ziemā. To fūri uzbrauca uz pacēlāja, pacēla, es biju klāt, to visu redzēju, pacēla, lai pārbaudītu, vai apakšā nav kontrabanda. Tur bija kas vairāk. Tā bija ziema. Tie ebreji tai fūrei bija izzāģējuši grīdā vienā vietā caurumu, ko izmantoja par ateju. Auto apakša bija no vienas vietas ar sasalušiem sūdiem. Kopš tās reizes es ebrejus necienu. Autovadītājs skaitījās tas, kurš tiem trim izdeva vadītāju apliecības.Visas vad. apliecības bija pilnīgi vienādas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.05.2019. 16:59

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 16:40

»

Sūdēdājs Priedītis ir traks komunistu suns

un slims, kuru ar steigu jāeitanizē


Tas ir mans viedoklis. Esmu ar to piedzimis. Mans tēvs pārdzērās un grāvī nosprāga pirms manas dzimšanas. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Mani tūlīt aizveda uz Veģiem, jo kalvaskausa forma bija kā daunim. Tas tā ir arī tagad, bet īsts daunis oficiāli neskaitos. Par dauni mani neuzskata arī daunis Grantiņš un "pietiek", kur esmu ģenerālkomentētājs, atdarinot Priedīša valodu un teiktā saturu. Daunis tā nevarētu. Es neesmu daunis, bet tikai īsts latviešu plānprātiņš- nelietis+ stulbenis.

Atbildēt

pilsonis

16.05.2019. 16:21

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas ēbrejiem. Tas nekas, ka tie ir citi - no PSRS iebraukušie maskējušies borisi, tagad ickes. Tāpat ir ar viņu nosodījumu čekas stukačiem.

Atbildēt

ha-ha

16.05.2019. 16:12

Patiešām bīstami ,ja ārsti ir politiski ietekmējami, būdami drošības iestāžu aģenti,aktīvi okupantu visneģēlīgākās organizācijas-kompartijas vai komjaunatnes aktīvisti,kuri tagad slamstas gar okupantu pieminekļiem,vēstiecībām un demoralize sabiedrību kā nešpetni ienaidnieku aģenti.S lavēt čekas aģentus,kuru darbību ārstniecībā nav iespējams izsekot,ir ārkārtīgi bīstami un naivi.

Atbildēt

Es arī varu teikt NEDRÎKST

16.05.2019. 16:11

Tûkstoš reižu nedrîkst, bet no tà nekas nemaiîsies, jo pie varas joprojàm ir komunisti, čekisti un cionisti, un viņu pakalpiņi.

Atbildēt

VB

16.05.2019. 16:09

"Uzskatām, ka tos, kas ir „čekas maisos”, NEDRĪKST virzīt un atbalstīt valsts, tās uzņēmumu un valsts universitāšu vadībā, jo šajās pozīcijās esošajiem cilvēkiem ir jābūt ne vien profesionāli labākajiem, bet arī uzticamiem un krietniem!"

Bet, kur drīkstētu tad virzīt?
PS
Arī mani savulaik skoloja netikai par inženieri, bet par padomju inženieri..., viss šķita loģiski.

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 14:54

Es nemīlu ārstus, jo viņi no rītiem slikti nomazgā manu nakts kakājumu. Es esmu psihiski slims, bet ārsti neprot mani izārstēt. Viņi saka, ka latviešu dzērāju bērni visi ir psihiski slimi. Vienīgi cienu "pietiek", jo te es varu parādīt savu psihisko neveselību bez ierobežojumiem.

Atbildēt

A.P.

16.05.2019. 14:49

Skolotājiem, ārstiem ir ieteicams stāvēt klusu, jo tagad ir redzams viņu 30 gadu ilgais ieguldījums tautas attīstībā. Skolotāji izskoloja nevērtīgo "6.oktobra paaudzi" ar tās idiotu valdības "583 darāmajiem darbiem", bet ārsti veicināja tautas masveida izmiršanu ar zāļu tirdzniecības un ārstēšanas alkātīgo biznesu, pie reizes pamatīgi izzogot valsts finansējumu, eirofondu naudu.

Atbildēt

Zinošais

16.05.2019. 14:48

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas personas "ziņojuma" dēļ !
Arī konkrētajā gadījumā kā arguments tiek izvirzīts nevis tas ko konkrētā persona ir darījusi, bet gan tikai tas ka par viņu esošā kartiņa ir publiskota !

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.05.2019. 14:32

Tipiski latviski divkosīga rīcība: 1) t.s. trimda aktīvi atbalstīja LKP/VDK morālo kastrātu varas turpināšanos zem LR karoga, 2) zobārsti un citi ārsti cītīgi jau 30 gadus kalpo LKP/VDK morālo kastrātu kliķei un pie tam veselības aizsardzību pārvērta par sev alkātīgu biznesu, dzenot postā tautu, 3) "apvienība" neprasa galveno - likvidēt kriminālo kapitālismu ar LKP/VDK morālajiem kastrātiem priekšgalā, 4) ārstu kontingentā arī tagad ir specdienestu aģenti, kuri tipoloģiski ne ar ko neatšķiras no VDK aģentiem, bet atšķiras ar to, ka kalpo antihumānam režīmam, kas neattiecas uz VDK aģentiem. Par ārstu analfabētismu valsts drošības jautājumos nav vērts runāt ar naida pārņemtiem tipiem, vēloties ar kādu izrēķināties. Un latvieši tradicionāli izrēķinās ar gudrākajiem, talantīgākajiem, spējīgākajiem u.tml.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

12

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

FotoRīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa kultūras ēku galvaspilsētā radās vēl padomju laikos, 80.gados. Toreiz projekts tika apturēts naudas trūkuma un nestabilās politiskās situācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Nacionālā ideja un identitāte

FotoŠo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai no iekšas, bet arī no malas. Man bija nepieciešamas dažas dienas pārdomām.
Lasīt visu...

21

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

FotoEdvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas tiesas apelācijas spriedums liecina par pašreizējā "Latvijas dzelzceļa" vadītāja "augstajiem" biznesa un reputācijas standartiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....