Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurmis

19.05.2019. 12:37

»

Sentēvs

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām


Valutas operācijas bija loti smags noziegums,līdz pat nāves sodam.Tāpēc us çekas āka labi kērās.Arī bārmeñi un t.s.farcovßßiki ideāli derēja vervēßanai,tāpat valutas studentes,kuras piepelnījas.

Atbildēt

Anonīma ir Kreituse kā Golda

18.05.2019. 18:44

»

skauģei

Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties


Viņa ir viens no komunistu- čekistu- cionistu ideoloģiskajiem pilāriem. Kā profesore viņa ar savu melošanu saindē jaunās paaudzes. Ar to viņa pret latviešu tautas interesēm ir cionistu noziedzniece.Personīgi man viņa neko nav izdarījusi sliktu, ja neskaita viņas bijušo darbu 5. Saeimā cionistu interesēs, cēloņsakarībās stiprinājusi šo 4. maija republiku ar likumsakarīgu E. Levita kandidatūru VP amatam.

Atbildēt

skauģei

18.05.2019. 17:19

»

"Attīstitajai" Kreitusei!

PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot


Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties.

Atbildēt

švamme

18.05.2019. 17:12

Šiem "latviešiem" trūkst pats galvenais - latviskā dzivesziņa. Un viņi arī negrib to apjaust. Kā tu vari mācīt Latvijai ko un kā darīt, ja tu pat nejūties latviski? Viss, ko viņi atceras no vecvecāku stāstījuma par laimes zemi ir viņu pasaka par paradīzi. Bet to ka šī paradīze 50 g.garumā tika metodiski iznīcināta un pārkrievota, viņi nav ne piedzīvojuši, nedz spēj sajust tā laika sekas, un viņiem arī nebija ēdienreizes jāizlaiž. Pilnīgi citāds pasaules skatījums. Latvijai tas neder.

Bet toties viņiem piemīt pārākuma sajūta ļoti lielā pakāpē. Es arī dzīvoju, kur apkārt ir šie, kara laika bēgļi un to atvašu paaudzes. Ne visi protams, bet savā vairumā visām pudelēm korķi.

Atbildēt

Nu bet

18.05.2019. 15:53

Vai ta` Amerikā švaki ar iztikšanu, ja dakteri un dentisti par tēvzemi satraukušies ?

Atbildēt

Sentēvs

18.05.2019. 10:27

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām.

Atbildēt

"Attīstitajai" Kreitusei!

18.05.2019. 08:48

»

Tereza Mendoza

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību


PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot.

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:14

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību.

Atbildēt

smaka

17.05.2019. 19:53

Un LĀZA tai pašā laikā atbalsta čekas ziņotāja I Muižnieka pārvēlēšanu LU rektora amatā

Atbildēt

zinātāja

17.05.2019. 19:50

Bahs melo, ka nesadarbojies. Tur kur kartīte ir, tas nozīmē, sadarbojies.

Atbildēt

Ja neesi kundze, tad turpmāk būsi!

17.05.2019. 16:27

»

vice

Es neesmu kundze...


Ir izaudzināta jauna priedīšu, grantiņu, mikropisānu paaudze!

Atbildēt

TT

17.05.2019. 16:17

Sēdiet tik savā Ameerikā un ņematies pa to savu biedrību! Bet mēs te, Latvijā, pavisam noteikti varam iztikt bez jūsu, pašslavinošo amerikāņu, ieteikumiem!

Atbildēt

vice

17.05.2019. 15:58

»

fakts

Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar


Izaudzināta jauna proletariāta paaudze, kas dzelžaini tic visām Kreituses teiktajām blēņām!
"Eksperte" līdz brīdim, kad jāsāk darīt reāli darbi!

Pastarpināti apstiprina Kreituses pašas politiskā "varēšana"!

Atbildēt

fakts

17.05.2019. 14:31

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 13:14

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Es neesmu kundze!
Izklausās pēc tradicionālā "progresīvo" salašņas, "kreitušu" produkta, Latvijas izglītības sistēmas brāķa!
Tādu Kreitusi vajadzētu turēt šāviena attālumā no poltikas un vēstures analīzes un, galvenais, no nenobriedušu prātu sačakarēšanas!
Tradicionālā "eksperte" līdz vajag, ko konkrētu!

Atbildēt

Ilga Kreituse

17.05.2019. 12:12

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Ilga Kreituse ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.

No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.

1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu Akadēmijas Vēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].

Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.

Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks" apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].

Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienības sarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSP sarakstā, kas nepārvarēja 5% barjeru[5].

Atbildēt

to vice

17.05.2019. 11:39

»

vice

Lielisks raksts


Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 10:11

Lielisks raksts!
Ne tikai universitātes, bet arī valsts svarīgākajos amatos exkomunisti, exaģenti nedrīkst atrasties!
Tieši tādēļ ir vajadzīgas 2 paaudzes jeb ~40!!!!! gadi, lai nomainītos "domāšana".
Kreituses, Skudras, Godmaņi, Muižnieki, Rubiki, Ždanokas - laiks ir pagājis!

Atbildēt

Sandris

17.05.2019. 09:47

Vismaz, jo nedrīkst tāda smerdelība palikt pilnīgi bez sekām.

Atbildēt

Līdumnieks, cilveks444, V. Freimentāls

17.05.2019. 06:35

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456E.Levits LC laikā bija labs tieslietu ministrs, vienīgais līdz šim tieslietu ministrs ar pareizu nostādītu eiropisku domāšanu starp citiem greiziem uzstādījumiem, bet LC bija izcils politisks spēks, kurš sastāvēja gan no augstas raudzes izbijušiem "komunistiem", kas izlikās par tādiem ilgi un mokoši, gan no pērkamajiem profesionāliem VDK aģentiem, kas profesionāli konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kas kā rūdīti kapitālisti ir bez sirdsapziņas mokām, tie kopā ar pirmajiem metās strādāt izlaupītās padomju Latvijas labā pēc 18. novembra Latvijas neatkarības atgūšanas. Ne velti 4. maiju latviešu tauta svin ar īstām gavilēm.


Laikam, ka viss vēl nav sagrābstīts, tāpēc E.Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas galīgi un līdz galam. Piemēram, novērst ostu galīgo sagrābšanu un beidzot nokārtot lielo valsts parāda atmaksu goda kompensācijās Ebreju kopienām. Tā, saprotams, ir visas Latvijas goda lieta!


Es domāju (ich glaube, oder glaube nicht..) Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam noteikti ir jābūt latvietim, vēl jo vairāk - īstam latvietim bez tukšu politisko balonu visaptverošas pūšanas tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi un cauri un pagalam! Cauru balonu nevar piepūst (ich glaube, oder glaube nicht..). Par premjeru, kas tur daudz, var būt arī cic no citas tautības, kāds pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir noteikti un bez šaubām, manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam no latviju tautas gudrākajiem dēliem, kāds arī ir E. Levitcsa kungs! Tur man vairs nav ko piebilst.


Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, iziet var no visām grūtām situācijām, kāda Latvijai izveidojusies, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz mielēm un tajos šodienas poltiskajos mēslos līdz kaklam iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat galīgi jāzina atšķirības pa novadiem, to "dzeršanas kultūras" un "politiskās ticamības niansēs", politiskās kultūras īpatnībās piekrist visam, kas nāk no valdības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta aiz tukšvārdības politiķu solījumos!


Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies šodienas Latvijas politiskajā vidē, bet tam brīdim ir jātuvojas ar katru nākamo mirkli! Ar katru nākāmo mirkli! Tādēļ tomēr dažas šaubas man ir radušās par E. Levita kungu, kas smagi gul uz manas sirdsapziņas, uz ko norādījis savā ģenialitātē jau iepriekš kāds mans augsta ranga politiskais līdzgaitnieks. Es saprotu, ka E. Kramiņš būtu platāks solis uz priekšu, nevis atpakaļ, bet E. Levitc būtu tomēr pamatīgāks solis tomēr atpakaļ tādā kā sirdsapziņas dūksnājā un tādā kā pelēkā bezcerībā, kad prātā tomēr nāk tās domas par kompensācijām un mūsu ostām! E. Levits, teikšu atklāti, tāds kā tukša čaula, ja iedomājas tukšu naftas trubu, hm... gramofons, la la la, kas atskaņo it kā pareizas čerkštošas frāzes, bez izpratnes, bez spējas izjust problēma "ar sirdi", lai arī viņa sacītais izklausās ļoti, ļoti, ļoti gudri. Teikšu - tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kurā salīduši zemiski pakalpiņi melnām garām bārdām un citi tautiskos tērpos no korporāciju valdēm, kas tur dod pa pilnu klapi un ko jaudā, lai E. Levics skanētu.


Bet nekā – ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, ko satvērušas visaptverošās tēraudadatas, kā no papēža ežiņā saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas un nelabi smird ...pēc hlamidijām.. Skaņu visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā E.Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, (ich glaube, oder glaube nicht..) E. Levita kungs izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks!


Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas.
Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga.
Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu krievu tautas tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāro veselības aprūpi, kura regulas varēs katrs izprintēt un nodod paaudzēm, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību.

Esmu piemēram jau izvēlējies Savu LV Prezidentu! Mana sirds teic, ka tā tas ir, un tas ir, tas ir, tas ir Cilvēktiesību grupas dibinātājs H86 Linards Grantiņš no LRTT, no Minsteres Vācijā, dziļā, dziļā, jo dziļā.. trimdā, vācu nabagmaizē!


Par Savu Prezidentu, L.Grantiņu par Latvijas tautas prezidentu!

Atbildēt

Sūdēdājs Grantiņš H86

17.05.2019. 05:19

»

noraujies podaa planpratin Egmaŗ Sudedaj


nespēj rimties? Tu pats sevi, Grantiņ, esi nolādējis un nolēmis savu likteni un sodu.

Atbildēt

Aizliegts

16.05.2019. 21:10

»

Zinošais

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas...


Visi mēģinājumi publiskajā telpā darīt zināmus konkrētus vajāšanu gadījumus ar reāli cietušajiem tiek bloķēti. Tāpēc arī nav "stukaču atmaskojumu". Pat portāls pietiek.com atsakās šos gadījumus publiskot.

Atbildēt

K

16.05.2019. 19:47

Matīsa nav minējusi nevienu konkrētu gadījumu, kad kāds, kurš atteicās sadarboties, ir reāli cietis, kā arī nav zināms neviens gadījums, kad represēti būtu tie, par kuriem rakstīja ziņojumos 80. gadu beigās. No no mušas izpūs kārtējais zilonis!

Atbildēt

Maris

16.05.2019. 19:46

Raksta nnobeiguma pie valdes loceklu uzskaitijuma noradits, ka lielaka dala shie cilveki ir no ASV. Var jau gudri spriedelet, ka tie kuri piekrita sadarboties ar VDK ir nekrietni, negodigi, neuzticami Latvijas valstij utt. Bet rodas jautajums, vai tie kuri aizmuka no Latvijas, vai shie cilveki ir cienigaki par tiem, kur palika Latvija un bija spiesti vai labratigi piekrita sadaboties? Varbut aizbraucejiem vajadzeja palikt un raadit piemeeru...

Atbildēt

GEO

16.05.2019. 19:17

Precīzi noformulēta Matīsas doma. Kur problēma,tad kāpēc nekas nemainās?

Atbildēt

siska

16.05.2019. 17:56

LĀZA ir tipiska saskābušo masonu šaika

Atbildēt

Ruta

16.05.2019. 17:33

būs vien jākalpo komunistēniem un čekistēniem un viņu pēctečiem kādus 700 gadus.

Atbildēt

L. Grantinš H86/LRTT

16.05.2019. 17:31

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

No LV ir vēl riktigi ko zakt!

16.05.2019. 17:28

»

pilsonis

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas...


Viens gadījums no ASV laikiem ar trīs ebrejiem. Biju klāt, kad policija viņus pārbaudīja. Viņu personu domumentus. Kopā vini aferā bija četri. Tas viens apmācīja trīs ebrejus braukt uz fūrēm. Pats izsniedza viņiem par naudu autovad. apliecības ar attiec. kategoriju. Nopirka vienu vecu fūri, restaurēja, tos trīs apmācīja. Tad noslēdz ar lielu firmu līgumu par precu delivery - piegādi. Kad policija apturēja to fūri, no tās izkāpa trīs ebreji- visi ar bārdām un pilnīgi vienādi. Policists viņus nostādīja rindā un jautāja, kurš ir autovadītājs. Neviens neatbildēja. Tas bija ziemā. To fūri uzbrauca uz pacēlāja, pacēla, es biju klāt, to visu redzēju, pacēla, lai pārbaudītu, vai apakšā nav kontrabanda. Tur bija kas vairāk. Tā bija ziema. Tie ebreji tai fūrei bija izzāģējuši grīdā vienā vietā caurumu, ko izmantoja par ateju. Auto apakša bija no vienas vietas ar sasalušiem sūdiem. Kopš tās reizes es ebrejus necienu. Autovadītājs skaitījās tas, kurš tiem trim izdeva vadītāju apliecības.Visas vad. apliecības bija pilnīgi vienādas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.05.2019. 16:59

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 16:40

»

Sūdēdājs Priedītis ir traks komunistu suns

un slims, kuru ar steigu jāeitanizē


Tas ir mans viedoklis. Esmu ar to piedzimis. Mans tēvs pārdzērās un grāvī nosprāga pirms manas dzimšanas. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Mani tūlīt aizveda uz Veģiem, jo kalvaskausa forma bija kā daunim. Tas tā ir arī tagad, bet īsts daunis oficiāli neskaitos. Par dauni mani neuzskata arī daunis Grantiņš un "pietiek", kur esmu ģenerālkomentētājs, atdarinot Priedīša valodu un teiktā saturu. Daunis tā nevarētu. Es neesmu daunis, bet tikai īsts latviešu plānprātiņš- nelietis+ stulbenis.

Atbildēt

pilsonis

16.05.2019. 16:21

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas ēbrejiem. Tas nekas, ka tie ir citi - no PSRS iebraukušie maskējušies borisi, tagad ickes. Tāpat ir ar viņu nosodījumu čekas stukačiem.

Atbildēt

ha-ha

16.05.2019. 16:12

Patiešām bīstami ,ja ārsti ir politiski ietekmējami, būdami drošības iestāžu aģenti,aktīvi okupantu visneģēlīgākās organizācijas-kompartijas vai komjaunatnes aktīvisti,kuri tagad slamstas gar okupantu pieminekļiem,vēstiecībām un demoralize sabiedrību kā nešpetni ienaidnieku aģenti.S lavēt čekas aģentus,kuru darbību ārstniecībā nav iespējams izsekot,ir ārkārtīgi bīstami un naivi.

Atbildēt

Es arī varu teikt NEDRÎKST

16.05.2019. 16:11

Tûkstoš reižu nedrîkst, bet no tà nekas nemaiîsies, jo pie varas joprojàm ir komunisti, čekisti un cionisti, un viņu pakalpiņi.

Atbildēt

VB

16.05.2019. 16:09

"Uzskatām, ka tos, kas ir „čekas maisos”, NEDRĪKST virzīt un atbalstīt valsts, tās uzņēmumu un valsts universitāšu vadībā, jo šajās pozīcijās esošajiem cilvēkiem ir jābūt ne vien profesionāli labākajiem, bet arī uzticamiem un krietniem!"

Bet, kur drīkstētu tad virzīt?
PS
Arī mani savulaik skoloja netikai par inženieri, bet par padomju inženieri..., viss šķita loģiski.

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 14:54

Es nemīlu ārstus, jo viņi no rītiem slikti nomazgā manu nakts kakājumu. Es esmu psihiski slims, bet ārsti neprot mani izārstēt. Viņi saka, ka latviešu dzērāju bērni visi ir psihiski slimi. Vienīgi cienu "pietiek", jo te es varu parādīt savu psihisko neveselību bez ierobežojumiem.

Atbildēt

Zinošais

16.05.2019. 14:48

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas personas "ziņojuma" dēļ !
Arī konkrētajā gadījumā kā arguments tiek izvirzīts nevis tas ko konkrētā persona ir darījusi, bet gan tikai tas ka par viņu esošā kartiņa ir publiskota !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....