Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

domīgais

09.06.2019. 10:13

Manuprāt spiediens uz AB dambi saistās ar jau izstrādātā projekta priekšrocībām,bet pilnībā var piekrist raksta autoram,ka mīnusi apsaimniekošanā un infrastruktūrā stāv pāri ietaupījumam uz projekta rēķina.Un cilvēku plūsmas neprognozējamās sekas varēja izbaudīt 100 gades uguņošanas pasākumā Krastmalā.
Arī sākuma izmaksu prezentācija ar 118 mio ir apšaubāma,ka franči koncertzāli ar 550 vietām uzbūvēja par 450 mio,bet vācieši 700 mio.Zinot būvnieku 'nacionālās īpatnības' piestādīt papildus rēķinu pēc būvniecības,noteikti uzsauktā summa ir tikai sākums 'zelta koncertzālei',pie nosacījuma,ja būvē pa valsts līdzekļiem.

Atbildēt

30.05.2019. 15:43

»

no alas

Dabūt šādu lielu valsts finansētu objektu visām hiēnām ir medusmaize. Zinot Latvijas būvniecības nozares īpatnības, droši var prognozēt, ka ar 118 miljoniem eur tur neies cauri, par to tikai varēs nostiprināt AB dambi. Lielo ciparu droši var reizināt x 3 vai pat 4, un tad aptuveni visu iesaistīto personu...


tā arī viss tas notiek...maksās Varakļānu slaucēja savus nodoklīšus un Ipiķu pastniece, lai kāds atkal varētu uzvārīties..kāpēc obligāti jāceļ ūdenī?Vai nevar, piemēram, Zaķusalā uzcelt milzu monstru,- pa visu Daugavai, un koncertēt uz nebēdu?

Atbildēt

vecais spekulants

30.05.2019. 07:36

Kampejs -Skele nevar tikt vala no Andrejostas . Grib iesmeret nodoklu maksatajiem .

Atbildēt

Zinošais

30.05.2019. 06:54

»

vēsture

Neaizmirsīsim, ka Dienvidu tilta cenu 2x un 3x uzskrūvēja Jaunā laika Aksenoks un NA Birks


Tu kļūdies Dienvida tilta afēru uzsāka Bojārs juniors, piepalīdzot Sasakaņas Dolgopolovam un vēl dažiem piemēram Kreitusama !

Atbildēt

Žulis

30.05.2019. 05:58

Reālajā darbībā starp "Saskaņu" un "Nacionālo apvienību" nav nekādu ideoloģisko atšķirību. Abi tie ir ekonomiskie grupējumi ar savtīgām interesēm. Tas, ka tie savā retorikā izmanto atšķirīgus saukļus, nenozīmē ideoloģiskas atšķirības. Par politiskām partijām var uzskatīt tikai tās, kam ir sava ideoloģija un kas konsekventi savos darbos seko šai ideoloģijai. Ja partija sludina vienu, bet darbos dara kaut ko pavisam citu, tad tā nav politiska partija, bet ekonomisks grupējums, kas savās interesēs ideoloģiskos un politiskos saukļus vienkārši izmanto. Kas attiecas uz to koncertzāli, tad vajadzība pēc tās Latvijas iedzīvotājiem ir varbūt kādā devītajā desmitniekā. Taču kā valsts līdzekļu izsūknēšanas (apgūšanas) instruments, šis projekts ir ideāls. Nāk prātā krievu valodā dzirdēts teiciens: "Mums gan nav ko ēst, bet akordeonu mēs pirksim." Pēteris savulaik to pilsētu ko par Pēterburgu tagad sauc arī esot uzbūvējis purvā "uz cilvēku kauliem". Vai tad mūsu tagadējie valdnieki sliktāki? Un tos cilvēkus, kuri mirs tikai tādēļ, ka mūsu medicīnai trūkst naudas, tos bērnus, kas neiegūs vajadzīgo izglītību tikai tādēļ, ka valstī "ekonomisku apsvērumu dēļ" ir likvidētas daudzas skolas, tos Latvijas pilsoņus, kas nesamaksājamu nodokļu, kredītu un dzīves dārdzības dēļ dosies pašnāvībā vai būs spiesti darba un iztikas meklējumos doties projām no savas valsts jau neviens neskaitīs.

Atbildēt

Bundzinieks

29.05.2019. 22:31

Bez piecām minūtēm eiroparlamentāriete, bet vēl steidz sakārtot nepadarītos mājasdarbus! Acīmredzot, nav pārliecība, ka nākamais būs īstens pārliecinātais. Tāpēc tā vietā, lai klusi kā Latvijas Nacionālās operas gadījumā, kur jaunās vadības iecelšana "sakritības pēc" piekārtota Valsts prezidenta vēlēšanām, koncertzāles vietas izvēle notiek "bungām rībot". Ja, ieraugot jaunās valdes sastāvu, ir vāja cerība uz to, ka nepotisms un bezgaumība pametīs operas telpas, tad koncertzāles celtniecība cerības nevieš. Šķēles un kolektīva interešu apmierināšanas spiediens ir tik liels, ka katrs, kas vien atļaujas izteikt citu priekšlikumu, saņem "dunci mugurā". Sazvērestības teoriju cienītājiem vajadzētu atcerēties, ka viens no neapdomīgajiem priekšlikumiem bija Torņkalns, Dabas mājas tuvumā.

Atbildēt

interesanti,

29.05.2019. 22:18

vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

LLL

29.05.2019. 22:06

Bet iezīmētie moljoni nekur nepazudīs, izmaksas būs tās pašas, ja ne lielākas.

Atbildēt

LLL

29.05.2019. 22:05

Jau iepriekš bija doma, ka koncertzāles uz AB nebūs. Tagad, kad ir piedāvājums no Andreja, noteikti būs citur.

Atbildēt

vēsture

29.05.2019. 18:12

Neaizmirsīsim, ka Dienvidu tilta cenu 2x un 3x uzskrūvēja Jaunā laika Aksenoks un NA Birks.

Atbildēt

no alas

29.05.2019. 17:52

Dabūt šādu lielu valsts finansētu objektu visām hiēnām ir medusmaize. Zinot Latvijas būvniecības nozares īpatnības, droši var prognozēt, ka ar 118 miljoniem eur tur neies cauri, par to tikai varēs nostiprināt AB dambi. Lielo ciparu droši var reizināt x 3 vai pat 4, un tad aptuveni visu iesaistīto personu alkatība būs apmierināta. Atsauksies uz "ārkārtīgi sarežģīto" situāciju, 21. gadsimta sarežģītāko būvi, neprognozētiem izdevumiem, inflāciju un cenu kāpumiem utt. utt., piesaistīs "zinošus būvekspertus" kuri visu pamatos kāpēc ir tā un nekā citādi - un rezultātā naudiņa pārceļos no valsts budžeta uz privāto firmu ierāvju kontiem. Lai to īstenotu, šim nolūkam izveidos speciālu firmu, kura protams uzvarēs konkursā, par kuru citi potenciālie konkurenti netiks informēti. Kā jau parasti paši viņi neko necels, jo nekādas tehnikas un speciālistu pašiem nav (ir tikai ofiss un bankas konts), bet visus darbus pa pašu lētāko uzgrūdīs apakšuzņēmējiem, kuriem lai izdzīvotu nebūs citu variantu kā norīt krupi un savukārt žmiegties ar aplokšņu algām. To visu uzraudzīs iesaistīto partiju obšaku turētāji, kuri saņems atskaitījumus nākamo vēlēšanu reklāmu kampaņām. Lai naudas pumpītis neapstātos, ir jau jau tagad izdomāts, ka būvniecība vilksies veselu 12 gadus. Tāda ir Latvijas būvniecības shēma, un visus tā apmierina. Nekā personīga paknakstīsies apkārt, varbūt pat Knābis kaut ko ierosinās, bet ar laiku visus galus burtiskā nozīmē paslēps ūdenī. Tāpat kā ar Dienvidu tiltu.

Atbildēt

kulefāna celīte

29.05.2019. 17:13

Dziesmai nav nozīmes, galvenais ir laba zāle:)

Atbildēt

K

29.05.2019. 16:03

Dziedātāja neviena, bet zāli vajag!

Atbildēt

zane

29.05.2019. 15:35

Vai nebūtu lētāk par 12 miljoniem izremontēt Vāgnera zāli? Vienīgi ar mūsdienu remontētājiem pazustu akustika un ventilācija.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...