Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurmis

19.05.2019. 12:37

»

Sentēvs

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām


Valutas operācijas bija loti smags noziegums,līdz pat nāves sodam.Tāpēc us çekas āka labi kērās.Arī bārmeñi un t.s.farcovßßiki ideāli derēja vervēßanai,tāpat valutas studentes,kuras piepelnījas.

Atbildēt

Anonīma ir Kreituse kā Golda

18.05.2019. 18:44

»

skauģei

Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties


Viņa ir viens no komunistu- čekistu- cionistu ideoloģiskajiem pilāriem. Kā profesore viņa ar savu melošanu saindē jaunās paaudzes. Ar to viņa pret latviešu tautas interesēm ir cionistu noziedzniece.Personīgi man viņa neko nav izdarījusi sliktu, ja neskaita viņas bijušo darbu 5. Saeimā cionistu interesēs, cēloņsakarībās stiprinājusi šo 4. maija republiku ar likumsakarīgu E. Levita kandidatūru VP amatam.

Atbildēt

skauģei

18.05.2019. 17:19

»

"Attīstitajai" Kreitusei!

PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot


Tev Kreituse pamatīgi uzkāpusi uz varžacīm! Turpini raudāt spilvenā. Vai tik pašai nav kartiņa, un tad vienīgā iespēja ir anonīmi ķengāties.

Atbildēt

švamme

18.05.2019. 17:12

Šiem "latviešiem" trūkst pats galvenais - latviskā dzivesziņa. Un viņi arī negrib to apjaust. Kā tu vari mācīt Latvijai ko un kā darīt, ja tu pat nejūties latviski? Viss, ko viņi atceras no vecvecāku stāstījuma par laimes zemi ir viņu pasaka par paradīzi. Bet to ka šī paradīze 50 g.garumā tika metodiski iznīcināta un pārkrievota, viņi nav ne piedzīvojuši, nedz spēj sajust tā laika sekas, un viņiem arī nebija ēdienreizes jāizlaiž. Pilnīgi citāds pasaules skatījums. Latvijai tas neder.

Bet toties viņiem piemīt pārākuma sajūta ļoti lielā pakāpē. Es arī dzīvoju, kur apkārt ir šie, kara laika bēgļi un to atvašu paaudzes. Ne visi protams, bet savā vairumā visām pudelēm korķi.

Atbildēt

Nu bet

18.05.2019. 15:53

Vai ta` Amerikā švaki ar iztikšanu, ja dakteri un dentisti par tēvzemi satraukušies ?

Atbildēt

Sentēvs

18.05.2019. 10:27

Mani izbrīna, ka tam prorektora esot bijis tolaik ļoti daudz dāvinātas valūtas, bet čeka to nevis atņem, bet sauc uz nevainīgām pārrunām.

Atbildēt

"Attīstitajai" Kreitusei!

18.05.2019. 08:48

»

Tereza Mendoza

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību


PSRS ar jums joprojām "attīsta" tautu cionisma politikā. Gulagos iznīcināja labākos. Palikušie vispār nekam neder, jūs, novēju un pašlabuma meklētāju, ieskaitot.

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 08:14

Neattīstīta tauta nav spējīga izprast valsts drošības darbību.

Atbildēt

smaka

17.05.2019. 19:53

Un LĀZA tai pašā laikā atbalsta čekas ziņotāja I Muižnieka pārvēlēšanu LU rektora amatā

Atbildēt

zinātāja

17.05.2019. 19:50

Bahs melo, ka nesadarbojies. Tur kur kartīte ir, tas nozīmē, sadarbojies.

Atbildēt

Ja neesi kundze, tad turpmāk būsi!

17.05.2019. 16:27

»

vice

Es neesmu kundze...


Ir izaudzināta jauna priedīšu, grantiņu, mikropisānu paaudze!

Atbildēt

TT

17.05.2019. 16:17

Sēdiet tik savā Ameerikā un ņematies pa to savu biedrību! Bet mēs te, Latvijā, pavisam noteikti varam iztikt bez jūsu, pašslavinošo amerikāņu, ieteikumiem!

Atbildēt

vice

17.05.2019. 15:58

»

fakts

Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar


Izaudzināta jauna proletariāta paaudze, kas dzelžaini tic visām Kreituses teiktajām blēņām!
"Eksperte" līdz brīdim, kad jāsāk darīt reāli darbi!

Pastarpināti apstiprina Kreituses pašas politiskā "varēšana"!

Atbildēt

fakts

17.05.2019. 14:31

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Kloākas šmucspaini no iekšpuses Kreituse labi pazīst,par to nu nevienam šaubu būt nevar.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 13:14

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Es neesmu kundze!
Izklausās pēc tradicionālā "progresīvo" salašņas, "kreitušu" produkta, Latvijas izglītības sistēmas brāķa!
Tādu Kreitusi vajadzētu turēt šāviena attālumā no poltikas un vēstures analīzes un, galvenais, no nenobriedušu prātu sačakarēšanas!
Tradicionālā "eksperte" līdz vajag, ko konkrētu!

Atbildēt

Ilga Kreituse

17.05.2019. 12:12

»

to vice

Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību


Ilga Kreituse ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.

No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.

1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu Akadēmijas Vēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].

Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.

Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks" apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].

Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienības sarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSP sarakstā, kas nepārvarēja 5% barjeru[5].

Atbildēt

to vice

17.05.2019. 11:39

»

vice

Lielisks raksts


Kreituse ir labākā politiskās situācijas un vēstures analizētāja Latvijā. Un Jums, kundze, atliek mocīties ar skaudību.

Atbildēt

vice

17.05.2019. 10:11

Lielisks raksts!
Ne tikai universitātes, bet arī valsts svarīgākajos amatos exkomunisti, exaģenti nedrīkst atrasties!
Tieši tādēļ ir vajadzīgas 2 paaudzes jeb ~40!!!!! gadi, lai nomainītos "domāšana".
Kreituses, Skudras, Godmaņi, Muižnieki, Rubiki, Ždanokas - laiks ir pagājis!

Atbildēt

Sandris

17.05.2019. 09:47

Vismaz, jo nedrīkst tāda smerdelība palikt pilnīgi bez sekām.

Atbildēt

Līdumnieks, cilveks444, V. Freimentāls

17.05.2019. 06:35

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456E.Levits LC laikā bija labs tieslietu ministrs, vienīgais līdz šim tieslietu ministrs ar pareizu nostādītu eiropisku domāšanu starp citiem greiziem uzstādījumiem, bet LC bija izcils politisks spēks, kurš sastāvēja gan no augstas raudzes izbijušiem "komunistiem", kas izlikās par tādiem ilgi un mokoši, gan no pērkamajiem profesionāliem VDK aģentiem, kas profesionāli konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kas kā rūdīti kapitālisti ir bez sirdsapziņas mokām, tie kopā ar pirmajiem metās strādāt izlaupītās padomju Latvijas labā pēc 18. novembra Latvijas neatkarības atgūšanas. Ne velti 4. maiju latviešu tauta svin ar īstām gavilēm.


Laikam, ka viss vēl nav sagrābstīts, tāpēc E.Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas galīgi un līdz galam. Piemēram, novērst ostu galīgo sagrābšanu un beidzot nokārtot lielo valsts parāda atmaksu goda kompensācijās Ebreju kopienām. Tā, saprotams, ir visas Latvijas goda lieta!


Es domāju (ich glaube, oder glaube nicht..) Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam noteikti ir jābūt latvietim, vēl jo vairāk - īstam latvietim bez tukšu politisko balonu visaptverošas pūšanas tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi un cauri un pagalam! Cauru balonu nevar piepūst (ich glaube, oder glaube nicht..). Par premjeru, kas tur daudz, var būt arī cic no citas tautības, kāds pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir noteikti un bez šaubām, manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam no latviju tautas gudrākajiem dēliem, kāds arī ir E. Levitcsa kungs! Tur man vairs nav ko piebilst.


Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, iziet var no visām grūtām situācijām, kāda Latvijai izveidojusies, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz mielēm un tajos šodienas poltiskajos mēslos līdz kaklam iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat galīgi jāzina atšķirības pa novadiem, to "dzeršanas kultūras" un "politiskās ticamības niansēs", politiskās kultūras īpatnībās piekrist visam, kas nāk no valdības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta aiz tukšvārdības politiķu solījumos!


Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies šodienas Latvijas politiskajā vidē, bet tam brīdim ir jātuvojas ar katru nākamo mirkli! Ar katru nākāmo mirkli! Tādēļ tomēr dažas šaubas man ir radušās par E. Levita kungu, kas smagi gul uz manas sirdsapziņas, uz ko norādījis savā ģenialitātē jau iepriekš kāds mans augsta ranga politiskais līdzgaitnieks. Es saprotu, ka E. Kramiņš būtu platāks solis uz priekšu, nevis atpakaļ, bet E. Levitc būtu tomēr pamatīgāks solis tomēr atpakaļ tādā kā sirdsapziņas dūksnājā un tādā kā pelēkā bezcerībā, kad prātā tomēr nāk tās domas par kompensācijām un mūsu ostām! E. Levits, teikšu atklāti, tāds kā tukša čaula, ja iedomājas tukšu naftas trubu, hm... gramofons, la la la, kas atskaņo it kā pareizas čerkštošas frāzes, bez izpratnes, bez spējas izjust problēma "ar sirdi", lai arī viņa sacītais izklausās ļoti, ļoti, ļoti gudri. Teikšu - tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kurā salīduši zemiski pakalpiņi melnām garām bārdām un citi tautiskos tērpos no korporāciju valdēm, kas tur dod pa pilnu klapi un ko jaudā, lai E. Levics skanētu.


Bet nekā – ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, ko satvērušas visaptverošās tēraudadatas, kā no papēža ežiņā saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas un nelabi smird ...pēc hlamidijām.. Skaņu visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā E.Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, (ich glaube, oder glaube nicht..) E. Levita kungs izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks!


Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas.
Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga.
Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu krievu tautas tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāro veselības aprūpi, kura regulas varēs katrs izprintēt un nodod paaudzēm, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību.

Esmu piemēram jau izvēlējies Savu LV Prezidentu! Mana sirds teic, ka tā tas ir, un tas ir, tas ir, tas ir Cilvēktiesību grupas dibinātājs H86 Linards Grantiņš no LRTT, no Minsteres Vācijā, dziļā, dziļā, jo dziļā.. trimdā, vācu nabagmaizē!


Par Savu Prezidentu, L.Grantiņu par Latvijas tautas prezidentu!

Atbildēt

Sūdēdājs Grantiņš H86

17.05.2019. 05:19

»

noraujies podaa planpratin Egmaŗ Sudedaj


nespēj rimties? Tu pats sevi, Grantiņ, esi nolādējis un nolēmis savu likteni un sodu.

Atbildēt

Aizliegts

16.05.2019. 21:10

»

Zinošais

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas...


Visi mēģinājumi publiskajā telpā darīt zināmus konkrētus vajāšanu gadījumus ar reāli cietušajiem tiek bloķēti. Tāpēc arī nav "stukaču atmaskojumu". Pat portāls pietiek.com atsakās šos gadījumus publiskot.

Atbildēt

K

16.05.2019. 19:47

Matīsa nav minējusi nevienu konkrētu gadījumu, kad kāds, kurš atteicās sadarboties, ir reāli cietis, kā arī nav zināms neviens gadījums, kad represēti būtu tie, par kuriem rakstīja ziņojumos 80. gadu beigās. No no mušas izpūs kārtējais zilonis!

Atbildēt

Maris

16.05.2019. 19:46

Raksta nnobeiguma pie valdes loceklu uzskaitijuma noradits, ka lielaka dala shie cilveki ir no ASV. Var jau gudri spriedelet, ka tie kuri piekrita sadarboties ar VDK ir nekrietni, negodigi, neuzticami Latvijas valstij utt. Bet rodas jautajums, vai tie kuri aizmuka no Latvijas, vai shie cilveki ir cienigaki par tiem, kur palika Latvija un bija spiesti vai labratigi piekrita sadaboties? Varbut aizbraucejiem vajadzeja palikt un raadit piemeeru...

Atbildēt

GEO

16.05.2019. 19:17

Precīzi noformulēta Matīsas doma. Kur problēma,tad kāpēc nekas nemainās?

Atbildēt

siska

16.05.2019. 17:56

LĀZA ir tipiska saskābušo masonu šaika

Atbildēt

Ruta

16.05.2019. 17:33

būs vien jākalpo komunistēniem un čekistēniem un viņu pēctečiem kādus 700 gadus.

Atbildēt

L. Grantinš H86/LRTT

16.05.2019. 17:31

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

No LV ir vēl riktigi ko zakt!

16.05.2019. 17:28

»

pilsonis

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas...


Viens gadījums no ASV laikiem ar trīs ebrejiem. Biju klāt, kad policija viņus pārbaudīja. Viņu personu domumentus. Kopā vini aferā bija četri. Tas viens apmācīja trīs ebrejus braukt uz fūrēm. Pats izsniedza viņiem par naudu autovad. apliecības ar attiec. kategoriju. Nopirka vienu vecu fūri, restaurēja, tos trīs apmācīja. Tad noslēdz ar lielu firmu līgumu par precu delivery - piegādi. Kad policija apturēja to fūri, no tās izkāpa trīs ebreji- visi ar bārdām un pilnīgi vienādi. Policists viņus nostādīja rindā un jautāja, kurš ir autovadītājs. Neviens neatbildēja. Tas bija ziemā. To fūri uzbrauca uz pacēlāja, pacēla, es biju klāt, to visu redzēju, pacēla, lai pārbaudītu, vai apakšā nav kontrabanda. Tur bija kas vairāk. Tā bija ziema. Tie ebreji tai fūrei bija izzāģējuši grīdā vienā vietā caurumu, ko izmantoja par ateju. Auto apakša bija no vienas vietas ar sasalušiem sūdiem. Kopš tās reizes es ebrejus necienu. Autovadītājs skaitījās tas, kurš tiem trim izdeva vadītāju apliecības.Visas vad. apliecības bija pilnīgi vienādas.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

16.05.2019. 16:59

Lapsa & co ir čekistu slavētāji:--------https://tautastribunals.eu/?p 50456

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 16:40

»

Sūdēdājs Priedītis ir traks komunistu suns

un slims, kuru ar steigu jāeitanizē


Tas ir mans viedoklis. Esmu ar to piedzimis. Mans tēvs pārdzērās un grāvī nosprāga pirms manas dzimšanas. Māte mani dzemdēja lielā dzērumā. Mani tūlīt aizveda uz Veģiem, jo kalvaskausa forma bija kā daunim. Tas tā ir arī tagad, bet īsts daunis oficiāli neskaitos. Par dauni mani neuzskata arī daunis Grantiņš un "pietiek", kur esmu ģenerālkomentētājs, atdarinot Priedīša valodu un teiktā saturu. Daunis tā nevarētu. Es neesmu daunis, bet tikai īsts latviešu plānprātiņš- nelietis+ stulbenis.

Atbildēt

pilsonis

16.05.2019. 16:21

Naciķi par prezidentu virza ēbreju Levitu, kura tēvs 1940.gadā bija okupantu pārstāvis pie mantas atņemšanas letiņiem un arī citiem ēbrejiem. Pats Levits melo par savu biogrāfiju. Vai bija pionieros un komjaunietis skolā??? Dzintaram, Mūrniecei un Co rokas trīc, lai varētu pasildīties pie 200milj. kompensācijas ēbrejiem. Tas nekas, ka tie ir citi - no PSRS iebraukušie maskējušies borisi, tagad ickes. Tāpat ir ar viņu nosodījumu čekas stukačiem.

Atbildēt

ha-ha

16.05.2019. 16:12

Patiešām bīstami ,ja ārsti ir politiski ietekmējami, būdami drošības iestāžu aģenti,aktīvi okupantu visneģēlīgākās organizācijas-kompartijas vai komjaunatnes aktīvisti,kuri tagad slamstas gar okupantu pieminekļiem,vēstiecībām un demoralize sabiedrību kā nešpetni ienaidnieku aģenti.S lavēt čekas aģentus,kuru darbību ārstniecībā nav iespējams izsekot,ir ārkārtīgi bīstami un naivi.

Atbildēt

Es arī varu teikt NEDRÎKST

16.05.2019. 16:11

Tûkstoš reižu nedrîkst, bet no tà nekas nemaiîsies, jo pie varas joprojàm ir komunisti, čekisti un cionisti, un viņu pakalpiņi.

Atbildēt

VB

16.05.2019. 16:09

"Uzskatām, ka tos, kas ir „čekas maisos”, NEDRĪKST virzīt un atbalstīt valsts, tās uzņēmumu un valsts universitāšu vadībā, jo šajās pozīcijās esošajiem cilvēkiem ir jābūt ne vien profesionāli labākajiem, bet arī uzticamiem un krietniem!"

Bet, kur drīkstētu tad virzīt?
PS
Arī mani savulaik skoloja netikai par inženieri, bet par padomju inženieri..., viss šķita loģiski.

Atbildēt

Žulis

16.05.2019. 14:54

Es nemīlu ārstus, jo viņi no rītiem slikti nomazgā manu nakts kakājumu. Es esmu psihiski slims, bet ārsti neprot mani izārstēt. Viņi saka, ka latviešu dzērāju bērni visi ir psihiski slimi. Vienīgi cienu "pietiek", jo te es varu parādīt savu psihisko neveselību bez ierobežojumiem.

Atbildēt

A.P.

16.05.2019. 14:49

Skolotājiem, ārstiem ir ieteicams stāvēt klusu, jo tagad ir redzams viņu 30 gadu ilgais ieguldījums tautas attīstībā. Skolotāji izskoloja nevērtīgo "6.oktobra paaudzi" ar tās idiotu valdības "583 darāmajiem darbiem", bet ārsti veicināja tautas masveida izmiršanu ar zāļu tirdzniecības un ārstēšanas alkātīgo biznesu, pie reizes pamatīgi izzogot valsts finansējumu, eirofondu naudu.

Atbildēt

Zinošais

16.05.2019. 14:48

Manuprāt ir dīvaini, ka līdz šim publiskajā telpā nav parādījies neviens t.s. stukača "atmaskojums" ! Ar "atmaskojumu" es saprotu līdz šim nezināmu informāciju par to kā kādi cilvēki vai cilvēku grupa ir reāli cietusi un nu "atverot maisus" ir kļuvis zināms ka tas noticis tieši konkrētas identificējamas personas "ziņojuma" dēļ !
Arī konkrētajā gadījumā kā arguments tiek izvirzīts nevis tas ko konkrētā persona ir darījusi, bet gan tikai tas ka par viņu esošā kartiņa ir publiskota !

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.05.2019. 14:32

Tipiski latviski divkosīga rīcība: 1) t.s. trimda aktīvi atbalstīja LKP/VDK morālo kastrātu varas turpināšanos zem LR karoga, 2) zobārsti un citi ārsti cītīgi jau 30 gadus kalpo LKP/VDK morālo kastrātu kliķei un pie tam veselības aizsardzību pārvērta par sev alkātīgu biznesu, dzenot postā tautu, 3) "apvienība" neprasa galveno - likvidēt kriminālo kapitālismu ar LKP/VDK morālajiem kastrātiem priekšgalā, 4) ārstu kontingentā arī tagad ir specdienestu aģenti, kuri tipoloģiski ne ar ko neatšķiras no VDK aģentiem, bet atšķiras ar to, ka kalpo antihumānam režīmam, kas neattiecas uz VDK aģentiem. Par ārstu analfabētismu valsts drošības jautājumos nav vērts runāt ar naida pārņemtiem tipiem, vēloties ar kādu izrēķināties. Un latvieši tradicionāli izrēķinās ar gudrākajiem, talantīgākajiem, spējīgākajiem u.tml.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 2. Cilvēka kritēriji

FotoMūsu laikmeta intriģējoša pazīme ir grandiozās antropoloģiskās pārmaiņas. Veidojas jauns antropoloģiskais tips. Tā nosaukums ir “postcilvēks”. Postcilvēku uzskata par antipodu cilvēkam. Nosaukums “postcilvēks” nav patīkams. Taču tam jau labu laiku ir starptautiskā autoritāte – daudzu zemju intelektuāļu acīs iemantota patiesības, pareizības un taisnības garanta reputācija.
Lasīt visu...

12

Mārtiņš Bondars = politiskā prostitūta?

FotoStarp citu, to pirmais pateica Artuss Kaimiņš. Un pēc šī raksta izlasīšanas dīvainā kārtā šādam apgalvojumam varētu piekrist pat premjers Krišjānis Kariņš. Un Raimonds Pauls jau noteikti. Jo ļoti iespējams, ka zināmā mērā par Maestro un tūkstošiem citu Krājbankas noguldītāju apmuļķošanu saņemtā asinsnauda palīdz nodrošināt Bondaru pārim ierasto spožo un padārgo dzīves stilu. Citi iespējamie scenāriji, kā Latvijas liberālās politikas “spīdeklis” Mārtiņš Bondars un viņa daiļā kundze Ieva gūst ienākumus, ir pāris krimināllietu ierosināšanas vērti.
Lasīt visu...

18

Grāmatas nav nekāds alkohols, lai tām samazinātu nodokli

FotoFinanšu ministrija kompetences ietvaros ir izskatījusi Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas 2019.gada 12.jūnija vēstuli, kurā atkārtoti tiek lūgts atbalstīt samazinātās pievienotās vērtības nodokļa (turpmāk - PVN) likmes noteikšanu jebkura formāta grāmatām ne lielāku par 5 procentiem, un sniedz šādu informāciju.
Lasīt visu...

21

Juceklis sabiedriskajos medijos

FotoPirms nedēļas Latvijas radio Ziņu dienests izteica neuzticību radio valdei un pieprasīja tās atkāpšanos vai atbrīvošanu. Šo paziņojumu atbalstīja vairums Ziņu dienesta darbinieku. Žurnālisti uzskata, ka strādā vismaz ceturto daļu virs noteiktās slodzes un nesaņem adekvātu atalgojumu par padarīto darbu.
Lasīt visu...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pūce un meža kapitālvērtība

Koku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu...

Foto

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

Iepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka...

Foto

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

Pienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs...

Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...